• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Lendy,o tom stěhování jsem nic neslyšela,každopádně dík za tip,až tam v lednu půjdu a nic tam nebude,naklušu k Lidovce :grinning:
Jestli máš rodičák až od ledna,tak se tam před Vánocema jen stav pro formuláře,ať tam kdyžtak nemusíš čekat,ale myslim,že domů ti je nepošlou,když tě tam ještě nebudou mít zaevidovanou :unamused:Stejně budeš muset jít nejdřív do práce s jedním lejstrem.
jo a stěma odpadama,jsem četla v libereckých novinách,že je od Novýho roku změna v placení,splatnost je v březnu na ten danej rok,už se to nedá platit čtvrtletně ani pololetně,ale musí se to platit jednou ročně,tak zase budu muset do banky změnit trvalý příkaz,kvůli odpadům za rok už asi potřetí,hrůza,taky to nesnášim.
A stou holkou,co je zase těhotná si to taky přečtu,mě po porodu zakázali antikoncepci,protože jsem měla zdravotní problémy a třesu se strachy,abych neotěhotněla,to by mě taky mrsklo :astonished:
26. lis 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mi manžel vzal aspoň na večer pc z práce :wink:
Lendy to je moc prima,jak je Davídek šikovnej :wink: :grinning: Ta kaše už mlíko obsahuje.
Bertiku,přeju brzké uzdravení,hlavně ať to Kačanka nechytne :wink:
My máme po tý mrkvičce zapráskaný snad všechno,protože mi u toho šermuje rukama.Ale vyperu to,žlučovým mýdlem.Fakt jsem tím zatím vyprala všechno.
No tak já si jdu taky přečíst tu diskuzi :sweat_smile:
26. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak moc děkuju za přáníčka :slight_smile: ,sem se chtěla zeptat kdy pořádáte ten srazík že bych taky možná moc ráda dorazila s tou mojí cácorkou :sweat_smile: ,ještě teda čekám na kočárek až mi dorazí mám ho objednanej tak snad do srazu přijde :rolling_eyes: .
lendy:jinak to zvládám docela dobře,koupání se Nelče akorát nelíbí to řve jak tur jinak jí nic nevadí,kojím tak to je pohoda,někdy mě teda pěkně bolej prsa jak je mám nalitý tak buď odstříknu nebo nakojim a to je uléva :slight_smile: ,v porodnici to bylo super všichni byli moooooooc hodný a to se na mě vystřídali asi tři směny,byla jsem tam totiž od neděle od desíti rána a až v pondělí v půl jedenáctý večer jsem porodila,rodili mě tři ženský a byli super ani nevim jak se jmenovali doktorka a dvě sestry jedna hodně mladá a starší a dr. ta byla tak kolem 35 let a přítel :grinning: ,ten mi neskutečně pomohl :slight_smile: .Spinká docela dobře přes den i v noci akorát k ránu se už častěji budí tak po hodině a půl takže to už jsem vždycky jak zabitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no ale dá se to,co by jsme pro svoje dětičky neudělali že :grinning: :sweat_smile: .
26. lis 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, někdo se ptal, jestli jsme byli na vítání občánků, tak nebyli :angry: zatím

Nové formuláře na rodičovský příspěvek už mi přišel, předminulý týden jsem si byla vyplňovat žádost na tenhle rok a teď musím na další..blázinec!
Jo a odpady mi taky přišli. Když vezmu, že musím platit za sebe a malého na celý rok, tak je to tisícovka jen to frkne...docela hustý :angry:

Mich..fotečky Nelinky jsou moc krásné!
27. lis 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, minulý týden jsem si byla odpočinout u mámy a o víkendu stále ještě studuju, tenhle víkend mě čekají zkoušky, tak bych se spíš měla učit, ale musela jsem vás pozdravit. :slight_smile: zlobí mě záda a protože doktoři se k ničemu neměli,, zahnala mě intuice na orientální diagnostiku a haprují mi ledviny. tak teď mám zatím dietu a pár cviků, na opravdu velký vyšetření se dostanu až koncem ledna :confounded: docela mě to rozhodilo. nejradši bych doma měla ultrazvuk abych se mohla přesvědčovat že je mimís v pořádku :slight_smile: občas si už kopne, ale není to nějak pravidelný úkaz. musím být hodně uvolněná a odrelaxovaná, což teď zrovna nejsem. do toho ještě velký zdravotní problémy v příbuzenstvu a pořád rozbordelenej byt ... náročné :angry:

Michaelinko, gratuluju!!!! přeju hodně zdraví a štěstí a radosti vám oběma :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: po dlooooooouuuuuhý době chvála na Liberec, zatim mám čas, ale spíš bych radši jinam. uvidíme :confused:
Lendy, taky gratuluju k úspěchům, musí to být ohromná radost a úleva motor pro další pokroky :slight_smile:
Bertíku, brzký uzdravení :slight_smile:
Kacm, pokud by tvůj tchán potřebaval větší péči, než mu můžeš zajistit a tím jak jsi hodně v práci, tak zkus kontaktovat Revu, to je pečovatelská služba tady v Liberci. pomáhají nám teď s babičkou a jednu pečovatelku znám osobně z kurzu. Tak můžu doporučit :slight_smile:
Všichni ostatní mějte se krááááááásně i v tom pošmournu :grinning:

Srazík přesunut teda na neurčito,ju?
27. lis 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky,mamči i těhulky...... :dizzy_face:
Dneska je tak krásný den opravdu nádherně zase po dlouhé době sluníčko.....nebo já ho vidím po dlouhé době, jsem zavřená v práci v té kopce do večera, tak ani nevím jak je přes den venku, ale dneska jsem si vzala volno, ale nevím zda se ven dostanu, mám tady žehlení asi za dva měsíce a musím také uklidit byt, nějak nic nestíhám....... :frowning2:

Michaellinka: zkoukla jsem fotečky malé Nelinky a je moc krásná,tolik vlásků, je vidět, že je to ženská jak má být....to bude nápadníků :grinning:

anakonyes: děkuji moc za ten kontakt, ale asi ho potřebovat nebudu, dohodli jsme se s přítelem, že tchán a pejsek půjdou domů a chata se na zimu zavře, takže se o něj bude starat tchýně, přítel a já na střídačku, takže jsme to vyřešili, snad to tak půjde.Ale děkuji.....

Dneska holky čekám návštěvu přijde Simonka s malou Eliškou, byla také na srazíku modrého koníka, tak se na ně těším, alespoň nachvilku vypnu!

Zuzkaex: Zuzi dlouho jsi tu nebyla, co malá Terezka, jak se máte, už to máš za pár....jak se těšíš?

Co nechat ten srazík až po těch Vánocích, až ten chaos a vše opadne někdy na Leden příštího roku..... :grinning: :grinning: :grinning: .....?

Mějte se moc krásně a opatrujte se....páček
28. lis 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertíku: Přeji malé Kačence dodatečně vše nejlepší k svátečku, hlavně zdravíčko..... :grinning:
28. lis 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Kačko,tak si užij pěkný den a pozdravuj kamarádku :wink:

Michaelinko,Nelča je vážně moc hezká,povedla se vám :slight_smile:

S tim srazíkem to nechám na vás holky,jestli bude v prosinci,nebo v lednu je mi jedno,přizpůsobim se většině :slight_smile:

Tak hezký slunečný den... :dizzy_face:
28. lis 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky děkujeme za pochvalu Nelinky snažili jsme se aby byla krááásná :grinning:
holky kdy bude teda ten srazík? :slight_smile:
jo chtěla jsem se zeptat malá když si ji položim na sebe na bříško tak normálně už zvedá hlavu a vydrží jí mít i dlouho zvedlou,ale správně by jí měla zvadat až tak v prvním měsíci že?neublíží jí to nějak když ji zvedá tak brzo aby si třeba nějak neublížila v páteři když to má všechno ještě tak nedozrálí nebo měkký ty kosti a tak.
28. lis 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaellinko, no Nelinka na zvedání hlavičky má ještě spoustu času, teď je to pro ni ještě hodně moc namáhavé. Ještě nějaký krátký čas počkej a pak ji dávej na rovnou plochu na pár minut s dohledem na bříško. Jo a koukala jsem do alba, to už běháte s Nelinkou po obchodech ? :astonished: To bych měla teda strach, hlavně v tomto počasí, tam může hned něco chytnout, tyhle uzavřený prostory s mraky lidma a klimatizovaným suchým vzduchem nejsou moc ideální pro miminka :unamused: . Někde jsem i četla, že miminka co se narodí v zimě by vůbec neměli chodit ven do konce šestinedělí. Víš, ona i rýma u miminka je docela děsná záležitost, to ti jistě holky potvrdí :frowning2: . Pošli na nákup tatínka, to určitě sám zvládne :grinning:
28. lis 2007 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
mich,souhlas s Lendy,během šestinedělí se pokus vydržet a moc s ní mezi lidi nechodit,vydrž,až přijde kočárek a pomalu s ní začni chodit ven,nejdřív na čtvrt hodinky,a postupně to prodlužovat,pokud nebude moc zima,je ještě malinká,tak ať ti cácorka neonemocní :wink: :confused: :slight_smile:
Tak 14.12. jdeme holky na vítání občánků,taky jsme se dočkali :dizzy_face: Bertíku,jsi zkušená ve vítání,potřebuju radu,jak mám oblíknout sebe a manžela,aby jsme nebyli moc naparáděný,nebo zase málo :astonished: Jak tam byli oblečený ostatní rodiče a vy?Vítkovi dám asi kalhoty,nějaký hezký bodýčko a capáčky,ale co my,to teda nevim :unamused:
29. lis 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím,že už tu funguje lyžování,ale zatím teda jen noční.Ale já si myslím,že o víkendu se to rozjede normálně.Jinak jsem si dneska byla pro ty papíry na rodičák a slečna(nebo paní,nevim) mi dala rovnou už i na příští rok.Takže do práce na vyplnění jsem dostala dva,jeden z toho byl nadepsanej na jesle,a jiný "ústav" což jsem nějak nepochopila.Ale když jsem ho tam měla dát,tak jsem dala.a já navyplnění mám tři papíry.
No a asi na mě něco leze,páč mě pořád škrábe v krku a pálí mě nos :frowning2:
29. lis 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
lendy:když právě já si ji položim na sebe na odříhnutí a ona sama začne tu hlavičku zvedat já ji jí držim aby to právě nedělala ale stejnak ji zvedá :rolling_eyes:
viona,lendy:holky mě normálně doktorka řekla že s malou můžu na procházku a klidně i dvakrát denně že je prej už dost velká jako kilově,no tak nevim,právě že nemám ještě ten kočárek,tak ani zatim nikam jinam nemůžem než do krámu se sedačkou :unamused:
29. lis 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaellinko, no odříhnout si musí, to je jasný, ale jinak je to opravdu pro ni ještě náročný ji třeba v této poloze nosit, lepší je třeba Nelinku nosit v klubíčku. Dobrá je na toto jak manipulovat s mimčem knížka Něžná náruč rodičů, fakt je tam hodně věcí jak dobře manipulovat s miminkem a neublížit mu. Jinak jsme to trochu rozebrali s holkama v této diskuzi:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=34802&vGroupOffset=0&vOffset=0

a jedna rada: ne vždy má mudr. pravdu :grinning: , já si taky od ní občas něco vyslechnu, ale pak si to buď udělám po svém nebo zjistím, že je to trochu jinak :wink:
Počkej na kočárek, tam bude alespoň Neluška víc chráněná před větrem a zimou než v sedačce, uvidíš, že se ještě naprocházkujete až ti z toho půjde hlava kolem :grinning:
Tak ať Nelinka pěkně papá, spinká a roste a dělá ti jen radost.

pidulo,takže si pro ty papíry můžu dojít už teď? To je super, tak to příští týden omrknu. Ach jo, tady jsou všichni nemocný :frowning2: , tak ať se brzy uzdravíš. Jinak mi psal manžel od klokanů-provokatér :angry: - prý: slunce svítí, 28stupňů, jsem zvědavá, co bude říkat, až přijede sem :grinning:
29. lis 2007 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem se tu neukázala, byla jsem v porodnici. V pátek 23.11. se nám narodil Ondrášek, vážil 2,65kg, měřil 47 cm. Takže jsem opustila řady těhulek a přesunula se mezi maminy s mimčama. Ondrášek je drobeček, spěchal na svět o 14 dní dřív, ale zatím je šikovnej a moc hodnej. Brzo přidám fotky. Kája je z něj nadšená, je to teď velká ségra. :slight_smile:
29. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyy, tak na mě ještě vlezla chřipajna - střevní. Zvracela jsem, v noci hrozná zimnice, přitom zvýšená teplota, bolí mě celé tělo...a manžel má v práci hukot a moje mamča je taky nemocná...
viono - já šla v riflích ( do ničeho jinýho se nevejdu :confused: ) a svetříku a manža to samé. Kačenka měla šatičky, ještě jsem se nedostala k tomu, dát sem fotky :fearful: Myslím, že to tam zas tak nehrotí, prostě jít slušně oblečená, ale určo ne zas moc svátečně. Tak si to užij, mě se to děěěsně líbilo :slight_smile:
Michaellinko-já bych s malou taky zas tak moc nechodila ven, je tam už hrozná zima. Hlavně holky, zase jsem slyšela, že s mimi by se teď nemělo moc chodit někam do kolektivů, právě kvůli těm chřipajzná.
pidulo-tak hlavně neonemocni, je to pakárna s miminkem
tak já se jdu zase kurýrovat, jsem unavená jako kotě paaaa
29. lis 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši, ahooooj jaku, tak strašně moc blahopřeji k Ondráškovi, míry má skoro jak jsme měli my :slight_smile: tak ať je hlavně zdravý a vy ať jste všichni šťastní a spokojení. Kdyžtak zase někdy písni do IP, budu ráda :wink:
29. lis 2007 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaku.Moc gratuluji a přeju hodně zdravíčka.Krásný jméno :grinning: :wink: Budu se těšit na fotky :wink:
29. lis 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku velká gratulace :slight_smile: ,hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a lásky mezi váma
:slight_smile:
lendy na ten kočárek se fakt těším,a stěma dr máš pravdu oni toho někdy moc namluvěj :wink: ,na tu diskuzi se podívám,děkuju,a to něžná náruč rodičů mám cd :slight_smile:

bertik no koukám že nejsem sama s teplotama,já mám od včera ale asi to mám z toho že mám zatvrdlí místo v prsu a pěkně to bolelo už jsem odstříkávala tak doufám že se mi ještě nerozjede pěknej zánět :frowning2: ,taky mám s toho uplně unavený tělo a sem jak zabitá,teď když potřebuju tolik síly na malou :cry:
29. lis 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku - gratuluji k malému a hned mu přeji vše nej :grinning: :grinning: ty míry jsou hodně podobné Mikuláškovi a ten vylezl o 3 týdny dřív.

Mich a k jaké doktorce chodíš?
30. lis 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondráškům přeji vše NEJ...k dnešnímu svátku :dizzy_face:
30. lis 2007 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko:no já chodim tady u nás v rochlicích k dr.Šerhantový
2. pro 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mich tak to chodíme skoro stejně, jen já k té druhé..mudr. Čejkové, ta je vynikající..třeba se tam někdy potkáme
2. pro 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děkujeme moc za všechny gratulace!Michaellinko taktéž přeju tobě i Nelince hoooodně zdarvíčka,štěstíčka a elánu do života! Doma se zatím zabíháme, naštěstí je Ondrášek moc hodný, budí se prakticky jen nakojení po 2-3hodinách, tak snad mu to vydrží. Spíš je složité skloubit odchody a příchody do a ze školy Káji, zatím má manža dovolenou, tak jsem zvědavá, jak to budem zvládat příští týden. My zatím ven nechodíme, dr. nám říkala, že do 3kg raději ne, ale i tak je pořád co dělat. Ondra hezky baští, hltá a ublinkává, takže pořád peru a žehlím.
Zuzka-ty jsi myslím chtěla rodit ve Frýdlantě, viď? My tam byli, velikánská spokojenost!!! Perfektní vlídný personál, měla jsem i štěstí, že byl volný nadstandart.
3. pro 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, moc moc gratuluju Jaku k Ondráškovi. I nám se to pomalu krátí. Dnes jsem byla na kontrole a Dr. říkal že je vše v pořádku a můžu klidně rodit. Je pravda že mě to už víc zmáhá. V podstatě jakákoliv činost a že jí teď před Vánoci musim vyprodukovat :grinning: Jaku budu moc ráda když mi o Frýdlantský porodnici napíšeš něco víc. V pondělí 10. tam jdeme s manželem na předporodní kurz. Tak se snad taky něco dozvim. Tento týden ještě musim dokoupit dárečky kdyby náhodou... :wink: A hlavně musim koupit naušničky aby je tam mohli Terce rovnou píchnout. Přeji Vám zatim krásný předvánoční čas a Renčo ty se koukej co nejdřív dát do kupy - nebo ta střevní chřipka je taková očista před Vánoci aby se Ti tam udělalo místo na cukroví :grinning: ?
3. pro 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak jsem od včerejška akreditovaná masérka :sunglasses: ale padla na mě taková utahanost, že jsem dneska neudělala prakticky nic. Ale ráno jsem cítila jak se mimís mrská, tak mám dobrou náladu :slight_smile: To počasí venku svědčí jen virům a nachlazení, je to fakt humus. Zítra jedu k zubaři a bojim bojim, musela jsem si nechat posunout termín a mezitím mi vypadly dvě dočasný plomby,, takže jsem zvědavá, jak to tam zítra ustojím. :confounded: MP bude po noční, tak pokud bude rochu použitelnej, tak ho asi poprosim aby jel se mnou, kdyby mi bylo pak blbě, tak ať nemusim přes celej Liberec sama. Zdar a sílu a med a horkej čaj!
3. pro 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny....
Tak také dodatečně blahopřeji Jaku k narození malého Ondráška...atˇse má čile k světu a dělá vám samou radost.

Anakonyes tak moc blahopřeji k uspěšnému zvládnutí kurzu....jééé já bych tedˇ potřebovala doma také nějakou masérku,to se tvůj manža má!!!!

Zuzi jsem ráda, že jsi nás na prodejně navštívila, ale já zrovna telefonovala a když jsem vyšla pak ze své kukaně, tak už jsi na krámě nebyla....to je škoda, chtěla jsem se podívat na bříško a trochu nakazit těhu bacilkama :grinning:
tak snad třeba příště..... :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Moc se holčiny opatrujte a berte vitamínky, zase řadí nachlazení!!! :confounded:

Paček Kačka
4. pro 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, co jste těhotné..neměla byste některá zájem o klasickou dětskou vaničku? Nám už je malá a schovávat ji pro další dítko je zatím zbytečné. Pokud ano, písněte mi IP, na ceně se domluvíme.
4. pro 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pidulo, ten kalendář je super :sweat_smile: Poraď prosím, jak na to? To si někde musím stáhnout nějaký program? A kde se berou ty motivy, kde upravíš ty fotky? A je to vše v češtině? Moc se mi to líbí, taky bych chtěla pár fotek takto upravit...

Jinak si musím postěžovat na Davídka:
1. po obědě nespí-jakmile se přiblížím k postýlce, začně hysterický řev a když ho zkusím dát do postýlky, tak po minutě ho musím vytáhnout, jinak by se tam zbláznil, takže usínáme spolu v ložnici a pak ho přenesu. V noci tohle nedělá jen přez den-hrůza
2. nejí-prostě si hraje s tou lahvičkou, směje se na mě, ale NEJÍ!!!Někdy mi vypije jen 100ml na jedno krmení a dostat to do něj je nadlidský výkon.
3. nikam se mi nevejde - do kočáru (musíme předělat na sporťák), do sedačky (ach jo, využili jsme ji asi 5x a už budeme kupovat novou), v polohovacím lehátku vypadá komicky jak je velký a vanička-škoda mluvit a to budeme předělávat koupelnu až na jaře, aby tam byla kvůli Davídkovi i vana a do té doby fakt nevím, kde ho budu koupat.
4. a klasicky nechce se mu cvičit.

Ale jinak je hodnej a má teď vysmátý období, jakmile mu něco říkám, mluvím na něj tak se pořád řechtá, v neděli vydržel mít "záchvat" smíchu 1/2 hod.
Příští týden nás zase čeká kontrola na neurologii, tak už začínám být nervózní, jak dopadneme, snažím se Davídka co nejvíc do cvičení nutit a pořád s ním něco dělat, aby se zase trochu přiblížil normálnímu vývoji.

Any, tak nakonec jsem si pořídila knížku o Baby masážích domů, zkouším to, za to nic nedám, když do toho půjdu i když mu to nepomůže, aby se mu zlepšila ta motorika, tak ho to alespoň uklidní a tak, možná nakonec využiji tvůj kontakt a pustím se do toho víc. Jinak blahopřeji ke kurzíku.

Zuzko, myslím, že s tím Frýdlantem jsi udělala fakt dobře, dneska jsem zase četla na Rodina.cz diskuze k Lbc porodnice a některé maminy z poslední doby mají fakt děsný zážitky. Tak ať ti to utíká, za chvíli už budete 3, to je paráda, co?
4. pro 2007 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :wink:
Lendy mě Ondrášek taky jí míň,teda ještě včera pořád dostával 120ml,ale pak zase pořád blinkal.I po tý kaši s mlíkem,tak jsem mu dneska dala odpoledne 90ml a vůbec neprotestoval,že by toho bylo málo.Dřív to mlíko vypil,tak rychle.. a tak 14 dní s tou flaškou taky blbe :unamused:
Hlavně,že se Davídek směje :wink: :slight_smile:
My jsme koupili Ondíkovi už větší autosedačku,sice ji využijeme až dýl,ale byla v akci a dostane ji pod stromeček.Páč je to Ferrari :wink: :grinning:
Dneska jsme byli v Ikea,tak jsem se malinko vyřádila a hned jsem se tam zaregitrovala na family kartu,tak hned byla malimka slevička :sweat_smile:
Lendy jdu ti to sepsat (jak na ten kalendář).Snad ti to napíšu srozumitelně :sweat_smile:
Já jsem to študovala asi týden,už jsem se u toho i vztekala,ale pak mě asi něco osvítilo a šlo to :sweat_smile: ....
4. pro 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek