• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
ahoj holky,já posílám taky velkou gratulaci Michaellince :wink: Hodně zdravíčka,štěstíčka ať je Nelinka spokojené miminko.
Viono,tak to asi budeme chodit spolu plavat,mě taky volala,že by nás zařadila do lednovýho kurzu,že mi ještě zavolá mezi svátkama.
Teď jsi mě teda trkla,páč mě to taky bude nějak končit(mateřká).Sakra,zase ty úřady,já to tak nesnášim :sweat_smile: Co se všechno obíhá?
13. lis 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidul,tak mě říkala to samý po telefonu,že mi ještě zavolá mezi svátkama a bude nějaká informační schůzka nejdřív ...prý...jestli jsem to správně pochopila :confused:
Musela jsem na na sociálku(u knihovny)tam jsem dostala dva formuláře,jeden jsem donesla na mzdovku k nám do špitálu,kde mi ho vyplnili a druhý musim vyplnit doma a donést i s tim vyplněným ze mzdovky zpátky na tu sociálku,končí mi mateřská už 20.11.,tak tam s těma lejstrama skočim už asi zítra,i tak to obíhám docela pozdě si myslim :unamused: Taky nesnášim úřadování :angry: Ale když už jsem v tom zařizování,nechám si asi rovnou udělat i novou občanku a nechám si do ní zapsat vítka,když už tam mám i manžela,tak ať je tam mám kluky pěkně pokupě :grinning: :wink:
13. lis 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju za info :wink: Nemáš to nějak brzo? Když vidím,že Vítkovi jsou 4 měsíce a dva týdny a nám zítra 5 měsíců :sweat_smile: Ježiš doufám,že jsem to neprošvihla.. :sweat_smile: Je mateřská 28 týdnů,že?
13. lis 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je 28 týdnů,ale já na ní nastupovala už ve 32tt,protože jsem byla na rizikovým těhotenství(kvůli práci,nemohla jsem dělat na směny a infekce,atd.) a že mi končí 20.11. mi poslali papír z práce.
13. lis 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to jo :wink: ,tak to mě asi nepošlou,mě řekli ať si to ohlídám.se ani nedivím u nás to byl vždycky kocourkov :sweat_smile:
Moc děkuju vionko :wink: :grinning:
13. lis 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak já dala přihlášku do bazénu. Už se těším, až nám zavolají. Už jdu snánět plavečky :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, taky se přidávám ke gratulaci: Michalinko moc moc zdravíčka a štěstíčka tobě i Nelince :wink:
Kačko chápu tvoje smutnění, ale času ještě pořád dost. Třeba to bude takový hezký vánoční udělátko :grinning:
My jsme se byli minulý týden zaregistrovat ve Frýdlantě v porodnici. Byly tam úžasný porodní asistentky - takový lidový. Nic namyšlenýho. Prostě super přístup. Udělaly na mě dojem. Sice prostředí není tak krásný jako v Liberci, ale přístup personálu mi to 100% vynahradí. PA se koukla na termín porodu a říkala, že to už by jsme chtěli být asi doma. Tak nám vypočítala, že od 10.12. na to máme s manžou vlítnout a jelikož spermie maj v sobě nějakou vyvolávací látku tak by jsme mohli odrodit dřív a pod stromečkem by jsme mohli být všichni tři - resp. čtyři máme ještě hafana :grinning: No a mám si k tomu dát skleničku šampíčka ať se mi hezky rozproudí krev. No prostě hezký lidový přístup :wink: Tak jsem zvědavá jak nám to výjde.
Jak jsem ještě před měsícem měla takovou nákupní horečku tak teď už se mi nechce vůbec nic nakupovat. asi to bude tím, že to nemám už kam dávat :sweat_smile: Musíme koupit ještě pár věcí. Jinak v tom letáčku co do porodnice psali, že dětem při odchodu propíchávaj ouška (teda pokud rodič chce :grinning: ) Tak nevim jestli je mám Terce nechat propíchnout hned nebo až na těch třech měsících. nevíte někdo něco o tom. Já vim, že to tady je samej kluk, ale kdyby náhodou :wink:
Tak zatim se mějte a užívejte jak jen to jde. Pa
14. lis 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já se z toho sněhu picnu.Ne jenom že pořád hážu sníh,shazuju ze střechy a zase hážu :angry: Ale ještě nám to zasněžilo satelit,tak nám nejde ani telka :sweat_smile: Ještě že zatim jde aspoň ten inrtoš.teda musím to zaťukat,páč včera i předevčírem nám vypínali několikrát za den i ten proud :frowning2: Já tu fakt asi zapadnu.
Včera jsme byli v poradně na třetí dávce očkování a to naše číslo si ještě povídalo se sestřičkou když mu tu injekci píchala :grinning: No asi se chtěl ukázat před dědou jakej je šikulka,minule tam řval jak tur :sweat_smile:
Holky na jak dlouho si budete dávat rodičovskou dovolenou?
14. lis 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky gratuluju mamince Michaelince k Nelince a holky hodně zdravíčka, to je opravdu to nejdůležitější!
U nás nic nového, jen čekáme, kdy to nastane, dr. pořád strašil, že porodíme dřív, včera mě překvapil, protože poprvé řekl, že to snad vydržíme. Tak uvidíme.
Lenny, je mi to moc líto, co ti řekli v Praze, držte se!
Zuzkaex taky jsme zapsaný ve Frýdlantu, shoduju se s s tebou, přístup úplně skvělý. Dr. měl včera radost, když jsem mu řekla, že chci rodit ve Frýdlantě. Jen se bojím v tomhle počasí cesty, no ještě máme chvíli čas,tak snad se počasí umoudří. Jinak s těma náušničkama-tuhle službu propíchnout ouška v porodnici nabízí z okolí jen Frýdlant, my jsme toho využili před 8 lety a myslím, že to bylo fajn. Káje je propíchli při odchodu z porodnice, skoro neplakala a hlavně hodně rychle se to zahojilo, ouška vůbec nehnisaly, netahala si za ně, což už 3-měsíční děti dělají. Ale zase jsem slyšela i názory proti, že se to má nechat až po prvním očkování. No uvidíš sama, nám to vyhovovalo. :slight_smile:
14. lis 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooj holky,

tak jsem byla pro rady u nedošeňátek a přečíst si všechny ty IP, tak jsem zavítala i sem, mooooooc vám všem děkuji za podporu, jste strašně hodný.
Doma je to teď takový psycho peklo, jak pořád na to vše myslíme, co a jak bude a jen věříme, že to nebude až tak hodně moc špatný.
Celkem jsem to vše kolem D. posledních pár dnů obrečela, ale teď nám svitla naděje-proto mám hned lepší náladu, tak šup na Koníka. Píšu si občas s ronie, co má maminu neuroložku, zmiňovala jsem se jí, jak jsme dopadli v Praze a mamina prý protočila oči, když slyšela u koho jsme byli a že prý ten dr. stanovuje diagnózu DMO každému dítěti ( i když to v hodně případech není vůbec pravda), takže jsem se s ní dneska domluvila, že tam zítra k ní zajedeme a na D. se podívá ještě ona a řekne co a jak.
V pondělí máme jít do poradny pro nedonošence a bude tam přímo Zítek (to je myslím primář), tak se ho zeptám, co si o tom všem taky myslí a proč mi tady v Lbc není schopen nikdo nic říct. Uvidíme jak pochodíme. Někdo mi říká, že ta diagnóza co teď máme se vůbec nedá určit do 1.roka nebo se to nazývá všelijak jinak, aby dr. nevyděsili maminky, tak nevím. Četla jsem příběhy, kdy děti s ochrnutými nožičkami vše vycvičili, ale i děti, co je měli jen oslabený a stejně skončili na vozíku. Psala jsem si i s maminkou klučíka, který v našem věku byl na tom stejně jako my, jezdí k tomu dr. do Prahy, mají stejnou diagnózu a klučíkovi je 10měsíců a neleze, nesedí, neslabikuje, prostě nic moc a jsou opožděný o cca 5měsíců, tak fakt mám v tom všem docela hokej. Ale zase mám trošku lepší náladu, že tu je nějaká naděje, že to nebude tak strašný. Manžel v úterý odjíždí a my do tý doby máme: oční, vítání občánků, Prahu, poradnu v nemocnici, poradnu u mudr. a rehabilitaci-fakt lítání jen po doktorech.

Zuzka, k těm naušničkám, myslím, že se to tu rozebíralo někde v Kojencích, ale také jsem četla, že by to mělo být až po těch 3.měsích, tak nevím...

A plavání si prosadím asi i bez mudr., jelikož mi to všichni doporučují pro takové děti jako je náš Davča.

A k tomu rodičáku, já teda budu muset vybrat dovolenou, co mi zbyla, takže rodičák budu mít až někdy od konce ledna, naivně jsem asi spoléhala, že mi to nějak vyřídí v práci, ale budu muset sama, no jo, to je zase otrava. A dám si to na 3 roky a pak uvidíme, jak na tom Davča bude zdravotně, jestli s ním budu muset být déle doma.

pidulo, u vás to je jak na Severním pólu, ne? Aby tam na tebe nevybafnul z lesa nějaký lední medvěď...

včera jsem si musela jít koupit pořádný boty do těch s....co jsou všude a teda "jízda" s kočárem-to je teď pěkná posilovna. Holky co máte za kolečka?Já se rozhoduju, jestli nemám pořídit do sněhu raději nafukovačky, prý se na nich jezdí líp...
14. lis 2007 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy,tak budu držet pěsti :grinning:
Jinak my máme nafukovací kolečka.Než jsme koupovali kočár,tak jsem zjišťovala co je lepší do terénu,taky mi bylo řečeno ty nafukovací.Dá se s tim jet když napadne 10-15cm sněhu a na protažených místech se mi jezdí dobře.
14. lis 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, já si taky vybírám dovolenou, co mi zbyla, ale je to zároveň s rodičákem, takže na tom vyděláš!

Jinak já mám nafukovací kola a jezdí se s ním jak s tankem :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.... :slight_smile:
Lendy,jsem ráda,že jsi zpátky,tak zítra na vás budu opět myslet,ať si přivezete pozitivnější zprávy,než minule :wink: Zítka znám,je to dobrý lékař(učil mě tady na nástavbě :slight_smile: ),on je takový medvěd na pohled,ale je fajn.
Mateřskou si taky beru na tři roky,přijde mi to nejrozumnější,zlatá střední cesta.já si taky budu vybírat dovču,ale rodičák dostáváš ode dne ukončení mateřský,takže to pobíráš současně,aspoň takhle mi to vysvětlili v práci,snad jsem to dobře pochopila,občas mám pocit,že už mi lehce krní mozek :unamused:
Nafukovací kolečka máme,si připadám teď v tom sněhu,jak když jedu s tankem :grinning: ale Víťa se mi poslední dny umoudřil a nemusím jezdit pokaždý natřásat,už třikrát jsem ho po obědě zaparkovala na terasu a spal mi poklaždý dvě hoďky,jsem v šoku,asi se mu líbí v kombinéze,jak nasněžilo,tak jsem mu ji dala,jen fusak mi už přišel málo :confused:
Pidul,tak to máš veselý,já už taky teď dvakrát odhazovala sníh a jsem hotová,a to ho tu zdaleka nemáme tolik,jako vy.
Zuzy,s těma náušničkama nevim,já bych asi počkala po očkování,ale zase jestliže to tam nabízejí,tak by to snad mělo být v poho,nevim,asi ti taky neporadim :confused:
maminy těhulky,vy už to máte za pár,budete mít děti skoro od ježíška,jaku,koukám,že už máš 38tt,tak to už je paráda,to bude kluk jak buk :grinning:
Jsem se dneska holky objednala ke kadeřnici,mám na hlavě snad decimetrový odrost,hrůza,už se moc těšim,že budu zase vypadat jak člověk :grinning:
Jo a vítání občánků mi zatim nepřišlo,tak kdyžtak pak leni napiš,jaký to bylo,jestli to stojí za to,se připomenout,nebo se mám na to vyprdnout :wink:
Tak zatim papa
14. lis 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni,jsme se trefili skoro nastejno,máme stejný odpovědi :grinning: Jo a jak jsi psala s těma plavečkama,tak já asi koupim ty plínky do vody,myslim,že v DM jsem je viděla :slight_smile:
14. lis 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokly tak vás všechny po delší době zdravim :slight_smile:.Koukala jsem kolik jste toho zatim probraly.Lendy držim ti moc moc palečky,aby se vám to s Davídkem zlepšilo.Jsi strašně moc statečná.Pro všechny,kterým nám po porodu padají vlasy :unamused:.Trošku jsem to zjištovala,pomáhá na to vlasová voda nebo tonikum na vypadávání vlasů.Ted je taky novej přípravek od VICHY-měly by to být kapsle.Poradila mi to kadeřnice,tak snad nám to trošku pomůže :wink:.Jinak já mám taky nafukovací kolečka,u nás ve Vratáku jsem měla možnost je v tom marastu pěkně projed,a docela to šlo-teda pokud jsem nevjela do závěje :angry:.Tak zatim pa pa a přeju vám hezký večer :slight_smile:
14. lis 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
viona já si koupím pratelný, používáme látkové plenky, tak už mám i oblíbenou značku :slight_smile:
14. lis 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

sem tu zase chvíli nebyla a teď to ani nestíhám číst :confused: .
1) hrozně moc gratuluju michaelince a přeju jen moře zdravíčka, štěstíčka a lásky :slight_smile:
2) tak jsem si zařídila to posunutí vítání občánků a jdeme už teď v pátek v 9:30, jupíí. Už jsem i vymyslela "outfit" pro Kačenku, se taaaaaak těším :grinning: :grinning: :grinning:
3) vy budeme taky chodit plavat, ale nechávám to až na jaro, páč se bojím, aby se Kačka nenastydla
4) Zuzi, já dávala naušničky na třetím měsíci. Jinak doufám, že jsi v pořádku a Jířa si tě opečovává :wink:
5) Lendy, to je super, že jsi zase tady :slight_smile: . Jinak držím hrozně moc pěsti,aby vám zítra řekli jen dobré zprávy, tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
6) Viono - jeee, to si musím jít zase zažádat na sociálku??? Já myslela, že to je automatický...to mě z toho fakt picne, ach jooo
7) Sluníčko - tak ať nám tam nahoře nezapadneš :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sněhulky tak jak se máte? Snad jste někde nezapadli s prckama ve sněhu, holky venku to místama vypadá jak na severním pólu....hrůza!!!
No já samozřejmě nemám zimní gumy, tak všude jezdím busem, ale ta městská doprava se nějak zhoršila, všude návaly lidí a v busech tlačenice, jela jsem po dlouhé době, tak jsem z toho byla zase v šoku!!!Chudák maminka se ani do busu dnes ráno s kočárekm nevešla, tak jsem jí tak litovala.... :confounded:
Jinak Lendy super, že jsi zase na koníkovi, budu držet palečky, aby jsi slyšela o Davídkovi saméééé pozitivní zprávy!
Zuzi dloho jsi tu také nebyla co Terezka nekope moc? Nesmutním, ale přijde to líto když místo očekávaného mimi přijde mrcha v podobě menstruace....ach jo!!!Naštěstí řeším stále svatbu a vše kolem, takže na to tolik nemyslím!!! Jinak výzdobu na stůl a auto už mám doma, jen koupit vizelín a je to komplet doma.... :grinning: :grinning: :grinning:
Pidulo to odklízení sněhu je nekonečné vidˇtaké jsem si dala abychom autem vůbec vyjeli...uf...ale u Vás na Bédˇově to musí být kalamita....tak hlavně aby jste nazapadli do jara :grinning: hodně jezdím naˇBedřichov lyžovat, je to nejblíže ale hodně lidí, jako všude....
Bertíku tak přeji aby se vítání občánků vydařilo a napiš nám jaké to bylo své dojmy.... :dizzy_face:
Tak se holky opatrujte a přeji pěkný víkend, já ho prožiju celý sportovně naladěný:v pátek bazén a spining v sobotu lyže a v neděli latina/tanec a ralax....jupííííí.Tak páček
15. lis 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: včera jsem jela na otočku večer k mamce a viděla jsem jak manžel něco dělá u tebe v bývalém pokojíčku, tak je šikula, když tak večer pilně pracuje a předělává hnízděčko........ :grinning: To bude mít Terezka z tatˇky radost.... :grinning:
15. lis 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak prý v noci hořel ten hotel Orion,jak jste tady o něm psali,škoda pět milionů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confused: to je docela síla.
Lendy,dnes jsem tě asi viděla ve městě,ale byla jsi zabraná do hovoru,tak jsi si mě asi nevšimla :slight_smile: teda doufám,že jsi to byla ty,měla jsi brýle,což mě zmátlo,tak tě zdravím dodatečně :grinning:
Kacko,zima je naprd,ale vítkovi se to líbí,spí venku jak dudek :slight_smile: To Mhd máš pravdu,vybírám si nízkopodlažní autobusy,zatim jsem se vešla všude,i když občas jen taktak,ale lepší,než chodit pěšky,já jsem totiž strašný řidič,jezdim jen v nouzy největší,ale chystám se zase začít,s mimčem je to potřeba být víc pojízdná,tak od jara zase vlítnu za volant,teď to radši nebudu pokoušet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: sto let jsem tu nebyla, po víkendovém kurzu jsme hned navázali na pracovní návštěvu Tchýňových. Táta MP je zedník, tak nám vyštukoval ložnici a pokojík a ložnici i vymalovali a ještě mi udělali světlo v kuchyni. Ti co dělali rekonstrukci nenechali lampu na stropě a já teď když mám čas dělám různý věcičky a vůbec jsem na to neviděla. Takže jsem lítala od plotny ke dřezu, nebo ke kýblu s hadrem a do toho poslouchala tchýni, která snad přestala mluvit jen když spala. Ale přivezli zas spoustu jídla, mouku, brambory, zeleninu, králíky :confounded: , domácí taťkovy klobásky :dizzy_face: , slivovici - prostě humanitární kovoj z jižní moravy :grinning:
Včera to všechno odjelo a já se snažím uprostřed bince i odpočívat, protože zítra už je sobota a opět jdu na kurz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak to dopadlo ale skvěle, hlavně nebyli žádný scény na téma svatba. Asi byl tatík řádně mamkou zpracován, naštěstí!!!! Žádná svatba totiž nebude, viděla jsem na Pavlovi, že to nechce a mluvil o tom jak o trhání zubů. A tohle má být rozhodnutí naše a né našich rodičů. Ale trochu mi to líto je... :confused:
A dál jsem měla dlouhý, dlouhatánský povídání o problémech s padáním vlasů a co na to, ale ona mi to spadlo a tak vám to řeknu na srazíku :slight_smile:
Nebo to napíšu znova jindy, teď jdu zas uklízet :sunglasses:
16. lis 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :frowning2:
nechce se mi ani psát jak jsme dopadli včera v Praze. Ach jo. Maminka ronie je ale skvělá, byli jsme tam skoro hodinu a vše nám perfektně vysvětlila a zodpověděla vše, co jsme potřebovali vědět. Nějak tak by to mělo být všude, a ne jak tady v Lbc, kde všechny děti háží do jednoho pytle a je to jak na běžícím pásu a za 10min je člověk venku z ordinace. No s Davídkem to budeme mít těžký a bude to na dlouho, němám ho prý srovnávat s ostaními dětmi, spíš se mám koukat na to, jestli dělá nějaké pokroky a jestli bude chodit v roce nebo ve dvou je dateil, hlavně aby neskončil s DMo nebo nějak postižený.

Any díky za ten tip na masáže, ale bohužel to nepomůže, jediný co pro něj můžeme udělat je opravdu jen poctivě a často cvičit vojtovku. Budu muset sehnat ještě jinou rehab.sestru, jelikož když dr. slyšela jak to cvičíme a že máme jen jeden cvik, tak říkala, ať zkusím i někoho jiného, že každý to cvičí trochu jinak a třeba mi i poradí co a jak s tím cvičením.
Davča má prostě nějakým způsobem poškozen mozek a teď do roka se dá udělat dost, aby to na něm zanechalo co nejmenší následky.
V něčem je jak novorozenec, v něčem je lepší, je hopotonickej i hyperonickej, má třes v ručkách a nožkách atd...
Teď se mi ale začal natahovat za hračkama a bere si je do ručiček, snaží se otočit, ale dělá to prý špatně, díky tomu, jak mu nespolupracují ty končetiny, ale alespoň je tu nějaký náznak pokroku.

viono, na ty občánky jsme ani nešli, nějak na to nemáme náladu, ale paní byla moc ochotná, říkala, že až se nám to bude hodit, ať zavoláme a domluvíme jiný termín. Takže reference bude muset podat Bertik.
No to s tím Orionem, boží mlýny melou pomalu, je to blbý teď před zimou a Silvestrem, to bylo vždy narváno, ale za to vše, co tam ti dva vyváděli jim to i maličko přeju, jenže ten hotel není Fišerů, ale jedné holandské společnosti, takže oni jsou z toho nakonec z obliga.
No fakt jsem tě nějak včera přehlídla, byli jsme oba s D. u očního, proto ty brýle, ale koukám, že jsem slepá i s nima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaku, písnu ti určitě do IP, jen toho mám moc, tak snad se k tomu dostanu o víkendu.

kacm, kam chodíš na to tancování? A můžeš tam i sama nebo s tanečním partnerem?

Tak jdeme zase cvičit.... :frowning2:
16. lis 2007 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, chápu a nevnucuju. Vojtovka je rozhodně skvělá, tohle je spíš pro vaše uvolnění a odstranění jiných bloků než třeba klasická medicína hledá a léčí. číslo máš a kdykoli to můžeš využít. Kdybys sama chtěla namasírovat a za relaxovat, tak se ozvi přímo mě. Jen co bude pokojíček vymalovanej a uklizenej a já si trochu odpočinu. Takže tak za čtrnáct dní. nebo po 7.12. to už budu mít hotovou akreditaci :slight_smile:

kdoy je vlastně srazík? měla jsem toho teď tolik, že nestíhám sledovat a pamatovat :wink:
16. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Lendy tak jsem moc ráda, že jsi také slyšela jiný názor jiného doktora, určitě tvá píle a snažení se vyplatí a Davídek bude dělat jen a jen pokroky....hlavně věř, že to bude lepší!!!
Jezdím tančit do Jabonce TOPDANCE dva roky mám za sebou základní kurz i pokračovakčy a na jeře jsem chodila i na speciálky!!! Tedˇ bych už mohla na nějakou základní soutěž v mé třídě, ale musela bych se tomu věnovat opravdu každý den, jelikož je to hodně o čase, pracuji a opravdu není toho času moc, takže chodím, jen cvičit to co umím! Ale mrzí mě, že jsem se tomu nevěnovala více když jsem byla mladší, hodně mě to opravdu baví...!!!Ale těch zálib mám více na které nemám čas, lezení na skalách nebo skialpy a také jednoznačně lyže...jsem ráda, když stíhám alespoň něco, to až budou děti tak už nebudu stíhat asi nic, ale já doufám, že jen ze začátku...ještě nemám vůbec představu co mimi obnáší... :dizzy_face:
anokonyes:Tak ty si děláš maserský kurz? To je super, ale je to hodně namáhavé na klouby, moje kamarádka ho má také a občas masíruje kluky co hrají házenou a prý z toho dost bolí ruce, ale takový relax v podobě masáže....jééé to by byla lahoda..... :grinning: :grinning: :grinning: hlavně se opatruj s mimískem :dizzy_face:
Tak páček a pěkný víkend...
16. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lendy na to tancování můžeš s partnerem i bez záleží na domluvě s lektorem...jinak na Salsu ta je v neděli jezdím sama.....www.topdance.cz podívej se na jejich stránky..... :grinning:
16. lis 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak včera jsme byli s Kačenkou na vítání občánků...jééé, já byla zase dojatá. Kačenka to zvládla na jedničku ( jelikož si nemohla dát tu svojí dopolední dvacku, tak jsem čekala řev ), plakat začala až úplně na konci. Nejvíc mě ale dostalo, když nám tam začali recitovat malý špuntíci...holky, já zas málem bulela :dizzy_face: .

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak se pozná, že už nemáte moc mlíčka? Kačka mi teď začala hlavně při večerním kojení ( před usnutím ) plakat - vždycky si potáhne a pak začne pištět, pak zas potáhne a tak :frowning2: .
Lendy, drž se, je super, že jsi slyšela i jiný názor! Hlavně, že Davídek dělá pokroky!!!
Kačí - jééé, já bych tak šla lyžovat. Loni jsem nebyla ani jednou!!!! A včera jsem si zkusila moje skoro nové lyžařské gatě.....tak chápete, že je nezapnu!!! Sem se dost zhrozila. Ale už jsem zase v pohodě a sežrala jsem banánek v čokoládě, dvě misky pudinku a pistácie... :zipper_mouth: :angry: :sweat_smile:
17. lis 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak na mě sedl nějaký bacil,asi chřipka,skoro nemluvim,připadám si jak po nějakým mega flámu,jak já to nesnášim,doufám,že to ode mě chytne i Vítek,to bude teprve legrace :unamused: :angry:
Bertíku,tak to jsem ráda,že se ti vítání líbilo,jsem zvědavá,kdy pozvou nás,jak se znám,budu taky dojatá :grinning:
A s tim mlíčkem-zkus si zmáčknout bradavku,jako by jsi si chtěla zkusit odsát,v porodnici nám pouštěli video,nevim,jestli jsi ho viděla,no a jestli ti to hezky teče,tak by neměl být problém v tom,a jaký máš spouštěcí reflex?Já vždycky,když začnu kojit,tak mě po chvíli bolí to druhý prso a cítim,jak mi z obou začíná to mlíčko téct,mě se přesně takhle Víťa taky vztekal,první tři měsíce skoro furt,už jsem z toho byla na prášky a mlíka jsem měla dost,jsem si říkala,že ten,kdo tvrdí,že kojení je krásný zážitek mezi matkou a miminem pěkně kecá,teď už pije krásně,samo to přestalo,tak si to kojení konečně pěkně užívám,je to takový relax pro mě :slight_smile:
19. lis 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertiku,teď jsem četla diskuzi na kojencích a vyčetla jsem,že by mohl být problém s tim mlíčkem i třeba menstruací,neptám se tě samozřejmě,jestli to zrovna máš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen mě to napadlo.Jo a dej fotky z občánků do alba,ať se pokocháme,jaká byla Kačka fešanda a taky mě zajímá,co tam měli maminy na sobě :wink:
19. lis 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.....
To byl zase víkend...ani se mi to nechce psát!!!!
Tak kolega který pracuje se mnou si při sportu zranil nohu má přetrhané vazy a šlachy, byl na operaci, takže doma bude tak min.2 měsíce, takže veškerá práce padá na mě a kolegu super to budu domů chodit asi za tmy!!! Zrovna tedˇ před Vánocemi kdy jsou největší obraty to šéf nám už normálně asi zakáže sportovat, jelikož je to v naší firmě třetí vážnější úraz, já to před rokem a půl odnesla s kolenem na skialpech...no hlavně aby se z toho dostal a byl zdravý!!!! A aby toho nebylo málo, tak budoucí tchán v sobotu lezl na chalupě na střechu a chtěl vyčistit komín, samozřejmě že jsme mu říkali, že to zařídíme, ale on to musel mít a udělat si sám, tak spadnul ze střechy a má zlomené žebra a na dvakrát zlomenou pánev a snad bude muset na operaci také, jelikož mu tam zůstali nějaké kůstky, takže opravdu super zážitky...tak přítel bude muset být a spát na chatě, jelikož tam má tchán psa
a nemůže tam být sám...takže mimi se asi v blízké době nedočkám...achchch jooo!!! Holky neštěstí opravdu nechodí po těch horách, ale lidech!!! :confounded:
No hlavně, že to dopadlo takhle a né hůůůř!!!
Tak na ty lyže jsme se kvůli tomu ani nedostali byla jsem v pátek v bazénu a na spiningu, tedˇ mám asi po sportování, myslím, že nebudu mít do Vánoc ani jeden víkend volny,takže fakt super....tak se holky hlavně opatrujte a já jdu zase pracovat, dneska to vidím, tak do sedmi....tak páček Kačka
19. lis 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mám za sebou odběry a poradnu, bylo tam děsných lidí tak to bylo v cukuletu, ani jsem utz neviděla, jen mi řekla že srdíčko v pořádku a že se mrská, pak prohlídka na křesle a domu. Jen mám trochu hlavu v pejru co mi řekne příště, protože mě objednala na stejný den co mám velkej ultrazvuk, že teda mám přijít rovnou s výsledkama, ale setřička mě objednala před ten utz, že po už nemá místo ... :confused: tak nevim :slight_smile: hlavně to bude pěkně našlapaný dopoledne.

Kačko to vám teda štěstí nepřálo, zvláť chudák tvůj tchán, přeražená pánev je něco šílenýho. A samozřejmě chudák ty pořád v práci a ještě s přítelem na chatě... :confounded:

Ostatní se mějte co možná krásně já jedu odpočívat k mámě :slight_smile:
20. lis 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek