• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahojda - pokud to teda shrnu - tak bych vybrala nějaký den v týdnu 25 - 29.2. - toho předchozího jsem taky půlku pryč.
Jé Jaku, takže taky Pavlovice? To je super, Koblížek bydlí někde v těch nových domech za Kauflandem. Já hned za učňovkou. Jsem ráda, že máš s tím obchůdkem taky dobrou zkušenost.
Potřebovala bych sedět u počítače v nějaké jiné poloze, začaly mě bolet a otýkat nohy, takže mám vždycky dilema, jestli si na chvíli lehnout s knížkou případně šitím a nebo zasednout k počítači s bedýnkou pod nohama. Jo jo, přesně jak hodinky, jen co jsem překročila z druhého trim. do třetího, tak to začalo. :angry:
Tak já jdu zas na chvíli něco dělat. pa pa!
7. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidulo chtěla jsem se zeptat na kolikátou jste pozvání na to vítání občánků? My jdeme v 9,45 a kámoška na 9h! Asi toho mají víc..

ani - ten týden je OK, jen 26 máme vítání občánků.
7. únor 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Tak před týdnem mi trhali ten zub a dneska konečně už vypadám normálně.Nemohl ho dostat ven,že prý mám malou pusu,tak nebylo místo,kudy ho vyndat.Tak jsem měla pusu,jak když jsem si nasyslila pytlík bombonů :frowning2: .Pak se mi udělalo moňo,tak to zas bylo,jak když jsem dostala přes h... :sweat_smile:
Ondrášek je jak pytel blech,neposedí ani chvilku,ale udělal mi radost pořád říká mamama,a někdy se mu to povede ařekne jen máma :slight_smile: .Ale poslední dny moc toho nenaspí v kuse :frowning2: ale ty zuby ne a ne vylízt.
slunicko my jde od devíti,ha jsem netušila,že toho bude takhle víc.Asi udělaj jednou za čas vítání o. a pak je toho za den víc.Tak se aspoň třeba potkáme. :wink: Zatím se všechny mějte pádím vycachtat toho našeho raráška.
7. únor 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
tak já jsem též pro srazík, stejné místo by i bylo fajn, termínem se přizpůsobíme...
Jinak mi máme dnes po 1.očkování (v 7,5měsíci!!!!) a samo, že odpoledne D. byl mrzutý, pořád plakal, jsem sama doma, takže jsem ho nezvládala pořád tahat...do toho vzal pěkně hopem ty zuby, vylezli mu i ty horní, takže vše najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tak jsem ho na noc narvala Nurofenem a jsem zvědavá, jaká bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a s těmi zuby vrže o sebe-to je děsný zvuk...
A strašně se rozkecal, to je samé baba, bebe, mama, pa, ta...atd a to je takhle celý den...je horší než žesnká, tu pusu prostě nezavře :grinning: ale je to moc pěkný :dizzy_face: :grinning:
Jo holky a až budou mluvit v TV o nějakým šílenci, co tu udělal bordel v nemocnici tak to jsem byla já :grinning: , mám sto chutí tam na ně vlítnout :angry:
Jsme byli zase v Praze a vše, co jsme dosud cvičili bylo špatně, takže začínáme od znovu a lépe. A nechápu, že tady ty babizny nepoznají, že ten kluk dělá něco špatně, když na něj kouká neurolog a rehab.sestry. V Praze nám to vše vysvětlili, ukázali, mají naprosto jiné chování a komunikaci a hlavně celkově ten přístup a ta snaha pro nás něco udělat se nedá srovnat tady s Libercem. Tak holt budeme jezdit raději do Prahy i když bydlím naproti nemocnici-super...

viono, tak to je fajn, že je Vítek už zdráv...
pidulo, já bych si to s tebou hned vyměnila :grinning: , raději bych, kdyby ten David chvíli nevydržel v klidu než to, jak nic nedělá a do všeho ho musím nutit :pensive: ale Ondrášek je šikula, počkej, za chvíli ti uteče :grinning:
Jani, písni mi please... :dizzy_face:
7. únor 2008 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Lendy paráda s tou Prahou, už jsem ti konečně napsala do IP.
Piďulo, no teda zuby ti nezávidím, snad už tě to tolik nebolí...
Any jasně Pavlovice, ale druhý konec-směr Ruprechtice-u zš Vrchlického :slight_smile:
Na srazík bych ráda, jen to mám trochu komplikovanější ohledně Kájiny školy a kroužků, tak uvidíme až padne termín, mě osobně právě kvůli kroužkům nevyhovuje st a čt odpol.
Teda dneska je venku krásně a prý má být takhle celý víkend,hurá!!!! :slight_smile:
8. únor 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
pred par lety jsem se pristehovala do Liberce, mam 18 mesicni holcicku. muzu se k vam pridat???
8. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

tak zas po delší době se hlásím a ani si nestíhám přečíst předchozí příspěvky :pensive: . Tak ještě včera jsem vykřikovala, že Kačenka ještě nebyla nemocná, ani rýma nás nepotkala no a večer dostala teplotu a ráno už jsme s teplotou 38,2 mazali k doktorce :sweat_smile: . Má virozu a do úterka jsme doma. Celý den byla chudinka pěkně mrzutá a večer už plakala.Odpo mi usíná jen v kočárku, což mi doktorka teď zakázala, takže ani moc nespinkala...ach jooo. A to si vůbec nedokážu představit být s Kačkou celé tři dny pouze doma :rolling_eyes: .

Tak přeji všem hezký víkend a zatím paaaaaaaaa
8. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bberunda, jen se přidej, klidně piš cokoliv, co malá, jak se má ...co ty...atd...alespoň nás tu bude víc a holčičky bereme všemi 10 :grinning:

bertiku, ach jo, tak to je mi líto, že je Kačka nemocná :pensive: , ale hlavně, že to není nic horšího...

nás zase trápí ty zoubky, dneska odpoledne zase pláč, ručky v puse...atd...pomáhá jen nošení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a z toho jsem opravdu odvázaná, když jsem tu na vše sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby jste to u nás viděly - hrůza!!!! no jo, ale bordel v bytě, spokojený dítě, že jo :grinning:
8. únor 2008 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak dneska jsme s Vítečkem sami doma,taťka maká :unamused:
berrundo,to víš,že se můžeš přidat :slight_smile: vítej....
Pidulo,to jsi si teda užila ty zuby,já půjdu radši dvacetkrát k jinýmu doktorovi,než jednou k zubaři,bojim,bojim,zuby jsou prevít,když to tak vezmete,jak trápí už teď ty naše miminka a budou trápit celý život :frowning2:
Any,tak ten sraz v tom týdnu od 25.,mimo 26.,holky s klukama se půjdou přivítat a já jsem objednaná na gyndu :angry: jojo,prevence musí být :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě,mě by víc vyhovovalo dopoledne,třeba v deset,protože po o je zvyklej Víťas spát,ale pokud to dohodnete na odpoledne,tak mu to spaní nějak posunu :wink:
Ještě vám musim představit naše nové golfky,vyhrály to tyto,v barvě hnědé:
http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&sekce=&id=2529
jsou úžasně lehké,prostorné,skladné,situované až do 18 kil(do třech let věku dítěte),mají praktický nánožník na zip,jen nemají polohovatelné nožičky,ale to už je to to nejmenžší,už se moc těšim na ježdění s nima,oproti mýmu 15kilovýmu kočárku to bude paráda.
A taky vám dám tip na úterní přednášku v boomu,pro nás,ženy v rozpuku :grinning: moc přínosné téma,já se tam jdu taky ještě se dvěma kamrádkami přiučit,doufám,že budou mimča hodné,aby nás nevykázali :sweat_smile: :confused: :
http://www.babyboomcafe.cz/bbc_projekty.html
9. únor 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a všem maminkám nemocných a mrzutých dětí přeju brzké uzdravení a návrat k lepší náladě :slight_smile:
9. únor 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky moc se omlouvám, že Vám se lezu :wink: , ale v sobotu jedeme k Vám na hory :grinning: Teda přesně k Jablonci nad Nisou...nevíte jak je to tam se sněhem??? Máme s sebou brát i sánky nebo spíš jenom kočárek??? Díky za odpověď :slight_smile:
9. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinac, no já když jsem mrkla ve dne ven, tak na Ještědu byl sníh, takže to je na 100% i na druhé straně :grinning: tady dole v Lbc nic není, ale nahoře určitě neco bude, max. bych zavolala třeba do Bedřichova nebo kam jedete a optala se...
mrkni sem:
http://www.bedrichov.cz/cz/obec-bedrichov/?PHPSESSID=395u9p7707a6688a43kc0ntde1
tam píšou, kolik tam bylo sněhu dneska :wink:
9. únor 2008 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy mooooc děkuju...já jedu do Nový vsi u Jablonce nad Nisou...ale nejsem lyžařka :grinning: takže by mi vůbec nevadilo, kdyby sníh už nebyl...i když zbytek party lyžovat bude chtít. :slight_smile:
9. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, přesné informace jsou na www.skiareal.com, tam máš všechna lyžařská střediska. jestli budete na Nové vsi tak je to kousek na Tanvaldský špičák a tam je asi 50 cm udržovaného sněhu. V noci mrzne takže určitě nastřikujou umělej :wink:. Tady v jablonci nic moc sníh není ale sánky radši vemte. :slight_smile: :grinning:
10. únor 2008 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinac s tím sněhem to vydím bledě.V Béďově teda moc sněhu není,sice malinovka ještě jezdí,ale je to docela peklo.a jet se sáňkama po silnici....nebo někam na výlet nevim nevim.Leze to hodně dolů,o zimě se mluvit nedá.
10. únor 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak z virozy se asi spíš - teda dle mého - vyklubaly zoubky. Páč Kačka měla jen ty teploty a v ned. už ani ty ne ... tak nevím, zítra jdeme k doktorce.
Ale jinak .... holkyyyy, Kačka nám zas dává za uši...je hrozně ukňouraná a ufňukaná, skoro vůbec nevydrží zabavit se sama....když ji položím na bříško a dám hračky, tak začne hned plakat a vztekat se nebo když ji dám do židličky ... no a už asi třetí den se normálně vzteká :sweat_smile: . Je možné, že se sedmiměsíční mimi dokáže vztekat???????? Je to pokaždé, když ji dávám dopo spinkat - to mě odstrkuje ručičkama a kope nohama jak divá a na férovku se vzteká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Normálně si vůbec nedokážu představt mít ještě jedno dítě ... jak bych to jako zvládala...
Jooo a ještě - Kačka se normálně bojí mého taťky a druhého dědy. Když je uvidí, tak začne řvát, jako doslova řvát...no je s ní velká sranda, s princeznou mojí :sunglasses:
11. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiku, tak D. taky vyžaduje jen mě nebo tatínka, nikoho jiného nesnese, jakmile na něj někdo promluví je zle a nedejbože, kdyby si ho někdo chtěl pochovat-hned spustí.
A s tím vztekem-můžu ti říct, že už pár dnů jsem zralá na Bohnice, vztek, hysterickej řev, musím pořád být s ním, sám si hrát nechce, jakmije je v židličce a okamžitě není jídlo, tak se může zbláznit...takže u nás je to celodenní hysterický vzteklý křik. Musím s ním víckrát za den ven, jinak bych se z něj zbláznila, fakt...jsem zvědavá, kdy je to přejde :angry:
Ale poslední 2 dny jsem se obrnila, nechala ho řvát a šla třeba pryč a do minuty bylo ticho, takže fakt je to jen vztek...ale už melu z posledního, ještě, že zítra se vrací manžel, hned mu Davida vrazím mezi dveřmi ať si taky užije :grinning:
11. únor 2008 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Bertíku u nás se taky vztekáme :sweat_smile: Protože prostě chce chodit (už má svoje bačkůrky) ale já musím něco dělat,tak ho dám hrát si a hned slzy jak hrachy,ale nechávám ho,protože třeba odejdu,nevidí mě a je klid,něco si najde a hraje si.Ale jen co se vrátím a uvidí mě,tak zase začne.Takže vztekat se fakt uměj. :sweat_smile: Dneska už jsme vytáhli sporťák,tak to se mu moc líbilo :sweat_smile: .Onďa se většinou směje i na cizí,ale musí se na něj pomalu,taky si ho nemůžou hned vzít do ruky,nejdřív okoukne a pak smích.
Zítra jdeme do poradny na 8 měsíční kontrolu,tak jsem zvědavá na váhu,páč to už je tíhááá :grinning:
11. únor 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, ani nevíte, jak jste mě uklidnily - teda jako se omlouvám, že mě uklidní vztek vašich dítek :grinning: :sunglasses: .
Já totiž žila v tom, že se vztekají až tak co umí chodit a třísknou sebou o zem a mlátí rukama a nohama :grinning: :grinning: :grinning: .
Já jsem s Kačkou už od pátka nevytáhla paty z domu a to je šílený, přesně jak píšete, musím být furt s ní ...jenže já když od ní odejdu, tak to je řev, ne pláč :sweat_smile: . A to věčný kňourání ... ty brďo, mi z toho hlava praská... no bude líp ...doufám.
Lendy - užij si zítra zasloužený odpočinek, až se ti manža vrátí :wink: :wink: :wink:
Pidulo - tak koukej napsat, kolik Ondrášek váží. Jo a on už chce chodit, jo ... ty jovka, tak to aby jsi byla pořád v pozoru, co :confused:
11. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já mám pocit že vztekání uměj děti snad od narození. Terka se na 7 týdnech umí vztekat o sto šest. Pláč tahá až z paty a neuroní ani slzičku. Je úžasný vidět jak dělá pokroky, najednou jí zajímají hračky a vydrží se celkem dlouho koukat na kolotoč. Jen máme problémy s večerním no spíše nočním usínáním. Celý den krásně spinká, ale kolem 17hod se probudí a je vzhůra ža do půlnoci někdy do půl druhý. Jsem z toho úplně vyřízená. No nic prostě to musim vzládnout :frowning2:
Viono: golfky jste vybrali opravdu hezký, plánujeme na konci srpna dovču tak přemýšlim taky o koupi golfek - až budem chodit na ty tůry :wink:
Já vůbec nechápu jaký maj režim zvaní na to vítání občánků. Koukám že jdete až na 8 měsících, některý jste už byli. Kamarádka má 5 měs. chlapečka a jde teď....
bberundo: vítej mezi námi :slight_smile:
Jo a pro srazík jsem, sice nevim jak to Terka zvládne, ale to uvidíme.
papa
12. únor 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no jo vztekají se všechny věkové kategorie, znám to dost důvěrně.... :unamused:
Ale potvrzuju ze své zkušenosti i ze zkušenosti kamarádek, že holky jsou vzteklejší, tahají si to opravdu až z paty jak píše Zuzka. Kája se nám jako miminko vztekala pořád, teď spíš už pubertálně odsekává a uráží se. Ta puberta snad nastupuje čím dál dřív. Ondrášek to taky umí-když jsem u něj tak se směje, zmizím a ječí, příjdu a brebentí. To jsem zvědavá co bude dělat v 7 měsících když si vymáhá moji přítomnost na 2,5 měs.. :wink:
Zuzko, jojo půlnoc až půl druhá, to taky znám. Ještě, že to přešlo, nějak kol 8 týdnů, teď Ondrášek naštěstí usíná mezi 20-21h úplně sám, ani ho nemusíme uspávat :slight_smile: . Fixuju mu dudlíček plínkou co mu utírám mlíčko a asi z ní cítí mě. Poradila jsem to kamarádce, hodila holčičce do postýlky svoje tílko a taky usnula daleko líp. :wink:
Jo a když se bavíte o těch zoubkách-Káje vypadl ráno další :grinning: -stolička.
Zdravím bberundu!
12. únor 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Koukám, že jsou všichni pro sraz, zase házím do placu datum, ať se to trochu pohne, jo? Co dopoledne čt 28/2??
12. únor 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec! to je krásně co? ráno sice šedivo, ale teď sluníčko vylezlo. Jen ať to tak už zůstane.

Sluníčko :slight_smile: jsi mě předběhla, chtěla jsem taky plácnout tohle datum jestli projde nebo ne :slight_smile: takže já jsem pro :grinning:

Bertíku - u nás to bylo naopak, já byla kliďas a bráchové byli uječení. Toho nelmladšího máma do roka prakticky odnosila buď na zádach nebo na břiše, ten se odložit a nechat o samotě prostě nedal. Byl ale šikovnej a pracovitej a tak jako batole už vždycky dostal něco čím se zabavil, ale musel být ve stejný místnosti, aby se zavřela na záchodě to nepřicházelo v úvahu. A když měl největší problémy se spaním, tak spal jedině v houpací síti. Kočárek ani náhodou. Ale nemá nejmenší problémy chovat se samostatně, jezdí od první třídy na skautský výpravy a tábory, ikdyž byl dlouho malinkej a měl 16kg když šel do školy. To nahrazoval tou zuřivostí :sunglasses:

Těhulky, slyšela jsem, že v Gennetu dělají 3D utz jen 360,- kč a všude okolo šly ceny díky tomu dramaticky dolu.
včera mi to říkala jedna mamča na cvičení. Ještě jsem to neověřovala. Ale teď mě překvapila Blumlová, že mě na III.utz objednala k sobě a ne do špitálu. Já myslela, že velký utz už nedělá. Takže už se těšim na 11.3. :slight_smile:

Mějte se se krásně jarně! A.
12. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani:ahoj,ja jsem tady v gennetu byla na tom 4D opravdu za 360kc,ale v lednu se skolily a pani stim vuuubec neumela,nevedela co je noha co ruka a pak mi rekla,ze stejne neni nic videt,ze ma hlavu doleva,tak jsem to zabalila,je videt,ze se stim pristrojem teprv uci,ja jsem se tak tesila a zbytecne jsem vyhodila penize.....jooo treba za rok si myslim,ze to bude perfektni az to budou umet ovladat,chtela jsem ho zvazit a zmerit a pani jooo to ja nevim jak se dela.....ale jasne je to na kazdym jak se rozhodne,jen pisi mou zkusenost :wink:
12. únor 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 28.2. zatím beru, jen to ještě potvrdím podle toho, kdy zase vyrazíme do Prahy...
a ještě k sezení, nevím holky, jestli jste četli tuto diskuzi, ale jsem ráda, že tu alespoň pár mamin má rozumné názory, i když takových jako ronie tu bohužel moc není...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=34029&vGroupOffset=0&vOffset=240
12. únor 2008 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík maminy a těhulky...... :wink:
Tak jsem se zase mezi váš přišla nachvíli podívat, ani nestíhám číst, co je u Vás nového......
Tak mi už jsme velcí 13cm a máme ručičky a nožičky, tak jsem byla zase z toho holky dojatá...... :dizzy_face:
Za měsíc jdeme na velké testy, tak se docela bojím, ale doufám, že vše bude OK. Jinak už mi je v celku dobře, tak jsem ráda, jen občas mám ještě náznaky ale je to už málokdy, jsem si myslela že si těhu budu užívat, ale zatím to nějak nedje, stále chodím do práce, ale tedˇ se to trochu v práci zkomplikovalo, já asi od března budu muset dojíždět do PHA což si opravdu nedokážu představit....kolegové dostanou odstupné a výpovědi a v žáří až zase bude stát nová Hypernova, tak se tam zpátky vrátí, ale mě nemůžou propustit, jsem zákonem jako těhotná chráněná, tak budu muset na tři měsíce jezdit do Prahy, ale pokusím se to Mudr. nějak vysvětlit, že bych to asi už nezvládala, si to opravdu nedokážu představit každý den tam a zpět....neberu těhotenství jako nemoc, takže jsem v pracuji dokud to jde, ale tohle by bylo už na mě moc, ale můj Mudr. je docela přísnej, tak jsem zvědavá zda mě od března doma nechá......jsem z toho docela zoufalá......no a navíc mám nepříjemnou zkušenost, jsem zjistitla jak jsou lidi zlý a nepřejícní......minulý týden jsem jela ráno k Mudr. na krev a zjistila jsem, že mi někdo provrtal nádrž na autě a obsloužil se benzínem za pouhé 200Kč co mi tam zhruba zbylo, ale mě tím udělal škodu za 6.tis tedˇ si jedu pro auti do servisu, fakt tohle nechápu, tak si holky dávejte na to pozor udělali to i naší sousedce, jsou to nějací chuligáni kteří proště pracovat nepůjdou, ale kradení jim asi vynáší víc.......hrozné!Jsem si za ty penízky mohla koupit nějakou pěknou postýlku a nebo přebalovací pultík.....ach jo!
Tak se mějte krásně a pozdravujte mimísky......páček Kačka :slight_smile:
13. únor 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Kačko to je hrůza,dneska už se ani čemu divit,co všechno se děje :frowning2:
my jsme včera byli v tý poradně,tak Onďa má 7,95kg a 72cm.Doktorka z něho měla radost,jak je mrštnej,pořád ji kopal do břícha,když si ho chtěla poslechnout a dala ho na bříško,tak už se plazil pryč :slight_smile: .No ale trochu mě překvapila,říkala,že mu už můžu začít dávat jídlo i z mouky,rohlíky,loupák,knedlíky,omáčky...no prstě tak nějak všechno.Samo neochucený,no ale prostě jak to všechno letí,ještě nedávno baštil jen mlíčko :sweat_smile:
Ale každej den mě dostává,až se mi někdy chce brečet jak je roztomilej,třeba když se mu povede říct mama,no je to naše prdelka :sweat_smile: ...včera jsme byli nakoupit a seděl v kočáře,chytil se madla a volal na miminko co bylo před náma v košíku,no sranda :slight_smile:
srazík taky beru :wink:
mějte se moc hezky,pa
13. únor 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda!
Koblížku díky za info - mě zarazilo už to že mají napsáno 360,- za vyšetření 4D ale vyšetření + fotka 900,- :astonished:
to je docela nefér... ale prý v Jablonci díky tomu zlevnili na polovinu, ale asi to nechám plavat. Peníze potřebuju jinde. No a jestli to navíc ještě pořádně neumí - tak to by mě švihlo :rolling_eyes:
Jaký byl ten kurz v porodnici?

Kačko to doufám, že tvůj doktor bude na tolik soudný aby tě doma nechal. Můj mužskej do Prahy denně dojíždí a je to děsnej záběr. Hodina v busu + metro = 3 hodiny zbytečnýho harcování v infekčním prostředí - tím chci říct, že veškerý virózy se nejlíp chytají v hromadný dopravě :rolling_eyes: Navíc jak jsem jela minulý týden z Ikei, tak byl ten bus tak zoufale přetopenej a bez vzduchu - děs běs!!! Pak chytneš nějaký upocenýho nebo kuřáka a je to na plynovou masku, mě teda citlivost na některý pachy zůstala.

Píďo - pokud se Onďa neosejpá a nikdo nemáte sklon k ekzémům nebo alergii na lepek, tak asi nevidí důvod proč čekat na rok. To se dělá hlavně pro možnost atopickýho exému a alergie na lepek. To jsem zas chytrá :grinning:
Já už se děsim jaký spory budu mít s tchýňovejma, kde roční dítě třímá v jedný ruce párek a v druhý čokoládu, ale jabko nebo mrkev do něj nedostaneš ani omylem. To nepřeháním, to jsem viděla na vlastní oči!!! takhle se stravuje neteř. A nepřipadám si ujetě "zeleně" jen do výživy "dělám" od střední školy.

Mám tu na návštěve kamarády a teď se topí v aquaparku a jim hlídám dva yorkšíráčky.
Mějte se a zdareček všem!!
13. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my byli dneska na neurologii, čekali jsme tam 3h!! to je skoro nemorální!! :angry: Mikulášek se totiž několikrát denně otřepal a my nevěděli z čeho. Tak je to prý normální a jen tím projevuje pocity. Jinak prý není opožděnej, jen si dává s pokrokama na čas. Tak nás trochu uklidnili.

Mikuláš váží 8,08kg a měří 72cm. Dneska se mnou bafal tak, že si před sebe dal plínku a pomalu ji dával dolu a pak vyjekl nebo mě šmíroval z poza pleny jedným okem. Fakt jsem se nasmála. :grinning: :grinning:

Jdu spát. papa
13. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, ty vaše míry měl D. v 6.měsících :grinning: je se z toho mýho nedonošence picnu :grinning:

Slunicko a to jste byli tady v Lbc nemocnici ne neurologii? To si snad dělají srandu, ne? tak dlouho čekat?
S tím projevováním pocitů to znám, taky jsem plašila a hned v Praze ukazovala, co dělá a je to prý normoš, vnitřní vyjadřování pocitů-no...pro jistotu ještě zajdeme na EEG, to je za pár minut a budu mít alespoň jistotu...

pidula, přesně jak píše any, i když naší mudr. beru v tomto s rezervou(už jsem se od ní na téma příkrmy dočkala odpovědí, že se mi pak protáčeli oči :grinning: )...mrkni na kojeni.net začínáme s příkrmy, tam je to pěkně popsané co a kdy dávat...ale já bych mu knedlíky, omáčky atd...ještě nedávala

kacm, no jestli je tvůj dr. fajn, tak si nech napsat neschopenku, podle mě to dr. dělají normálně. Mě od začátku dr. říkala, že kdykoliv bych se na práci necítila, hned mi písně neschopenku a to jsem celý den seděla jen za PC. A jednou jsem jela asi ve 4.nebo 5.měsíci odvézt kámošku na letiště, večer jsem skončila v porodnici, jelikož mi bylo blbě a bolelo mě břicho a když se mě ptali, co jsem dělala a přiznala jsem se, že jsem jela do Prahy a zpět, tak mě pěkně vynadali, že mám sedět doma a jak to není dobré trávit takovou dobu v jedné poloze, navíc ty otřesy v autě...atd...tak držím palce, ať do žádné Prahy nemusíš...myslím, že by to byla otrava i bez těhu,ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2008 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek