• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Zrovna jsem psala,na magistrátu,Ondra musel zaplatit odpady za celý červen a to se V. narodil 29.,jinak se to platí půl roku zpětně,tak teď budeš platit jen 40 korun :slight_smile: (taky za celý červen a to Davča dorazil do Liberce až někdy v červenci,viď),máš pravdu,jsou to vydřiduši :angry:
29. říj 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš holky to je hrozný už vidím to lítání potom asi si fakt zajdu pro ty papíry a vyplnim je předem to je výbornej nápad,tak děkuji za info
29. říj 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!já byla nedavno přihlašovat sebe i Mikuláška na magistrátu, abysme platili odpady. Přihlášená k trvaláku jsem od dubna, takže jsme platili zpětně. Lendy budeš to platit pro Davídka od 1/6. A vůbec se nepohoršovali, já jsem to platila zpětně za sebe od dubna :grinning:
Jinak mě přítel vyřídil porodné, ještě když jsem byla v porodnici, jen si za mnou přišel pro OP a podpis. A porodné přišlo do 14 dnů.
30. říj 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooojte maminy a těhulky
tak jakpak se máte a co mimísci?Holky to je hrozné kolik věcí se musí zařídit ohledně té svatby, fakt by mě to ani ve snu nenapadlo kolik je kolem toho lítání, zatím mě to baví a jsem z toho nadšená, ale až to někde začne na něčem váznout, tak to nadšení asi brzy opadne a budou z toho nervíky!!!
Včera jsem se byla podívat na svatební šaty v ul.5Května a dokonce je tam i vyprodávají za půjčovné, zkoušela jsem si asi desatery a v žádných jsem se sama sobě vůbec nelíbila, jen jedny mě zaujali, ale né tak abych z nich byla vyprděná,některé jsou fakt příšerné... :confounded: nesnáším přeplácané šaty ozdobama a perlama no děs, tak jsem zvědavá, ale asi nebudu chtít být bílá nevěsta, nějak se v tom necítím...jelikož miluji lososovou barvu, tak celá svatební výzdoba bude do této barvy, už jí mám objednanou z netu...krááááásná a asi zvažuji i v této barvě šaty jéééé no uvidíme co seženu nebo si je nechám ušít a bude!!!
Zuzko:prý se termín může zejednávat jen půl roku do předu co je na tom pravdy? A kam se ten termín chodí zajednávat přímo na radnici?Asi vyhraje radnice jelikož je to opravdu nejblíže a hlavně nevím zda nebudu těhu, tak aby pak nebyl problém to přirejhorším posunout o měsíc dříve.Co je na tom pravdy, že se svatba nemá dělat v Květnu, je to nějaká pověra? Já na to nevěřím, takže mě by to asi bylo jedno, přitom Květen je tak hezký měsíc a hlavně měsíc lásky, tak nevím...... :grinning: :grinning: :grinning: (babské řeči)
Tak já jdu něco vytvářet v kuchyni k jídlu, dneska mám volno, tak si zajdu asi zacvičit, trochu vypnout z toho uspěchaného života....
Mějte se mooooooc krásně páček Kačka
30. říj 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky čekatelky, holky mamči a mimísci :grinning:
Nevím komu napsat dřív :slight_smile:
Kačko já jsem se teď na něco kolem svatby tady v Liberci na magistrátě dotazovala po netu. Na stránkách magistrátu vybereš OBČAN v horní liště a Praktické informace v boční, kdybych tak uměla sem vložit odkaz aby fungoval .... http://www.liberec.cz/pages/obcan/kontakty/reseni.htm :rolling_eyes:
Tam jsou kontakty na úřednice, jedné jsem napsala a dozvěděla jsem se,že záleží i na datu jaký chceš,tudíž, pokud bude volno, může to být i dřív než za půl roku. Stačí ji to datum zas poslat po netu a ona ti napíše jestli mají volno. Ale oddávají jen pátek a sobota, což jsem netušila. Jsou tam i rozepsaný poplatky za hudbu a focení a pod. :sunglasses:
Michaellinko, bylo mi blbě vlastně skoro do teď, nezvracela jsem, ale šoufl mi bylo celodenně. Ale zároveň jsem nabrala 8kilo a nevím z čeho :rolling_eyes: Teď se mi dělá blbě spíš nárazově, v MHD a podobně. Hlavně z vydýchanýho vzduchu a smradu. Navíc mi vylítl hodně tlak, tak na něj beru léky, takže i z toho mi bylo zle a teď už je to lepší. Taky jsem druhý týden doma a užívám si to :slight_smile:
viono, kde bydlíte? Jestli se můžu zeptat, pole, louky, les, to bych taky ráda :wink:
Lendy, dneska jsem v Antikvariátu u Fryče viděla nějakou knížku o kašičkách a příkrmech, nevypadala moc staře, ale v ruce jsem jí neměla, tak nevim, ale já se tam po takových věcech koukám. :slight_smile:
Holky poraďte přistěhovalci, jaký je to cvičení/plavání pro těhotný v Bazénu? A dá se chodit plavat jen do tohohle "hlavního" bazénu na Tržním náměstí? Je to tam dost drahý a narvaný ... Teď jsem to rozebírali se stejně těhotnejma, někdo zatracuje chlor, v narvaným bazénu je riziko pokopání a pod ...
Díky Anýz :grinning:
30. říj 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé anakonyes to je super, ten odkaz funguje, takže jdu čítat a zjistit co a jak....díky,díky.....Kačka
30. říj 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je hustý :sunglasses:
30. říj 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, pocházím z LB, ale už téměř dva roky bydlim v MB, v LB ale studuju a mám tam rodiče a kamarády
30. říj 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kacko,já zrovna včera slintala nad šatama v Koruně,mají tam úplně nádherný,doporučuju tam taky nahlídnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Anyz,bydlim u letiště,v Ostašově,kousek od Globusu,však se mi tu taky líbí,doufám,že nám to tu do budoucna moc nezastaví,zatim tu máme klídek,sice v tý zóně,jak je Globus staví jak šílený,různý haly a já nevim,co tam všechno bude,ale na to z baráku nevidim,tak je mi to fuk.Jen škoda těch polí a luk,každý kousek zeleně se zastavuje,hrůza,ale nenaděláme nic :unamused:
Tak dnes máme za sebou první očkování,teď mi tady spinká ten můj brouček,tak snad to zvládne v pohodě.Ani moc neplakal.A dnes jsem s nim holky dopoledne blbla a on se tak krásně smál nahlas,že jsem z toho byla málem až dojatá,jak to bylo krásný,mě to vždycky dostane,asi hormony u mě ještě pracujou,že jsem pořád z něj tak vytrslá :confused:
30. říj 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mishule,tak to tě taky zdravim,ale koukám,že jsi nešla daleko,bydlíš v okresu Boleslav,já mám kousek odtamtud kamarádky,se kterýma jsem tady v Liberci dělala specializaci po maturitě,dodnes se pravidelně vídáme,tak mám Český ráj a okolí dokonale prozkoumaný,je tam moc hezky,užívej si těhotenství a přeju zdravé miminko.
30. říj 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono Ostašov by se mi taky líbil :slight_smile: Jezdím tam k doktorovi obvoďákovi a jezdila jsem se tam projet na kole. Jsou někde souhrný o těch změnách v přídavkách na děti? Máma to po mě chce zjistit, ale na portálu gov jsem tyhle nový pravidla nenašla. Jdu něco tvořit, Koník je mor :grinning:
30. říj 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi máme stejnýho obvoďáka :grinning: Já taky odcházím,Víťa je vzhůru,máš pravdu,je to mor,poslední dobou jsem tu podezřele často :astonished: :angry:
30. říj 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anakonyes - já plavání v bazénu zavrhla, protože ikdyž jsem tam chodila jako netěhu, tak jsem si něco odnesla..takže jsem to jako těhu radši zavrhla. Ale to plavání pro těhotné..nebála bych, že by tě tam někdo pokopal, budou tam mít určitě pro sebe vyhrazené nějaké místo.
30. říj 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se že sem vpadám, ale mám dotaz. Nemá náhodou váš kraj prázdniny??? Myslím tím jasně děti :sweat_smile:
Chystáme se zítra do aquaparku, tak jestli máme počítat s návalem.
Díky pa
30. říj 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko, s tím uzavřením diskuze Liberecko souhlasím, když jsme se všichni přesunuly sem :grinning: Jenom ten název této diskuze je takový zavádějící, že je jen pro těhu a snažilky, přitom jsme tu i maminy s dětmi, no nevím, co s tím...

Dneska jsem byla v knihovně, tak jsem si napůjčovala samé knížky o dětech, tak budu studovat. Škoda, že neměli volnou knížku o masážích pro miminka, to by mě fakt zajímalo.

Any, s tím bazénem, osobně bych to neriskovala. Když jsem ležela v Lbc na udržování, tak tam se mnou byla mamina, co se začala ve 24tt otevírat a zjistili ji nějakou infekci. Když se ptala dr., kde k tomu mohla přijít, jelikož byla na rizikovém těhu, navíc po umělým oplodnění, takže si na sebe opravdu dávala velký pozor, tak ji řekli, že nejspíš z toho bazénu kam právě chodila na to těhu plavání. Tak nevím, já k tomu mám právě takovou nedůvěru, chytnu tady v Lbc bazénu kde co i když si jdu jen zaplavat.

Do Prahy razíme snad příští pátek nebo až ten další, mají tam docela nátřesk, prý objednávají až na 06/08, ale mají každý pátek vyhrazen pro takové neodkladné případy jako jsme my, tak jsem zvědavá, jestli to stihnem. Manžel odlítá do Australie a Číny, takže tu skoro 14dní nebude a při představě jet sama s D. do Prahy mě jímá hrůza. Ale když to nevyjde, tak holt mi nic jiného nezbude, ale bude to sranda, jestli někde uvízneme někde v koloně nebo budeme bloudit...
30. říj 2007 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

tak zas po delší době,ňák to nestíhám.
Už jsme přes týden přestěhovaný,ale nějak se tu necítím, bude to zní blbě, ale i se tu bojím (máme udělaný mezonet)...achjooo

Kacm - závidím ti ty svatební přípravy, v tom jsem se já vyžívala. Určitě ti taky doporučím půjčovnu šatů v Koruně, podle mě tam mají nejlepší výběr :slight_smile:

Lendy - držím pěsti s tou Prahou. Jee a co dělá tvůj manžel, že takhle cestuje? Já jsem si koupila knížku o masážích pro kojence, ale zatím jsem je ještě nestihla aplikovat... :confused: .

Viono - mě Kačka dostala po očkování horečku. Zítra jedem za druhou várku, tak jsem zvědavá. A s tím smíchem...jsem na tom stejně, když se Kačenka začne řechtat, tak mě to vždycky taky dostane :dizzy_face:
30. říj 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, tak jsem nechala uzavřít diskuzi Liberecko, aby nás už nikdo nehledal a tuto diskuzi nechala přejmenovat Liberecko. Přeci jen tu nejsme jen těhulky nebo snažilky, takže aby nás všichni našli. Snad se nezlobíte!?

Lendy tu Prahu určitě zvládnete!

Náš Mikulášek celou noc pšíkal a kašlal, úplně slyším jak mu to v krku bublá, asi rýma a mě nejde odsávačkou vytáhnout :cry: chuděrka malá.
31. říj 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a máme změnu hotovou, snad mě naukamenujete :slight_smile: :wink:

Jo a dnes v noci se mi nalily tak prsa, že jsem myslela, že mi prasknou a to Mikuláš jedl normálně, tak nevím co se děje. Normálně jsem v noci ještě odstříkávala to, co Mikša nedojedl. Divný a ráno s druhým prsem to samé a ještě mě docela pobolívalo.
31. říj 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluničko, super, jsi jednička s tím předěláním diskuze.
A zkusila jsi tu odsávačku na vysavač? Ta prý je super. My měli teda tu obyč z lékarny za 20,-Kč a nic moc, ale šlo to. No hlavně ať se Mikulášek brzy uzdraví, je to hrozný, když jsou ty miminečka nemocný, mě je jich vždycky tak líto, jak se jim špatně dýchá a kašlou...

kacm, s těmi šaty-tady u nás v Pronuptii to už asi ruší úplně, proto ta výprodej. Už tam mají samé hrůzy a ty pěkné svatební šaty už odvezli. Ale jinak to tam bylo fajn, my jsme si u nich zařídili všechno-šaty, oznámení, prstýnky, různé ozdoby...Ale v té Koruně mají stejně nejhezší šaty v celým Lbc.

bertiku, uvidíš, že si zvykneš, to asi jak je to nové a než se zabydlíš, tak to chvíli potrvá. A už máte vše vybalené a hotové jak má být? A co Kačka, jak to zvládá v novém?
Jinak manžel dělá obchod. manažera a lítá takhle po celým světě, už byl všude snad mu chybí jen Antarktida :grinning:
No, docela mu to závidím, když vždycky vypráví zážitky z cest a kam se všude podíval...Ale on zase záviděl mě, když jsem dělala v Mercedesu, že můžu jezdit ve všch těch krásných autech, to jsem si zase užívala já :grinning:

Tak my mažeme na procházku.
31. říj 2007 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno holky,
tak já už má za sebou menší úklid,peru(pro změnu,ještě,že jsou ty pračky),s Vítkem jsme si zacvičili(podle té knížky,fakt bomba :slight_smile: ) a teď zase kolíbu do zblbnutí,ještě,že mám ten PC.
Sluníčko,s tim přejmenováním super,takhle je to výstižnější
Beríku,určitě si zvykneš,já jsem si tady v baráčku nemohla zvyknout půl roku,s Ondrou jsme se pak dodatečně shodli,že jsme měli stejné pocity a teď by jsme neměnili.
Tak já jsem si včera teda s V. užila po tom očkování,neměl sice teplotu,ale prořval mi asi tři hoďky vkuse,tak jsem málem zase brečela s nim,pak jsem už nevěděla co,dala jsem ho do vaničky,pak jsem mu dala Nurofen čípek a pak zaplaťpánbůh normálně usnul,dnes už je ok,tak ještě dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anýz,já chodila plavat asi od 22tt,moje kamarádka se mnou asi od16tt a ani jedna jsme žádnýho koka nechytla,asi jak u koho,je pravda,že já jsem na bazén zvyklá,závodně jsem plavala a bazén miluju do dneška.A v tom těhotenství to je super,jak cítíš,že tě ta voda nadnáší,jsme tam i mimo cvičení relaxovali ve vodě,mě se to moc líbilo,nemusíš se bát,že by tě někdo nakopal,je to odděleně,v malým bazénku pro děti,jen jsem si dávala bacha,abych tam nikde neuklouzla.Je to ve čtvrtek,myslim po obědě,teď nevim jestli od 13h-14h ,nebo od 12h-13h a v úterý od 18h-19h,jedna lekce stojí 80korun.
Tak jsem se zase rozepsala,hezký den.... :slight_smile:
31. říj 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, přejmenování je super :sunglasses: já to vždycky nemohla najít.
Já se na ten bazén zeptám doktorky, ale neumim si představit,že bych nechodila, úplně cítím jak to potřebuju. Tady v Liberci jsem moc nechodila, ale dřív jsem ráda zašla si zaplavat. Tady mě to přijde nepřiměřeně drahý. ATky si ještě musim pořídit těhu plavky, do žádných svých se něvejdu.
Viono, použivaly jste nějaký ty speciální tampony na plavání?
Bertíku, někde jsem četla návod, jak zbavit byt takovéhle nevlídnosti k novým obyvatelům. Myslím, že to byla takové hodně velká kížka o Feng Shuei se spoustou fotek. Byla tam i barevná diagnostika a rozdělení typů lidí podle FS. Zkus knihovnu, já ji kdysi měla z Pardubic .... :slight_smile:
Hurá svítí sluníčko, ale já jdu malovat lapač snů. pa pa! A.
31. říj 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den maminy a těhulky... :grinning:
Nooooo normálně jsem hledala snažilky,těhulky Liberecko a bylo mi divné,že to nemůžu najít....už jsem se lekla, že je to zrušené téma...cobychom jinak dělali :grinning: :grinning: :grinning: ? Super nápad to přejmenování :dizzy_face:
Holky děkuji za info o Koruně, určitě se tam zajdu na svatební šatky podívat, ale zatím jsem z toho taková na divoko, nic se mi moc nelíbí asi jsem fakt divná nevěsta :unamused: !!!
Bertíku, zatím mě to zařizování baví, ale moje budoucí tchýně zatím nic neví a asi jí to ani říkat nebudem, jelikož by se nám do toho míchala a to fakt nechci asi jí dám do ruky obálku s oznámením a bude...no nevím jak to vezme...snad to přežije :grinning:
Holky měli jste na svatbě hudebníka nebo nějakého DJ...vůbec nevím kde ho mám vzít, neznám žádného muzikanta, tak snad je ještě čas snad někoho seženeme.
Jinak já ti zase Bertíku závidím nové bydlení se zahrádkou ta mi opravdu moooc chybí...určitě si brzy zvykneš a budeš štˇastná :grinning:
Lendy tak to má manžel super povolání, také bylo moje přání mít práci a při ní cestovat...no ale bohužel se tak nestalo... :confounded: Přítel (budoucí manža-jé to je zvláštní ho tak oslovovat :grinning: :grinning: :grinning: )občas vyjede na školení do zahraničí, tak mu to také moc závidím...naposledy byl na Djerbě a v Dánsku, ale to je opravdu jen výmečné, většinou se školí po ČR...já zase mám v rámci zaměstnání volné sporty hlavně skialpinismus...ale před dvěma roky jsem tímto sportem skončila v nemocnici, takže už raději tak neriskuji ale po skalách stále lezu :grinning:, ale asi se stím budu muset rozloučit až budu těhule :confounded: !!!
No a jak se těšíte na Vánoce, poprvé s mimískama...no už se to pěkně blíží...to bude zase¨nákupní šílenství v Hypermarketech :frowning2:
Mějte se holčiny báječně a děkuji....páček
31. říj 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko, úžasný nápad :slight_smile:
Zabydlené to u nás už je, je to tu i útulný, ale já se prostě ňák necítím...ale perfektní je ta zahrada. Zrovna jsem přijela z očkování, Kačka spinká, tak jsem si ji nechala ještě venku pod oknama, to normálně neznám.
Ale pro Kačenku to asi byl nápor, protože jsem ji i hned od prvního dne začala dávat do její velké postýlky ( nepsala jsem tohle už taky :unamused: :sweat_smile: ).
Viono a kde vy bydlíte?
31. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdybyste se chystali na nákupy do Hyperky tak by od 1.11.2007 měli otevřít již postavený nový parkovací dům a nový vchod, takže to s tím parkovaním už bude lepší....dobrou noc a sladké sníky :dizzy_face:
31. říj 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertiku-v Ostašově :slight_smile: přímo u letiště :slight_smile:
Anyz-žádné tampóny jsem nepoužívala :slight_smile:
jinak zítra razim do bybyboomcafe,jsem tam byla naposledy s váma,mám společenský absťák,tak se těšim,prý tam zrušili polední pauzu,což je fajn.
Jdu do koupelny udělat údržbu,je to třeba :grinning: :angry:
Jo a Ijetko,myslim,že děti prázdniny nemají,měli minulý týden,podzimní tušim,že to byly.
Tak pa holky,dobrou noc.
31. říj 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jak se vám daří,co miminka nezloběj :slight_smile: ,u mě zatim žádná změna .Dneska jsem byla na monitoru a akorát mě tam pěkně nas.......,udělali mi monitor a pak mě sestra poslala za závěs čekat tak tam sedím jak trupka přes půl hodiny a sestra pak přijde a říká že jim nejde tiskárna že musim ještě počkat tak mě poslala čekat na chodbu,nevim teda na co jsem vůbec čekala,asi po deseti minutách přišla a říka že můžu jít domů a že mám jít příští týden na kontrolu ke svý gynekoložce na což teda na ní koukám jak puk a říkám jí že mi dr.na gyndě řekla a i napsala do průkazky že si mě maj nechat v péči už oni tak ona kouká do průkazky a uplně někam jinam tak jí ukazuju kam to dr. napsala a ona no tak přijďte příští tejden k nám,na což na ní zase koukám jak puk a už teda pěnim a funim a říkám jí že mám jako příští týden v úterý termín a ona no tak přijďte v pondělí a to bylo vše,žádná prohlídka,že bych jako věděla kolik mi váží dítě,nebo jestli jsem už nějak otevřená nebo aspoň připravená,ani se mě nezeptala jestli mám nějakej problém nebo mě něco bolí nebo tak,úplnej nezájem :angry: :angry: :angry: .
Takže mě prvně pěkně nas....v tý naší porodnici,a jsem zvědavá co mi řeknou příští týden,to mě snad pošlou s klidem domů a vůbec je nebude zajímat že přenášim ne,už se mi tam nechce ani rodit :confounded: :angry:
31. říj 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky :wink:
No Michaellinko to je strašný,to je teda přístup.Hlavně se tím nenech rozhodit,určitě vše dopadne dobře :wink:
bertíku a už ti Kačenka usíná v postýlce? Já jsem zkusila takovou věc,píší o tom teď v mamince.Když Ondrášek nemůže zabrat,tak ho zabalím do deky,aby nemohl šermovat ručičkama,nožičkama...sice vypadá jak housenka,ale hned se uklidnil a asi do 2 minut usnul.A hlavně je mu aspoň teplíčko,hodně se totiž odkopává.
Kačko já jsem si půjčovala šaty v Pražský v Informu,ale jestli tam mají ještě hezký šaty jako mívali to nevim,přece jen už to jsou 4 roky..
Ale tu Korunu si chválí hodně holek,loni si tam půjčovala švagrová a letos známá a oboje byly moc hezký.
31. říj 2007 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak to jsem ráda, že se na mě nezlobíte :grinning:

kacm když mrkneš na beremese.cz, tak tam určitě najdeš spoustu liberečand, který ti rádi poradí...né že by ti tady holky nechtěli poradit, ale tam to bude přeci jen aktuálnější :grinning:

Viona - já byla s modzo v café v pátek a potkaly jsme tam maminku, co jí přivedla kacm, ale už si bohužel nepomatuji jméno. Ta černovlasá. to bylo moc příjemné, potkávat takhle známé. Hned si tu připadám jako doma :grinning:
1. lis 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda a hezké slunečné ranko holky....
Tak dneska se mi vstávalo do práce opravdu skvěle, když je tak krásně, fakt super den doufám, že to vydrží i do víkendu.... :grinning:
sluníčko už jsem do beremese psala a i přímo do Libereckých, ale než se dočkám odpovědi, je to někdy i na týden...bohužel tam tolik holky nepíšou jako do Koníka, takže u Vás se mi odpovědi dostavá dříve, tedy pokud vám to některým nevadí, že sem píšu co se ohledně svatby týče a né jen miminek...některé už máte svatbu za sebou, tak právě proto máte již zkušenosti a rady, které se mi můžou hodit....jinak moc všem děkuji.
Ta holčina černovlasá kterou jsi potkala se jmenuje Veronika... :grinning:
Jinak všem přeji krásný slunečný den a atˇ vás prckové moc nezlobí...Kačka
1. lis 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy stihla jsem zkouknout tvé fotečky ze svatby, tak jsou fakt moc hezké, svatba venku je super....měla jsi moc hezké šaty opravdu jednoduché a slušivé...opravdu krááásné.... :dizzy_face:
1. lis 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek