• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@chaala Snad bude vše ok. Vidim na Domčovi jak touží po společnosti dětí a my žádné kolem sebe nemáme. Prosim tě až to budete vědět určitě napiš mi ještě. Já sem nechodim tak nemám info :slight_smile:
3. bře 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jeeežiš, to je škoda, že jste to neřekli dřív, já se dneska vrátila ze špitálu :frowning2:
3. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp co ti bylo?
3. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska už 2 měsíce mám hrozné bolesti břicha, tentokrát se to vyprovokovalo až až, tak jsem musela lehnout a celý týden se snažili přijít na to, co to vlastně je. přišli na to, že mám v háji pravou ledvinu, ale jinak to jsou asi srůsty...ale pořád se jim to moc nezdá, nic méně, mě už to tam nebavilo, když se za celý týden nic nezměnilo :frowning2:
4. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp teda, tak to je blby :unamused: snad uz te to nebude tolik trapit a hlavne aby se to pak po porodu dalo nejak do poradku :slight_smile:
4. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky:slight_smile:))chtěla jsem se vás zeptat...ruším si svoji dr,jelikož jsem s ní nespokojená..poradíte mi...chodila jsem k Alšový...už nikdy více....ráda bych buď v okolí někde tady,jsem z Jeřábu,nebo si dojedu i do města ,ale zase nemusí to být zrovna Pavlovice:slight_smile:))ale ono když tam bude ta dr normální a vstřícná a nebude se chovat arogantně i sestra,a budete ji vychvalovat tak nudu jezdit i tam:slight_smile:)))díky:slight_smile:)
5. bře 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuna bohuzel neporadim, ja jezdim do jablonce nebo do prahy, ale mozna @oli26 nebo @scai ti daji nejaky tip? :slight_smile:
5. bře 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuna jestli si pamatuju dobře, tak Alšová je dětská doktorka?
My jsme tady většina z Pavlovic nebo Ruprechtic. Takže máme dětské doktorky z těchto částí :frowning2:
5. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala to nevadí aspoň nějaký tip,budu ráda i za to:slight_smile:)))pokud jsou ty dr kvalitní a né arogantní tak beru:slight_smile:))
ano je to dětská.-))
5. bře 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuna V Pavlovicích je mudr Hrbáčová. Myslím, že k ní chodí @eveluska ( ještě další maminky tady z diskuze) a pochvalují si jí.
Na rozhraní Ruprechtic-Pavlovic je mudr Nováková. K ní chodím s dětmi já. Je velice pečlivá, dá se s ní mluvit. Sestřička je velice příjemná.
V Ruprechticích je mudr Tandlerová. Také jsou u ní maminky spokojené.
Někdo ještě chodí na polikliniku u muzea, ale tam jméno mudr neznám.
5. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala mockrát děkuji za tipy:slight_smile:))))nakonec jsem zkusila tady na horizontu mudr.Novákovou,tak uvidíme je tam bez bariérový přístup,takže můžu s vozíkem i s kočárkem:slight_smile:))..ještě jednou díky:slight_smile:)
6. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaala @evuna ja myslela, ze jde o gyndarku :grinning: jj, k detsky chodime k Hrbacovy a jsme spokojeny - s doktorkou i se sestrickou :slight_smile:
6. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eveluska bych řekla že mám dobrého dr na neměnila bych...dr.Dlouhý v Minkovicích:slight_smile:))
no když já jsem to neupřesnila,viď :slight_smile: se omlouvám
6. bře 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anastazye Ahoj, tak zatím jsme dohodnutě na tento pátek 9.3. v 10h v bazéně v pizzérii :slight_smile: Zatím asi 4-5maminek s dětmi. Tak jestli už jste v pořádku a máte čas... :dizzy_face:

Jestli by měly zájem i jiné liberecké maminky, těhulky. Přijďte. :slight_smile: Nás tam určitě poznáte :grinning:
7. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaala Ahoj budeme se snažit přijít. Chodíte někdy na procházky do zoo nebo třeba do dětského koutku?
7. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evuna Ahoj :slight_smile: tak já rozhodně doporučuju paní doktorku Tandlerovou. K mudr. Novákové jsme taky chodili ale já jsem s ní nebyla spokojená. Sice je strarostlivá, ale 2 měsíce jsme se léčili s rýmou a kašlem a dávala nám pořád to samé, přešli jsme k mudr. Tandlerové dostali jsme nové jiné léky a během týdne nebylo po rýmě ani stopy.
7. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Vy jste taky z Ruprechtic?
7. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anastazye většina z nás má permici do ZOO a i do koutku :grinning: Takže chodíme. Permice do ZOO nám sice v dubnu po roce končí, ale loni jsme tam byly opravdu hodněkrát. Takže asi pořídím ještě na rok znovu.
7. bře 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezké zachumelené ráno:slight_smile:))to je změna co:slight_smile:))))))))včera sluníčko a dneska.........takovej mazec:slight_smile:)))

@anastazye jinak děkuji za názor..budu si to pamatovat....je dobré vědět:slight_smile:))
@chaala holky vy máte permici do ZOO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý:slight_smile:))))))))))))))to já neznám:slight_smile:)))ale je to určitě fajn....co s prckama taky pořád dělat že jo:slight_smile:)))
8. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Tak to je super :slight_smile: Já jsem dárce krve tak máme zoo zadarmo tak to po narození Domči hojně využívám a permici do koutku si chci taky koupit. Minulý rok jsem ji ještě nekupovala to byl moc malej. :slight_smile: Nevíš jaká je cena na rok?
8. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuna bych řekla, že lidi vymysleli permici už skoro na všechno :grinning: :grinning:
My bydlíme půl hodinky od Zoo, takže cesta tam i vevnitř je pěkná procházka. No a Vanďa koukala na zvířátka ráda. Na konci je i menší hřiště. Takže dobrý :slight_smile: Někdy po ránu ve všední den tam nikdo nebyl...klid, pohoda.
8. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anastazye Koutek má permici časově neomezenou...myslím na 10 nebo 12vstupů za 300korun. Takže to můžeš vychodit třeba až za 2roky. A je přenosná, takže může chodit jakýkoliv dospělý+dítě.
Ta v Zoo je nepřenosná :unamused: ...je přímo na jméno dospělého a vždy vytahuješ i občanku.
8. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chaala Tak to je fakt dobrý. Díky za info :slight_smile:
8. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj zítra příjdeme taky do bazénu, poznávací znamení jsem tlustá jako pr... a mám sebou malého čiperu :grinning:. Jsem strašně nervózní jak mezi vás zapadneme :slight_smile:
8. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anastazye :grinning: neboj, zapadnete :slight_smile: ja budu mit zarucene nejvetsi bricho, takze nas poznas :slight_smile:
8. bře 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anastazye Neboj, zítra nás bude málo :grinning: Většina nemůže. My s Eliškou jo :wink:
8. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek