Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

Ahoj holky,koukala jsem,ze toto tema podobne tady je,ale nic moc navstevovane....pristehovala jsem se ted cerstve a rada by jsem s nekym popovidala... 🙂
fressa
17. bře 2011
🙂)) čauky 🙂))
emma2011
17. bře 2011
snad se tu nějak vyznám..😃
tercina
17. bře 2011
@fressa
@emma2011 čau holky,tak se tady zorientujte. Tohle je naše "minulá" diskuze, jinak jsme s mamkama v jiné uzavřené diskuzi. Napíšu ostatním holkám, zda by jim nevadilo, že byste se k nám přidaly 😉
Dám vám vědět, papa
fressa
17. bře 2011
Dobře 🙂 Děkujeme
agatkamimi
21. bře 2011
ahojky maminky 🙂
tercina
21. bře 2011
@agatkamimi Mamky fressa a emma2011 jsou taky přidané v naší diskuzi 🙂
agatkamimi
21. bře 2011
@tercina já se tu ještě nevyznám 😃díky 🙂
tercina
21. bře 2011
@agatkamimi Tohle je veřejně přístupná diskuze a jelikož se mezi sebou bavíme docela o osobních věcech, tak jsme si vytvořili diskuzi zamčenou (to je ta druhá). Můžeme tam jen my, co jsme tam přidané (nové mamky přidává eveluska)
agatkamimi
21. bře 2011
@tercina díky moc za ujesnění 🙂
kaciska
3. dub 2011
Ahoj holky potřebuju poradit,máte někdo problémy sehnat školku? Můžete mi dát tip kde to mám zkusit,všude mají plno a nebo berou přednostně starší děti (4,5) a ještě se chci zeptat jeslti můýu dát více přihlášek do více školek?díky :-|
tercina
3. dub 2011
@kaciska Čauky, asi ti moc neporadím, ale vím, že otevřeli novou školku na Gagarince a pak budou přidělávat školku u školy na Kunratický. Včera jsem se o tom bavila s kámoškou (její dcera jde taky letos do školky). Je to mazec s tím místem....
kaciska
3. dub 2011
terci-gagarinku mám 5 min od baráku ale mají tam plno.... 😢 ale je zajímavé že mají plno když tam ještě ani nebyl zápis....no budeme to muset objezdit,a modlit se aby nám jí někam vzaly protožena soukromou nejsou peníze
tercina
3. dub 2011
@kaciska Ale na gagarince vyrostla teď nová školka... tys myslela tuto, že tam mají už plno? :-o Tak to je divný viď, když neměli ještě zápis...
My na soukromou taky nemáme a do toho musíme nastoupit v dubnu (sice za 2 roky, ale ono to uteče). Tak jsem taky zvědavá. My máme kousíček taky novou školku - u Barvířské
kaciska
3. dub 2011
ano na gagarince,když jí v ůnoru otevírali byla jsem domluvená s ředitelkou že si mám pohlídat v květnu zápisy a přijít v květnu a víc že se dozvím tam,tak jsem jí nedávno psala email kdy jsou ty termíny zápisů a ona že se už nemůžou uskutečnit že mají plno...nechápu..tak čekám na její vysvětlení a do barvířské se chystám pro přihlášku...měla bych to kousek od práce....já doufám že něco seženem protože nevím jak by to mělo být když já musím od září do práce...pomůže i radnice ??přece matky které mají už sehnané zaměstnání tak mají přednost né? uplně mám s toho stresy
chaala
3. dub 2011
@kaciska měla by jsi dávat jen jednu přihlášku do MŠ...já jsem se na to ale před 3lety vykašlala a dala rovnou 2přihlášky. Bylo mi totiž v té první naznačeno,že nesplňujeme požadavky 😃 ...měla jsem být znova na mateřské. Takže klidně zkoušej na víc místech.
slunicko27
4. dub 2011
na Gagarince byl zápis v lednu!
mamicka2010
4. dub 2011
Ahojky maminky jak se máte
tercina
4. dub 2011
@mamicka2010 Ahojky, jsi tu nová?
mamicka2010
4. dub 2011
jj sem tu nová
tercina
5. dub 2011
@mamicka2010 Koukala jsem na tvůj profil a ještě si to asi nestihla vyplnit, viď? To víš, koukala jsem, jak máš staré mimčo - nebo jsi těhulka?
misag23
6. dub 2011
Ahojky. Chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti se cvičením kojenců v Liberci. Nějak nemůžu na netu nic najít. Byli nám dva měsíce, tak od tří bych ráda chodila, pokud se něco najde. Díky moc za odpověď.
chaala
6. dub 2011
@misag23 Ahoj, cvičení od 3měsíců je v Liberci např. ve studiu Beruška. Koukni na jejich stránky studioberuška.cz. Nebo se cvičí i v MC Čmelák 🙂 Jejich adresu ale nevím.
tercina
6. dub 2011
@misag23 Jojo, chtěla jsem Ti napsat o té Berušce, jak píše Chaala. Já tam s malým chodím od malička 😉 Mají tam i plavání miminek ve vaničce od 6ti týdnů - také jsem chodila s malým a mohu moc doporučit 🙂
eveluska
6. dub 2011
@misag23 my byli v tom cmelaku a bylo to fajn 🙂 ale pak uz jsem nechodila, ale delala obcas nejaky ty cviky a rikanky s malym doma 🙂
misag23
8. dub 2011
@chaala @tercina @eveluska Děkuju moc za odpovědi. Už jsem koukala na stránky Berušky a vypadá to moc dobře, asi začneme taky chodit 😉
tercina
8. dub 2011
@misag23 Já tam chodím ráda 🙂 Teď půjdeme poprvé na "větší děti" tak jsem zvědavá.
chaala
8. dub 2011
@misag23 taky chodím s dcerou do Berušky, teď už na ty chodící děti(třetí skupina) 🙂 a jsme obě spokojené...příjemné prostředí, fajn cvičení.
mamicka2010
15. dub 2011
@tercina Tak už sem to vyplnila jen sem tam nenašla kolonka s uvahou na 3 jelikož si má nějaké problem y podle mudr by to bylo nejlepší řešeni jak moc být doma až začne chodit do školy
mamicka2010
11. kvě 2011
Maminky jak pokud ste letos byly na zápisech do školky jak ste dopadli
andy24
13. kvě 2011
@chaala
ahojky,chtěla jsem se jenom zeptat od kolika a kdy je to cvičení pro větší děti,malá má 2 roky.Do Berušky jsem chodila když byla Terka malá.

Začni psát odpověď...

Odešli