• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@eveluska Dnes? Já myslela až příští pátek. Dnes to mám dost zabitý. A do kolika tam býváte? Nevím jestli to stihnu ale vážně bych se ráda seznámila.
10. čer 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anastazye ahoj :slight_smile:
Dnes nevím jak dlouho tam budeme. Já osobně tak spíš dopoledne. ostatní nevím
Ale chodíme většinou pravidelně každý pátek a pak někdy i jindy :slight_smile:
10. čer 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anastazye pristi něco podniknem zas :slight_smile:
10. čer 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak máte staré děti? Nekojím tak si říkám co bych mu měla vzít k jídlu předpokládám že na přehradě se jídlo ohřát nedá. Jak to řešíte? Na příští pátek si nic plánovat nebudu abych konečně mohla přijít. Jen prosím dejte mi vědět den předem kam se půjde a v kolik. Chodíte třeba i do kina jak jsou ty dny pro maminky a děti?
10. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anastazye stari deti ma kazdej v pasu, kdyz najedes na fotku :slight_smile: ja jidlo ohrivam jen doma, kdyz jsme venku, tak neohrivam, navic ted je furt teplo, takze i tak to neni studeny :slight_smile: i sunar muzes dat neohratej :slight_smile: kdyztak holky si berou termosky s teplou vodou a namichaj davku az venku.... tenhle patek ja nemuzu a ostatni holky nevim jak, ale pristi tejden do toho kina mozna pujdu, jeste uvidim, pred vanocema jsme docela chodily a bylo to moc fajn :slight_smile:
23. čer 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mozna jste tady o tom uz mluvily, ale chci se zeptat, jestli byste mi neporadily nejake MC v Liberci. Neco kde maminky s detmi napr. sedi a rikaji rikanky, tleskaji, "zpivaji" :slight_smile: atd. Neco kde by se, stale nechodici, prcek zabavil. Plavani apod. u nas nepripada v uvahu. Dekuji za tipy.
27. čer 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lerak Ahoj, už jsem to tady psala dřív :slight_smile: Cvičení pro nechodící děti je např. v Berušce (studioberuška.cz) nebo v MC Čmelák. ( adresu neznám, jen mail -mc@cmelak.cz). Sama jsem navštěvovala s dcerou Berušku. Teď přes prázdniny asi budou mít omezený provoz.
27. čer 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaala diky, zatim mame problem, protoze chlapecek spi od 11-14 ci 15hod, takze nam casy MC nevyhovuji. Uvidime na podzim a v zime.
27. čer 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lerak já se taky teď nechytám na časy v Berušce se cvičením. Tak chodíme jinam, ale to už je pro chodící děti. Ještě mě napadla ta yamaha pro děti. Tam nechodím, jen znám od kamarádky. Je to někde na Broumovské.Je to zpívání, říkanky.
27. čer 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Jsem dvacetiletá mamina z Vesce a mám 10 měsíční holčičku Amálku. Přestěhovala jsem se sem teprve před rokem za manželem a moc lidí tu neznám, zvlášť ne s dětmi. Ráda bych tu našla nějakou mamču, která bydlí blízko a ráda by zašla na procházku, na kafe a nebo na nákupy. Prostě cokoliv.
Moje záliby jsou čtení, filmy, zvířata (máme dva psy, kočku, králíka a such.želvu) a já jsem celkem přizpůsobivá, tak je mi to jedno. Tak kdybyste se některá chtěla seznámit, budu moc ráda. Kdyžtak napište na t.vybiralova@email.cz
Dík :slight_smile:
27. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. čer 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
navrhuju tenhle patek zajit od cca 10ti (nebo 9ti ?) do pizzerky v libereckym bazenu, kaficko/obed, pro vetsi detskej koutek, maly na deku u stolu... :slight_smile:
27. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Eli, restaurace v bazéně otevírá až v 10h. :wink:
27. čer 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tim lip :grinning:
27. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anastazye @lerak
@terunenka mozna bysme sly zitra na prehradu, jestli bude hezky :slight_smile: tak jestli byste se nektera pridala? :slight_smile:
13. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska škoda že jsem si toho všimla až teď, udělala bych si radost před náročným stěhováním a přišla bych. Prosím až půjdete kolem 7.8 dejte mi vědět, ráda se konečně připojím. Díky
15. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím všechny těhulky a maminky,potřebuji pomoct s hledáním nějaké dobré dětské doktorky z Liberce nejlépe poblíž centra.Dostala jsem návrhy na nějakou dr. Němečkovou na Masaryčce děstká pol. a dr. Vejvarovou někde na šaldáku.Máte s nimi nějaké zkušenosti někdo,nebo máte někdo nějakou co zaručeně nabírá nové děti?díky moc
18. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a těhulky, právě jsem na narazila na tyto stránky. . Ráda bych se seznámila s nějakou maminkou s miminkem či batolátkem ( na kávičku, procházky, hriště, nákupy atd....)Jsem z Doubí, je mi 24 let a mám dvouletou cácorku. Nyní se pokoušíme ještě o druhé škvrně... zatím bez úspěchu :cry: .. Pokud by se konal nějaký srazík, rády se připojíme.... petuli09@seznam.cz
2. srp 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, nechtěli byste udělat někdy sraz? Třeba jít společně do nějakého dětského koutku? :wink:
3. srp 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme se přestěhovali n´do Ruprechtic a moc ráda bych si tady našla nějakou kamarádku s mimčem na procházku do lesa nebo na hřiště a nebo třeba jen na kafe. Pište ráda se seznámím
5. srp 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xena25 ahoj sice s těmito doktorkami zkušenost nemám ale zkus mudr. Minžákovou perfektní pediatrička s min. 25letou praxí
5. srp 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anastazye ahojky,už jsem sehnala,ale děkuji :slight_smile:
6. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anastazye @terunenka ahoj :slight_smile: my obcas nekam chodime, do kiki, do zoo nebo na prehradu a pisem to sem, takze urcite dame vedet :slight_smile: pak jeste nektery holky hodne chodi do koutku u hokejky? @chaala a nebo do toho kiki, ten je u konecny tramvaje u babylonu
7. srp 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska jeste pridam,ze chodime do koutku u PKO:slight_smile:Se mnou ale asi pocitejte az ke konci srpna.To uz budeme moci:wink:
7. srp 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak co holky, kdy nekam vyrazime? nepujdem treba v patek dopo nekam na kafe? klidne jsem pro kiki :slight_smile:
15. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer maminky jak se vám vede
18. srp 2011 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamicka2010 ahoj :slight_smile: u nas vsecko ok, chtely jsme jit zejtra do koutku, ale nejak se nam to rozpadlo, ale holky tam chodi i tak, bez ohlaseni :slight_smile:
18. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. To mi stále řešíme školku pro syna a oběhávám nadace aby synovi přispěli na asistenta do školky
20. srp 2011 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamicka2010 a copak mu je?
21. srp 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych se přidala někdy na nějaký sraz, mám dvouletou holčičku..... :slight_smile:
22. srp 2011 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek