• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj, já jsem byla u zubaře v 4 měsíci a mám přijít ještě 2 týdny před termínem. Gynekoložka mi řekla že v těhotenství stačí jednou, je na to kolonka v těhot. průkazce. :grinning: :grinning:
5. led 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžete mi poradit? Jaké si máme domů pořídit pleny pro mimčo, abych měla na začátek nákou zásobu, na první dny, Jaká značka a velikost vám nejvíce vyhovovala?díky mooooooc :slight_smile:
5. led 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, píšeš o těch porodnicích. Já jsem z Jablonce. Nejdřív jsem se rozmejšlela mezi Libercem a Jabloncem. Ale nemocnici tady v Jablonic máme kousek. Pracovlala jsem tam sice na chirurgii, ale vím kam pujdu.Na porodnici pracuje kamarádka tak mě tam provedla. Na webových stránkách nemocnice je telefon a můžeš se tam objednat na prohlídku porodnice. Od 30 týdne pořádají přípravný těhotenský kurz. tak na to jukni :wink:
5. led 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar ženy :grinning:
Já měla dneska super noc,Vítek asi dospával noc minulou,šel spát v sedm večer,pak se vzbudil až ve tři,pak v sedm a pak si dáchl ještě do devíti,páni,to se mi za půl roku,co ho máme,ještě nestalo,paráda :dizzy_face:

Kačko,já taky musela k zubaři v těhotenství kvůli razítku do průkazky,tak mi rovnou udělala prohlídku a když jsem šla po porodu na preventivku,tak jsem neměla žádný kaz,tak to snad tak strašný s tou kazivostí nebude.Holky,já vůbec nemůžu sehnat tady v Liberci zubaře,mám ho ještě u našich a do budoucna ho budu potřebovat tady,hlavně i kvůli Vítkovi a žádný schopný zubař nepřijmá nové pacienty.Neznáte někoho,kdo přijímá?? :wink:

Beru,já měla nakoupený malinkatý Pamprdy,mini,velký balík na doma a jeden menší jsem si brala do porodnice,pak jsem postupně přešla na teskový,protože jsou fajn,holky,teď jsem někde četla ohledně papírových plen,že jak tam je teplo v tý plínce,tak se chlapečkům přehřívají varlátka a mohlo by to do budoucna způsobit neplodnost,není to teda nic jistýho,zkoumá se to ale stejně mě to zarazilo,co si o tom myslíte? :astonished:
5. led 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Kačko já jsem byla u zubaře jednou pak když jsem měla jít podruhý,už jsem ležela s Ondráškem v náručí v porodnici :wink: .Mě se zuby taky nijak nezkazily.
beru já jsem měla ty nejmenší happy a používám je dodnes a jsem s nima moc spokojená,ještě někdy kupuju huggies,ale ty nemůžu dávat Onďovi na noc,ty pročůrá,nemájí vzadu gumičky.
Se zubařema je to asi na prd,já jsem ráda,že mě vzal mamky doktor v těhu,moje doktorka byla asi rok mimo.
5. led 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, s těmi plínkama jsem na tom stejně jako viona-první balík Pampers, a pak už jen Tesco plíny-teď před Vánocemi měli akci 2+1 zdarma za cenu jedněch asi 260,-Kč, takže to bylo fajn. Jinak mi vozí plínky vždy tchýně-jsou to Tesco plíny, jen balený v kartonu po 120ks za nějakou směšnou cenu, ale jsou prostě identický s teskáckejma, takže asi tak...
ono je asi jedno, co kdo má za plínky, já jen koukám, aby měli gumičku vzadu, kolem nožiček, byly příjemné na omak (jednou mi manžel koupil omylem ty igelitové tescové a to je hnus..) a aby ty lepítka lepili i po odlepení a znovu zalepení...ještě nikdy se mi nestalo, že by se David pročůral nebo nějak jinak ty plínky propouštěli :wink:

viono, tak to teda nevím :astonished: ale David má vždy tu plínku trochu volnější, vůbec mu to neutahuju, jak by se mělo, takže snad tam tak velké teplo nemá :grinning: ale je fakt, že generace dětí na papír. plínkách ještě nevyrostla, tak je těžké soudit, jak to s tím je...každopádně do látkových nejdu při té představě praní a žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

viono s tím zubařem, můžu ti poslat tip na skvělou zubařku, má ordinaci v centru Lbc, ještě přijímá, chodí k ní manžel, který má hrůzu ze zubařů a u ní je maximálně spokojen, už jsme tam i předběžně nahlásili Davídka...
5. led 2008 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za rady :slight_smile:
Lendy a mohla bys mi také poslat kontakt na tu zubařku. Manžel hledá take zubaře a nemůže sehnat. Přistěhovali jsme se sem takže také máme ještě u rodičů. Já v Jablonci sehnala přes známou. Manžela ale už vzít zubařka nechtěla, všude maj plno. Pracuje v Liberci tak by mu víc vyhovoval. Díkyyyyyyyyyy moc :dizzy_face:
5. led 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky berundo, viono, pidulo, moc děkuji za info o zubaři, tak to jste mě uklidnili, že se zuby moc v těhu nekazí, jen jsem to slyšela..... :zipper_mouth:
Viono se zubařema to je v LBC docela těžké, já chodím k Mudr. Benko sídlí na Broumovské a je fakt super, ale bohužel už nepřijmá nebo alespoň do loňského roku tomu tak bylo,ale můžeš to zkusit.... mojí mamku už také nevzal ta chodí někam do centra k soukromému a bohužel veškeré zákroky si musí platit a můžu říct, že to nejsou zrovna malé peníze, které tam nechává, bohužel někteří zubaři nemají smlouvu s pojištˇovnama a tak si pacient převážnou část platí sám i černou plombu nebo banální čištění jednoho kanálku, které stojí u něj 300Kč ....no je to děs běs v téhle době...... :astonished: Tak přeji aby jsi měla na zubaře štěstí....... :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viona: tady je číslo na toho mého zubaře Mudr. Benko tel: 48 540 18 05 třeba zase přibírá, můžeš to zkusit, za to nic nedáš...... :grinning:
5. led 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, písnu, jen až v pondělí. Manžel na ni nemá číslo v mobilu, vizitku má v práci a jelikož se nedávno vdala a on si nepamatuje její nové jméno, tak to teď nenajdu ani na netu.
5. led 2008 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moooooooc a pěkný víkend.pa
5. led 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, tak už to mám :grinning: - jsem na ni měla alespoň jméno ve svém mobilu a číslo jsem dohledala, písnu ti to do IP :wink:
5. led 2008 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, s těma zubama je to pravda. Mojí mamče ségra prý vzala hrozně vápník a mamče se pak zuby dost zhoršily. Já už byla taky po porodu na preventivní kontrole, raději.
Holky mě zas chytá ten moudrák, to je v prčicích... :frowning2: .
Jinak plenky používáme Pempers, nejdřív ty voňavé, ale páč jsou hrozně drahý, tak teď ty Sleep and Play, on je vždy kupuje manžel v Makru, když mají nějakou akci.A minule jsem koupila já Baby Love v DM. Já jsem spokojená se všema, co jsme kdy zkusili - jak Happy, Tesco nebo Huggies :dizzy_face: . Ale zrovna tenhle týden mi Kačka plenku od Baby Love s prominutím prosrala. Ale jelikož to byla fakt velká nálož, tak jsem se vůbec nedivila, že to tou plenou prolezlo.
Holky, to je venku zima, co!!! Kačka mi teď spí v kočárku na balkoně, mám ji tam mega přikrytou a stejně už chci, aby se vzbudila, by mi nezmrzla :sweat_smile:
5. led 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy, no tak uvidíme - plavání je už zaplacený, tak snad to klapne..

u mě Bydžovská rozhodla, že mi porod vyvolají, měla jsem vysoký tlak a byla v pohodě, pak mě ještě druhý den po porodu znovu šila, protože se mi rozvázaly stehy a taky byla milá.
5. led 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy,taky mi prosim napiš to číslo,to jsi mě potěšila,snad mě vezme,předem díky :wink:
5. led 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko určite zubaři řekni, že jsi těhu a stejně budeš muset mít od něho razítko v těhu průkazce, že jsi byla na kontrole.

Viono já se registrovala loni u zubaře, ale měla jsem to lehce protekčně..a nevím jestli teď ještě bere, sídlí v Lipový u Fugnerky..

jo a já používám látkovky..takže asi neporadím :grinning: :grinning: maximálně jaké jednorázové eko plenky...
5. led 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko - nechodíš k Sonntagovi?
5. led 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že to vím, tak to hned mezi dvařma zubařovi budu hlásit, že jsem těhule :grinning: já ještě těhotenskou průkazku nemám, takže vůbec nevím že se nějaké razítko do toho dává.....děkuju za info sluníkčo :grinning: Hlavně před tebou sluníčko smekám pomyslný klobouk, fakt používáš látkové plenky? Jak to síháš prát, žehlit, domácnost, fakt tě obdivuju v tom nejlepším slova smyslu, když vidím tu kamarádku co má dovjčátka jak neví kam dřív skočit, tak si nedokážu tedˇ když to tak čtu představit, že by měla ještě prát a žehlit plenky......
Tak dala jsem si po týdnu jablko, tak doufám, že se mi zase neudělá šoufl, jsem ted´ alergická snad i na dobrou vodu......kéž by to přešlo co nejdříve...... :pensive: Hurá z práce domů a do hajan....... :grinning:
5. led 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertík - jojo chodím :slight_smile:

Kačko jojo používám, není to tak časově náročné, jak si spousta lidí myslí a hlavně mě to hrozně baví :grinning: :grinning: A ještě k tomu někdy dávám Mikuláška na nočník (viz. bezplenková komunikace ve volné diskuzi), takže mi i nějakou tu plenku sám ušetří. Teď už je tolik druhů plenek, že si určitě vybere každá maminka, když jí to trochu zaujme :wink: a né ty klasické čtvercové, co znají všichni. :slight_smile:
6. led 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem se dostala zas po čase k pc, dočetla jsem a přidávám zkušenosti.
Kačko, tak mě bylo špatně do 4.měsíce po všem, před 8 lety jen do 3.m, teď to bylo podstatně horší a dost jsem zvracela. Pomáhaly mi ty lízátka jak jsi psala, ale když bylo opravdu nejhůř tak nezabralo fakt nic. Mám dobrou zkušenost se zázvorovýma sušenkama z Ikei -pořád jsem je měla u sebe a zobala je v práci. Jo a taky jak jste některá psala-nesnášela jsem manželův parfém co jsem mu sama kupovala. Taky mi vadila vůně aviváže a kafe.
Na toho zubaře bych počkala, až budeš mít průkazku, ať tam nemusíš lítat několikrát v krátké době. Myslím, že jsi psala, že chodíš k dr.Dlouhému a ten vystavuje průkazku po 12.tt. Já sama mám zvýšenou kazivost zubů, ale v těhu se překvapivě zubařka divila, že tentokrát zuby o.k., tak se neboj. My chodíme k zubařce do Jablonce, Káju jsme měli přihlášenou tady v Lbc u v místě bydliště, ale po zkušenostech jsme ji radši přehlásili k té naší i za cenu dojíždění. A jsme rádi, protože Kája se k zubařce těší (a to předtím měla hrůzu)!!!
Plíny-mám nejlepší zkušenost s plínama z DM přímo ta jejich značka vel. newborn 2-5kg-balík 28ks stojí 99kč. Když se přihlásíš do jejich dětského programu a můžeš nejen s mimi, ale i jako těhule, tak dostáváš slevové kupony a je to fajn. Jinak mám i Tesco, ale ještě jsme je nevyzkoušeli, protože Onďa je prcek a ještě nám asi tyhle plíny dlouho budou. Mají i dobré ubrousky na zadeček, veškerou dětskou kosmetiku a hlavně můžeš si koupit jen malé vzorkové balení a vyzkoušet,zda to mimi sedne. Těhu krém i olej proti striím sto jí kol 60kč a mám s tím nejlepší zkušenost! :slight_smile:
Teda holky, jestli to s těma plínkama a klukama je pravda, tak to se řítíme do záhuby co? No snad se to nepotvrdí.
Jo a oslavujem, Onďa dneska asi konečně překročí 3kg!!!! :grinning: Zítra nás čeká poradna, v út jdu na kontrolu po šestinedělí a ve čt s prckem na kyčle. Uteklo to, už máme šestinedělí za sebou, hurá :grinning:
Taky vám dneska tekla rezavá voda? Já to zjistila až když jsem měla puštěnou pračku s bílým a vyvařené dudlíky a lahvičky na odstřík. mlíko, tak snad to půjde vymýt a nic se s tím nestane. Ach jo
:confounded:
6. led 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda!
Sluníčko Sluníčko - napiš mi prosím jaký látkovky používáš, při té záplavě typů se v tom nějak ztrácím a tak sháním hlavně osobní zkušenosti s tím i oním druhem. Hlavně budu potřebovat kombinovatelný záležitosti s klasickýma čtvercovkama. Těch mám hromadu ale chci si to ulehčit na začátek a na noc. :slight_smile:

ZUBAŘ -Já mám hrozně hodnýho a pečlivýho a mladýho zubaře, jmenuje se Martin Valášek a ordinuje na Františkově, kousek u základky a nad školkou. (Stromovka 3/286 LBC 10) tel: 606 204 656 a vždycky dá vybrat z víc cen a postupů. A chudák trpí s mýma úplně od jiných zubařů zničenýma zubama. Až je mi ho někdy líto :grinning: A vloni nás vzal s přítelem oba.

Koblížku - cvičení v nemocnici - na vyzkoušení přijít v pondělí nebo ve středu v 16h do 4patra. Což se vůbec neshoduje s tím co je na netu. Ale na pravidelný cvičení budou chtít potvrzení od gyn, že můžeš. Půjdu to zítra zkusit. Jinak info dávají na čísle 485 312 713 ale jen mezi 12:40 a 14:00 hodinou. Ale bylo to tak rychlí, že ani nevim, jestli si mám vzít cvičky :grinning:

Berundo - já se budu muset smířit s Libercem, protože jinam se sama nedostanu. Já jsem to vlastně začala všelijak vymýšlet,, protože jsem nechtěla jít sama, ale podle toho jak mi pupík stále roste a roste tak to cestování taky vidim jinak než před měsícem :slight_smile:

To jsem teď utrpěla šok na břišních tancích. Nebyly jsme si jistý jestli jedna holčina je nebo neni těhotná a ona je těhotná o měsíc víc než já. A celý její břicho je takový kopeček, který já jsem měla asi ve třech měsících. A já vypadám že porodim hrocha už teď. Ale ohromě se mi teď zlepšili vlasy a kůže. Dá se říct že vypadám velmi dobře, jen mnohem těhotnější než jsem :grinning: :dizzy_face:
jdu si protáhnout záda, tak zatim pa!
6. led 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku který krém a olej, z Tesca nebo DM ? nedávno jsem zjistila dvě stryje na spodní straně břicha, to že jsem leml mazala místo oleje asi 14dí jen mlíkem :angry:
6. led 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten z DM - zn. BABYLOVE. Vůbec jsem nepopraskala, je fakt příjemný. Mě vyhovoval spíš masážní krém pro těhule, kamarádka mi dala pak olej a ten jsem využila při masážích při porodu. Ale vyzkoušej to sama co ti bude víc vyhovovat. Každopádně cena za hubičku a kvalita super!
6. led 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky díky :slight_smile:
6. led 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, tak se po delší době hlásim :wink: Ten týden doma mi dal celkem zabrat - a to asi nejvíc všechny ty náštěvy, který ten náš poklad museli za každou cenu vidět :grinning: Jinak se musim pochválit, ale mám pocit že to k mému velkému překvapení celkem dobře zvládáme. Jen máme otočený spinkání :frowning2: ale to moje tělo si na ten nedostatek spánku celkem rychle zvyklo.
Kacm: já jsem měla těhu nevolnost do konce 4. měsíce - co jsem opravdu nemohla bylo maso a to ani vařit a už vůbec né jíst. No a Jirka si se mnou taky užil - nejdřív jsem ho vyhnala vyčistit zuby a oholit - on dobrák si i navoněl mnou koupenou voňavkou - no a já ho zas poslala umýt jinak by tu pusu nedostal... :grinning: Prostě vůně mi dělaly taky problém a to i ty do zásuvky v bytě.
Beru: já mám teď doma plíny Pampers, Hyppy-bella a Tesco - nejvíc mi vyhovují Hyppy-bella, dostávali jsme je i v porodnici. Příjdou mi takový nejmenší.
Jinak všem děkuji za pochvalu Terezky. Jdu shlídnout Vaše albumky a kouknu jak ty vaše zlatíčky povyrostli :wink:
Renčo tobě ty zuby vůbec nezávidim. No jen blázen by Ti je záviděl :frowning2:
Ještě mám dotaz - je normální aby takový malý mimčo už 32 dny nekakalo. Prdí jak divá, ale nekaká, nepláče - prostě nevypadá, že by jí to nijak trápilo.
Mějte se zatim páček
6. led 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, co to dneska teče za s....z vodovodu? Jsem v tom Davida raději ani nekoupala a naštěstí jsem měla doma do zásoby kojeneckou vodu, jinak nevím, z čeho bych mu udělala jídlo...

Zuzko, no 32dnů je teda dost, ale jestli nemá tvrdé bříško a netrápí jí to, tak bych se max. na to zeptala mudr. co ona na to a jinak bych to nechala být...

Jinak já též kupuju hodně DM věci pro mrňata, hlavně vlhčené ubrousky, jelikož mi příjdou nejlepší (a to jsem vyzkoušela všechny, co snad jsou a z některých jsem odebrala jen 1 ubrousek a šli o dům dál) a mám slevové knížečky a to pak ty mega balení vyjdou na pár korun...

Slunicko, teda klobouk dolů :slight_smile: , pereš ve slizu, dáváš látkovky...ono je fakt, že ty látkovky jsou dneska úplně o něčem jiném a určitě je to ekologičtější, ekonomičtější, příjemnější než papírovky, ale já jsem hrozně pohodlná :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice jsem se o to v těhu zajímala, ale jsem lenoch línej a raději dám raz dva papírovku...

Já se z toho mého prďoly picnu, nehce se točit ze zad na bříško (ale prý to ani některé děti nedělejá), za to jakmile je na bříšku, tak šup a než se otočím civí na mě a leží na zádech, úsměv na rtech...a takhle je to furt, já ho dám na bříško, a on je za chvíli na zádech...a taky pořád vypouští vzduch pusou, jakoby "prdí" a to dělá celý den a vyloženě ho to baví... :grinning:

musím končit, manža servíruje večeři :grinning: tak jdu na to....
6. led 2008 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš, zuzko sorry, těch 32 dnů je asi blbost, co? když jsou Terezce 2 týdny :grinning: No pokud to je 3 dny, tak je to naprosto v pohodě, pokud kojíš, to ty děti nemusí kakat i týden a je to O.K. Kdyby jí to bříško fakt trápilo, tak to určitě poznáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. led 2008 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak nám tady teče voda normální,čistá :slight_smile:
Dnes jsem zrušila stromeček,už mě točil,prošla jsem okolo a jehličí všude,denně jsem vysávala,tak jsem ho vyhodila na zahradu,manžel ho rozřeže a zatopíme si s nim v krbu,aspoň nějaký užitek nám ještě přinese :grinning:
Já taky chodim nakupovat do DM,mám též slevovou knížku,jejich ubrousky jsou fakt dobrý,jiný nekupuju,ještě sbírám i body a tak mi to jednou za čas dá i slevu,já na Vítka používám i olejíček Babylove,balsám už ne,protože se mi po něm vysušil,tak jsme zpátky u oleje,měli jsme i kosmetiku Nivea a Johnson a po obou se mi osypal a Babylove stojí polovinu a je po ní v pohodě,často kupuju i ty jejich výrobky Balea,nejsou špatný,jen šampóny na hlavu nic moc :unamused: :slight_smile:
Zuzko,noce během šestinedělí strávila na gauči s Vítkem v náruči a natřásala jak blbá,pořady ve dvě,ve tři ráno jsem měla zmáknutý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: pak se to samo srovnalo a konečně jsem se v noci i "vyspala".Mimochodem Vítek po jedné prospané noci opět najel na buzení se po dvou,třech hodinách,už se těšim,až jednou večer zalehnu do postele a malej se probudí až ráno-nesplnitelný daleký sen :slight_smile:
Jo a začala jsem dávat kaši na noc,první dny toho snědl trošku a dneska dlabal,až mi málem spolkl lžičku,z kolika ml děláte kaši?Nechci ho přecpávat,ale zase nechci,aby měl málo :wink:
6. led 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, já mu dělám někdy ze 60ml a někdy za 120ml, ale on by zdlábnul i víc, ale dokrmím ho raději mlíčkem, protože toho mi moc nepije, tak mu tu kaši dávám spíš tak na chuť :grinning:
a ještě dotaz k té slevové knížce z DM-teď někdy by měla snad dorazit další, nějak kolem půl roku, nevíš náhodou jak to je? Jestli příjde automaticky nebo se zase o ni musí zažádat?
No s tou vodou jsem koukala na SČVK a je to jen v některých lokalitách v Lbc-respektive Harcov až Ruprechtice-mají prý nějakou havárii na centrálním vodojemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám, že to brzy dají do kupy... :angry:
6. led 2008 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Já mazala břicho, čím se dalo. Ale nejlepší byl asi olej od Weledy, bohužel moc drahý a ty Babylove z DM mi hrozně smrděly. Mazala jsem i 3x denně, protože mě šíleně svědilo břicho, když bylo nenamazané a strii na břiše nemám ani jednu.

Zuzko 32dnů není ani malá na světě :wink: ale říká se že klidně nemusí kakat i týden, že prý vše stráví a nic nemusí vylučovat.

Viono já dělám cca 120ml a první týden mi snědl tak půlku no a teď mi to sní vše a ještě si občas dá prso :sweat_smile: . Já dávám nemléčné kaše rýžovou a někdy tam přihodím na chuť lžičku banánové a teď jsem zkusila jáhlovou kaši, když jsem ji ochutnala, tak jsem řekla, že tohle mi jíst nebude a ono jo!! Třepotá ručičkama, kdy už dostane další lžičku. :grinning: :grinning: A teď mu tam taky občas přihodím lžičku banánové.

Jo a dneska něco cinkalo v pusince!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Lendy díky, ale ono to není zase tak hrozné, fakt si na to člověk zvykne a teď po půl roce už to je brnkačka :wink: :slight_smile:
6. led 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek