• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Bertiku,tak,jak ti jí Kačka,bych taky byla spokojená :wink: Tak to tak vypadá,že Vítek má nejmenší apetit a to bude asi největší ze zdejších červnových miminek,v pátek jdeme do poradny,tak napíšu váhu,obávám se,že přerosteme i Davídka a sebereme mu prvenství :slight_smile:
S tim kojením v noci,u nás je to to samý a teď furt řešim,co s tim,já ale nemám to srdce,ho nechat řvát,tak mu radši dám to prso a do pěti minut je klid a tuhej,no a co si budeme povídat,on by takhle prořval celou noc a to bych se už tuplem nevyspala,s tim odstavením si to rozmysli,protože jsou děti,které když odstavíš,tak se budí taky,je to prostě zvyk,a to mlíčko už nevrátíš a budeš dávat umělý,nebo čaj a budeš na tom ještě hůř,nebo třeba taky líp a Kačka bude spinkat až do rána :sweat_smile: tak já asi vyčkám do roka a pokud se to spaní neupraví,tak to začnu řešit až pak :confused: :wink:
5. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, no ten náš Otesánek měl v úterý 77cm a 9,23 kg - tak pak písni :wink:
holky, D. měl jeden čas období (a není to tak dlouho), kdy se pravidelně v noci budil 2x a chtěl jíst, čaj ne, jen mlíčko a moc nejedl přez den a v momentě, kdy jsem s tím chtěla začít něco dělat, když jsem někde četla, jak od 6.měsíců krásně mimča spinkají celou noc :grinning: , tak najednou ze dne na den zase začal spát celou noc bez jídla a přez den začal víc jíst.
Ale některé ty rady, jak naučit spát dítě celou noc mi přišli dost děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiku :grinning: ,to je taky moje oblíbená :wink: :grinning:
Já na to nemám nějak sílu nechat Onďu v noci brečet,tak si ho raději vezmu k sobě :frowning2: ,jak jsem prostě ospalá.... párkrát jsem to zkusila ho ukolíbat,to mi usne,ale jen co ho položím do postýlky,tak je to nanovo :angry: ,tak pro pohodlí si ho beru k sobě.Jé jak já vzpomínám,když nám spinkal celou noc,to ti Lendy závidím :wink:
5. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! :slight_smile: Všem dík za rozumný rady ohledně válečků, já že nebudeme mít ani monitor dechu ani chůvičky, tak jsem měla takové špatné svědomí, že toho dělám pro bezpečnost málo... ale smotaný ručník splní tu funkci naprosto stejně.

Kačko - ultrazvuk v nemocnici ve 20tt je hrazený pojišťovnou, spočítají a změří jestli je všechno tam kde a jak má. Má veliký rozlišení a je v něm docela hezky vidět.
3D nebo 4D si budeš muset zaplatit - my jsme se na to vybodli, peníze byli potřeba jinde. :rolling_eyes: teď mě ale nezávisle na sobě varovalo několik lidí před 4D utz v Gennetu - prý to ještě stále neumí, takže zaplatíš hodně a nemáš z toho nic !!!! za 4D s fotkou chtějí 900,- takže to je pak na ... když je to nějaký mazanec místo naprosto plastického záběru. Jinak by to měla dělat v Jablonci nějaká doktorka a údajně díky Gennetu šli hodně dolu s cenou.
Já mám konečně další ultrazvuk příští úterý a děsně se těšim :dizzy_face: když dělá kotrmelce tak bych to hrozně chtěla vidět.
O svém těhu oblečení snad ani psát nebudu - dílem MMB, džíny z hrabáku v Trutnově, teď jsem si nechala ušít tuniku na svatbu, stála mě 500,- což je super za novou věc na míru. Trika a košile na doma nosím Pavlovo a svoje mikiny, asi jsem se fakt vždycky děsně podceňovala, když stále oblíknu většinu svetrů a mikin. Ale už nezapnu bundu, tak doufám, že ta zima už skončí.

Bertíku - brácha taky vstával co hodinu (moje noční můra) a kojenej byl do dvou let, ikdyž třeba právě jen večer a v noci pro uklidnění. celou noc začal spát až ke konci školky. Ale v době největších krizí když nespal ani ve dne ani v noci, tak pomáhalo ho dávat do houpací sítě, máma ji měla instalovanou přes pokoj, případně na zahradě. tam se zašněroval a v ní spal. Ale v noci si ho taky brala do postele, respektive třeba v postýlce usnul, ale během noci se přesunul. Bylo to děsný, ale nijak ho to nepoznamenalo.
:wink:
6. bře 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mám další dotaz :grinning: čím chráníte matraci v postýce? Já jsem koupila kvalitní matraci a tak nechci ty dobrý vlastnosti zabít igelitem. dík A.
6. bře 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se,ze vas sem lezu.Jen bych chtela pozdravit Zuzkuex a rict ji ze Terezka je opravdova princeznicka,jukla jsem do albicka.Ted na vikend u nas byla Ladka s Tondou,tak rikali jak je Jirka pysny otec a chlubi se foteckama v mobilu,no taky ma cim :wink: .Jsem vam tady trochu procetla diskuzi,tak doufam ze uz jste na tom s vahou lepe.
No my uz se tez blizime do finise a uz je to takove to cekani,kdy si rikame,ze kazdy den uz se muze stat cokoliv.Termin mame zcatkem dubna a tesime se na klucinu Kubika :wink: .Tak se mej moc moc krasne a at vam Terezka dela jen radost.Pa Lenka
6. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Ani, já z toho posledního utz byla hrozně zklamaná, pže nešlo nic vidět!! doktor viděl co potřeboval, ale já už né, Mikša už byl na utz moc velkej.

A na matraci mám takovou ochranu..není z igelitu, vypadá jak látka, ale nepropouští..myslím, že jsem to kupovala v detskym raji na netu.
6. bře 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžete mi doporučit v Liberci dobrou pordejnu s autosedačkama pro mimčo? Někde kde maj asi nejlepší výběr a poradí? Díky moc :wink:
7. bře 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
berundo já ráda chodím do Batolat a do Dětského ráje. Autosedačku větší jsme si vybrali v ráji, kde nám poradili a mohli jsme všechny vyzkoušet a nakonec jsem ji objednala v Batolatech, jelikož měli nejlepší cenu a měli ji i skladem.
7. bře 2008 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berundo já vybírala na netu a pak si jí šla zkouknout do batolat, jelikož ji nemají běžně k prodeji (tu co jsme si vybrali), tak nám ji objednali a kdyby se nám nelíbila nebyli jsme nuceni ji koupit, ale koupili a ještě levnější jsem nikde neviděla :dizzy_face:
7. bře 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Lendy,tak hlásim aktuální míry Vítka,71 cm a 9 kilo přesně :slight_smile:

Užívejte víkend :dizzy_face:
8. bře 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono :grinning: tak alespoň v něčem vedeme :grinning: :grinning: a malému vyrostl další horní řezák-teď už bude jako upír úplně :grinning:
8. bře 2008 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Tak nám ty zuby asi už opravdu lezou,dneska Onďulka skoro celý kňoural a večer měl i teplotku 37,5.Tak jsem mu dala na noc panadol a zatim teda spinká,přes den toho ani moc nenaspal :unamused:
Mějte hezký víkend,konečně se taky zase udělalo hezky :wink: :slight_smile:
8. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Lendy,ty brďo,vy jedete s těma zubama,to už jich máte minimálně pět,jak počítám :grinning: To už za chvíli přestaneš asi Davídkovi mixovat jídlo,co?Holky,nevíte,dokdy se má kašičkovat a odkdy mačkat na kousky a tak?Já teď občas dávám vítkovi do ručičky třeba kukuř.křupku,nebo dětskou súšu nebo kus jablíčka a docela dobře si s tim poradí,tak teda nevim :confused:
Pidulo,tak co,už se vyklubaly zoubky?Já se děsim,že čtyři jsou venku a ještě šestnáct jich má vylézt :frowning2: :angry: Chudáčci malý,takový trápení mají se zubama už teď :unamused:
Tak náš Viťulka dámy přestává spát přes den :angry: Dopoledne si dá dvacet minut s velkým řevem při usínání a po obědě tak půl hodiny,tak jsem ho dnes nedala spát dopoledne s tim,že po obědě bude spát dlouho,no a co myslíte,spal 40 minut,z celého dne,mě z něj picne,no ale teď už od čtvrt na sedm spí :dizzy_face:
Dnes bylo krásně,co?Ale hlásili o víkendu zase velký vítr :frowning2:
10. bře 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, prosím tě, kde kupuješ ty kukuřičný křupky? Já dala D. do ruky takový ten piškot z DM a on si to uhryznul a docela velký kus měl v puse, tak jsem mu to sebrala, z pusy vyndala, jelikož jsem měla strach, aby se tím nezačal dusit :astonished: Jsem myslela, že to ožužlá, ale on si to v puse ulomí a to není ono. Ty křupky by mohli být lepší, jen nevím kam na ně :grinning:
no zubů máme už 5 venku, další 2 vypadají, že se taky brzy prořežou. S tím jídlem, já mu dávám takový domácí hrubý mix jako je ve skleničkách od 6.měsíce.
Tak naše dnešní spaní přez den: dopoledne 15min (a to byl od 7.hod vzhůru a usnul až v 10hod.), odpoledne 1/2 hod a pak ještě další 1/2hod a to bylo vše :confounded: , za to teď totálně odpadl a probudí se až ráno :grinning: Ale z toho, jak přez den vůbec nechce spát už nemůžu, usne jen v kočáru, doma skoro vůbec-hrůza
10. bře 2008 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy,
kupuju je ve zdravý výživě za kavárnou Nisa,je jich velký balík a stojí jen dvanáct korun,prodávají i rýžový,jáhlový,oni jsou takový žužlavý,lepí se na ručičky,ale děti je mají rádi :slight_smile: Doporučuju,až je půjdeš kupovat,nejít sama,protože dovnitř nezajedeš s kočárkem,tak aby ti ho kdyžtak někdo pohlídal :wink:
Já kupuju ještě sušenky od Hami Safari,ty jsou taky fajn(na ně Vítkovi potají chodim :grinning: ),od kamarádky dostal jednou sušenku Sunarku a ta se dost láme a taky se s ní začal dávit,tak ty nedoporučuju :unamused:
Tak to jsme na tom se spanim obdobně,taky jezdim kočárem,jak zastavim,je vzhůru :angry:,ještě,že už začíná být teplo :dizzy_face:
10. bře 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
zub žádnej nevylezl :unamused: ,ale naštěstí dneska už to bylo lepší,smál se,hrál si,teplotku sice malinko zvýšenou,ale dobrý.S tím spaním to taky není žádná sláva přes den,ráno jsme vztávali v 8,jinak 7,takže dneska to bylo docela prima si pospat :slight_smile: ,ale šel spinkat potom v půl 11,spinkal dvě hodinky a šel zase spinkat až teď v půl sedmý.
Onďa baští ty sušenky Sunarky,a docela si s nima poradí,ikdyž ukousne větší kus,tak si to v pusince nechává rozpustit.V pátek jsem mu dala poprvé rohlík,tak mu taky docela zachutnal akorát nevěděl jak ho držet,ale přišel na to :wink: :slight_smile: .
10. bře 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, zkus ochrannou podložku, je to takové jakoby froté prostěradlo, zespoda je něco jako igelit, ale propouští to vzduch, ale čurání ne :grinning: k matraci se to přichytí gumičkama...
10. bře 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Lendy já ty křupinky dávám Kačce taky a normálně jsme na nich závislý - já taky :sunglasses: . Perfektní je, že se v pusince hned rozpustí, takže se po nich nezačne dusit. Já je ještě kupuji ve zdravé výživě v Pražský naproti Džbánu. Naposledy jsem si vzala rovnou pět pytlíků :grinning: :grinning: :grinning: . Ale taky tam jsou schody :frowning2: , ale hrozně milá prodavačka a pomůžeti s kočárem dovnitř. Ale doporučuji všem.
Jinak Kačce se klube šestý zoubek - pravá jednička hore a asi i další zoubky dole. No říkám, zubatice jedna :grinning: . Ale přesně jak píše Viona, si nedokážu představit, že nás jich ještě tolik čeká :rolling_eyes: .
Viono - no Kačka spí dopo tak 20 min. a donedávna to bylo taky s děsným řevem, ale teďka je najednou klid - teda dostane prso a u něj usne :confused: . A odpo mi spávala už tak jen hoďku, ale co jsem jí dala do sporťáku, tak mi tam spí i 2 hodky!!!!
Jinak holky, Kačenka je furt hrozně hodná.....prostě boží. Dokáže se sama zabavit, hodně leze a doma furt mluví.....jsem za to děsně ráda. Sice má období, že nechce moc k nikomu jinému - dnes jsem s byla v restauraci a šla jsem na záchod a hlídala mi ji tam kamarádka a normálně musela s ní za mnou na WC, páč Kačka dostávala záchvaty, když mě neviděla. Ale to doufám přejde. Co mě spíš mrzí je, že jsem ji po delší době nechala odpo na dvě hoďky u našich a Kačka, jakmile uviděla dědu ( taťku ), tak začala řvát...prostě se ho bojí :frowning2: .

Tak hezký den - no prý má být zas hnusně :angry: a pusu vašim miláčkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, od soboty mám skříplej sedací nerv, takže sednout si k počítači nebylo skoro možný a potřebovala jsem dodělat oznámení a podobně...takže jsem vás musela zanedbávat :astonished:
Dneska byl den Magor :rolling_eyes: , ale teď večer už se všemu jen chechtám.,, Začalo to tim, že si Pavel zamáčkl budíka a zaspal, naštěstí tak, že se stihl vzbudit a zrušit rezervaci na jeden a odjet dalším autobusem. jen se vzbudil s příšerným řevem ... nepublikovatelné.... já jsem pak nemohla usnout a když už jo tak mě děsně vyděsil budík vlastní.
Jela jsem do poradny, zapomněla jsem pečlivě nabranou první ranní, tak jsem dostala kelímek a ten testovací papírek ať si to načůrám tam, papírek mi spadl do záchodu :rolling_eyes: ještě před tím mi nabrala kýbl krve a mě to pořád teklo a nechtělo přestat. :confounded: Doktorka zhodnotila moje pajdání jako špatný a na utz zjistila, že je mimís moc velkej. Má dneska přesně 32tt a už přes dvě kila ... takže zítra musím znova na glukózový test :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééé!
Pak jsem koupila špatný odstín papírů, ale všimla jsem si toho až když jsem doma dvě čtvrtky vytiskla, to je tím, že tam mají tmu a my doma taky :angry:
nevykynul mi chleba :angry:
rozjely se mi koláčky :rolling_eyes: ale ty jsou zas strašně dobrý :dizzy_face: pekla jsem jen do práce. Zbylo mi děsnejch náplní, tudíž budu muset upíct ještě nějakou placku nebo závin... ale už žádný patlání s koláčkama :sunglasses:
Ale koupila jsem tady v tom "našem" krejčovství úplně božího lva na kočárek, s totálně vytlemeným výrazem a když mu natáhneš ocas tak vibruje a řehtá se! A přesně jako ten lev si dneska připadám.
A babička mě "uklidnila", že to nevadí že už má dvě kila, že nejvejš budu rodit dřív a nebo císařem, ona to dokáže tak optimisticky podat :grinning: to bude těch 42 let praxe :sunglasses:
Už zas nemůžu natáhnout nohu, tak je konec sezení a jdu uklidit kuchyň! Mějte se krásně! A.
11. bře 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my máme za sebou páteční vítání občánků, Onďa se choval jako velkej kluk, už se moc těším na fotky. Včera jsme byli na kontrole na kalmetizaci, očkování máme krásný, tak tam už nemusíme :slight_smile: . Pak jsme se po cestě stavili s kamarádkou na jídlo a nakrmení dětí v Jasu- Onďa je velkej společník, rozdával úsměvy, culil se, zjevně mu dělalo dobře, že je středem pozornosti (no jo pravej chlap :grinning: ), až na to, že byla doba oběda, tam úplně narváno a jemu jaksi nevadilo, že kol sebe šířil "ozón" :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale plína to naštěstí ustála :grinning: .
Any, to krejčovství myslíš na Letný u té paní? Chtěla jsem se tam taky stavit, nemáme jarní bundičku, nemůžu jí nikde sehnat a teda 500kč za krásnou džínovku se mi dávat nechce-to je jediná jarní co měli v CA, potřebuju nějakou praktickou nejlíp fleesovku do kočárku.
Držím palečky na glukózku a nezávidím :unamused: . Jo a utz skresluje až o půl kila, Onďa měl ve 32tt 1900g a nakonec v 39tt při narození měl 2.65kg :slight_smile:
12. bře 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už máme křupky-to je paráda :dizzy_face: se to s těmi piškoty nedá srovnat a i mě to chutná :grinning: a za 14,-Kč to je zadarmo. A kolik jich mu tak můžu dát? On je hrozný žrout a pořád se po nich natahuje :grinning:
jinak máme po 2.očkování a opět se k tomu přidal další zub, tak máme doma veselo :confounded:

pidul, prosím tě, konzultovala jsi s mudr. plavání? Jsem ji říkala, že chci s malým chodit plavat od května a ona se na to moc dobře netvářila a spíš se mi to snažila rozmluvit. Tak nevím, jestli k tomu má celkově nedůvěru nebo je to jen u nás, že je D. nedonošený a hrozilo by mu větší riziko infekcí a tak. Ale zase na druhou stranu měl zatím jen 2x rýmu a jednou kašel, tak to se mi nezdá, že by byl nějak náchylnější k nemocem. No nevím...každopádně plavání nám všude doporučují na zpevnění, tak prostě plavat budu chodit a je to.

normálně náš Davídek je uchylný na cedulky :grinning: , nechápu jak to dokáže, ale všude - na hračkách, na oblečení najde hned cedulky a ty ho zajímají ze všeho nejvíc. Pořád je žužlá, nebo zkoumá, obrací, když jich je tam víc-no nechápu, jak na to přišel, ale alespoň si procvičuje jemnou motoriku :grinning:

any, jo někdy je veselo, co? :grinning: Já bych neřekla, že je mrňous nějaký obřík, D. měl v 34tt 2,5kg a byl v pohodě, na UTZ kolem 30tt mi řekli, že je normální vzhledem k tomu, že jsme oba s manželem velký :wink:

holky a nevíte, kdy to řvoucí období, když děti nevidí mámu nebo na mimčo koukne někdo, kdo se mu nelíbí skončí? (bertiku u nás je to to samé, jak píšeš-děda nee a běda, když bych Davida někomu vrazila a šla pryč-se může uřvat) Jsem myslela, že to trvá tak měsíc a u nás mi přijde, že to trvá už min. 2-3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2008 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak dnešní den jsem si užila :dizzy_face: manžel mě dal odpoledne opušťák,že pohlídá Vítka,tak jsem vyrazila poprvé od porodu do bazénu,nádhera,jsem pořád plavala a pořád jsem neměla dost,cítim se fakt dobře,teprve teď můžu říct,že jsem to od těhotenství a od porodu zase já,jsem fit,nebýt toho mlíka v prsou,tak nevim,že jsem kdy rodila.Zato Vítek to doma taťkovi osladil,byl mrzout,vztekal se,brečel,málo spal a to jsem u domlouvala před odchodem,ať taťku nezlobí,aby si to tatínek brzo rád zopakoval,nuže,neuposlechl mě :angry: :grinning:

Lendy,cedulky u nás taky frčí,u nás platí zákaz stříhání cedulek z hraček,protože ty jsou nejzajímavější :grinning:
Jo a tykřupky,sní tak dvě denně a tak dvě sušenky Safari,on víc nechce,ale ty křupky jsou neškodný,tak bych se toho nebála :wink:

S tim řvoucím období vám holky nezávidim,alespoň co se cizích lidí a chudáků dědečků týče,ale ono je to přejde,musí se otrkat,nás toto období minulo,nebo nás teprve čeká :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak Víťa drží krok s tim,že by na mě nejraději celý den vysel,seděl na mě,nebo aspoň chce,abych u něj seděla na dece,když si hraje,běda,když se zvednu,to si myslim,že mě ignoruje a hraje si pěkně sám,tak se potichu nenápadně zvednu a už na mě kouká a haleká a natahuje,prostě pořád chce,aby s nim někdo byl :confused: :sweat_smile:

Jaku,gratulace k uvítání,tak pak kdyžtak dodej fotky,ať vidíme,jak vám to slušelo :dizzy_face:

Any,tvůj blbej den mě pobavil,ono se to někdy tak semele,viď :wink: svatba se blíží,jak se cítíš mladá téměřpaní :slight_smile:
12. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo any a nedalo mi to a vyštrachala jsem svou těhu průkazku(jsem si jí ofotila na památku :grinning: :pensive: ) a vítek měl ve 30tt odhad dvě kila,při narození a to jsem i přenášela měl 3600 g,tak si z toho nedělej hlavu,váhu máte dobrou :dizzy_face:
12. bře 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda - mě ta váha taky nepřijde jako nějaký úlet, v průkazce mám napsáno dle váhy 34tt, dle (asi délky?) 33tt a podle poslední MS 32tt. Ten test na Glukózu byl teď mnohem horší než ten první, brrrr! Hlavně mi nabírali krev z modřiny kterou mi udělala na gyndě na mojí jediné žíle, jinde to nenabrala, auu auu takže mám rozdloubaný obě ruce. :rolling_eyes:
Ta svatba mě nějak nedochází, ty záda mě úplně odstřelily a nic nestíhám. Navíc mě točí Pavel kterej se k tomu zase staví jak jen k výměně občanek :confounded: navíc je každej večer někde, ať na brigádě nebo na tréninku nebo podobně...vůbec mi to nepřipadá, že je to jen za dva dny. Ale dneska jsem upekla medovník, pořád doufám, že alespoň trochu tý slavnostní atmosféry mít budeme :confused:
Mějte se hezky a ať vás neodfoukne nebo neofoukne! :slight_smile:
12. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Mě teda nikdy neříkali kolik mimi váží a že se to píše do průkazky,taky nevím,ježiš to jsem byla nastávající matka :pensive: :sweat_smile:
Jaku blahopřeju občánkovi :wink: ,já jsem si dneska byla pro fotky z vítání,krásný pořád se na ně koukám :sweat_smile:

Lendy,já jsem chtěla začít chodit už v listopadu,to mi doktorka řekla,ať to odložíme,kvůli tomu zimnímu období,řekla to i kamarádce co k ní taky chodí s malou.Ale ta má malou i hodně často nemocnou.A když s ní o tom pak ještě mluvila,tak jí říkala o dubnu a to by už prý šlo,takže my jdeme na začátku dubna do poradny,tak to spojím i se vstupní prohlídkou na plavčo,to mi říkala,že stojí 300kč.

Jinak náš Onďa je velice společenský,jemu vůbec nevadí,být u uplně cizích lidí,ale mě musí mít na dohled :sweat_smile: .
12. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Tak my zatím to řvoucí období vůbec nemáme :sweat_smile:

Lendy vzhledem k tomu,že jedno to velké balení má pouhých 75g, tak bych se nebála mu jich dát i krapet víc.
A ty cedulky znám, Mikuláš už chytá věci palcem a ukazováčkem a to je teprve věda :grinning: :grinning:

Jejda Ani vy už to máte za dva dny???? toto uteklo!!

Pidul vstupní prohlídka na plavčo za 300Kč????? Nám jen dala dr do přihlášky razítko a hotovo! To je nějaký přehnaný, ne?

Já taky celé těhu nevěděla kolik váží, podle své váhy a břicha jsem si myslela, že tak metrák hihi a on chudinka měl 2,63kg.
13. bře 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
tak jsem právě nakoukla k březnovým.... a moc gratuluju Koblížkovi k Vašíčkovi.Přeju moc štěstí a zdraví!!!

slunicko no taky jsem koukala jak puk,no uvidím až tam půjdeme.Já jsem si taky myslela,že dá razítko a šlus.

A jestli jsem to dobře pochopila,tak Any má dneska velký den.Tak přejeme hodně štěstí ve společném manželském životě :wink:
14. bře 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé.tak koblížek je už maminka a kdypak se malej Vašíček narodil?Taky moc s Vítkem gratulujeme :dizzy_face:

Any a tobě samozřejmě taky přejem spokojené a dlouhé manželství,hodně štěstí :dizzy_face:
14. bře 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se připojujeme s gratulacemi a přejeme Koblížkovi i Vašíkovi hodně zdraví do života! :slight_smile:
Any vše nej a šťastné vkročení do manželského života! :slight_smile:
14. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek