• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
ahojky...
Ahoj anakonyes :grinning: Tak to je moc prima a moc a moc Vám gratuluju.Přeju hodně štěstíčka,zdravíčka!!! K doktorce Blumlové taky chodím a doufám a věřím,že s ní budeš spokojená jako jsem já. :wink: :grinning:
Dneska jsem se moc nevyspala,Ondrášek byl vzhůru už v půl 4 :angry: .Asi se dost prospal včera úřes den,jak jsme byli na tom výletě :sweat_smile: .A jak se nabaštil tak se mu už spinkat nechtělo... :frowning2:
Tak jsem si myslela,jak půjdu dneska brzy spát,ale musím juknout na ty vyvolený...né jako že by se mi to líbilo,ale koukám na to,jak tam jsou ujetý zase lidi....
17. zář 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooojda,

tak mi při narození měly 3,49kg a teď máme přes 5kg. Ale zítra jdu k doktorce, tak to budu vědět přesně.
Lendy, já zas chtěla chodit cvičit do Hadráka na Ditu - jenže co jsem koukala na rozpis, tak má jen buď od půl devátý ráno nebo od půl šesté večer...obě pro nás blbé doby, takže nic :frowning2: . Ale budu hledat dál, páč špek na břiše se nebezpečně zvětšuje :sweat_smile: .
Jinak vítej Anakonyes - vím, co se ti stalo ( byla jsem také na té diskuzi ). Takže teď ti přeji jen mooooooooooc zdravíčka, štěstí a hlavně dobrou doktorku!!! Ale uvidíš, teď už to bude dobrý!!!
Jinak shodou okolností jsem v Batolatech byla dneska - šla jsem tam koupit hračku do kočárku "Banána". Už ho máme a můžu ho všem jen doporučit, naše Kačenka ho zbožňuje ( šustí, rachtá, má zrcádka...prostě multifunkční :wink: ) a ještě jsem chtěla koupit punčošky.........jako holky, dvě stovky za punčocháče, které stejně budu dávat pod kalhoty mi teda přijde dost :unamused: . Nevíte, kde se dají sehnat levnější???
17. zář 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme měli 3,40 kg a 49 cm a teď už máme 62 cm a 5,84 kg.
A mě zbývá tak 1,50 - 2 kg do původní váhy, ale to se utěšuju, že je v prsou. :sunglasses: :grinning:
Bertiku mrkni na www.mimibazar.cz většina holek tady z Koníka tam nakupuje a fakt spokojenost. Funguje to moc dobře! :wink:
17. zář 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coxo, tak mimibazar je moje menší droga :sunglasses: . Když to jde, tak to tam "sjíždím", až jsem na sebe naštvaná, že bych si místo toho mohla raději číst :frowning2: .
17. zář 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mimibazar to je droga :grinning:
Holky chci se zeptat,jak je s vítání občánků...?? Jestli se mám jít někam zeptat nebo posílají pozvánky,já vůbec nic nevím. :unamused:
17. zář 2007 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidulo, normálně se chodí na vítání ve třetím měsíci a měla by jsi dostat z radnice pozvánku. Ale co jsem slyšela, tak je to teď v Lbc posunutý, páč je tolik miminek a svateb, že radnice nestíhá :angry: . Mám kamarádku, která má čtyřměsíční mimi a ještě na vítání nebyli :angry:
17. zář 2007 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Coxo, teď jsem právě doprohlídla tvé album - Vojtíšek je nááádherný, otomilý, moooc se vám povedl, gratuluju :dizzy_face: . Tak si ho zabíráme jako ženicha :wink:
17. zář 2007 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, lendy tady je na taky nabízejí..ale trochu jiné http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5406393

my taky nebyli ještě na vítání..tak snad si na nás někdo vzpomene :slight_smile:
18. zář 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já jsem včera odpadla v osm večer,tak jsem ani nakoukala, co nového na Koníkovi. Samozřejmě, že rýmu ode mne chytil i Davča, takže máme doma veselo-hlavně v noci, chudinka nemůže dýchat a jen chroptí.

Včera jsem byli na rehabilitaci a hrůza, malej nechce spolupracovat, hlavičku nechce zvedat, jen leží a pláče ( a tomu to docela už šlo), jsem z tohu už zoufalá a ztrácím optimismus, že to bude někdy lepší. Navíc mě dorazila včera doktorka, když mi trochu přeložila zprávu z neurologie. Takže teď marně pátrám po nějakém jiném neurologovie s kterým bych mohla konzultovat co a jak je a bude...Takže mám pořád nervy na pochodu. :frowning2:

Slunicko, to je super-ty bodýčka, přemýšlím nad tím Mercedesem (jelikož jsem tam pracovala než jsem šla na mateřskou)-to by v práci šli do kolen, kdybych tam přišla s Davčou a on měl tohle body. :grinning:

A z tou váhou-my měli při narození 2,5kg a 48cm a už v 6.týdnech měřil 58cm a naposled u doktorky 5.9. měl váhu - 5,74kg, a při jeho týdenním přírůstku budeme mít příští týden ve 3 měsících tak cca 6,5kg. Nosí už 68 a něco i v 74, protože je hrozně dlouhej.

Beríku, já jsem kupovala teď punčocháčky v C & A troje za 200,-Kč (sice jsou jen jednobarevné bez obrázků, ale na zimu pod kalhoty to stačí).
A jinak mě ještě napadlo chodit cvičit do toho nového babyklubu někde za finančákem, tam i hlídají děti po předchozí domluvě. Mrkněte holky na to:

http://www.babyboomcafe.cz/

A pro anakonyes - břišní tace pro těhotné mají tady v Lbc snad jen na:

http://www.farah.cz/

Tak tu máme opět listopad....nádhera, fakt... :angry: :angry:
Mějte se. L.
18. zář 2007 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak počasí je venku opět děsivé, takže mé vytoužené volno budu trávit asi doma prací....ach jo a to jsem chtěla vzít kamarádky dvojčátka na procházku,moc nám počasí nepřeje..jden den hezky a další týden jen prší, to je k vsteku :angry: tak snad ještě bude pěkné počasí...
Holky, jak jste zdělili svému manželovi, že jste těhotná, né že bych byla, ale přemýšlím, jak bych mu to asi řekla, až to bude aktuální :grinning:
Díky moc za přízpěvky.....
18. zář 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! tak kontrola dopadla dobře, srdíčko nám už maká :dizzy_face: odpovídá to 6tt což zas odpovídá ovu. V práci jsem je šokovala, že chci dělat, tak ještě zítra mám dovolenou, aby vymysleli co se mnou :sunglasses:
lendy1 - držím palčáky, s doktorama je potíž. jsou jak studený čumáci, mluví jak věštkyně, přitom kolikrát člověka jen vyděsí. A nebo naopak neřeknou něco, co by se dalo řešit třeba jinde. S přecházením k jiným je to vůbec vždycky choulostivý. Do teď od jara nerada chodim do ordinace, jakkoli. :slight_smile:
U Farah právě tancuju, takže speciálku nedělá nikdo a informace o tom co tancovat a co nechat se rozchází :angry:
kacm- já jsem nějak neměla příležitost na nějakou romantiku. Na poprvé to bylo komplikovaný zrovna při změněn povolání a teď to poznal sám když jsem ho začala nutit aby si šel umýt nohy, sotva se zul u dveří. Mě se totiž nejdřív pronikavě zbystří čich :grinning: takže zase žádná romantika. Třeba se ještě dočkám až poroste bříško :sunglasses:
18. zář 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, o babyboom jsem dnes četla na baby-cafe,ani jsem netušila,že něco takového tu je:slight_smile:třeba bychom tam někdy mohli udělat slezinu :grinning:

kacm já normálně vylezla z koupelny a on se probudil co že dělám, tak jsem mu to řekla a pak říká "tak co?" říkám "jsou tam" a on "hm" a usnul :grinning: a po hodině říká "tak mi budeme mít malého ťuldu?" :grinning: :grinning:
18. zář 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertiku děkuju moc za pochvalu Vojťase! :dizzy_face: Však Kačenka je taky úúžasná! Fakt moc hezounká holčička! :dizzy_face: S tou svatbou souhlasím - a doufám, že Kačenka dostane pořádné věno! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak to jsme dneska měli zase ošklivě,jsem byla v tom největšim dešti ve městě,brrrr.Gratuluji Anakonyes a přeju,ať je vše tak,jak má,tedy v pořádku :grinning: .Díky za vaše příspěvky ohledně váhy a výšky vašich miminek.Koukám,že Víťa vede,obřík náš :slight_smile:
Koukala jsem na to babyboomcafe a vypada to dobře,mám taky jeden tip na kavárnu,dnes jsem byla s holkama z práce na kafču,byly jsme čtyři,všechny s kočárkama a v pohodě jsme se vešli dovnitř,kočárky zaparkovaný u stolu,je to naproti muzeu a jmenuje se to tam ZOO123(doufám,že jsme si to zapamatovala správně),je tam nekuřácká část,příjemná obsluha,dobrá kávička,takže mohu doporučit.
Já jsem taky nebyla originální,co se týče oznámení o mém těhotenství,prostě jsem ukázala test a zeptala jsem se ho,jestli ví,co to znamená,on nechápal,tak jsem mu řekla,že bude táta,měl hroznou radost a hned to chtěl všem volat,což jsem mu zatrhla,že až to bude potvrzený od doktora,jenže pak jsem šla na noční a on to všem zavolal,myslela jsem,že ho trefim :grinning:
18. zář 2007 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my jsme dneska byli v poradně.Tak Ondrášek má 5,30kg a 62cm.No a chudinka dneska dostal včeličku do stehýnka :frowning2: Já jsem trpěla za něj,chudinka moje... Tak zase za měsíc..
kacm-já jsem si dělala pořád testy,pořád nic a ten den když jsem si zase dělala test,si říkám v duchu-stejně tam zase bude jedna čárka...no a ona se tam malinko udělala i druhá :grinning:
To jsem seděla na záchodě,tak jsem otevřela dveře a křičela na manžela,lásko jsou tu dvě čárky!!! Oba jsme se tomu začali smát,že prostě je to tady!!! Co budeme dělat :grinning: :grinning:
a to jsem si před tím říkala jak to budu tajit než to budu mít potvrzený od doktorky,že bych mu na stůl dala těh.průkazku :grinning:
18. zář 2007 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Moc děkuji za přízpěvky...moc hezké, asi to také nevydržím a řekla bych mu to hned...
sluníčko27 musela jsem se u tvého přízpěvku zasmát manža je asi srandista :grinning: , ale chlapy to prožívají jinak než ženské...možné je že to u nás dopadne úplně stejně :dizzy_face:
Myslela jsem, že bych mu místo večere nějaké flákoty dala na stůl pod poklop dětské papučky a nebo těhotenský test, ale nevím, nevím.....třeba by mi také mohl říct "a to dneska jako nebudem večeřet"? :grinning: a mé nadšení by bylo fuč.... :wink:
anakonyes moc ti přeji, aby bylo vše v pořádku a opatruj se :grinning: !
19. zář 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :wink:
koukám, že liberecko se rozjíždí, tak se asi pomalu připojím, jestli mohu :wink: ... sice zatím ještě pracuji v Praze, ale brzy už se vracím po 16-ti letech :grinning: zpět na venkov a budu poblíž Liberce, tedy i poblíž vám... a jak vás tak čtu, možná už jsme se někdy potkaly v Batolatech, kde si taky vyzvedávám zakázky :wink:
prcka zatím doma nemám, ale tak za 2,5 měsíce se k vám ráda připojím i s kočárkem :slight_smile:
19. zář 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coxa - to nevíš, že je nová doba a věno dává ženich :wink: .
Jinak v Baba Boomu jsem už byla a je to tam opravdu dobré - můžeš tam s kočárkem, děti tam mají koutek na hraní a hlavně chodí tam jen maminy, tak tam tak zas nikomu nevadí, když vám mimi pláče nebo na vás nikdo nekouká, když kojíte :sunglasses: . A v ZOO 1320 je to taky fajn, když tam přijdete kolem oběda, tak v nekuřácké půlce je to jak v mateřské školce - mamky krafou a děti tam lítají a piští :sweat_smile: . Ale je tam trošku horší přístup s kočárkem.
Já jsem zjistila v neděli, že jsem těhotná, manžel byl přes víkend pryč a já furt přemýšlela, jak mu to říct...chtěla jsem být hrozně originální :grinning: . Nakonec jsem to druhý den nevydržela a při večeři ( nebojte, doma v kuchyni a myslím, že jsem zrovna měli párky :grinning: ) jsem mu donesla těhotenský test. Pak jsem šli do divadla a můžu vám říct, že jsme z toho moc neměli...oba jsme přemýšleli, co bude dál :slight_smile:
Jooo u našich, to jsem koupila ty dětské capáčky, řekla jim, že máme pro ně překvápko, ať zavřou oči a nastaví dlaň a dala jim tam ty capáčky. Jee, ty měli radost.
19. zář 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,tak jsem dnes byla přes den až nechutně pilná,uklidila jsem celý byt,vyprala,vyžehlila,uvařila,manžel byl celý den doma,tak vyfasoval kočárek a užíval si pěkně celý den synka :grinning: :wink:
Vítej Aruno,koukám,že už to máš za pár a čekáš taky chlapečka,teda,jedinej,kdo tady má holčičku,je bertik a tu už má zamluvenou Vojtíšek,tak my ostatní se holt musíme porozhlídnout po nevěstách jinde :slight_smile:
19. zář 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, tak Kačenka bude na roztrhání....jůůů, ta se bude mít, holka jedna :grinning:
Jinak taky vítám Arunu do místního drbykroužku :wink: .
19. zář 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm jo je to srandista:slight_smile: užila jsem si pak oznamovaní u rodičů, asi v 7týdnu dostali oboje rodiče taštičku s ponožkama a přáním, že si je tam u nich do června schováme. Oboum (i chlapovo) rodiče buleli dojetím.To bylo bezvadný :slight_smile:
19. zář 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo bertiku,dobře jste si Kačku pořídili,je to fešanda.až budeme chtit s manželem druhé mimi,musíš mi poradit,jak se ty holčičky dělaj,tuze bych taky chtěla takovou panenku,já bych jí čančala a parádila,tuhle jsem v obchodě pokukovala po barbínách,ale ty asi zatim potřebovat nebudem,to bude samý auto a traktor :slight_smile:
19. zář 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viono, buď ráda za traktor, kdyby se Vítkovi líbily barbíny, byl by to průšvih :dizzy_face: . Ale je pravda, že ty holčičky si fakt můžeš tak parádit! Třeba jako já - Kačce jsem nakoupila asi deset šatiček (+ to, co jsme dostali ) a díky tomu parádnímu létu, co bylo, jsem jí některé ani jednou neoblékla!!
P.S. Jířa ( manžel ) teda byl celou dobu přesvědčený, že dělal kluka, tak k němu na radu bych nechodila :sunglasses: .
19. zář 2007 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertik:ještě,jak jsem koukala na vaši holčičku,zjistila jsem,že tě od vidění znám,mám pocit,že jsi taky chodila cvičit na balóny do porodnice,viď?A ještě jsem tě viděla i v porodnici a přečetla jsem si,že jsme dokonce rodili ve stejný den-29.6.,ten náš v půl čtvrtý odpoledne :slight_smile:Termín jsem měla 25.6.,čtyři dny jsem přenášela,už jsem se nemohla dočkat,až ho vyprdnu,poslední tři týdny už jsem ani cvičit nechodila,tak jsem byla zmožená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem blondýna,střední postava,měla jsem nadstandart,nevim,jestli si mě budeš pamatovat,tak čauvec
19. zář 2007 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, no nepovídej! Na cvíčo jsem chodila, na nadstandartu jsem taky byla, měla jsem i termín 25.06. a 4 dny přenášela...........no tak to je prdel, pardooon :grinning: :grinning: :grinning: . Takhle z té malé fotky moc nevím, ale myslím, že kdybych viděla normální foto,tak asi tuším, kam tě zařadit :dizzy_face: . No tak to je fakt dobrý :sunglasses:
19. zář 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se pokusim založit nějaký album,tak se pak můžeš juknout,to je fakt dobrý,to s těma datumama,hezky se nám to sešlo :grinning: Musim se smát,tak já se pro dnešek loučim a mažu spát,stejně budu mít za chvíli asi budíček na kojení,tak čus
19. zář 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to už taky balím a mastím do pelechu, tak dobrou :slight_smile:
19. zář 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky :wink:
tak to jsem ráda, že matyáš bude mít spoustu kamarádů :slight_smile: ...a s tou nevěstou holt ještě počkáme :grinning: ... tak hezky zmapujte kavárny, hřiště, cvičení a já už pak lehce půjdu ve vašich šlépějích :grinning: :grinning:
pěkný den...
20. zář 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vítám arunu mezi námi, pěkně si užij zbytek těhotenství a odpočívej aby jsi nabrala síly na to eldorádo po porodu :grinning: :grinning: :grinning:

S těma klukama to je fakt, že jich je nějak víc, no tak budou muset příště ty tatínkové více snažit-někde jsem četla nějakou studii, že prý se krásným lidem rodí holčičky-ale to je určitě blbost, že jo holky?! Já jsem tedy byla na 100% přesvědčená, že budeme mít holčičku a 2. ultrazvuk byl tedy pro mě překvapením :grinning: , ale je to úplně jedno jestli je to kluk nebo holka, ale už se těším jako viona až budu kupovat ty panenky, šatičky...Tak snad příště, no...

Holky mi jsme dostali nějaké pozvání na kontrolu po očkování TBC, přišlo Vám to taky? Já jsem vůbec netušila, že se to kontroluje. Na reakci po TBC tady byla diskuze v kojencích, ale nikdo se tam nezmiňoval, že by chodil na kontrolu...

Pro kacm: s tím oznámením mimča pro manžu nebo rodiče-myslím, že tu byla na to nějaká diskuze v ostatních- byli tam některé fakt povedené a originální :grinning: oznámení....U nás to bylo tak, že jsem se o svém těhotenství dozvěděla asi 10dnů od početí díky tomu, že jsem měla příšerný křeče v břiše-takže jsem šla k obvodní, ta řekla, že jsem O.K., ať si zajdu ještě na gyndu a tam po ultrazvuku mi doktorka řekla, že tam něco vidí (nechápu - po 10dnech, ale fakt tam byla taková tečička), tak jsem upalovala rychle na krev a za hodinu mi řekli, že jsem těhotná. Takže jsem si dala s manžou spicha na oběd (na nějaký návrat do práce jsem se vykašlala)a hned jsem to na něj vybalila, jelikož bych to nevydržela...Ale prvních pár dnů mi to vůbec nedocházelo, že jsem těhotná.

Já jsem jinak poslední 2 dny trávila psaním e-mailů do různých neurologických poraden, jestli by mi udělali jasno, jak je na tom náš Davis. Moc mě tedy nepotěšili, prý nějaký nález na mozku má :frowning2: , ale vše se může ještě změnit, jelikož se mozek vyvíjí až do 1.roku. Může to být změna k lepšímu, ale i k horšímu, takže holt budu mít nervy na drátkách až do 1.roku. Ach jo...Ale nedá se nic dělat, nějak to prostě dopadne. Sice se snažím všude možně získat nějaké informace, rady, pomoc...ale stejně s tím nic nenadělám...a nezbývá mi nic jiného než s ním hodně cvičit (konečně už trochu-sice na pár minut, pase koníčky) a čekat... :frowning2:

Tak jsem se zase vypsala...
Jo a holky co s tím srazem? Musíme něco naplánovat... :wink:
Mějte se krásně. Lendy.
20. zář 2007 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Lendy,jak jsem byla nedávno u doktorky v poradně,tak mi říkala,že mi přijde pozvánka kvůli kontrole po očkování TBC,že prý si to takhle kontrolují,ale mám prý přijít k ní a ona to zkotroluje a podle toho,jak to má zhojený mi malýho naočkuje tou hexavakcínou na třech měsících.Jinak s těma neurologama si myslím,že je to takový smutný,že si musíš shánět informace na netu,správný doktor by ti to všechno měl vysvětlit osobně,teď hledám slova,jak ti zvednout náladu,Davča se určitě zlepší,uvidíš,on si ten start do života urychlil,tak to teď všechno pomalu dohání,správně by mu měl být teprve měsíc a půl,viď?Jestli správně počítám,v tý době se ostatní děti teprve učí pást koníčky,stejně tak i Davídek :slight_smile: Tak já běžim koukat na Ordinaci,zatím čauvec
20. zář 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek