• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Any, velikánská gratulace! Hodně zdraví i štěstí vám oběma!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Teda holky sledujete, že bychom si měly možná zamlouvat a předbíhat už budoucí snachy.. :grinning: ?
Kačenka i Terezka budou ve výhodě, tolik chlapů.... :grinning: .
Bertíku včera se mi hlavou a kol kočárku linula tvoje připomínka o smradlavejch "brokoločích" hovínkách :wink: , to byla síla a to teda po nutrilonu není zrovna parfém.... :grinning:
Máme první úspěch - dneska po prvopočátečních udivených výrazech (včera a předevčírem) se Onďa natahoval po brokolici s bramborem a mumlam něco jako ňam!!!!
25. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Any, tak já se taky přidávám ke gratulacím k Matýskovi :dizzy_face: Hlavně hodně zdraví a štěstí a ať klučík roste jako z vody :grinning:
25. dub 2008 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Any,taky moc blahopřejeme k chlapečkovi a přejeme hodně zdraví,štěstí a jen samou radost :dizzy_face:
25. dub 2008 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky taky gratulujeme aničce k matýskovi a musím jěště říct kačenka(kacm)už je vdanou paní :dizzy_face: no byla jako princezna,strašně moc jim to slušelo,byla jsem s manžou na obřadu...a řeknu vám že jak varhaník začal hrát tak já už bulela jak želva... :dizzy_face: bylo to krásná a mooooo dojemný,hned vzpomínala na naší svatbu....kačka pak napíše víc určo...nehci předbíhat :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: pa
26. dub 2008 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Any, taky vám moc gratuluju k Matýskovi a do toho společného života ve třech vám přeju jen spousty lásky, zdraví a spokojeností :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
A doufám, že Kačka vykročila do manželství pravou nohou :wink: . No počasí se jim povedlo, tak už se těším na fotky :slight_smile:
27. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Any moc moc gratulací k Matýskovi, ať Vám roste jako z vody :slight_smile: Jinak vše už tady bylo napsáno :wink:
Kačko tobě jako vdyné paní musim též pogratulovat. Malé reference jsem už slyšela od Lukáše - bratránka - náhodně jsme se sešli. Prý jsi vypadala jak princezna a těhotenství na tobě nebylo znát :wink:
Jinak holky jak večer přikrmujeme UM tak už jsme měli taky smradlavý hovínko - nejprv jsme zkoumali co to v tom obýváku smrdí - podezřívali jsme psa že si prdl - no a po rozbalení plínky jsme na to okamžitě přišli :fearful: taťka právě papkal :grinning:
27. dub 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou první plavání ve vaně, Onďovi se to moc líbilo, užíval si to. Čím dál víc nabývám dojmu, že je mu vcelku jedno kde je a co se s ním děje, hlavně když si tam může ocucávat tu ruku. :grinning: Ale hlavně, že nebrečel, pak hned usnul a když se probral byl pěkně vyhládlej :slight_smile: .
Se zeleninkou je na tom čím dál líp, už zbaští půl skleničky, mlaská, chechtá se u jídla nahlas, mám radost, že to zatím probíhá hladce. No jo, hladovej chlap :wink: .
Kačko, tak vše nej už jako vdané paní, těším se na fotky!
29. dub 2008 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy...... :grinning:
Tak nejdříve bych chtěla moc moc moc pogratulovat Aničce a Matýskovi, že vše zvládli a přeji mu do života hodně zdravíčka a štěstíčka....... :grinning:
Moc chci poděkovat za gratulece ke svatbě moc Vám všem holky děkuju.......nervičky hodně pracovali hlavně ty dva dny před sobotou, ale vyšlo nám krásné počásko a bylo vše super a prostě úžasné, nad očekávání, jsem moc ráda, že jsme to zvaládli a máme to už za sebou, jen ten den hrozně rychle utekl snad nejrychleji v mém životě ani nevím jak je to možné......... :grinning: :grinning: :grinning:
Fotečky určitě budou, ale musím to do albíčka nějak sesumírovat....ještě nemám profi fotky od mé kamarádky fotografky, takže až to vše dáme do kupice, tak napíšu........mějte se krásně a užívejte náááádherného počasí. :dizzy_face: Kačka
29. dub 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky,
mám na Vás velkou prosbu. Máme 4,5měsíční dceru (narozená v 33+6t., váha 1950g v Jablonci) a již asi od dvou měsíců má pupeční kýlu, která se teď začala zvětšovat. Dětská lékařka nám doporučila konzultaci u dětského chirurga. Objednala jsem jí do Motola, 3xnám přesunuli termín a dnes, když jsme tam na objednaný čas přijeli,tak nás nevyšetřili, s tím, že prostě nemají čas a že nám zavolají nový termín. Ztratila jsem naprosto důvěru a hlavně jí chci nechat vyšetřit, abychom něco nezanedbali, snažím se tedy najít někoho jiného. Do českolipské nemocnice mne nikdo nedostane a na netu jsem našla kontakt na MUDr.Hájka, který je v Liberci. Nemáte s ním některá zkušenost. Moc předem děkuji a omlouvám se, že se Vám nabourávám do Vaší diskuze.

Věra

P.S.: Minulý týden jsme začali budovat základy pro náš vysněný domeček v Dlouhém Mostě a 2roky pře mateřskou jsem v Liberci pracovala, tak možná k Vám budu i za nějaký čas oficiálně patřit :slight_smile: .
29. dub 2008 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Verano, já jsem s Onďou chodila k dr. Hájkovi, taky jsem měla obavu, ale je naprosto úžasný!!!!!Perfektní jako doktor, skvěle se chová k dětem a je i fajn jako člověk. Jde to tam jako po drátku, žádné velké čekání, tak jak se objednáš tak přijdeš na řadu (čekačka max 10min-to neberu jako tragédii). Takže žádné obavy, vřele doporučuji! :slight_smile:
29. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve čtvrtek ráno jsem dofuněla na monitor a potom co se sešli asi 4 doktoři, tak dr. Lidák rozhodl, že bude lepší porod vyvolat. Na monitoru měl Mates několik aritmií, takže jsem rozhodně souhlasila, že v žádným případě nebudeme riskovat a jde se na to. strach jsem si nepřipouštěla, ikdyž jsem ho měla. V poledne mi dali první tu vyvolávací tabletu, celkem nic se po ní nedělo. Tak mi ve tři dali druhou a ve čtyři propíchly vodu. To byla kromě samýho porodu největší hrůza. Pak se kontrakce rychle zvětšily, jenže jsem po těch tabletách začala zvracet, to mi vydrželo celou dobu (že by tohle byla největší hrůza?? :rolling_eyes: ) kolem šestý jsem zavolala zpátky Pavla a mezi sedmou a osmou nás přemístili na sál. To už bylo hodně náročný, v devět jsem začla rodit "natvrdo" dýl to vydržet nešlo. Musim říct, že jsem naprosto vděčná Pavlovi a celýmu týmu co mě rodil, protože asi jak to bylo vyvolávaný, tak jsem měla děsně krátký kontrakce a nestíhala jsem tlačit a v závěru jsem úplně odpadla. Prostě v tom nejhoršim, když byl skoro venku, mě kontrakce zmizely a to jsem měla infuzi. Tak mě Pavel zvedal za ramena, jedna asistentka mačkala břicho druhá nohy a doktorka tahala. Ale je fakt, že to bylo asi jen těch posledních pár minut. Pak už byl venku, ale protože byl chudáček modrej a podchlazenej, tak jsme viděli jen jak mu čouhají nožičky z plíny a trochu jsme ho slyšeli a mazali s ním na dětský ho ohřát.
Než mě doktorka zašila a než jsem zas nabyla nějakých smyslů, tak ho přinesli zpátky a mohli jsme si ho oňufat.
Hodně me chválili, že jsem byla poslušná a dlouho vydržela netlačit, taky jsem měla jen pár vnitřních stehů a asi tři na kůži z venku.
Musim s čistým svědomím říct, že se už nikdo nemusí bát v Liberci rodit. Všichni byli maximálně vstřícný a ochotný pomoc nebo poradit. jen musíte projevit zájem a říct si o radu. Jídlo bylo klasicky nejedlý, ale to je ve všech špitálech.
Příběh o tom jak jsme na poslední den dostaly na pokoj strašidlo napíšu příště.

V albu jsou zatím tři fotky! tak pa, já si jdu dáchnout, než se vzbudí Matýsek.
30. dub 2008 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Any Matýsek je nádhernej!!!! Takovej kluk okatej, vlasatej!
Jak to jinak zvládáš?
Tak Ondrova nejoblíbenější bašta je dýně - sní mi skoro celou skleničku a navrch ještě mlíko. Nenadýmá ho, krásně po ní kaká už jako "velikej" :grinning: . Krásně jí, a to má kol 6 kg, nevypadá na to, že nás za chvíli sní :slight_smile:
30. dub 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, :slight_smile: chtěla jsem se Vás zeptat, kde je v Libereci nejlepší obchod na těhotenský oblečení. Chceme se tam vypravit, tak jsem myslela, že bych to tam okoukla. :slight_smile: Díky L.
1. kvě 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Any, tak vidíš, jak jsi to nakonec bezvadně zvládla a i v Lbc :wink: Matýsek je opravdu hezoučkej :dizzy_face:

lendiiik, v Lbc je buď C & A, něco málo mají v Batolatech (za kavárnou Nisa) nebo v 5.květnu Tveret (tam mají ale dle mého děsný hadry za příšerný ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jinak nevím...

tak holky, máme favorita letního kočárku:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4533-espiro-magic-4-200:rolling_eyes:dostupnost-koncem-kvetna-2008)

je to takový vylepšený Monn, ale byla jsem z něj úplně nadšená a Davídkovi se v něm tak líbilo (hlavně, že tam mohl sedět a vidět :grinning: ), že nechtěl ani zpátky do Cortiny :grinning: . Teď je dostali v Chiccu a náhodou jsem tam nakoukla a kdybych měla u sebe penízky, tak odejdu s ním :grinning:

jinak mi manžel dneska navrhl, ať si dám oraz od Davídka, dostala jsem auto a kapesný :sweat_smile: a vyrazila jsem na nákupy do Prahy. To byla paráda a skvělý relax být jeden den bez Davídka :slight_smile: Kdyby tak takových dnů bylo víc, ale snad to už bude lepší, když je starší...
1. kvě 2008 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy,
tak se hlásím z Irska :slight_smile: . Let byl v pohodě - Kačka začala po vzletu sice řvát, ale dostala prso a hned usnula a skoro celý let prospala. A když se vzbudila, tak řádila se sedačkou a paní před náma furt sundávala brýle z hlavy :sunglasses: .
Jinak je tu boží, všechno zvládá super, i noční spánek. Máme ji sice v posteli ( tak mám trochu strach, aby pak nechtěla s námi spát i doma :unamused: ), ale hlavní je, že spinká :dizzy_face: . Zítra jedem k moři, tak se už strašně těším.

Ani, ještě jednou mooooooc gratuluju k Matýskovi, je krááááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Tak koukej přidat ještě další fotky, až budeš mít čas :dizzy_face: .

Lendy - ten kočárek je hezký, taky jsme ho v Batolatech testovali. Je prostorný a za super cenu, ale jak už jsem tu psala, tak co mě trochu odrazovalo ( a to si opravdu myslím, že nejsem hodofogo :zipper_mouth: ), ale tyhle golfky jsou napodobeniny Queenu a jsou skoro úplně stejné jako ty Moony a v Pettu mají i ještě stejné ale pod názvem Piccollo ( nebo jak se to píše ) .... jako že jich bude hodně.
A co jinak, nakoupila jsi si v Pha?
1. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo a Lendy, jestli můžu, tak doporučuji koupit golfky s rukojetí vcelku - zrovna dneska jsme si koupili kafčo do ruky a řídit kočárek jednou rukou jde fakt blbě. Jako vím, že normálně s kafem nechodíš, ale třeba když telefonuješ nebo máš něco v druhé ruce...ale to je můj názor :wink:
1. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Any,Matýsek je úžasnej,moc hezkej,ještě jednou blahopřeju :dizzy_face:
Kačko,tobě taky ještě jednou přeju krásný život ve dvou,vlastně už brzo ve třech :sweat_smile: ,těšim se na fotky,tak až je dodáš,dej echo,ať se pokochám :slight_smile:
Bertiku,teda závidim ti děsně moc,hlavně to moře,hned bych taky jela :grinning: užívejte si dovču rodinko,pak taky dodej dovolenkový fotky :wink:
Lendy,taky jsem koukala,že má náš mooník konkurenty,tak pak dej vědět,jak jsi spokojená,a souhlas s Bertikem,jednou rukou se kočár veze docela blbě,spojenou rukojeť má myslim nějaký od Inglesiny,ale ten už byl dražší :frowning2:

Já teď vegetim s Vítkem u našich,mají dovču,tak si užívají Víti,zítra budem grilovat,tak se těšim,užijte si víkend :dizzy_face:
2. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky......
Tak už jsem konečně dala fotečky ze svatby do kupy, tak se můžete podívat do albumku......mějte se a dobrou noc......Kačka :grinning:
4. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: tak z vás jdu zase tahat rozumy. Ačkoli kojím co to dá, tak se ukázalo, že jsme šli s váhou dolů a musím dokrmovat sunarem. Krmim ho injekcí, pokud po kojení ještě "chňape", nebo pokud má hlad znova hodně brzo. Docela hodně mě to zdrtilo :cry: protože mě nikdy ani nenapadlo, že by se mi tohle mohlo stát. Přitom kojim tak v průměru každý 2,5 hodiny a nechávám ho vždycky tak čtvrt hodiny tahat z každý strany. O víkendu to bylo častějc, protože měl chudák furt hlad, ale nevedlo to k ničemu, víc mlíka mi to nevyneslo.
Tak masíru, střídám strany, piju kojicí čaj, kašlu na domácnost a když můžu tak spím, prostě už nevim co bych měla dělat pro víc a lepšího mlíka... :confounded: Navíc se mi osypal obličej a krk nějakejma svědivejma flekama, nevim co s tim, jestli to nějak souvisí, nebo po čem to je :rolling_eyes: :confounded:
ALe je krásný počasí, můžeme chodit na procházky a Matěj je po tom sunaru mnohem klidnější. Dneska jdem na kontrolu váhy, budu doufat v každý gram nahoru. Připadala jsem si v pondělí u doktorky jak krkavčí matka, co nedá svému dítěti ani najíst. Tak doufám, že už to bude lepší, cpu ho jak husu.
A.
7. kvě 2008 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ani, to mě mrzí, já Mikuláše po narození kojila i každou hodinu. A nechala bych ho tahat neustále jen z jednoho prsa, aby se dostal na zadní mlíko, které je hutnější a výživnější. Když ty prsa střídáš, tak pije jen to řídké mléko a na zadní se už moc nedostane. Pak bych byla všeobecně hodně tekutin. Tak se držte a ať přibíváte na váze!!!
7. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Any, přesně to co píšeš mám za sebou. Kam chodíte k dr. - jestli nechodíme ke stejné když jsme skoro sousedky :wink: .
My jsme přikrmovali nutrilonem od 6t, zůstalo nám to....14 dní jsem dokrmovala lžičkou odstříkané mlíko, lapal vzduchu, pak blinkal, bolelo ho bříško. Prostě to nešlo a pak šel na flašku s mým odstříkaným, pořád mi všichni říkal, že je malej a až zesílí tak bude mít sílu tahat- no nerozkojili jsme se bohužel :frowning2: a tro jsem si koupila i na stimulaci odsávačku. Moc mě to mrzí, ale co se dá dělat, hlavně, že je zdravej, roste a už i baští zeleninku. Ale pořád odstříkávám, tak mu to aspoň na jednu dávku denně dá, je to sice málo a pije to z lahve, ale já mám trošičku lepší pocit, že "malilinko" kojím :wink: . Držím palečky, ať se rozkojíte, a když ne, neboj, máma jsi i tak super!!!!!
7. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Any na tvorbu mléká prý hodně pomáhají borůvky a hodně pít, pít, pít. Držím palce, ať se vám to rozjede!
7. kvě 2008 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Any tak my taky bojovali s váhou jen s tim rozdílem, že Terka neplakala hlady, ale málo příbívala na váze. Teď kojim z obou prsou každé kojení a pouze večer pije 90ml sunaru a tloustne nám jak divá. Jinak já mám pocit že se mi vždy nalily prsa po vipití Gravimilku - je to takový sušený mlíko maj ho v lékárnách i v DM - teď v akci. Piju čokoládový a dělám si ho do mlíka chutná to jak kakao :slight_smile: Jinak jsem pila všechny možný čaje na podporu tvorby mléka, ale te%d už piju jen fenyklový, kdyby náhodou byli prdíky :slight_smile:
Venku už je tak úžasně mám z toho takovou radost. Jen dnes jsme vyrazily s kamrádkou na procházku - obě bez pláštěnky a samo že nás přepadl déšť :grinning:
Kačko - fotky úžasný - moc moc moc vám to slušelo :wink: Dnes jsem potkala mamku tak vypadal spokojeně :slight_smile:
Lendy - taky bych brala kapesný a pohlídání Terky - třeba se taky někdy dočkám. dnes jsem se rozhodla že už mám plný kecky tý hrozný kojící podprdy - koupim si nějakou krásnou i kdyby jen na pár měsícu něž mi ty prsa zase klesnou :frowning2:
Renčo - tak si krásně užívejte dovči a prej tam jsou laciný značkový hadříky tak se koukejte parádně oblíknout :wink:
Jaku: už máme za sebou dvě lekce plavání a Terka vypadá spokojeně jak jste na tom vy?
7. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
any, no sice zkušenost s kojením nemám skoro vůbec žádnou :pensive: , ale spousta rad je i na kojeni.net-tam je vše pěkně popsané-fakt super stránky o kojení a příkrmech.
Je fakt, že já jsem brala kojení jako takovou samozřejmost, že jsem se před porodem o kojení moc nezajímala, protože jsem si vůbec nepřipouštěla, že bych nekojila :astonished: . A pak jsem jen zírala, jak to, že to nejde. No, ale u nás to bylo spojené i s tím, že jsem malého neměla u sebe, měl dost velkou žloutenku, takže byl spavej, slabej...atd. No a dneska to, že nekojím neberu jako nic špatného, naopak to má i spoustu pozitivů, ale tím tě každopádně odrazovat od kojení nechci, ale když se nekojí a přikrmuje se, tak to není žádná tragédie a takových mamin je spousta. Každopádne vám držím palce, ať to kojení zvládnete :wink:

kacm-fakt krásný fotky :dizzy_face: , vůbec není vidět, že by jsi byla těhotná :grinning: . Byla jsi krásná těhu-nevěsta a strašně ti to slušelo-krásné šaty, účes, kytička...

tak golfky nakonec budeme mít od Babypointu ty napodobeniny Moonu. Já si prostě jiné nějak nevybrala a na léto to stačí, jinak chci co nejvíc jezdit v Cortině, jelikož se bezvadně ovládá. Z toho mám právě vítr u těch golfek-to zase budu nadávat :grinning: , jak to nejede, jak má, když Cortinu jde ovládat skoro jedním prstem :sunglasses:
viono, nemáš náhodou do Moonu takovou tu uni vložku do kočárku od Emitexu? Já nad tím přemýšlím na léto do golfek na zpevnění zad a na zimu do Cortiny, jelikož jsme tam měli teď deku, ale to nepotřeboval pásy a na zimu by ta vložka byla fajn. Ale nevím.... :confounded:

zuzko, jo výlet do Prahy bych brala docela často :grinning: -člověk na chvíli vypne a odreaguje se a konečně jsem si mohla krámky projít bez spěchu a v klidu nakoupit. Ještě bych brala nějaký relaxační víkend-nějakou výřivku, masáže, kadeřníka..atd :grinning:

bertiku a jak dlouho jste letěli? To byla asi chvilka, co? Já z toho mám hrůzu, hlavně, že nebudu mít třeba v letadle dost jídla nebo pití, bude někde zpoždění na přesedání a budeme trčet na letišti a pak ta doba, než se dostaneme na hotel...ach jo. Asi to moc řeším a on to pak Davídek v pohodě zvládne bez potíží, akorát bude mamina vynervovaná :grinning:
7. kvě 2008 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: díky za všechny rady :wink: já jsem ještě zapomněla napsat zásadní věc, že kojím přes klobouček, vlastně jen kvůli levýmu prsu, kde jsem měla v dětství úraz a mám tam takovou nic moc bradavku a asi nějaký srůsty, protože to těžko teklo i do odsávačky. A malej nechtěl bez kloboučku ani z toho pravýho dobrýho prsa. Ale na kojení.net jsem vyčetla, že právě ty kloboučky snižují tvorbu mlíka, takže od včera mu tu zdravou cpu bez kloboučku. Teda v noci zatim ne, protože to je občas boj a na tý druhý straně se mu ji snažím podstrčit během kojení, když je zformovaná z kloboučku. A je fakt, že jsem přikrmovala jen jednou na noc.
K tomu střídání, ono je to tak, že tam kde se skončilo se zase začíná a právě by mělo být zadní mlíko dostupnější.

od pondělí do středy jsme nahnali 150g :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: takže jsem přestala být vyklepaná.

fotky dodám, znáte to, sotva urvu čas abych se tu stavila, tak je čas vzbudit malýho na kojení
:sunglasses:
8. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Any super, moc gratuluju, jste šikulky!!!!
Kačko krásný fotky ze svatby, moc vám to slušelo!!!!
No my máme v červnu 10 let výročí, tak jsem zvědavá, s čím se manžel vytáhne :grinning: , no mě by stačilo, kdyby nás vytáhnul na bezdětnou večeři :wink: .
Zuzko, vana se Onďovi moc líbila, zatím jsme byli 1x, pak jsme to přeložili, protože Ondra měl náznak rýmy a pořád mu slzelo očičko, teď půjdem zas příští týden. Jen jsem byla pak já oddělaná se zádama :unamused: .
Holky nemáte někdo zkušenosti nebo neznáte někoho známého kdo má zkušenosti s Montessori školou?
8. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaku, ještě k tomu předtím, chodíme k Mudr.Hrbáčové, ve vile u Kolosea. Zatim jsem tam vždycky nervozní jak pes a zásadně mi tam nic nejde od ruky :angry: ale říkala kámoška, že na tom byla stejně takhle ze začátku. :wink:
8. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha tak to my chodíme k dr. Novákové, ale ta dr. Hrbáčová je prý taky výborná. Neboj, ta nervozita zmizí, až se "zajedeš" s mimčem víc, je to normál pocit.
8. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačko nádherný fotky,fakt jako princezna :wink: a v týdnu jsem tě zahlídla ve městě a teda nevim kam si to bříško schovala na svatbě :slight_smile:
Any mě taky zabral ten gravimilk,ale Onda byl hroznej lenoch na kojení,taky jsme přikrmovali asi od druhýho týdne,pak nabíral docela hodně a taky hodně ublinkával,ale dneska baští,že se nestačím divit kam to všechno dává :astonished: :sweat_smile:
8. kvě 2008 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak poslední dobou nestíhám,jak je venku hezky,jsme celý dny pryč,nebo na zahradě a po večerech dodělávám resty v domácnosti :slight_smile:

Kačko,moc hezký fotky,vážně vám to moc slušelo :dizzy_face:

Any,tak tvé problémy s kojením neznám,já na začátku bojovala s opačným problémem,měla jsem mlíka moc a Víteček nestíhal polykal a vztekal se,takže já radši žádný kojící čaje ani nepila,abych toho mlíka neměla ještě víc :grinning: ale gratulujeme k váhovému přírůstku,jen tak dál :slight_smile:

Lendy,tu vložku do kočárku nemám,tak neporadim :confused:

jinak my máme spravený kočárek,tak zase jezdíme na hlubokým,Vítek tam má víc místa i se mu tam líp spinká a taky jsme byli na desetiměsíční prohlídce a Víťa má už 9450g,tipuju,že na roce bude mít deset kilo,ten náš cvalík :sweat_smile:
10. kvě 2008 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek