• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
ahojky,ja pujdu.
24. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Eli, když se mi podaří zajistit hlídání pro Lukyho( je zase nastydlý :unamused: ), tak určitě dorazím :slight_smile: Jen poprosím, jestli si můžeme sednout blíž k tomu dětskému koutku v bazéně, Vanďa mi tam minule utíkala :grinning: . Tak ať ji mám lépe na očích.
24. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite, sednem si kam budem chtit :slight_smile: ono tam zas urcite bude prazdno, tak se budeme moct roztahovat kde budem chtit :slight_smile:
24. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina aha tak to nemáš veselou návštěvu Prahy, ale tak třeba jukneš po krámech když budeš mít čas. Já už bych se sakriš na ty moje kolegy do Pragu měla taky jet podívat, ale mě se tam taaaak neeeechce.

@eveluska já asi nedorazím i když bych moc ráda, DOmčovi rostou zuby a je dost nevrlý tak nevím jak by to rozchodil.
24. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Zarzu, tak když Vám bude líp, tak doražte :wink: A Domča už má nějaké zoubky? Nebo budou první?
24. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela hele bobsovi taky rostou zoubky :sweat_smile: je to nejaky tryskodite, klubou se mu hned tri najednou, ale snad kdyz ho budu chovat, tak bude hodnej :slight_smile: doufam!!!
24. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Eli, už zoubky?Tý brďo :fearful: ...vždyť jste ještě malinkatí :dizzy_face: Tak ať to zvládnete :wink:
24. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala no prave :astonished: no snad mu neporostou moc rychle, chci ho jeste kojit :sweat_smile: ale dneska jsme se @scai koupily takovy suprovy tvrdy dudliky na kousani, tak si to pekne kousal a byl spokojenej, tak snad to hezky uvalcime :slight_smile: nastesti to nema nijak natekly nebo tak, tak ho to mozna neboli a jenom ho to svedi
24. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska bylas pak ještě nakupovat?
Já jo a pěkně jsem se rozšoupla :grinning:
V promodu jsem si koupila dva svetříky na leginy, kraťasy, sukni a pásek a pak jinde ještě leginy :grinning:
A doma to radši ani neukazuju :wink: On Honza totiž na náš účet nekouká, takže se přiznávat nebudu :grinning:
24. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai pekne! a hezky leginy? teply? ja mam totiz poradne dlouhy vlastne jen jedny a ty jsou divoky - s ruzickama, tak bych potrebovala mozna jeste nejaky dalsi :grinning: nakupovala jsem, ale jen ty vanocni darky a pak darky na hromadnou oslavu, kde se slavej dva svatky a dvoje narozky - co jedeme tenhle vikend, a ty plinky a v lekarne gel na zoubky a smitec, pro sebe nic, ale tak ja zas kupovala posledne...... tak to vyvetrej na sraziku - to tam mozna budem nejen ve stejnejch botach, ale jestli obe pujdem jeste navic v leginach s navlekama, tak to bude sranda teda ! :grinning:
24. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska ty s růžičkama co jsi dnes měla na sobě? Ty lae asi nejsou moc teplé,ne?
Já jsem koupila takové bavlněné, příjodu mi teplé, ale tak klidně pod ně pak v ziomě hodím ještě punčocháče
No a pak mám ještě šedé leginy z HMka a pak dvoje punčocháče černé z tchiba.(ty jsem kupovala minulý týden)
Ale já teda pak v zimě nosím i punčocháče pod rifle, takže to využiju i tak

Tak já si můžu k těm leginám vzít kozačky ať nejsme stejné :grinning: :grinning: Vím vím, opičím se. Ale je to fajn styl...

Musíš mi pak říct, cos kupovala za dárky, já nemám vůbec inspiraci :frowning2:
24. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai nn, to byly puncochace :slight_smile: ja si je nechala nalozit loni k jezisku a pak jsem je "ztratila" (baleni, stehovani apod.), tak jsem je chtela jeste provetrat, ale uz je na ne fakt zima...... jinak mam takovy prave tenounky leginy cerny, ale ty jsou tak k tem navlekum ne az dolu a pak mam sedy, ale kratky - vlastne nejteplejsi jsou takovy puncochace z HMka, tak asi fakt vyrazim jeste nejaky teploucky bavlneny poridit :slight_smile: a neblazni, ja to myslela vazne, ze tak muzem vyrazit obe, mne tohle vubec nevadi, ja naopak rada "ladim" - i treba s muzem si vemem podobny veci a tak, takze mne to fakt vubec nevadi :slight_smile: a puncochace pod rifle nekdy nosim taky, ale letos jsem prave odhodlana koupit nejaky termogate (jako v detskejch letech), pze ty puncochy pod gatema nemam moc rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no to sem to tady teda zahltila plkama o obleckach :grinning: snad nevadi :slight_smile:
a ted uz jdu vazne na kute, uz se chystam asi hodinu :sweat_smile:
dobrou noc :slight_smile:
24. lis 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Ahojky Eli, teda to mu fakt rostou zuby? My jsme si to u malýho ve 3 měsících taky mysleli, ale bylo to úplně něco jinýho... :wink: Byly to takový bílý bouličky na dásničkách. Teda jestli mu fakt rostou, tak to je rychlík :wink: my ještě žádný nemáme :grinning:
Včera jsme byli na rehabce a paní nám ukázala nějaký cviky - Peťak kupodivu docela spolupracuje :slight_smile:
To mě štve, že s vámi v pátek nemůžeme, ta Praha - bléééé. Ještě ke všemu tam jedu sama - manžel na mě bude čekat na Čerňáku :frowning2:
25. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem az do konce tydne uplne out, ta zkouska nade mnou visi, jak demokluv mec fuj.... takze bohuzel nedorazim chjo
25. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala právě že to jsou první zoubky, už má jeden když mu tam šáhnu prstíkem prořízlý, ale je protivnej jak trn v zadku když to tak řeknu, už jsem z něj chvílema na palici.. V noci nespí furt sebou šije, asi ho to fakt bolí :o(
25. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 tak to je škoda, že nepůjdeš :frowning2: a na co se učíš a kdytu zkoušu máš?
25. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,nejdete nekdo na prochajdu?
25. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai politicke systemy stredni a vychodni evropy... nazev uz umim, ted ten zbytek :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jde se zitra? A odkud?
25. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h @scai pujdem zase spolu? sraz teda na desatou v bazenu? tak tak v pul od scai? nadi muzu te sebrat tak za pet pul u billy, ale nesmis me tam zas nechat cekat - posledne jsme tam s olgou mrzly 10min :sweat_smile: tak mi kdyztak dej vedet driv :slight_smile:
@oli26 je tak to je skoda, kdy to mas? v pondeli?
@tercina no dneska to potvrdil i zubar, prej to bily, co je videt, ale jeste neni beloba toho zoubku, ale je to ta odkreva odumrela dasnicka, kterou ten zub vytlacuje..... no prej to ale jeste potrva, tak snad me u kojeni jen tak brzo nepokouse :sweat_smile: jaky boulicky jste meli vy?
25. lis 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Počkej, to bude dravá šelma :wink: :grinning: Ne, dělám si srandu. Jestli jsou to ty zoubky dole, tak stejně když saje, tak je má překrytý jazýčkem :dizzy_face: No já už nevím, jak o těch bouličkách mluvili, ale mysleli jsme, že to jsou zoubky, ale nebyly. Nevím, jak už se to jmenovalo.
Holky, já vám ten pátek závidím, bych šla taky :cry:
25. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu tam. :slight_smile:
dobrouky. Mame Tv vecer.
25. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já zítra nedorazím...nemám hlídání pro Lukyho. Tak si to užijte. :wink:
25. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja s tim taky pocitam, tak zitra :slight_smile:
25. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska takže o půl desáté u mě :wink:

@chaala to je škoda :frowning2:
25. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holčiny,přidala jsem zas nějaké fotky....už si připadám jak zamilovaný blázen....nedělám nic jiného než že tu naší berunku fotím fotím fotím :slight_smile: Doufám,že jste si užily srazík.....Kačírek ještě hajá,ale za chvíli se jdem trochu vyvenčit do Globusu na nákup.Pac a pusu všem :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma kacence dodatecne vse nej k svatku! :slight_smile: a kdy pujdes na srazik s nama? taky bysme te rady poznaly :slight_smile:
26. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai kterou bys vybrala z techhle dvou? http://www.mall.cz/zehlicky-vlasu/braun-e-straight-es3
http://www.mall.cz/zehlicky-vlasu/babyliss-st95e z tech komentaru jsem pochopila, ze nejakou paru nebo zvlhcovani ma i ta braun....
26. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mall.cz/zehlicky-vlasu/remington-s-8002:ranks

ale asi nejvíc se mi líbí ta braun. Ta vypadá dost dobře :wink:
A jaká tobě?
26. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek