• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
ahojky...
tak jsem zase tu,ale asi jen nachvilku..malej usnul,tak půjdu taky,jsem utahaná jak kotě.Víkendové překvapení pro taťku máme uspěšně zasebou...slavil 60-tku...pořád jsme si mysleli,že to tuší,ale asi fakt nic netušil a byl překvapený :grinning: .
Lendy my taky chodíme k doktorce Ludvíkové...a je fakt prima,akorát manžel ze mě vždycky nemůže když jde s náma do poradny,prý jí odpovídám na něco jinýho než se mě ptá,což teda fakt nevím... :grinning: :grinning: .Lendy,Davídek bude určitě v pořádku,když se mu věnuješ...mojí mamce se taky narodily dvojčata a jeden z nich na tom nebyl vůbec dobře.Musela s ním cvičit různé cviky,hrozně u toho plakal,mamce to rvalo srdce...a teď..je mu 28 a nikdo by na něm nepoznal,že mu někdy něco bylo.Drž se a přeju vám hodně štěstíčka.
12. zář 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem vás letmo dočetla a zírám, kolik mi toho ulítlo. No jo, když já teď pořád jen někde lítala a nebo něco dělala a nic nestíhala. :sweat_smile:
K těm vitamínům - já brala Calibrum Babyplan a otěhotněla jsem na druhý pokus. Ale Calibrum jsem brala asi už 4 měsíce předtím.
13. zář 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak se daří?Zítra má být trošku lepší počasí,tak se asi vydám do města,jen doufám,že mě malej nevypeče zase nějakým hysterákem uprostřed města,apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem se včera byla podívat v rámci odpolední vycházky s kočárem v Globusu,je to docela veliký a ještě to ani není dostavený,teď mě napadá,že to asi zní blbě,že chodim dítě venčit do obchoďáku,ale tohle byla vyjímka :grinning: :wink: mám to asi 15 minut chůze od domova,tak jsem byla zvědavá.
Děkuju za tvou odpověď Lendy,co se týče toho úklidu a vaření,u nás je to úplně stejný.
Vondrovko:já nebydlim v Růžodole,ale v u letiště v Ostašově,ale k Dr. to mám pořád blízko,ta jsi s ní s malým taky chodila a už nechodíte?Já tam byla zrovna v úterý :slight_smile: A ještě jsem se tě chtěla zeptat,ty chodíš s prckem plavat a kam? A jak jste spokojený?
Tak hezký zbytek dne všem,pa
13. zář 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak mam novinu,kterou uz vam konecne mohu rict.BUDEME 3!!!!!! :slight_smile:
uz to vim,dele,ale bala jsem se to nekde rict,kdyby nahodou.....
Jsem v 13tydnu,doufamze vse bude v poradku.
Jeste ze vas tady mam maminy,muzu vas kdykoliv vyspovida :dizzy_face:
14. zář 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak nejdříve BLAHOPŘEJI Koblížkovi!!!!!!!!!!!!!! Přeji ti, ať je vše, jak má a narodí se ti krásné, zdravé miminko. Manžel už vidí malého hokejistu, ne? :wink:
Já jsem jinak strašně nachcípaná-to je z toho počasí, tak doufám, že to ode mne chytí Davídek a to teprve bude zábava :frowning2: Ach jo. Ale jak kdyby věděl, že mamince není dobře, tak dneska v noci spal od 20.00 do 8.15 s jednou přestávkou na krmení, tak jsem se mohla alespoň pěkně vyspat.
viono-s tím plaváním, zakládala jsem v Kojencích diskuzi o plavání a jinak co vím, tak se chodí buď do bazénu , do Zlatýho Lva nebo ještě někam, ale nevím kam...Ale prý jsou v Lbc 3 místa, kam se chodí plavat. Jo ještě mě napadl Babylon, ale tím si nejsem jistá.
A Globus je super, když zavřou Hypošku tak to tam bude fajn a navíc v Globusu jsme vypozorovali, že mají čerstvého lososa, takže máme 2x týdně
:grinning: sushi, které miluji.
Holky normálně zjišťuji, jak je ten Davídek "terorista". Přez den žádná postýlka, dokáže vydržet jen v lehátku, jakmile se s ním přiblížím k postýlce, tak je řev. Večer zase vyžaduje houpání v lehátku a TV. A jakmile příjde návštěva nebo se kolem něj točí víc lidí, tak je hodný, směje se, ale když je se mnou sám doma, tak zlobí-asi má ze mě už ponorku. No má smůlu, bude to se mnou muset vydržet. :grinning:
Mějte se....
14. zář 2007 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
koblížku taky posíláme s Ondráškem velkou gratulaci...přejeme moc,moc štěstíčka,zdrávíčka :wink:
lendy tobě brzké uzdravení,ať to Davídek nechytne.Mě stačilo,když měl Ondík v šestinedělí rýmu a kašel...taky to chytil ode mě.Chudinka jak nemohl dýchat.Prima počasí,konečně jsme mohli být na sluníčku,malej spinkal 3 hodiny v kočárku a já si mohla číst knížku.jsme se teď nabaštili,tak půjdeme asi znovu ven.tak se mějte holky moc krásně... :wink:
14. zář 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Pidulo,ty se máš,že ti malej tak krásně spí,to já musim drncat kočár,jakmile zastavím,je vzhůru,mrška jeden :slight_smile: Ale taky jsme dnes využili počasí a šli jsme ven na vycházku,město jsem nakonec odložila a šli jsme radši do přírody :wink:
Koblízku,taky srdečně blahopřeju,tobě i budoucímu taťkovi,hlavně,ať je vše v pořádku. Hezky se teď opatruj :slight_smile:
Lendy:já právě sonduju informace,kam na to plavání chodit,jestli do bazénu,nebo do zlaťáku,kde to je lepší,ale možná se spíš rozhodnu pro zlaťák,koukala jsem na adresu www.janavejrazkova.cz a docela se mi to zamlouvá,je to i levnější a slyšela jsem,že mají do budoucna otevírat i cvičení pro mimča a masáže.ale to přesně nevim,co je na tom pravdy.
Já bych řekla Lendy,že je Davča spíš společenský,než terorista,líbí se mu společnost,není nuda :grinning: Vítek má taky rád,když se něco děje a pokud není po jeho a začíná se nudit,nastupuje řev :angry: Taky ti přeju brzké uzdravení. V rádiu říkali,že se blíží chřipková epidemie,tak jsi to asi schytala mezi prvníma.
Tak holky vitamínky a nohy v teple,ať nás to neskolí,čus
14. zář 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, také se přidávám k blahopřání koblízkovi84 a přeji, atˇ vše probíhá v pořádku a podle plánů :grinning: ...trochu mi to je líto, jelikož jsem tedˇ asi jediná, která vlastně ani mimi nemá a zatím nečeká, doufám že to brzy přijde...ale mooooc,mooooc,mooooc to přeji i všem ostatním....
V Globusu je to moc pěkné, také jsem se tam byla podívat, jelikož pracuji v Hypernově v Outdooru, tak jsem chtěla vidět,jak to tam vypadá a jak je to rozlohově větší a co Globus nabízí než Hyperka,taková malá špionáž :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak pro vaše info. Hyperka se bude zavírat v březnu a otevírat nová v září, ale myslím si že termín dokončení v září nestihnou, tak možná o něco později, ale na plánkách je větší bude třípatrová a bude tu vše Fitnes, solárium, více značkových obchodů, jídelen a kavárem...hlavně MEGA kino dětský koutek...takže se máte na co těšit, to v LBC ještě není....musím zase pracovat, takže Vám všem přeji pěkný den...páček
14. zář 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny! Koblížku mooooc a moooc gratuluju, to je paráda! :dizzy_face: Tak teď jen ať prcek dobře roste a líbí se mu u tebe! :dizzy_face:

Lendy já jsem na plavání taky koukala, budu to asi absolovovat s Beruškou, chodila jsem k nim i na těhu cvičení a bylo to super. Kdyžtak mrkni na www.studioberuska.cz , mají plavání i v Jablonci i v Liberci.

Kacm a co budete dělat, když budete mít zavařeno? :sweat_smile: Budeš mít dlouhé prázdniny? :slight_smile: Jo a jestli někdo chcete vidět, jak bude nová Hypernova vypadat, tak mi písněte do IP mailovou adresu a já vám to pošlu. :wink:
14. zář 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
coxa: no upřímně v té době kdy se bude zavírat Hyperka, bych už ráda byla těhulka, takže vymyšlené to mám dobře, ale tedˇ ještě aby to klaplo...my máme ještě jednu prodejnu ve městě, takže zaměstnanci poputují na půl roku tam, my už máme pronájem nové prodejny navržený a zamluvený v nové Hypernově, takže se zase vrátíme zpět do krásnějšího prostředí a hlavně do nového, ale já už bych raději byla doma s pupíkem :frowning2:
Tak snad to vyjde.... :unamused:
14. zář 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! můžu se k vám taky přihlásit do klubu? :wink:
14. zář 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEZKÝ VEČER...
kacm tak ti přeju,aby ti to vyšlo.. :grinning: :grinning:
My jsme byli se taky podívat v globusu...a musím teda říct,že to tam je hezký..přehledný,hodně místa,... nevim,nevim,jestli se pak lidi vrátěj do hypernovy.. :fearful: Já stejně nechápu jak se uživí tolik hypermarketů... :astonished:
Tu novou hypernovu už jsem taky viděla,jak bude vypadat...bude to obrovský,to jo.
viona-malej mi hezky spí,to jo,ale když je venku v kočárku,takže když prší a nemůžeme ven,tak mám smůlu,doma se mu moc spinkat nechce,to je vždycky tak na půl hodiny víc nee :frowning2: Ale v noci je fakt ZLATEJ..celou noc v kuse :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
14. zář 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacm určitě to vyjde, o tom nepochybuj! :wink:

Sluníčko to si piš, že můžeš! :slight_smile: :slight_smile:

A nevíte, jestli tu bude v nějakém nákupním centru vůbec někde Orsay? Nebo bude nejblíž v Boleslavi? :confused:
14. zář 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak manžel vyfasoval kočár, tak mám chvíli čas mrknout na net...Nemoc postupně ustupuje, ale dneska nemůžu vůbec mluvit-ráno jsem psala manžovi jen na lístečky. Fakt super.

coxy-Orsay tu někde bude, jen si už nevzpomínám v kterým to bude, myslím, že tu bude i H & M, Zara a další krámečky, kvůli kterým teď musím vždy až do Prahy :angry: . No jinak jsem zvědavá, jak se tu pak uživý všechny ty multikina, co tu plánují-to bude fakt sranda :grinning: Včera jsme zkoukli Vratné láhve a fakt hezký film-takový typický Svěrákovský.

viono-díky za to info o plavání, to je přesně to, co jsem potřebovala, měla jsem jen číslo na tu paní, ale tady na tom odkazu je víc informací. My ale teď stejně máme smůlu s tím plaváním, když to bude dobrý, tak nejdřív budeme moct jít až příští léto. Dokonce máme teď i zakázaný očkování na 3.měsíci.
A odkaz od coxy na plavání si nechám do zálohy :wink: , ale asi budu chodit do Zlaťáku, mám to pár kroků, je to tam příjemné a jsou tam jen 2-3maminy, což je super nerozdíl od bazénu...

pidulo - a jak jste tu rýmu a kašel u Ondráška řešili? Já mám zatím jen kapičky Libenar, které mu kapu, když má ucpaný nos, ale je to jen fyziologický roztok, tak nevím, jestli to má nějaký účinek...

Sluníčko, vítej mezi námi, psala jsi i do diskuze Liberecko, viď? Mikuláš je hrozně hezké jméno, já jsem chtěla Vojtíška, Tadeáška, Mikuláše...ale to mi nějak neprošlo a manžel zase vymýšlel Františka, Alberta, Huga :angry: ...takže jsem rezignovala a svolila s Davidem, ale příště....to bude pěkně po mým...
15. zář 2007 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a pěkný víkend maminy :dizzy_face:
Pidula: děkuji za přání, také doufám, že to vyjde...no prostě musí... :grinning: , hrozně si to přeji...
Ano v Globusu je to pěkné a musím říct i přehledné, ale je to opravdu velký prostor, takže někomu to asi vyhovovat bude, ale také někomu nemusí...je to velké nákupní středisko...ale s Hyprnovou jako takovou to nebudemít nic společného,pouze potraviny a potřeby do domácnosti, jelikož v Globusu je minimum krámečku a speciálek, které Hyperka mít bude...bude tu přes padesát různých obchůdků a hlavně multifunkční kino Cinestar, fitnes a volné zábavy, to bohužel zatím v Liberci není, takže já se neobávám, že by se nová Hyperka neuživila ba naopak je to vše dobře spočítané ekonomi... :grinning:
Coxa: nechci o tom pochybovat, ale někdy mám z toho strach, hlavně když čtu přízpěvky holek, které se snaží o mimi už rok a nic...ale nesmím na to myslet :confounded:
Mám dobrou zprácičku dívám se zrovna do projektu a Orsay v Hyperce bude :grinning: , bude mít 187 m2 a rozlohově bude větší než v Ml.Boleslavi.

Přeji pěkný víkend....zímky páček
15. zář 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a miminka :grinning:
TakY jsem rada,že tu bude orsay.. :wink:
lendy Ondík dostal na tu rýmu kapičky,ale už nevím jak se jmenovaly,ale dostali jsme je před tím i na očička,když mu tekly po porodu.ty mu docela pomohly,ale ty co měl na kašel moc nee.
15. zář 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak jsem po dlouhý době na netu - no jo, nebyl čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Koblížek - hrooooooooooozně moc gratuluju, to je paráda. Viděla jsem ty krásný fotky ze svatby, tak to je suprové zakončení :sunglasses: . Tak se hlavně opatruj a užívej si to, protože těhotenství je opravdu nádherný - hlavně jak se o tebe každý stará a opečovává.
Aaaa, Kačenka se vzbudila - no spala asi 5 min., tak za ní mastím :dizzy_face:
15. zář 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,dekuji moc vsem za pranicka,snad vse bude probihat tak jak ma.... :slight_smile:
Je mi fajn,neni mi spatne nic a muzu vsechno delat,tak je to dobry a jsem rada.3.10.jdu na krev,tak jeste aby vysledky byli OK.

Jinak s tou novou hypernovou a co by tam vse melo byt,jste mi udelali radost,je to tady treba,fakt tady nic moc neni,jak jsem zvykla z Budejovic,tam toho je kam zajit....to by bylo fajn a jelikoz tady mame podepsano na 3 roky,tak by jsem se toho mohla i dockat :dizzy_face: a kdy ze to mam byt jako za rok v zari?

Kacm:neboj,urcite to prijde brzy,drzim moc pesticky aby se to povedlo :wink:

vcera bylo docela pekne,ale dneska to zase stoji zato,ale hlavne ze neprsi...

Lendy:ty mas rada sushi,jeee tak to jsme dve,je to moje nejoblibenejsi jidlo,zrovna vcera jsme na nem byli,ale bohuzel musime jezdit do Prahy,ale tak jsem se nacpala....ale mnaminka-i kdyz by jsem ho ted moc nemela jist,ale.... jednou za cas to nevadi :sweat_smile:

jdu se pokusit si zalozit album,preji krasny zbytek vikend,zitra ma byt hezceji...zatim pa a hezky zbytek soboty
15. zář 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

prosím, prosím, marně sháním internetový obchod, kde prodávají body, co mám v albu, kdyby jste věděli, tak písněte. Na MMB je mají za 199,-Kč/ks, ale jen tyto 2 a já jsem viděla někde na netu, že měli více druhů a nápisů. A jako na potvoru to nemůžu najít.... :angry:
15. zář 2007 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy jojo psala:slight_smile: No mě se přesně tyhle jména líbili, jenže Vojtíška má Coxa, takže to by nešlo:grinning:, Tadeášek se nelíbil mužovi a tak přišel s Mikulášem, mě se ještě líbil Jonáš :slight_smile:

Jo a v Hypce má být i H&M, Reserved atd. tak to se už moooc těším.
15. zář 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni ty jsi čudla, viď! :grinning: :grinning: :grinning:

Jéé já jsem tak ráda, že bude v Liberci tolik obchodů - Sluníčko těš se, budeš mě tam mít pořád! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. zář 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coxíku, to ti nevěřím!! Vždyť my než se zase slezem btw. zatím jsme to za 3 měs zvádly 1x. ostuda!!! tak budeš pryč. :cry:
15. zář 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni to jo, ale v těhu jsme byly pilné! :wink: A než oni to otevřou a zprovozní, tak už budu zase doma! :dizzy_face:
15. zář 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda těma informacema o nových obchodech mi zlepšujete náladu :grinning: . Já si teď nechci nic kupovat ( asi marně doufám, že zase zhubnu :dizzy_face: ), tak jsem si musela udělat radost a koupila jsem si aspoň nový tenisky :sunglasses: .
Koblížku - tady v Lbc si můžeš na sushi zajít do La Fonduty u zimního stadionu a do Domova ( tam je prý tuze dobrý ).
Lendy - tak o tom bodíčku nevím, ale dost mě pobavila ta Davídkova fotka, jak přemýšlí, ta je boží :grinning:
15. zář 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli...
Tak jsem se dívala na pár foteček z vašich alb a musím uznat, že máte nádherné dětičky.Lendy1 Davidek je fešák... :grinning:
Bertíkova Kačenka je moc roztimila...
miminka jsou fakt krásné.....
Koblížek moc hezounké fotečky ze svatby, úžasné prostředí jako z pohádky a nevěsta s ženichem také.... :grinning:, děkuji za přáníčko, také doufám, že to mimi bude brzyčko...nová Hyperka se otevírá v záři příštího roku...

mám dotázek, slyšela jsem, že když se v těhotenství baští vitamínky, tak se prý miminka rodí větší...co je na tom pravdy...děkuji
16. zář 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak konečně taky někdy svítí sluníčko :slight_smile: No, já stejně pořád ležím doma, ještě mi není nejlíp...
Bertiku, já také pořád doufám, že brzy zhubnu-jěště mi chybí 5kg, tak doufám, že do příští plavkové sezony to bude O.K. :wink: Asi začnu přez zimu chodit zase na spinning, to mě baví a je to makačka, tak snad ty kila půjdou dolů. Musím zase pozjišťovat, kam se dá na spinning zajít a kde je nějaký dobrý instruktor :slight_smile:
A v Domově mají sushi? To ani nevím...My chodíme do Domova na steaky, ty ta mají fakt dobrý no možná o něco lepší mají v Ambíčku...Sushi si děláme sami doma-máme samé japonské suroviny přímo z japonského obchodu v Praze a spec. japonský nůž, takže je to fakt jako Made in Japan. :grinning:
Do restaurace se stejně teď s Davídkem nedostaneme. Když bylo teplo, tak to bylo super, to byli všude samé terásky.. :slight_smile:

Kacm-děkuji za pochvalu Davise :wink: s těmi vitamíny jsem to taky slyšela, ale myslím, že je to blbost, že na velikost mimča to vliv nemá, to by se poslední dobou museli rodit samý obři, protože vitamíny jí hodně mamin.
A jinak ti přeji, ať se Vám to brzy povede a ať příští rok už drandíš s kočárkem :wink:

kobližku, koukala jsem, že jsi se vrhla do vybírání pro mimčo :wink: já jsem hodně věcí kupovala v Batolatech - www.batolata.cz, mají tam fakt hezké věci a hlavně jsou tady v Lbc, tak jsem si to tam vždy vyzvedla a nemusela platit za dodání :wink: a jsou tam i fajn prodavači (trochu jsem nechápala, jak tam můžou prodávat chlapi, ale asi se jim líbí, že tam chodí samé ženské :wink: )

Tak zítra zase pondělí a nás čeká rehabilitace-to zase bude řevu... :frowning2:
16. zář 2007 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky přeju hezkou neděli,dnes čekám návštěvu,přijede mi kamarádka,tak se moc těšim,asi vyrazíme na kafíčko a něco poutratit :wink: a zítra mě čeká výlet do Českého ráje za dalšíma kamarádkama a má být luxusní počasí,hned je veseleji,když sluníčko svítí :dizzy_face:
Kacm:neboj,brzo už určitě budeš taky těhulka,dlabej vitamínky a uvidíš,toho přerostlýho mimina bych se taky moc nebála,já jsem je jedla a malej měl 3600g a 50cm,není to málo,ale taky ne moc,přerostl až teď,když žádný vitamíny už neberu.Tak držim pěstí,ať to brzo vyjde.
Dr. nám v úterý navážila 6300g a 60cm,holky,není to docela dost?Máme zhruba stejně starý děti,kolik vážej ty vaše,že bych to porovnala :confused: ,ještě,že to je kluk,no,ale asi bude po taťkovi,manžel má metr devadesát a já taky nejsem malá,mám metr sedmdesát.
Taky jsem koukala na vaše alba a máte krásný děti,taky se pokusim jedno založit,ale já jsem docela antitalent na počítače,já jsem zdravotní sestra,takže k počítačům mám fakt profesně trochu daleko,tak snad se zadaří.
Už jsi sehnala ten obchod Lendy?To zní totiž docela zajímavě.Taky bych si nějaký bodyčko objednala :wink:
Tak se mějte fajn :sweat_smile:
16. zář 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
dneska bylo (je) fakt krásně :wink: Vyrazili jsme na výlet...bylo to moc prima.
Já bych si s těma vitámínama hlavu taky nedělala,Ondrášek měl 2.85kg a 48cm.Teď nám teda taky roste jak z vody v uterý jdeme do poradny a bude velký měření,na třech měsících,tak jsem zvědavá :wink: Ale oblečení mu dávám vel.68.Něco má už i 74.
V batolatech taky hodně nakupuju,jak píše Lendy,ty chlapi si to tam asi užívaj :grinning:
Já jsem si tam po porodu byla kupovat podprdu... :sweat_smile: S ženskou by se mi to řešilo líp :confused: Ale jinak dobrý,hlavně mi přijde,že tam mají tak nějak nejlepší ceny...
Tak já ještě vyrazím nachvilku ven,než budeme koupat.Mějte se krásně... :wink:
16. zář 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my měli 2,63kg a 49cm, teď máme 6,010kg a 60cm. Doháníme co se dá :grinning:
16. zář 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se taky hlásím za Liberec. Tu předchozí debatu jsem zakládala já, ale protože nám to na jaře nevyšlo, tak jsem na Koník přestala chodit. Teď jsme zase na začátku, zítra jdu na utz a modlím se aby to bylo všechno v pořádku.
Nevíte jestli někde jsou břišní tance pro těhotné? Já sice chodím do jednoho studia, ale mám obavu jestli budu stíhat a taky se některé pohyby mají vynechávat a já je buď zapomínám vynechávat a nebo mám pocit, že si vůbec nezatancuju :wink:
Teď chodím na gyndu k Dr.Blumlové na Moskevské ul. Přijde mi hodná a má vlastní utz. Hodně lidí mi ji doporučilo a taky ještě bere pacientky, pokud přicházejí z jiného města.
Mějte se krásně, zdravím mamči i mimísky :slight_smile:
17. zář 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek