• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@eveluska A na kdy se srazíkem počítáš? :wink:
A s tím uzamčením bych to udělala jak píšeš. Taky jsem pro přibírání maminek - ať se hezky rozrůstáme a dětičky si mají s kým hrát :grinning: :wink:
29. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem ji zalozila :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/liberecka-diskuze/

skupina Liberec a okolí a v ní diskuze Liberecko :slight_smile:
29. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
skupina se jmenuje
Liberec a okolí - vítáme další maminky :slight_smile:
29. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Eli,mně ten odkaz hází, že skupina neexistuje. Tak kde jste? :wink:
29. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala promin, tvuj nick mi vypad ze seznamu, hned napravim :slight_smile:
29. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska dobrý nápad s tím zamknutím
29. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina co prcek? prisel mi dnes na cviceni mnohem pohyblivejsi :grinning: :grinning: :grinning: za chvili bude jak pytel blech :grinning:
29. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska koukám že jste mě ze seznamu asi taky vynechali že ? taky mi stránka neexistuje :frowning2:
29. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela uz te tam pisu :slight_smile:
29. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fakt mi kdokoli napiste, ja napsala jen narychlo takovej seznam z poslednich asi dvou stranek, pze to je jednoduchy tam pridavat, tak jsem to moc neresila :slight_smile:
29. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem také z Liberce a ráda bych se k vám přidala, jestli neva? :slight_smile:
1. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katule01 Ahojky, koukám, že máš 7měs klučinu :wink: To máme skoro stejně staré rošťáky :grinning:
2. pro 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina čauky, no jo to máme skoro stejně staré rošťáky... :slight_smile: My jsme 28.4.
2. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katule01 Peťulka je 17.4 :grinning:
2. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mezi sebou moc nemají - 11 dní :slight_smile: My jsme teda měli termín 14.5. ale nějak mě zadrželi při 1. kontrole v porodce :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katule01 No já měla termín 24.4. :slight_smile: Malýmu se chtělo ven teda už na 32tt, ale naštěstí mi to v porodce rozehnali a vydržel až do 39+0
2. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina už tak brzo se mu chtělo ven jo? No ale pak se mu nakonec u Tebe ještě zalíbilo... :slight_smile: Nášeho Danýska vyhnali na 37+5...
2. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katule01 No to je jen o 9 dní dřív, než jak se narodil Peťan, to je ještě ok. Ale asi byl malinkej, viď? Mě porod vyvolávali, myslím, že kdybych nechtěla ten den porodit, tak ještě přenáším :grinning:
2. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by taky zajímalo, kdy by to u mě přišlo samo... :slight_smile: Hm, malinkej, myslím že normální měl 48cm a vážil 3030g
2. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , chtěla bych se Vás zeptat , kdy jste byly na vítání občánků? ( v kolika měsících)
3. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla My byli začátkem října a narozený jsme koncem dubna.... takže po 5. měsíci... z magistrátu Ti pošlou pozvánku s termínem, myslím že už Ti dorazí brzy... :slight_smile:
3. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla Ahojky, my byly v půl roce :slight_smile:
3. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla přesně v půl roce
3. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Vám holky , já jsem si myslela, že už na nás zapoměli :slight_smile:
4. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla Já jsem si to taky myslela :wink: A pak v zápětí mi přišla pozvánka :slight_smile:
4. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Ahoj chtěla jsem se Tě zeptat ,jak jsi kdysi psala, že Ti Domča špatně spal ,jak jste to vyřešili? Michalka se budí po dvou hodinách a k ránu už po hodině.Vyzkoušela jsem kašičky , koupila drahé pleny, nic nefunguje :rolling_eyes: .
5. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, s tím spinkáním jsme to uplně nevyřešili, ale já už přestávám kojit, tak jsem mu na noc začala zprvu dávat kašičky a ty byly bez efektu, pak mi tu někdo poradil Hami hajaja a od tý doby co mu ho dávám se budí na papání jen jednou v noci tak ve dvě a pak až kolem páté šesté ráno. Ale má neklidné spaní celkově a to je kvůli tomu trápení s prdíky, ale to už taky pomalu odeznívá, protože jsme zjistili, že mu to celou dobu způsobuje čaj proti nadýmání Spokojené bříško od Hipp. Tak dávám jiný a je to o 100% lepší.

Nevím jestli ty ještě kojíš nebo ne, ale právě největším problémem je to kojení. K večeři ho nekojím ale dávám to Hami hajaja a v noci mám jedno kojení a po tom kojení vždy má hooodně neklidný spánek a budí se co hodinu. (u nás je prostě problém kojení, ale to už snad brzy nebude :slight_smile: už kojím jen 2x za den)
6. pro 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Ahoj , já jsem si to taky myslela, že to bude tím. Jen jsem začala dávat kašičku od nutrilonu po ní vydržela tak do půl noci, teď jsem dala hami s banánovou příchutí a po ní strašně zvrací a tak kolem půl desáté chce znova jíst .
A to máme ještě jeden problém , Michalka se neumí sama vykadit , musím jí pomáhat hadičkou každý den ve stejnou hodinu.
6. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla jejku s tím kaděním to je blbé.....trochu se toho začínám bát i u té naší Kačulky.....ted 3 dny nekadila a dnes hodila jen takovou trošku....i když předtím se před těmi 3 dny sez..ala jak amina.Tak jen doufám,že nebudu muset kupovat rektální rourku.....aninevím jak to vypadá a jak se to používá
6. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek