• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
bylo to fajn, sla bych zas :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem jim psala, kdy si pro nas chystaj neco dalsiho :slight_smile:
18. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 co ta vernisaz? sli jste?
@oli26 @scai @nadis.h co zitra prochazka? (spis odpo nez dopo)
18. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska ja bych na prochajdu sla urcite, muz je v prg. na vernisazi jsme byli... vystava vanocnich ozdob :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska já jdu zítra na půl čtvrtou ke kadeřnici a předtím budu asi balit, protožev sobotu snad jedeme ke kámošce na kolaudačku. A když se vrátím od kadeřnice, už nic nesbalím, protože bude už dost hodin na to umýt malou, dát najíst a spinkat.
Tak příští týden

@oli26 vy jste ještě včera jeli do Prahy?

@eveluska dobrý, to jsem moc zvědavá co napíšou :wink:
19. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai ne nejeli, to bylo v jbc :wink:
19. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai vybrala sis nejaky fotky?
19. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 já na to ještě nestihla mrknout. A teď tu sedím na kompu v pracovně a bojím se jít ven přes obývák, protože to se malá většinou vzbudí, když už spí dýl. Tak radši jsem zalezlá :grinning:
Ale musím pomalu na záchod, takže to asi bdu muset risknout a po cestě vezmu Cédo, už jsem na to moc zvědavá
19. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,

v kolik by se šlo? Je krásně dneska. :slight_smile:
19. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jééé, Nadi, máte moc pěknou novou profilovou fotku :dizzy_face: :dizzy_face: Slušívám to tam :wink:
19. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 tak už jsem ty fotky projela, uf...těch bylo
Jen teda bohožel jich je hodně tmavých nebo mázlých :frowning2: Asi to chtělo fotit z bleskem nebo i na větší clonu. No ale pár jich je fajn. Budu je muset probrat ještě znova a pak dám něco i na ty naše domácí stránky :slight_smile:
Dík moc za ně!
19. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai ja zakazuju fotit s bleskem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 aha, tak ale to je chyba :grinning: :grinning: Proč? Je fakt, že tam by bylo blbé hodně bleskat.
19. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai no jsem nejspis precitlivela matka, ale ja ty prasatka pak vidim pul dne a nevim, co na to mrnousovi ocka :confounded:
19. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jdeme ted ve dve,promin uz jsem pak nesla na pc....

jaky fotky?
19. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 aha, tak to mě nějak nenapadlo,ze by to mohlo vadit. No ale asi mohlo, to je fakt. Ja teda fotí z bleskem minimálně, ale občas fotím.
@eveluska fotky z yamahy,z pondělí
19. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky.Tak mám poslední dobou konečně trochu čas sem zaskočit a vidím,že tu skoro nic nevidím...nějak to tu nepřibývá....Neztratily jste se mi někam?
22. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi ahojky. Neztratily. :sweat_smile: Jak se máte holky moje? :slight_smile:
22. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Čauky Nadi, výborně :grinning:
Holky, co zas nějak naplánovat srazík?
22. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro :slight_smile:
22. lis 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem se "rekreovat" v mariankach, takze jsem docela KO, ale brzo to snad dospim a zmatozim se a srazik bych brala :slight_smile:
22. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska az se dospis nepujdes na prochajdu? :grinning: a jak bylo? taky bych uz nekam vyrazila :unamused:
23. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 bylo to moc fajn, ale malej byl preci jenom rozhozenej a po ty svy dlouhy nocni pauze asi tak od jedny v noci moc nespal, ale jinak dobry a cestovani proste jde a urcite nekam pojedem zas :slight_smile:
projit bych se sla, ale musim na postu poslat balicek a sjet na nakup - nemame uz skoro plinky, tak nez to stihnu, tak bude tma :unamused: kdyz ale pujdem ve dvou, tak bych klidne sla i za svitu lampicek :slight_smile: jak chces ty, kdyztak si myslim, ze tak ve 4 bysme mohly :slight_smile:
23. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co procházka dneska...romantika v prvním rozbředlém sněhu :grinning:
24. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai ja jsem pro :slight_smile: v kolik? ja jsem tak pro pul druhou? oli je pryc, ta nemuze

jinak holky co srazik? nedame si zase v patek snidani v bazenu?
24. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Já bohužel v pátek nemůžu, jedu do Prahy na trvalý následky :confounded:
24. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina na jaké trvalé následky jedeš do Prahy ? to nějak nechňápu.
Jinak Domčovi se klubou zuby tak máme trošku chvilkama veselo :unamused:
Dneska jsem venku málem umrzla brrrrr a to si nedovedu představit jak budu trajdat s čičárkem ve větší klendře.

Jak se jinak máte holky? Co u vás a mimísků nového. Já už nemám moc času tady koukat, Domča zaměstnává čím dál víc jak začal stát a lézt.
24. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela no my měli před dvěma lety autonehodu a já si zlomila obratel. Takže si mě moje pojišťovna pozvala na přezkoumání trvalých následků úrazu. Strašně se mi tam v tomhle počasí chce :confounded:
24. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych v pátek šla :wink:

@tercina to chápu, že se ti nechce do Prahy :frowning2: a nespojíš si to aspoň s nějakými nákupy, když tam už musíš?
24. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 @chaala @nadis.h @zarzuela vy pujdete na srazik?
@tercina tak at ti to dobre dopadne, ja musim zejtra do phy kvuli zubari, taky se mi desne nechce, ale tak se aspon cestou domu stavim v ikee :slight_smile:

tak zas to dame tak na desatou? hromadnej exodus z pavlovic ve ctvrt? :grinning:
24. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek