• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
:slight_smile:)) čauky :slight_smile:))
17. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se tu nějak vyznám..:grinning:
17. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fressa
@emma2011 čau holky,tak se tady zorientujte. Tohle je naše "minulá" diskuze, jinak jsme s mamkama v jiné uzavřené diskuzi. Napíšu ostatním holkám, zda by jim nevadilo, že byste se k nám přidaly :wink:
Dám vám vědět, papa
17. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře :slight_smile: Děkujeme
17. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky :slight_smile:
21. bře 2011 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agatkamimi Mamky fressa a emma2011 jsou taky přidané v naší diskuzi :slight_smile:
21. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina já se tu ještě nevyznám :Ddíky :slight_smile:
21. bře 2011 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agatkamimi Tohle je veřejně přístupná diskuze a jelikož se mezi sebou bavíme docela o osobních věcech, tak jsme si vytvořili diskuzi zamčenou (to je ta druhá). Můžeme tam jen my, co jsme tam přidané (nové mamky přidává eveluska)
21. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina díky moc za ujesnění :slight_smile:
21. bře 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky potřebuju poradit,máte někdo problémy sehnat školku? Můžete mi dát tip kde to mám zkusit,všude mají plno a nebo berou přednostně starší děti (4,5) a ještě se chci zeptat jeslti můýu dát více přihlášek do více školek?díky :unamused:
3. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaciska Čauky, asi ti moc neporadím, ale vím, že otevřeli novou školku na Gagarince a pak budou přidělávat školku u školy na Kunratický. Včera jsem se o tom bavila s kámoškou (její dcera jde taky letos do školky). Je to mazec s tím místem....
3. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci-gagarinku mám 5 min od baráku ale mají tam plno.... :cry: ale je zajímavé že mají plno když tam ještě ani nebyl zápis....no budeme to muset objezdit,a modlit se aby nám jí někam vzaly protožena soukromou nejsou peníze
3. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaciska Ale na gagarince vyrostla teď nová školka... tys myslela tuto, že tam mají už plno? :astonished: Tak to je divný viď, když neměli ještě zápis...
My na soukromou taky nemáme a do toho musíme nastoupit v dubnu (sice za 2 roky, ale ono to uteče). Tak jsem taky zvědavá. My máme kousíček taky novou školku - u Barvířské
3. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano na gagarince,když jí v ůnoru otevírali byla jsem domluvená s ředitelkou že si mám pohlídat v květnu zápisy a přijít v květnu a víc že se dozvím tam,tak jsem jí nedávno psala email kdy jsou ty termíny zápisů a ona že se už nemůžou uskutečnit že mají plno...nechápu..tak čekám na její vysvětlení a do barvířské se chystám pro přihlášku...měla bych to kousek od práce....já doufám že něco seženem protože nevím jak by to mělo být když já musím od září do práce...pomůže i radnice ??přece matky které mají už sehnané zaměstnání tak mají přednost né? uplně mám s toho stresy
3. dub 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaciska měla by jsi dávat jen jednu přihlášku do MŠ...já jsem se na to ale před 3lety vykašlala a dala rovnou 2přihlášky. Bylo mi totiž v té první naznačeno,že nesplňujeme požadavky :grinning: ...měla jsem být znova na mateřské. Takže klidně zkoušej na víc místech.
3. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Gagarince byl zápis v lednu!
4. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky jak se máte
4. dub 2011 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamicka2010 Ahojky, jsi tu nová?
4. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj sem tu nová
4. dub 2011 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamicka2010 Koukala jsem na tvůj profil a ještě si to asi nestihla vyplnit, viď? To víš, koukala jsem, jak máš staré mimčo - nebo jsi těhulka?
5. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti se cvičením kojenců v Liberci. Nějak nemůžu na netu nic najít. Byli nám dva měsíce, tak od tří bych ráda chodila, pokud se něco najde. Díky moc za odpověď.
6. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misag23 Ahoj, cvičení od 3měsíců je v Liberci např. ve studiu Beruška. Koukni na jejich stránky studioberuška.cz. Nebo se cvičí i v MC Čmelák :slight_smile: Jejich adresu ale nevím.
6. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misag23 Jojo, chtěla jsem Ti napsat o té Berušce, jak píše Chaala. Já tam s malým chodím od malička :wink: Mají tam i plavání miminek ve vaničce od 6ti týdnů - také jsem chodila s malým a mohu moc doporučit :slight_smile:
6. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misag23 my byli v tom cmelaku a bylo to fajn :slight_smile: ale pak uz jsem nechodila, ale delala obcas nejaky ty cviky a rikanky s malym doma :slight_smile:
6. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala @tercina @eveluska Děkuju moc za odpovědi. Už jsem koukala na stránky Berušky a vypadá to moc dobře, asi začneme taky chodit :wink:
8. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misag23 Já tam chodím ráda :slight_smile: Teď půjdeme poprvé na "větší děti" tak jsem zvědavá.
8. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misag23 taky chodím s dcerou do Berušky, teď už na ty chodící děti(třetí skupina) :slight_smile: a jsme obě spokojené...příjemné prostředí, fajn cvičení.
8. dub 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina Tak už sem to vyplnila jen sem tam nenašla kolonka s uvahou na 3 jelikož si má nějaké problem y podle mudr by to bylo nejlepší řešeni jak moc být doma až začne chodit do školy
15. dub 2011 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky jak pokud ste letos byly na zápisech do školky jak ste dopadli
11. kvě 2011 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala
ahojky,chtěla jsem se jenom zeptat od kolika a kdy je to cvičení pro větší děti,malá má 2 roky.Do Berušky jsem chodila když byla Terka malá.
13. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek