• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@zarzuela tak v Břetislavově bydlela moje kamarádka...ale nevím jestli 306 nebo 309 :grinning: Byl to hned krajní vchod u kurtů.
A co vám dneska řekla doktorka?
15. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala já bydlela 306 tak ten krajní je 309.

dneska nám potvrdila že je to ta šestá nemoca že ta vyrážka dost svrbí - hrozně mi totiž plakal když jsem ho dala do vaničky. takže bude ještě tak 4 dny neklidný a pak už to bude ok. a nesmíme te´d ty 4 dny ven aby ta vyrážka nezastydla - je to skoro stejný režim jako u neštovic. měla by se prý vyset ještě po nožičkách - jde to od hlavičky dolů a pakupně to i postupně od hlavičky mizí. je fakt ž je teď Domča víc nevrlejší než při teplotách, ale není se co divit jestli ho to svědí
15. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajik uz se zda dobry,smudlik muj. :slight_smile:
jen ale aby toho nebylo malo,tak me od rana tece krev z nosu.
15. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted docitam. Teri uuf to mi polilo horko. jsem rada ze je to v poradku!
Zarzi chudanek maly zlaty! At je brzy fit! U nas to byla chripajzna. mel obr rymu a tu teplutku.
15. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h tak hlavně aby už to měl taky za sebou, u těch mimísků jsou teploty nepříjemné. Když jsem dělala ten zábal bylo mi z toho uplně zle, moc jsem se o něj bála.

15. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi snad už mají na letošek kluci naši vybráno. Byl tak smutný chudák. Teď už od půl 6 spí. Už se nedal udržet aby nespal.
15. lis 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela a kde bydlíš teď? I když já už se tě asi někdy ptala...není to na Franťáku?
No a je fakt, že Pavlovice jsou fajn :wink:
15. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela a kde to moihl chytnout? Já myslela, že tu šestou nemocmívají děti spíš později. chudáček, teploty a teď když to ještě svědí :frowning2:
15. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela jakou sestou nemoc?
@tercina tak to je supr, ze je vsecko ok :slight_smile: teeeda, male si nedal budika a zaspal svuj krouzek, jo? :grinning:
15. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dosla vam ted ode me IP? zkusila jsem poslat vic lidem najednou....
15. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi me dosla. Kraasne fotky. Zrovna koukam. :slight_smile:
15. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Eli, moc hezký fotečky - děkuji :wink:
Holky, v kolik se ve čtvrtek sejdeme v tom kině?
15. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem rada :slight_smile:
ja bych tam byla tak 20min dopredu? nevim, ale zacinam mit fakt obavy, aby nebylo plno, docela se o tom mluvi mezi maminkama.....
15. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jeste ze jsi s nama nesla, v Kiki nas nic nezaujalo, tak jsme byly prinuceny utracet v tescu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo chjo, ale mame samozrejme samy potrebnosti a nezbytnosti :slight_smile:
15. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nemam tam zitra zajet a koupit nam listky?
15. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se domlouvámna to kino is Jabloneckýma (Ardila, Semy, Medvide) a ony tam chtějí být myslím už v 8:30. Mrknu na to a napíšu, tak co kdybychom šly taky tak a můžeme se aspoň i dohormady seznámit, dát kafčo před kinem...a třeba vlastně koupit lístky a pak dát to kafčo :slight_smile:)

@eveluska a co jste v tesku koupily? Já jsem byla pak později taky ve měste s Honzou a koupila jsem si leginy a ty návleky. Budu se opičit, no :wink: Ale teda ještě potřebuju něco na to, nemám žádnou vhodnou sukni, nebo nějaký dlouhý svetr...
15. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Eli, tak já jsem úplný trdlo...myslela jsem, že to je jen jedna fotka :grinning: Až když psaly holky, že jich je víc, tak jsem koukla znovu a viděla konečně všechny. Mimískové jsou parádní :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se klidne opic :slight_smile: koupily jsme nejaky vanocni oblecky a serepetky a ja i kombinezu a tricko a teplacky :slight_smile:

@chaala :slight_smile:

no ja bych byla pro to mozna nejak koupit, ja jdu urcite :slight_smile: a jsem pro tam byt klidne pred kinem na kaficko a seznamit se s jabloneckejma :slight_smile:
15. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jojo teď bydlím na Franťáku. Ta šestá nemoc je ve vzduchu a chytaj to miminka tak do 1,5 roku.

@eveluska šestá nemoc se to jmenuje proto že je jako šestá v řadě dětských nemocí - neštovice, spála, zarděnky, přiušnice atd.... ta nemoc se projevuje nedřív vysokýma horečkama někdy i kolem 40° , ty teploty jsou tak 4-5 dní jinak tomu dítěti nic není, a ten 5 den se najednou osype na bříšku na hlavičce a jde ta vyrážka postupně od hlavičky dolu a vytrvá tak 3-4 dny a pak zas od hlavičky dolu mizí.
16. lis 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na jaký film jdete do kina?
16. lis 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Omlouvám se, že Vám sem lezu, ale potřebovala bych poradit. Jsem u rodičů v Liberci a chystáme se vyrazit do obchodu páč čekám miminko, ale vůbec nevíme kam. Nemůžete mi poradit, kde je nějaký velký obchod s kočárky, postýlkami atd.? Moc by jste mi pomohli.

Děkuji Monča.
16. lis 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak ma vypadat SPRAVNE pretoceni z briska na zada???? :confounded: :confounded: :confounded:
16. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magnolia Detsky raj, Babyrenka
16. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli děkuji a kde to je, nějaký orientační bod prosím, nebo ulici, mamča je na záchrance, tak snad i ulice jí pomůže :sweat_smile:
16. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
detsky raj Na Žižkově 4, Liberec-Rochlice tel.: 485 133 586 mobil: 731 733 321
babyrenka Hanychovská 832/37
16. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magnolia mě pak ještě napadají obchoďáky. V nise jsou nějaké, mylsím že je tam i obchůdek s kočárkama apod
No a v tesku ve městě je taky dole Pompo a nahoře pak Dráčik
16. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 když se ti nějak začne sám přetáčet tak je asi jedno jak ne? Domča se prostě překulil jako když se válí sudy
16. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magnolia pak ještě v Pražské ulici máš Chico tam toho mají taky dost :wink:
16. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 mě si jakože lehne na bok a pak na záda. dřív spíš hodila prvně hlavu (to se občas i bouchla) a tím se převalila.
16. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai radek se vzepre na rukach a pak jakoby se prekuli na bok, ale obcas se u toho prasti do kebule, tak by me zajmalo jestli se pretaci jak ma, nebo jen prepadava ...
16. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek