• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@scai remington mi muz nasel tuhle http://www.mall.cz/zehlicky-vlasu/remington-s-9810

teda ja jsem z toho docela jelen, kazda ma neco, na ty tvoji se mi libi ten pecujici kondicioner a ze to je spesl i na mokry vlasy..... asi se mi nejvic libi ten braun taky, zas si nejsem ale jista, jestli ma i tu paru jako ta babylis a to mi prijde dobry.....
26. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
promin nebyla jsem tu ted, fotila jsem prcka ve vanocnich obleckach :slight_smile: - pak dam do albicka fotky :slight_smile:
26. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já mám hooodně kudrnatý vlasy a mám tuhle žehlu...

http://www.vlasy-kosmetika.cz/REMINGTON-S-1051-Sleek-And-Curl-S1051-uzka-zehlicka-na-vlasy-s-teflonovym-povrchem-4423.html

A vydrží mi to rovné do dalšího mytí.
26. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska je to věda :grinning:
26. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ta braun teda asi páru nemá,když to tam nepíšou :frowning2: Tak teď nevím...
26. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@nadis.h diky za tip :slight_smile:
@scai jj, hruza takovej velkej vyber :grinning:
26. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten Remington je hodně dobrý bych řekla. Používají se i hodně v kadeřnictvích.
26. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dyz ja bych zas chtela tu ionizaci a tu maji ty druhy dve a zas vic se mi zda spolehlivej a libi ten braun, ale zas bych chtela tu paru.... dobry co? :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky davam ochutnavku vanocnich fotek naseho smoulika, chci z toho udelat nejakej peknej darek pro babicky a dedy :slight_smile: @oli26 ty uz jsi ho v ty puncose fotila?
26. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska jééé, ty fotky jsou úplně úžasný :slight_smile: Bobíšek je super, krásňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala diky :slight_smile: co luky, uz je mu lip? skoda ze jsi nemohla, bylo to zase moc fajn :slight_smile: snad bude zas brzo dalsi :slight_smile:
26. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska Eli,to se bude babičkám líbit, ty fotečky. Jak se chechtá v té punčoše :grinning: :grinning: a ještě ta zblízka-jako skříteček :dizzy_face: :dizzy_face:
Luky už je lepší, v pondělí pošupajdí do školky.Většinou bývá tak jednou za měsíc týden doma, ve školce to je hned. Na příští srazík se budu těšit :wink: ...tak co nejdřív,než zas odpadneme :grinning:
26. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala jj, on je takovej hurvajz a skritek :grinning: ja jsem pro, ja muzu prakticky porad, jen v utery mam dalsi pokus v berusce tak to muzu az v pul dvanacty :slight_smile:
26. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska jéé, to jsou nádherný fotečky - super nápad :dizzy_face:
Já se taky těším na srazík :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@tercina diky :slight_smile: tak navrhnete den, ja uz se taky tesim hned na dalsi :slight_smile:
26. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska jeste ne. nebylo kdy :confounded: tak zkouska uz je za mnou diky bohu :grinning: :grinning: :grinning:
@scai co v po? jak to provedem? radek jede do prg, ale je tu druhe auto, tak by jsme mohli jet spolu. ale musela bys ridit :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 tak gratulace ke zkousce!

nepodniknem pak v po nebo v utery nejakou prochajdu nebo neco? v utery dopo jdem do berusky, tak pak toho asi vyuziju a podivala bych se po kramech ve meste, tak jestli se nekdo nechcete pridat a jit sebou ? :slight_smile:
27. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vím, že jsou tu samé maminky... Já jsem teprve ta "budoucí"... ale chtěla bych se zeptat, dá se v Liberci nebo kolí chodit na nějaké cvičení či kurzy pro těhulky?? A od kolikátého týdne asi?
27. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@dzejnysek Ahojky, já byla asi 2x v liberecký porodnici - mají tam cvičení pro maminky. Je to na webu nemocnice. Pak mají v bazénu plavání pro těhulky. A myslím, že v Hadrákovi mají jogu pro těhotné. Já myslím, že je to jedno, kdy začneš - klidně hned :slight_smile: A gratulace k pupíku :wink:
28. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska Dík za přáníčko.No ráda bych s vámi vyrazila.Jen tu nejsem moc často a většinou sem dorazím když už je po srazu či těsně před ním a to už to většinou nestíhám.Navííc Kačule by někde na kávě určo nevydržela...potvůrka pozná,že už kočárek nejede a že je někde vevnitř...a to se jí nelíbí a pak píská :slight_smile: Ale ne prochajdu nebo alespon na chvilku abych vás viděla by to asi šlo.
28. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@tercina beruš dej mi prosím vědět až se zas bude konat nějaký ten srázek ju? Prosím prosím :slight_smile:A jak se jinak máte?My měly včera už 2 měsíce :slight_smile:
28. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dzejnysek Jak už Ti psala Terci...já jsem chodila do porodnice na cvíčo pro těhulky. Při prvním těhu jsem tam začala chodit asi od 20tt, ale záleží jen na Tobě :slight_smile: V bazénu mají jógu pro těhu a to plavání(spíš cvičení) ve vodě. Ať se Ti příjemně těhulkuje :dizzy_face: :dizzy_face:

@aggamma Aggi, teda Vám to ale letí...už 2měsíce :dizzy_face: Nám už to taky letí, protože příští pondělí slavíme rok.Tak hlavně, že se máte fajn. A budu se těšit, že tě i s Kačkou uvidíme na nějakém dalším srazíku.
28. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak zejtra prochajda? :slight_smile: kdo byste chtel, tak dejte vedet, rada pujdu, i kdyby trakare padaly :grinning:
28. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska ja uvidim, jestli budem ockovat nebo ne ... :wink:
29. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 tak jak to s vama vypada? @scai @nadis.h co vy? :slight_smile:
29. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska já dnes asi radši už ne. Byly jsme ráno a včera měla baruš teplotu. Dnes už ne, ale trohcu rýmu furt má, tak radši zůstaneme doma. Ale zítra nebo ve středu bych šla. I když ty jdeš zítra na prochajdu z toho cvíča,co?
29. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
prcek uz byl taky dopo s tatou,tak to nechci moc prehanet.
29. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai zejtra jdu na 10:15 do berusky, takze pujdu asi tak v 9:30? a pak asi pujdu do fora a projdu prazskou a pak zas cyklostezkou zpatky...

holky uz jsme to tu asi resily, ale co byste rikaly na zamceni? mi prijde, ze se moc nikdo uz dlouho nepridava a zname se tu a kdyz takhle resime kdy kdo bude venku a tak, tak bych to radsi zamkla, aby si nas tu nekdo nevytipoval treba na vloupacku nebo tak..... :unamused:
29. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska Čauky, já bych byla taky pro zamčení :confounded:
Holky, neplánovaly jste v pátek další srazík?
29. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tercina no neplanovaly, ale ja s nim tak nejak predem pocitam :grinning:

tak co kdybych udelala uzavrenou skupinu pro nas, tady na ni bude link a kdyz se nekdo bude chtit pridat, tak nam napise a vezmem ho :slight_smile: ja jsem pro pribirani dalsich a dalsich maminek, to rozhodne :slight_smile: jen nechci, aby nas moh smirovat uplne kdokoli...
29. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek