• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj, já taky :slight_smile:
22. únor 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, paráda, souhlasím. Onďu nám v po nenaočkují, protože se mu ještě udělala reakce po očkování tbc, takže ve čt můžem určitě. :slight_smile:
22. únor 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my s Aničkou potvrzujeme, že přijdeme :wink: se moc těším, že Vás poznám...
22. únor 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky souhlasim a potvrzuji svou účast :slight_smile:
23. únor 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi samo taky příjdem... :slight_smile:
23. únor 2008 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,krásný víkend,co?Jen tady u nás dost fučí,ale sluníčko super :dizzy_face:
no
nekoukali jste teď někdo na kojence?Tam si z nás mamin někdo robí totální srandu,jen by mě zajímalo kdo to je,jestli nějakej puberťák(puberťačka),blázen,úchyl,nebo nějaká zvrhlá matka :slight_smile:
23. únor 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude nějaké tupoň, s těcj jeho hesel čiší debilita a IQ 50
23. únor 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile: takže jsem pochopila, že termín zůstal stejný, tedy čtvrteční. To je fajn.ale vyřídit jsem vám to co mi řekli musela, abyste to mohli posoudit. Dneska mi přišla matrace kokos/ molitan /pohanka a hrací deka, tak mám radost. A zas jsem bez peněz :angry: :sunglasses: ale už toho moc nechybí. Ještě povlečení postýlky a prostěradla, ale ty snad ušiju (ale kdo to ustřihne nevim? :angry: ) mějte se krásně a těšim se na čtvrtek Ani :grinning:
25. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já dneska zjistila, že zrovna ve čtvrtek máme rehabilitaci :unamused: . Tak teď mám dilema, jestli tam zavolat, že nepříjdeme a přeobjednat se (stejně tady to stojí za prd, s ničím nám tu nepomůžou, cvičíme si podle Prahy..) nebo by jsme dorazili až tak kolem 10.30-10.45, ale to nevím, jestli tam ještě někdo budete...
25. únor 2008 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

tak Mikuláš je už uvítaným občanem :grinning: :grinning: a slaví to plazením po celém bytě.

Lendy to záleží na tobě, já si myslím, že v 10,30 tam ještě budu, ale nevím jak dlouho. jak bude Mikša protivnej nebo hladovej...
26. únor 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska nám přišla pozvánka na vítání občánků, takže Onďa už bude taky uvítaný :slight_smile: . Kája se na to moc těší, hlavně že nebude muset do školy :grinning: . A v ten den má taťka narozky, takže to bude taky dáreček. Zdá se mi to docela brzo, vždyť nám jsou čerstvé 3 měsíce- koukám, že jste chodili tak kol 7. měsíce, tak snad to Onďa neprobrečí.
Lendy určitě přijď, já tam budu tak do 11.45, pak už musím pro Káju do školy.
26. únor 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Sluníčko,gratuluju k uvítání i k plazení,končí ty časy,kdy jsme miminko našli tam,kam jsme ho položili :sweat_smile:

Lendy,já dorazim tak v deset a budu tam asi tak,jak Jaku,pojedu potom tak,aby mi Vítek cestou domů usnul v kočárku.

jaku,my jsme byli na vítání v necelých šesti měsících,bylo to moc hezký :dizzy_face:

Holky,to počasí je boží,denně šmajdám po venku na dlouhých procházkách a vůbec mi to nevadí,naopak mě to baví,a když ještě vyleze sluníčko,tak si to užívám ještě víc :slight_smile: :wink:

Tak ve čtvrtek čauvec
26. únor 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak my máme taky uvítaného občánka :slight_smile: a musím říct,že se mi to moc líbilo,páč nám k tomu zpívala naše Eliška (neteř),což jsem vůbec nevěděla,že tam bude její školka.Ale ten náš raubíř,samo o něm museli vědět všichni,vůbec ho to nějak nezímalo,zeď u který jsme seděli byla mnohem zajímavější :sweat_smile: a když měla nakonci proslov paní učitelka,tak jí do toho taky povídal :sweat_smile:.Všechny miminka tam spůsobně seděla,ale Onďa musel stát :grinning: .
jaku tak to budete mít prima den :wink:
26. únor 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, my jdem zítra na kontrolu, tak uvidím, co mi řeknou a podle toho by jsme přišly. Ale určo taky dýl - my máme ten dopolední spánek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Gratuluji uvítaným miminkám i těm, co uvítaný budou.......stejně je to hrozně milý obřad, co :sunglasses: . Jaku, my byli na pěti měsících...vůbec nechápu systém, podle jakého ty mimi zvou :confused: .
My byly s Kačkou dnes po týdnu a půl konečně venku ( chápete být takovou dobu zavřený doma, hrůůůůůůůůza ) - sice máme tu kontrolu až zítra, ale dnes se to v tom krásným počasí prostě nedalo vydržet. A poprvé jsem dala Kačku do sporťáku....sem si myslela, jakou tím tý mojí Kelišce udělám radost. Tak chvíli byla vyjukaná, pak vyčerpáním z novoty usnula a ve finále mi celou cestu z Masaryčky až do Balady prořvala, ale opravdu prořvala! Paráda, přesně tak jsem si to představovala :sunglasses: .
Lendy - nebyla jsi dnes taky na špacíru s kamarádkou v Liďákách? Já na dálku blbě vidím, ale když jste šly na druhém chodníku, tak jsem si tě na poslední chvíli všimla ( teda pokud jsi to byla ty :wink: ). Jenže jsem na tebe nemohla křičet, páč mi chvíli před tím to moje zvířátko usnulo.
26. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiku, jj, byly jsme to my :grinning: tam to je taková moje klasika, chodím tam skoro denně. A teď, když je venku krásně, tak chodíme 2x denně ven. Už se těším, až bude tepleji a budou terásky, to bude paráda...

tak holky ve čtvrtek, já zítra zkusím, jestli by nám rehabilitaci o kousek neposunuli dopředu, každopádně určitě dorazíme, už se těším.....
26. únor 2008 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: sem si to, Lendy, myslela. Ale já si tě fakt všimla až na poslední chvíli......to víš, já koukám spíš po chlapách :sunglasses: .

Jo, holky, můžu mít jednu takovou intimnější otázku? Už jste dostaly menstruaci? Já Kačku ještě kojím, ale už ne tak často a pár kamarádek, co rodily jak já, už menstruaci dostaly dávno... tak jen slídím, jak to je :wink:
26. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiku, no já nekojím, takže toto je u mě v pohodě :sunglasses:
ještě k té hyperaktivitě (viz. téma), můžu ti o tom přeposlat spoustu info, protože jsem to sháněla právě pro kámošku, ale fakt si myslím, že je brzy na posouzení hyperaktivity nebo živějšího dítěte :wink:
26. únor 2008 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já totiž vůbec nevím, kdy se ti menstruace zase obnovuje....
no pokud bys mohla a měla čas, tak mi prosím, pár info pošli, to by jsi byla zlatá. Jde to do IP nebo jsou to data?
26. únor 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertíku,já jsem jí dostala až co jsem přestala uplně kojit.Švagrová,co vím,tak jí dostala brzy,ale jen proto,že začala brát antikoncepci,já neberu.tak je to možná i podle toho,nevim. :wink:
26. únor 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertíku, ono je to asi různé... Já jsem začala menstruovat hned na konci šestinedělí... A kojila jsem ... A to jsem se těšila, že bych mohla mít delší dobu klídek, protože jsem měla načteno, že kojící maminky menstruaci většinou nemají, ale to bych nebyla já, abych neměla něco extra...

A ve čtvrtek určitě přijď, já budu muset tedy před půl jedenáctou na chvíli zmizet na UTZ, ale pak se klidně vrátím, jestli tam budeš, moc ráda bych Tě po letech zase viděla :wink:
26. únor 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertíku, tak já už mám asi třetí cyklus ms za sebou, stále kojím. Když jsem ji dostala prvně, tak jsem kojila i každé dvě hodiny - hlavně v noci!! A ATK neberu. Takže si nevybereš,každej to má holt jiné.
27. únor 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiku, pošlu ti to do IP, ale fakt si nemyslím, že by byla Kačka hyperaktivní a hlavně se to v tomto věku ještě nedá posoudit-myslím, že nejdřív až tak v pozdním batolecím období, jinak jsem ještě neslyšela o kojenecké hyperaktivitě. Živější je skoro každé druhé dítě a hyperaktivita je bohužel nemoc a i když se ti může zdát, že některé příznaky na Kačku sedí, vůbec tomu tak nemusí být a Kačka může být jen temperamentnější. Při ADHD se dělají komplexní testy, zkoumá se i mozek a nejde jen tak určit podle chování jestli jde přímo o hyperaktivitu. Já být tebou, tak to hodím za hlavu a případně bych to řešila až v pozdějším věku, kdyby jsi viděla, že ty projevy pořád sedí :wink:
Já to ADHD bohužel vidím u kámošky syna-to je typický hyperaktivec, má sporo všechny příznaky, ve školce je nezvladatelnej, špatně mluví a někdy nedokáže přesně pojmenovat a říct, co přesně myslí, nesoustředí se, všude je ho plno, nedokáže jednu věc dodělat a už se vrhá do další, má nedokonalou jemnou motoriku, někdy je úplně mimo, někdy se chová jako kojenec...atd. bohužel kámoška si myslí, že je to v pořádku a nikam s ním jít na vyšetření nechce, že než půjde do školy, že se to třeba srovná. No já si to nemyslím, protože ten kluk pak bude mít o to větší potíže právě ve škole, ale je to její věc.
27. únor 2008 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy.....tak čtu jak se prtˇouskům daří a že jsou už uvítanými občánky, tak moc Gratuluju..... :grinning:
Já se zítra srazíků bohužel nezůčastním i když mě to moc mrzí.....musím ráno do poradny a pak do práce, takže snad někdy příště, ale moc Vám to závidím.....tak si to hezky užíjte a atˇ mimískové moc nezlobí. :dizzy_face:
Páček
27. únor 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já jsem si myslela,že jsem menstruaci dostala už po šestinedělí,ale asi to nebylo ono,páč od tý doby nic :wink: každopádně mě to vůbec nemrzí,včera jsem se mýho gyndaře ptala a říkal,že pokud budu kojit minimálně pětkrát denně,menstruovat bych neměla,tak uvidim,jak se to bude vyvíjet dál,protože od podzimu bychom se chtěli začít snažit o další mimi,což bez menzes asi nepůjde,ale do tý doby času dost :dizzy_face:je tady ještě někdo takový blázen jako my a chce děti tak blízko od sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dnes jsem byla s kámoškama na kafi v boomu,protože jsme narychlo svolali slet :grinning: a buďte rádi,že jsme ten srazík neměli dneska,byla tam hlava na hlavě,tak jsem se ptala číšnice,kde máme na zítra objednaný stoly a jsou přímo u dětský ohrádky,to je fajn,tam ráda odložim Vítka a vklidu popiju kávu :slight_smile:

Se mi dnes rozbil kočár,to polohování zadíček,si takhle jedem a koukám,že najednou Víťa leží a už to nedrží vůbec,tak to musim večer oznámit manžovi,ať to zkoukne a kdyžtak to odveze v pátek na reklamci,ten bude mít zase radost,my na to totiž máme štěstí,pořád něco raklamujeme,od bot až po spotřebiče,kdybych si kupovala věci u číňana,tak neřeknu,ale takhle mě to fakt točí,ještě,že už mám golfky a mám čím jezdit po venku,tak zítra budou mít druhou premiéru :dizzy_face: jsou fajn,jen je blbý,že mi v nich Vítek i s fusakem sjíždí dolů a je tam jak zapadlej vlastenec :angry:

To jsem se tady zase vykecala,jsem se asi dneska vykecala málo s holkama:sweat_smile:Tak se mějte,čus
27. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viono - já bych chtěla děti krátce po sobě,jen se s tím musí muž srovnat :grinning: :grinning:

A to sezení u ohrádky je super, taky si toho našeho lezce ráda odložím. :grinning:
27. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
já měla včera zaseklej notebook, tak jsem nemohla psát - tak vy už si sedíte a popíjíte kafčo...ach jooo, jak já bych si dala taky :sweat_smile: . Byla jsem včera s Kačkou na kontrole a už je zdravá, akorát má furt rýmu. Sice jí už netečou ty provazy, ale furt funí a odsáváme. Mudra řekla, že už můžem normálně ven, ale takhle do kolektivu že by mi nedoporučovala. Jednak že je teď ještě Kačka oslabená a pak hlavně aby nenakazila ještě ostatní mimi .... no já to tušila, proto jsem se ke srazu tak moc nevyjadřovala. Tak doufám, že jste podrbaly a pak koukejte napsat, jaký to bylo :sunglasses: .
Viono - no já nejdřív taky myslela, že si to odbudu hned za sebou. Ale teď jsem normálně u jedináčka :grinning: :grinning: :grinning: . Ne, Kačka mi fakt dává za uši, teď má období, kdy jen kňourá, nevydrží vůbec sama .... včera jsem vařila, Kačku dala do židličky a po 10 minutách jsem normálně myslela, že to vzdám - Kačka, až jsem se jí snažila zabavit hračkama, furt na mě koukala a natahovala ručičky a kňourala, pak se začala vztekat...a pak řvát :unamused: . A tak je to u nás furt. Takže já si ještě počkám :zipper_mouth:
28. únor 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak srazík byl super. Zase jsme probraly vše verbálně a nejen písemně :grinning: Aspoň že nám do toho ty děti ještě nekecaj :grinning: Já mám teď chvilku pauzu, švagrová si vzala Terku na procházku tak nevim jestli se mám flákat nebo žehlit :frowning2: Asi si to rozpůlim.
Renčo na srazíku jsme na tebe všechny myslely. Určitě si musela škytat :wink: příště už nesmíš chybět bylo na nás těch kluků moc. Sice to později přišla zachránit Anička, ale na ní byli kluci zase moc prťavý. Je úžasný vidět jak ty děti dělaj pokroky. mylim že jsme se poprvé sešli asi před 5 měsíci a je to vážně skok.
Kdu rychle zkouknout MMB co kdyby tam bylo něco co nutně potřebujeme :grinning: tak papa
29. únor 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Bertiku,tak hlavně,že je Kačka už zdravá a příště se už zůčastníte taky :dizzy_face: Sraz se mi moc líbil,dětičky úžasný,vážně všechny moc vyrostly,kde je konec těm mimčům před pár měsíci(heč,jsem si pochovala Terezku i malýho Ondráška,ty jsou tak maličký,já už si snad ani nepamatuju,jak se takový miminečka chovají :sweat_smile: ,jen se jim u mě moc nelíbilo a chtěli zpátky k mamince :slight_smile: )
S tim druhým mimi tě chápu,Kačenka ti dává záhul,jak čtu,nic si z toho nedělej,já běžně vařim s Vítkem na ruce,protože v půlce s oblibou řve jak pavián,už jsem se naučila i vejce jednou rukou rozbít do hrnečku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zas má přijít velkej vítr,víkend má stát za prd a to má Ondra po dlouhý době volno a chtěli jsme výletit :angry: tak asi budem sedět doma na zadku :frowning2:
29. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
srazík byl super, už se těším na další :grinning:
David vytuhnul okamžitě, jak se dal kočár do pohybu. Za to pak zlobil celý odpoledne, ale asi mu nebylo dobře, protože dostal nějakou rýmu, no ale dneska už to bylo dobrý.
Bertiku, příště musíš dorazit - jsi tam dost chyběla :wink:
Viono, tak to fakt smekám, že chceš 2 děti tak brzo - já nechci už žádné dítě ani omylem, myslím, že David bude jedináček, ale je fakt, že jsem dost ovlivněná tím, co s ním máme za potíže. Jinak bych se na to koukala určitě jinak. Já jsem asi divná, ale strašně se těším do práce a přitom to je v nedohlednu, bůh ví, jestli nebudu muset být doma s D. déle než 3.roky.
Tak já jdu spát. Mějte se. L.
29. únor 2008 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! :grinning:
Viono - já myslím, že hlavně dřív, si spousta mamin myslela, že dokud při kojení nemenstruuje, tak neotěhotní. A z toho jsou ty dvě děti během jednoho roku :grinning: alespoň tak mi to vždycky říkala moje odborná domácnost. případně se při večeři probíralo, kdo to zase podcenil ... :grinning: to u nás vůbec bývaly zajímavé večeře :sunglasses: když jsem byla malá a naši se sešli a probírali ordinace :slight_smile:
Já zas teď řeším jak jen si dosáhnu na masáž hráze??? :rolling_eyes: záda mě teď bolí jak šlak, hlavně pravá strana a mám pocit, že za chvíli tam nedosáhnu ani přes břicho. A zapojení Pavla nevidím jako efektivní, to by dopadlo jednoznačně a to masírování potřebuju rozhodně častějc než teď potřebuju sex :grinning:
No tak já se jdu trochu rozhýbat než tu zatuhnu a bude to au au!
1. bře 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek