• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Dneska tu celý den nebyla Michaelinka, že jo? že by už??? :wink:
7. lis 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je to tak nějak jedno s tím srazíkem,ale klidně dopoledne bych brala.Já už chci taky na vítání občánků :cry: A to je podle toho,kde máme trvalý bydliště? Asi blbá otázka,ale já to fakt nevim :sweat_smile:
7. lis 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koci, tak nam dnes take prisla pozvanka na vitani obcanku, tak to se tam s Lendy uvidime, take to mame na 16.11.. Jo Pidulo nerodila jsi nahodou v Jablonci? Pokud ano, tak jsme asi spolu byli jeden den na pokoji :o). Tak doufam, ze se vam s Ondraskem vede dobre, ale jak pises uricte jo.
7. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Pidulo, je to podle trvaleho bydliste :wink:
7. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé ahoj Elizabeth :grinning:
Tě moc ráda "vidím" :grinning:.Moje obava o "spolubydlící" po tobě se mi naštěstí nevyplnila :grinning: (víš jak jsme se bavily :wink: ).Máme se moc dobře a co vy? Určitě taky :wink: :slight_smile:
8. lis 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÁÁ michaellinka stále nikde, tak možná, že už má Nelinku u sebe, co?

Holky koukám do kalendáře a házím do placu datum pátek 30/11 dopoledne např. 10,00h?
8. lis 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
tak nejdřív dotaz - kupujete svým miláčkům židličku plastovou nebo tu dřevěnou se stolečkem? Dnes jsem byla v Chiccu a paní mi říkala, bych si jí koupila ještě v tomto roce, že od nového roku snad všechny tyhle věci začnou spadat do 19% DPH, což teda znamená zdražení...klasika ( jako že se zdražuje doprava a tak ).
No a za druhé - mi jdeme na vítání až 23.11. ale...patnáctého listopadu mi přiletí sestra z Irska. Tak jsme si myslela, že bych zašla na radnici a zkusila se zeptat, jestli tam nemají ještě na toho šestáctého místo. Myslíte, že je to možný nebo že mě rovnou vyhoděj :sweat_smile: . Když já bych tak chtěla, by tam ségra byla :frowning2: :slight_smile: .
Jinak srazík mi je jedno kdy, my si čas uděláme.
8. lis 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
michaellinka si vykecává v Listopadu, tak ještě nerodí :grinning:
Bertiku, zkus to s tím 16.11. - jak píšou na tom papíře, tak myslím, že tam je napsáno, že ti, co se nemohou dostavit, aby to tam tel. nahlásili. Nemám teď ten papír u sebe, ale myslím, že jsem tam něco takového četla, tak by vás mohli vzít, když to někdo odmítne a určitě nebudou mít 100% účast.

Židličku koupím plastovou, mám vybranou na stránkách Batolat, ještě se někde mrknu, jak vypadá v reálu, nejdřív jsem chtěla dřevěnou, ale ty plastové jsou prý také dost stabilní, takže půjdu do ní-doufám, že Ježíšek donese korunky na židličku, takže ji budeme mít také ještě letos.

Já jsem myslela, že to Vítání občánků je podle data narození a ne bydliště, no jo jeden myslí...

Eli a kde teda bydlíš, to musíš bydlet také někde ve městě, ne?

Mě pro srazík vyhovuje také dopoledne, 30.11 zatím jde, kdyby byla změna, dám vědět.

Zítra razíme do Prahy, už teď mám šílený nervy a to tam máme být až v 16.00hod.
8. lis 2007 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jsem ostuda,jsem tady po dlouhe dobe,ale vecinu casu travim na MMB a porad jen objednavam... :sweat_smile: jsem ujeta,manza ten se uz nestaci divit.Chudak pani postacka,musi chodit s batohem jak mi porad chodi balicky.

Byla jsem v patek na UTZ a doktor rekl,ze videl pytlika,takze se pridavam mezi maminy co budou mitdoma dalsiho chlapa :wink:

Urcite se ted polepsim a juknu mezi vas taky casteji :wink:

Holky(maminy)chci se zeptat, v cem perete? jestli mi date nejake tipy na prasek pak na ty malinkate oblecky a nejakou vonavou avivaz.....dekuji :wink: dam na radu zkusenych :wink:
8. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, ahoj koblizku, tak další klučina, to má manžel radost, viď?
No MMB to je mor, pošťačku potkávám vždy někde na procházce a už 50m ode mne tahá z brašny balíčky pro mě :grinning: a to ještě občas beru pro sousedku, co taky objednává...tak pak sama vypadám jak pošťák s narvaným kočárkem balíčkama :grinning:
S práškem - my používáme Lovelu (krásně voní :dizzy_face: ), ale příjde mi, že moc nevypere a aviváž mám sice koupenou také Lovelu, ale nepoužívám ji - pro jistotu, některé mimča tu aviváž i od Lovely nemají rádi a mají po tom ekzémy, tak ji raději nedávám, ale když vše pak vyžehlíž na hodně stupňů, tak i s tou aviváží by se nemělo nic stát. Ale potřebovala bych od holek poradit nějaký jiný fajn prášek pro mrňata, co bude opravdu prát, obzvláště až najedeme na mrkvičky (no Vanish to jistí :grinning: )
8. lis 2007 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo tak jste to vy Pidulo, to je super... no tak to jsem rada, ze vam tam nenastoupila "cerna armada" :grinning: . U nas super, Julisek je zlaticko, ale zacatek jsme si uzili. Julisek mel spatnou mikrofloru ve strevech, tak ze 8 tydnu prorval a do toho prdiky, se zeptej Bertika, ta by Ti mohla vypravet o Kaculince, obe jsme si dost uzily. No a co jinak jak je v Bedrivhove?
8. lis 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lendy:diky za tip :wink:

A co Davidek,jak si vede?
8. lis 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy dobry je i Persil pro mrnousky sensitive, je fakt, ze ja pouzivam take lovelu gel a davam asi tak 3 vycka na 3kg pradla a vypere to, na jedno mi to take nevypralo. Pradlo, ale zehlim z obou stran a avivaz pozivam silam sensitive
8. lis 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Lendy bydlim 5 min od centra, tak ze su opravdu liberecak :wink:
8. lis 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak maminy mejte se krasne papanek a dobrou
8. lis 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo koukam, ze pisu jak hotentot Lendy, tak BTW: pouzivam SILAN a nepozivam silam ... zatim jeste nepozivam zadny alkohol :grinning:
8. lis 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu ještě nachvilku... já používám taky lovelu gel i aviváž,Ondrášek žádnou reakci na to neměl,takže v poho.A když proprdí i plínku,tak mu věci vemu v ruce žlučovým mýdlem,tím to jde dobře a pak normálně vyperu a žádný fleky nejsou.
Eliz,chudinka Julísek,ale hlavně,že už mu je dobře :wink: Prdelka malinkej,když si na něj vzpomenu :slight_smile:
Já jsem vás pak i zahlídla u nemocnice,jak se šlo na první očkování.A nejsem si jistá jestli jsi to byla ty,ale je možný,že jsem Tě potkala nad Krematoriem?
Jinak v Bedřichově dobrý,zatim jsme nezapadli sněhem :grinning: Dneska pršelo,takže je to mokrý,ani ven se nedostaneme :frowning2: Vedle nás dělaj penzion,tak je to samej rámus,že to slyším i v chůvičce když Ondrášek spinká,ale asi si už zvyknul,že ho to ani nebudí.
Ten pátek klíďo píďo,akorák my bysme dorazili možná dýl,v deset baštíme.
Tak se loučím,hezkou moc,papa
8. lis 2007 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru ve slizu :grinning: :grinning: viz diskuze ve volné diskuzi. A už v tom peru všechno, látkové plenky, Mikuláškovo oblečení i naše. Jako aviváž používám ocet. :grinning:
9. lis 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další chlapeček bude :dizzy_face: to je fajn koblizku :slight_smile:
Já peru v Lovele,ale taky mi moc nevypere,jsem teď byla ráda,že jsem ji dodělala,že zkusim něco jinýho a moje tchýně mi koupila novou osmikilovou,darovanýmu koni na zuby nesahej,ale......no nic,mám ji tak na půl roku pro Vítka,ale pokud mi budou zůstavat šmouhy,zkusim ji zdělat i na jiný praní,než pro něj,kde na tom tolik nesejde :slight_smile: aviváž mám Silan sensitive.
Pozvánka na Vítání občánků mi stále nepřišla,ale vykoukakla jsem ,že to dělají pátky dopoledne,tak mi určitě přijde na pátek 30.11.,jak plánujete sraz :grinning: :wink: vsadim boty :slight_smile:
9. lis 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky,
tak jsem byli včera v NeuroCentru v Praze. Jsem ráda, že jsem dala na svůj instinkt a ne na rady z okolí, že se vše srovná a že vše dožene. Bohužel nám v praze dr. stanovil diagnózu a to docela strašnou, která se bohužel nedá léčit, pouze jde v těžkých stádiích zlepšit život pomocí léku nebo operace, která však nemusí být úspěšná. ten dr. má v evidenci 2,5tis dětí z celé ČR, tak věřím, že je to odborník na tuto problematiku a že nám v rámci možností pomůže. Máme štěstí, že se na to přišlo docela brzo, jelikož v období 3-6měsíců se dá ještě něco málo dělat, aby se jeho stav zlepšil. Davídek je pomalován jak indián, musíme ho mačkat na vyznačených místech vší silou a ještě cvičit vojtovku a to vše 6xdenně. Samozřejmě, že Davídek pláče, jelikož to mačkání bolí, ale je to to jediné, co pro něho můžeme udělat, aby mu ty svalíky trochu povolili a nebyl tak tuhý. Vůbec mu všechny končetiny spolu nespolupracují, jeho vývoj stagnuje, nyní je na úrovni ani ne 2.měsíčního dítěte, spíš je pořád jako novorozenec a bohužel nevíme, zda takto zůstane, nebo se něco v jeho mozečku nastartuje a alespoň něco málo bude zvládat.
Nechápu, jak to, že náš neurolog toto nepoznal nebo pokud to věděl proč mi to neřekl, navíc to co mi řekl on, v Praze hned po prvním šáhnutí na Davídka dr. vyvrátil. Žádná hypotonie, naopak hypertonie (to je zvýšené svalové napětí) a to mi ještě ve středu rehabka tvrdila, jak je hypotonický, i když já už jsem pár dnů pozorovala, že to bude také spíš ta hypertonie.
Zatím nám není schopen říct, co bude dál, jak se bude vyvýjet, jestli na tom alespoň mentálně bude dobře nebo ne.
Celkem jsem s touto diagnózou počítala, jelikož jsem sháněla nějaká info na netu a Davídek měl několik příznaků této nemoci. O to větší je moje nepochopení toho, že já jako laik mám alespoň podezření na něco, co náš neurolog v Lbc neodhalí.
Nevím, co nás čeká, jaký budme mít všichni život, můj sen a šťastné rodince se nějak rozplývá...Teď se oba s manželem dostáváme z toho šoku a nezbývá nám než věřit, doufat a udělat maximum pro Davídka.
Už sem na Koníka nebudu ani chodit, nechám si tu pouze album, na které koukají příbuzný a známý, rve mi srdce, když tu vidím samé krásné a zdravé dětičky. Navíc témata v diskuzích, jako jaká plínka je nejlepší atd...-to mě opravdu nebaví číst a chtěla bych řešit také takové "důležité" záležitosti.
Mějte se všichni moc fajn, hlavně ať máte dětičky zdravý, protože to je to nejdůležitější. L.
10. lis 2007 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,teď jsem si přečetla tvůj příspěvek a nevim,co říct,abych tě alespoň trošku potěšila a pomohla ti,ale asi nenacházim ta správná slova,kdybych mohla,poslala bych Davídkovi všechno zdraví a štěstí světa,ale nejde to,tak mu alespoň to zdravíčko a pořádný kus štěstí přeju,ať vám to všechno dopadne pro Davču co nejlíp a tobě a manželovi hlavně pevné nervy a vytrvalost při cvičení,není to od života fér,snad vám všem bude brzo líp,budu na vás moc myslet a držet palce V.
10. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já ani vlastně nevím, co ti chci napsat...když jsem si přečetla tvůj příspěvek, tak jsem se normálně rozbulela...nevím, asi to vypadá divně, ale dost mě to vzalo a je mi to šíleně líto...
Víš, to je přesně ono _- já se furt lituju, jak mi Kačka řve a kňourá, a pak bych si za tohle nafackovala.
Já stejně věřím, že ty dáš Davídkovi maximum a dokážeš mu pomoci!!!
Asi píšu blbosti, čučím tady do toho takovou dobu a snažím se dát dohromady něco pozitivního, co tě povzbudí, ale nejde mi to...
Leni, neodcházej odsud, dej si třeba pauzu, ale vrať se. My se budeme snažit tě podpořit psychicky...a ty nám zase se vším poradíš.
Myslím na vás, držte se a ať je líp
10. lis 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, i já musím reagovat, přestože nevím přesně co psát. Držte se s manželem, buďte silní a on Vám všechno jednou Davídek určitě vrátí. Určitě nechoď pryč, rádi tě tu uvidíme, ikdyž chápu, že nějakou pauzu budeš potřebovat. Držím vám všem palečky!!!
10. lis 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,i já bych tě ráda podpořila a asi se budu opakovat,co už psali holky... Už je to asi hodinu co jsem to četla..a pořád na vás myslím a přemýšlím co Ti napsat...ale nenácházím ty správný slova.Je mi to moc líto,ale věřím,že to zvládnete,jste ti nejlepší rodiče pro Davídka a on vám to vrátí!! už jsem to tu asi jednou psala..moje mamka měla hodně podobnou situaci s jedním z mých bráchů,že jí to rvalo srdce,když s ním musela cvičit ty různý cviky a on u toho moc plakal...
Já věřím,že to Davídem zvládne,je to šikovnej krásnej kluk! Držím vám všechny pěsti co mám a to hodně pevně! Odpočiň si, ale vrať se k nám...
10. lis 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,brouzdám si tak po koníkovi,koukla jsem na listopadovky,jak roděj holky a dočetla jsem se,že michaellince ráno prdla voda :grinning:
To je ale počasí,dnes poprvé vynechávám procházku-uspala jsem vítka v posteli,tak snad vydrží spát co nejdýl,Pidulko,vy jste tam nahoře asi zavátý už úplně,viď?Za chvíli tam budete mít živo,lyžaři se začnou sjíždět ze všech stran :wink: Tak hezký den všem.Ten Martin fakt na tom koni přijel :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: Tak ,tak Viono :slight_smile: sněhu tři p..... :grinning: (jak se říká,já jinak sprostá nejsem :grinning: :grinning: ).Už je tu asi půl metru a pořád sněží.My jsme teda venku byli i tak,ale dalo nám to zabrat,když jsme vycházeli,tak jen tak drobně sněžilo a zachvilku taková fujavice :wink: No nic,já jdu koukat na anděla na horách,já mám toho sněhu za dnešek málo :sweat_smile: Mějte se krásně papa
11. lis 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, po přečtení tvého příspěvku jsem opravdu dost přepadlá. Řešim pořád takový "blbosti" jako aby se nám Terka nenarodila přesně na Štědrý den a jaký bude počasí až pojedem do porodnice..... Vůbec jsem si nepřipustila že by se nemusela narodit zdravá (sice je to asi v pořádku - netrápit se tím v těhotenství). Obdivuji tvojí sílu a vytrvalost. Davídek má štěstí, že se narodil právě takový mamince, která nic nehází za hlavu, ale bojuje. Už jen tím, že se snažíš vše dozvědět a nenechat se ukolíbat nějakými planými řečmi. Smekám před tebou kloubouk!!!! Drž se a určitě nebudu mluvit jen za sebe, když napíšu aby ses na nás občas jukla a napsala nám jak bojujete.
12. lis 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak michaellinka 12/11 porodila, vyčetla jsem to z tabulky listopadovek :grinning: :grinning:

mich tak velká gratulace!!!!!!!!!! Ať jste všichni zdraví :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak už nám opravdu přišla zima!BBRRRR
Leni je mi to opravdu moc líto, co jsi se dozvěděla od Pražských lékařů, ale musíš věřit, věřit, věřit a stále věřit, jak už jsem ti psala v příspěvku hodně do předu...., vím o čem mluvíš...můj bráška když měl těžkou havárk v sedmi letech, tak byl 2 měsíce v komatu.Doktoři mu opravdu nedávali žádnou něději...tehdy mamka věřila, že to určitě bude lepší, hlavně aby přežil měl opetovaný mozek,roztříštěnou lepku,celou nohu sešrobovanou a oparované chodildo a je tady mezi námi a sice není 100% zdravý a pohyblivý jako my všichni, ale žije a to je hlavní!!!
Leni budˇ silná a věř, třeba ani jak jsi psala před tím dokroři sami neví jak se Davídek bude vyvíjet nadále....budu na tebe myslet a vratˇ se brzy k nám, uričtě ti to pomůže se někomu vyzpovídat!!! Držím palečky!!!!
Holky neštěstí opravdu nechodí po horách, ale po lidech, člověk si ani neuvědomuje co ho v žiovtě může potkat, užívejte každého krásného dnu....
Dneska opět trošku smutním další neuspěšný pokus o mimi :frowning2: ale hlavu vzhůru ono to snad půjde :dizzy_face: Mějte se maminy mooooccc krásně!
Michaellince moc blahopřeji k narození malé Nelinky a přeju jí hodně zdravíčka,štěstíčka a lásku obou rodičů... :grinning:
13. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak předně taky blahopřeju Michaellince k Nelince,konečně ji má u sebe,jak si přála,musela mít chudák dlouhý porod,tak hlavně,že to má za sebou a je z ní mamina :dizzy_face:
kači-nesmutni,však se brzo zadaří,ale já tě chápu,mě to vždycky taky bylo líto,když místo dvou čárek přišla ta mrcha :cry:
Jinak s váma souhlasím holčiny,že si musíme vážit toho,že jsme zdravé a spokojené,stejně tak i naši mimíscí a bližní,protože nikdy nevíme,co se může stát zítra,já se teď taky úplně stydím,jak řešim takový hlouposti,jako je Vítkův paleček,a podobný nesmysly :angry:
Jinak jsem psala mail tý paní vejražkový kvůli plavání a ona mi volala a zařazuje mě i s kamarádkama do lednovýho kurzu,byla moc příjemná,tak z toho mám dobrý pocit a už se moc těšim,jak bude Víteček plaváček,doufám,že mě nevypeče a bude se mu to líbit,nebo to hned neodmarodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mi končí mateřská,tak zase pro změnu běhám po úřadech a vyběhávám si rodičák,ještě,že mívá manžel v týdnu občas volno a pohlídá mi prcka,když potřebuju zařizovat :slight_smile:
Tak užívejte sněhu holky a papkejte vitamíny,ať tu zimu ve zdraví přežijem :grinning:
13. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek