• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahojda holky,
to je hrozny, ja nez se sem vzdycky dostanu, tak vy mate po srazu po drbech a tak... no tak aspon zpetne koukam co je u vas noveho a jak se vam vsem dari. Vidim se jen s "bertickou a kaculinkou", tak mam take nejake info od ni. Nas Julisek take roste jako z vody a dela pokroky, ale musim rici, ze je to teda take zivel, nekdy ho mam fakt plne zuby, je energicky, prebalovani u nas je katastrofa, ale co kazdy ma nejake ty trable. Pidulo, take jsem koukala, jak vam roste Davidek a jak je sikovny, no mi sedime, ale sam si jeste nesedne, plazi se jak o zavod, ale neleze, jen se pohupuje na kolinkach, ale zavolam na nej a priplazi jak tryskomys. Jsem zvedava, kdy budeme lezt. Musim sem uz pridat take nejake fotky, jsem fakt hrozna. Tak maminy, mejte se moc hezky, opatrujte se, pevne nervicky a hodna ditka vam vsem preje El.
Tesim se, ze se take konecne s vama sejdu na sraziku :slight_smile:
2. bře 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo abych jeste nezapomnela... prosim, prosim kocandy... reknete mi, chodi z vas nekdo plavat s mimcama? Kam chodite a jake jsou reference. Chceme chodit do Zlataku, ale mam jedno tel. c. a tam to nikdo nebere. Tak nevim, prosim poradte, jake mate zkusenosti atd. Dekanek El
2. bře 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj El, chodím a Ani na plavání - kojenecký kluk Dudlík, plavání mají ve škole na Dobiášce a ve Zlatém Lvu. Jsem velmi spokojená. Je to vždy jen pro dvě maminky s dětičkama, takže fajn přístup, chodíme už od 4 měsíců a je to fatk bomba. Napíšu ti čísla do IP.
3. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminy a těhulenky..........
Tak jak jsem slíbila tak zděluji že jsem od 8.března doma, Mudr. mě nakonec doma nechal, když jsem mu zdělila že bych musela dojíždět do Prahy......ale přijde mi tak trochu přísný na nechávání těhulek doma, myslím, že on opravdu nebere těhotenství jako nemoc, takže k tomu i tak přistupuje, ale každý Mudr. je jiný, ale jinak je fajn. :slight_smile: Tak jaký byl maminy srazík? Snad se ho už příště také zůčastním, tedy pokud nebudu nějaká velká valící se koulička......hihi :wink:
Mějte se moc krásně a užívejte si snad už skoro....jara.
3. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky! co si myslíte o polohovacích válečcích? já jsem prakticky rozhodnutá je koupit, ale napadlo mě že se vás poptám, jestli jste je nějaká používala a tak :grinning: díky A.
3. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: taky se musím přidat,srazík byl moc príma,musíme zopakovat,snad se nám to povede dřív :wink: ,hlavně se budu těšit,že uvidím Julíska po tak dlouhý době a Eliz tebe samo taky :wink: :grinning: .my začneme s plaváním v dubnu,jestli teda nám to konečně vyjde,jestli Onďa bude zdravý a taky od kamarádky malá,ta právě byla taky hodně nemocná,ale už se hrozně moc těším.
ani s těma válečkama nevím,my je neměli,sice jsem o nich taky uvažovala,ale nepořídili jsme je.Holky to je počasí,chjo už zase nejdeme ven,sice to ráno vypadalo nadějně,ale nám tu zase prší :frowning2:
Kačko,tak to je prima,že tě nechal doma,tak si to hezky užívej,závidím :wink: :sweat_smile:
Ten náš rarášek nás dneska nenechal zase moc vyspat,tak jsme si ho vzali k sobě,ale na to že je nejmenší zabere nejvíc místa a ještě mě pořád kopal a padla i nějaká pěstička :sweat_smile: zatím papa
3. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, válečky jsou na nic, fakt. Já jsem odkoukala z porodnice, že tam měli kolem malého srolované plínky, kdyby se dostal na kraj postýlky. Doma jsem to udělal přesně tak, akorát s ručníkama a přesto dala plínku (i když mantinel máme taky, ale D. hodně cestoval po postýlce a podle mu trochu bránilo v cestování) Teď už je na to tak zvyklý, že při usínání se zahrabe k tomu srolovanýmu ručníku a takhle usíná. Párkrát jsem mu to vyndala a nemohl usnout a celý se různě posouval po postýlce.
Pak jsme taky měli ty poloh. válečky, jelikož D. měl hlavu na jednu stranu, tak jsem si myslela, že ho tím napolohuju na druhou stranu a ani za nic. Celý se z toho vykroutil, jen aby nemusel mít hlavu na té podložce. A bez tý podložky na hlavičku to taky není nutný. Stačí mimčo zavázat do zavinky, dát na bok a právě zapřít tím srolovaným ručníkem a je to.
My budeme asi chodit plavat do Zlaťáku od května, jelikož koncem dubna vůbec nebudeme v LBC, tak to necháme na později.
Holky nevíte, jestli někde v LBC nepůjčují cestovní postýlku? Vím, že v dětským ráji ji kdysi půjčovali, ale to už je nějaký čas a kvůli 14dnům se mi nechce kupovat novou...
3. bře 2008 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak já jsem jediná tady odsuď která chodí a bude chodit do bazénu? Já jsem tam taky moc spokojená :wink:

válečky jsme neměli a ani jsem nad nimi moc nepřemýšlela.
3. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, srazík byl super a musím zkonstatovat, že máme všechny hodné dětičky že jo :wink: ?Tak snad brzo zopáknem.
Kačko, je fajn, že jsi doma, moc ti přeju, ať ti je dobře a můžeš si těhulkování v klídku vychutnávat.
Any, poloh. válečky jsme neměli a to Onďa se stáčel na jednu stranu, podepírala jsem jako Lendy ručníkem a nebo jsem ho opírala o bok košíku, takže spíš si myslím, že na těch se dá ušetřit.
Lendy o půjčovně krom Dětského ráje nevím, ale zkus se poptat po kámoškách, třeba nějaká půjčí, my bohužel nemáme.
Taky si vám dětičky pořád cucaly pěstičky?(jé skoro verš :grinning: ) Onďa má pořád ruce nacpaný v papulce, už ani nebouchá do hraček, prostě pořád se snaží nejlíp obě naráz nacpat do pusy, pořád u toho "povídá", strašně slintá, ale nemyslím, že by se chystaly zuby, to je dost brzo, nalitý dásně nemá.
3. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, no mrzí mě, že jsme nemohly dorazit na drbárnu - hlavně bych taky hrozně moc chtěla vidět ty vaše mimísky........ :frowning2: , tak příště určo.
Kačí, tak vítej na mateřské :grinning: :grinning: :grinning: . Tiše závidím, tak se připrav na ten maraton, co tě čeká. Hlavně, ať je vše v pořádku.
Aní - já je mám, ale plní úplně jiný účel - Kačka je má položené u hlavičky, teda spíš že mezi nima má hlavičku a vždy se k nim přitulí, zakloní hlavičku a tak usíná. Je to perfektní, páč u ní vůbec neznám cestování po postýlce.... a určo ji to ale nebrání v pohybu nebo že by se tam nějak tísnila. Takže já jsem s nima max. spokojená. Ale jinak na polohování jsem na začátku taky používala obyč. ručník. Joo a já mám teda jen ty levnější válečky ( viděla jsem na netu nějaké i za 400,- ).
Jaku - my taky jely pěstičky ( tvůj verš je boží ), ale já jí je vytrvale vyndavala ( přes nelibé připomínky tchýně ) až to Kačku přešlo :wink: . Takže vydržaj, holka, vydržaj :grinning: .
Jinak já tu dnes měla celý odpo mamču a pak dorazil i taťka a holky - moje Kačka byla celý den úúúúúplně boží. ANI JEDNOU NEKŇOURLA NEBO NEZAPLAKALA!!!!!!!!! Neuvěřitelné, jsem hrozně šťastná, byla to paráda. Tak uvidíme, co nás čeká zítra :wink:. No ale zato teď večer se už 3x vzbudila šíleným řevem a utišilo jen prso.
...teď jsem se vrátila a opět tuze plakala.....asi zlý sny...chudinka... :frowning2:
3. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
Pavlusko moc dekuji za ta c. uvidim, kdy nas vezmou, urcite to maj nabouchany. Pidulo, urcite se uvidime, ja bych vas take moc chtela videt a verim, ze to brzy dopadne. Jinak mi valecky take nemame a ani nemeli, davala jsem smotany rucnik tez a jelikoz Julisek je divoch a cestuje porad po postylce a hlavne se porad odkopava, koupili jsme mu "spacak" a je to ohodne lepsi. Ale kdyz byl malinky tak stacil ten rucnik a ten bok, jak psala Jaku.
Tak pa a dobrou
3. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

My válečky neměly,tak nepřispěju svou troškou do mlýna :slight_smile:
Jaku,o cucání pěstiček a následovně palce bych mohla psát romány,časem ho to přešlo,i když ještě teď docela často používá paleček jako prostředek k usnutí,prostě si ho strčí do papulky a jak zabere,tak si ho sám mimovolně vyndá,co nadělám,dudlíka nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Kacm,to je fajn,že už jsi doma,hezky si to užívej :slight_smile:

Dnes jsme byli s příbuznejma,co u nás byli na návštěvě v botanický zahradě.Víteček byl zlatej,jel na golfkách,se zájmem koukal,moc mě potěšil,čím je starší,tím je to lepší :dizzy_face:
4. bře 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda jsem ostuda, že jsem Vás ještě pořádně nepozdravila po tom srazíku.... byl fajn, jsem ráda, že jsem Vás poznala, i když jsme dorazily později, jsem netušila, že budu na tom UTZ tak dlouho...
Anička se moc těšila na dětičky, nakonec si stejně hrála sama :grinning: ono by to s těma miminkama moc nešlo :wink: ale líbilo se jí tam a nejvíc teda Terezka... Dnes si na ni zase vzpomněla... povídala miminko Teezka, páče? ne nepáče, Teezka je honá... Sleduješ Zuzi? Udělaly jste dojem :slight_smile:
Budeme se těšit na nějaké opáčko :wink:
5. bře 2008 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za uvítaní na mateřské..... :slight_smile: musím přiznat že teprve tedˇ si to opravdu užívám.....jsem doma a dokonce se snažím vařit každý den, což dříve nebylo jelikož jsem to prostě nestíhala..... :unamused:
Chtěla jsem se zeptat vás zkušených mamin či těhulek mívám tedˇ občas krvácení z nosu, zapoměla jsem se minule Mudra zeptat, ale myslím si že je to asi normální, že se zvětšuje objem krve nebo tak něco.....
Holky kde jste si kupovali těhotenské oblečení na léto....už se bohužel do ničeho nevejdu koupila jsem si v CA troje těhotenské kalhoty, asi před měsícem, ale na léto budou asi dost teplé, jinak výběr v CA na léto není nějak pestrý, hezké oblečení mají v litexu ale žádné letní šaty.....moc děkuju za jakékoli tipy :slight_smile:
5. bře 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Kačko s tím krvácením vůbec nevím,já jsem to neměla,já to slyším poprvé,ale holky ti určitě poradí.Jinak já jsem si koupila jedny kalhoty těhu,jeansy v CA a zbytek věcí jsem si kupovala o číslo větší.
5. bře 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku u nás taky pěstičky pořád jely,pak to přešlo na palec a ten ho drží ještě dneska,když se třeba na něco soustředí,pořád mu ho dáváme ven,ale nezabírá to :unamused:
5. bře 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jednou :slight_smile: Holky nevíte co koblížek? Že jsem ji tu dlouho neviděla :wink:
5. bře 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás naštěstí palečky a ručky už nejedou, ani neví, co s dudlíkem :grinning: , zato cokoliv je po ruce, šup do pusy a nejraději noviny, ovládače, mobil...atd.

kacm, já jsem nikdy na krvácení netrpěla a v těhu cca od 5.měsíce mi tekla věčně z nosu krev. Je to jak píšeš-rychlejší oběh krve, po čase to přešlo.
K tomu těho oblečení.
v 5.květnu je Tveret (mají i webovky)-dle mého: hrozný hadry za strašný ceny, ale třeba noční košile, podprdy pro kojící maminy jsou tam fajn
Batolata (mrkni na jejich stránky)- mají něco přímo v prodejně nebo se dá u nich objednat přez net.
Litex má taky webovky-zkus to tam
Něco měli i kdysi dole v hypošce v těch krámkách u C & A
Jinak je spousta firem na netu a nemusíš se toho bát-pokud ti to nebude, můžeš to bezdůvodně vrátit. Na netu mají fakt krásný věci, klidně ti napíšu seznam firem. Já jsem si koupila přez net úžasný kalhoty do práce (tam jsem nemohla mít džíny) a šatičky (ty byly super, jelikož jsem je na jaře nosila jako tuniku přez kalhoty a pak jako šaty a byly tak skvěle ušité, že se dali nosit hodně dlouho a dali se upravovat a různě povolovat podle toho, jak rostlo bříško), byla to česká firma, vše bylo opravdu skvěle ušité a pohodlné.
A taky mraky věcí za bezva ceny jsou na MMB a na Aukru.
Já měla těhu oblečení jen 1x džíny, 1x slušný kalhoty a ty šatky. Jinak jsem měla normální svoje oblečení-sukně, trička, tuniky...atd. Kupovala jsem v NewYorkeru, Caliope...akorát vše, aby to bylo volnější, větší a delší. Není potřeba toho kupovat hodně, ono to moc dlouho neponosíš a hlavně to těhu oblečení je strašně drahý.
5. bře 2008 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

já nakupovala těhu věci v CA a na MMB. Měla jsem dohromady asi 4kalhoty, ale z toho dvoje sezónní, já už se totiž v prosinci moc nevešla do normálních kalhot. Ale nádherné výprodeje měli v CA po vánocích. To jsem se ohákla :grinning: :grinning: , že jsem to nosila až do června :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dnes ráno taky Onďa objevil palec, to byl úsměv, ale pěstičkly jsou lepší, když se nacpou do pusy, to se príma blinká :grinning: !
Kačko, krvácení nevím, neměla jsem to.
Těhu oblečení jsem nakoupila s tím, že budu chodit do práce, ale pak jsem zůstala doma, tak jsem toho měla docela dost - z CA rifle a super bílý pláťáky, přes to jsem nosila tuniky, těhu letní sukni a halenku jsem měla z HM z Prahy -tam mají hezké věci takové barevné, moderní (pro maminy co mají rády když je těhu vidět a ne pytle ) a hlavně za příznivé ceny. Jinak vše ještě mám, budu to rozprodávat, tak kdybys měla zájem , tak písni na IP.
Souhlas s Tveretem. je to za příšerný peníze a opravdu pytle. Jo a kojící košili jsem sehnala super na netu - taková infantilní se zvířátkama, ale má jen ze stran průstřihy na prsa, osvědčila se mi a cenově v poho. A jestli máš ráda nápisy, koukni na www.cesky.bess.sk - mají tam teď hezký těhu trička.
5. bře 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak z nosu jsem taky nekrvácela,tak nevim :wink:
Ty těhotenský věci se vážně nevyplatí nakupovat ve velkým,těch devět měsíců tak rychle uteče... :dizzy_face: Já měla dvoje těh.rifle a pak jsem si nakupovala větší trička a taky tuniku,v tom jsem to v pohodě odchodila.Ale mě narostlo břicho až tak v šestým měsíci,já ještě v březnu nosil svoje dvoje rifle,bokovky,normálně jsem je zapla,pod bříškem,netlačily,pak už mi to bylo blbý,tak jsem najela na těhotenský :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky,můžu se vás zeptat,jak jste na tom s jídlem u prťat?Mě přijde,že mi Vítek sní na porci hodně málo,na oběd ani ne tu malou skleničku,o mém doma uvařeným jídle nemluvě :unamused: Na svačinu třeba jen půl banánu,nebo půl přesnídávky nebo frutapury a na večeři tak stovku kaše,maximálně sto dvacet,po obědě ho musim dokojovat a po večeři taky.A taky moc málo vypije.Ráno ho na snídani kojim.Mě přijde,že by měl jíst víc.No třeba to jen moc hrotim :confused: On to asi dohání po nocích,to ho kojimtřeba pět krát :angry:
5. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidulo,Koblížek nevim,třeba už má svoje mrňátko u sebe :dizzy_face: vážně tu dlouho nebyla :slight_smile:
5. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, tak u nás s jídlem je přesně naopak :grinning: a přitom za 2,5měsíce přibral jen 300g :astonished: Malej jí k obědu 1 velkou nebo 2 malý skleničky a chce ještě. K sváče sní skleničku přesnídavky a chce ještě mlíčko a kaše sní 150ml a ještě řve, že už není a dopíjí se pak po koupání taky mlíčkem. Mléka za den vypije cca 700ml + nějaký ten čaj, ale tak 100-150ml. A v noci nejí-to spí až do rána :dizzy_face:
5. bře 2008 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrý Lendy,já si taky říkám,že kdyby víc jedl,třeba by i líp spal,ale násilím to do něj cpá nemůžu,on když už nechce,tak kroutí hlavou ne,ne,ne a pusu prostě neotevře.
Jo a co taky dělá,z toho jsem teda taky běsná,když ho krmim,tak si oběma rukama sahá do pusy,pak pláca na stolek před sebou,plácá na hlavu,má jídlo až za ušima,tak je vždycky zralej div ne na vanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono,Onďa jí asi tak nějak stejně.V noci kolen jedné a ráno v 7,8 hod. pije mlíčko 150ml.Pak má tak v 11 tu malou skleničku oběda a zapije to čajem,tak 50ml,sváču kolem třetí půlku přesnídávky a sušenku nebo celý banán,zase si dá trochu čaje a pak v 6 kaši,to si dá 150 a zapije mlíkem 60ml.a čaj mu dávám i průběžně.On by snědl asi víc,ale pak pořád ublinkává.jo a nebo na tu sváču mu dávám bílý jogurt.Hlavně jestli dobře přibírá.
5. bře 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc díky za tipy na těhu oblečení....mrknu na všechny tipy a zkusím i možná objednávku po tom netu, jak psala Lendy....jedny džíny od Tveretu mám půjčené od kamarádky, vzhledově jsou hezké, ale funkčností úplně stojí za prd, jelikož nemají žádnou stahovací gumu podle toho jak vám roste bříško, takže když jdu po měste věčně si je musím stahovat na horu, jelikož mi ještě trochu padají, no děs........ :unamused: Já mám většinou trika na léto hodně těsná jelikož při lezení na skalách nebo ježdění na kole jsem moc volné věci nevyužila......takže nějaké to těhu oblečení si budu muset hold pořídit a nebo tedy koupit větší......... :slight_smile:
Ještě mám jeden dotázek kolem 20.tt budu objednaná na podrobnější UTZ zda mimi roste jak má, co tam všechno Mudr. zkoumá a zda se tam zjistí všechno a nebo je lepší se objednat na ten 3D ultrazvuk? Vůbec se v tom nějak nevyznám...... :frowning2:
5. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
no já si koupila jen jedny těhu rifle v C&A a pak už jen pár delších triček v Caliope a New Yorku, přesně jak píše Lendy. Ty těhu věci mi přišly nehoráně drahý na to, že je nosíš jen pár měsíců a pak je strčíš do skříně :confused: .
Viono - Kačka ráno dostane mlíčko - moje - po dopoledním spánku ji nastrouhám banán, jablíčko, piškoty a ovoce co zrovna mám ( no dělám toho hodně, páč ji určo tak půlku sním :grinning: ), před odpo spaním - tak v půl jedný - ji nakojím. Když se vzbudí, tak jí ohřeju zeleninku ( dělám ji klasiku-bramboru, mrkev, brokolici, celer,...a kuřecí maso ), což teď už dělám do skleniček od přesnídávky. Někdy, pokud si myslím, že má hlad, tak dostane ještě přesnídávku a pak už jen v půl osmé mlíčko a kaši ( já ji jí dávám přes flašku ) a dobrou :wink:. Ježkovy voči.........jak na to teď koukám, mi přijde, že mám doma hroznýho žrouta :dizzy_face: .
Jinak ale řeším, že bych Kačku už asi odstavila - včera se v noci budila po dvou hodinách a dneska snad po hodině!!!!!!!! Je mi jasné, že to není hlady, ale prostě chce jen prso, ale takhle to nejde. Holky, poraďte, co s tím? A to když jí to prso nedám, tak je brutální řev, nejde ji uklidnit :frowning2: .
Jinak se musím pochlubit - Kačka je furt hrozně hodná a boží.....je to paráda....doufám, že ji to už vydrží!
5. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde je ten krám Caliope jak píšete, jsem sice z Liberce, ale vůbec nevím kde je? Se mám tedy asi stydět že... :unamused:
5. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko je v Pražský někde uprostřed,když jdeš nahoru tak po pravý straně.
bertíku nám se Onďa budí v noci taky častěji,tak si na sebe trochu šiju bič,páč si ho beru k sobě do postele,nic totiž nepomáhá,dudlík,na bok,nic kroutí se jak žížala.Ale dám si k sobě a spinká.Jestli ty zuby,ale zatím žádný nelezou :unamused:
5. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidulo - ted jsem jukla na fotky Ondráška - no ten je božííííííííííííííííí. Ty brďo a jak vyrostl!!!! Nejlepší je ta vysmátá fotka :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek