• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Lendy - hihi taky tomu nemůžu věřit, že se Mikuláš narodil s 2,63kg :grinning:

jj byli jsme v Lbc nemocnici. Bylo tam tolik lidí..nevím, jestli to mají normálně, ale bylo to na nervy, hlavně mimina tam zabavit ty 3h. Hrůza.

Mně taky řekli, že si můžu říct o neschopenku kdykoliv. Ve 3 měsíci před vánocema jsem si o ní řekla, v práci byla nuda a tak jsem mohla v klidu doma odpočívat a vychutnávat si přicházejicí vánoce. Po vánocích jsem jim řekla, že chci uschopnit a hrozně se divili a nechtěli mě pustit. :grinning: :grinning:
14. únor 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani:kurz byl docela dobry,vyklada pani o porodu atd. coz uz mam vsechno prectene,ale aby to slysel i manzel,ten necte :grinning: a pak nakonec jsme si sli prohlednout porodni saly,pokoje na sestinedeli ,operacni sal na cisare a ten baby box,kde mimca osetruji kam chodi tatinkove,joo krasny jak je to nove tak je to vsechno ciste a moderni.
Akorat ten pocit,jeee jak ja se bojim,ja nikdy v nemocnici nelezela,tak to na me zanechava takovy divny pocit,ale nebudu moct na nic myslet kdyz me bude vsechno bolet :grinning:
14. únor 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta naše zevlice zevluje a zevluje. Zkoušim jí nechat ubrečet ke spánku. No nevim která z nás to vzdá.... Kačko máme stejnýho doktora a já jsem mu prostě řekla (sice s hrůzou a měla jsem z toho žaludek úplně na vodě, MUDr. opravdu působí přísně), že v práci se mi nedělá zrovná nejlíp a on že to nechá pouze na mě jak já se cítím. Takže ty s tvým dojížděním si neděl vůbec starosti.
Dnes jsem tak trochu utrácela na MMB... Terezka za chvilku bude potřebovat 62 tak musím :slight_smile: nutně něco nakoupit. Mějte se hezky a dobrou valentýnskou noc (Terezka taky dostala od tatínka kytičku)
14. únor 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak pro sraz jsem, akorát nevím jak se mi to podaří skloubit časově- ten týden máme dost běhání po doktorech s oběma dětma. Taky Onďa bude mít po prvním očkování, tak nevím jak to bude zvládat.
Kačko, taky chodím ke stejnému dr., mě nakonec nechala doma obvoďačka, protože jsem měla střevní chřipku a hubla jsem, tak mě nakonec nechala až do mateřské na neschopence ona. Ale stejně by mi to napsal i gyndař, měla jsem pak riziko předčasného porodu. Ale neboj, on je fajn, určitě to pochopí, dojíždění by fakt bylo riziko.
Zuzko, dneska mi má přijít balíček z MMB- vyhrála jsem v aukcích skvělé oblečení na Ondru, tak už se moc těším, snad mu to na jaře bude. Ondra byl pořád malinkej, vel. 56 mu byla veliká a najednou hup a skoro přeskočil i 62 - teda něco-záleží na výrobci.
Taťka nás holky taky obdaroval k Valentýnkovi, ale nejhezčí bylo, když jsme dostali oba od Káji perníkový srdíčka a mě vyrobila z papírového kapesníčku růži, navoněla ji svoji barbie voňavkou. No je to naše zlatíčko :slight_smile:
15. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju....zkusím toho mého Mudr. nějak přemluvit, ještě jsem se nepokoušela o to říct, že bych chtěla zůstat doma, chřipajznu jsem léčila doma a vzala si dovolenou, nevolnosti jsem nějak přetrpěla i v práci i když jsem Mudr. řekla, že mi není dobře a zvracím, tak mi napsal čípky a řekl, že to brzo přejde, tak jsem nic víc neřešila, ale ta Praha je už asi moc......kdybych jezdila autem tak možná by to chvíli šlo, ale nevím jak dlouho bych to vydržela a zda je to dobré pro mimíska.Tedˇ si v práci srovnávám a zakládám reklamace ,příjemky,výdejky a faktury na které jsem před tím neměla moc čas, takže to docela také jde, ale jsem i občas na prodejně, ale je to znát stát na nohou, jsem už více unavená...... :unamused:
Pak napíšu jak jsem dopadla......mějte se krásně....páček :grinning:
15. únor 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se srazem taky souhlasim,píšu si :slight_smile:
Vítek má zase rýmu a začíná kašlat,mě z toho fakt jebne,odsávám jako drak,tak snad se mu to nevrazí zase do uší :cry: Asi koupim tu odsávačku do vysavače.
Kačko.já myslim,že pokud je tvůj doktor rozumný,neschopenku ti napíše :wink:
16. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky, tak já se také hlásím na srazík... jen nevím jestli jsem slepá, ale nenašla jsem, kde by měl být... :grinning:
16. únor 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak, tady :wink:
http://www.babyboomcafe.cz/

teda doufám, že místo je stejné :fearful:
holky nepůjdete tam některá, že by se tam zamluvil nějaký prostor pro nás?

viono, mám tu odsávačku na vysavač, ale raději používám tu obyč. za 20,-Kč. On D. jakmile zapnu vysavač hrozně řve a kroutí se u toho odsávání tak, že to s touhle odsávačkou nezvládám. A myslím, že ji mají jen u Orla nebo v nemocniční lékarně,někde ani nevěděli co to jako je :grinning:
17. únor 2008 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, já bych tam zítra zašla, ale ještě se musíme dohodnout na nějaké hodině.
takže středa 27.2. koukám, že mají od 9ti takže to mám zarezervovat od 9:30 ?
kdyztak se budeme scházet postupně :grinning:

Dneska jsem byla u kamarádky kadeřnice a zase si připadám jako člověk. Vlasy dělají fakt hodně,alespoň já to tak cítím.
Mějte se hezky a bacha na náledí!
18. únor 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani a neměl to být čt 28/2? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Jinak čas je pro nás v pohodě :slight_smile:
18. únor 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Lendy,mají ji i v Baby renka,ale já,když jsem se bavila s kamarádkama,zkušenějšíma maminama než jsem já :grinning: mi řekli,ať neutrácim a použiju tu obyč odsávačku za dvacku,sundám ten průhledný kelímek,zapnu vysavač,ten konec bez kelímku se na to chytne tim podtlakem,co udělá lux a odsaju ho tak,ty hleny zůstanou v hadici tam na kraji,kam jsem nasadila odsávačku,jenom je setřu třeba vlhčeným kapesníčkem a hotovo,moc se mi do toho nechtělo,protože mi to přišlo nehygienické,ale nedalo mi to a zkusila jsem to a v pohodě,za dva dny máme po rýmě,odsává to fakt líp,vítek se vysavače naštěstí nebojí,spíš kouká,jak to hučí a než se pořádně rozkřičí,je odsáto :slight_smile:
Any,s tou kadeřnicí to znám,mám melíry a už mám zase odrost jak blázen,hned se cítim líp,když mám nové vlásky,teď si nechávám narůst dlouhý,aby byla změna,manželovi se to nelíbí,má mě radši v krátkých,ale teď je pro mě culík nejpraktičtější účes :wink:
Taky mám pocit,že to měl být čtvrtek,ale nechce se mi to studovat dozadu,mě jede bus před půl desátou,tak dorazim asi na desátou přesně.
18. únor 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo omluva!!!!!!!!!!!!! čtvrtek 28.2.07 v 9:30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
18. únor 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohodě Any,ale to už asi nestihnem :grinning: :grinning: :grinning: co takhle to z loňska přesunout na letošek,na rok 2008? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink:
18. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak já jsem samozřejmě taky pro sraz, ale teď na mě vlezla chřipka a vypadá to, že to asi dostane i Kačenka :cry: .
No ale asi by jsme dorazily déle, páč Kačka mi po deváté usíná dopoledním spánkem - jinak by to s ní bylo k nevydržení :grinning: .
18. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, termín a čas srazu už mám poznamenaný, dorazíme dle spaní a krmení Ondráška. A snad nebudeme mít reakce po očkování, jdeme v pondělí, tak uvidíme.
Ode dneška paseme koníky!!! :grinning:
Bertíku, brzy se uzdrav a ať to nechytne Kačenka!
18. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no coment :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: já jsem jak praštěná, nebo mi někdo ukradl mozek nebo co???? pořád někde nějaká ostuda, asi mám všechnu krev z mozku v děloze :wink:
19. únor 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani v pohodě za chvíli tu krev budeš mít pro změnu v prsou :grinning: :grinning: :grinning: Tak na sraz se těším!!!
19. únor 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vy jste tady nějak potichu :grinning: kde nic,tu nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes byl hezký den,vzala jsem si na dopoledne opušťák a vyrazila do města,na kávu,na nákup(mám nový kalhoty a tričko a to jsem se původně šla do obchodu jen juknout,no znáte to :confused: :sweat_smile: ) manžel hlídal Vítečka,bylo to super,jen jsem asi už tim mateřstvím nějaká postižená a furt jsem myslela,jak to ty dva doma beze mě zvládají.....no zvládli to samozřejmě perfektně...pak mi přišli naproti na bus a šli jsme na rodinnou vycházku,no idylka :dizzy_face: odpoledne jsem Vítka furt olíbávala chudáčka,jak se mi po něm stýskalo :grinning:

Jaku,blahopřeju k pasení :dizzy_face:

Bertíku,brzo se ozdravte holky,je to opruz,já už chci teplo,ta zima stojí za prd :unamused:

dnes večer dávají fotbal :angry: tak se asi půjdu naložit do vany,tak se mějte fajn :slight_smile:
20. únor 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda - tak dneska jsem se dostala do baby-boomu a zamluvila jsem toho 28.2. 9:30, ale hodně mě od toho ta servírka zrazovala, že tam bude dvoje cvičení s dětma a hlídání a že lepší by byla středa. Je to zamluvený na jméno Benešová - kdybyste se to rozhodli změnit - my zítra odjíždíme na moravu, takže budu na netu zase až v neděli.
Jinak i dneska to tam byla noha na hlavě a jestli to byl ten lepší stav - tak potěš. :astonished:
Ale jiný místo mě nenapadá :unamused:
Tak se mějte hezky a ahoj v neděli!! :wink:
20. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, no středa by byla asi lepší, ale ať se vyjádří i ostatní...

jinak u nás: dneska jsme byli zase na rehabilitaci v Praze, Davídek dostal pochvalu, po 14dnech cvičení podle rehabilitace v Praze D. udělal pokroky, více se zpevnil, po týdnu se končně začal točit, takže teď se točí pořád dokola z bříška na záda a zase na bříško a pořád dokola. Už se mi několikrát zastavil na okraji postele a to jsem jen odběhla do vedlějšího pokoje. No, když na něj koukám jako na 6,5.měsíčního, tak je šikula (točí se, zvedá na rukách, pivotuje, spojuje slabiky, uchopuje dvěmi prsty...atd), ale stejně sedět bude asi až na roce :pensive:

No a dneska jak jsme jeli do Prahy, tak do nás na křižovatce vlítli nějaký mladý kluci ve Fábii, no naštěstí máme pořádný auto, takže se nic nestalo, Davídek se jen trochu leknul, ani na autě snad nic moc nebude, oni dopadli hůř, pěkně měli auto promáčklé. No kluky jsem sjela na dvě doby, fakt jsem byla nas....no ale za ten šok jsem si pak musela koupit na Čerňáku bundičku na jaro :grinning:
20. únor 2008 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já středu teda beru taky,nemůžu jen v úterý.

Lendy,teda,ještě,že jste v pořádku,řídila jsi ty? Koukám,že jsi taky utrácela :slight_smile: měli jsme dnes stejný nápad,ale ty jsi si teda bundičku zasloužila víc,za ten šok :wink:
20. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ta středa neva, když mi tam bude o něco méně lidí :sweat_smile:

Dnes Mikulášek udělal na kolenou několik přískoků, to je vám tak krásné :dizzy_face: :dizzy_face: , ale zároven cítím, že ztrácím to svoje miminko :pensive:
20. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, ne manžel, normálně dával přednost auto a ze zadu to do nás naprali, asi hulili v autě trávu jinak nevím, kam čučeli. No hlavně, že to odnesli jen plechy (a hlavně jejich :grinning: )

Na jaro musíme vypadat dobře, to je jasný :grinning: :wink:
20. únor 2008 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,vy máte ale šikovný děti,Víťa se teda taky začíná už pomalu stáčet i z bříška na záda,ale to lezení mu teda moc nejde,uplazí tak maximálně pět cenťáků,zvedá zadek,nohy krčí pod sebe,ale nejde mu to,přitom by tak chtěl :slight_smile:

Hele,Any,teď mě napadlo,v kolik jsi byla v tom boomu?my jsme tam totiž měli sraz s holkama z práce a bylo nás tam fakt moc,asi deset,k tomu ještě dost dětí(jen to naše chybělo,nechtěla jsem,aby zase něco chytl,když je čerstvě po rýmě,proto zlůstal s tatínkem :slight_smile: byli jsme tam od desíti do dvanácti,tak je možný,že jsi se vylekala nás :grinning:
20. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy,ještě,že máte pořádný auto,na ulici přijdeš k maléru,ani nevíš jak,ale já jsem dost ovlivněná mou prací(chirurgický JIP),když jsem tam viděla těch úrazů a všeho,stal se ze mě posera,například,do auta bych nesedla nepřipásaná,na kolo bez helmy,atd.
Manžel teď prahne po novým vozu,chce velký rodinný auto,máme krátkou felicii,ale s mým rodinným příspěvkem a s hypotékou na barák si může nechat zajít chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
20. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak mě je celkem jedno jestli ve středu nebo ve čtvrtek.Já teď s Terkou lítám obden k doktorce - málo přibírá v podstatě pod hranicí - jsezdíme na kontrolní vážení. Tak jí musim víc budit a snažit se vyprodukovat více mlíčka. Snad se nám to podaří. Už jednou jsem bojovala a pak jsem se zas rozkojila tak to snad zvládneme. Zkoušela jsem jí dát dle rad Mudr. Nutrilon, ale flašku mi nevzala vůbec a když jsem jí to dávala po lžičkách ta to teklo všude jen né do jí.
Včera nám přišli nové modely z MMB na jaro. je v tom kouzelná a dnes ještě vydražená jarní bundička. My jsme byli v sobotu v Praze. Manžel tam jel služebně tak jsem na něj počkaly v kavárně a pak jsme šli na nákupy, ale krom Ikei jsem nic nekoupila.
Taky jsem si chtěla něco pořídit nového na jaro, ale ještě mám pořád 6kg na vrch tak si nechci nic koupit dokud nezhubnu - musim mít nějakou motivaci a necpat do sebe večer u tv samý blbosti. Včera bylo tak ktásně. Byly jsme celý odpoledne venku za to dnes je tam hnus snad se to aspoň trochu vybere.
Koukám jak ty vaši cvrčci dělaj pokroky a vzpomínám na to jak jste psaly že si dávaj pěstičky do pusy - ano i my včera začaly - máme všechno oslintaný, ale hlavně že je Terka spokojená, že má novou zábavu.
Jinak Lendy já mám fakt strach z bouračky - obzvlášť když jedu s Terkou sama. To mám pocit že je každý auto moc blízko a že to musí určitě narvat do mě. Chci si pořídit takový to zpětný zrcátko abych na Terku viděla...
Tak zatim papa
21. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já hlásím, že ve středu nemůžu, jdu s Kájou do ped.psych.poradny, to je skoro na celé dopol. :frowning2:
Zuzko, měli jsme naprosto stejné problémy s Ondráškem, pořád nepřibíral,dokonce i v počátku zhubnul. Zjistilo se, že si ode mě málo vytáhne,tak jsem odstříkávala a cpala po lžičkách, to se napolykal moc vzduchu a pak blinkal o to víc. Mám nějaké tipy co jsme vyzkoušeli a fungovalo, tak jestli budeš chtít, písni do IP.
21. únor 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě je to taky jedno,jestli čt nebo st.
Jé to já když taky jdu někam bez Onďi,což je teda hodně málo :sweat_smile: ,tak mě taky hlavou běhá,jak mu je co dělá atd. :slight_smile: Ale to jeho vztekání poslední týden,to je teda něco :unamused: .Jak mu něco nejde nebo nemám čas zrovna s ním chodit,to je křiku.
Lendy ještě že to odnesly jen ty plechy,k tomu ještě né ty vaše :wink: ,dneska je to na tý silnici fakt hrůza,taky mám někdy strach,přitom jízdu autem mám ráda,je to pro mě takovej relax.
21. únor 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

holky,tak jak to tady čtu,ve čtvrtek můžeme všechny,ve středu ne,tak co to nechat na ten čtvrtek,ať se můžeme zůčastnit v plném počtu :slight_smile: ? No co,místa máme zamluvený,tak sednout si bude kam a mě stejně přijde,že poslední dobou je tam plno stále,co vy na to :wink: ?
22. únor 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já souhlasím :wink:
22. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek