Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

Ahoj holky,koukala jsem,ze toto tema podobne tady je,ale nic moc navstevovane....pristehovala jsem se ted cerstve a rada by jsem s nekym popovidala... 🙂
eveluska
26. lis 2010
@scai remington mi muz nasel tuhle http://www.mall.cz/zehlicky-vlasu/remington-s-9810

teda ja jsem z toho docela jelen, kazda ma neco, na ty tvoji se mi libi ten pecujici kondicioner a ze to je spesl i na mokry vlasy..... asi se mi nejvic libi ten braun taky, zas si nejsem ale jista, jestli ma i tu paru jako ta babylis a to mi prijde dobry.....
eveluska
26. lis 2010
promin nebyla jsem tu ted, fotila jsem prcka ve vanocnich obleckach 🙂 - pak dam do albicka fotky 🙂
nadis.h
26. lis 2010
Holky já mám hooodně kudrnatý vlasy a mám tuhle žehlu...

http://www.vlasy-kosmetika.cz/REMINGTON-S-1051-...

A vydrží mi to rovné do dalšího mytí.
scai
26. lis 2010
@eveluska je to věda 😃
scai
26. lis 2010
ta braun teda asi páru nemá,když to tam nepíšou 😞 Tak teď nevím...
eveluska
26. lis 2010
@nadis.h diky za tip 🙂
@scai jj, hruza takovej velkej vyber 😃
nadis.h
26. lis 2010
Ten Remington je hodně dobrý bych řekla. Používají se i hodně v kadeřnictvích.
eveluska
26. lis 2010
dyz ja bych zas chtela tu ionizaci a tu maji ty druhy dve a zas vic se mi zda spolehlivej a libi ten braun, ale zas bych chtela tu paru.... dobry co? 😃 😃
eveluska
26. lis 2010
holky davam ochutnavku vanocnich fotek naseho smoulika, chci z toho udelat nejakej peknej darek pro babicky a dedy 🙂 @oli26 ty uz jsi ho v ty puncose fotila?
chaala
26. lis 2010
@eveluska jééé, ty fotky jsou úplně úžasný 🙂 Bobíšek je super, krásňoučkej x-) x-) x-)
eveluska
26. lis 2010
@chaala diky 🙂 co luky, uz je mu lip? skoda ze jsi nemohla, bylo to zase moc fajn 🙂 snad bude zas brzo dalsi 🙂
chaala
26. lis 2010
@eveluska Eli,to se bude babičkám líbit, ty fotečky. Jak se chechtá v té punčoše 😃 😃 a ještě ta zblízka-jako skříteček x-) x-)
Luky už je lepší, v pondělí pošupajdí do školky.Většinou bývá tak jednou za měsíc týden doma, ve školce to je hned. Na příští srazík se budu těšit 😉 ...tak co nejdřív,než zas odpadneme 😃
eveluska
26. lis 2010
@chaala jj, on je takovej hurvajz a skritek 😃 ja jsem pro, ja muzu prakticky porad, jen v utery mam dalsi pokus v berusce tak to muzu az v pul dvanacty 🙂
tercina
26. lis 2010
@eveluska jéé, to jsou nádherný fotečky - super nápad x-)
Já se taky těším na srazík x-)
eveluska
26. lis 2010
@tercina diky 🙂 tak navrhnete den, ja uz se taky tesim hned na dalsi 🙂
oli26
27. lis 2010
@eveluska jeste ne. nebylo kdy :-S tak zkouska uz je za mnou diky bohu 😃 😃 😃
@scai co v po? jak to provedem? radek jede do prg, ale je tu druhe auto, tak by jsme mohli jet spolu. ale musela bys ridit :-S 😃 😃 😃
eveluska
27. lis 2010
@oli26 tak gratulace ke zkousce!

nepodniknem pak v po nebo v utery nejakou prochajdu nebo neco? v utery dopo jdem do berusky, tak pak toho asi vyuziju a podivala bych se po kramech ve meste, tak jestli se nekdo nechcete pridat a jit sebou ? 🙂
dzejnysek
27. lis 2010
Ahoj holky, vím, že jsou tu samé maminky... Já jsem teprve ta "budoucí"... ale chtěla bych se zeptat, dá se v Liberci nebo kolí chodit na nějaké cvičení či kurzy pro těhulky?? A od kolikátého týdne asi?
tercina
28. lis 2010
@dzejnysek Ahojky, já byla asi 2x v liberecký porodnici - mají tam cvičení pro maminky. Je to na webu nemocnice. Pak mají v bazénu plavání pro těhulky. A myslím, že v Hadrákovi mají jogu pro těhotné. Já myslím, že je to jedno, kdy začneš - klidně hned 🙂 A gratulace k pupíku 😉
aggamma
28. lis 2010
@eveluska Dík za přáníčko.No ráda bych s vámi vyrazila.Jen tu nejsem moc často a většinou sem dorazím když už je po srazu či těsně před ním a to už to většinou nestíhám.Navííc Kačule by někde na kávě určo nevydržela...potvůrka pozná,že už kočárek nejede a že je někde vevnitř...a to se jí nelíbí a pak píská 🙂 Ale ne prochajdu nebo alespon na chvilku abych vás viděla by to asi šlo.
aggamma
28. lis 2010
@tercina beruš dej mi prosím vědět až se zas bude konat nějaký ten srázek ju? Prosím prosím 🙂A jak se jinak máte?My měly včera už 2 měsíce 🙂
chaala
28. lis 2010
@dzejnysek Jak už Ti psala Terci...já jsem chodila do porodnice na cvíčo pro těhulky. Při prvním těhu jsem tam začala chodit asi od 20tt, ale záleží jen na Tobě 🙂 V bazénu mají jógu pro těhu a to plavání(spíš cvičení) ve vodě. Ať se Ti příjemně těhulkuje x-) x-)

@aggamma Aggi, teda Vám to ale letí...už 2měsíce x-) Nám už to taky letí, protože příští pondělí slavíme rok.Tak hlavně, že se máte fajn. A budu se těšit, že tě i s Kačkou uvidíme na nějakém dalším srazíku.
eveluska
28. lis 2010
holky jak zejtra prochajda? 🙂 kdo byste chtel, tak dejte vedet, rada pujdu, i kdyby trakare padaly 😃
oli26
29. lis 2010
@eveluska ja uvidim, jestli budem ockovat nebo ne ... 😉
eveluska
29. lis 2010
@oli26 tak jak to s vama vypada? @scai @nadis.h co vy? 🙂
scai
29. lis 2010
@eveluska já dnes asi radši už ne. Byly jsme ráno a včera měla baruš teplotu. Dnes už ne, ale trohcu rýmu furt má, tak radši zůstaneme doma. Ale zítra nebo ve středu bych šla. I když ty jdeš zítra na prochajdu z toho cvíča,co?
nadis.h
29. lis 2010
Ahojky,
prcek uz byl taky dopo s tatou,tak to nechci moc prehanet.
eveluska
29. lis 2010
@scai zejtra jdu na 10:15 do berusky, takze pujdu asi tak v 9:30? a pak asi pujdu do fora a projdu prazskou a pak zas cyklostezkou zpatky...

holky uz jsme to tu asi resily, ale co byste rikaly na zamceni? mi prijde, ze se moc nikdo uz dlouho nepridava a zname se tu a kdyz takhle resime kdy kdo bude venku a tak, tak bych to radsi zamkla, aby si nas tu nekdo nevytipoval treba na vloupacku nebo tak..... :-|
tercina
29. lis 2010
@eveluska Čauky, já bych byla taky pro zamčení :-S
Holky, neplánovaly jste v pátek další srazík?
eveluska
29. lis 2010
@tercina no neplanovaly, ale ja s nim tak nejak predem pocitam 😃

tak co kdybych udelala uzavrenou skupinu pro nas, tady na ni bude link a kdyz se nekdo bude chtit pridat, tak nam napise a vezmem ho 🙂 ja jsem pro pribirani dalsich a dalsich maminek, to rozhodne 🙂 jen nechci, aby nas moh smirovat uplne kdokoli...

Začni psát odpověď...

Odešli