• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj maminy,
mě přijde, že vůůůůůůbec nic nestíhám...a to mám začít ještě píct. Včera večer jsem normálně vytuhla v půl deváté na gauči :confused: .
Jaku - hrozně moc gratuluji k mimi. Tak přeji jen moře pohody, zdravíčka a lásky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Any-tobě zase gratuluju ke kurzu, kdyby jsi měla cestu kolem nás, tak se zastav...jak já toužím po masáži :wink: .
Zuziii - no je pravda, že mám dvě kila dole, ale neboj - já jsem nugetová královna ( k snídani pouze kotle nugety :unamused: ), takže to bude zase brzy při starém :wink: . Drž se holka, už se ti to blíží, viď :slight_smile: . A co, už jste si s Jířou otevřeli to šampíčko :grinning: . No myslím na tebe!
Pindulo - jeee, ten kalendářík je boží. Můžu taky poprosit, jak se to dělá? Já právě podobné fotky viděla ve fotu naproti vodotryskům ( teda kdysi ), tak jsem si řekla, že by to mohl být hezký dáreček. Tak děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lendy - hlavně že je Davídek hodný. Kačka měla teď docela zase blbej týden, furt kňíkala a kňourala, byla fakt hodně protivná. Už jsem si myslela, jestli to nejsou zoubky....no uvidíme.
Dneska jsem dala poprvé Kačence večer kaši - ta do ní spadla raz dva :wink:
Tak já jdu pokračovat v žehlení :rolling_eyes: , tak hezký večer paaaaa
4. pro 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, koblížku, jak dopadl ten ultrazvuk v Jablonci ??? :slight_smile:
4. pro 2007 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=53
Tady je návod na ten GIMP.Tak si ho nejdřív naistaluj.Pak si stáhni nějaký kity,z kterých se čerpají ty "blbůstky".
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=38394&vGroupOffset=0&vOffset=0 Tady je i o tom celá diskuze.A holky tam dávají odkazy na ty kity.Ty kity si stáhneš zazipovaný,tak si je rozzipuješ.
Pak když máš otevřenej GIMP,tak: Soubor,nový,tam je šablona a vybereš jaký chceš formát.Otevře se ti okno, s kterým pracuješ.
..Soubor,otevřít jako vrstvu.Když tam budeš chtít vložit další obrázek,tak vždycky zase soubor, otevřít jako vrstvu.S každou vrstvou pracuješ zvlášť a upravuje se tabulkou vlevo(gimp) a všechno co děláš se ukazuje v pravý (vrstvy,kanály,...)
Pak si to uložíš jako... a ukládá se to v jpg i v xcf.Myslím,že v jpg si to mužeš kdykoliv ještě upravovat.
To je asi ten základ,chce to pořád zkoušet.V tom prvním odkazu je i návod co a jak se dělá,já jsem to teda z toho moc nechápala,ale zkus si to projít,třeba to z toho pochopíš.Když tak zase poradím co budu vědět. :wink:
4. pro 2007 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bertiku,já jsem taky před chvílí dožehlila :sweat_smile: Já mám zase problém se spaním,neusnu dřív než ve 12.Ospalá třeba jsem ,ale prostě neusnu.A když konečně zaberu,tak se probudí Ondrášek :frowning2: .Ale naštěstí po jídle zase hned usne a v šest nanovo :angry: .
4. pro 2007 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všimla jsi si, že ti úspěšně už delší dobu píšu PINDULO :confused: :grinning: ...pardon :wink: .
Tak jsem pravým očkem jukla na ty odkazy.......sem se raději vrátila k žehlení. To je hrozně složitý, ne???? A nejhorší je, že já neznám ani to názvosloví...to jsem už tak dlouho na mateřský ??? :unamused:
Já už jsem hotová, Jířa tu už hoďku chrupká na gauči, tak se jdu umýt a odtáhnu ho do ložnice :wink: .
Tak dobrou noc
4. pro 2007 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, potřebuji poradit. Bydlime s manželem v podnajmu v baračku. v březnu se nam narodí miminko. Máme každý trvale bydliště jinde u svých rodičů. manžel 150km daleko ja 300km daleko. Možná že tento rok baráček koupime, ještě nevíme zda nam ho prodají. Chci poradit můžeme mít trvale bydliště i když jsme v podnájmu? Ja hlavne kvuli miminku. Jsou s tim určitě problemy kdyby melo trvale jinde než bydli. Kvuli uřadu a tak. mate nekdo zkušenost? děkuji za rady
5. pro 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pidulo díky moc, se na to juknu o víkendu až budu mít víc času.Teď když se vrátil manžel, tak mě večer od toho PC vyhání, že pořád jede Koník a spol. :grinning:
A ještě jeden dotaz, když si něco takhle udělám, dá se do vypálit na CD a v nějakým Fotolabu z toho udělají fotky? Napadlo mě, že bych mohla vytvořit něco k Vánocům (teda jestli to stihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )a přiložit to jako kartičku k dárkům.
Jo holky důležítý dotazy :grinning: Dneska Davča dostal poprvé mrkvičku, sice se šklebil, ale trochu snědl ani to neprskal nebo tak. Ale: kolik toho tak má sníst? Někde píšou 1-2 lžičky 2x denně když se začíná a postupně zvyšovat, někde kolik toho sní, tak toho sní, tak v tom mám hokej. A můžu mu dát dopoledne mrkvičku a pak ještě večer tu kaši? Koupili jsme banánovou, tak snad mu bude chutnat. A stejná otázka jako u mrkvičky, kolik toho má sníst?
A ještě-máme ten termotalířek - super věc, pěkně tu mrkvičku ohřeje a vydrží to tam teplý, ale jak se znám, tak když někam vyrazíme, tak talířek nechám doma apod., tak v čem ten příkrm ohřívate? A jestli celou skleničku a pak to necháte v lednici nebo jak? To je věda ty příkrmy, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsem byla v Chiccu obhlídnout ty sedačky, tak se budu rozhodovat mezi 2, ale vybrala jsem si tam židličku od Chicca - sice 3,800Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je to přesně to, co chci, aby dlouho vydržela, byla kvalitní a i když Davča asi sedět jen tak nebude, tak aby tam měl pohodlý i tak.

berundo, určitě trvalé bydliště můžeš mít i když jsi v podnájmu. Alespoň to vidím tady u nás v domě, je tu pár podnájemníků a normálně tu mají trvalé bydliště. Ale kdyžtak cinkni třeba na Lbc magistrát, jestli by ti tam neporadili :wink:
5. pro 2007 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlasim zase po pár dnech,o víkendu jsme byli u našich na oslavě,tak mám pro změnu asi tak o pět kilo navíc,taky se chystám,že začnu péct cukroví,aspoň jeden,dva druhy,ale nechce se mi,jsem ukrutně líná,mám nějakou zimní depku,nic mě nebaví,jsem permanentně naštvaná,protivná,nejvíc to odnáší chudák manžel,tak čekám,kdy to přejde :confused: :cry:
Ale Víteček mi dělá radost,je poslední dny moc hodný,začal se mi překulovat ze zad na bříško,tolik se mu to líbí,že se koulí pořád,problém je,že to zatim umí jen na to břicho,tak se vždycky překulí,pak se začne vztekat,já přijdu,dám ho na záda,on se překulí na břicho,začne se vztekat,já přijdu,dám ho na záda,atd,atd,atd,nenudíme se :grinning:
Jaku,moc gratuluju k miminku,koukala jsem na fotky,máš moc krásný děti :slight_smile:
Any,tobě zase blahopřeju k masérskému kurzu :slight_smile:
Pidul,já taky poslední dobou nemůžu večer usnout,dřív jak v jedenáct se nechytám a když už konečně zabírám,začne se hlásit Vítek na krmení :unamused: Po porodu jsem usínala výborně,přes den ,v noci,asi jsem si už zvykla na nový režim,tak to tak dobře nejde :frowning2:
Lendy,Davča se ti už nevejde do kočárku?Koukala jsem,že korbičku máš docela velkou,to je teda malej kus chlapa :slight_smile: My taky budeme kupovat autosedačku,chceme jí koupit ještě teď v prosinci,problém je,že vůbec nevim jakou,ani se mi to nějak nechce studovat,tak uvidim,jakou koupíme.Ve vajíčku už začíná být Víťas naknap,nohy mu pomalu koukají ven,tak už bude potřeba brzo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzko,porod se blíží,teď jsi na řadě ty,tak ať je to co nejdřív a na Vánoce jste doma :sweat_smile:
Berundo,mám kamarádku,co bydlí tady a trvalý pobyt mají s manželem ještě každý u svých rodičů taky daleko a vyřešili to tak,že mimčo nahlásili na místo trvalého pobytu matky :wink:
5. pro 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy,ještě mě napadlo,jak jsme se tady nedávno bavili o čajích pro děti,v nějakém časopise jsem četla,že teekane začal dělat dětský čaj pro děti,sáčkovanej a je od ukončeného čtvrtého měsíce,ještě jsem ho nikde neviděla,ale ten by nemusel být přislazovanej :wink:
5. pro 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, holky :slight_smile: už zas nevim, co jsem komu chtěla napsat :angry:
Viono s tou náladou a nechutí cokoli dělat jsme na tom stejně. Dneska jsem se dokopala a udělala si pořádek v papírech a to je zas všechno. Moje představy co všechno do vánoc udělám jsou bůhví kde... Včera mi zubař pošťoural jeden zuba mě to bolelo celej večer a půl noci, že jsem si vzala nakonec paralen, protože už jsem byla úplně nepříčetná. Doufám, že se to usadí. I když jsem pak spala do 10ti tak bych klidně spala dál.
Lendy super, ono i dráždění těch receptorů který jsou v kůži může pomoct, prostě se tím ty nervy dráždí/uklidňují, podle masáže a toho čím masíruješ :slight_smile:

Na masírování se můžeme dohodnout, ale spíš přes IP nebo srazíku :slight_smile:

Mějte se, já musím jít něco dělat, pa pa!
5. pro 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
berundo můžeš, ale myslím, že budeš potřebovat souhlas vlastníka. A mimčo má automaticky trvalé bydliště po matce.

Zvládla jsem umýt 3 okna a ještě běhat na balkón dohupat, jsem dobrá, jsem se musela pochválit a zase běžím :grinning: :grinning:
5. pro 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc dekuju za rady. Zajdu na magistrát a vše si zjistím :slight_smile:
5. pro 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky blbne mi Koník-včera mi nešlo se vůbec přihlásit, dneska jsem napsala 2x příspěvek a pokaždé se mi to pak ztratilo, že nejsem přihlášená-což jsem byla,ale vypadlo to. Stává se vám to taky? Co s tím?
Ještě jednou dík za všechny přáníčka a pochvaly. zuzko, psala jsem ti o Fr. do IP, ale vypadlo to, tak se zítra pokusím znova.
5. pro 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku, včera Koník nešel vůbec nikomu, občas se to stává a s tím psaním příspěvků a pak vypadnutí-jsi moc dlouho jakoby nepřihlášená-třeba dlouho něco píšeš, nebo odběháváš a i když to vypadá, že jsi přihlášená, tak ono po nějaké době přihlášení vypadne. Jsem byla taky vždy vytočená z těch mých slohovek, když to najednou zmizelo. Tak teď to dělám tak, že pro jistotu než to odešlu si to zkopíruji přez CTRL C a pokud to zmizí, tak se znovu přihlásím a dám jen CTRL V a je to :wink: na jiný fígl jsem zatím nepřišla. Snad se zítra dostanu k tomu ti napsat do IP-já než sesoukám odpověď dohromady :grinning:
5. pro 2007 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jen v rychlosti.Jsem u našich a zachvíli musím frčet...
berunda,my máme taky každý trvalý jinde a malej je semnou automaticky u našich.Jinak musíš mít souhlas od majitele bytu,že tam můžeš mít trvalý.
lendy já Ondíkovi dávám ti skleničku tak na 3krát,když to má poprvé.Ohřeju jen to co mu dám a zbytek dostane mlíko.postupně budu zvyšovat...
pádím,papa
6. pro 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, musim se pochlubit že jsem už zvládla nakoupit téměř všechny dárky a hlavně už konečně mám naušničky pro Terku aby jí je mohli při odchodu domů rovnou propíchnout. Včera jsem pekla pracny a dneska žloutkový cukroví, který se mi absolutně nepovedlo. Takže ho buď dostane pes nebo půjde do koše. Jinak celý den ze mě jdou spodem takový kusance hlenu. Tak jsem se rozhodla, že jdu na net zjistit co by to mohlo být. Hlenová zátka asi ne ta by měla být prý růžová nebo hnědá, ale tohle je prostě žlutý.
Jinak Jaku děkuji že ne mě myslýš s tim Frýdlantem.
Kačko ráda bych s tebou v krámku pokecala, ale Jirka sháněl boty a byl značně nevrlej z toho že se mu nic nelíbí tak to bylo takový rychlo okouknutí a hned jsme šli.
Renčo doufám že ti je už líp a že ti Jířa doma s Kačenkou pomáhá.
Doma mě nutí ať si už pro jistotu připravim tašku do porodnice tak je asi poslechnu, ikdyž si myslim že bych to zvládla až by to na mě přišlo.
Zatim se mějte všechny krásně a Mikuláškovi přeji vše nejlepší k svátku. Papa
6. pro 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak já mám dnes už podstatně lepší náladu,už mám totiž taky skoro všechny dárky a co nemám,dokoupim,alespoň už vím,co,tak to je v pohodě.
Ještě se musim pochlubit,že jsem si dnes koupila mixér pro Vítečka na příkrmy a myslim,že ho využiju na všechno možný,tak mám radost,po Novým roce začínám s kašičkama,tak to bude teprve sranda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vybrala jsem si od Philipsu,tak snad budu spokojená.
Zuzko,to klidně může být hlenová zátka,myslim,že nemusí být jen do růžova s příměsí krve,porod se blíží :sweat_smile: chystej tašku,ať jsi v klidu,mě například na začátku porodu rupla voda,do tý doby mi nic nebylo a jen co odtekla,začalo mě bolet břicho,byla jsem ráda,že mám zabaleno,jen jsem ještě rychle dobalila,co chybělo(a to jsem měla napsaný na lístečku u tašky,abych nic nenechala doma) :grinning:
Tak já snad zítra taky nakoupim na cukroví a vrhnu se na to,když se všude okolo mě peče,mi to taky neda,možná stihnu i ty okna,ale to jen,jestli se mi bude jóóó chtít,uvidim,tak hezký večer :wink:
6. pro 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky,už víte jak budete trávit Silvestra?Já se dozvěděla,že manžel má noční,tak budeme s Vítkem mít siestu ve dvou,asi uvařim nějakou dobrou večeři,než mi Ondra pláchne do práce,ťuknem si rychlýma špuntama a bude to,ještě,že na Vánoce má volno,to by mi vadilo víc,Silvestr mi je docela fuk :dizzy_face:
6. pro 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, Mikulášek děkuje za přání :slight_smile: :wink:
7. pro 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, taky jsem to měla jako ty, napřed žlutý hlen, pak mírně hnědý-šlo to takhle asi 2 dny, pak týden nic, v poradně mi dr. udělal hamiltona a pak se to rozjelo. Zátka může odejít v den porodu nebo taky i několik dnů před porodem-ale to nebývá časté. Mě odešla zátka teď týden před porodem. Každopádně se to blíží....
Za chvíli jdem poprvé do poradny s Ondráškem, tak jsem zvědavá jak dopadnem. Odp. určitě písnu. :slight_smile:
7. pro 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, slunicko, dodatečně Mikuláškovi všechno nejlepší k svátku...

viono, my teda Silvestra neslavíme vůbec, nějak jsem to slavila, když jsem ještě lítala po diskotékách a tak, ale posledních pár roků to beru jako každý jiný den, jsme doma, půjčíme si nějaký fajn film na DVD, dáme si něco dobrého k večeři a je to.
ty jo, holky to vás s tím pečením obdivuji. Já totiž nepeču vůbec, ne že by mě to nebavilo, to jo, vařím a peču moc ráda, ale cukroví mě ani manžu nebere, takže těch pár kousků dodá mamina a je to. Ani to nepřeháním s úklidem, vzhledem k tomu, že tu u nás pořád něco kutí naproti v Miléniu, míchačka tu jede i o víkendu a pořád tam něco přestavují, tak bych mohla mít okna každou chvíli-už mě v tom Miléniu nebaví-dělají to už od léta a pořád se neblíží konec...

Jinak mě zase pobavili tady na Koníkovi škodlivé banány-některé maminy fakt potřebují řešit každou blbost, co kde slyší...

pidulo, tak program mám stažený, tak o víkendu snad něco vytvořím-už se na to těším...no a ta sklenička nám taky vyšla na 3x, tak to je asi O.K., docela mu to jede, tak to jsem ráda.
7. pro 2007 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Taky dodatečně Mikuláškovi vše nej nej.. :wink:
My teda Silvestr slavíme,ale já bych to vždycky nejraději prospala.Nějak to nemusím..Ale letos doufám,že budeme doma,já teda určitě :sweat_smile:
Lendy já tu taky někdy kroutím hlavou co všechno se tu rozebírá...
Musím taky nejdýl o víkendu dodělat ten kalendář,chci ho právě dát k Vánocům pod stromeček.
7. pro 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to vám ještě musím napsat... minulou noc jsme spali s Ondráškem u našich,naši,že si ho nechaj u sebe,abych se vyspala.Ale,že mamka šla druhý den do práce,tak jsem moc nechtěla.Ale nechali si ho.Tak jim říkám,no to se tak budí v jednu,ve dvě a pak v šest.No a co ten náš šmudlík,spinkal si pěkně celou noc :sweat_smile: .Naši vstávali před šestou,tak ho přebalili,nakrmili a dali ke mě do postele a spinkal do půl devátý.Tak si říkám,tak to teda né :sweat_smile: ,tak jsem včera obložila postýlku dlouhým polštářem(něco jako kojící)...no a spinkal od 7 do 8 :wink: :slight_smile: .Sice když jsem ho slyšela jak začíná kňourat,tak jsem vyskočila,dala dudlíka,pohladila a spinkal dál...asi teda třikrát za noc,ale dobrý...tak uvidím další noci,třeba to vychytáme :grinning:
Včera jsem kokala na nově na tu debatu,o výměně dětí,musela jsem u toho zamačkávat slzy,neumím si představit,že by mi teď někdo řekl,že Ondrášek není náš... ještě,že mi je tak podobnej :sweat_smile:
7. pro 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se připojuji k dodatečným přáním Mikuláškovi k svátku!!!! :slight_smile:
Tak jsme byli dopol. v poradně. Ondrášek přibral 130g za týden, dr. říkala, že je to sice míň, ale pořád v normě. Pořád mi ublinkává, ale hned po jídle, ještě nestrávené mléko, moc hltá. A pořád se nemůžeme dostat ze žloutenky, prý to u kojených dětí někdy může být. V porodnici byl 2 dny pod lampou. Jak dlouho vám byly dětičky žluté? Škoda, že je zima, nemůžeme na sluníčko, to by pomáhalo. Jo a byli jsme poprvé s kočárkem, Onďovi se to moc líbilo, ale jinak musíme ještě čekat na procházky než bude mít 3kg :unamused:
7. pro 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za dodatečná přání :slight_smile: jste hodné tety :grinning:

jaku tý jo, tak my co jsme se vrátili z porodnice, tak jsme přibírali půl kila týdně, ani jsem se nenadála a už z nás byl obřík..

Já silvestra moc nemám ráda, vysloveně to slavení na pokyn. Radši bych dělala něco příjemného, jako dvd, večeře nebo jen tak se poflakovala. Letos asi nebude ani jedno. Začínáme se budit každé 3h :confounded:
8. pro 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík
A dneska ještě posílám jednu gratulaci Mikuláškovi k malým narozeninám :slight_smile:
Jinak musím zaťukat,druhou noc spinkal Onďas celou noc :grinning:
jaku my jsme přibírali taky málo,tak jsme dostali bebu :unamused:
8. pro 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidula, tak ještě jednou díky za další gratulaci:slight_smile:) :grinning:
8. pro 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy,
tak jsem dnes byla aktivní,musim se pochlubit,zabalila jsem dárky a upekla dva druhy cukroví,Vítek skvěle spolupracoval,hezky si hrál na dece a pak na mě koukal z lehátka,je to moje zlatíčko :dizzy_face:
Moc se mi líbí ty kalendáře holky,co vyrábíte,ale to je na mě asi moc složitý,tak to předem vzdávám,i když je to super,ale jak už jsem tu říkala,jsem počítačovej hotentot :angry: :frowning2:
Sluníčko,tvýmu Mikuldovi je už půl roku :astonished: ten čas strašně letí,od tý doby,co máme Vítka,tak snad ještě rychleji :unamused: tak taky přejem k půlnarozeninám :grinning: :sweat_smile:
8. pro 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pidulo, ten digiscrap to je věc :astonished: , jsem se do toho pustila a je to skvělý. Tak mám alespoň co dělat na dlouhé zimní večery :grinning: Chvilku mi to trvalo, než jsem na to přišla, ale není to vůbec složitý a těch možností....
Tak si jdu ještě vymodelovat návrh naší koupelny v 3D, když už si hraju, jsem zvědavá, co mi z toho vyleze...
8. pro 2007 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku, přidávám se s velkou gratulací :slight_smile: . Hlavně hodně zdravíčka a ať pořádně rostete!
Holky, mě přijde, že vůbec nic nestíhám...pečení cukroví, úklid, do toho se stěhují naši,takže jim pomáhám... a ještě ty svátky. Jako já mám jeden jediný dárek...vůbec nevím, kdy to všechno půjdu nakoupit, ňáko nemám ani hlídání, ach jo...
Sluníčko, že moooc gratuluju Mikuláškovi k narozkám a posíláme s Kačkou hubana :slight_smile:. Počkej a to jako že dřív spal víc a teď se takhle budí? Jako že mu nestačí mlíčko?
Tak mi už najely s Kačkou na příkrmy - dopo a odpo dostává mrkvičku ( zatím většinou jen tak čtvrtku z té skleničky ), moc mám chutná a večer kaši s banánem. Ta po tý se může utlouct. Ale mám pocit, že když dostávala na noc nutrilon, tak byla víc nacpaná :fearful: No budeme to zkoušet. Jen je hrozný, že když si teď ublinkne, tak ta mrkvička mi moc nejde vyprat...a to nemluvím o kakání...tak to mě dneska ráno pěkně nakoplo, když jsem šla prdelku přebalit...děs běs :sweat_smile:
Zuzi, tak ještě nic, nechce se Terezce už na svět :wink:
8. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek