• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
jééé, holky koukaly jste na malého koblizka? ten je boží :dizzy_face: :grinning:

jinak holky díky, jste hodný-já mám z toho našeho klučíka radost :dizzy_face:

any, já jsem u epi byla na pochybách jestli jo nebo ne. Když jsem rodila, tak jsem tam skoro každou 1/2hod. škemrala o epi, jelikož jsem tam skoro lezla po zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jenže smůlu-jsem nebyla vůbec otevřená, jen kontrakce jak blázen. A když jsem se během pár minut otevřela úplně k porodu a už jsem ležela na porodním sále, tak jsem se dost důrazně (no skoro jsem tam na ně řvala :grinning: ) dožadovala epidurálu, že se to už fakt nedá. Tak se smály, že to jako už ne, že za chvíli to bude za mnou. No sranda. Takže jsem to zvládla bez něj a jsem za to ráda.
20. bře 2008 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kdysi musela podstoupit punkci mozkomíšního moku kvůli podezření na meningitidu, tu jsem neměla, ale za to příšernou reakci na ten zásah. dělá se to prakticky stejně, jenže necpou nic dovnitř, ale tahají ven, píchá se to taky v bedrech. Asi týden jsem nemohla ani sedět ani chodit a hlava mě bolela měsíc. Nikdo nevěděl co se mnou, jen se na mě chodili koukat jestli ještě žiju. Bylo to peklo, já vím, že tady se nic neodebírá, ale jen ten hnusnej pocit a zvuk když ti tu jehlu zarazí do páteře, ani za boha to zažít znova! Navíc já si nerisknu, že by to se mnou takhle pak cvičilo, protože oni tam to riziko píšou, ale až za dlouhým výčtem výhod... to není správný.
A já jsem prostě alergická na podobný přístup! Podepiš a jdi ... to není na mě. Zítra ještě zkonzultuju s babičkou co si o tom myslí. Navíc epidurál je placená záležitost, pokud není nutný a jeho nutnost je diskutabilní - u císaře? ne já si už do páteře opravdu dloubat nenechám.
Každopádně díky za zkušenosti :slight_smile:
20. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Holky k tomu plavču. My příští týden začínáme v bazénu druhý kurz. Jak jsem byla informována, tak prý možná poslední za 2200Kč, pak se bude zřejmě zdražovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My jsme ve výřivce 4maminky a 4 miminka a mě to příjde děsně fajn, pže ty děti se už na sebe koukají a řechtají se a ve dvou už by mi to přišlo hodně smutný. Ale to je každý ho názor.

Já si řekla, že epi nebudu chtít a pak během porodu jsem čekala až to bude tak hrozný, abych si ho nechala píchnout. No hrozný to bylo akorát, když Mikuláš lezl ven a to bylo pozdě :grinning: :grinning:

Ani, ještě dodatečně gratulace k manželství!! Ať jste jen a jen štastní :dizzy_face:
21. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

tak my taky začínáme to plavčo v bazénu příští týden,tak se těším.Ale ještě uplně se neraduju,ještě záleží na tý naší doktorce :pensive: .
21. bře 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pidul, vážně?? to je super a kdy máte lekce? třeba se tam potkáme..my úterky hned ráno v 7,50h
21. bře 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se nepotkáme :unamused: ,my máme čtvrtky od devíti.A v uterý teď jdeme ještě na to první sezení.No ale před tím musíme ještě k tý doktorce,ale já se sní tam klidně poperu,aby nám to povolila :sweat_smile: .
sluničko a nechávala sis to proplatit na pojišťovně?
21. bře 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, možná trochu odbočím od tématu, ale mám dneska dobrou náladu, tak se chci také s ní podělit, jelikož jdeme rozvážet svatební koláčky, tak se moc těším na reakci rodiny, někteří o tom ještě nevědí..... :slight_smile: alespoň z něčeho se můžu zatím radovat, ale 100% si to stejně neužívám, držte nám palce ve středu odpoledne, to už bude vše za náma.....mějte se zatím pěkně. :grinning:
21. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pidula jo nechala, máme oba s přítelem MV takže nám vrátili 1500Kč!!!
21. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky,

bertíku,my taky budeme chodit do Lva,byli jsme tam sice zatim jen jednou v tom lednu,než jsme kurz přerušili,ale jak jsem psala,velká spokojenost :slight_smile: Začínáme taky od dubna,tak se moc těšim
a golfky jsme koupili Moon buggy,čtyřkolečkový,pár stránek dozadu jsem dávala odkaz,tak se můžeš podívat :wink:

Tak hezký večer všem :dizzy_face:
21. bře 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, Viono, fakt??? A máš přesně tyhle?
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=&id=2529
Páč ty já bych taky chtěla, sem na ně založila na kojencích i diskuzi :sunglasses: . Ale furt hrozně váhám - původně jsem chtěla levnější. Ale hlavně někdo říká, že je špatně, jak nemají úplně zpevněná ty záda a že brzo začínají vrzat :confused: :confused: . Tak šup sem s hodnocením!
Jinak jsem koukala na malýho Vašíka Nedorostíka a je nááádhernej. Takže posíláme s Kačenkou pusinu :dizzy_face:
22. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych všem maminkám, těhulkám i mimískům popřát krásné velikonoční svátky a hlavně pohodičků....... :dizzy_face:
22. bře 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,mám přesně tyhle,ale v tý hnědý,je spíš taková do šeda,ale moc se mi líbí,ty v té růžové jsem v Pettu viděla,jsou takový dost holčičí :grinning: prostě růžový,slaďoučký :dizzy_face:
Já je mám asi přes měsíc,pár jízd už jsem odjezdila.
Na co upopzorňuji předem,kolečka se dost ojedou,ale není to tak hrozný,jde spíš o ty první jízdy,kdy se do nich lehce zapíchají kamínky,ale teď už tolik ne,jak se sjely :slight_smile:
Některým mamčámvrzají kolečka,mě teda naštěstí ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty stačí promazat vazelínou a dobrý.
Jsou hezky skladný :wink: do našeho malýho auta jako dělaný.
Jsou lehoučký :slight_smile:
Jsou prostorný,pro naše přerostlý mimi ideální,nosnost až do 18 kil,většina golfek má do 15 kil.
Nejdou moc řídit jednou rukou,to je trošku nevýhoda,jinak se ovládají hezky.
Nánožník-je hezky zateplený.Jsem teď na týden u našich a mám tady golfky s sebou,pohoda,Vítek se do nich vejde i s fusakem a v kombinéze,jak je teď zima :sweat_smile:
Ty zádíčka nejsou pevný,ale ohýbaj se jakoby do tunýlku podélně,není v nich zalomený,spíš takový uvelebený,jestli chápeš,jak to myslim.
Jsem zatim moc spokojená,zvládnou projet i lehčí terén.
Když tak ti je můžu vyfotit a dát fotky do alba,jak v nich Vítek sedí a leží a tak,aby jsi si udělala představu,ale domů jedu až v úterý a tady nemám kabel k foťáku,tak je dodám až později :wink:
22. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, po delší době se hlásím. Chci pogratulovat novopečené mamince a Vašíkovi a také novopečené manželce.... :slight_smile: Jinak Kačko budu na Vás myslet, aby vše dobře dopadlo.
Terka roste jak z vody zítra jí už budou 3 měsíce. Spánek se nám zlepšuje takže si nemůžu na nic stěžovat - doufám že to nezakřiknu :wink: Měli jsme na náštěvě Kačenku a ta je opravdu boží, hodňoučká a kouzelná. Renčo můžeš na ní být právem pyšná.
Jinak ať Vám ty ratolesti hezky rostou zatim papanek
22. bře 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
zuzko vše nej k Terčiným tříměsíčninám :slight_smile: , Onďa slaví taky - čtyři měsíce :grinning: ! Je z něj čím dál větší mamánek, jakmile se vzdálím, přepadne ho ukrutný "kašel" , jakmile na něj promluvím tak se chechtá :grinning: , mají nás ty dětičky pěkně omotaný co :wink: ?
Kačko tak držíme palečky na středu a doufám, že rozvážení koláčků sis užila.
Holky přejeme vám veselé velikonoce-i když to spíš vypadá na vánoce (Kája tvrdí, že je jedno zda přijde zajíček nebo ježíšek, hlavně když něco donese :wink: ) !
23. bře 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, to jsem myslela, jaj vás zanedbávám a kolik toho budu muset dočítat... :wink:
Jak pak se vám všem daří? Já už začínám dávat za pravdu těm všem co jsem jim nevěřila jaký je konec těhotenství záhul :sunglasses: V noci už jsem 3x vzhůru a pochoduju po bytě, žáha mě pálí i po jogurtu, výkonnost na nule a přecitlivělost na maximu :slight_smile: Mám pocit, že mrňous už od soboty nespal... prostě klasika :dizzy_face:

hodím sem zas dotaz - jakou pužíváte dětskou kosmetiku? vím že je tu na to debata, ale takhle se mi to líbí víc :slight_smile:

jaro se blíží - jen co nám skončí služba na sníh tak bude zpátky! A.
26. bře 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ani, já začala Weledou a pak tak průběžně co třeba mudr naordinovala atd.
26. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, nejlepší je žádná kosmetika :grinning: ale fakt, čím míň tím líp. My máme koupel od Johnsons (nebo mu tam kápnu trošku olejíčku, po samotné vodě je moc vysušený) a olejíček nebo tělové mléko od Nivei - nic víc, šampon používám jen občas, ne každý den. V tomto počasí má na ven na obličej bambucké máslo (což je 100% přírodní a i pro děti a když byl hodně suchý po těle, tak jsem ho mazala i tím a za 2 dny byl ready)
Jinak je lepší podle mě tělové mléko než olejíček-líp hydratuje. A když už olejíček, tak nejlepší je olivový z lékárny.
Na oprozeniny - Bepanthen-100% zabírá, alespoň u nás. Preventivně ho nemažu, jen když je opruzelý, což bylo do této doby max. 5x
26. bře 2008 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
tak zítra nás čeká první koupačka cachtačka,už moooc těším :slight_smile: .
Jinak ale fakt u tý doktorky nás to stálo 300kč,byli jsme si s kamarádkou i vyzvednout tu 1000 na pojišťovně,ale to bylo něco,byli jsme tam snad hodinu :pensive: .
Any teda tobě se to krátí,to tak uteklo :wink: .My používáme na zadeček weledu,ta je fakt dobrá.Ale jednou se Onďa oprudil,když jsme zkoušeli plíny z DM a i ty ubrousky a to fakt hodně,že ani ta weleda nezabrala,to mám pak dala doktorka imazol,ten to zahojil rychle. Jinak máme olejíček od hippu a krém na zimní období od bunchenu.

Tak jsem si konečně přivezla lyže,jako že teda ještě napadl sníh,no ALE oni v týdnu nejezdí vleky :angry: a o víkendu jdeme na zabijačku a pak už se má zase oteplovat,já si prostě nezalyžuju :unamused: .
26. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any já používám dětskou kosmetiku "zelenou" řadu z DM. Jsem s ní max spokojená, je bez konzervantů a barviv, hezky voní a je za přijatelnou cenu. Do koupele dávám koupelový olej a pak už Onďu nemažu, mýdlo nepoužívám, na zadeček mám klasickou rybí mast z lékárny, ale naštěstí problémy nemáme a ven mám krém do zimního počasí a větru. Vše DM , mají velký výběr a fakt super. Jo a taky když chci super voňavý miminko tak mám modrý olejíček aviril, tím jsme asi byly mazané všechny a nádherně mi voní dětstvím. :grinning:
26. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak Velikonoce za námi a jaro před námi,paráda,v pondělí má být až šestnáct stupňů :grinning:

Vítek se dnes konečně naučil pít z Avent hrnečku :sweat_smile:

Any,já na malýho používám kosmetiku Babylove,stejně jako Jaku,on se mi po Nivee i Johnsonu osypal,ale úplně nejlepší olejíček je obyčejný slunečnicový z lékárny,na prďku se my osvědčila rybilka,smrdí teda strašně,ale opruzený po ní nebyl ani jednou :wink: Uvidíš sama,co se ti osvědčí,každý miminko je jiný,hlavně toho moc nekupuj,jak psala Lendy,lepší míň než víc.Jo a na suchý tvářičky mi doktorka doporučila Infadolan,hezky mu pomohl,už je nemá tak červený :slight_smile:

Pidulo,to je pech s těma lyžema,tak příští rok,však se dočkáme,teď budeme brzo užívat konečně sluníčka :slight_smile: s těma třema stovkama,to je mazec,po mě doktorka nechtěla nic,jen mi to potvrdila a hotovo :astonished:
26. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je ale krásný ráno, co :dizzy_face: . Já se taaaaaaaaaaaak těším na léto, ty brďo, ať už je tady!!!
Any - já používám, co mám - olejíček od Hippu, Johnsonu a Oriflamu a furt to střídám
Pidulo-napiš, jaký bylo plavčo. Já si říkala, že u nás to bude v pohodě, páč Kačka koupání miluje....no trochu jsem změnila názor, když si ji tuhle vzal do vany Jířa a ona to celý probrečela a včera jsem s ní já šla zkusit sprcháč a to jste neslyšely ten řev........ :frowning2: , tak teď nevím. Děsiím se toho, bych si to nezaplatila a oni nás nevyhodili :sunglasses: .
Joo, Zuzi, děkujem moc za pochvalu :dizzy_face: . Však já byla z tvojí Terezky taky děsně unešená, hned jsem doma hlásila, že je to krásná čtyřkilová princezna a že už si na to vůbec nepamatuju .... děsně to letí ... jooo, my se už od soboty stavíme a to začíná teprv masakr. Furt jí musím hlídat, páč Kačka se snaží stavět o cokoliv - naposledy to byl odpadkový koš ( mimochodem, ten je Kačka tuze oblíbený, je ten nerezový, takže Kačky velká zábava je, si sednout před něj, koukat na sebe a nejlépe ho/se olizovat .... :sweat_smile: ), který se samozřejmě převrátila a Kačka spadla a migla se do hlavy....nemusím popisovat ten bengálský řev.
A ještě jsem se chtěla zeptat - jak vám stávají děťátka? Kačka začala v šest........přisuzuju to tomu světlu venku .... asi si pořídím černý závěsy, páč jsem ochrápaná, to je děs :rolling_eyes:
28. bře 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertíku - My taky v šest, a to ještě není venku :grinning: :grinning: :grinning: a bacha v neděli se mění čas, takže pořiĎ ty závěsy, neboť to rázem bude v pět :wink: ale zas jarní a letní rána jsou děsně krásný, to jsem kolikrát o víkendu šla se psem původně jen vyčůrat, ale pak z toho byla několika hodinová procházka.
Ale včera večer jsem usínala s představou léta a ráno jsem mylela na jarní bukový lesy. Nejlíp na viničný cestě z Oldřichovského sedla do Hejnic... to mi teď chybí, včera jsem dofuněla do Obi a zpátky.. :slight_smile: A.
28. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se hlásíme, už tu oškivou plodovku máme za sebou, nebylo to příjemné, ale dalo se to vydržet, tedˇ jen odpočívat a moc se nepřepínat a za 14 dní budou kompletní výsledky, je to hrozně dlouhé čekání.....už bych ty nervíky měla raději za sebou.....opravdu si to těhu nějak od začátku neužíváme, ale snad nás čekají teprve ty hezké chvilky......jdu zase do pelechu, jen jsem vás chtěla pozdravit...... :slight_smile:
28. bře 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Tak poslušně hlásím,že plavčo bylo uplně super,máme doma malýho vodníčka :wink: .trochu jsem se teda bála,chodíme od 9 hod., to je čas,kdy chodí spinkat.No v autě mi usnul,nevzbudil se ani když jsem ho přendavala do kočárku,tak jsem ho musela nakonec budit,ale ani nezaplakal nic. Bertíku s tím sp r chováním,u nás je to v poho,já malýho vždycky po umytí ve vaně i vysprchuju,takže je zvyklej a tam jsme neměli problem.Myslím si,že by tam vydržel i další půl hodinu :slight_smile: .Fakt jsem nadšená a moc se těším na příští týden.
S tím vstáváním to máme taky podobně,Onďa totiž vstává už v půl šestý,no hrůza jsem totálně vyřízená.Zkoušela jsem i protáhnou "večerku" :slight_smile: ,ale ani to nezabírá,prostě je to raní ptáče :unamused: .

kačko držím pěstičky,dej pak vědět :wink: .
28. bře 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Kačko,držím palce a nebudeš mít nějaký předběžný výsledky už dřív?Jak si pamatuju,tak holčiny,co znám a byly na plodovce si druhý den volaly a už jim vyloučily nějaké vady a podrobné výsledky měly až za čtrnáct dní,že by jsi se nemusela strachovat takovou dobu,víš :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
Bertíku,Vítek vstává mezi šestou a sedmou,naštěstí máme venkovní žaluzie,tak jsem je teď začala zatahovat,jsou skvělý hlavně na večerní usínání,chodí spát brzo,tak aby neměl světlo,ráno si ho beru tak okolo čtvrtý do postele a někdy třeba kolem šestý,když už to vypadá,že bude vstávat,mu rychle vrazim prso do pusy a on se kolikrát ještě na hoďku ududlá :dizzy_face: Takový můj malý soukromý fígl,já jsem totiž děsnej spáč :slight_smile:
Ty brďo Any,už 35tt,to jsem zvědavá,jaké překvapení v sobě nosíš,mimi kluk,nebo mimi holka :grinning: :slight_smile:
28. bře 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Kačko připojujeme další držící palečky ať máte dobrý výsledky!
Ondra taky vstává kol 6h, zato Kája je spavec-když jsou prázdniny nebo víkend tak chrní do 10h a to od cca 5 let. Jako mimi nevstávala před 8h tak doufám, že to bráchu naučí :wink: , jsme spavci a ranní vstávání kruté :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale stejně bych musela vylézat z postele kvůli školačce, takže jsem se s budíčkem Onďou o půl hoďky dřív poměrně vyrovnala :slight_smile: .
No Any to už se blížíš do finále co? Hodně odpočívej a čekej, už se dočkáš.... :wink:
Máme za sebou kontrolu na kyčlích na 4 měsících a hlásíme vše v pořádku, už nás prý pan dr. nechce vidět :grinning: ! Jo a díky za pochvalu foteček, děkuji opožděně, ale přece. Koukala jsem do albíček , dětičky máte všechny kouzelný a rostou jako z vody (nebo mlíka? :grinning: )
28. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....děkuju že jste nám drželi palečky určitě to pomohlo, jelikož předběžné výsledky na tři nejvážnější vrozené vady vyšli negativně, tak máme hrozitánckou radost :grinning: :grinning: :grinning: sice ještě nejsou veškeré výsledky kompletní ty budou až za necelých 14 dní, ale jsme moc rádi, že Dawn.syndrom se vyvrátil.......konečně odpadly nervíky a už jsem si také s radostí doplnila fotečky (i svatební) :wink: tak tedˇ se můžu konečně vrhnout na to těhulkovské užívání.......za 3 týdny jdu na test cukru to už doufám, že snad nebudeme mít nějaké komplikace:angry:
Mějte se krásně a užívejte jara a sluníčka.........
31. bře 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko,moc,moc blahopřeju :dizzy_face: Tak teď už bude jen dobře,uvidíš. :slight_smile:
Píšeš,že si doplnila i svatební fotky?Vy už máte po Svatbě? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Že by mi něco uniklo?Každopádně u tebe v albu jsem žádný svatební fotečky nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
31. bře 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viono já také moc děkuju, jsem moc ráda, že bude snad vše v pořádku :grinning: ..... já jsem to asi špatně napsala, svatbičku ještě za sebou nemáme, jen jsem doplnila fotky ze svatebních příprav......kdyby nám ty testy špatně vyšli, tak jsme svatbu chtěli přesunout, asi bychom si to neužili, takže jsem ty fotečky doplnila až tedˇ...... :wink:
1. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! to je super, jsou tu samý dobrý zprávy! Kačko mám ohromnou radost!
a cukrovky se neboj, dokonce už to na tý chodbě kde musíš sedět předělali, takže není takový problém otevřít okno a je tam i automat s vodou, ikdyž jí nesmíš vypít moc. Já jsem byla podruhý v 32tt a i s velkým pupkem to šlo ustát.

Včera jsme se byli podívat ve Frýdlantě a asi to dopadne, že pojedeme tam. Intuitivně se mi ten jejich přístup a postupy líbí mnohem víc než to čím se teď propaguje Liberec. To jak předělali kurzy je sice pěkný, ale za 500,- za celý nebo 200,- za lekci taky dost drahý. Uvidíme jak to dopadne, ale už je to za pár, ikdyž chtěla bych vydržet do května. Nepříjemný bolesti se mi povedlo rozležet ve vaně a na žaludek mi zázračně pomohly 2dcl piva. Zvlášť teďka jak se udělalo sluníčko tak je mi úplně báječně.

Mějte se krásně a užívejte jara! :slight_smile:
1. dub 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek