• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Jééé, tak malému hokejistovi hlavně hodně zdraví a ať dělá mimince jen samou radost :dizzy_face:

viono, viděla jsem v březnovkách, že se narodil včera v 9.20 a myslím, že tam byli i míry (někde v tabulce)

Any, tak ať se ti v manželství líbí a hlavně hodně štěstí :dizzy_face: Doufám, že jste si to pořádně užili :grinning:
14. bře 2008 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tak nejpreve chci také popřát Koblíškovi a malému Vašíkovi, atˇ se má čile k světu a přeji mu hodně moc zdravíčka, štěstíčka a lásky rodičů :grinning:
Any moc moc moc ti také přeji hodně štěstíčka a lásky v manželství, aby se vám splnilo vše po čem toužíte :grinning:
.............nás to teprve čeká v dubnu, tak se také těším, napiš nám jaké máš dojmy jako Paní :slight_smile:
Holky nevím co se děje, ale za posledních 14 dní prostě nemůžu spát budím se hrozně brzo třeba v 7:00 ráno a to nechodím spát tak hrozně pozdě kolem 10:00 večer. Dříve bych prospala poledne, ale tedˇ to prostě nejde, je to normální, že už tak brzy trpím nespavostí.........kolikrát už mám v deset hodin uvařený oběd, no to dříve prostě nebylo.......no také jsem si četla různé příběhy o porodech a pak mám šílené sny, tak se na to asi vybodnu a nic číst nebudu........stejně je asi každý porod jiný, tak je zbytečné se stresovat takhle dopředu... :zipper_mouth:
Přeji vám hezký víkend a pozdravujte své broučky :slight_smile:
15. bře 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac... to se určitě nestresuj.... a jestli ti mohu doporučit nejen na základě doporučení porodní asistentky,ale také z vlastní zkušenosti, čím víc v pohodě před porodem budeš, tím bude snazší... fakt nemá smysl si dělat nervy z toho, že některá maminka měla těžký porod, zkus se prostě těšit s tím, že to s miminkem v pohodě zvládnete a uvidíš, bude líp :wink:
15. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm,nestresuj se opravdu předem...já vím že se to snadno říká...já z toho byla taky vykulená a vždy jsem měla období kdy jsem se strašně bála a pak zase období...kdy jsem byla naprosto v poho a říkala jsem si,že to zvládnu.
Ven to jít musí takže se neboj.. ,každý má průběh porodu jiný a čím víc budeš číst nějaké story o porodech tak z toho budeš na palici :angry: to znám podle sebe :grinning: zmákneš to a pak už budou hezké chvilky s miminkem :wink:
S tou nespavostí...já jsem v těhu spát mohla,ale u každé z nás je to individuální...holt jiný stav organismu.. :grinning: .nezoufej,vše se vrátí opět do normálu a tyhle stavy k těhu prostě patří. :wink: Tak pěkné těhulkování :slight_smile:
15. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, Koblížku, hrozně mooooooc gratuluju a přeju vám třem do společného života moře lásky, štěstíčka, pohůdky a prostě krásný život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Aní - tak pravou nohou a do toho manželského života spoustu lásky, tolerance a hlavně zdravého mimíska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Joo, viono - moc ti to slušelo, vypadáš tuze spokojeně a Vítek to je kus chlapáka, kluk jeden vlasatej :grinning:
15. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, jsem tu jen na skok abych vám poslala zatím obrázek oznámení, švihlo mě tožiž totálně v zádech, asi jsem ten skřípnutej nerv tak dlouho přehlížela až je z toho zánět... takže fotky ze svatby mám sice stažený, ale teď je to poprvé co jsem si troufla na chvíli si sednout k počítači...
Ale tu svatební chvíli jsem si užila a jen to slavení si vyberu jindy :slight_smile: Víc napíšu jakmile to půjde. A.
16. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já myslela, že jde poslat soubor i tady přes poštu ... :confounded:
16. bře 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to jsme měli ale hezkou sobotu,co?Jsme s manželem,Vítkem a s rodinkou mý švagrový vyrazili do hor :grinning: (jen do Béďova,na výlet),hezky jsme se prošli,dali jsme si zmrzku,sluníčko svítilo,no víkendová pohoda :dizzy_face:
Jen škoda,že to počasí nevydrželo dýl,dnes,když jsem se koukla ven,mám po náladě,vůbec se mi nechce po obědě s Viťulou ven :angry: No,ale co bych pro něj neudělala,že... :wink: ?

Bertíku,děkuji za pochvalu,se červenám :grinning: však vám to holky taky moc slušelo,kačenka už je taky holčička veliká :dizzy_face: a ty jsi štíhlá jak proutek po porodu,jak ty to děláš :slight_smile: ?

Any,tak ať se ti dají záda zase brzy do pořádku a dodej fotky ze svatby,ať pokoukáme,jak vám to slušelo :wink:

Tak já běžim,Vítek na mě z obýváku volá,vydržel tam sám pět minut-úspěch :sweat_smile:
17. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Holky prosím vás nebyla jste některá na odběru plodové vody, bohužel jsem se dnes dozvěděla, že mi vyšli špatné testy z testu na Dawnův syndrom, jsme z toho od rána hodně špatní, ale musíme doufat, že vše bude v pořádku, ale musím na odběr plodové vody 26.3 sem na kliniku vůbec nevím co to vše obnáší a opravdu se moc bojím,bojím to je možná slabé slovo, ale hold někdo to těhotenství má bez jakýchkoli komplikací a já bohužel patřím mezi ty co zkouší, ale věřím a budu stále věřit, že to dopdne dobře.....pokud holky máte některá zkušenost, napište budu moc ráda.... pa Kačka
17. bře 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko,osobně jsem na odběru plodové vody nebyla,ale v mém okolí jsou dvě holky,co musely jít ze stejného důvodu jako ty a obě čekají zdravé miminko,spousta výsledků testů na vady jsou falešně pozitivní,stačí třeba jen špatně spočítaný termín porodu a už je to špatně,jestli jsi si všimla,tak když ti gyndař vypisoval žádanku(teda aspoň já to viděla,protože jí psal v ordinaci za stolem a já seděla naproti),psal tam přesně kolik jsi byla těhotná v době odběru krve,třeba 16tt+2,je to braný přesně na dny,teda aspoň co já vim,tak ti přejem s Vítkem oba hodně štěstí,co nejkratší čekání na výsledek a samozřejmě zdravé mimi :slight_smile:
Necháte si říct pohlaví miminka?Podle plodovky je výsledek stoprocentní :wink: .
17. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko taky jsem na odběru plodovky nebyla, ale vím přesně to co Viona, moc záleží na přesném stáří těhotenství v den odběru krve, může to opravdu zkreslit. Moc ti přejeme, ať vše dobře dopadne a ono to tak bude a aspoň budeš vědět, že mimi je zdravé. Držíme palečky! :slight_smile:
My dneska byli s Onďou na kontrole kýly, už tam nemusíme chodit a je hodně velká šance, že se mu to zatáhne samo i když zatím dle dr. je kýlní vak volnější, ale už vůbec nevylézá ven, tak máme radost.
No a ve čt nás čeká prohlídka na 4.měs. a očkování, trošku se bojím komplikací , ale snad to bude v poho. :unamused:
17. bře 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.... omlouvám se že vám sem takhle lezu ale chci moc moc moc popřát Lence Nedorostové k narození synečka Vašíka! Malému přeji mnoho zdraví, štěstí a ať má kolem sebe samé dobré a milujíci lidi! Moc rodičům gratuluji a ať Vašíček dělá jen samou radost!!!! :wink:

Markéta
17. bře 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko, vidím, jak se trapíš a proto mi to nedá a píšu svůj první příspěvek na MK :sweat_smile:. Na odběru plodovky jsem byla vloni v LBC nemocnici. Byli jsem vystrašení stejně jako vy. Neboj, dobře to dopadne :wink: ! Taky jsem měla riziko na Downův syndrom - 1:110 a dneska máme krásnýho zdravýho chlapečka :zipper_mouth:.
Nejprve nás pozvali do Gennetu na genetickou konsultaci, kde zjištovali, zda máme v rodině nějakou dědičnou vadu. Paní dr. nám nakonec navrhla odběr plodové vody nebo vyšetření spec. ultrazvukem (myslím v Ústí), který však nemusí Downa odhalit. Rozhodli jsme se proto pro plodovku. Můj gynekolog mě před odběrem plodovky uklidni, tak jsem se pak tak na odběr nebála. Na ultrazvuku zkontroloval, že má mimi nosní kůstku a změřil kostičky (nohy a ruce). Jinak amnio dělali v porodnici přímo na ultrazvuku. Myslím jenom ve čtvrtek a v pátek ráno. Vůbec to nebolí. Zaměří mimi a vezmou asi 3 ampulky. Pak bys měla být celý den v klidu, proto je dobrý mít někoho, kdo tě odveze domů. No a na výsledky si voláš druhý den odpoledne. Ty jsou jenom předběžný, ale Downa vyvrátí. Konečný jsou zhruba za 14 dní. Držím vám třem pěsti, ať to dobře dopadne :wink: .
17. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, že na nás budete myslet.....hrozně se bojím, bojím, bojím, ale jsem optimista, takže věřím, že to dopadne dobře.
Viona, Jaku, toto mi Mudr. vůbec neřekl, že to může být také špatně spočítaným termínem porodu, ale těch faktorů je tam asi více, ale jste hodné trochu mě to uklidnilo moje bolavé strdíčko.
Kukka jsi hodná, že jsi napsala svůj příspěvek, asi to nebylo jednoduché, ale tedˇ jsi určitě štˇastná, že to dopadlo vše dobře, říkám, si že čím si ta mamina v těhu projde více těch negativních událostí, pak si toho vysněného mimika váží asi jinak......tedˇalespoň zhruba vím, jak to bude probíhat.... mě vyšel test na Dawnův syndrom 1:170 takže víšší než u tebe, ale budu stále doufat, že to musí být zdravé miminko.Díky moc Kačka
18. bře 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, hurá můžu chodit a sedět a dokonce se opatrně i pro něco sehnu do dřepu :dizzy_face: :dizzy_face: o víkendu jsem byla zoufalá a děsně jsem se bála, že budu muset do špitálu. fuj fuj fuj že to dobře dopadlo. Jen už nevezmu kýbl ani vysavač do ruky, i kdybych si měla pozvat úklidovku. To byla taková hrůza, protože se nesmí ani žádný Voltaren gel nebo jiný mazadlo, tak jsem si ten pravděpodobný zánět nervu vychutnala naprosto naplno, zase se mi práh bolesti posunul někam výš. fujtajbl.

Kačko, držim pěsti! Ale prosím tě, snaž se nestresovat, pochop že všechny ty stresový hormony co si vyplavuješ jdou s krví i k miminku. Neměli jste původně podezření, že to budou dvojčata? U dvojčat se totiž triple test nedá dělat, pak ty výsledky vyjdou příšerně vysoký. takže je to třeba jen dozvuk. Máma byla na plodovce taky, prtože jí bylo při bráchovi přes 40. Snaž se číst jen pozitivní knížky, veselý filmy, nekoukej na zprávy, co to tkhle praktikuju, mám tlak normální :slight_smile: Samozřejmě vám držíme všechny palce co máme ať je to v pořádku a můžeš si to těhotenství konečně pořádně užívat.

Neslyšela jste některá o problému který se snad jmenuje Spazmická branka? Jde o to, že je to nějaká chyby v pronervení dělohy, že když je stah, tak se děložní hrdlo zavře místo otevře. Ona to totiž má máma,, už mě to říkala babička a teď jsme to rozebíraly i s mámou s tím, že bych na to měla v porodnici upozornit. :confused:
Jinak máma preferuje císaře, ale to nedí divu, protože mě vyřezali na půl cesty (32 stehů), u Vojty jí vykloubili kyčel a až Šimon byl císařem a tudíž v pohodě. A to všechno právě kvůli tý "poruše"
Já se k tomu stavím tak, že to prostě nemám a obříka si odrodím :sunglasses:
Jo a cukrovku taky nemáme JUPÍ !!!!

Jdu na ty fotky :grinning: A.
18. bře 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any děkuju, už se tím nechci stresovat, prostě to budu brát jako další vyšetření navíc, jinak bych se z toho musela z cvoknout, člověk stále věří jen v to dobré......pokud není nějak citově moc slabý. :wink: ale já (my) jsem bojovníci, tak to bereme tak jak to přišlo a prostě se s tím popereme, jinak moc hezká fotečka i oznamko..... :grinning:
18. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuju radu ohledně autosedačky. Máme zatím půjčené "vajíčko"-původně jsme ho nechtěli kupovat-ale je to nějaký starší model a Ondra v něm sedí celej zkroucenej, pásy se nedají povolovat a proto nám tam při každé jízdě doslova řve jako tur. Koukala jsem na MMB, líbila se mi zn. Chipolino http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11410311&tab=0 a hlavně proto, že není moc drahá. Poradíte mi nějakou dobrou sedačku 0-13kg("vajíčko") tak cca do 1500Kč ? Dík
19. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku, já být tebou, tak zajdu někam do obchodu a nejdřív bych ji zkoukla a vyzkoušela, jak v ní bude Ondrášek sedět a potom hledala na netu nejlevnější cenu. Autosedačku bych bez zkoušení a bez reálného zkoumání jen tak nekoupila :wink:

co třeba tyto :wink:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=163811
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4340-chicco-synthesis-xt+-2008
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=12&id=138
19. bře 2008 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy dík moc za odkazy! Jasně, že bych bez zkoušení nekoupila, ale chci jít do obchodu alespoň s nějakou představou, oni obchodníci jsou schopni vnutit leccos, tak jsem ráda za každou zkušenost a radu dopředu.
19. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku my máme tu Cam-měli jsme ji s kočárkem a je fajn-nikam mi nesjížděl, pásy se dali natahovat, byla lehoučká...
19. bře 2008 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Kačko držím pěsti ať to dobře dopadne :wink: Líbí se mi,že to bereš takhle,že se nestresuješ :wink: Určitě to bude dobrý!

viono,jak jsi spokojená s plavčem? Já jsem totiž slyšela nějaký negativa a kamarádka tak už semnou nechce jít,tak to chceme zkusit v bazénu,tak jsem se chtěla jen zeptat co ty?
20. bře 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

mě z toho počasí fakt asi picne......zase chumelí...ach joo :angry: .
Viono - zdání klame, kdyby jsi viděla tu pneumatiku co mám místo břicha :sweat_smile: . Manžel mi tuhle říkal, že si budu muset na léto pořídit jednodílné plavky :grinning: .
Kačí - hrozně moc držím pěsti, určitě to dobře dopadne. Hlavně se nenervuj - se mi to říká, viď :zipper_mouth: a snaž se myslet na jiné věci...přesně jak jsi napsala "jen další vyšetření navíc". Tak tfuj, tfuj, tfuj.
Jaku - ta Chipoliny je fatk hezká. My máme Baby point z Dětského ráje, myslím za 1200,- a jsem s ní spokojená.
Jooo, holky, akutně řeším golfky ( letíme v dubnu do Dublinu a chci si je vzít s sebou ). Máte nějaký dobrý typ??
20. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec kočky, jen zdravím ze stejného regionu. se zájmem čtu vaše příspěvky, ale radši přispívat nebudu, nejsem zatím maminkou :slight_smile:
20. bře 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
bertiku u nás jsou golfky v nedohlednu, takže budu čekat s tebou, co holky napíšou za tipy, abych později měla z čeho vybírat :grinning: Já zatím koukala jen jak se mi líbí vizuálně (strašně se mi líbí Quinny :dizzy_face: a Chicco)

My dneska byli na kontrole na neurologii a dobrý, rehabku nám ukončí jakmile David začne lízt a vzhledem k tomu, že začal teď pérovat na kolínkách, tak snad se brzy dočkáme toho, že nebudeme muset cvičit. A prý cvičím až moc, tak máme zvolnit, aby mě neměl spojenou jen s nehezkýma věcma, co mu musím dělat :pensive: Jinak je prý David velký kliďas a pohodář a navíc je to kluk, který jsou línější a prý i kdyby byl narozen normálně, tak by byl takovýhle lenoch a v pohodě by nikam nespěchal. Prý taky, jak je velký, tak tyhle větší děti jsou až o 2 měsíce pozadu a nevědí proč to tak je. Určitě na roce chodit nebude, ale do 1,5roku to prý zvládne :dizzy_face: Tak to jsem ráda. Jsem byla celý dopoledne ve stresu a teď už mám hned lepší náladu :grinning:

pidul a jaký negativa :astonished: ?
20. bře 2008 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Lendy, gratulka veliká! Tak to je hodně pozitivní co? :slight_smile: No však si to taky za tu dřinu zasloužíš!
My dneska byli na očkování, docela to nesl Ondra statečně. No a ve 4. měs. má 5 150kg a 58,5 cm. A taky jsme byli pochváleni, už se přestal kroutit do "rohlíku" tak možná nám taky v půl roce skončí cvičení.
Pidulo, ty negativa jsou o plavču ve Zlaťáku nebo jinde? Zrovna dnes jsem se na to ptala dr. jestli můžem chodit plavat, líbilo se mi jak jste psaly, že tam jsou jen 2 mimča. Dr. se mě ptala jestli jsou tam s nima i maminy ve vodě a že nejlepší pro děti je naučit se techniku a pak cvičit doma ve vaně. Tím asi myslela jen ty malinký miminka. Koukala jsem na kurzy plavání ve vaně u Medea therapy, ale je to docela dost drahý tak nevím.
Konečně jsem po strašně dlouhý době doplnila pár foteček. :wink:
20. bře 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vyzvedla jsem dneska oddací list a byla jsem se zaregistrovat v porodnici - a jsem v šoku! nevim jestli to mám napsat chronologicky nebo podle toho co mě naštvalo víc. :confounded:
ad jedna/ tedy chronologicky nebo vzestupně - chtějí nějak hodně osobních údajů, no mě to nedošlo, ikdyž mě to zaskočilo a tak jsem jim všechno hezky řekla, za mě ( to vem ďas) a i za Pavla (prů..r!). Pak jsem mu to řekla do telefonu, no vytekl jak baterky a chystá se na ředitelství... :unamused: :confused: smajlíka s očima vsloup tu nemají tak si ho představte. Volali jsme jeden druhýmu tam a zpátky - no,, nakonec se prý na mě nezlobí, byla jsem při smyslech na tolik, že jsem nebyla konkrétní co se jeho práce týká, ale prý kombinace RČ a bydliště jsem neměla dávat... jenže to mě nenapadlo, RČ si opsali z oddacího listu a nenávazně na to jsem u obou odkývala stejný bydliště.
asi jsem naivní tupan a měla bych se jít do pustiny živit trojpolním hospodářstvím, to by mi šlo, :frowning2:

ad dvě/ vrazili mi několik papírů s tím, že při příjmu mají být všechny podepsané, včetně Informovaného souhlasu s epidurální analgezií u porodu - a já jí povídám, že s epid. nesouhlasím a že ji nechci a ona na mě že to jim pak můžu říct, ale hlavně ať to mám podepsaný.... :astonished: explodující smajlík tu taky není
Takže asi budu shánět jestli mě vezmou jinde,, známá mi nabídla odvoz. Tohle je totiž do nebe volající nehoráznost co nemá obdoby! Já jsem jednou měla lumbální punkci a měla jsem naprosto špatnou reakci a nikdy už nedovolím by mě dloubali do páteře čímkoli,,, natož zaváděli katetr!
A rozhodně nepodepíšu souhlas s něcím s čím nesouhlasím a že jsem byla informována, což jsem nebyla... pokud pominu informaci abych to nezapomněla mít podepsaný :confounded:

ach jo :confounded:
20. bře 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku, fotky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je skvěle vidět jak Ondrášek roste když porovnáš fotky kde ho chová Kája v náručí.
A úžasná je ta jak pase koníčky... :slight_smile:
20. bře 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s golfáčema já neporadím,já zatím nad nima neuvažuju :wink: .

Lendy to jsou prima zprávy :wink: :slight_smile:

Holky to plavčo,ve Zlaťáku,to mám od kamárádky,co to slyšela jinde,tak to beru s rezervou,ale ...prý snad,paní třeba zavolá půl hodiny předem,že se hodina ruší,nebo že voda je studenější asi než by měla být,nebo,že maminky co tam jsou s miminkama poprvé,chce ta lektorka učit potápění,no prý ani neví jak jsou jako daleko,atd.
Tak jsem dneska zkoušela volat do toho bazénu,kurz začíná už příští týden,tak paní nás zkusí tam ještě vtěsnat.Další kurzy asi totiž začínají v červnu a to jsem na netu četla,že pak ty kurzy jsou zkrácený kvůli velkým prázdninám.

any my když jsme se zapisovali do porodky,tak po nás taky chtěli RČ a bydliště,to mi nepřijde nijak neobvyklý :pensive: .A při nástupu jsem podepisovala papír,kde tuší,že bylo taky,že v případě "potřeby" mi dají epidurál a třeba,že klystýr je automatický,a to jsem si myslela,podle toho co jsem si pročítala,že má rodička na výběr,jestli ho chce nebo ne.

Jaku krásný fotečky :wink: :slight_smile:
20. bře 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,

Lendy - hrozně moooooc gratuluju a tleskám vám. To jsi šťastná,co? Koukala jsem na fotky a Davídek teda vyrostl, fešák jeden :dizzy_face: . Tak jen tak dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Aní - pomooooooc, sem se zase nachechtala nad tím tvým trojpolním hospodářstvím :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak já si na nic už nepamatuju - jsem zjistila, že porodem mi asi byla vytlačena i moje paměť, to je masakr - ale taky jsem nechtěla epidurál. Jenže když pak už jsem měla fakt velký bolesti, tak za mnou přišli, jestli ho teda nechci a já bych v tu chvíli udělala cokoliv, jen aby to už nebolelo, tak jsem řekla, že jo ( a to jsem byla fakt na milion procent jistá, že epidurál rozhodně NE!!!!
20. bře 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tak nejen že pamět je v prdeli, já už ani neumím na PC. Sem tu něco zmáčkla a ono "samo" se mi to odeslalo :fearful: .
Takže epidurál ne, pak že ho teda chci a oni ale za mnou přišly a musela jsem podepsat, že s ním souhlasím. Takže si myslím, že když to nepodepíšeš, že se nic nestane. Jooo jinak ke mě pak přišel doktor, řekl, že na epidurál je už stejně pozdě a šlo to i bez něj. Dnes jsem ráda, že jsem si ho nedala, ale říkám, v tu chvíli bych udělala opravdu cokoliv, ať je po bolesti. Ale jako nic proti epidurálu!.
Jaku - boží fotky, Ondrášek je fakt frajer, hlavně na vítání mu to tuuuze slušelo :dizzy_face:
No s tím plaváním mě neděste - mi máme začít chodit s Eli od dubna právě do zlaťáku.......a kdo že tam už teď chodí? Ty Viono?
20. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek