• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@tercina Terez,ach jo, doufám,že výsledky budou v pondělí v pořádku. To čekání je otřesný :unamused:

Já mizela chvilku po tobě, Vanďa v tu dobu spinká a v té restauračce by neusnula. Akorát jsem chytla úžasný slejvák. Kočár naštěstí v pláštěnce schovaný, jen já bez deštníku dorazila jako vodník.
12. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina teda... a slanej je? zkusilas ho oliznout? ja v porodnici olizovala jak blazen, pze jsem se toho bala :sweat_smile: Urcite budete v poradku, neboj...... hlavne, ze vas vzali takhle rychle a ta rehabka bude urcite dobra a vsecko ostatni bude v poradku, drzim palce :slight_smile:

a bylo to tam fakt moc pekny a kliiid a cisto, ja bych tam zalozila nas stan :slight_smile:

@oli26 :grinning: :grinning: jeste ty a muz jste nepo....any :grinning:
12. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina byly jsme tam asi do jedny, jeste jsme cokoladovaly a tak :slight_smile: no a pak jsem holky zlakala na ten Kiki bazarek, jak jsi nas navnadila, tak jsme tam hned aktivne vyrazily, ze domu pujdem spodem kolem Nisy... no a bylo pro nemoc zavrino :unamused: , tak jsme pres dvere obhlizely, co maji - byly jsme jak toulavy psi pred reznictvim :grinning:
12. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina ja ti rikala, ze ma vylozene inteligentni pohled, testy budou urcite v poradku, jen to cekani... drzime vam palecky :wink:
13. lis 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska no s tim olizovanim jsi mi dala, ja o tom vubec nevedela, a nohy se mu obcas taky poti, tak jsem mu chudackovi spicimu, vcera vytahla nozku z pod perinky a radne ji ocucala :grinning: :grinning: :grinning: ye by mi chutnala se teda rict neda :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, posílám ten odkaz na plavací kruh http://cz.swimtrainer.de/cz/shop/swimtrainer-red
13. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja holčiny zas jen prolítávám.Přidala jsem pár foteček.@tercina beruš doufám,že Petulka je fit...cyst.fibroza...šmarjá co to je? Já jen doufám,že Kačku nepostihnou ty horečky jak ted vás většinu postihly.Jsem hotová už jen z té její rýmy a jak se jí špatně pije.....je mi jí tak líto :frowning2: Jo Terez myslíš,že po tom Nutrilonu miminka víc tloustnou? Vím,že bude Kačenka asi buclatá po mě,ale nerada bych jí zadělávala ještě na další špíčky.....Navíc v návodu píší že v tomhle věku by měla dostávat celkem 6 dávek po 120ml a my jí dáváme 8 dávek protože se hlásí o papinu většinou tak po 3 hodkách.Jinak jsme zjistily,že když jí dáme trochu mlíčka před koupáním a zbatek pak tak už tolik nepláče.Učíme se za pochodu všichni.......Jo holky jak vám trvá dlouho rýma? Kačka už jí má 14 dní a že by byly nějaké změny k lepšímu :frowning2: Stříkáme mořskou vodu před odsáváním a pak 3x denně nasivin......
13. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky kolik se odčítá z teploty když měřím v zadečku?
13. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma -0,5 stupne
13. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 :grinning: aspon mel malej novej zazitek - kanibalskou maminku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tercina dik :slight_smile:
13. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma po UM asi mimca pribiraji vic - tak ji toho zkus dat min, kdyz chce 8x denne, nebo ji to dej ridsi.... vim ze jiny holky, co davaji UM, tak davaji jeste cajiky na zavodneni - pze kdyz kojis, jde ti nejdriv na zizen to predni ridky mliko, kdezto UM je rovnou to husty, tak jestli treba kacenka nema jenom zizen.... a z nosanku ji vylozene tece? nas malej tak jakoby chropti a chrchle, ale to je prej u miminek normalni takze s tim nedelame nic.... ze je nastydla a musite kapat a odsavat ti rekla dr?
13. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska no asi jí to budeme dávat řidší.Občas dáváme i fenyklový čajík na prdíky takže žížu určo nemá.Ale asi to fakt budeme dělat řidší at z ní neuděláme otesánka.....V 6 týdnech má 5,10 Kg takže od porodu nabrala 1,4.Jinak rýmu jsem odhalila já,protože u krmení nemůže dýchat nosem a po každých pár locích jí musíme lahvičku brát aby se nadechla protože se pak kucká berunka naše.A odsáváme ošklivé nudličky takže to rýma asi fakt bude.Ale rozhodně jí z nosánku neteče...tak nevím....možná pak má jen podrážděnou sliznici jak jí vysáváme...ale hodně jí tam stříkáme tu mořskou vodu aby jí to vysávání tak nedráždilo...tak nevím jestli to dělám dobře......ach jo.Doktorce jsem řekla že má rýmu a ta se mě ptala jestli při odsátí jsou ty budličky vodové nebo hustší...tak jsem jí řekla že huststší a ona řekla že to děláme dobře.....a i na tu výživu jsem se ptala a ona řekla že at to v tomhle věku neřeším,že si to miminko řekne samo že má hlad ...tak nevím mno.....
13. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina musím ještě dočíst,možná si to psala, ale jak jste dopaldi na té neurologii?
13. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Aggi, to už máte tu rýmu docela dlouho...Vanďa ji většinou měla tak týden, a pak už v pohodě. Pomáhalo to odsávání a mořská voda. Tak chudák Kačenka, že s tím pořád bojujete :unamused: S tím UM zkušenost nemám, teda až v pozdějším věku. Jen jsem myslela, že se musí dodržovat ty předepsané dávky a časové rozestupy...aby nebolelo bříško apod. Tak se drž a ať všechno zmáknete :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina vůbec se neboj, to bude určitě dobrý! Mylsím, že mokrá nohy a ruce, to mají děti často,ne? Fakt se neboj!
A s tou rehabkou, to je zase dobrý, když se procvičí. No ale to takhle taky bereš, takže to je fajn :wink:

13. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, teda mám co dočítat.
Tak Domča měl teploty ještě dnes v noci a před chvilkou se osypal, takže to je ta šestá nemoc a teď už bychom měli mít klid konečně, ale že si prdelka užil s těmi horečkami.

Teri neboj určitě vše bude v pořádku, některé detičky se holt víc potí. a rehábkem svalíky posílíte rychle :slight_smile:

Agi my měli rýmičku skoro přes měsíc když jsme se vrátili z porodky, už jsem to tu párkrát psala, že mi Dr. říkala, že to není rýma z nastuzení, ale jak se miminkám vrací někdy to mlíčko nahoru při říhnutí - dostane se jim to do nosohltanu a tam to trošku udělá takovouhle neplechu že se to jako zanítí.
14. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Zarzu, to jste ty teploty měli dlouho...3dny :confused: To měl pořád kolem těch 38stupňů?Tak snad už bude Domča brzy v pořádku :slight_smile:
14. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala 4 dny měl teploty kolem 38° teď je osypaný a je mrzutý, asi ho ta vyrážka svrbí, tak snad už bude brzy klid, akorát má ještě řídký kakání. zítra jdem na kontrolu k Dr.
14. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Zarzu, hlavně že už je to bez teplot. Já jsem vždycky hned z teplot od 38 a výš vedle jak ta jedle :unamused: Luky je mívá málokdy, tak hned panikařím a bojím se. Vanďa ještě tak vysoké neměla a doufám, že se nám ještě vyhnou. Třeba vám zítra mudr na tu vyrážku něco poradí. Tak hlavně ,aby už bylo Domčovi líp :dizzy_face: :dizzy_face: A ty sis mohla taky oddechnout.
14. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala achjo tak si asi ještě 4 dny užijem se svrbivou vyrážkou, skoro nespí a je protivka achjooo
15. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete jit tak na druhou na prochazku k Nise? sla bych do centra, dat druhej pokus tomu bazarku :grinning: a pak zase prochazkou zpatky :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky hrozny vikend. Kajik porad teplotku kolem 38,vubec nespal pres den a vecer usina az kolem 11 hod. Ale je to urco lepsi o fous uz dnes.
15. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h chudacek :frowning2: tak at je kajovi brzo lip!
15. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám, že se ty dětičky nějak rozmarodily :frowning2: Doufám,že bude Kájík a Domča brzy v pořádku.
Jinak volala jsem na výsledky krve a je vše ok. Uf, spadl mi šutrák ze srdce. Prý bude Peťulka potivý tip :confounded:
15. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina no super! To je paráda, i když to bylo jasný, ale stejně, ty nervy,co? :wink:
15. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai No to mi povídej - nervy na pochodu a ještě k tomu přes víkend :confounded: Jsem ráda, že je to ok.
V ten čtvrtek Tě mám teda vyzvednout do toho kina? Dneska jsme ráno zaspali (teda já), tak jsme se nedostali na kroužek :sunglasses:
15. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina no tak to je skvělý :dizzy_face: , že je všechno v pořádku. Paráda.

@nadis.h ať je Kájík brzy v pořádku. Chudáček má pořád teplotu :unamused:
15. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina já si právě říkala co se to děje, že jste dnes nebyli
Kdybys mě vyzvedla byla bych moc ráda. Bydlím v Pavlovicích, Bezová 284. Je to zákldní školy Vrchlického. Znáš to tu?
15. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jojo, vím kde to je :slight_smile:
15. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina Tak to je fajn že je malej v pořádku, museli to být fuj nervy.

@nadis.h a nemáte taky tu šestou nemoc -. prý to je tteď ve vzduchu a dost to mezi mimísky řádí.

@scai jé ty bydlíš v Bezovce, já bydlela v Břetislavovce 25 let a strááášně se mi po Pavlovicích stýská :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek