• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj holky,
viono-ano jdeme k dr. Hájkovi, on má chir. poradnu pro děti. On je i operuje?Na netu jsem četla, že sice kýla je poměrně banální zákrok, ale musí ho u malých dětí provádět vždy zkušený chirurg, který má specializaci na děti. Jsem zvědavá, kdy nám dají termín. mám z toho obavu, přece jen je Onďa ještě hodně malej.
Jo ty probiotický superdrahý kapky můžu vřele doporučit pro ty, které máte či budete mít problémy s kolikami u miminek-nám fakt nic jiného nepomohlo-ani baby calm ani saab, ale trvá to tak týden než to zabere. Zato konečně Ondrášek kaká bez rourky a prdíkuje jak o život. Čím dál víc se směje a začíná si broukat.
Any-taky jsem takový "studijní" typ, taky radši vím do čeho jdu, i když se někdy vystresnu z info, ale je to pro mě lepší než šlápnout do neznáma.
Kacko, to to utíká, za chvíli máš první trimestr za sebou a už si budeš těhu užívat čím dál víc, moc ti to přeju.
Holky maminy, máte krásný dětičky a jsou moc šikovný! Ondˇa nám dělá pokroky každým dnem, strašně rychle čas utíká. Úplně mám strach jak to letí, že za chvilku vyroste - a já vím, že už další mimi mít nebudem, Kája ještě nedávno taky byla miminko... Takže užívejte si každého dne, jsou to krásné nezapomenutelné chvilky a není nic hezčího než když se prcek směje a je zdravý. :slight_smile:
29. led 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a prosím o pomoc. Znáte někdo gynekoložku Ilonu Černíkovou? Měla mít ordinaci na Oblačné ul.450, ale už tam není a já ji nemohu nikde dohledat. Předem děkuji :slight_smile:
29. led 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem před chvílí zjistila, že Kačce roste už čtvrtý zub - máme doma velkou zubatici :grinning: .
Viono - fakt přispívá VZP 1000,- na plavání???? To je teda super. Jinak mi je vás líto, jak jste teď nemocní :cry: . A ty ještě kojíš? Vůůůůůbec to nechci zakřiknout, Kačce dosud ještě nic nebylo, ale děsím se toho, páč to se Kačka asi uřve.
Koblížku a Kačko - mooooc si užívejte bříška, jůůů já bych zas chtěla být těhotná ( vím, že jsem to tu už psala, ale je to tak :dizzy_face: ). Přeju hodně zdravíčka!
Lendy - Kačka "nemluví" zatím vůbec, pouze piští a houká, žádný slabiky. A teď začala frkat, to je boží, můžu se vždycky usmát :grinning: .
Jaku - to je super, že vám už jde kakání, my s tím měli taky problémy. A s tím, že to všechno hrozně letí, máš naprostou pravdu - nám je dnes sedm měsíců a mě přijde, že to bylo nedávno, když jsme si ji přivezli z porodnice :dizzy_face:
29. led 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Bertiku,fakt přispívá,aspoň takhle mi to psala kamarádka,co to tam byla osobně zjišťovat,už mi prý rovnou vzala i formulář,tak snad se nezpletla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jste máš teda zubatou holku :dizzy_face: nám ten čtvrtej zub ne a ne vylezt :unamused:
A kojim pořád,já jsem taková kojná stálice,Vítek se asi jen tak nenechá o prso připravit,má ho fakt rád :grinning: Jsem si říkala,jak bude zdravej,když je pořád u cecku a asi to tak nebude,když mi skoro celý leden marodí,ach jo :frowning2:
Jaku,dr. Hájek mám pocit si dětičky i operuje sám,poradnu si vede stoprocentně on,teda aspoň tak to bylo před rokem,když jsem ještě na chíře dělala,jestli jsou nějaký změny,tak se předem omlouvám za zkreslený informace :wink: je moc fajn,nebojte se,třeba ani na výkon nebudete muset jít :slight_smile:

Co dovča holky,už něco plánujete?My chceme jet v květnu na týden někam na hory,vezmem golfky a krosnu na Vítka a pojedem se rekreovat,turistit :sweat_smile: ještě teda nevíme přesně kam,ale už se těšim :slight_smile: No a přes léto budu střídavě u našich a střídavě doma na zahradě,juj,už aby to bylo....

Ještě mě napadlo,vy hokly,co jste rodily tady v Liberci,přišla za vámi ještě v porodnici taky taková "zvláštní"chytrá paní a chtěla po vás po šestinedělí vzorek mlíčka na rozbor,na výzkum?Za mnou jo,i jsme ji ho potom dodala a ona říkala,že mi pošle domů výsledek a nepřišlo mi nic,tak jen mapuju,co vy?Docela by mě zajímalo,čim Víťu krmim :grinning:
29. led 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
laetti, zadej do vyhledávače její jméno a máš ji :wink:
http://dir.seznam.cz/detail/393886-mudr-ilona-cernikova-liberec-v-kristianov.html
http://dir.seznam.cz/detail/394000-mudr-ilona-cernikova-chrastava-dolni-chrastava.html

tak mi s dovčou novím, nevím, pokud v létě nebude ještě David sedět, tak budeme trčet doma a jinak vyrážíme směr jižní Moravě, chtěla bych do Mikulovana, do Lednice a tam kolem, máme ve Znojmě příbuzné, tak to spojíme a moc bych chtěla i do Moravského Krasu, takže když to vyjde, uděláme si takovou výletovou dovču v ČR a přez Vánoce zase na Kanáry-na to se už fakt těším :dizzy_face:
a jinak nádherně je v Č. Krumlově a okolí-byli jsme tam na letní svatebce a fakt super...

s tou řečí díky holky, no to, co píšete to už máme za sebou, to už dělal a najednou jak když utne a žvatlá jak o život, pořád říká hlavně ba a ma, ale nic víc (proto mě to zajímalo) a nejvíc mu to jde po cvičení, když mi "nadává", tak říká: ma, ma, ba, ba - tak jsem si to přeložila, že máma je pěkná bábá, co ho rozčiluje cvičením :grinning:
a nejlepší bylo, když "prděl na prsty" nebo pusou a různě vískal a křičel, že se lidi otáčeli, co to máme v kočáru :grinning: :grinning:

jo holky, už jsem to psala Jaku, tak to sem hodím pro všechny, co mají rádi sladkosti a čokoládku :grinning: Ve Sparu dole u hl.vchodu je nový krámeček s bonbóny, takové ty ručně dělaný belgický pralinky, ale už jen od pohledu musíte slintat, sice 100g 79,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale prostě naprosto luxusní chuť. Mňam!!! A mají tam tu hustou čokoládu v který stojí lžíce.
29. led 2008 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já zase nemůžu, to jsou témata poslední dobou :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=46432&vGroupOffset=0

ty chlapy fakt někde klonují, jinak si to nedovedu vysvětlit :grinning:
29. led 2008 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

viono a jak tedy se má teď pěčovat o ty zoubky? A žádná zvláštní paní za mnou v porodnici nebyla :grinning:

Jo a v noci měl Mikulášek 39,3C po odečtu :cry: :cry: a ráno se mi poblinkal. Chudinka malej. Mudr. říká, že to může být začínající viróza nebo zoubky. Já mám podezření na horní zuby.
30. led 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko,normálně několikrát denně navlhčit třeba čistý kapesník a tim mu ty zoubky lehce třít,nejlépe samozřejmě po jídle :slight_smile: A pití nesladit,jinak si zvykne a nebude chtít nic jinýho a na zuby je to to nejhorší :wink:
Tak teplotu máme za sebou a soucítim s tebou a s Mikuláškem :frowning2:
Lendy,ta diskuze je boží,mám pocit,že mám doma taky jeden klon,jsem se u počítače tlemila na celý kolo :grinning:
30. led 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky já jsem zoufalá a smutná včera v půlnoci jsem začala krvácet ale nebyla to krev jako při ms ale taková hnedá tmavá,tak jsem jeli do porodnice na pohotovost tam mě událi uzt a mimi v pohodě srdíčko bilo a dr říkal že v děloze není známka krvácení,tak mě píchnul injekci proti krvácení a poslal domů....dr mě jeste predepsala ascorutin...máte někdo zkušenosti s tímdle??ted už jen špiním,myslíte že to mohli být zbytky sliznice,a ted se to vycistilo???mám strach.
30. led 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacisko,mé dvě kamarádky taky na začátku krvácely,taky Ascorutin a teď mají krásné zdravé miminko,hlavně buď v klidu,odpočívej,vše bude určitě v pořádku :slight_smile:
30. led 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska, no já jsem taky v podobném týdnu jako ty mazala k dr., jelikož jsem byla nachlazená a začala jsem trošku víc špinit, ale nic to nebylo.
Pak ještě, když jsem byla v nemocnici (ale to byl už skoro 30tt) a vyšetřovali mě, tak jsem pak vždy krvácela - i 2 dny a je to prý v pohodě, že je to po tom vyšetření, takže si myslím, že to je tak, jak píšeš. Ten Ascorutin mi taky dávali než jsem vždy přestala úplně špinit...tak neměj strach, je fajn, že ti udělali UTZ, z toho poznají, kdyby se něco dělo. Hodně štěstí :wink:
30. led 2008 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc vám holky děkuji je to moje první mimčo a nedokážu si představit že bych o něj přišla a nevím ale není už pozdě na potrat ve 12 týdnu???ležím a šetřím se nebojte moc dík...jo jen mě udivilo že v letáku píšou že ascourtin se nesmí užívat v těhu. :fearful:
30. led 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, lituju vaše miminka se zoubkama, to máte teda starosti. Káje když rostly zoubky tak horečky neměla, ale i tak vím, že to není nic příjemného, pořád se v noci budila. Tak držím palečky ať je brzo dobře. Uteče to rychle a nejdnou je budete trhat a čekat na druhý...Ty už naštěstí nebolí když se klubou. :wink:
Kaciska, taky jsem krvácela na začátku, brala ascorutin, podstatné je, že mimi je v pořádku, tak neboj. Koukni na www.porodnice.cz , tam o tom píšou v poradnách, je to fakt super server, chodila jsem tam celé těhu, dost tě to zklidní, mě to moc pomáhalo.
30. led 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku děkuju mrknu. :sweat_smile:
30. led 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak my jsme prodělali právě šestou nemoc. Od úterý měl Mikuláš vysoké teploty a dneska jsou prvně dole a je celej osypanej. Chudinka. Snad už bude jen líp. :slight_smile:
2. únor 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak jsem taky po doktorovi,ale zadne uzasne zpravy.
Jednak jsme pry hubeni,nevim jak to ma byt,ale meli jsme v 33tydnu 1850g a pres 40cm,rikal ze musim vic odpocivat a lezet na levem boku aby se placenta vic vyzivovala,ale zase mi teda neprislo,ze by byl nejakej hoodne hubenej,to urcite jeste nabere.
A pak se nam kluk jeden darebnej nechce otocit hlavickou dolu,uz by pry pomalu mel,ale porad citim hlavu pod pravym zebrem,ted jdu k doktorovi 18.2.(36tyden)tak doufam,ze uz to bude ok a da si rict :slight_smile:

Jinak cukrovka mi dopadla dobre,tak jsem rada i ostatni vysledky.V pondeli jdeme s manzelem na predporodni kurz do porodnice,tak jsem na to zvedava :grinning:

Mejte se fajn,pa
2. únor 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak se všechny máte?a co dětičky nezloběj? nám už budou za chvíli tři měs.strašně to letí ale to je dobře,malá už se krásněs měje někdy i nahlas,krásně pase koníky,snaží se už otáčet na bok,pěkně brumlá tak si spolu občas i pokecáme :grinning:

jinak všem přeju kdo měl nemocný mimi ať se brzoo uzdravěj :slight_smile:

koblizek přeju ať se malej umoudří a otočí se :slight_smile:
3. únor 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky maminky, založila jsem diskuzi srazík Liberec a okolí, tak kdybyste měly zájem přidejte se, třeba dáme něco dohromady. Všechny Vás a Vaše dětičky zdravím a přeji jen to nej, nej, nej a hlavně ZDRAVÍČKO. :wink:
3. únor 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda Slunicko, chudák Mikulášek, to asi taky máte teď po plavání, co? No hlavně ať ho to brzy přejde a je zdravý.
Holky je tu někdo z mrňousů vůbec zdráv? Ta zima je fakt děsná, já už chci jaro...
U nás vylezli konečně ty 2 dolní zoubky a navíc se David hrozně rozpovídal, takže celý den žvatlá, do toho slintá a je celý osypaný, ale asi to má z nějakého jídla (marně pátrám po čem by to mohl mít :unamused: ), no nádhera...
Koblizku, ještě má čas se otočit, to zvládne...no a že je hubený, vždyť to ještě ten poslední 1,5měsíce dožene a bude z něj ještě pěkněj otesánek, uvidíš :grinning: . Hlavně se opatrujte...
Já vím kolik měl D. ve 34tt, jelikož se zrovna narodil a kdyby se narodil v termínu, tak by snad měl 4kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: to raději menší mimčo než rodit nějakého cvalíka :grinning:
3. únor 2008 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Lendy - nene Mikulášek už je zdravej, takže se zítra zase na plavčo chystám. jen nevím jak dlouho to vira může mít v sobě, aby nenakazil další děti, ikdyž si myslím, že to dostal tam. Teď dospává co se dá, takže vlastně celý dny spí, což je super, vůbec na to nejsem zvyklá :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my už snad taky budem v pořádku,Vítek dobírá antibiotika,ve středu kontrola na ORL,jestli má ouško zhojený a dobře slyší a pak už nechci o žádný nemoci dlouho nic vědět,no uvidíme.....
Sluníčko,tak šestá nemoc,to jste si teda užili,neboj,jakmile je už osypanej,tak už není infekční,ale s tim plavčem bych na tvém místě týden počkala,přece jen je po nemoci,je oslabenej a teď jsou všude chřipky,tak ať nejdete z nemoce do nemoce :slight_smile:
Koblížku,musíš Vašíka pěkně vyživit :grinning: a ještě není pozdě,třeba se otočí :wink:
Lendy,blahopřeju k zoubkům,vítejte mezi zubatce :sweat_smile:

Tak se mějte hezky.... :dizzy_face:
4. únor 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pavluskak,my taky plánujeme nějaký srazík výhledově,tak se můžeš přidat, i tady na Liberecku na pokec po drátě,ať je nás víc :sweat_smile: Mimochodem,Anička je kočka,už je to velká slečna :slight_smile:
4. únor 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po delší době zdravim všechny mamči i čekatelky,
nějak mi to mateřství dává zabrat - koníka už tolik nestíhám :unamused: Terezka není spací miminko tak se jí musim dost věnovat, ale to neva hlavně když spinká v noci. Mrzí mě jak vám ty broučci maroděj. Já musim zaklepat že naštěstí ještě nic. Šestinedělí už máme za sebou - celkem zdárně jsme ho zvládly :slight_smile: Terka je holka šikovná, krásně zvedá hlavičku a vnímá okolí včetně hraček. Jen jak byla opravdu hodná a nebrečící tak teď brečíme mnohem víc a častěji. Nevim čím to může být. Na plavání se taky tešíme - je to vodní živel, koupání má moc ráda ( ještě ho ani jednou neprobrečela) a koupání s tátou ve vaně to je teprv věc :grinning:
Koblížku: já jsem maliník pila asi od 34tt a od 36tt jsem jedla lněný semínka. nevím jestli to bylo tím, ale porod byl fakt rychlej a bolest se dala zvládnout a to jsem celkem cíťa. Takže to druhý těhotenství budu určitě zase praktikovat.
Jaku: máš opravdu pravdu jak to strašně rychle letí :grinning: nedávno jsem si přála ať už porodim a teď už máme 6neděl za sebou.
Dovolenou plánujem na konci srpna ještě s jedněma známejma(maj o 3 měsíce staršího kluka). Pronajmem si v Čechách chalupu a tam budem odpočívat - pokud nás děti nechaj :wink: Jsem na to opravdu zvědavá :sweat_smile:
Já letim něco poklidit dokud Terka spí. Tak pa a zas někdy.
5. únor 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a těhulenky...... :dizzy_face:
Tak snad se mé těhulkování a mimís umoudřil a budou lepší časy bez těch hrozných nevolností.....už nechodím tak často zvracet a docela začínám mít i chutˇ k jídlu....tak už bude doufám dobře a začnu si to těhu užívat. :slight_smile:
Jo jo docela ten čas letí začínám 4. měsíc a to nedávno jsem si přála patřit k těhulkám..... :grinning:
Ve čtvrtek jdu na první odběr krve a moči.....holky nevíte co mi budou zkoumat? Zapoměla jsem se zeptat...ale na vrozené vady je ještě brzo si myslím.....????
Jinak svatba je už zcela zařízená a vše dojednáno.....mimo kyti a dortíků....to ještě musím zvládnout do konce února.Budeme to mít v krásném prostředí přírody na Mojžíšově prameni.....moc hezké místečko.... :slight_smile:
Jen s šatama je potíš....ve dvou půjčovnách mi paní doporučila, atˇ ještě se šatama počkám, jelikož se budu vdávat v šestém měsící těhu, takže je tedˇ zbytečné si vybírat šaty, když by mi pak padnout nemuseli, takže ještě si počkám no.....nic jiného mi nezbyde...... :unamused:
Tak se mějte moc krásně a gratuluju dětičkám k zoubkům...... :grinning:
5. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou další poradnu a chíru. Ondášek dostal pochvalu jak už hezky přibral a dokonce už ho nemusíme v noci budit na krmení a nechat ho, až si řekne sám. To je bezva, protže budit spící miminko a nutit ho k jídlu když má zrovna "půlnoc" není nic příjemného. Na chíře jsme dopadli taky dobře-sice má kýlu tříselnou i vodní, ale obě nekomplikované, takže buď se to spraví samo, nebo plán. operace, ale bude se čekat co nejdýl.
Viono, měla jsi pravdu, dr. Hájek je opravdu moc fajn, byl moc milý a s dětma to opravdu umí. :slight_smile:
Gratuluju všem novým "zoubkařům"! Holky honem toho využijte a za nalezené zoubky si něco pořiďte, protože když se mění první za druhé, tak to už s kšeftuje dítko :grinning: ! Chodí totiž v noci víla zubnička, která vyměňuje mléčné zoubky schované pod polštářem za korunky do kasičky :wink:
Zuzko gratuluju k ukončení šestinedělí!Teda já myslela,že jste pořád čerstvouši a už po šestinedělí...Ten pláč přejde, já se tím taky utěšuju. Ondra začal kol 2.-3. týdne, nejhorší to bylo do 6.týdne, teď už se to lepší, ale pořád dost večer pláče. Hodně ho trápí bříško, ublinkává a má prdíky. Ale všichni mě uklidňují, že to po 3.měsíci přejde,tak už se těším, už jen 3 týdny :grinning: !
Kačko, ty první velké odběry jsou na zjištění tvé krevní skupiny, rh faktoru, hiv a spoustu dalšího-berou se asi 3 ampule. Na vady to není, to je až kol 16.tt. A moč ti budou kontrolovat v každé poradně kvůli cukru a bílkovinám tuším. Tak ať ti to dobře dopadne!
6. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku moc děkuju za info říkala jsem si že to bude asi na zjištění nemocí a krevní skupiny......no docela se bojím spíš té moči, jako malá jsem měla hodně bilkovin v moči a musela jsem s tím také nějaký týden ležet v nemocnici, v dospělosti už to bylo lepší, ale stejně ty bílkoviny se občas při preventivních prohlídkách u Mudr. objevili, tak se modlím aby bylo vše OK, ale řeknu mu to aby to raději věděl.....zatím se mě na nic nezeptal, těhu průkazu dostanu teprve ve čtvrtek, Dlouhý docela s tím vyčkává, ale je to o něm známo.....jinak je to fakn doktor. :grinning: Děkuji páček..... :grinning:
6. únor 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, Kačko tu průkazku asi spíš vydávají dýl než dřív, ono je to i lepší. S těma šatama mají v salonech určitě taky pravdu, v šestém měsíci se bříško už opravdu kulí ven a u každého je to jinak a dopředu neodhadnutelný.
Já si možná nechám ušít tuniku a kalhoty, rozhodně jsem proto nalomená :grinning:
POZOR PRO VŠECHNY máme tu totiž nový obchod - krejčovství a věcí pro mimíše !!!!! za výrobní ceny. Oni to přímo tady šijou, paní má strašně hezký vzory a fakt nevídaný ceny. Nechám si tam určitě ušít polstrování do koše a pak takovou zástěnu na zadní stranu postýlky a k tomu mantinely. Sice si pak podle toho ušiju na výměnu, ale mě prostě dostaly ty látky který má. Mám úchylku na medvědy :sunglasses: Jo a je to v Pavlovicích na Letné, rohový dům hned u přechodu se semaforem proti učňovské škole. Do nedávna tam byly autodíly, hned vedle jsou kytky a ty jsou vystavený venku, takže se to dá podle toho hned vidět. Jinak na proti tomu staví 40 z města a před tím do města.
Už máme doma prstýnky.
takže ještě jednou dík za skvělý typ na Stříbrnictví :grinning: :grinning: jsou krásný a za půl ceny. :dizzy_face: Jen jsem teď dva dny měla oteklý ruce, takže jsem ho sice nandala, ale mám obavu, že do porodu ho budu mít na řetízku na krku. Ale dneska mám zas svoje kloubnatý prsty, ne medvědí tlapky.

Jo ještě Kačko - tak ty ledviny zrovna začni šetřit - hlavně nesolit! a taky nestresuj, to ledvinám škodí. A doktorovi to rozhodně řekni. To je důležitá věc.

Koblížku co kurz????? kdybych nebyla v pondělí na výletě tak bychom se tam někde potkaly mezi dveřma, já chodím cvičit od čtyřech do pěti. Jaká je ta přednášející? mě vždycky příjde že je děsně otrávená, že už zase musí přednášet, ale třeba je profík a tváří se jinak :sunglasses: Jak dlouho dopředu se na ten kurz objednává?

Jak jsme na tom s maroděním, nesejdeme se? Myslím, že by to měla být hurá akce nebo to zas stihne nedopadnout :wink:
Zdareček a dobrou náladu všem :grinning:
6. únor 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

Jaku,to jsem ráda,že vám dopadla poradna dobře :slight_smile:
Zuzko,taky koukám,jak ten čas letí,nedávno jsi psala,že se Terinka narodila a už máš po šestinedělí :dizzy_face:
Kacko,tak ať ti poradna dopadne dobře a konečně se dočkáš vysněné průkazky :wink:
Any,se srazem souhlasím,ale zas tak rychlá akce to být nemusí,páč tady celý příští týden nejsme,ale jinak se ráda zůčastním a s termínem se přizpůsobim :slight_smile:

My jsme dnes byli na kontrole na ORL,Vítek má ouško zhojený,tak se mi ulevilo.
Taky máme čtvrtej zub,tak snad teď bude chvíli pokoj :angry: :slight_smile:
Sháníme golfky,potřebuju skladný,polohovací i v nožičkách,s nánožníkem,lehký a taky hezký a ne moc drahý,tak jsem zvědavá,jak pořídíme,dnes jsme byli ve dvou krámech a pár jsme jich zkoušeli dát do kufru(nemáme kombika,bohužel :frowning2: ),aniž by jsme museli sundávat kolečka apod.,nevěřili by jste,jaký je to problém,nakonec se nám tam zatim vešli jen tyhle,tak zatim vyhrávaj,ale ještě se chcem kouknout i někam jinam
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3292-baby-design-travel

Včera jsem na zahradě objevila sněženky a taky mi lezou tulipány,holky,snad se dočkáme a přijde už za pár týdnů jaro :grinning:

Teď tady baštim dort z pekařství v Globusu,jsou na něm celý jahody politý želé,mňam,doporučuju,dortíky tam mají fakt super :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
6. únor 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, souhlas s Any, ten dětský textil na Letné je fakt super! Ondráškovi jsem tam kupovala čepičky, jsou nádherné a hlavně "zadarmo"-krásné heboučké zimní po 50kč! Na jaro mají krásné kabátky. Paní je velmi příjemná a ochotná, ušije i na zakázku. Jo a kdo máte holčičky tak paní šije oblečky i na panenky chou chou - teda pro Terinku i Kačku do budoucna... :wink: Dětské obl. má do vel. 134, ale pozor, otevíračka je 8-12,14-17, pá 14-17 - to jen kdybyste se chtěli podívat ty, které to nemáte skoro u baráku jako my :slight_smile:
Taky dávám odkaz na príma stránky www.babyweb.cz , jsou tam príma info od těhu, porod a vývoj mimi do 12 měsíců.
Gratulka Vítkovi k uzdravenému oušku!
Teda sněženky už jsem taky viděla i nakvetlé kočičky, že by opravdu jaro? No kéž by!

:slight_smile:
7. únor 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! jsem taky pro sraz, jen my tu nebudeme koncem příštího týdne a celý další :grinning:
7. únor 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek