• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@oli26 no takhle se přetáčela Barča taky, asi to není úplně správně, ale to vypiluje :wink:
Teď už fakt že položí pomalu hlavičku, lehne na bok a pak na záda
16. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no alespon uz nerve na brise, ze chce na zada :unamused:
16. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 to je sikulka, vsak on tu techniku dozene :slight_smile: to vis, chlapi maji heslo "co nejde silou, jde jeste vetsi silou", tak po nem hned nemuzes chtit nejakou jemnou techniku pretaceni :grinning:
16. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magnolia mne se libi v Gecku (globus) takovej ten obchod Puntanela nebo tak nejak? je hned u vchodu vedle CAcka a maji tam vsecko - hracky, oblecky, postylky, kocarky .... od vseho neco :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů holky tak Domča se už o mě krásně sám postaví
:slight_smile:
16. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 tak to je šikulka :slight_smile: a techniku ještě doladí :grinning:

@zarzuela super :dizzy_face: :dizzy_face: , za chvilku bude Domča chodit u nábytku.
16. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
to jsou sikulasci! :slight_smile:
holky jak do toho kina pujdete? Ja se tam necham hodit a malyho vezmu asi v autosedacce ne?
16. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, myslim ze vsechny jedem autem :slight_smile: scai jede s tercinou a ja jedu s oli, chaala jede? uz si to nepamatuju..... a ja s oli si korbicky neberem, nevesly by se nam ani do auta, takze jen autosedacku na kocar :slight_smile:
16. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Eli, já do kina nedorazím...fičím na tu kosmetiku. Manža hlídá Vanynku, tak to musím využít. U nikoho jiného déle nevydrží a pláče. Tak mi pak musíte říci, jestli tam byly i větší děti :slight_smile: ...jestli můžu příště taky :wink:

@nadis.h Nadi a vy už jste v pořádku? Kájík je fit? :slight_smile:
16. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala nj vlastne, ja na to zapomnela, tak si to uzij :slight_smile: ja du taky ve ct na kosmetiku, uz to potrebuju jako sul, ale az odpo :slight_smile:
16. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Mě dnes není moc dobře, tak doufám, že zítra bude líp! Já chci do kina. Teda teplotu nemám, jakože mi konkrétně nic není, jen tak divně. Tak já už půjdu spát, abych to vyspala.
A zítra doufám Ahoj
17. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v kolik teda zejtra?
17. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji. Nakonec jsme skončili v obchodech okolo Globusu a i v Kice jsem na prcka pokoupila.
17. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,ja dorazim kolem 9.
17. lis 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se za zdrhnutí, ale šla jsem Káju uspat že počkám venku, ale on začal vřískat tak jsme jeli pryč.
18. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co kino holky? Nadiku tobě to koukam asi nevyšlo :o(
18. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Já jsem si právě říkala, kde jseš :frowning2: No škoda. Alůe tak příště to bude třeba lepší

@zarzuela kino super. Viděla jsem skoro celý film, až na malé úseky...ale paráda.
18. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi ale jo on byl Kájík hodný. Očička měl na vrch hlavy z té velké telky. Ale pak už byl ospalý a já ho nechtěla za každou cenu udržet aby byl vzhůru. Vždycky hrozně pláče když chce spát a nemůže. Ale bylo to fajn a hezky zorganizovaný. Příště půjdu určo znova. :slight_smile:
18. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,tak to je fajn,že se kino povedlo. Byly tam i starší?Třeba kolem roku a zvládaly to? A jak to tam měli upravené pro děti?
Jsem zvědavá,jestli příště můžeme taky :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaali jasně. Dole před první řadou byla klouzajda a hračky a odstrkovadla. :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Fakt?Tak to je super :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi a bylo hodně maminek?
18. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaali fakt prima udělaný. Ani tam nebyl nějaký extra hluk. Fakt jsem byla mile překvapená. :slight_smile: A maminek bylo dost!!Tak třičtvrtě bylo zaplněno.
18. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala pro ty větší děti to bylo právě super. Byly vepředu, tam si hrály, byly tam kostičky, klouzačka, někdo tam jezdil i na motorce, ale tak nevím zda bylo erární. Jako fakt dobrý!

Já bych neřekla že třičtvrtě zaplněnol spíš tak půlka. Třeba zadek byl skoro volný a zaslechla jsem, když jsem odcházela, že ten chlap co tam mluvil před kinem (asi nějaký vedoucí, nevím) tak někomu říkal, že 40 maminek.
18. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h
@scai díky za info. Úplně jste mě nalákaly :slight_smile: , že se to dá zmáknout. A jak často budou pro maminky s dětmi hrát? To příště bude určitě ještě víc maminek, jak si o tom budou navzájem vyprávět. :wink:

@scai a ty už jsi dobrá? Nic na tebe nevlezlo?
18. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo je to erární. Já o tom včera četla článek že to tam je k dispozici. A prý i 3 zdravotní sestřičky tam jsou k dispozici pro případné hlídání.

18. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teda mám blbý odhad.... :sweat_smile: se mi tam zdálo plno..
18. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni to myslím brali taky ze nás je tam hodně,i to tem chlap říkal ... ono 40 maminek kazda a min jedním dítětem a nekteré s kočárkem uvnitř a autosedačky apod,tak to bylo na ten malej sal celkem plno :slight_smile:

a bylo to perfektní, moc jsem si to uzila :slight_smile: šla bych castejc než jednou za mesic :unamused:
18. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba když to mělo takový úspěch a bylo nás tam hodně,ze to bude častěji v praze to bývá myslím jednou za mesic. A nic moc filmy. To ten liberec se zdá v tomhle fajn.
18. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,film perfektní a jinak tam musej mít prázdno,tak třeba na nas budou myslet castejc :slight_smile:
18. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek