Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

Ahoj holky,koukala jsem,ze toto tema podobne tady je,ale nic moc navstevovane....pristehovala jsem se ted cerstve a rada by jsem s nekym popovidala... 🙂
chaala
15. lis 2010
@zarzuela tak v Břetislavově bydlela moje kamarádka...ale nevím jestli 306 nebo 309 😃 Byl to hned krajní vchod u kurtů.
A co vám dneska řekla doktorka?
zarzuela
15. lis 2010
@chaala já bydlela 306 tak ten krajní je 309.

dneska nám potvrdila že je to ta šestá nemoca že ta vyrážka dost svrbí - hrozně mi totiž plakal když jsem ho dala do vaničky. takže bude ještě tak 4 dny neklidný a pak už to bude ok. a nesmíme te´d ty 4 dny ven aby ta vyrážka nezastydla - je to skoro stejný režim jako u neštovic. měla by se prý vyset ještě po nožičkách - jde to od hlavičky dolů a pakupně to i postupně od hlavičky mizí. je fakt ž je teď Domča víc nevrlejší než při teplotách, ale není se co divit jestli ho to svědí
nadis.h
15. lis 2010
Kajik uz se zda dobry,smudlik muj. 🙂
jen ale aby toho nebylo malo,tak me od rana tece krev z nosu.
nadis.h
15. lis 2010
Ted docitam. Teri uuf to mi polilo horko. jsem rada ze je to v poradku!
Zarzi chudanek maly zlaty! At je brzy fit! U nas to byla chripajzna. mel obr rymu a tu teplutku.
zarzuela
15. lis 2010
@nadis.h tak hlavně aby už to měl taky za sebou, u těch mimísků jsou teploty nepříjemné. Když jsem dělala ten zábal bylo mi z toho uplně zle, moc jsem se o něj bála.

nadis.h
15. lis 2010
Zarzi snad už mají na letošek kluci naši vybráno. Byl tak smutný chudák. Teď už od půl 6 spí. Už se nedal udržet aby nespal.
scai
15. lis 2010
@zarzuela a kde bydlíš teď? I když já už se tě asi někdy ptala...není to na Franťáku?
No a je fakt, že Pavlovice jsou fajn 😉
scai
15. lis 2010
@zarzuela a kde to moihl chytnout? Já myslela, že tu šestou nemocmívají děti spíš později. chudáček, teploty a teď když to ještě svědí 😞
eveluska
15. lis 2010
@zarzuela jakou sestou nemoc?
@tercina tak to je supr, ze je vsecko ok 🙂 teeeda, male si nedal budika a zaspal svuj krouzek, jo? 😃
eveluska
15. lis 2010
holky dosla vam ted ode me IP? zkusila jsem poslat vic lidem najednou....
nadis.h
15. lis 2010
Evi me dosla. Kraasne fotky. Zrovna koukam. 🙂
tercina
15. lis 2010
@eveluska Eli, moc hezký fotečky - děkuji 😉
Holky, v kolik se ve čtvrtek sejdeme v tom kině?
eveluska
15. lis 2010
tak to jsem rada 🙂
ja bych tam byla tak 20min dopredu? nevim, ale zacinam mit fakt obavy, aby nebylo plno, docela se o tom mluvi mezi maminkama.....
eveluska
15. lis 2010
@scai jeste ze jsi s nama nesla, v Kiki nas nic nezaujalo, tak jsme byly prinuceny utracet v tescu 😃 :-p chjo chjo, ale mame samozrejme samy potrebnosti a nezbytnosti 🙂
nadis.h
15. lis 2010
Holky a nemam tam zitra zajet a koupit nam listky?
scai
15. lis 2010
Já se domlouvámna to kino is Jabloneckýma (Ardila, Semy, Medvide) a ony tam chtějí být myslím už v 8:30. Mrknu na to a napíšu, tak co kdybychom šly taky tak a můžeme se aspoň i dohormady seznámit, dát kafčo před kinem...a třeba vlastně koupit lístky a pak dát to kafčo 🙂)

@eveluska a co jste v tesku koupily? Já jsem byla pak později taky ve měste s Honzou a koupila jsem si leginy a ty návleky. Budu se opičit, no 😉 Ale teda ještě potřebuju něco na to, nemám žádnou vhodnou sukni, nebo nějaký dlouhý svetr...
chaala
15. lis 2010
@eveluska Eli, tak já jsem úplný trdlo...myslela jsem, že to je jen jedna fotka 😃 Až když psaly holky, že jich je víc, tak jsem koukla znovu a viděla konečně všechny. Mimískové jsou parádní x-) x-)
eveluska
15. lis 2010
jen se klidne opic 🙂 koupily jsme nejaky vanocni oblecky a serepetky a ja i kombinezu a tricko a teplacky 🙂

@chaala 🙂

no ja bych byla pro to mozna nejak koupit, ja jdu urcite 🙂 a jsem pro tam byt klidne pred kinem na kaficko a seznamit se s jabloneckejma 🙂
zarzuela
16. lis 2010
@scai jojo teď bydlím na Franťáku. Ta šestá nemoc je ve vzduchu a chytaj to miminka tak do 1,5 roku.

@eveluska šestá nemoc se to jmenuje proto že je jako šestá v řadě dětských nemocí - neštovice, spála, zarděnky, přiušnice atd.... ta nemoc se projevuje nedřív vysokýma horečkama někdy i kolem 40° , ty teploty jsou tak 4-5 dní jinak tomu dítěti nic není, a ten 5 den se najednou osype na bříšku na hlavičce a jde ta vyrážka postupně od hlavičky dolu a vytrvá tak 3-4 dny a pak zas od hlavičky dolu mizí.
zarzuela
16. lis 2010
holky na jaký film jdete do kina?
magnolia
16. lis 2010
Ahoj holky.

Omlouvám se, že Vám sem lezu, ale potřebovala bych poradit. Jsem u rodičů v Liberci a chystáme se vyrazit do obchodu páč čekám miminko, ale vůbec nevíme kam. Nemůžete mi poradit, kde je nějaký velký obchod s kočárky, postýlkami atd.? Moc by jste mi pomohli.

Děkuji Monča.
oli26
16. lis 2010
Holky jak ma vypadat SPRAVNE pretoceni z briska na zada???? :-S :-S :-S
oli26
16. lis 2010
@magnolia Detsky raj, Babyrenka
magnolia
16. lis 2010
Oli děkuji a kde to je, nějaký orientační bod prosím, nebo ulici, mamča je na záchrance, tak snad i ulice jí pomůže :-N
oli26
16. lis 2010
detsky raj Na Žižkově 4, Liberec-Rochlice tel.: 485 133 586 mobil: 731 733 321
babyrenka Hanychovská 832/37
scai
16. lis 2010
@magnolia mě pak ještě napadají obchoďáky. V nise jsou nějaké, mylsím že je tam i obchůdek s kočárkama apod
No a v tesku ve městě je taky dole Pompo a nahoře pak Dráčik
zarzuela
16. lis 2010
@oli26 když se ti nějak začne sám přetáčet tak je asi jedno jak ne? Domča se prostě překulil jako když se válí sudy
zarzuela
16. lis 2010
@magnolia pak ještě v Pražské ulici máš Chico tam toho mají taky dost 😉
scai
16. lis 2010
@oli26 mě si jakože lehne na bok a pak na záda. dřív spíš hodila prvně hlavu (to se občas i bouchla) a tím se převalila.
oli26
16. lis 2010
@scai radek se vzepre na rukach a pak jakoby se prekuli na bok, ale obcas se u toho prasti do kebule, tak by me zajmalo jestli se pretaci jak ma, nebo jen prepadava ...

Začni psát odpověď...

Odešli