• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahojda, stále jsem v jednom návštěvním kole, takže vás jdu všechny jen pozdravit a popřát vám a všem dětičkám všechno nejlepší co jde a hodně zdraví a pevných nervů a dobré nálady a tak dál a tak dál do dalšího roku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Anička
PS: už se těšim až se sejdem, ať už tady nebo někde v Liberci!
31. pro 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás vítám v novém roce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Mě se Silvestr líbil - byli jsme s Jířou doma a mastili hry ( totálně jsem prohrála Člověče napij se :grinning: ). A dala jsem si poprvé trochu vínka...no až já půjdu si někam sednout, tak to se mnou bude hoooodně rychlí :sweat_smile: :wink: .
Lendy - já dávám Kačce zatím jen mrkvičku, brambor, brokolici a ovoce. S tím jídlem jsme na tom stejně - kupované jí chutná, ale to ode mne jí zprvu taky nejede. Včera jsem jí dopo dala uvařenou bramboru s nastrouhanou mrkví - tak to se ksichtila a netvářila se zrovna nadšeně. No a odpo jsem jí dala druhou půlku a to už jedla normálně. Prostě ty kupované jsou asi chutnější, ale já jí budu dělat i svoje.
Jinak s tou vaší "vymožeností" , tak u nás je to to samé. Kačka mě musí mít furt na očích, jakmile zjistí, že mě nevidí, začne kňourat a rozčilovat se. Když mě zase uvidi, tak se uklidní. A jeden čas jsem přesně byla hotová, že mám doma "mamánka" - nechtěla být u nikoho jiného než u mě :unamused: . Prostě jakmile si ji chtěl někdo jiný pochovat, začal hroznej řev. Ale to se už docela spravilo, ale záleží na Kačky náladě.
Pidulo - a nerostou vám třeba zoubky :confused: . Kačka taky byla protivná, ukňouraná a já pak náhodou zjistila, že se nám už klube první zoubek :confused: :grinning: .
Jooo a holky, prý se dělá, že ten z vás, kdo objeví první zub, tak má za to něco od partnera dostat, tak začněte pořádně ty vaše miláčky hlídat :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi - co Terezka????? Koukej dát nějaký fotky, moc se těším, až ji uvidím :dizzy_face:
Kacm - tak to jste měli parádní Vánoce, jeee to je pěkný. Tak se opatruj, mamino :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jsem dočetla ty super zprávy od Kačky a Zuzky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou fakt krásný vánoční dárky, já se rozepíšu trochu víc až budu doma sama, zatím tu mám stále v zádech Tchýňovi, takže jsem urvala jen chviličku :slight_smile:

Koblížku, taky chci zjistit jak je to s tím cvičením v nemocnici, ikdyž nevím jestli tady budu rodit, tak si to chci okouknout a taky začít cvičit. Jsem mamutka!!!! :dizzy_face: ale fakt se tím nestresuju, mimís mě okopává jak záhonek a to je pro mě hlavní. :dizzy_face: :grinning:
Pápá! Aníš :sunglasses:
1. led 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak je tu Nový rok a všem vám přeji,ať je šťastný a pohodový,hodně zdravíčka a děti hodné,a tak dále,a tak dále :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Tak já jsem s příkrmama zatim jen u zeleniny,týden měl mrkvičku,teď druhýden květák,zatim kupuju ve skleničkách,mám ty od Hami první lžička,Vítek statečně papá,i když mi nepřijde,že by mu to moc chutnalo,jojo,prso je prso,vlastně pořád jen kojim a jednou denně zelenina,chci mu dát pomalu už i večer kaši,jen nevim jakou,koupila jsem zatim sunarku nemléčnou,tak to příští týden zkusim,jestli mu zachutná.Do budoucna bych mu chtěla doma vařit,ale zatim to nemá cenu,protože toho ještě moc nesní a abych vařila tři kolečka mrkve,tak na to se můžu.... :wink: :slight_smile:

Lendy,tak náš Víťa je zatim v pohodě,nerad je sám,pořád chce,aby se mu někdo věnoval,ale pokud má společnost,je mu jedno,kdo to je,hlavně,že není nuda :grinning:

zuzko,malá je krásňoučká,takovej drobeček malinkej,moc se vám povedla :dizzy_face:

Pidulo,dnes mi volala paní Vejražková a jdeme příští čtvrtek poprvé plavat :sweat_smile: v půl druhé a co vy?Já se tak těšim,jen Vítek ještě trošku kašle a nudlá,tak ho musim vykurýrovat :pensive:
a zítra nás čeká třetí očkování,to zase bude odpoledne proplakaný...Tak hezký večer :slight_smile:
2. led 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdareček! :slight_smile: koukala jsem na stránky porodnice kvůli cvičení a zjistila jsem, že je nový primář! tak teď bych potřebovala čerstvé ohlasy, jestli se to tam nějak mění. Doma vypukla debata kde budu rodit. Rozsekla to babička, že nejlíp, kdybych byla na konci těhu u ní, je to gynekoložka, dokonce byla i primářkou. Ale bydlí v Orlických horách zhruba 20km od Náchoda a taky jí je 82let. Takže stále je stejný problém, jak já se do toho špitálu budu dostávat :slight_smile: ale byla bych pod odborným dohledem, to je fakt, ona je velký machr a v Náchodě je legenda, takže by se všichni smekali. Takhle jsem většinu dne sama doma, nebo i dva dny. :unamused: uvidíme, jak moc bude mimís spěchat ven, podle toho se rozhodne. Takže akutně tady, plánovaně v Náchodě... zatím :slight_smile:
Kdy vás předával gynekolog do péče porodnice? Já v tom mám nějaký hokej, teda zjišťuju, že to je asi doktor od doktora jiný, chjo!
Koupila jsem na konci roku kočár, padnul mě jeden do oka a dokonce mi na něj Pavlovi rodiče podstatnou část peněz dali. Jinak na prachy radši nemyslím, jinak upadám do deprese, vyskočilo nám "inkaso" o 2000,- nahoru. Navíc nemůžu dokopat Pavla abychom si sedli a napsali pořádnej rozpočet. :angry: :rolling_eyes: pořád nechápe, že ikdyž hodně zdědím a seženu, tak stejně potřebuju dost peněz na výbavičku. Ach jo! :unamused: a to jsem fakt tak skromná, že už víc ustoupit nemůžu. :confounded: to prostě není kam...
No konec fňukání to nikam nevede.

Když byste někdo něco prodával, tak dejte vědět. Třeba tu knížku Bezpečná náruč rodičů, ta se mi fakt líbí!
jdu nastrkat ty fotky z ultrazvuku do alba. zatim pa!
2. led 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Zuzko Terezka je krásná a co má vlásků :wink:
Bertíku no občas si říkám,že to těma zoubkama bude,ale každý den koukám do pusinky,ale zatím ani náznak.Ale třeba ho ty dásničky svědí,nevím... :unamused:
viono,taky mi dneska paní volala,jdeme taky ve čtvrtek,ale už v půl jedný.Tak jsem na to zvědavá a moc se těšííím :wink: Hned jsem mamku dneska zaúkolovala,ať se mi podívá po plínách do vody,tak už mi je koupila.Jen na mě o svátcích skočil nějak bacil,tak doufám,že se z toho dostanu a hlavně aby to nechytil Ondík.
2. led 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ana..já ti můžu nabídnout klasickou vaničku. Využili jsme ji asi tak cca 3-4měsíce. Kdybys měla zájem, tak písni IP...
3. led 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no Terezka je kouzelná, vlasatá a jak je ještě maličká :dizzy_face: :grinning: to už si ani moc nepamatuji, když byl Davča takhle malej :grinning:

Holky, napište pak o tom plavání...jsem hrozně zvědavá, jak to probíhá... :sweat_smile:

David je konečně zdráv, takže jsme najeli na cvičení, aby nezlenivěl.
Holky mám dotaz, jestli se vám mimča přetáčí z bříška na záda a jak to dělají. David má nějaké náznaky a nevím, jestli to je ono. Zapře se na natažené jedné ruce, jednu nožku dá pod sebe jako při plazení a chce se překulit-no moc mu to nejde. Ale o přepadnutí se nejedná, to už dělal dřív a vypadalo to jinak...

Pidulo a jak chodíte s Ondráškem za ručičky?

Na čajíky jsem na něm vyzrála :grinning: koupila jsem mu ten magický hrneček od Aventu, dalo do toho zředěný čajík a dala mu to jako hračku, on si s tím hraje, cucá to, takže pije i ten čaj :grinning: a ještě si o to brousí dásně :grinning:
Ale jinak mi stávkuje s příkrmy, nechce a nechce, už ani ty skleničkový, raději si teď dá mlíčko...

Any, tu knížku mají v knihovně i s DVD, já budu prodávat poloh. lehátko, ale to je asi jen pro kluka:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=39628

s tou porodnicí, já myslím, že by jsi to zvládla i tady v Lbc, v Jbc nebo ve Frýdlantu. Jet takovou dálku do Náchoda by se mi nechtělo, o té porodnici jsem také slyšela samá pozitiva, ale také poslední dobou tam byli nějaké personální rozbroje právě v porodnici-někde jsem o tom četla.... Ono dle mě je to jedno, kde rodíš, nejvíc asi záleží na přístupu personálu a to si moc nevybereš...
4. led 2008 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tak Vítek je poprvé nemocný :cry: ,má rýmu,kašel,trochu teploty,tak nám ho doktorka včera nenaočkovala a s plaváním máme taky čtrnáct dní utrum :frowning2: ,je mi ho líto,chrčí,z nosu mu teče,koupila jsem mu kapičky hedelix dle rady doktorky,ale dostat je do něj,je umění,poovinu toho vyplive ven,i když mu to dám na lžičce v čaji,stejně to pozná,zkusim ještě ovocnou šťávu.A pak taky ten spray do nosu od Nivea baby,ale nastříkat mu ho do nosu je taky kumšt,já ho chudáka vždycky položim na deku na zemu,znehybnim ho vlastnim tělem(podpásovka :grinning: ),odsaju nudle,vyčistim nos,nastříkám spray a pak si ho deset minut udobřuju,on řve jak siréna,no super a ty noci,po hodině vzhůru,brečí,půl hodiny ho natřásám,usne a znovu za hodinu budíček,asi dneska Ondru přestěhuju z ložnice do obýváku,aby se trochu vyspal,jinak nám v práci usne taťka :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem se vykecala :slight_smile: :grinning:
Any,já bych taky nejela dobrovolně rodit nikam daleko(i když s tvou protekcí to máš fajn)protože já když si vzpomenu na cestu domů z porodnice v autě se sešitým spodkem,přišlo mi těch pár minut jak věčnost,do toho vítek ječel,to byla romantika,že jedem konečně domů :sweat_smile: :confused:
Lendy,Víťa se otáčí jen ze zad na bříško,obráceně ještě ne,ani se neplazí,jen když je na břiše,otáčí se kolem dokola své osy,příjde mi,že lézt nebude ještě dlouho,ale to je fuk,však má dost času :slight_smile:
Taky jsem si koupila ten hrneček od Aventu a asi ho začnu používat,jak píšeš,zkoušela jsem mu dát čaj do flašky a nechytám se,má dost tekutin ode mě z mlíka,tak to zatim nehrotim,ale chci ho postupně zvyknouti na jiný pití
4. led 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
tak my máme taky po plavání.Onďa je nemocnej a doktorka mi řekla,ať to oddálím,že je to zimní období...
tu flaštičku na čaj máme taky,nejřiv ji nechtěl,že mu z toho nic neteče.. :slight_smile: Ale teď už je to dobrý.
Lendy Ondrášek se otáčí,příjde mi teda,že né úmyslně :slight_smile: ,zvedne se na ručičky,jednu zvedne nahoru a jak se za ní dívá,tak se překulí na záda.Chodí za ručičky,buď ho držím v podpaždí ,nebo se mě drží za prsty.
4. led 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojíík mamči....
Zuzi moc chválím Terezku je opravdu kouzelné miminko a ty naušničky na ní vypadají fakt prdˇácky jak je malinká, a také chválím váš Vánoční stromeček vždycky když jedu domů autem k mamce, tak ho zahlédnu tak už konečně bydlíte v novém vidˇ? :grinning:
Holky chtěla jsem se zeptat zda jste měli nevolnosti a kdy přestali....já už týden jsem živa o vodě a rohlíkách, jinak mi vše smrdí a nemůžu ani vařit vadí mi i nakupování potravit, ale překonat to musím jelikož moje drahá polovička něco jíst musí.... :dizzy_face: Koupila jsem si lízátka v lékárně na nevolnosti v těhu, tak jsem zvědavá zda to přejde.....no projít si to musí každá.....jen doufám, že to uspoupí brzy, jelikož stále chodím do práce a chtěla bych i nadále, jelikož co tedˇ je za nemocenskou jsou fakt směšné peníze, za to mi to nestojí...... :confounded:
4. led 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko mně bylo zle snad od prvního dne :sweat_smile: A trvalo mi to první 3 měsíce,začal 4 a ze dne na den mi bylo fajn,kdyby mi nerostlo bříško,tak bych ani nevěděla,že jsem těhotná.Já jsem třeba nemohla cítit lak na nehty,u našich,když si mamka lakovala hlavu... :wink: Tak ať tě to brzy přejde :wink:
4. led 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pidul a to se takhle Ondrášek udrží, když ho vezmeš za prsty? Ty brďo, to je teda šikula :dizzy_face:
no s tím přetáčením-přesně takhle mi to už dělal, ale to mi přišlo, že spíš přepadnul, teď vyloženě chce mermomocí na záda, když už ho nebaví si hrát na bříšku a já ho nepřekulím, tak se takhle snaží sám, ale nevím, jestli to je O.K....nejspíš asi ne, on je takový truhlík na ten pohyb. Tak pěkně se plazil dopředu a dozadu a teď se jen točí dokola :grinning:
ach jo, tak zase jsou všichni nemocný :pensive: a žádný plavání nebude :frowning2: a já se tak těšila, jak poreferujete...tak se tam všichni sejdeme asi až v létě :grinning:
viono, my měli Hedelix sirup a po 3 dnech byl kašel a zahleněnní pryč. Ale pro všechny případy jdu zítra pro odsávačku na vysavač, kdyby byl ještě v zimě nemocný...
kacm, mě bylo fajn, jediné, co jsem nemohla ani cítit bylo kafe, takže šéfovi v práci musel vždy vařit kafe někdo jiný :grinning: , jinak bych se jim do toho vyblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přešlo to jako u piduli.
Tak ať jsou kluci brzo zdravý, ta zima je fakt strašná...
4. led 2008 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidulo, tak to já nesnesu jakýkoliv smard, mě vadí i vůně které máme v zásuvkách v bytě....no na skoro vše jsem citlivá nemůžu se ani vonět normálně mi to vadí.....no do třech měsíců to mám ještě půlku, tak se mám na co těšit....děkuju také doufám, že mě to brzy snad přejde..... :wink:
4. led 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy u nás je to fakt každý den jiný.Přetáčení na bříško mu tak před 14 dny ještě vůbec nešlo,pak na to jeden den přišel.Pak pár dní zase nic.teď už se točí co ho položím na zem.A hlavně zachvilku je uplně někde jinde.Ještě že jsem už tu ohrádku koupila... Na ty zádíčka...taky jak kdy se mu chce (teda spíš přepadává,jak pišeš),většinou se taky spíš vzteká na bříšku,tak ho překulím,jenže on se zase překulí zpátky a zase se vzteká :sweat_smile:

Kačko,to jsi mi připomněla... když jsem rodila-měla jsem stahy a manžel za mnou přijel se podívat (vůbec netušil,že už budeme rodit),tak mi chtěl udělat radost,přijel jak kdyby jsme šli randit,tak se navoněl a tak... jenže mě se dělalo tak zle,že jsem ho pořád od sebe odstrkovala...prostě vůně,kterou jsem mu sama koupila mi smrděla neuvěřitelně :sweat_smile: Ale pak na sále už mi to nevadilo :wink:
4. led 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, holky moc a moc díky za rady, taky začínám mít pocit že to prostě nějak zvládnu tady. :slight_smile: jinam se nedostanu, nemáme auto a navíc jsem většinou sama doma, ale cokoli jinýho je děsně komplikovaný. Hlavně jsem to začala takhle vymýšlet, protože jsem chtěla aby máma byla se mnou. přítel jít k porodu nechce. Máma umí masírovat, reiky a další šikovný věci, navíc je hodně autoritativní. Ale je to děsně překomplikovaný. :slight_smile:
Kačko, mě vadilo kde co až do 4měsíce a pak mi máma doporučila zvýšit příjem b-vitamínu, já jsem zmákla kvasnicovou pomazánku což je darda, ale pomohlo to rychle. Ale pořád mi vadí když se peče chleba(což je neštěstí když máme domácí pekárnu), vzduch v obchoďáku, čuch když se smaží, kapr, králičí maso a občas i voňavky.
To už k těhotenství patří.
Sluníčko díky, ozvu se :slight_smile:
Jdu zadělat ten chleba ...
4. led 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - já si zase nemohla vůbec čistit zuby, hrozně mě to natahovalo a dávila jsem se u toho. Přešlo to taky asi po cca 12-13tt..

Lendy, my snad plavat půjdeme...8/1, ale 7/1 jdeme ke kožní, protože Mikšu hrozně trápí vyrážka. Má jí pod krkem a na břišku. Ale nesvědí ho to... někdy to má lepší a někdy to zase vyleze... :frowning2: :frowning2:
4. led 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vítkovi dala teď před spaním sirup,opět v čaji(už to neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),po večeři(už dlabe kaši :dizzy_face: ) a on mi pěkně všechno vyzvrátil,Lendy,help :slight_smile: jak jsi ten sirup dávala Davčovi ty?Ve šťávičce?
Kačko,já netrpěla na nevolnosti,zato na pálení žáhy,celých devět měsíců,občas mě ty šťávy žaludeční tak nakopávali,že jsem házela kačeny ještě v devátým měsíci,tak snad tě to brzy přejde :wink:
Ty jo,neřádí nějaká epidemie,obě maminy,co se mnou mají chodit plavat,mají taky nemocný mimča,tak koukám,že máme odklad všichni Pidulo :astonished:
4. led 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, no dávala jsem mu to normálně přímo tou odměrkou, ale já-magor jsem mu to poprvé dala, když ležel a samo, že se mu to dostalo někam jinam a byl zakuckanej a nemohl se toho zbavit hrozně dlouho, měl to v dýchacích cestách a nemohl to vykašlat, jak ten sirup je hustý. Takže jsem mu to dávala, když seděl v klidu v židličce a pomalu, aby to stíhal polykat. Ale byl to vždy děs-jsem vždy myslela, že to vyzvrací, taky mě napadlo mu to s něčím smíchat, ale zase jak mi teď nich nechce pít, tak bych neměla jistotu, jestli to všechno zdlábnul. Je ale fakt, že jsem mu to dávala vždy ráno a odpoledne a pak tak za cca 1/2hod. šel normálně jíst a nevyzvracel to. Tak jsem ti asi moc neporadilo, ale nám nic jiného než ten Hedelix nezabralo.

ty jó, sluničko, na tebe spoléhám, že poreferuješ alespoň ty, tak ať se dá Mikulášek dokupy...
4. led 2008 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak už vim,čím to je,já nemám sirup,ale kapky,ty jsou taky určený i pro kojence,kapu je na lžičku a doředim čajem,ten sirup by byl ale asi lepší,protože ty kapičky jsou sice sladký,ale obsahujou i mátu,tak jsou lehce do mentolova a to asi Vítkovi vadí,ten sirup je asi lepší na chuť pro prťata,tak jsem doma,zítra mu vymačkám šťávičku z mrkve a nakapu to do toho,snad to slupne v poho,díky Lendy
4. led 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jeee,tady se to konečně rozjelo :wink:
Holky, mě včera chytl moudrák, ráno to tak bolelo, že jsem musela k zubaři - tak mi tam dal dren - ale když jsem dorazila dom, tak jsem se normálně bolestí rozbulela a v zoufalství si vzala brufen..... :confused: . Co myslíte, je to hodně blbý, když Kačku furt kojím? Já ji teda pak místo jednoho kojení dala přesnídávku, ale stejně. Je pravda, že mi to teda hrozně pomohlo, ale teď ho už zase pěkně cejtím :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Viono-jee,tak přeji brzké uzdravení. Já si koupila Panadol baby a tam je taková stříkačka a tou jsem to Kačka pěkně stříkla do papulky. Jinak se taky děsím až Kačka onemocní :sweat_smile: .
Kacm-tak můj první příznak byla neustálá potřeba na toaletu :sweat_smile: . Jinak přesně - nemohla jsem vůbec používat parfémy (doporučuju, aby jsi svoje oblíbené fakt někam schovala, páč já těsně před těhu dostala vymodlenou DK a už jsem ji musela prodat, páč i po porodu ji už vůbec nesnesu ). Taky čistění zubů byl problém-skoro vždy mě natáhlo. No a pak jsem vždycky zničeho nic dostala pocit hladu a pokud jsem si rychle nestrčila něco do pusy, tak na mě zas šlo zvracení. Jinak jsem měla celé těhu úúúplně v pohodě, už se těším, až zas budu :wink: .
Lendy-my se točíme zatím jen ze zádíček na bříško. Ale právě jsem zjistila, že se Kačka už snaží posazovat.
Ani-já bych se taky nikam daleko netrmácela. Co vím, tak z lbc nemocnice odešel primář Aulehle a Bydžovská. Ale já musím říct, že asi jako jedna z mála jsem tam byla spokojená.
Zuzi- Terezka je náááádherná, vlasatá princeznička :dizzy_face:. Cituji mého Jířu - "Jeee, ta Peškovka je otomilá" :grinning: :grinning: :grinning: . Tak se mějte krásně, holky.
Nepřijde vám, že jsem se trochu rozepsala :confused: . Tak já jdu ledovat zuba, to bolí ach jooo
4. led 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertik, buď ráda, že kojíš...vůbec mi to divný nepříjde...naopak, já kdybych mohla, tak určitě kojím déle než 1/2 roku...
zuby jsou hrozný-a ještě moudráky :frowning2: , mě než všechny vylezli, tak to trvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to přejde a bude dobře...
Teď jsem se zase vytočila na MK v Kojencích v diskuzi o židličkách, nějaká dobrá duše je tam hrozně "milá", no už jsme to s ostatníma holkama pořešili přez IP, ale některé lidi tady fakt stojí za to...
Jo, Aulehle byl dobrej, ten mi řekl, když jsem tam ležela, jestli nejsem náhodou Ewa Farna :grinning: , že jsem ji prý hrozně podobná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem mu odpověděla, že by holčina s tím těhotenstvím začala asi hodně brzy :grinning:
Bydžovská byla fajn, tu si spoustu lidí pochvalovalo...té je škoda...
ten Koník zase dneska nefachá...
4. led 2008 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Lendy, já myslela, jako jestli je blbý, když kojím a vzala jsem si brufen...že to asi není zrovna nejlepší :confused: :confused: :confused: . No však teď jsem si vytáhla mražené rybí prsty a už leduju :sweat_smile: .
Aulehleho znám, ale osobně mě nevyšetřoval, ale vím, že je fakt dobrej. Odešel teď na tu kliniku umělého oplodnění co je naproti knihovně a s ním i Bydžovská. Ta mě prohlížela na ambulanci a byla děsně milá a sympatická.
Tak já se jdu juknout na tu diskuzi, páč program v tv je děs běs a dneska se chci flákat :sunglasses:
4. led 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jo, mě to už moc nepřemýšlí, popíjím tu vínečko, tak asi 2 sklenky jsou už na mě moc :grinning:
Sorry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...s tím brufenem teda nevím :unamused: , ale někdy tu bylo téma o lékách při kojení...
4. led 2008 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiku jednou v sama doma říkali,že když mamině není dobře,třeba chřipka atd. tak vůbec léky nevadí,že naopak,jako paralen....Ale s brufenem nevím :unamused:
jinak o moudráku bych mohla vyprávět,už léta mě bolej panty a křupe mi v nich třeba při jídle nebo zívání,proste na ně nemám místo,tak mi nevylezly :frowning2: No a asi před měsícem jsem byla na prohlídce po těhu a pan doktor mě hned objednal na trhání :frowning2: :cry:
4. led 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Lendy, sem právě sjela tu diskuzi o židličkách......no tak to je ale krááááááááááva!!! Mě tady ty věci dostávaj, takže já právě většinou lezu jen sem, páč někdy mi to hlava nebere. Ani jsem neměla chuť se tam přidávat ...

Pidulo - au au au, ale mě už jeden moudrák trhali a to trhání samo o sobě nebolelo, ale druhý den jsem dostala teploty a angínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertik, no já jsem zase závislák na MK, sjíždím tu kde co, takže u dotyčné jsem už vypozorovala stejně tak jako maminy, co jsem si s nima psala kvůli této diskuzi přez IP, že se dotyčná ráda hádá a dohaduje a pokud s ní někdo nesouhlasí, tak je zle...
ale jinak se tu občas bavím :grinning: , třeba diskuze jak složit trička na dvakrát :grinning: nebo co nosit za kalhoty, aby člověku nebyla zima...sice jsem tam vždy něco hodila, ale fakt strašně důležitý a přínosný témata :angry: i když ty trička teda vyzkouším...

holky, fuj, s tím trháním, ještě že mám tu tlamu velkou a vše se mi tam vejde :grinning: , to bych asi hodně rozdýchavala to trhaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2008 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechala jsem si to trhání vypravět od taťky,taky říkál...to trhání dobrý,ale pak když to přichází k sobě :cry: No ale přežiju to :sweat_smile:
Jak píšeš Bertíku,někdy se tu nestačím divit,taky jsem si to přečetla,nejraději chdím sem a občas zajdu na termín,ale to už fakt málo.

No někdo se tím vyloženě baví,provokovat :unamused:
4. led 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten koník je dneska zase blesk :sweat_smile:
Já se loučím,krásný sny.Jdu si ještě přečíst pár řádků,konečně jsem se zase dokopala ke knížce :wink: Akorát se zase obávám noci,Ondrášek se minulou noc vzbudil dvakrát.Ale musím říct,že už jsem si nějak zvykla spát míň,tak mi to tolik neva.Tak se mějte, pa.
4. led 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám ještě jeden dotázek, já jdu k zubaři za měsíc mám mu zdělit, že jsem těhule? Chodí se v těhotenství častěji k zubaři? Prý se více kazí zuby, tak to bych opravdu nerada, jsem na zuby docela pedant, mám to každý večer na půl hodiny je to taková moje malá uchylka :wink: ..... dva zubní kartáčky, mezizubní kartáčky a ještě nit, ale tedˇ to poměrně flákám, jelikož mi je blivno jen když si kartáček strčím do pusy........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já mám už od moudráků navždy pokoj, rostli mi do dásní, tak mi je moje kamárádka (zubařka) všechny čtyři najednou vytrhala, no spíše rozdrtila byla jsem přímo na zubní chirurgii......no týden jsem pěkně zkoušela,jelikož se mi tam dostal zánět, ale konečně mám navždy pokoj....... :grinning:
Tak jdu zase pracovat....mějte se....... :grinning:
5. led 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek