• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj holky,po delší době jsem opět tu.

Lendy: je mi moc líto, jak na tom je Dáda. Přeji Vám s manželem hodně sil fyzických i psychických a Dádovi hodně trpělivosti při cvičení. Vím, není to lehké, taky jsme cvičili, ale nebylo to vůbec tak vážné, a myslím, že teď bys byla určitě ráda, kdyby malej byl jen "línej", jak jsem ti psala. PROMIŇ, nevěděla jsem jak moc vážný to je. Přeju ZDAR A SÍLU!!!!!
20. lis 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak michaellinka je už doma, vykecává se v Listopadu a sem ani nezajde :unamused:

Vendy, to je O.K. z toho nejhoršího zděšení už jsme se jakž takž dostali, snad to bude dobrý, musím tomu věřit.
Vůbec se mi teď nedaří cvičení, Davča na to vůbec nereaguje (a dělám to přitom správně) nebo se mi prohýbá a neudržím ho ve stabilní poloze, no zítra jdeme na rehabilitaci, tak se zeptám, co s ním...Dneska jsme byli v poradně-váha v 5.měsících 8.230g-to je děsný, prý má potíže s tou motorikou i díky tomu, jak je vypasený, kdyby nebyl tak těžký, tak se mu to vše dělá líp, ale mudr. ho chválila, co už všechno umí a že si myslí, že má potíž jen se zádama a s bříškem. Zídek včera v poradně vše hrozně zlehčoval, ale jsem s ním doma já, tak vím, co dělá a nedělá a jak reaguje...a ještě jsme se maličko poškorpili, že jsem jela do Prahy na neurologii, když prý dr. Kuchař je nejlepší dětský neurolog v ČR.
Jinak nám začínají vyrážet zoubky, takže jsem byla v lékárně pro ten gel na dásně, aby to Davču tak netrápilo.
Vybírala jsem teď pod stromeček nějaké věci ke krmení a to je teda věda-to jsou možnost, že mi šla hlava kolem...no dřív stačil obyčejný talíř a lžička a taky to šlo...

Bertiku, napiš prosím víc o těch občáncích...

Any, už ti to docela utíká viď? A chodíš na utz do nemocnice?

Vendy, budeš už dávat Davídka do školky? Jsem četla, že to je v Lbc docela potíž, že je snad jediná školka někde na Kunratický, co ještě bere děti...

Viono tak co, už je líp? Doufám, že to Vítek nechytil, to by bylo mrzutý...
20. lis 2007 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm,
o tom tancování budu hooodně přemýšlet. Potřebovala bych ještě poradit, kam na pořádný spining. Vystřídala jsem 3 ženský a nevyhovovalo mi to, nejlíp se mi spinigovalo, když byl lektor chlap, kde člověk musel fakt makat, ženský byly většinou moc měkký. Nevíte o někom? Tam kam jsem chodila už ten lektor nejezdí...
Tak jsem teď 14 dní sama doma, manžel sedí v letadle směr Čína a já čučím na Letecké katastrofy, fakt super. Jdu to přepnout, nebo se z toho picnu...
20. lis 2007 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,zase po dlouhe dobe :sweat_smile: ale vetsinu casu jsem ted travila na mimibazaru a manzel me uz zene,kdyz vidi ty stranky :grinning: uz tam juknu jen malokdy,tak mam cas zavitat sem mezi vas :wink:

Taky michaelce gratuluju!!!!!! tak to zvladla to je fajn.
Vsechno to tak utika.....
Ja jdu ted 30.11. na ten 3D ultrazvuk jedu do toho Jablonce jak mi poradila Bertik,tak doufam,ze nam na 100% potvrdi kluka,protoze mam uz nakoupino na kluka :sweat_smile: no tak by to byl kluk s nausnickama :grinning: urcite dam vedet.

Jeste me ceka ten test na cukrovku-fuuuuj :unamused:

No a za 14 dni mi ma dorazit pokojicek,ta se uz tesim az si to tam vse vyskladam a budu se chodit divat,ja vim jsem prastena.....ale asi to znate :wink:
Tak se mejte vsichni moc moc fajn.
Lendy myslim na vas at kazdy den je velikym pokrokem s Davcou a zvladnete to ted sami doma bez tatuly.
pa
21. lis 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy.....
....normálně holky už padám na "slušně" (pusu)jsem čtvrtý den v práci a mám za sebou každý den skoro 12 hod. fakt super, no jestli to takhle půjde dál, tak nevím,nevím...ale zítra jsem si vzala volno,potřebuju vše dospat...

Lendy: Já jezdím na spining na Kunratickou do Sqash areny, jezdím tam čtvrtky a neděle podle toho jak mi vyjde volno, přizbůsobuju se práci.Ve čtvrtek chodím na lektora Vaška od 18:45 a je skvělej fakt nám dává do těla a formuje postavičky :grinning: :grinning: :grinning: , chodí tam i jedna mamina, ta má také už roční mímo.
Tancování je také skvělé, jen na to bohužel tedˇ nebudu mít čásek....
Jdu zase vytvářet nějaké pracovní hodnoty.... :unamused:
Pa, pa..... :dizzy_face:
21. lis 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

tak Viona je asi nemocná, ne - že tu dlouho nebyla. Tak se brzo uzdrav!!
Koblížku, uvidíš, že se ti v tom Jbc bude líbit, hlavně uvidíš koblížka, jak si v tobě lebedí a hoví, to je sranda. S tím mimibazarem tě naprosto chápu - hádej, kam musím zítra zajít? Na poštu pro balíček s kalhotama pro Kačku :wink: .
Lendy, ty jsi mě s těma zoubkama vyděsila! Na kolika měsících rostou? Já myslela až tak na osmém :sweat_smile: . No vidím, že mám opět hrubé mezery...
Jinak k tomu vítání - trvá to asi 20 min., maminky sedí v první řadě ( koná se to v obřadní síni ) a miminka mají na klíně. Nejdřív má proslov někdo z radnice, pak přišly 4 děti ze školky a měly připravené asi 4 básničky. No to mě právě dostalo - jeden chlapeček stál přímo naproti mně a furt na mě koukal, což mi přišlo hrozně roztomilý a málem jsem tam zase bulela. Pak se chodí maminky s tatínkama fotit ke kolíbce, ale to už je pro ostatní čekající zdlouhavé. Ale jinak se mi to moc líbilo, hrozně jsem si to prožívala, jako že jsem si byli uvítat občanku Kačenku :grinning: :grinning: :grinning: .
Holky a teď zase dotaz - už dáváte prckům nějaké příkrmy? Já malou zatím kojím, ale jak jsem psala, mám strach, že jí to už nebude stačit.
Jooo, Kačí, já ti tak závidím, jak chodíš sportovat...achjooo, já jsem teď líná buchta, musím taky někam začít chodit, páč pneumatika na břiše se nebezpečně zvětšuje :sweat_smile:
21. lis 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem ještě v práci a dneska to vidím tak do osmi, normálně už mám tak trochu alergii na práci, no snad mě ta alergie do zítra přejde...bude muset :sweat_smile:
Bertíku není tedˇ co závidět svůj volný čas budu trávit stejně v práci, takže na sport nebude čas, hlavně se budu starat o tchána až se vrátí z nemocnice, takže budu mít práce až nad hlavu.... :astonished: Ale ty vypadáš opravdu po Kačence dobře...myslím, že žádnou posilovnu nepotřebuješ!!! :dizzy_face: Neboj já přijdu ze spiningu a stejně si dám kotel jídla, takže nevím, zda to má nějaký efekt...ale spíš to dělám že pro tělo něco dělám jen pocit, ale sklály a lyže mě fakt baví....
Holky neznáte adresu na nějakého jiného Ježíška :grinning: , chtěla bych nové lyže, ten můj Ježíšek je divný nechce slyšet o nových lyžích ani slovo :confounded:
.........papalala
21. lis 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertik...já čekám ještě tak 14 dní a začnu s nimi. Ikdyž teď máme asi zase nějakej sprut, fut jíme i v noci, což nebývalo. No ale když mu dám prso, tak je klid. Tak mu to asi stačí, takže si počkám do 6 měsíce.
21. lis 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě právě Kačka u toho nočního kojení pláče. Tak jsem dneska před koupáním zkusila dát trochu mrkvičky ( tu První lžičku od Hami ) - tak nejdřív koukala, prskala, ale pak mi přišlo, že jí to zachutnalo. Já se právě dneska bavila s jinýma mamčama a ty už dávají stejně starým dětem tyhle přesnídávky a kašičky, tak jsem zase čučela jak puk :frowning2:
21. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

