• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Hoj,hoj...ahojíkkk
Renčo, já teké nic nestíhám a to nemám malé....jsem tedˇ pořád v práci a těch lidí všude normálně už začínám mít takovou tu alergii všude fronty lidí haba haba...no u nás na prodejně to je něco!!!!Žádný vánoční úklid se u nás doma konat asi nebude nemám opravdu čas, jsem ráda, že jsem tedˇ dorazila domů a dám si asi vaničku plnou vody a budu ralaxovat...jéééé jen ta představa je slast!!!
Ale jsem trošku asi blázen včera ráno než jsem jela do práce byla hrát sqvosh a dnes jsem jak zpráskaný pes ... mě prostě ten sport chybí nooo!!!

Holky: Pidula a Lendy jukla jsem do vašich albíček na ten kalendář a je to táááákkkkk krásný a jak to pak dáte do kupy to vyjedete normálně z tiskárny na tvrdém papíru a nebo si to necháte někde ve Fotolabu vytisknout?

Normálně mám poslední dobou pocit jako bych měla deprese, dívám se po maminkách s kočárkama a také po těhulkách a přistihla jsem se že občas na ně zírám a tiše závidím, asi tento měsíc zase mimi nebude.....ach jo!!!!

Zuzi: No já to znám ty chlapy jsou někdy při výběru bot nebo kalhot horší jak ženské a hlavně nervózní už jen když si musí něco jít zkoušet, vidím to v práci každý den..... :grinning:

Mikuláškovi přeji také moc moc moc zdravíčka k půlnarozeninkám......

Tak se mějte holky krásně....
8. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Lendy krásný fakt,jsi šikulka :wink:
Tak mě dneska chytla depka,páč jsme byli u bráchy... švagrová (má dvě děti) už má napečeno :unamused: Tak jsem přijela domů a udělala jsem tři těsta na zítra..
No a taky musím dodělat ten kalendář.Nechám ho vytisknou někde ve městě,doufám,že to stihnu,aby byli pod stromečkem :slight_smile:
Tak jdu odpočívat :slight_smile: mějte se moc hezky..
8. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem konečně hodila pár fotek z vítání...skoro po měsíci :fearful:
Jo a chtěla jsem se zeptat, jak se dává do alba ten obrázek co odpočítá stáří miminek :sweat_smile:
8. pro 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertik - no spával už i celou noc, ale před několika týdny jsem byla u rodičů a tam se budil každé dvě hodiny a neusnul jinak než u prsa, měl to nějaké celé rozhozené a už mu to zůstalo. S příkrmy začnu asi příští víkend, chtěla jsem tenhle, ale neměli v Globusu bio mrkev. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, tak se hlásim že jsem stále ještě 2 v 1 :grinning: Bříško mi každým dnem klesá níž a níž a prsa se nalévaj tak snad každým dnem by to mohlo přijít :wink: Dárky už mám nakoupený - manžel dostal nakázáno je zabalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim tedy jak to bude vypadat, ale aspoň nějakou funkci má. Tašku do porodnice jsem připravila a věci na Terku vypraný, vyžehlený a uklizený. Jirka nonstop dělá na obýváků aby to bylo než se vrátíme z porodnice. Zítra půjdem vybrat barvy na vymalování, kdybych náhodou už nebyla doma až se bude malovat. Už se tak moc těšim - na Terku na Vánoce na obývák - prostě si pořád pouštim koledy a jsem taková celá naměko.
Mějte se krásně a užívejte tý vánoční atmosféry. Jo a s úklidem to vážně nepřehánějte :dizzy_face:
9. pro 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiku, fotky z občánků jsou kráááásný, Kačence to moc sluší :dizzy_face:

To počítadlo stáří miminek:
1.klikni např. na to, co mám v albu (nebo na nějaké jiné maminky, těch stránek s těmi metříky je spousta)a hodí tě to na jejich stránky
2. pak klikni v sekci Birthday mini-tickers na birthday ticker
3. vybereš si metřík
4. klikni na Step 2 -vybereš si mimi
5.klikni na Step 3 - vyplníš datum narození, jméno, můžeš k tomu dát i foto
6. klikni na Create Ticker
7. zkopíruješ si webovou adresu z HTML a dáš si ji do svého alba do textu a mělo by to fungovat :wink:

Jinak mě Davča tento víkend mile překvapil-začal se zvedat na bříšku na dlaních, na zádech zvedá nožky hodně vysoko-sice si na ně ještě nešahá, ale to brzy příjde, už se skoro otočí na bok, jen ho hrozně štve, že mu to moc nejde, ale pořád to zkouší, podle mě je to už otázka dnů, kdy se dostane na ten bok a pak máme vyhráno, jelikož z boku se přetáčí už sám ( za chvíli dohoníme Vítka :grinning: )
Fakt zase nic, nic a najednou vše vyšvihne, tak jak má. A ještě ho hrozně baví vypouštět vzduch z pusinky, pořád dělá: brrrrr a nejraději to provádí, když má pusu plnou mrkvičky :grinning: :grinning: , takže to pak mám ve vlasech a všude na sobě. Ale docela to baští, jen mu teď moc nejede mlíčko, přez noc to jo, to se budí docela často (tak 2x :angry: ) a vypije vše, co má, ale ráno jen 50ml a přez den taky nic moc, čaj taky nechce, tak ty tekutiny do něj dostávám lžičkou, na jinou možnost jsem nepřišla :frowning2:
Už jsem si vybrala židličku,tak ji snad do konce roku seženeme, je to model 2008, tak tady v Lbc ještě není :unamused: :
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9097368&tab=3

nedávno jsem četla nějaký rozhovor s novým primářem porodnice a prý na začátku roku už tam mají mít 4D ultrazvuk a nějaké další nové přístroje a hlavně si chtějí vším možným získat zpět dobrou pověst, tak jsem na ně zvědavá. Dle toho článku to vypadalo fajn, ale realita pak bude třeba úplně jiná...

zuzko, tak užívej posledních pár dnů klidu :grinning: a dej vědět, kdyby se Terezce chtělo na nás podívat dřív :wink:

A všem přeji ať ten předvánoční stres zvládnete ve zdraví a s klidem.
9. pro 2007 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

tak mi to tak přijde holky,jak vás tady čtu,že Vánoce,svátky klidu,nás všechny akorát stresujou :angry: že se na to nevyprdneme,jsem si dneska řekla,že se na okna vykašlu,ještě bych u toho v tomhle počasí nastydla,cukroví dva druhy stačí,ještě zítra dokoupim pár posledních dárků a šmitec.Ono to není jen tak ve městě s tim kočárkem,shánim peněženku pro mamču a s kočárem jsem se dostala akorát k Baťovi,zítra má manžel volno,tak pojedeme v rámci Vítkova odpoledního spánku do města,bude hlídat kočár před obchodama a já budu dokupovat :slight_smile:
Bertíku,moc hezký fotky,Kačenka jak vyrostla a kolik už má vlásků :dizzy_face:
Zuzko,užívej pohodičky a klidu,posledních pár dní a dočkáš se :sweat_smile:
Kačko,ty nesmutni,já vím,musí to být náročný furt v práci,to na náladě taky nepřidá :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpočívej jak to jde :wink:
Sluníčko,mě se Vítek budí po třech hodinách,někdy i častěji od narození,tak čekám,co s nim udělají příkrmy,mohl by si ty pauzy trochu natáhnout,tím by mamču moc potěšil :dizzy_face:
9. pro 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy,tak ti dělá Davídek opravdu jen radost,to je super,raduju se z každýho vašeho pokroku s váma :grinning:
Já jsem nakonec koupila Víťovi tu obyč židličku Antilop v Ikee,slyšela jsem o ní jen chválu,ještě jsem k ní přikoupila ten pultík,tak když se neosvědčí,za ty prachy mě to tak štvát nebude,ale okukovala jsem ji i v Babyboomcafe,tam je mají a vypadají stabilně :slight_smile:
9. pro 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Kačka byla dneska taaak boží, hodně se chechtala a vydržela si i hrát sama :slight_smile: ( za to ve čtvrtek jsme byly na špacíru v Liďákách a to se po půl hoďce spánku probudila a zbytek cesty prořvala ).
Lendy díky moc za návod, hned to zkusím :dizzy_face: .
Já si koupila tuhle židličku - paní v Chiccu ji chválila a říkala, že to má být
opravdu povedená napodobenina židliček od Chicca
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3925-babypoint-fabula-plus
A teď řeším autosedačku a slyšela jsem velkou chválu na firmu Storchenmuehle, tak asi půjdu do téhle http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2098
Viono, já letos Vánoce neřeším - jako cukroví upeču, ale dárky fakt jdou stranou. Nemám hlídání, takže není šance se dostat do města a tím je to vyřešeno...něco objednám přes net a bude :frowning2:
Zuzi, tak jsem se právě dozvěděla, že porodila Monča Rueklová - má chlapečka, 4,14 kg, to je macek :slight_smile:
Joo, Lendy, tak to je paráda s tím Davídkem, vidíš, jak je akční. Je fakt pravda, že by se děti vůbec neměly srovnávat s ostatníma - mě se Kačka např. ještě vůbec neotáčí na bříško, náznaky tam jsou, ale otočí se jen na bok. A to máme stejně starou kamarádku a ta se přetáčí už přes měsíc :confused:
9. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, já chci taky koupit tu Ikeáckou židličku, dokonce vyhrála nějaký testy bezpečnosti a stability! A pak bych mu ráda koupila takovou pidi opravdovou židli a stoleček, aby se naučil slušnému stolování :grinning: :grinning:
9. pro 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukala jsem na vaše kalendáře, jsou moc hezký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nemáte náhodou někdo zkušenost nebo informace o otočné zahrádce od Lamaze?
http://www.learningtoys.cz/novinky/otocna-decka.html
Chtěli bychom ji pořídit Ondráškovi k vánocům, ale nevím zda je to dobrá investice - jestli je to pro vývoj opravdu neškodná věc. Dík
10. pro 2007 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku, klidně do ní jdi, píšu si s maminou, co toto používají, jelikož jejich syn hooooodně dlouho nevydržel být na bříšku a toto jim moc pomohlo a navíc prý na tom i posiluje ručičky. Mrkni na toto, mají ji zde o trošku levnější, sice použitou, ale Lamaze je tak kvalitní, že na tom není znát používání:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9787833&tab=2

jé teď koukám, že to je od té maminy, co si s ní píšu - poznávám Honzíka :grinning:
Taky jsme to chtěli požídit, ale už to není potřeba :grinning:
11. pro 2007 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho holky, s vánocema nestresujte!!!! Líbil se mi názor kámošky, že se žádný okna mýt nebudou a když bude chtít vidět ven, tak se radši půjde projít :grinning: dobrý cukroví prodává i učňovka na Králově Háji, měla jsem super cukroví z cukrárny v Růžodole a taky se místo cukroví dá nakoupi sušený ovoce. Já jsem se ještě nerozhodla co a jestli budu píct, protože mám tvar koule a nepotřebuju to ještě podporovat a přitom mám půl pytle ořechů a fůru času ... :angry: možná udělám pracny a ledovky, to je taková srdeční záležitost z dětství. Ale poslední nějmíň 5 let jsem nepekla vůbec. Většinou jsem někde o svátkách kolovala po rodičích a kamarádech a tak to nemělo smysl. :slight_smile: Teď to možná vypadá že přijelou Pavlovi rodiče, protože jsem odpískala cestu k nim. Bylo by to jeden den 6hodin vlakem tam a druhý den totéž zpátky ... to už je na mě moc. Tak to bych se dala do většího pečení :grinning: Dárky z většiny mám ještě babičky a pár drobností a potřebovala bych ještě něco pro Pavla. Něco už mám, ale třešničku na dort by to chtělo. Něco jako stolek do vany, ať už ratanovej nabo nafukovací, on se hrozně rád hroší ve vaně s knížkou, panákem a něcím k zakousnutí... netušíte někdo jestli by to někde v Liberci mohli mít???????
Zítra si asi zajedu něco nechat udělat s vlasama, vidím to na melírek, tak dvě barvičky v tomhle hnus počasí asi světlý.
Mějte se krásně a zapalte si nějakou voňavou svíčku nebo lampu.
Jo a málem jsem se vzali, ale už nebyl termín do konce roku ani na úřední akt... (to se Pavlovi ulevilo..) :angry: :slight_smile:
11. pro 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, dnes jsme byli v Globusu a v tom velkém hračkářství mali tu tvojí židličku od Chicca
11. pro 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem v 6 měsíci. Mám často brnění nohou. dávám je často nahoru atd, ale moc to nezabírá. doktorka mi napsala ascorutin. V příbalovém letáku je napsáno že se nemá brát v těhotenství. Někde jsem se dočetla od 4 měsíce že nevadí. ja ale nevím, nechtěla jsem se cpát žádnýma práškama. nemáte někdo podobnou zkušenost, díky pa a pekný den všem :slight_smile:
12. pro 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy dík za tip, na mimibazaru jsem ji našla novou za 1500, tak teď ji objednávám. Brzy ti zas písnu do IP, moc jsem teď nestíhala, Ondrášek mi 2 dny a 2 noci probrečel kvůli bříšku.
Berunda-brnění jsem neměla, ale brala jsem ho v 1.těhu dokonce na začátku kvůli krvácení. V letáku to sice píšou, že se nemá brát, ale mě dr. ubezpečil, že je to bezpečný. Totéž píšou i na www.porodnice.cz - jukni na tyhle stránky, najdeš tam spoustu dobrých rad z dotazů těhulek, taky jsem tuhle poradnu pročítala a dost mě to pomáhalo a uklidňovalo. :slight_smile: A ještě bych zkusila pít magnézii nebo si koupit hořčík když ti ho dr.nenapíše.
12. pro 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
berundo-též jsem měla brnění nohou, ale nic jsem na to nebrala, říkala jsem si, že to k tomu patří, tak to musím vydržet :grinning: , ale magnézkem nic nezkazíš, já jsem ho pak brala i kvůli tvrdnutí břicha a určitě je dobrý i na brnění nohou :wink:
any, prosím poraď jaké jsou vhodné olejíčky pro děti na masáže-musím se zeptat odborníka :wink: sama bych koupila určitě něco nevhodnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bertik, díky za tip, to je asi v té Puntanele, že jo? Já ale raději s Davčou nechodím teď do nějakých nákupních center, mám strach, aby někde něco nechytil a jak se znám, tak jen co bych tam vlezla už bych měla narvaný košík...
Dneska odpo jedeme do dětskýho ráje na sedačku-rozhoduji se mezi touto:
http://www.babyportal.cz/autosedacka-romer-king-plus-novy-trendline-vzor-2008?var=6
nebo tuto:
http://www.babyportal.cz/autosedacka-maxi-cosi-priori-xp-vzor-2007?var=2
zkusíme Davču, jak se mu v tom bude sedět :grinning: a koupím ji pak přez net, kde bude za nějakou fajn cenu :grinning:
a s tou židličkou, to je taky - samo, že se mi líbí model 2008, který zatím nikde nemají, jen na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ještě mě zaujala tato, podobná jako Chicco:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=123718
ty ceny jsou fakt děsný, ale hlavně, že jsou pohodlný, polohovatelný a dlouho vydrží.
holky koukali jste včera na TV, co je zase nového v závadných hračkách? Samozřejmě, že už jsem měla objednaný ten bryndáček od Sassy, tak jsem včera hned rušila objednávku. To je fakt hrozný, když člověk nemá už jistotu ani u známých značek.
jaku, to je mrzutý, ale ono to Ondráška brzy přejde, uvidíš :wink:
Nás zítra čeká kontrola na neurologii-už zase jsem z toho pěkně nervní, jak dopadneme :pensive:
12. pro 2007 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jsem si předělala kočár na sporťák a jsem z toho akorát otrávená :confounded: Příště bych si vybrala úplně jiný kočár, tento už asi ne, ale to člověk nepozná, dokud to nevyzkouší, no jo. Včera jsem měla takovou zlost, že jsem si říkala, že ho snad prodám a koupím jinej :angry:
12. pro 2007 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, proč jsi nespokojená se sporťákem? Já totiž ten tvůj kočárek hrozně doporučovala jednomu kamarádovi. My si ho tenkrát taky chtěli koupit, ale já to pak vzdala kvůli třem kolům, chtěla jsem raději čtyřkolku.
Jaku, tak ať je Ondrášek zase fit. Nám teda na bříško nepomáhalo snad nic, muselo to vždy odeznít samo :cry: .
12. pro 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertik, no to přední kolečko-to je věc-už 2x se mi stalo, že jsem málem překlopila kočár při bočním nájezdu na chodník-neudrží to stabilitu, ale to bylo ještě s korbičkou, co mě točí teď jsem písla do diskuze o Cortině:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=26033&vGroupOffset=0&vOffset=30

ale jinak si ho všichni pochvalují, to asi jen já jsem tak náročná, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2007 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Jaku,s pláčem Ondráška to je smutný :frowning2: ,ale musíš vydržet,přejde to :slight_smile:
Koukám holky,že jste se rozjely v nakupování,já taky pořád řešim autosedačku,ale ještě jsem nevybrala,ale příští týden ji chceme koupit,tak budu muset zčíhnout net :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lendy,četla jsem tvé příspěvky ke Cortině,to je mrzutý,já ji teď občas vídám po městě a zrovna jsem si říkala,že se mi moc líbí jako sporťák :sweat_smile:
12. pro 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojííík holky, tak konečně jsem se trhla z práce a můžu vám zase po delší době napsat....tak jak se máte....všechny vás obdivuju jak stíháte uklízet, péct cukroví a ještě se starat o rodinku....fakt smekám, já jsem z práce vyřízená, vždy přijdu domů a jsem ráda, že udělám něco k večeři a pak sebou fláknu na sedačku a kolikrát usnu i u zpráv, no nevím nevím nevím jak já to jednou budu zvládat až bude mimi.....
Lendy s tím kočárkem je to pecháček to je škoda, že ti nevyhovuje, ale pokud tě to alespoň potěší, tak je moooc hezky hrozně se mi líbí vzhledově :grinning:
Holky jak vlastně vybrat kočárek když nejsou zkušenosti??? Jak jste vybírali vy? To je také jedna velká maturita, když to tak čtu........

Zuzi: Jsi ještě s námi? Napiš jak se míš a co Terezka nechce se jí už mezi nás na svět?

Jinak holky EchOOOOOOOO ale pořádné: Pokud budete mít čas a chutˇ tak na Letné-Babycapu je tedˇ akce že mají jednu věc za plnou cenu a druhou k tomu máte zdarma,atˇ si vezmete cokoli.....Simonka si vzala pro malou nááádherou lososovou bundičku a k tomu dostala oteplováčky zdarma, fakt super nádherný materiál a microflizek.....fakt to stojí za to se tam jet podívat....platí to i na jejich boty či doplňky fakt super akce....no neodolala jsem a samozřejmně jsem si odtamtud pořídila fusak na spaní + overalek....za ty peníze to je super akce!!!!

Tak se holky opatrujte a já razím domů z roboty.....tak páček
12. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud někdo nebude vědět, jak se do Babykapu dostat, tak popíšu podrobně cestu.....já bych tam také netrefila je to v takové zašité uličce....v patře mají přímo výrobnu a dole malou prodejnu, jinak z babykapu bere zboží i Tecso co jsem koukala, ale mají to tam pěkně předražené v tom Tescu......
12. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dík za podporu, po včerejšku vypadalo, že noc bude mít Ondrášek lepší, ale zas do 2.30h jsme byli vzhůru. Sab mu nepomáhá, koupila jsem si ještě BabyCalm, ale v lékárně nám řekli, že je to až od ukončeného 1.měsíce a vzhledem k tomu, že je malinkej,tak budeme muset ještě s podáním počkat. I když mě připadá, že když je to přírodní složení, že by mu to zas až tak nemohlo ublížit. Nemáte s tím některá zkušenost nebo co vám na to řekl dr.?My jdem zítra do poradny tak se přeptám. Holt po všech různých pokusech o zahnání bolesti nám bohužel v noci pomůže jen ta rektální rourka a tu nechci používat často.
Lendy to mi je líto s tím kočárkem, Cortina se mi taky moc líbila. My máme x-lander, ale ještě jsem s ním nejezdila, tak snad mě překvapí jen mile. Jak jsi psala o těch škodlivých hračkách, tak to mě překvapilo, od takové firmy bych to nečekala. Na netu na min.zdrav. jsou pravidelně uveřejňované škodlivé výrobky, občas to pročítám http://www.mzcr.cz/index.php?kategorie=49.
My koupili Ondráškovi k mikuláši plyš.hrající sluníčko od Lamaze, už nám nehraje-po týdnu. Kupovali jsme v Puntanele tak snad nebude problém s reklamací.
Kacm, dík za tip, Babycap nemáme daleko, asi se tam podívám. :slight_smile:
13. pro 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my včera pořídili autosedačku Kiddy Infinity pro, moc se nám líbí, jen musíme počkat, až budeme sedět a budeme mít 9kg. Jsem z ní nadšená a moc se mi líbil přístup paní majitelky z Batolat. psala jsem jim, jestli ji nemají na prodejně, že zvažuji nákup, ale potřebovala bych ji vidět. Napsala, že nemají, ale pokud budu mít zájem, můžou mi ji objednat, ale nemusím koupit. No a koupili:slight_smile: a za super cenu!!
14. pro 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tam ni nakonec koupili úplně jinou sedačku a taky z Batolat-já tam nakupuji pořád a mají tam fakt dobrý ceny. Koupili jsme Chicco, ty ostatní, když jsem je viděla v reálu vždy měly něco, co se mi nezamlouvalo, tak vyhrála tato:

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=112508

je polohovatelná, takže ji můžeme používat i teď, když Davča nesedí sám.

Jinak jsme včera byli na neurologii na kontrole a dr. byl sám překvapen, jak dobře na tom Davča je, proti tomu, jak to na začátku vypadalo špatně. Prý odpovídá korigovanému věku, dělá vše co má dělat a hlavně to dělá správně, což je důležitý. Už má jen lehce oslabený záda a predilekci hlavičky, ale takové potíže má spousta dětí i normálně narozených. Cvičit musíme dál, ale mám hroznou radost a konečně začínám věřit tomu, že to bude vše O.K. A poslední týden nás D. docela překvapuje, jelikož se plazí. Je na kolínkách a sune se dopředu, takže musím být pořád v pozoru, jelikož za pár minut se mi přesune kam namá, tak ho tahám pořád zpět.

Jaku, mě se X-lander moc líbí a pak taky Jané, ale už si začínám na ten sporťák zvykat, ono až tam bude moct sedět, tak to snad bude lepší.

Kacm, díky moc za tip-ty vždy máš správné info :wink: asi si vyrazíme na delší procházku.
14. pro 2007 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lendy,velká gratulace tobě i Davčovi,je to kluk šikovná,určitě máš velkou radost :dizzy_face:
A k těm kočárkům,mě se taky moc líbí X-lander,jen mi příjde,že má moc malou korbičku,kdybych si ho tenkrát koupila,tak by se mi tam Vítek už tak měsíc,dva asi nevešel,každopádně jako sporťáček je taky moc hezký a moc pěkně se ovládá.Abych pravdu řekla,jsem teď moc ráda za ten náš obyč kočárek,vyndala jsem z něj tu vnitřní tašku a teď se tam Vítek pohodlně rozvaluje i ve fusaku,včera tady byla moje kamarádka a ta má skoro dvouletou holčičku,je pravda,že je drobek,ale dali jsme ji spát do mýho kočárku a taky se tam hezky vešla.Nevýhoda je,že je těžší,než vaše hezký kočárky,má 15 kilo a když k tomu připočtu vítkových osm,plus nákup,docela se to proveze,už se těšim na léto a na golfky,to bude rozdíl.
Jaku,s kapičkama vůbec žádný zkušenosti nemám,páč jsem je nedávala,ale taky jsme občas použili rektální rourku a taky jsem mu masírovala bříško mastičkou,kterou jsem koupila v lékárně,jmenuje se Pupík,ale prodávají i jiné,to nám asi taky trošku pomáhalo :slight_smile:
A musim se pochlubit,dnes jsme byli taky na Vítání občánků,to bylo hezký,Bertíku,taky jsem byla málem dojatá,jak ty pinďové recitovali,kytičky v ruce,který nám pak rozdali,no moc hezký.Vítek před tim obřadem docela řval,protože v tu dobu zrovna vždycky dopoledne spinká,ale na obřadu byl tak zaujatý,že nakonec neplakal,zase až pak,jen co jsme ho dali do autosedačky,usnul,tak byl zmožený bobánek můj :slight_smile:
Tak zatim ahoj :slight_smile:
14. pro 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
můžete mi poradit v jakém prášku prát výbavičku a pak věci pro mimi? Díky za rady.
16. pro 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
berundo, mrkni na tuto diskuzi-najdeš tam i odkazy na další diskuze o pracích práčcích pro mimi :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=41348&vGroupOffset=0

my měli nejdříve Lovelu, ale dle mého nevypere ani na víc stupňů špinavé věci. Takže s ní peru jen to, co není tak moc špinavé, jelikož mám ráda, jak voní. Jinak teď peru v Persilu Sensitiv + Vanish + někdy žlučové mýdlo, jelikož jinak mrkvičku dolů nedostanu. Aviváž nepoužívám-některé děti po tom mají alergickou reakci-přece jenom je to chemie, která zůstává v oblečení. Takže preventivně nedávám a ničemu to nevadí :wink:

viono, moc pěkné fotky z vítání občánků :dizzy_face: . Z Vítka už je taky pořádný kus chlapa, co?

holky, kde jste kdo????????
17. pro 2007 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak my byli na víkend pryč.A dnes jsem to vzala vycházkou směr Globus a dokoupila jsem poslední dárek,pro neteř,je jí osm a je sranda sledovat,jak každý rok má ráda něco jinýho,loni to byly barbínky a oblečky na ně a tak a letos zase miluje koně :grinning: Koupila jsem ji alba,do kterých se lepí samolepky a různý samolepky k tomu,to teď prý ve třídě frčí :wink: a puzzle s obrázkem koňů,tak snad bude mít dáreček úspěch.Rovnou jsem si nechala dát vyvolat i fotky v DM,dáme je do rámečků a přidáme k dárkům a taky jsem se stavila v tý nový prodejně dětskýho zboží,je to ta Puntanela myslim,páni,to je veliký a jaký tam mají výběr,ani jsem to nestihla celé projít,koukla jsem na autosedačky a líbí se mi taky Chicco a nebo mě docela zaujaly sedačky od Patronu,ale jsou dost levný,až je to podezřelý,tak nevim,co si mám o nich myslet.Zítra se chystám směr město,tak obejdu ještě nějaký babymarkety v centru a uvidim,do pátku chci mít autosedačku doma :slight_smile: :confused: :sweat_smile:
Lendy,děkuji za pochvalu,Vítek roste před očima,na pěti měsících měl 7,80kg a 67cm,po Novým roce jdeme na poslední očkování a do poradny,tak se docela děsim,kolik nám zase naváží,podotýkám,že pořád jen kojim,asi kojim smetanu místo mlíka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale je to dobrý,pěkně hubnu,tak Vítkovi předávám chudáčkovi ty moje špeky a tuky v mlíku a kyne on,už mám o 5 kilo míň,než když jsem otěhotněla. :wink:
Těšim se,až uděláme v lednu zase nějaký sraz,jsem zvědavá,jak se ty naše mimča změnily a jak vyrostly.
A co Zuzka,ještě je dva v jednom?Myslim na tebe holka,Ať máš pohodový porod a jsi brzo doma,i s tvou malou princeznou :dizzy_face:
17. pro 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek