• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@andy24 ahoj, cvičení je v pondělí od 11:15 do 12h. Ve čtvrtek ve stejném čase. V pondělí je ještě odpolední cvičení od 16h :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala
díky moc,já to vidím asi na to odpoledne.Ráno malá chodí ve 12 ještě chrnět.
13. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@andy24 nám to dopolední cvičení taky většinou nevychází kvůli spaní. Tak jsme asi měsíc nebyly, ale snad se brzy zase dostanem. :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala
já jsem tam právě kvuli tomu přestala chodit,odpoledne ještě musíme pro druhou dceru do školy tak mrnous musí jít chrnět abych to všechno zvládla.Jestli to bude fungovat o prázdninách tak se tam snad zastavíme
13. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@andy24 já to mám taky stejně...odpoledne musím fungovat i pro syna :slight_smile: Takže nám to cvičení před polednem už moc nevyhovuje a tolik ho nestíháme jako dřív.
14. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala
já už jsem jim to v berušce pár krát říkala at větší děti přesunou třeba místo mrnousu,že ti větší choděj ještě spát.A prej jsem první co si stěžuju,přitom vím o x holkách kterým to nevihovuje a proto už nechoděj.Nevíš ještě kde je cvíčo,potřebuju jí zapojit do kolektivu.Chodíme ještě do babylonku,ale potřebovala bych i to cvíčo
14. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@andy24 taky vím o některých maminkách, které přestaly chodit právě kvůli spaní a špatnému času :unamused: , ale nikdo z nás to neříkal v Berušce.
My někdy chodíme na cvičení do RC Žirafa, ale bývá tak 2x za měsíc...není to přesně pravidelně, program se střídá.
A ještě vím o MC Čmelák...tam je to asi v pondělí od 10:30 do 11:30h, ale musíš se objednat. Tady je kontakt-Světýlka chodící : 731 325 238 Petra Laubová/Katka Ďuríková . Já tam nikdy nebyla, jen mi posalai mail.:slight_smile:
14. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@andy24 a v babylonku je co? Já jsem do Babylonu chodila asi před 5lety se synem, ale to tam cvičení mělo to Zuzistudio. Pak se přestěhovalo jinam a to už jsme nechodili.
14. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
29. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim vespolek :slight_smile: Jak tak koukam, uz tu dlouho nikdo nebyl.........tak abych nebyla za blazna a nepsala si tu sama se sebou??? Jsem tu nova, jeste nerozkoukana. Liberec samotny znam, ale nikoho v nem :confused: Je mi 27 a mam trileteho kluka Sebastiana a pomaloucku se zaciname snazit o druhe ditko. Pokecame?
30. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia neboj, je nas tu hodne :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia pristehovala ses nedavno nebo tak nejak? ze tu nikoho neznas.... ja jsem v liberci nova od leta :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
je mi to jasny, ale jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz tu na Liberecku bydlim s rocni prestavkou 4 roky. Nedavno jsme se vratili z moravy, odkud pochazim. A vsechny pritelkyne a kamaradky zustaly tam. A co ty Evelusko, uz jsi asi zabydlena a kamaradky sis nasla? Kolik ma tve robatko?
30. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia ahoj. Odkud z Moravy pocházíš? Já jsem v Liberci už teda asi 5 let, předtím 5 let v Hradci na škole... ale předtím jsem bydlela na Moravě, teda přesněji ve Slezsku :grinning: Odkud jseš ty?
A kde bydlíš v Liberci (čtvrť)
30. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko....Scai- jsem z okresu Bruntal, z Bridlicne. A ty? Ja prave v Liberci momentalne nebydlim, prestehovali jsme se z nejmenovaneho duvodu na par (?) mesicu do Jablonneho ke tchyni. Je odtud muj chlap, takze celkove i kvuli nemu zijeme tady na Liberecku. Me samotnou by ani nenapadlo se sem stehovat. Mam rada moravu :wink: No kazdopadne to mame krapet slozitejsi s tim nasim ,,doma,,.

A holky- jak mate stare deti? Je tady mezi vama nejaka mamina cca s triletakem?
31. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia Ahoj, vítej :slight_smile:
Všechno jsou spíš mamči s menšíma dětma. Jen já mám ještě šestiletého klučinu, ale ten už na dopoledne chodí do školky.
31. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia ja mam mrne :slight_smile: je to videt v pasu, kdyz najedes na fotku a zkus davat ten zavinac, nebo "odpovedet", aby si toho clvk vsim :slight_smile: a zabydlena uz jsem, jsem tu spokojena :slight_smile: jezdis do lbce nebo jsi v tom jablonnym?
31. kvě 2011 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala diky za privitani:slight_smile:. Takze ty uz mas predskolacka jo? A druhe ditko je jeste batolatko?
Kolik zhruba je vas ve skupine, co si pisete pravidelne?
31. kvě 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska heh diky za upozorneni, prisla jsem na to az ted :wink: Jinak jezdim do Liberce celkem casto, nakupovat, nektery lekare tam mam a odpocinout si od te nudy tady :confounded:
31. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@stia jj, Luky je předškolák. V září už nás to čeká, konec klidu a pohody :grinning:
Je nás asi 9...určitě jsem na někoho zapomněla, takže plus mínus :grinning:
31. kvě 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
4. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Paráda už sem to našla,sem počítačovaj mág :grinning:
5. čer 2011 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
můžu se také přidat? Bydlím v Liberci, je mi 24let a mám pěti měsíčního chlapečka Dominička ale nemáme moc kamarádů. Proto bych se ráda seznámila s maminkama se kterými bych si tady mohla popovídat, ale také se s nimi sejít a něco podniknout i s dětmi. Nikdy jsem moc nebyla pro to psát si s někým třeba na xchatu apod., ale modrý koník mě naprosto dostal. Budu ráda když mě vezmete mezi sebe. Agatkamimi moc děkuji za odkaz.
6. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@anastazye ahoj :slight_smile: radi vas mezi sebe vezmeme :slight_smile: napr. zitra pujdem cca od 11 na prehradu :slight_smile:
6. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska ahoj, děkuji za přijetí. Škoda, že zítra nemůžeme, přítel má konečně jeden den volno v práci a tak chceme být po dlouhé době s ním. Ale příště půjdeme moc rádi.
6. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jaké to bylo na přehradě? Vzpomínala jsem na vás a litovala jsem, že jsem taky nešla. Doma byla nuda.
8. čer 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@anastazye no vidis, to je skoda, bejt doma :slight_smile: v patek asi zas nekam pujdem, dam vedet :slight_smile:
9. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska dobře to budu ráda
9. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@anastazye jdem zas na přehradu,budem tam uz po devátý :slight_smile:
10. čer 2011 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek