• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Jé Zuzko mám velikou radost, že se takhle zadařilo! Ta Tommee Tipee je senza když se kombinuje kojení a dokrm z lahvičky, tak třeba to opravdu bylo typem lahvičky. Z téhle totiž opravdu musí sát jako z prsu, takže to asi Terezce vyhovuje. Tak pak písni jak přibíráte. Držíme palečky!
14. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda - tak jsem teďka úplně pérplex :dizzy_face: protože jsem hodinu hlídala tu moji taky těhotnou kámošku z baráku, protože už jí to začalo a ještě potřebovala poslat manžela pro pití a tak. Tak jsem jí měřila interval a nutila houpat se na míči a funět. Rodí po druhý, měla to kolem 10ti minut, chtěla taxíkem, ale zrovna jí tu nabrala žlutá RZ a jedou. Jen jsem koukala :grinning: že manžela nevzali, ten asi musí po svejch :confused:

No já myslela, že v pondělí už taky v noci pojedeme. Poslíčci byli nějaký urputný a hlavně jsem furt učůrávala, odležela jsem se ve vaně a pak celou noc courala na záchod po hodině. Ale na gyndě žádná změna,ale ona má Blumlová děsně moc těhotnejch a musí dělat poradnu navíc i odpoledne, takže to bylo hodně rychlý a málo komentovaný. :unamused:
Já teď potřebuju počkat až kámošku pustí domu, protože od ní si budeme půjčovat auto. :sunglasses:
Ale na moc dlouho to nevidim. Pořád říkám, že úplněk 27.4. to jistí. na úplňky jsem citlivá, navíc to potřebuju o víkendu aby byl Pavel doma :confounded:

Naštvali mě s Yalem, že ho těhotným neproplácejí, tudíž jsem vyplázla 200,- kč a přebývá mi jedna lahvička, tudíž jí nabízím Kačkám, že ji za 90,- kč prodám. Nechápu proč nám to nezaplatí a proč je proboha prodávají navíc po dvou :confounded:

pa pa! A :slight_smile:
16. dub 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jsme včera odvezli náš kočárek na reklamaci a asi odvezeme i golfky,protože se začaly vevnitř trhat,já už se z toho zbláznim,nic nevydrží,jsem z toho naštvaná :angry:

Any,tak to jsi včera měla adrenalinový odpoledne,hlídat rodící kamarádku,když sama máš rodit za pár dní :confused: :sweat_smile:

Manžela vzít sanitka nemůže,protože kdyby se nedejbože sanita vybourala,jde to na triko řidičovi,do sanitky může jen řidič,sestra,doktor,pacient a doprovod k dítěti a to myslim jen do určitýho věku,bohužel,tak to je :wink:
17. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda Viona to je teda pěkná smůla. To máš kočárek i golfky jedné značky nebo je to jen hodně blbá náhoda
:unamused: ? Tak hlavně ať reklamaci vyřídí v pohodě a co nejdřív!
17. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku,není to stejná značka,je to jen blbá náhoda,jak jsi psala :slight_smile: Asi jsem měla do kočárku víc zainvestovat a nekupovat tak levný,ale s mojí smůlou by se mi rozbil i drahý :angry: :grinning: Golfky jsou skoro za čtyři tisíce,jsou i levnější i mnohem dražší golfky,ale asi prostě máme smůlu :confused:
17. dub 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viona v tom to není, mě taky posl. dobou připadá, že co koupíme, tak se to nějak porouchá. Připadá mi, že se vyrábí čím dál víc zmetků. Auto se nám porouchalo 2.den......Držíme palečky ať má brzo Víťulka v čem jezdit! :slight_smile:
17. dub 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak jsem byla dneska navštívit kámošku s miminkem tady v porodnici. Hrozně si to chválila, že se to změnilo o 200% že všichni byli od začátku hrozně příjemný, nabídli jí vanu, líp nastavili křeslo prostě všechno co u jejího prvního porodu nefungovalo teď bylo naprosto v pořádku. Prý i čaj se dá pít :slight_smile: tak mě to docela uklidnilo, že kdyby byl prostě problém se dostat do Fr. tak to asi půjde i tady. Fakt je, že jsem tam byla mimo návštěvy a všichni se usmívali a působilo to tam klidně. :slight_smile:
mějte se krásně, snad už opravdu s náma jaro zůstane a náš Bašťoun už se na to půjde kouknout :grinning:
18. dub 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy,

Ani já teď taky slyšela jen chválu na liberec. porodnici. A přidám hned jeden případ - teď rodila jedna známá a měla všechno připravené k porodu v Jbc. Když to na ní přišlo, tak upalovali tam ( jsou z Lbc ) a oni jí řekli, že mají bohužel plno a ať jede zase pěkně do Lbc :sweat_smile: :sweat_smile: :astonished: . Tak tohle se stát mě, tak mě klepne.......chápete......tahat se do Jbc, tam čekat, aby vás zase poslali do Lbc????????????? No děs běs....ale to, že v Jablonci nemají takovou kapacitu jaká je teď poptávka jsem už hodně slyšela..
Jinak už máme golfky, nakonec tyto
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4328-chicco-liteway-2008
... a pozor,máme ty růžové...no já bych si NIKDY růžovou nekoupila, ale byla jsem tam s manžou a ten už byl nervozní, chtěl to mít už za sebou, takže jelikož mou vysněnou zelenou barvu neměli, tak jsme museli vzít růžovoučkou...ajajaj. Ale včera jsme je hned zajeli v Praze a Jirka z nich byl nadšenej, Kačka se mu v nich moc líbila a dělal pyšnýho tátu :wink: .
No jinak k tý Pha - holky, já tam jela s tím, jak si doplním šatník ( OPRAVDU potřebuji všechno minimálně o velikost větší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ) a oni tam vůůůůbec nic neměli.......tak jsem přijela dom s jedním obyč tričkem ( a to jsem si koupila jen ze zoufalství ) a taškou ke kočárku......to bída největší.
Viono -tak to mě mrzí s těma kočárkama, to je k vzteku :angry: . Já jak studovala ty Moony, tak jsem objevila, že v Pettu i Dětským ráji mají už 2 druhy napodobenin těch Moonů. Je pravda, že oni jsou fakt úžasně prostorný!
18. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: tak jsem si včera vyzkoušela Libereckou porodní ambulanci. Od pátku mi nějak lezl nahoru tlak, a protože mě před tím mudra varovala, tak jsem volala do špitálu, jestli můžu zvednout dávku léku. Oni mě samozřejmě chtěli vidět a natočit monitor KTG. Dopoledne to bylo takový divoký, tak jsem tam byla ještě jednou odpoledne ( mezitím jsme byli na myslivecký výstavě a svodu psů a na pizze, protože to jedno manža musel vidět a pak už nemělo prakticky cenu se harcovat MHD tam a zpátky. Odpoledne byl monitor ještě lepší a udělala mi ještě ultrazvuk a ajhle, stále máme náskok 14 dní! takže vlastně z 38tt jsem ve skutečnosti 40tt... takže si mám dohodnout nový datum porodu... :astonished: :confused: podle utz už váží 3750g což tedy není divu, že si připadám jak si připadám. Tak je všechni udivovalo, jak mám aktivní dítě, protože zuřivě okopávalo jak pásy a přísavky monitoru tak ten ultrazvuk.
Tak jsem zvědavá na poradnu v úterý,, co na to mudr řekne :slight_smile:
20. dub 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my máme za sebou 1.hodinu plavání a paráda, moc se mi to líbilo a Davídkovi taky :dizzy_face: . Akorát byl pak totálně unavený, že ihned usnul.
Koukala jsem, že v Babyrenku mají tu sluneční stříšku na kočárky skladem a za 420,-Kč, což jde, tak si pro ni asi dneska zajdeme, jestli bude pasovat na ten náš.
bertiku, to jsi mi teda neudělala radost, že v Pha nic nemají, se tam chystám extra na nákupy, tak to abych jela raději do Německa než do Prahy :confounded:

any, drž se, už to máš za pár :wink: tak hlavně, ať to dopadne na 1* a dej pak vědět...
21. dub 2008 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my zas máme za sebou 2. očkování. Onďa váží 5,92kg, zase ho dr. chválila jak hezky přibírá. A od zítra máme pomalinku začít s brokolicí, tak držte palečky!
Jé Lendy, paráda, to si tam taky skáknu, stříšku potřebujeme!Manžel se tam ptal minulý týden a skladem nebyl-prý to na ten náš kočárek nejde, ale na sporťák už jo, tak si ji chci koupit, protože v létě už určitě ve sporťáku jezdit budem. Teda jestli léto bude :unamused: . Dneska je krásně, ale teď jsem četla na netu, že v prví polovině května má být 6-10 st.! :confounded: .
No jo Bertíku, to je škoda, jsem taky vždycky zklamaná když udělám nájezd do Prahy, že si nakoupím a nic nemají, taky pak si koupím aspoň něco, abych nejela s prázdnou. Už aby tady byly taky ty nové obchody!Já jsem včera učinila úlovek a poprvé od porodu si něco koupila-konečně jsem sehnala rifle, tak mám radost :slight_smile: . Holky taky máte tu zkušenost, že když chodíte po městě, že si chcete něco koupit na sebe, že nakoupíte nakonec dětem?
Any, ty jsi teda akční...... :wink: . Tak vydrž, až sousedka bude mít k dispozici auto a pak můžeš :grinning: !Ale dneska ta změna počasí, úplněk, no ev. ať písne manža.... :wink:
21. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ..... :grinning:
Jaku tak to přibíváte krásně bych řekla, moc blahopřeji. Jinak já také vždycky když tedˇ jdu do města, že bych si koupila něco na léto až budu mít pupek, tak vždycky přinesu něco domů na prcka.....když ono mi to nedá ani nevím zda to všechno unosí...... :grinning: ale mě to udělá radost, že jsem mu mohla zase něco koupit....asi je to předmateřská uchylka či horečka ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ¨
Holky pomalu se začínám dívat na kočárky a líbí se mi X-lander a nebo i jeden model Inglezíny, ale fakt nevím ten x-lander mi přijde hrozně malá korbička, až budu mít prcka 5.měsíčního tak se mi pak na zimu nevejde s fusakem do korbičky, prostě mi to přijde malé......Inglezína je moc parádní a opravdu prostorná......mám v tom dilema.
Těchto 14 dní je opravdu moc hektických, poslední přípravy na svatbu, nakonec jsem si nechala dělat svatební kytku a výzdobu naproti teplárně v tom květinářství, nechali jsme tam dělat kytky na pohřeb a byli moc krásné, tak snad se povede i ta svatební....... :slight_smile: už se to krátí v sobotu bude můj den D.....snad nám vyjde počasí.....tak se mějte krásně a napiště mi zda máte někdo zkušenost s těmi kočárky.....díky Kačka
21. dub 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,
tak Lendy já s tou stříškou neuspěla-prý za týden-mají je rezervované pro lidi, co si u nich koupili kočárek teutonia, mě to až tak nevadí, zatím počkám. Holky co máte za mističky či kelímky na příkrmy?Myslím cestovní.Dík za radu.
Kacko, dík za gratulku. No tak moje zkušenost s X-landerem- já jsem s ním 100% spokojená. Ale Onďa se narodil v listopadu a je menší, takže nám pořád korbička s fusakem sice je, ale není to na dlouho. Asi pro mimčo narozené v létě je ta korbička fakt malá (úzká). Ale jinak se s ním krásně jezdí-jede skoro sám, je lehounký, což já oceňuji když ho tahám několikrát denně po schodech. Moc jsem ti asi neporadila, protože já mu fandím,ale s tou zimou chápu tvoje obavy. jo kamarádka má taky tenhle kočárek, má kluka v červenci a říkala, že na půl roce šel do sporťáku, ale ten sporťák jde dát normálně do lehu a je docela chráněný, takže půlroční mimi bych tam klidně dala.
21. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím novinky po kontrole
Byla jsem napnutá co se dozvím neboť jsem termínově 38tt ale velikostně 40tt, podle ultrazvuku už máme 3,75 kg a velkou hlavu :angry: :confounded: (ještě že se nejmenuje Láďa... protože me napadá jedna stará dobrá písnička od Kabátu..) :grinning: :grinning: ale dneska mě v poradně mudr uklidňovala, že si myslí, že i 4kilový dítě zvládnu díky své pevné konstituci porodit :confused: tak jsem zvědavá. Každopádně, pokud tam ještě příští uterý dorazím vcelku, tak mě předá porodnici ať už si to řídí oni. Každopádně mám pocit že před 14 dny jsem měla větší poslíčky a pocity, že budu rodit než teď. A úplněk nás taky nevyhnal... Ale CS mám vyšší než minulý týden, takže se to pomalu a jistě chystá :angry: taky mi přijde, že mám jednu stranu břicha už zevnitř úplně otlačenou a přeleželou, už se asi neotočí ani z boku na bok, obřátko naše :wink:
S tlakem mě uklidnila, že takhle jak to mám vyšší je to vlastně pro prokrvení placenty lepší, ta krev je tam hnaná pod tlakem, doslova :wink:

Jak probíráty ty trable s kočárkama, tak už se děsím co ten můj polskej tančík bude předvádět :confused: No s reklamacema bude rozhodně chodit manža, ten má na to figuru a autoritu :sunglasses:
A. :sunglasses:
22. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any tak ti moc držím palečky, aby ti vše dobře dopalo a měla jsi rychlý a bezbolestný porod.......jééé jak já už se také těším až toho prcka budeme mít venku...... :grinning:
Jaku děkuju moc za tvojí zkušenost s X-landerem pokud je chráněný i sporťák tak bych asi možná do něj šla a prcka přez zimu vozila už na sportˇáku :dizzy_face: ....ještě se zkusím poradit s paní prodavačkou, co by bylo nejvhodnější......snad pochopí mé obavy a poradí.
Tak se holky mějte krásně a pozdravujte cipísky.
23. dub 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny,
any: držím pěstičky ať to vše s klidem zvládneš
kačko: koukala jsem dnes na předpověď počasí a mělo by být o víkendu krásně tak by jste mohli mít na ten váš den D slunečno :wink: Už se těšim až uvidim fotečky :grinning: Hezky si to užij a ničim se nenervuj ono to vždycky nějak dopadne....
Jaku: taky jsem se byla ptát na tu sluneční stříšku a nemaj jí ani v Dětským ráji ani v Rence. Zkoušela jsem ten slunečník, ale je takovej ohromnej.
Snažim se uspat Terku, ale nějak se mi nedaří :frowning2: tak se mějte papa
23. dub 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, kamarádka má ten slunečník a nadává ne něj, protože když fouká vítr (což je skoro pořád) strašně se viklá, je neskladnej při cestování autobusem... No prostě blbá investice. Takže já počkám na stříšku, zatím dávám plínu-stejně to na hlubokej nejde a stejně je většinou zataženo, tak to nějak vydržíme než ji někde objevím, max obj. po netu.
Hlasím první 3 lžičky brokolice u nás proběhly relativně v pohodě-sice ten výraz byl takový udivený a ne moc nadšený, ale neplival to. Tak uvidíme jak bude Onďa při chuti dneska.
Tak Any co nového, ještě vcelku? :wink:
Kačko, opravdu ,má být na víkend nádherně- sice jen na víkend, ale aspoň to- budete mít určitě nádhernou svatbu! Vychutnej si to, je to den "D"!
23. dub 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, my máme taky letní dítě a v necelých 6.měsících šel do sporťáku, jelikož i když je Cortina jeden z největších kočárků, co se týká korbičky, tak se nám tam holt s fusakem nevešel :confounded: . Sporťák jde dát úplně do lehu stejně tak jako v X-landeru. Myslím, že je to úplně běžný a dělá to tak spousta mamin, ty sporťáky v lehu jsou psaný od 6-12m :wink:

tak my stříšku už máme a super, David se sice po ní natahuje, co to jako je :grinning: , ale alespoň mu nejde sluníčko do kočárku. Máme tu z aktuální kolekce, která je víc nepropustná. Měla jsem štěstí, že jsem našla ještě obchod, kde měli posledních pár kousků-v pondělí odpo jsem objednala, včera dorazila a dnes testujeme :grinning:

any, držím palce, ať to dobře dopadne a můžeš se už radovat z mrňouse :dizzy_face:
23. dub 2008 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak clonu na kočárek taky moc chci a taky jsem byla předevčírem v Rence a dopadla jsem stejně jako ty jaku :grinning: jen nechápu,že mi řekli,ať si jí objednám přes internet a až budou,tak mi ji dodají,ale já dnes študovala jejich stránky a nenašla jsem nic o tom,že při odběru na prodejně neplatim poštovný a balný(takhle to mají třeba v Pettu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),tak by mě vyšla milá clona na 420 plus 150 kč zbytek,tak na to kašlu a ohlídám si to osobně :wink: Moje kamarádka má Teutonii kočárek a clonu má,tak jsem ji dnes vyzkoušela na naše golfky a sedí perfektně,v druhý půlce května razíme na dovču,tak snad ji budu do té doby mít doma :confused:
Kačí,tak v sobotu :dizzy_face: budu na vás myslet,určitě budete mít krásné počasí,tak si to hezky užijte :slight_smile:
Já si myslim,s tim X-landrem,že ty budeš mít mimi v srpnu,to je zima za chvíli,tak že pokud nebudeš mít mimčo moc velký,tak tu zimu v korbičce odjezdíte.... :confused:
Zítra jdeme plavčit,tak půjdu Vítečkovi zbalit župánek a plavečky,moc se těšim :dizzy_face:
Jo a Vítek už spí jen jednou denně po obědě,moje malé mimi vyrůstá :cry: :grinning: za chvíli budou mít rok ty naši prdíci,to je neuvěřitelný :astonished:
23. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Kačí, tak v sobotu pravou nohou a tfuj, tfuj, tfuj, ať vše dopadne podle tvých představ! A hned hoď fotečky :dizzy_face: . Jinak ten X-lander - já ho mám a v podstatě jsem spokojená, ale je pravda, že korbička je opravdu malá. Pak mi vadilo, že nemá pořádný pérování ( jako když Kačka plakala, tak že kočárek moc nehoupal ). Sporťák je taky docela v poho, jen ho nedáš úplně do lehu a nebo pořádně do sedu, to si nechej určo v prodejně předvést! No ale teď nechci vypadat blbě, ale co mě spíš vadí, že X-lander má v Lbc snad opravdu každá druhá maminka, je to prý nejvíc prodávaný kočárek.

Zuzi - co Terezka, jak je na tom s tím usínáním? A je furt tak krásně malinká :dizzy_face: .

Lendy - už máš ten golfáč?

Ani - ještě jsi dva v jednom??? :wink:

Jaku - jee, Kačka po brokolici měla hrozně smradlavý hovínka, to jsem tenkrát málem omdlela...a že jsem už na něco byla zvyklá :grinning: .

Viono-jeee, my jdem zítra taky poprvé na plavání - s Léňou a malým Julínkem na Dobiášku. Kam jdete vy?

Jinak my dnes byly na kontrole na deseti mesících - tak Kačka má 8,30 kg a měří 73 cm. Zase se tam rozeřvala a ve finále mě celou počůrala :confounded: . Jinak nás chválila, že je Kačka chytrá.

Jooo a mám zase dotaz - měly jsme s holkama debatu na téma "Co je horší - kouření v těhu nebo při kojení" ( samo, že obojí je hnus, ale přesto, co myslíte? )
23. dub 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mám pro vás zprávičku od Aničky neboli anakonyes:

Po dnešním monitoru si už ji nechali v porodnici a budou vyvolávat, takže prý máme držet pěstičky, protože prý "to bude fuška". Manža už za ní spěchá s taškou a podle hlasu odvahu asi bude hledat cestou (nebyl žádnej fórek, a to u něj není obvyklé).

Jinak prý zatím se jen válí, i když jak ji teď doktor prohlížel, tak to tam nějak popostrčil, takže nějaké ty kontrakce už začínají.

Až budu vědět něco nového podám hlášení.
24. dub 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
palvap, no tak Aničce držím palce, hlavně ať to má brzy za sebou a ať si brzo s manželem užívají mrňouska :dizzy_face: :dizzy_face: . Hlavně pak napiš, co a jak...a je any nakonec ve Frýdlantu nebo v Lbc?

bertiku, golfáč není: prostě nevím-Jané je úzký, Chicco tu má v Lbc každý a moc se mi ty Multiway ani nelíbí, Moon jsou nestabiliní a nejdou polohovat no a to je tak vše, co se mi líbí a je v nějaké příjemné cenové relaci. Budeme muset prostě někam zajet a vyzkoušet. Ale máme spoustu času, David si sám ještě nesedne, zatím se dostane tak na 4 a to stejně z toho hned padá, takže golfky dostane až k narozeninám a to bude tak akorát.

k tomu kouření: já nesnáším kuřáky-ženský, příjde mi to hnusný u ženský, když hulí a absolutně mi hlava nebere když kouří v těhu nebo zároveň kojí. Dle mého je horší kouření a kojení. Když teda vezmu v úvahu, že se i přez kouření narodí zdravé dítě v termínu a bez potíží. Ale kouření a kojení nechápu...když má mamina na cigára, tak jistě má i na UM a nemusí kojit a tím dělat z dítěte závisláka a ohrožovat mu jeho zdravý. Nedávnu tu bylo ohledně toho tato diskuze:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=54801&vGroupOffset=160
tam taky jsou nějaké názory na kouření a kojení.
24. dub 2008 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem z těch kočárků-golfek tak zblblá, že zaměňuji Moon za Quinny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2008 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :dizzy_face:

Any,držim palce i na nohou ať je to brzo za tebou :slight_smile:
Bertiku,co se týče kouření,já kouřila,ale už tak čtyři roky nekouřim a jsem za to mooooc ráda,že už je to za mnou,je to hrozně blbej zlozvyk,každopádně je to každýho věc,pokud chce kouřit,tak ať si kouří,ale kouření v těhotenství a během kojení je hovadina,chudák dítě,jak psala lendy,pokud kouřit,tak nekojit a koupit UM a neničit zdraví miminku,znám holky,co kouří,nebo kouřily během těhotenství,myslim si o tom svý a nevyjadřuju se nahlas,je to jejich věc a pokud na to mají svědomí,vědomě ubližovat miminku,škoda slov,já bych na to teda náturu neměla,toť asi vše k tomuto tématu.
Jo a můj manžel kouří a mě to děsně štve,ale pokud nebude chtít přestat sám,tak ho k tomu nikdo nedonutí,ani já,ani Vítek :frowning2:
tak dnes jsme byli poprvý na tom plavču(ve dvanáct ve Zlaťáku-odpověď pro Bertíka :grinning: ),no,úplně dobře to teda nedopadlo,Vítek byl nevyspalej,tudíž protivnej,plakal v šatně před i po plavču,během plavání se docela držel,ale že by z toho měl takovou radost,jako když jsme byli v lednu,tak to teda nee :unamused: příště musim nějakým způsobem docílit toho,aby byl vyspalej,jak,to teda nevim,jedině,že bych si uřízla prs a dala mu ho do kočáru,u prsu usne vždycky :sunglasses: :grinning: po plavání chytl spavou nemoc,spal hodinu do dvou,pak další půl hodinu od čtyř a v půl šestý šel spát do postýlky,a stále spí,tak z toho mám rozpolcené pocity,na tolik spaní já opravdu nejsem zvyklá a jsem z toho krapet nervózní :confused: hlavně,aby se z toho nevyklubala zase nějaká nemoc,to by mě už opravdu kleplo :angry:
24. dub 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, tak Aničce držím pěsti :dizzy_face: .
Lendy - já jsem ti psala, že jsem se taky chtěla ty Jané - ale přesně, jsou hodně úzký, nemají madlo, nánožník si musíš zvlášť dokupovat...hlavně bych si teď už asi vybírala golfky se spojenou rukojetí!
Viono - :grinning: , s tím uříznutím prsu dobrý :grinning: :grinning: , bylo by to chytrý :grinning: . Jinak my dnes byli s Léňou a Julínkem poprvé na tom plavču a musím říct, že se mi to moc líbilo. Kačka byla v pohodě ( teda do té doby než jsem jí dala loknout vody :confounded: ), no Julínek byl suprovej celou dobu a už se zase těším na příště.
K tomu kouření - se ptám proto, protože mám známou, která je v osmém měsíci a kouří a ta pronesla, že až bude kojit, že přestane, že je to škodlivější. No mě přijde horší kouření v těhu, páč každé potáhnutí jde automaticky i miminku. Ale když kojí a zapálí si třeba mezi kojením ( pokud teda nekojí třeba každé dvě hoďky ) ....no nevím, plácám, jen se ptám :rolling_eyes:
24. dub 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Anička má od včerejška Matěje, nar. 22/4 08 ve 22 hodin - 3690g 50 cm, narozen v Liberecné nemocnici

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

podrobnosti určo podá po návratu
25. dub 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé Anííííí moc a moc gratuluji!!!!!!!!! To je bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak ať jste zdraví, šťastní a Matěj je pohodové miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se s vélikanánskou gratulací :slight_smile: :slight_smile:
any hodně zdraví štěstí vám oběma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Matýsek je pořádnej chlap :slight_smile: :wink:
25. dub 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo holky já vás uvedla v omyl!!! Aňule promiň :frowning2:

Včera bylo pochopitelně 24/4 2008
25. dub 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
palvap to je jedno, hlavně, že jsi se nespletla v tom, že porodila :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek