• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj maminy a těhulky, tak jsem nová členka a snad brzy i těhulka :sweat_smile: Doufám,že se nám to s partnerem co nejdříve povede, ale vím, že to někdy může trvat i dlouhé měsíce....ráda sportuji, doufám že to nemá negativní vliv na početí mimi....nemáte někdo zkušenost?
6. zář 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se zase konečně dostala na net.prcek mě zaměstnává čím dál víc,je zvláštní,jak se s nim člověku změní priority,on je na prvním místě,ale je to tak správně,příroda si to dobře vymyslela :grinning:
Včera jsem koukala na zprávy na NOVĚ a zase tam bylo,jak nějaký "otec" týral svou šestiměsíční dceru,nechápu,jak to může někdo dělat.Co s takovým člověkem....?
S tim plaváním mě to Lendy mrzí,ale zas je to pro Davídkovo zdraví.Já osobně se taky po Novým roce chystám s Vítkem začít chodit plavčit,Zatim plave jen doma ve vaničce a líbí se mu to,tak snad to bude mít úspěch i v bazéně.Já jsem chodila i na plavání pro těhule a jsem vodomil odmalička,tak snad vám to vyjde v tom létě,nebo aspoň na jaře.Dál přeju hodně štěstí u neurologa,je to nápor na nervy,to lítání po doktorech,viď?Jestli je vše v pořádku,apod.Já to osobně znám,i když ne z vlastní zkušenosti,můj synovec se narodil na sedmém měsíci,vážil jen 1250 g a teď je mu pět roků a je zdravý a čiperný :slight_smile: Z toho,že nekojíš si nic nedělej,hlavní je ,že je Davča spokojený a přibírá krásně koukám(má šest kilo,jako ten náš :grinning: )
Závidim vám,když čtu,jak vám děti spí v noci,já plně kojim,tak mám budíčky každý tři hodiny :frowning2: Já bych ho taky nebudila pidulo,když spí,aspoň má hezky vyspalou maminku a zase tak malý není :slight_smile: Však on to v pubertě dožene :grinning:
kacm:já si myslím,že sport nemá vliv na početí,zvlášť,pokud je tvoje tělo na zátěž zvyklý,toť můj názor.Přeju,ať je z tebe brzo těhulka :slight_smile:
Tak já jdu taky spát,zatim ahoj :dizzy_face:
6. zář 2007 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jak to, ze se konverzace maminek presunula sem? Muzu se taky pripojit? Ja mam uz o neco starsiho klucika. Je mu necelych 9 mesicu a je z nej takovy maly divoch :sweat_smile:, ale je to moc fajn. Ted je nejaky nemocny, asi to bude nejaka viroza :unamused: Zitra jdeme k pani doktorce, tak uvidim.Koukam, ze vetsina z vas mimisci krasne spinkaji. Ja si teda taky nemuzu stezovat,ale za to behem dne mi da pekne zabrat. Uz leze a tak mi porad neco vytahuje. Uz musim davat pozor na rohy, zasuvky...Ale nestezuji si.Je uz celkem pozde a tak preji vsem dobrou noc.
6. zář 2007 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning: maminy
Viona:děkuji také mám stejný názor, když se to nějak nepřehání. Dříve bych to ani neřešila a nezeptala se, ale moje kamarádka je také hodně sportovní nadšenec chodí plavat občas kolo, tenis a hlavně ráda běhá....každé rano běhá do práce.Pokoušela se o miminko asi rok, pak přišlo a ona ho v sobě bohužel neudržela i když už sport omezila, tak si myslím, že to trochu vliv na těhotenství má...ale také ona váží na rozdíl ode mě 47 kg, tak je možné že i tímto může být.Někdy to tělo má svůj rozum a samo uzná kdy je na těhotenství připravené...Přeju jí aby se jí to znovu poveldo co nejdříve a bylo vše v pořádku. :grinning:
Mám ještě jednu otázku, četala jsem, že před početím mimi by se měli brát nějaké vitamínky, koupila jsem si v lékárně kyselinu listovou a calibrum baby-plan, ale také jsem se tam dočetla, že calibrum baby-plan již obsahuje kyselinu listovou, tak tedˇ nevím, zda mám papkat oba vitamínky a nebo zda satačí jen to calibrum, abych se kyselinou listovou nepředávkovala :frowning2:
Pokud někdo máte zkušenost, tak mi prosím napiště.Děkuji a zatímky pa.
7. zář 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se to tu konečně trochu rozrůstá... :grinning: :grinning:
Kacm: řešila jsem stejný problém s vitamíny jako ty. Ptala jsem se na to v lékárně a s lékárnicí jsme studovali obsah kyseliny listové v mulivitamínech a v samotné kyselině listové a dopátrali jsme se k tomu, že stačí brát ty multivitamíny.
A s tím sportem si myslím to samé, když se to nepřehání a člověk není nějaký vytrvalý sportovec. Já jsem taky sportovala a samý takový sporty náročnější - horské kolo, spinning, squash, ale hned jak jsem zjistila, že jsem těhotná jsem toho nechala, jelikož jsem měla strach a spíš jsem se hodně šetřila a odpočívala. A u mě obzvlášť první 2 měsíce byli hrozný-byla jsem příšerně unavená, že jsem pořád jen ležala a měla jsem příšerný bolesti břicha, které mě probouzeli i ze spaní, takže na nějaký sport jsem neměla ani pomyšlení.

Holky dneska jsem se fakt super vyspala, malý spal od půlnoci do devíti jen s jednou přestávkou v šest ráno, takže to bylo fajn. :slight_smile:
viono, taky si říkám, že sposta dětiček se narodila ještě menších než náš Davídek a jsou v pohodě a v Praze, když jsem tam viděla ta ani ne 1kg miminka, to bylo teda strašný, ale sestřičky říkali, že to jsou hrozný bojovníci a že se z toho dostanou...Jen mám pořád obavy, jak Davídkovi v Boleslavi kašlali na ty jeho zdravotní potíže, jestli to nebude mít nějaký dopad. Předce jenom o ty nezralý miminka se všedu jinde starají až do té doby než jsou úplně v pohodě a né jako v tý Boleslavi-já jsem na ně furt tak hrozně naštvaná... :angry: :angry: :angry:
vondrovko: já se tak strašně těším, až malý bude větší a bude s ním sranda...I když na druhou stranu mi všichni říkají, že mám být ráda, že zatím jen leží v postýlce, že až začne lízt, tak si moc klidu neužiju...
7. zář 2007 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak to je fajn,ze se to takhle presouva sem a je nas tady vic a vic :slight_smile:

Lendy:to je dobre ze jsi se vyspala,je zlatej,ze necha taky obcas mamcu vyspat :wink:

da se tady holky nekam chodit cvicit jako pro tehotne?treba joga nebo tak neco,jen se zatim ptam :wink: diky
7. zář 2007 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ahoj koblizku, dlouho jsi tu nebyla, co?
S tím cvičením-já jsem teda nikam nechodila, ale dá se chodit do nemocnice na cvičení (to máš kousek :slight_smile: ), pak myslím k Hadrákovi a víc nevím. Jinak v bazénu snad ještě funguje plavání pro těhotné-ale v nemocnici byla se mnou jedna paní, která si z bazénu donesla nějakou infekci a pak si musela pár týdnů pobýt v nemocnici, tak nevím, jak moc je to tam vhodný...
Ale třeba ostatní holky poradí víc....
7. zář 2007 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
koblizek84: kamarádka chodí do nemocnice cvičit a je velmi spokojená, jinak v bazénu je to prý také fajn, ale má druhá kamarádka tam chytla plíseň nohou, tak to asi pak není nic moc...hlavně aby se tam nechylo ještě něco horšího, ale každý to snáší jinak a hlavně někdo je více náchylnější :grinning:

Dneska jsem si půjčila kamarádky dvojčátka a jela jsem s nimi na procházku, jsou to zlatíčka, ale tedy jen v tom kočárku, jak je vypustíte, tak jsou jak pytel blech...opravdu to dá zabrat je uhlídat a to jim je teprve rok a půl...ale stejně se už nemůžu dočkat toho svého vysněného miminečka...přeji atˇ vám dětičky rostou a jsou hlavně zdravé......
7. zář 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak nejdříve k těm vitamínům,já jsem taky brala Calibrum babyplan,ale stejně jsem otěhotněla až po roce snažení.Já jsem byla hodně v práci,k tomu jsem měla ještě čtvrtúvazek jinde a pak jsem se v srpnu naštvala,byla jsem unavená,tak jsem se na tu druhou práci vyprdla,vzala si dovolenou a v říjnu už jsem byla těhotná :wink: Ale stejně si myslim,že ty vitamíny jsou dobrý,hlavně takhle na podzim :grinning:
A k tomu cvičení,já chodila plavat a nic jsem nechytla,všechny stěry v pohodě,ale já na nic netrpěla nikdy,pokud bych měla nějaký problémy už před těhu,tak bych tam asi nechodila a cvičit jsem chodila do porodnice,to bylo fajn,aspoň jsem měla pocit,že něco pro sebe a pro mimčo dělám a jen se doma neválim :wink:
Dnes mi Vítek usnul už před chvílí,paráda,tak hezký večer přeju.
7. zář 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Sport muzu jen vrele doporucit. Sama jsem chodila do fitnes a taky jsem jezdila na kole do prace behem tehotenstvi. A citila jsem se moc dobre :wink: Samozrejme jestli ma nekdo zdravotni problemy, tak to je neco jineho, ale jinak v tom vidim jen to dobre. Navic to pomaha jak pri porodu, tak i po porodu. Ke konci tehotenstvi jsem chodila uz jen na tehu jogu k Hadrakovi. Je to tam dobry.I ta joga je dobra a to kvuli dychani a taky protazeni, ale to vsichni vedi.Ale muze se stat, ze i ta joga nekomu nedela dobre.Ale kazdy zna sve hranice a kdyz to nejde, tak se nepremaham :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lendy1: Je fakt, ze mas ted vetsi klidek, ale muzu rict, je to super, kdyz tech 65cm se okolo tebe teteli a porad ho mas za sebou. Uz nelezi jen v postylce, ale leze za tebou do kuchyne, do koupelny.. Zajima se o spoustu veci, vse prozkoumava :grinning: Zajimaji ho varecky, hrnce,misky a vse ostatni co neni hracka.Je to spoustu prace a hlidani, ale pak staci ten jeho sibalsky, ale uprimny usmev a na vse zapomenes :dizzy_face: Ted je to teprve bezva a taky se moc nasmeju.Kacm: Obdivuji te, ze pomahas tve kamosce. Urcite je za to moc rada. Ma bezva kamosku :slight_smile: Preji taky vsem hezky vecer.
7. zář 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :dizzy_face:
Tak venku je dnes opět přímo hnusně, tak žádná procházka ani brusle nebudou :cry: ach jo )...snad ještě pár dnů bude hezky doufám!
vondrovka: Děkuji za poklonu, ráda pomáhám kamarádce, vím že je to na ní hodně, s dvojčátky je to vše dvojnásob, tak jí pomůžu alespoň v tom když si je vezmu na dvě hodky na procházku, ona si mezitím vyžehlí, poklidí a nekdy i pospí...už v tom mám menší praxi...moje sestřenka má také dvojčátka sice už sedmileté, ale pomáhala jsem jí také, takže menší praxe je :grinning: ...ale upřímně, raději bych jedno miminko, než dvě, je to vážně záhul...ale zase dvojnásob radost... :dizzy_face: Máš pravdu šibalský úsměv opravdu zabírá i na mě, je to sranda...Tak vám přeji pěkný víkend....páček
8. zář 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baf :slight_smile:
8. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tady....tady v tom pocisi to je siiileneee,hrozna nuda :frowning2: uz aby byl ten rijen,jak nam slibuji ze ma yt ohodne lepe,tohle je na palici,kdyby aspon porad neprselo :confounded:

Holky,diky za tipy az budou treba urcite vyuziji :wink: jen nevim kde je Hadrak :sweat_smile: prece jen jsem tady mesic a porad nevim co kde je :sweat_smile:

ale bazen mam blizko asi 500m a nemocnici taky,ale vypada to ze se budeme stehovat do radovky do domecku,tam nekde u Kauflandu,je to o hodne mensi nez tady ten byt a je tam kousek zahradky,coz je pres leto fajn :wink: cekame az nam ho dovybavi,tak jsem zvedava,ale to stehovani :unamused:

Jinak ja beru taky ten Calibrum babyplan,tak uvidime :dizzy_face:

preji vsem krasny vikend a at neni tak uprseny a smutny papa
8. zář 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co je nového?

Já mám dneska klídek-Davídka má o víkendu vždy na starosti manžel, tak si alespoň odpočinu, něco si přečtu...
8. zář 2007 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já trávim víkend u rodičů,manžel je celý víkend v práci,tak se rekreuju :wink:
Ale zítra se zase vracíme do Liberce,v úterý nás čeká poradna,to jsem zvědavá,kolik tomu našemu obříkovi zase navážej a naměřej,už teď je jak tříměsíční,nikdo mi nevěří,že jen kojim. :slight_smile:
Počasí fakt stojí za prd,dnes jsem v dešti dvě hodiny jezdila venku s kočárem,aby malej aspoň chvíli spal,přes den ho prostě doma neuspim,rozhodně nespí 16 hod denně,jak se všude píše.Tak já jdu uspávat toho našeho lumpa,čus
8. zář 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak mi už spíme, tak doufám, že vydrží jako včera alespoň 5hod. spát. Tak si dám vínečko a půjdu si dočíst knížku :slight_smile: .
Já jsem teda dneska vůbec nevylezla z bytu :confounded: , kočár dostal manžel a už drandil. To počasí je děsný, jak v listopadu :angry:

Holky a k jakým doktorům chodíte na prohlídky a jak jste spkojeni? Takový malý průzkum :wink: ....
My chodíme do polikliniky k dr. Ludvíkový a nemůžu si na ni stěžovat, kdykoliv cokoliv potřebuju, tak není problém , je ochotná, vše mi vždy vysvětlí a Davídka si fakt hlídá, všechny vyšetření, kontroly...A co vy?

Jo a ještě mám dotaz, když tady máme tak nějak skoro stejně stará mimča, jestli máte nějaký režim nebo je každý den "originál" . Nám se tedy zatím daří dodržovat Davídkovi nějaký stejný režim a myslím, že to je lepší, než když jsem si vždy ráno říkala: tak jak to zase dnes bude...Ale ráda uvítám nějaké nové rady a poznatky...

Jo a koblizku, Hadrák je jak je Potrefená Husa (u Tesca) tak hned vedle - mezi Husou a lékárnou u Orla. Dole je Quelle, Hadrák je v 2.patře - je tam posilovna, solárko..
A to stěhování, to ti teda nezávidím, ale asi jsi díky manželovi už zvyklá, co? :wink:
8. zář 2007 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak se taky přidávám :slight_smile: .
Teda my dneska měli den - jak všude rozhlašuju, že se Kačka lepší s tím jejím pláčem ( ona je totiž takovej uplakánek, Lendy ví, už jsem si jí stěžovala :dizzy_face: ), tak dneska mi dala pořádně za uši!! Krom dvou hodin venku v kočárku prořvala zas celý den a vrchol bylo uspávání :cry: . Ale teď už usla, zlato moje. Zjistila jsem, že má docela problémy s usínáním.
Jinak vám teda závidím, jak vám mimča spí v noci - já Kačence dávám na noc příkrm, takže mi vydrží buď do dvou nebo když se zadaří tak do čtyř a pak už se budí po dvou hoďkách :unamused: . Ale to si ji už nechávám v posteli, takže taky hned vytuhnu :sunglasses: .
Jééé, Lendy to se máš, že ti takhle manžel funguje. Teda ne že by můj manžel se nestaral, ale my teď rekonstrujeme bydlení, tak je furt tam a domů chodí večer a pěkně hotovej :frowning2: ...acho joooooooo
8. zář 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ahoj bertiku :slight_smile:
no u nás je to lepší s tím plačem od té doby, jak jsem ti naposled psala v diskuzi uplakané mimi. Prostě najednou ze dne na den přestal křičet a teď je úplný zlatíčko. I když je vzhůru, tak vydrží v postýlce sám a kouká se na všechny hračky, co tam má nebo je s námi v obýváku a děsně ho zajímá televize (dneska se řechtal, když dávali sport :grinning: - to bude mít po tatínkovi).
Ale hlavně ho už nemusím pořád tahat v náruči a snažit se ho nějak uklidnit. Teď už pláče jen když má hlad nebo nemůže usnout. Ale to už jsme taky vychytali. Nejdřív jsme ho vždy brala z postýlky, když plakal, jenže jednou jsem ho tam nechala a za 5min. přestal a spal, občas si ještě zaplakal, ale než jsem k němu došla, tak zase byl klid. Zjistila jsem, že když chce spát a nejde mu to, že je lepší ho nechat v postýlce a nevyndávat a nechovat-max. za ním zajdu, pohladím ho, uklidním a on přestane a za chvíli spinká.

Bertiku, fakt tě obdivuju, jak to zvládáš, já už bych byla asi v Bohnicích a navíc jsem hrozný spáč a jak se nevyspím, tak jsem nepoužitelná, takže teď když Davídek prospí celou noc jen s jednou přestávkou, tak si to fakt užívám...
8. zář 2007 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jak to zvládám - právě jsem manželovi vyčetla, že je furt pryč a že toho mám dost. Sice vím, že bydlení je pro nás, ale musím si jako správná ženská ulevit a hodit to na něj, ne :grinning:
Kačka už je lepší, vydrží třeba na dece s hrazdičkou nebo v poloh. lehátku, ale je to vždy tak půl hoďky, pak ji to asi přestane bavit a spustí. Snažím se ji vždy něčím zabavit, než ji vezmu na ruku, páč je to hroznej capouch :zipper_mouth: .
Před spaním teda taky skoro vždy pláče, ale to jsem se zařekla, že ji brát z postýlky a chovat nebudu ( pokud teda nepláče už dloooho a nemá svoje hysteráky :frowning2: ). Takže u ní sedím, dokud neusne, mám puštěné relax. CD a hladím ji po spáncích a pořád dokolo dělám psssss :sweat_smile: . Doufám, že i od toho upustíme.
Ale nejkrásnější je ráno - to se na nás směje a je prostě boží :slight_smile:
8. zář 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Lendy teď jsem si přečetla tvůj předchozí příspěvek - Ludvíková je dobrá, k tý jsem chodila kdysi i já :grinning: . A je pravda, že vždy byla milá a ochotná. Já chodím vedle k Němečkové - je mladší než Ludvíková, ale je taky príma, nemůžu si stěžovat.
Jinak až zas tak velký denní režim nemáme - vstáváme mezi 7 - 8, nakojím a pak ji vezmem do kuchyně a snídá s náma :wink: . Okolo deváté s ní cvičím - koupila jsem si knížku o cvičení s kojenci, tak se to snažím praktikovat na Kačce :sweat_smile: . Pak si "hrajem" a podle Kačky nálady zvládnu uvařit - to je síla co :unamused: ( naštěstí manžel může jíst v práci). Okolo jedné většinou už drandím. My bydlíme nad botanickou, tak buď tady někde nebo mažu do města. To jsem se vracela tak okolo páté. Pak zase ňáký to hraní a kolem sedmé koupání, mazání, kojení, uspávání...což je tak do devíti...pak pofackovat ten bengál doma a třísknu sebou do postele. A tak je to každý den, príííííma :wink:
8. zář 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já chodim s malým k Dr.Skalický,vybírala jsem ji hlavně,aby měla ordinaci co nejblíž k našemu domovu,jsem do Liberce přistěhovaná,tak jsem vůbec neměla přehled,jaký pediatr je dobrý a tak,zatim si nestěžuju.Je hrozně příjemná a zdá se i pečlivá.
A s režimem se to u nás už zlepšilo,šestinedělí bylo docela hektický,Víťa spal přes den a v noci bděl,já byla přecitlivělá,nevyspalá,no sranda,ale teď už to docela jde.Ráno vstaneme mezi osmou a devátou,ještě se nakojí v posteli,pak umejt mě(Vítek v sedačce se mnou v koupelně),pak dát do kupy jeho,pak si pohrát,okolo jedenáctý usíná(asi na dvacet minut) a dopoledne končí a začíná horší část dne,protože odpoledne je už trochu protivnej,tak do kočárku a ven,ať aspoň něco naspí,a jak se blíží večer,tak začíná řvát,takže nosíme a drncáme,ale lepší se to,musím to zaklepat,dřív prořval i tři hoďky vkuse,teď už jen tak hodinu :grinning:,pak koupání,nakrmit a spát,usíná jak kdy,naučila jsem ho na dudlík,takže mu ho několikrát jdu nandat,když ho vyplivne,ale dřív jsem ho uspávala na rukách,tak to beru jako pokrok :wink:
Sám zatím moc nevydrží,jak se mu zrovna chce,jak se píše,že malý miminko nejde rozmazlit,tak si myslim,že my už ho rozmazlili,ale říkám si,že to nejhorší piplání už snad máme za sebou :slight_smile:
Četla jsem nějaký diskuze a obdivuju tě Bertíku za tvou výdrž,tvoje malá ti asi dává sodu,mě stačily ty tři prořvaný hoďky každý den v podvečer a byla jsem z toho vyřízená,neumim si představit,že by řval celý den.
Lendy,to vínečko ti závidim,už se těšim,až dokojim a taky si dám.
Tak jdu taky spát :pensive:
8. zář 2007 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to je zase počasí na draka, fakt hrůza. Navíc jsme dnes byli na neurologii a jsem z toho trochu rozhozená, myslela jsem si, že bude vše v pořádku a jak prohlásil pan doktor, tak na jedničku to není.Ach jo. Holčiny buďte rádi, že máte zdravý mimča, mě to je někdy hrozně líto, že co jsem komu udělala, že zrovna já musím mít mimčo se zdravotními problémy. No jo, co se dá dělat...
Bertíku, jestli chodíš kolem botanický, tak to jsme se tam někde museli potkat, já tam tudy chodím denně :grinning: . Vždy kolem ZOO, botanický, projdem liďáky a zase domů, mám to procházku tak na 2hod. a je tam hlavně klid.

Tak se mějte, já jdu zase luštit zprávu z neurologie, ty názvy diagnóz mi nic neříkají, tak se budu pídit co a jak...
10. zář 2007 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pocasi hruza,tak ja jsem dneska nevytahla vubec nosz baraku-hruza uz me to stve :unamused: ale v patek uz se to ma lepsit...

Lendy:nelamsi stim hlavu,treba si delas zbytecne starosi,treba to myslela.ze na jednicku to neniale muze to byt treba na 1- :wink: urcite to nebude nic vazneho,mas doma krasnehoa zdraveho chlapecka,neboj vse bude OK,jinak by te uz nekam posilali.
10. zář 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem se vrátila od rodičů,rekreace končí,manžel opět v práci,tak máme s Viťulou siestu ve dvou,ach jo :frowning2: Počasí na prd,dobře jsi to vystihla Lendy,venku je Listopad,ne Září,je to lehce depresivní,ale zase bude líp,a to nemyslim jen počasí,ale i tobě a tvému chlapečkovi,neznám sice vaše diagnózy,ale podle toho jak píšeš,se mu dost věnuješ,cvičíš s ním,tak se ti to jistě v dobrém vrátí,ono to chce s těma nedonošenýma dětičkama hlavně trpělivost a pevné nervy,viď?Držim vám palce :wink:
10. zář 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooj,
tak s tím počasím máte pravdu - nejhorší je, že jak jsem přibrala, tak já normálně nezapnu žádnou budnu :confounded:
Lendy, nebuď smutná, uvidíš, že to zas bude dobrý...ale asi chápu, jak se cítíš...hele já zas mám doma řvounka :sweat_smile: ( blbá útěcha, co?). No každopádně se někdy můžem domluvit a jít na špacír společně :wink:
10. zář 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za podporu,ono až se z toho vyspím, tak to snad bude lepší a hlavně mě teď rozesmál bertík s tou klokánkou v diskuzi svislá poloha :grinning: :grinning: , tak mám trochu lepší náladu.

Stejně s tím Davídkem už nic neudělám, do hlavičky mu nevidím, ale mě se zdá v pořádku-reaguje na všechny podměty, slyší, směje se, brouká, zvedá hlavičku, vše jako jiné děti, tak nevím. Ty doktoři taky člověku nic pořádně neřeknou a každý to vidí jinak a říká něco jiného...Ach jo.

No, jdu se trochu odreagovat u těch mamlasů z Vyvolených. Tam je teda sestava :angry: , dávám jim u mě šanci do konce týdne, jestli se tam něco zajímavého rozjede jako ve VV 1 a jinak s nimi končím.
Holky nekoukali jste včera na Vem si mě?! To bude taky zábava, fakt. Milionář nic moc a ty holky to je taky bída s nouzí...Koukala jsem loni na Markízu na Nevěstu pro milionáře a to mělo alespoň nějakou úroveň.
10. zář 2007 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na VV nekoukám,zavrhla jsem to už u 2,tak nerozkoukávám ani 3,taky se vám někdy stává,když vidíte,jak se někdo ztrapňuje a zviditejňuje v TV,že se stydíte za něj?Ani jsem včera neviděla toho milionáře,ale asi se na nějaký díl juknu,musim se podívat na ty nádhery,co mají asi v hlavě seno,to,co říkali v u upoutávkách byla docela síla :grinning:
Já se musim přiznat,že jediný,co sleduju a stejně se to neobejde bez manželova komentáře,je Ordinace v r.zahradě,a taky budu sledovat třetí řadu Pojišťovny štěstí,jinak se nekoukám na nic,teď s Víťou to stejně ani moc nejde.Jak ho mám naučit,aby se dokázal chvíli zabavit sám holky?Já kolikrát nestačim ani uvařit nebo poklidit.Máte někdo nějakou radu?
Jinak si teď připadám jako matka tyran,rozhodla jsem se,že se malej musí naučit usínat sám,tak využívám manželovi nepřítomnosti(on by to nevydržel,strašně rozmazluje :slight_smile: ) a nechala jsem ho dneska brečet,dokud neusnul,chodila jsem tam asi po pěti minutách a málem jsm brečela s nim,jojo,vychovávat se musí :cry: ,usnul až skoro za hodinu.málem jsem to nevydržela :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2007 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak dnes uz bylo lip. Pocasi je lepsi a bude jeste lip. Lendy, tak jak je? Uz jsi se z toho vyspala. Kdyby bylo neco spatne, tak by ti doktori neco rekli. Neboj. Vse bude v pohode. Jen to potrebuje cas. Viono ja taky mela urvanka a vse se srovnalo. Ani nevim jak. Chce to trpelivost. Jen bych ho nenechavala brecet asi hodinu. Slysela jsem, ze muze byt z toho i kyla. Ten muj rval az se zalykal a bylo to taky skoro cely den . Byla jsem z toho na prasky, ale pak to na prelomu 3 a 4 mesice prestalo.Ty chodis ke Skalicky, taky jsem tam chodila. Ja taky bydlim v Ruzodole. Treba se taky nekde potkavame jako holky u ZOO. Nechcete se holky nekde sejit? Nekde na kaficku nebo na prochazce? Jsem doma sama, manzel je pryc az dokonce zari.Tak jsem na to vse sama a je to celkem drsny. Reknu vam, ze bych svobodna matka nechtela byt. Tak preji vsem hezky zbytek vecera.
11. zář 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vondrovko, u mě máš jeden hlas pro sraz. Já jsem taky věčně sama doma, manžel lítá po světě, kámošky všechny mimo Liberec stejně jako rodiče a tchýně mě tak vytáčí, že jsem ráda, že ji nevidím-o Davídka nemá vůbec zájem a jediný co od ní dostal bylo letní bodýčku ze sekáče větší o 2 velikosti
:angry: Ještě se ani u nás na něj nebyla podívat, viděla ho asi 3x vždy náhodně ve městě.
Jinak dneska to už je lepší, zvýšila jsem režim cvičení s Davídkem, takže jsme měli opět celodenní pláč, ve 20.00 usnul, tak doufám, že za celý den byl tak unavený, že bude spát až do zítra dopoledne :grinning: To cvičení je fakt děsný, vříská u toho úplně hystericky a já to prostě nevydržím ho nechat tak hodně plakat. Navíc mi pak trvá dlouho, než ho zase uklidním. Takže cvičíme podle sebe a myslím, že to má stejný efekt, ale je to bez křiku.
Já už se taky těším na ten 3. měsíc, jen doufám, že když je D. dřív narozený, že se mu to nějak neposune až třeba na 4.měsíc nebo dýl :astonished: Jedná známá měla taky předčasně narozený mimčo a ten vřískal až do půl roku a byl fakt hrozný křikloun-prý i doktorka říkala, že za 20let takový dítě neviděla-tak doufám, že to mě nečeká.
Viono, já malého dám prostě večer do postýlky, zapnu monitor a jdu pryč. Když pláče, tak tam dojdu, dostane dudlík, pohladím ho, uklidním a zase jdu. Už ho nevyndávám z postýlky, protože ho to akorát zase rozruší a je po usínání. Většinou pár minut propláče, ze začátku to byl boj-to usínal i hodinu, teď většinou pláče jen pár minut a pak je klid.
A s tím úklidem a vařením-to u nás vůbec nefunguje, jsem ráda, když se ráno stihnu nasnídat a umýt, přez týden vaří večeře manžel (nebo si něco koupím) a já vařím o víkendu, kdy se malému věnuje manžel a úklid-stihnu přez den uklidit jen to co je "vidět" a velký úklid zase děláme společně nebo se na to vykašlu když zrovna není čas.
Ale jinak nechávám přez den Davídka v poloh. lehátku a musím na něj pořád mluvit a občas se mu ukázat (aby věděl, že tam jsem)-to pak zvládnu i něco udělat. Dneska si celé dopoledne se mnou povídal-furt si něco broukal a smál se. To byla děsná sranda. A včera mu manžel říká (on mu pořád dává nějaké rady do života :grinning: ): "Davídku, alkohol a holky až od 18." a Davídek se začal smát na celý kolo-takže se tomu akorát pěkně vysmál, fakt to měl dobře načasované.
Tak já už jdu konečně taky spát, zítra zase vzůru do kolotoče-přebalit, nakrmit, uspat....
11. zář 2007 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda
To počasí je opravdu hrozné, dneska jsem si udělala volný den a chtěla někam vyrazit, ale pokud bude pršet, tak to raději vzdám!Snad se to má ještě trochu vylepšit, prý má přijít babí léto, tak jsem zvědavá!!!
Hrozně Vás holky obdivuji, jak to všechno vzládáte, kamarádka už má dvojčata rok a půl a spí ji docela dobře, ale je to asi věkem, také měla potíže aby jí usnuli a když usnal jeden tak druhý začal plakat a ten první se samozřejmně probudil, fakt super, také byla z toho na prášky, ale tedˇmají už nějaký režim, tak to funguje...ale zase zlobí zoubky, tak si nevybere!
Lendy1:určitě bude Davídek v pořádku, jsi užasná mamča a vše zvládáš na jedničku, tvoje píle se určitě nekde projeví...držím palečky! :sweat_smile:
Mějte se krásně.......papalala :grinning:
12. zář 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek