Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

Ahoj holky,koukala jsem,ze toto tema podobne tady je,ale nic moc navstevovane....pristehovala jsem se ted cerstve a rada by jsem s nekym popovidala... 🙂
tercina
29. lis 2010
@eveluska A na kdy se srazíkem počítáš? 😉
A s tím uzamčením bych to udělala jak píšeš. Taky jsem pro přibírání maminek - ať se hezky rozrůstáme a dětičky si mají s kým hrát 😃 😉
eveluska
29. lis 2010
tak uz jsem ji zalozila 🙂
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/liberecka...

skupina Liberec a okolí a v ní diskuze Liberecko 🙂
eveluska
29. lis 2010
skupina se jmenuje
Liberec a okolí - vítáme další maminky 🙂
chaala
29. lis 2010
@eveluska Eli,mně ten odkaz hází, že skupina neexistuje. Tak kde jste? 😉
eveluska
29. lis 2010
@chaala promin, tvuj nick mi vypad ze seznamu, hned napravim 🙂
scai
29. lis 2010
@eveluska dobrý nápad s tím zamknutím
oli26
29. lis 2010
@tercina co prcek? prisel mi dnes na cviceni mnohem pohyblivejsi 😃 😃 😃 za chvili bude jak pytel blech 😃
zarzuela
29. lis 2010
@eveluska koukám že jste mě ze seznamu asi taky vynechali že ? taky mi stránka neexistuje 😞
eveluska
29. lis 2010
@zarzuela uz te tam pisu 🙂
eveluska
29. lis 2010
holky fakt mi kdokoli napiste, ja napsala jen narychlo takovej seznam z poslednich asi dvou stranek, pze to je jednoduchy tam pridavat, tak jsem to moc neresila 🙂
katule01
1. pro 2010
Ahoj holky, jsem také z Liberce a ráda bych se k vám přidala, jestli neva? 🙂
tercina
2. pro 2010
@katule01 Ahojky, koukám, že máš 7měs klučinu 😉 To máme skoro stejně staré rošťáky 😃
katule01
2. pro 2010
@tercina čauky, no jo to máme skoro stejně staré rošťáky... 🙂 My jsme 28.4.
tercina
2. pro 2010
@katule01 Peťulka je 17.4 😃
katule01
2. pro 2010
no tak to mezi sebou moc nemají - 11 dní 🙂 My jsme teda měli termín 14.5. ale nějak mě zadrželi při 1. kontrole v porodce 🙂
tercina
2. pro 2010
@katule01 No já měla termín 24.4. 🙂 Malýmu se chtělo ven teda už na 32tt, ale naštěstí mi to v porodce rozehnali a vydržel až do 39+0
katule01
2. pro 2010
@tercina už tak brzo se mu chtělo ven jo? No ale pak se mu nakonec u Tebe ještě zalíbilo... 🙂 Nášeho Danýska vyhnali na 37+5...
tercina
2. pro 2010
@katule01 No to je jen o 9 dní dřív, než jak se narodil Peťan, to je ještě ok. Ale asi byl malinkej, viď? Mě porod vyvolávali, myslím, že kdybych nechtěla ten den porodit, tak ještě přenáším 😃
katule01
2. pro 2010
no mě by taky zajímalo, kdy by to u mě přišlo samo... 🙂 Hm, malinkej, myslím že normální měl 48cm a vážil 3030g
eveluska
2. pro 2010
@katule01 ahoj kaci, pridala jsem te k nam http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/liberecka... tak k nam koukni 🙂
hahyla
3. pro 2010
Ahoj holky , chtěla bych se Vás zeptat , kdy jste byly na vítání občánků? ( v kolika měsících)
katule01
3. pro 2010
@hahyla My byli začátkem října a narozený jsme koncem dubna.... takže po 5. měsíci... z magistrátu Ti pošlou pozvánku s termínem, myslím že už Ti dorazí brzy... 🙂
tercina
3. pro 2010
@hahyla Ahojky, my byly v půl roce 🙂
scai
3. pro 2010
@hahyla přesně v půl roce
hahyla
4. pro 2010
Děkuju Vám holky , já jsem si myslela, že už na nás zapoměli 🙂
tercina
4. pro 2010
@hahyla Já jsem si to taky myslela 😉 A pak v zápětí mi přišla pozvánka 🙂
hahyla
5. pro 2010
@zarzuela Ahoj chtěla jsem se Tě zeptat ,jak jsi kdysi psala, že Ti Domča špatně spal ,jak jste to vyřešili? Michalka se budí po dvou hodinách a k ránu už po hodině.Vyzkoušela jsem kašičky , koupila drahé pleny, nic nefunguje 8-( .
zarzuela
6. pro 2010
Ahojky, s tím spinkáním jsme to uplně nevyřešili, ale já už přestávám kojit, tak jsem mu na noc začala zprvu dávat kašičky a ty byly bez efektu, pak mi tu někdo poradil Hami hajaja a od tý doby co mu ho dávám se budí na papání jen jednou v noci tak ve dvě a pak až kolem páté šesté ráno. Ale má neklidné spaní celkově a to je kvůli tomu trápení s prdíky, ale to už taky pomalu odeznívá, protože jsme zjistili, že mu to celou dobu způsobuje čaj proti nadýmání Spokojené bříško od Hipp. Tak dávám jiný a je to o 100% lepší.

Nevím jestli ty ještě kojíš nebo ne, ale právě největším problémem je to kojení. K večeři ho nekojím ale dávám to Hami hajaja a v noci mám jedno kojení a po tom kojení vždy má hooodně neklidný spánek a budí se co hodinu. (u nás je prostě problém kojení, ale to už snad brzy nebude 🙂 už kojím jen 2x za den)
hahyla
6. pro 2010
@zarzuela Ahoj , já jsem si to taky myslela, že to bude tím. Jen jsem začala dávat kašičku od nutrilonu po ní vydržela tak do půl noci, teď jsem dala hami s banánovou příchutí a po ní strašně zvrací a tak kolem půl desáté chce znova jíst .
A to máme ještě jeden problém , Michalka se neumí sama vykadit , musím jí pomáhat hadičkou každý den ve stejnou hodinu.
aggamma
6. pro 2010
@hahyla jejku s tím kaděním to je blbé.....trochu se toho začínám bát i u té naší Kačulky.....ted 3 dny nekadila a dnes hodila jen takovou trošku....i když předtím se před těmi 3 dny sez..ala jak amina.Tak jen doufám,že nebudu muset kupovat rektální rourku.....aninevím jak to vypadá a jak se to používá

Začni psát odpověď...

Odešli