měli jste pravdu,marodila jsem,tak jsem ve volných chvilkách ležela,řeknu vám,být nemocná s mimčem opravdo stojí za prd,Vítek mě teda opravdu nenechal vydechnout a jako na potvoru v těch dnech,kdy mi nebylo dobře musel být manžel až do večera v práci :frowning2: naštěstí to malej zatim nechytil,tak snad už ani nechytne :unamused:
On je teď taky jak přísavka na prs,v noci je furt vzhůru,nejradši by byl celou noc přilepenej na cecek,což mu netoleruju,tak protestuje,taky si říkám,jestli to už není hlady,nebo jestli jsem prostě jen náhražka dudlíka,nevim,v úterý jdu k doktorce,tak se jí přeptám.
S těma příkrmama se teda netěšim,teď dumám,jaký si koupim mixér a taky nevim,jestli mám ze začátku kupovat jídlo ve skleničkách,nebo ho vařit a když vařit,tak z jaký zeleniny,jestli normální,nebo bio,ale mi bio nekupujeme,tak ho nechci zvykat,atd,atd....ještě,že mám ještě čas to nastudovat :angry: :astonished:
Lendy,tak vy už budete mít zoubky,tak to už jste velkej kluk,i tu váhu máte úctyhodnou,ale to je dobře,horší by bylo,kdyby měl podváhu.Zítek je jak jsem psala takový medvěd,on když mluví,nevíš,jestli si dělá legraci,nebo ne.Dej na svůj instinkt a jednej dle svého uvážení,to je nejlepší,na řeči doktorů nic nedej,lepší znát názorů víc,než míň a na to máš právo :wink:
Kacko,ty máš teď fakt smůlu,tak to v tý práci přežij a říkej si,že všechno zlé je pro něco dobré,si tu smůlu vybereš tenhle rok a příští(ten svatební :slight_smile: )bude lepší a určitě se povede i to vytoužený mimi :dizzy_face:
Ještě se chci zeptat,jestli bude ten příští pátek sraz? :confused:
22. lis 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,
tak hlavně že už jsi zdravá, viono. Ty brďo, to ti nezávidím to noční krmení :frowning2: Fakt musím zaklepat, že Davča spí od 18.30 do 6.00 pak se nají a spí zase do 8.00 :dizzy_face: a pak začíná zase denní kolotoč. Je ale fakt, že s těmi zoubky se mi párkrát už probudil, ručky v pusu, oslintaneja plakal a plakal jak ho to asi bolí, snad s tím gelíkem to bude lepší. Někdy je to děs, pláče dost dlouho a kolikrát až únavou usne.
No Zítek i jako medvěd vypadá :rolling_eyes: , je to fakt morous, ale jinak je asi dobrej, zese je od něj dobrý, že jako primář chce mít přehled o "svých" nedonošeňátkách.
Jo a ten mixer-my budeme mít Braun Profesional - je to nějaký 6 v 1. Mě ten tyčový dost vyhovuje a tenhle bude určitě super. A s těmi příkrmy, já ze začátku budu dávat skleničkový, jelikož je zima a ta zelenina v zimě, to bude určitě vyhnaný vším možným, navíc ze začátku to bude asi boj a při představě, že bych vše uvařila, přepasírovala a pak mi to nechtěl nebo snědl 2 lžičky, to raději koupím skleničku za 20,-Kč. Už jich mám pár v zásobě, študovala jsem ty etiketky , HIPP mě překvapil, že i když má jako jeden z mála BIO, tak je tam dost sodíku proti jiným výrobcům.
A až bude větší a bude toho jíst víc, tak budu asi vařit a asi ze začátku taky Bio zeleninku nebo sezónní a pak najedeme na normál.
židličku jsem zatím hodila za hlavu, stejně Davídek jen tak sedět nebude, když pořád ještě neudrží ani hlavu :frowning2: tak to jistí poloh. lehátko.
Dneska mi nechtěl vůbec cvičit, já se snažím, abych udělala vše pro to, aby byl O.K. a on prostě nic, buď řve, nebo se vzpírá nebo nereaguje, za celý den mi neudělal ani jediný cvik :frowning2: Už to trvá pár dnů, na rehabilitaci mi nic neporadili, tak nevím co s tím. Jsem z toho už zoufalá, tak bulím, proč nechce cvičit a on se na mě chechtá. Jo a bylo skvělý :unamused: , jak jsme přišli na rehabka, sestra je vždy na ty děti milá, chová je a tak, aby si je získala a teď, když jsme tam byli a Davča ji zmerčil, tak řval jak protrženej-už ví, co ho tam u ní čeká a že to není oblíbená osůbka :grinning:

Bertiku, s těmi zoubky, viděla jsem tu i holčičku, co se narodila a měla zub :confused: někomu rostou dřív, někomu dýl, ale tak průměr je kolem 6.měsíce, tak to už máte za pár...tak se máš na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A k těm občánkům, kdybych dala Davčovi rifličky a košili, vypadal by tam divně v té kolíbce? A vejde se tam ten Otesánek? A dávají tady v Lbc něco dětem, alespoň nějakou hračku? Jsem šla minulý pátek kolem a maminy si nosili kytičky :dizzy_face: Kámoška v Osečný dostala na vítání občánků na malou 4.000,-Kč :astonished: to tady v Lbc nehrozí ani omylem, že?

Jsem se zase rozepsala, ale když já si teď pokecám jen s pošťačkou, když nosí balíčky z MMB, tak sorry....

Jo, holky, kdyby jste neměli co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chtěli se pobavit, tak doporučuji:

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=40499&vGroupOffset=0
22. lis 2007 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy díky za odkaz, já málem nedoběhla na záchod, jak jsem se řechtala :grinning: :grinning:

Viono my to máme teď to samé. Mikuláš mi spí u prsa a furt musí žužlat. Hrůza.. a to je co 2hodiny.

Já bych pro ten sraz 30/11 byla.. přidá se někdo? :wink:
22. lis 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar .... :slight_smile:

Tak jsem holky byla u kadeřnice a ptala jsem se jí na to vypadávání vlasů a ona mi řekla,že je to normál,protože v těhotenství vlasy skoro nevypadávají a po porodu vypadávají vlasy normálně plus ty,co měli vypadat během těch devíti měsíců,proto jich je tolik,ale samo se to sparví a přestane,ujistila mě,že pleš mít nebudu,tak se mi ulevilo :grinning:
Lendy,ještě k těm zoubkům,já jsem si domů koupila Nurofen čípky,kdyby náhodou něco a dočetla jsem se,že jsou i na ulevení bolesti při prořezávání zoubků,tak je třeba zkus,až bude Davídek plakat,tak mu ho dej a třeba mu to uleví :slight_smile: :confused:
já bych na sraz šla ráda,ale hodí se mi to jen dopoledne,protože odpol jedeme k našim na víkend.Tak počkám,jak se vyjádří ostatní holky :wink:
23. lis 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky brala dopoledne, aby se Mikuláš mohl aspoň odpoledne vyspat
23. lis 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
S těma příkrmama,my dáváme od ukončenýho 4.měsíce kaši na noc.To nám řekla doktorka,ale stejně se budí jednou v noci,záleží teda jak spí přes den.Když tak 20-30minut mezi jídlem,tak spinká od 7 do 4-5 hodin.Ale když si schrupne jednou mezi jídlem hoďku,dvě,tak se budí už třeba v jednu,ve dvě :frowning2: . Včera jsem Ondráškovi koupila mrkvičku ve skleničce,tak to asi zítra zkusíme :wink: Jo a párkrát jsem mu zkusila taky dát naškrábanej banán,ale to na mě dělal obličeje jako co mu to dávám za hnus :grinning: ,normálně jsem myslela,že se z toho pozvrací. :grinning:
Co se týká srazíku,já se přizpůsobím.
Zoubků se už taky děsím,u nás teda ještě žádnej náznak,občas zkouším,jestli mu nelezou... ale nic.
Jinak jsem trochu smutná,já už nemám žádný mlíko,jestli za den odsaju 30ml,tak to je zázrak :frowning2:
23. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už chci taky na vítání občánků :frowning2:
slunicko taky Vám ještě nic nepřišlo?
23. lis 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,se moc omlouvám a stydim se že jsemse ani neozvala,já tu od porodu byla asi dvakrát jen na chvíli a uplně jsem zapoměla na liberecko,fuj to je ostuda,jinak se s malou zaběháváme a už to docela jde,akorát je to trochu nenasyta tak jsem z toho na prkno,jak má málo tak řve jako tur :frowning2: ,ale jinak je to prdelinka :slight_smile:
určitě už jste nakoukli do mího alba,tam je ta malá dračice,jinak narodila se 12.11 v 22:20 vážila 3770g a měřila 52cm :slight_smile: ,pěknej kus ženský :grinning:
mě bylo tak zle po tom porodu sem byla jak připitomělá,měla jsem epi a ten teda dozníval ještě někde tejden,sem myslela že se mi rozskočí hlava jak mě třeštila,to byla fakt hrůza,akorát mě cpali furt kofeinem ale ten nějak nepomohl,teď už je mi konečně dobře,konečně to přestalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se holky fakt ještě jednou moc omlouvám za to loudání s tím psaním :frowning2: :zipper_mouth:
24. lis 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy... :grinning:
Tak Michaellinko ještě jednou ti moc,moc,moc blahopřeji k narození Nelinky a přeju jí hodně zdravíčka atˇ se má čile k světu, jinak jsem ti už blahopřála i holky asi tři stránky dopředu :grinning: tak se měj krásně a užívej mateřství...

Holky já bohužel na ten srazík nedorazím budu v práci...to jsem i dneska, tak jsem z toho už hodně konsternována :unamused: a ještě do teho ten tchán, ach jo...doufám, že si odpočinu alespoň trochu na ty Vánoce... :dizzy_face:
Mějte se moc moc pěkně a pozdravujte mimísky...páček.
25. lis 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já nakonec asi taky nedorazim na ten sraz,my totiž možná s manželem pojedem k rodičům už dopoledne,ještě to nevim jistě,ale dám vědět.Moje mamka totiž slaví v sobotu padesátiny a v pátek už budou mít s taťkou dovču,tak jim chci pomoct s přípravama.
Včera jsem koukala navečer na ten nový pořad "jak se staví sen",neviděli jste to někdo?Mám pocit,že jsi o tom psala ty Lendy,viď?To je super,jak těm lidem vybudujou nový byteček a vlastně zadarmo,člověk by se taky hned přihlásil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenom se mi nelíbí,jak tam devastujou to,co se jim nehodí,těma krumpáčema apod. :angry:
Michaelinko,tak já taky ještě jednou gratuluju,hned jak to dopíšu,zkouknu album.Vítej mezi maminama :wink:
Pidul,já jsem si říkala,že taky dlouho nepíšeš,už jsem si myslela,že vám k televizi přestal fungovat i net.Jezdí nahoře sjezdovky?Tady na Ještědu to je blbý,nejezdí F10 a ani Slalomák,o víkendu to prý pouštěli jen na Pláně,tak zkoumám terén,jaký to je jinde :slight_smile:
25. lis 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
michaellinko tak moooc blahopřeji k Nelince, koukala jsem na fotky a je moc krásná :dizzy_face: a čučela jsem, kolik má vlásků...A jak to zvládáš? Je hodná? Spinká? A co porod a v porodnici? Kdo tě rodil?

no viono, na to bydlení taky koukám a jak to tam vždy vymlátí-to bych jim dala taky jednu kladivem-to je fakt hrozný. No nás bohužel nevybrali, asi proto, že jsme nechtěli přebudovat celý byt :angry: Ale prý se přihlásilo 4.000 lidí a oni dělají jen asi 9 dílů.

pidulo a kolik ti Ondrášek sní tý kaše? A dáváš mu před spaním jen tu kaši nebo i mlíčko? A je to bez potíží mu to dávat lžičkou nebo máš nějaký fígl?
já s těmi příkrmy ještě počkám, stejně mi teď nejí tolik, kolik má, ani mi nedopije lahvičku a je hrozně tlustej.

A holky nemáte nějaký tip na ty čajíky? Nejlíp nějaký pytlíčkový než granulovaný...
25. lis 2007 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
viono nejsi daleko od pravdy :grinning: čtvrtek,pátek jsem neměla noťase a zítra mi ho zase manžel odveze :frowning2:
jinak tady se ještě jezdí,což nechápu,minulý týden to bylo idealní.Přes týden to hodně slezlo a dneska zase sněží.Tak nevim,kdy to pustěj,přitom tam mají i děla a i zasněžovali...
Lendy kaše mu dávám co je na krabici psaný.Hodně mu kupujeme sunarku,to je 120ml vody.Pak jsme ještě zkoušeli,teď abych nekecala,myslím od nutrilonu,to bylo s 140ml vody.To sní všechno a ještě to zapíjí bebou většinou 60ml.teď máme od nestle,ale to jen proto,že to bylo k bebě zdarma.Normálně bych jí nekoupila,ta se míchá s mlíkem(bebou),tak to mi příjde trochu finančně náročný a ty sunarky mu hodně chutnaj.Ze začátku jsem mu to dala asi dvakrát z flašky.Ale teď už jenom lžičkou a jde mu to krásně.Já jsem mu už od začátku dávala ten vitamínek s odstříkaným mlíkem na lžičce.Takže mu dám nejdřív ten vitamín s mlíkem a pak už mu dávám kaši,takže se to naučil rychle.
A včera jsem mu dala poprvé tu mrkvičku,první tak 4 lžičky dobrý,pak už to nechtěl.Ale dneska mu to už chutnalo.Tak k obědu budeme už dávat takhle tu zeleninku. A lendy kde kupuješ bebu? my byli nakoupit v hypernově a tam jí měli za 309kč,to jsem se zděsila,tak jsem se na to vyprdla,že jí koupim v lékarně,jenže tam jí měli za 312kč.Takže už jí budu kupovat jen v DM drogerii,tam jí mají za 249kč! A teď k ní měli ještě tu kaši zdarma.
25. lis 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky,já nevím jestli na srazí dorazím,páč mě vůbec nedošlo,že zrovna má Ondrášek svátek,tak budu připravovat oslavu na sobotu.
25. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nechce holky ten srazík nechat na někdy příště, až budeme moci všichni??? :grinning:
25. lis 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, asi jo :grinning:

pidolo s tou Bebou, my máme HA1, takže tu musím objednávat vždy v lékárně a nejlevnější jsem sehnala za 320,-Kč, takže s tím ti moc nepomůžu, ale je fakt, že v DM mají tyhle věci pro děti levnější. To je Ondrášek pěkný šikula, když to tak baští. Pidulo a dáváš nějaký čajík ještě k té zelenince?
A ta kaše, co se míchá s vodou to je teda nemléčná, je to tak?

viono, s tím rodičákem, to je síla co, když už si to vyběháš teď a v lednu nebo v únoru znova, to tam bude docela nával, když musejí jít všichni znova žádat o ty dávky. Doufám, že to je jen jeden jednoduchý formulář a že tam je člověk vyřízený za pár minut, protože čekat někde na úřadě s nabaleným mimčem v kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a není náhodou ta sociálka už přestěhovaná do té nové budovy? S tím Nurofenem-už máme sirup, ale zatím to není až tak akutní, abych mu ho dávala, uvidíme jak to bude dál.

Holky, Davídek mi dneska udělal hroznou radost:
jsme přišli z procházky, vytahuju ho z kočáru a koukám, že mu nepadá hlava-tak si říkám, no jo , to jak je nabalenej. Tak jsem ho svlékla úplně a zkusila jsem ho za ručky přitáhnout-no přitáhnul se až do sedu, úplně perfektně, hlavičku měl krásně v ose těla a přitahoval si ji přesně jak má. Jsem z něj měla takovou radost, že jsem ho musela zlechtat, tak se smál na celý kolo. Ještě jsem to zkusila asi 20x (vím, že se to nemá :zipper_mouth: ), ale chtěla jsem vědět, jestli si to nerozmyslel), a vždy se přitáhl úplně ukázkově a to mu ještě ráno ta hlava plandala. Vím, že je to drobnost, ale pro nás hrozný úspěch, už jsem v to ani nedoufala. I na bříšku vydrží hodně dlouho a pase taky perfektně jak má, tak teď ještě to otáčení. Je fakt, že s tím cvičením vojtovky to je takové nic, nic a najednou skok jak blázen. Fakt mám z toho mýho Sluníčka radost.
25. lis 2007 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnes jen v rychlosti - tak mě taky přepadla chřipajzna. Teče mi z očí, nosu a už cítím, jak mi to pomalu padá na prudušky :frowning2: . Doma chodím s rouškou a jen se děsím, až to ode mně chytne Kačenka... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Takže pro mě srazík určo padá, neriskla bych si jít mezi tak malé děti, i když je to až v pátek.
Já furt nevím, jak s těma příkrmama, Kačce ta mrkvička chutnala, ale zase všude čtu, že kojené mimi se mají začít přikrmovat až po 6. měs. ...ach jooo. Ale byla jsem hotová z toho, že když si Kačka ublinkla, tak jsem tu mrkvičku už z bodíčka nevyprala!
Lendy - vidíš to, to je paráda, že Davídek dělá takové pokroky, super a bude jen líp, uvidíš :dizzy_face:
Jo a teď budu zase za blbečka - to si musím dojít kvůli mateřské znovu na sociálku? Já myslela, že když ukončí ten půlrok, tak mi AUTOMATICKY začnou chodit těch sedm tisíc.
26. lis 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravim Liberečandy
26. lis 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michaellinko, tak já ještě jednou hrozně moc gratuluju - právě jsem koukala na albíčko a Nelinka je úúúžasná :dizzy_face: . Tak hlavně moře zdravíčka, štěstíčka a krásný život pro vás všechny :slight_smile:
26. lis 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
s tim přeložením srazíku na jindy taky souhlasím.
Bertiku,brzo se uzdrav,Vítek to ode mě taky nechytil,prý je chráněný i kojením a asi je to pravda,prskala jsem okolo něj týden a nic.
Lendy,s tim Davídkem to je super,je to šikulka,uvidíš,že tvoje vytrvalost ve cvičení se ti v něm v dobrém vrátí.Moc vám to přeju :slight_smile:
A holky s tim rodičákem,je to ta sociálka vedle knihovny a musí se tam zajít osobně,mě např. končila mateřská minulý úterý a stihla jsem to jen taktak.S tim,jak je to přehodnocování po Novým roce,tak jsem se tam na to ptala a řekli mi,že během prosince budou rozesílat maminám,co jsou už doma a pobírají rodičovský příspěvěk,dopisy,kde budou nový formuláře,co se mají vyplnit a běhěm ledna tam zase donést.
pidul,díky za info ohledně sněhu,snad se letošní zimu aspoň jednou stihnu někde zklouznout. :unamused: :slight_smile:
26. lis 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle, ahoj, zdravím Ml. Boleslav (i když bych toto město nejraději vymazala z mapy-no když tak jenom porodnici :angry: ) Tak nám písni něco víc, než ahoj :wink:

bertiku, brzké uzdravení a dodatečně Kačence vše NEJ...k svátku :dizzy_face:
No já jsem si koupila speciálně na mrkvičku ten plasťák bryndák z Ikei a jinak to jistí hromada těch Ikeáckých látkových bryndáčku. A zkusila jsi Vanish? Já asi naivně předpokládám, že to z těch Nexťáků dolů dostanu, kdyby něco, jinak se picnu a vše ihned prodávám na MMB.

viono, ale když mám rodičák až od nového roku, tak si tam pro ten formulář asi musím dojít, to mi asi nepošlou, co? A fakt se ještě nestěhují? Já jsem někde viděla nějaký leták, že od konce listopadu mají být v té nové budově u Lidové školy umění. To je otrava, fakt ty úřady, teď nám přišla fa za odpad na Davídka (jsem nebyla schopná těch pár metrů tam zajít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pro jistotu nám to poslali 2x :confounded: - úředníky nemám ráda :angry:
26. lis 2007 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši, teď tady čtu na MK, že jedna mamina v diskuzi Matka, otec...má doma ani ne 4.měsíční mimčo a už je zase těhotná a je z toho nadšená :astonished: To bych si to šla hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2007 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek