• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Tak ještě jednou já,ale musim se vám pochlubit,asi před hodinkou jsem našla Vítečkovi první zub,tak jsem nadšená,ani jsem nevěděla,že mu rostl,kouká zatim jen kousek,ale už je prořezaný,tak snad bude klid,mám radost,je to můj kluk velikej :grinning:
17. pro 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
velikánská gratulace Vítečkovi k zoubku a Viona - vyber si nějaký super šaty jako nálezný :grinning: !!!!
Souhlasím s Lendy s těma pracíma práškama - taky mám lovelu, nádherně voní, ale víc zašpiněné věci nevypere-my neřešíme zatím skvrny od mrkvičky, ale čokoláda té naší 8-leté cácorky taky nejde dolů. Na skvrny se mi osvědčil (a to i na zaprané) namočit tu skvrnu do tekutého arielu. A jinak dávám malé množství aviváže Lovela, ale nejmáme jako rodina sklony k alergiím a ekzémům, jinak bych taky byla opatrná. Při praní výbavičky jsem ji taky nedávala.
No a jinak my bojujem - Ondrášek nám nepřibírá, dokonce malinko zhubnul, tak vážíme při každém kojení a lítáme obden do poradny. Jestli se to do zítra s váhou neotočí, tak dostanem na pomoc nutrilon. Snažíme se co se dá, od včera to vypadá líp, přes víkend sice nenabrla, ale ani neshodil a baští čím dál víc. Je mi ho líto, jak ho trápí to bříško, buď pláče, že si špatně odříhává nebo ho trápí střívka.Je to pořád dokola, ale věřím, že z toho vyroste a bude z něj velikej šikovnej kluk! :slight_smile: Jo a moc chválíme ségru, je to moc hezký pozorovat, jaký má Kája k Ondráškovi vztah! :slight_smile:
18. pro 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, já prostě vůůůůůůůbec nestíhám :sweat_smile: . Jak jste na tom vy?
Ale zase prosím o radu - Kačka se mi začala v noci budit. Třeba včera se vzbudila v devět, začne kňourat, plakat a nefunguje nic, jak ji uspat, jen u prsa ( což vlastně taky ne vždy zabralo ). Prostě je třeba hoďku vzhůru. Předevčírem se takhle vzbudila ve dvě v noci :rolling_eyes: . No a ráno mi začala vstávat tak v šest, včera v půl šestý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Trvá to už týden a můžu říct, že jsem z toho docela šedivá, páč takhle spím tak pět hodin denně :frowning2: .
Viono-tak to mlíko ti teda závidím :sunglasses: . Já taky furt kojím, ale už jsem začala dávat dopo a odpo příkrmy a teď jsem právě udělala Kačence šťávu z bio mrkve. Jinak gratulujem k zoubku - závidím ti, že ti Vítek neplakal, já se děsím, že mi to prořvem ( teda já když byla malá, tak jsem se zoubkama prý trpěla :confounded: ).
Lendy - ta Puntanela je fakt úúúúžasná. Normálně když jsem tam viděla ty hračky od Sparky, tak jsem si zavzpomínala na svoje dětství, když jsem jezdili do Německa a já po tomhle hrozně slintala :wink: . Tak my včera koupili tu sedačku od Storchenmuehle v Široký v Chiccu. Co jsem se tak radila a studovala, tak by měla být opravdu jedna z nejbezpečnějších a hlavně je tuuuze krásná ( koupili jsme takovou tu růžovo -fialovou s kytičkama ), protože to je děsně důležitý, že se líbí mamce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky! sto let jsem tu nebyla, doháněla jsem resty ve vánočních přípravách. :slight_smile:
Lendy, na masírování to chce opravdu kvalitní olej lisovaný za studena třeba od Salusu. mají je v bylinářství v Moskevské. jsou to ty větší lahvičky v regálu nahoře. Miminka můžou 100%meruňkový, myslím taky mandle, jojobu a pšeničné klíčky. já sem dám odkaz jejich stránek - www.salus-mh.cz tam mají dobré informace. od nich se dají používat i některé aromaolejíčky třeba
na neklid :unamused: levandule, klementinka, meduňka
na bříško :cry: meduňka nebo už masážní heřmánek římský
na zvracení ale citrusy
na teplotu :frowning2: taky citrusy
na zoubky a dásně :cry: heřmánek azulenový a nebo římský, ale nikdy ne koncentrovaný!!!!!
U TOHOHLE VŠEHO, PLATÍ POMĚR, DO DLANĚ ZÁKLADNÍHO OLEJE TAK MAX 1 KAPKU TOHO ÉTERICKÉHO!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZVLÁŠŤ U SALUSU :slight_smile:
už ředěný jsou oleje firmy Ellinor - ta moje lektorka je na děti používá asi nejvíc, ty se pak dají používat přímo jejich stránky www.ellinor.cz
ty jejich stránky na mě působí ještě sympatičtěji než Salus :sunglasses: popravdě :slight_smile:
další co používala je eone - stránky - www.ecofit.cz
Doufám, že všechny odkazy fungují
ještě přihodím odkaz na stránky tý lektorky u který jsem si tenhle minikurzík dělala, jinak má přednášky a masírování dětiček a pod v Mateřském Centru Čmelák na Kunratické (v Luně). www.ekofamily.cz
ufffff :grinning: :dizzy_face:
18. pro 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši jsem to rozhodila :slight_smile: My jsme dneska byli na velkém ultrazvuku v nemocnici. Všechno je v pořádku. Mamutek měří 19,3 cm a tvářil se, že ho to šťouchání pěkně otravuje, protáhl si nožičky a buď nám mával nebo hrozil doktorovi za to otravování :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: fotky dodám zítra, dneska už je tma a nacvičovat s foťákem a baterkou jako minule jsem líná.
Jen Pavel byl z toho nějakej rozhozenej, třeštil oči na monitor až jsme se s doktorem začali smát. Ale on to vstřebá, až se zítra vrátí z práce a vyspí se, tak bude v pohodě. Měl studovat literaturu, pořád jsem mu něco podstrkovala. :slight_smile:

Mám nějak moc cukroví... :fearful: snad přijedou Pavlovi rodiče a pantáta to sní. Ať vařim nebo peču, je toho pro regiment. To jsou moje selský geny. :grinning: jenže už jsem jak koule,, mám nabráno na celý těhotenství dopředu ale nebudu se kvůli tomu rozčilovat. Ono to s tim zdražením půjde zase pěkně dolu.
Všem přeju pohodu, těm co něco trápí tak zlepšení a těm co nic netrápí tak ať to tak hlavně zůstane! Páček!! :slight_smile:
18. pro 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ahoj,ahoj :grinning:
Any,ty jsi to tak pěkně rozepsala,je to fakt zajímavý,juknu na ty stránky a poučim se.
Cukroví mám taky dost,k těm mým dvěma druhům jsem dostala ještě krabici od našich a velkou domácí vánočku,dobře jsem ji uschovala a vsugerovala jsem si,že doma žádná vánočka není,protože bych ji snědla ještě před svátkama :confused: :slight_smile: jsem ujetá na sladký :angry: :sweat_smile:
Koukám,že nechcete znát pohlaví předem,my se taky nechali překvapit,ale tušila jsem kluka a má intuice nezklamala :slight_smile:
Dnes jsem byla v Batoletech a v chicu v pražský zkouknout sedačky,viděla jsem tam tu tvoji Bertiku,je fakt hezká,krásně holčičí,to se bude Kačence jezdit :dizzy_face:
Jaku,to je fajn,že máš v Káje pomocnici,je to slečna,tak nacvičuje u brášky,holky to maj v krvi :grinning: My bydlíme v dvoudomku a v druhé půlce bydlí švagrová s rodinou,neteř(též osm let)je taky taková,od začátku Vítka zbožňuje,když přijde na návštěvu,tak se od něj nehne,je to malá chůvička,pořád by ho objímala,hraje si s nim :dizzy_face: To synovec(pět let),koukne na Víťu a víc ho zajímají Víťulovi hračky a tak,prostě chlap :wink: ,toho víc bude bavit,až povyroste a bude si s nim kopat na zahradě do míče :slight_smile:
18. pro 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vyhlašuju anketu - v kolik hodin vstávají vaše miminka ??? My si dnes dali opět půl šestou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Viono- jukla jsem na fota z vítání, moc vám to slušelo, Vítek je už kus chlapáka :slight_smile:
Zuzi - tak coooooooooo ???? Jsem jak na trní!!!!
19. pro 2007 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nás pořád nic. Už jsem se smířila s tim, že na Štědrý den pod stromečkem všichni tři nebudem a jestli budem tak s terkou v bříšku. No snažim se myslet pozitivně a netrápit se s tim. Jenže já jsem s tim tam počítala ... s tim že porodim nejdýl dneska, aby nás na 24. pustili domů, že to zklamání tam přeci jenom je. Jinak se musim pochlubit že mám úplně úžasnýho manžela :dizzy_face: jelikož dnes položí podlahu a zítra se můžem stěhovat. Fakt jsem nevěřila, že to do Vánoc stihne a on to má i s předstihem a já to zvládnu ještě přestěhovat a uklidit. Za chvilku vyrážíme do města koupit stromeček. Chtěla bych aspoň 3m, ale asi nedostanu svolení :cry:
Musim si udělat víc času na koníka a shlídnout vaše albumky a mimískama. Bože jak já se na tu naši treperendu těšim a Vám to muckání závidim, ale už to brzy příjde :slight_smile:
Viono tobě závidim ty kila co máš dole. Já si teď poslední dny připadám jak opravdový hroch. Jak mi to břícho už tvrdne tak mi dělá téměř jakýkoliv pohyb potíže no a nemluvim o svých nateklých nohou.... Když to budu zvládat tak si založím pupkatý albumek :grinning:
Mějte se zatim moc moc krásně
Renčo: já už zase nespim asi mě už Terka trénuje - dnes 1:10; 2:30; 3:15; 6:45 = to jsou moje budíčky :grinning:
19. pro 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertík - my vstáváme v 6,30 :confounded:

jo a 8/1 máme první lekci plavání!!!
19. pro 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertíku, David se budí v 6.30, ale většinou, co si ho přenesu do ložnice, tak ještě usne a spí tak do 8.00. Ale poslední dobou se mu už spát nechce, takže buď ho nechám v pokojíčku, rozsvítím mu malé světlo, dám mu tam kolotoč a ostatní hračky a je klid a já můžu jít ještě spát :grinning: a když chce mermomocí ke mě do ložnice, pláče a nechce už spát, tak mu v ložnici taky rozsvítám lampičku, dám mu hračku a je ticho. V 6.30 s ním fakt nevstávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, tak si udělejte Vánoce až budete mít Terezku doma, to je jedno, že nebude 24. :wink: Jinak ti přeju, ať to všechno zvládneš na 1* a pak nám musíš poreferovat

Vítkovi gratuluji k zoubečku, nám se pořád s přestávkama klube ten jeden dole, ale ještě pořádně vylezl :confounded:

Slunicko, napiš pak jaké to bylo...my máme zase odložené očkování, jelikož je Davča nemocnej, takže než budeme naočkovaný a budeme moct chodit plavat, tak fakt bude léto :angry:
Jsem vůbec netušila, že mu něco je, jen 1-2x denně zakašlal, ale myslela jsem si, že to je ze suchého vzduchu, ale když jsme byli zeptat na to očkování, kdy máme přijít, tak se mě mudr. ptala, jestli mu něco není, tak jí říkám o tom kašli, tak ho prohlídla a má prý zánět nosohltanu, takže nemůžeme ani cvičit a po očkování taky nebudeme moct. Ach jo...

Dneska má dorazit židlička od Chicca, tak jsme na ni zvědavá...

A moc a moc děkuji Any i za IP, moc mi to pomohlo se zorientovat a teď už vím, co a jak :grinning: ...víte už, co to bude, nebo si to nenecháte říct?
Prý už mají 3D ultrazvuk tady v Lbc...
19. pro 2007 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Onďa řádí většinou od 21 do půlnoci, pak usne a spí s jednou přestávkou kol 3-4ráno na kojení do 7.30. Kéž by to vydrželo!No a to starší mimi spinká když nevstává do školy min do 9h, o prázdninách do 10H, to už na ní chodím koukat zda žije, neprobudí jí ani kravál když nám rekonstruovali panelák!!!! :grinning:
Lendy dík moc za doporučení Babycalmu-vysadili jsme Sab a Babycalm zázračně pomáhá a malýmu i chutná. Holt je asi po mě na bylinky.... :slight_smile:
19. pro 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....dlouho jsem tu nebyla a ani opravdu možná už chodit na koníka nebudu.......ani nevím kde bych začala asi zase budu brečet..... :frowning2:

Tak minulý týden jsem dostala ten nejkrásnějsí dárek k Vánocům co jsem si mohla přát i můj skoromanžílek....dělala jsem si minulý týden v pondělí
těhotenský testík a vyšel pozitivní, dělala jsem si ho obden až do pátku a čárka byla vždy výraznější....rozhodla jsem se jít v úterý tj.(včera) k Mudr.aby mi potvrdil těhotenství, chodím stejně jako Zuzka k Dlouhému....těšila jsem se jak mi ukáže na ultrazvuku malého drobečka, udělal mi nejdříve vnější ultrazvuk a pak vnitřní prohlížel mě snad 20 min a zdělil mi, že bohužel žádnou graviditu nevidí, že je mu to líto, v tu ránu jsem se samozřejmě rozbrečela ten pocit nikomu nepřeju zažít!!! Vzal mi krev s tím, že si mám ještě dneska (včera) dojít do nemocnice na ambulanci a tam mi zjistí zda jsem opravdu těhotná.....krev opravdu potvrdila hormon HCG 1717 což zrovna není málo, takže těhotná jsem, bohužel se neví kde....může se jednat o mimoděložní těhotenství!!! Vůbec se mi to nechce holky psát, ale nevím a možná mi to i trochu pomůže se vypovídat!!! Je to jak noční můra!!!!
Takže dneska jsem byla na ambulanci gynekologické v nemocnici a tam mi řekli, že mi dneska ultrazvuk dělat nebudou, když mi ho Mudr. Dlouhý dělal včera a že mám přijít v pátek ráno na krev a že mi rovnou udělají citlivější ultrazvuk a snad už by v děloze mělo být něco vidět, takže tedˇ jsem doma a na nic jiného nemyslím, jen na to aby to nebylo mimoděložní těhotenství.....mám hrozný strach a nervy....... :frowning2:
Myslela jsem si, že všem dám ten nejkrásnější dárek pod stromeček a možná to budou spíše pro mě ty nejhorší Vánoce.....
19. pro 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy určitě dám vědět, jen se nám snad nezhorší vyrážka. Ke kožní jdeme až 7/1 :unamused: ale jdeme jako první a oni každý den ráno mění vodu, tak by měla pro nás být úplně čistá a chloru je tam prý jako u nás doma v kohoutku.
19. pro 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kacm, nebud smutná. asi je moc brzy na to aby bylo něco na utz vidět. Mám podobnou zkušenost. V červenci jsem zjistila že jsem těhule. Pracuji v nemocnici a nabírali sjem si krev, já měla poprvé hcg asi kolem 100. Byl ajsem teprv v 4 týdnu tak jsem si řekla že radši půjdu na gyndu protože jsme se za týden chystali na dovču. Bylo pondělá, doktor nic na utz neviděl, jen malou cystu. Rekl mi že je to asi mimoděložní, byla jsem z toho na nervy. Za 5 dní jsem šla znovu a furt nebylo nic vidět ale hcg bylo už 500, plašila jsem že je to mimoděložní. Dovču jsme radši posunuli otýden a na gyndu jsem šla za další 5 dní a to už tam končně bylo na utz vidět těhotenství. To už jsem byla 6 až 7 týden.Takže nevěš hlavu. určitě to bude brzy vidět. omlouvám se za překlepy... :wink:
19. pro 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berudno moc děkuju trochu jsi mě uklidnila, ale Mudr. nějak nevnímá tvé pocity a rovnou řekne, že to vypadá na mimoděložní těhotenství a ještě mě zaráží že mám HCG 1717 což je opravdu hodně....budu doufat, že už v pátek by mohlo něco být vidět......nejsem plašan, ale spíše te vyplaší ty doktoři. :frowning2: ...asi abys počítala s každou variantou, no nervvíky mám jak špagáty....
19. pro 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě také vyplašila ta má doktorka, rovnou řekla to je asi mimoděložní atd...já pak seděla furt u internetu a četla o tom všechno možné abyla z toho na nervy, přeji ti aby se prokázalo těhotenství a napiš pak, ju?pa :slight_smile:
19. pro 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu jsi zlatíčko....moc moc děkuju...také jsem včera seděla na netu a vše četla o mimoděložním těhotenství....sleduju se jako nikdy, když mě píchne, tak už si myslím, tak a tedˇ to začne a pojedem a je to mimoděložní....člověk se opravdu začne hlídat, až když ví, že něco není v pořádku....pokusím se na to nemyslet a moc ti děkuju...... :dizzy_face: Určitě ti napíšu možná i do IP.
19. pro 2007 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k.papaappap :dizzy_face: :wink:
19. pro 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, no to je mrzutý :pensive: a ti dr. by někdy potřebovali jít na nějaký kurz lepšího chování. Nechápu, co by jim to udělalo, kdyby ti ten UTZ udělali hned a nenechávali tě stresovat do pátku-to je teda fakt jednání :angry:
Jinak já mám zkušenost takovou, že aniž bych poznala, že jsem těhotná (bylo sotva 10dnů po oplodnění), tak i v takovou brzkou dobu tam moje gynekoložka něco viděla (jen teda takovou tečku) a hned mi řekla, že jsem asi těhotná ať si skočím i na krev. Jsem tě moc nepotěšila, co :pensive:
Ale moje kamarádka se dlouho snažila o mimi, už je starší a nešlo jim to a když po strašně dlouhé době otěhotněla, tak se zjistilo, že je to mimoděložní těhotenství. Když pak byla v nemocnici, tak ji pořádně vyšetřili, zjistili, že těch příčin, proč nemohla tak dlouho otěhotnět bylo víc, takže ji dali do kupy a za 1/4 roku už byla zase těhotná a dopadlo to dobře :wink:
Vím, že to je pro tebe moc a moc těžký, musíš na to pořád myslet a nezbývá než jen čekat na pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale třeba to opravdu dopadne dobře, jak píše berunda a jestli bohužel ne, tak uvidíš, že za chvilku budeš určitě opět těhotná a bude všechno v pořádku a budeš se těšit na toho mrňouska :wink:
Přeji ti teď velkou sílu to vydržet do pátku a určitě napiš, jak jsi dopadla. Budu ti držet palečky ( i s Davídkem :grinning: ), aby to dopadlo co nejlépe :dizzy_face:
19. pro 2007 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. :wink:
Tak náš Onďásek spinká teď líp,chodí spinkat kolem půl sedmé a budí se kolem čtvrté a pak ještě usne a vydrží tak do 7,8.A někdy vydrží i do tý sedmý.Tak jsem ráda,že se nám to zase trochu zlepšilo. :wink: No a už asi tři dny se konečně otáčí ÚPLNĚ sám.Před tím se mě aspoň musel chytit za prst.No a dneska jsem se nachechtala,děda ho naučil vyplazovat jazyk,tak teď nic jinýho nedělá :grinning:
kacm je mi líto,že se takhle nervuješ a moc doufám a přeju ti ať ti to v pátek dopadne dobře a napíšeš nám veselou zprávičku!
zuzko Terezka asi fakt bude vánoční dáreček :wink:
19. pro 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...... :frowning2:
Tak jsem celou noc opět nespala a přemýšlela proč se vůbec takové věci stávají zrovna lidem, kteří si to opravdu nezaslouží!!! Jsem možná více přecitlivělá jelikož se kolem mě hodně špatného stalo i spojené s miminkama....nechápu to: zase v televizi minulý týden bylo, že matka vyhodila své dítě do popelnice, fakt toto nemůžu pochopit, jiné páry se snaží a když se jim to konečně povede, tak si užívají chvíle štěstí, ale jen na piko sekundu protože to štěstí jim v okamžiku vezme zpráva o tom, že to těhotenství je mimoděložní!!!! Ten život je opravdu nespravedlivý a u mě a mé rodinky asi dvojnásob..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Lendy je opravdu hodně zvláští, že ti těhotenství tvá gynekoložka zjistila tak brzo, co jsem četla, tak než se vajíčko oplodní a putuje na to správné místo a uhnízdí se tak to těhotenství se prokáže nejdříve tak ve 4tt spíše 5-6tt to co mi říkala gynekoložka včera v nemocnici a následně jsem si to přečetla v článku.......měla jsi opravdu štěstí a přeji ti i nadále, aby se Davídek vyvíjel tak dobře jako dosud...... :dizzy_face: moc děkuju.
Pidulo také moc děkuju, nezbývá nám než čekat na verdikt je možné, že ani v pátek na ultrazvuku nebude nic vidět, pořád si říkám, že je to třeba moc brzo a to těhotenství jsem zjistila opravdu v ranném stádiu....kéž by!!!
Ale také špatné věci se stávají protože mají nějaký důvod....
Chtěla jsem vám to holky zdělit jako hezké překvápko na štědrý,ale osud chtěl jinak ..... :cry:
No nezbývá nám než čekat.....mějte se fajn....... :dizzy_face:
20. pro 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kacm, neházel flintu do žita, ještě nění nic ztraceno!! Já když šla poprvé k mudr. tak mi jen suše řekl, že tam nic nevidí, že jsem málo napitá a pak mi řekl "něco tam je". Asi za 3 týdny jsem tam šla znovu a to mi jen sestřička vystavila těhotenstkou průkazku, to už jsem byla v 9tt, ale furt jsem tedy nevěděla pořádně, jestli jsem těhu. Prostě oni na to nemají cit.
Kačko drž se a věř tomu, ono to určitě vyjde!! Držím palečky!! a dej co nejdřív vědět!!
20. pro 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kačko,neházej flintu do žita,ještě není všem dnům konec,na to,aby to bylo mimo,mi příjde,že máš dost vysoký HCG,moje kamarádka nedávno bylo mimoděložně těhotná a přišli na to i proto,že ji vůbec nestoupalo HCG,nad 600 nevylezlo mám pocit.Říká se,že HCG nad 1000 už je těhu v děloze,ale nechci ti lhát,jen jsem to slyšela.Já jsem se nabírala ten den,co jsem našla // a měla jsem necelý 3000,to byl víkend a v pondělí jsem si volala na gyn a objednali mě až za dva týdny,protože dřív by tam prý dr stejně nic neviděl,ale nevim,jestli mysleli gestační váček,nebo i srdíčko,každopádně mi dělali první UTZ v šestým týdnu a Vítek už byl vidět.Tak ti třeba prostě jen dělali UTZ moc brzo a v pátek se mimi objeví.Moc bych ti to přála a pokud to nevyjde,určitě se brzo zadaří,uvidíš :wink: :dizzy_face: Držim palce :slight_smile:
20. pro 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono že jsi si tu první větu okopčila :grinning: :grinning:
20. pro 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak,máme stejné myšlenkové pochody :wink:
20. pro 2007 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mate nekdo zkusenostiz libereckou porodnicí,slyšela jsem na ni mnoho stížnosti že tam jsou nepříjemny sestry....
20. pro 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska - já tam rodila a stěžovat si nemůžu!
20. pro 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacisko,já tam taky rodila a byla jsem spokojená :wink:
20. pro 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
od nas z rodiny tam byli vdycky nespokojeny treba chytli nákou neprijemnou babu,teta ktera rodila pred 3 mesicema tam mela docela neprijemnou sestru skákala ji na bricho jako blazen a byla na ni prej hnusná,mela za sebou 4 porod tak vedela co ji ceka ale necekala takovej neochotnej pristup ja se jen tak ptam protoze mam s toho docela strach sice je brzo ale stejne... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. pro 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci,to asi taky o tom,na koho narazíš,jestli budeš mít štěstí na lidi,nebo ne,na někoho nepříjemnýho můžeš narazit všude,jo a mě taky setra hupsla na břicho a jsem za to vděčná,protože mi to pomohlo Vítka vytlačit ven,oni vědí,proč to dělají.Nějaký holky tady rodily i v Jablonci,nebo Frýdlantě,tak jestli máš strach,můžeš se rozhodnout i pro jinou porodnici :slight_smile:
20. pro 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek