• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj :slight_smile: kde jste všechny? my máme oslavu za sebou! a krása! pár fotek jsem dala do alba :wink:
9. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: všichni se nám nějak toulají, asi venku :confused:
Sluníčko, koukala jsem na fotky, krásnej kulišáček Mikulášek :grinning: jéjej jéjej to to utiká, co? pořád si plánuju jak tě chytnu na skypu, ale vůbec nestíhám. Pokud sednu ke kompu, tak tam po něčem pátrám a na pokec se mi nedostává času.
Včera jsem potkala Janu s Ondráškem, úplně jsem padla údivem, jakej je to kus chlapa :grinning:
Mě přijde neuvěřitelný, že už Mates vyrostl z 56 ... :wink:
Mějte se a písněte A. :sunglasses:
9. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já se netoulám,jsem tady :slight_smile:
Manžel zabavuje Vítka na pískovišti a já piju kávu :grinning:

Sluníčko,moc hezký fotky a taky blahopřejeme k narozeninám,posíláme pusu vašemu batoleti :slight_smile: :zipper_mouth:
Tak teď je na řadě Ondrášek,pak Davídek a finišujem Vítkem s Kačkou,loňský červen byl opravdu plodný :grinning:

Any,taky už jsem byla v tý cukrárně v Růžodole a zítra tam jdeme zase,je to tam vážně moc hezký,příjemná obsluha,dobrá zmrzka,no zítra jdeme zase,možná tam objednám i dort na narozeniny:wink:
9. čer 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, ahoj holky, jsem myslela, že tady už nikdo není :grinning:

dodatečně gratuluji Mikuláškovi k narozeninám :dizzy_face: a mamince k dalšímu očekávanému miminku :sweat_smile: třeba holčičce :grinning:
slunicko, kde jste sehnali tu tatrovku?

U nás nic moc nového, máme vše objednané, připravené na 1.narozeniny, tak jsem zvědavá, jak bude Davídek koukat na dárky :dizzy_face:
za pár dnů nás čeká kontrola na neurologii, tak už teď z toho nespím, jelikož s tím pohybem je to teda děsný, jsme si myslela, že do roka toho zvládne o něco víc, než teď umí :cry: Navíc už se s ním nedá cvičit, má hroznou sílu a je moc velikej a prostě to už obě rehabky, kam chodíme, vzdaly, že ho mám co nejvíc motivovat a nutit se hýbat sama. Chodíme plavat, ale jelikož je teď opět David nemocný, tak chodíme spíš tak nárazově. Ach jo.. :pensive:

holky, máte některá taky takové vzteklouna jako my? U nás je to hrozný, přesně jako v diskuzi v Batolatech-máme doma to samé a já si myslela, že takový tenhle vztek přichází až později a ne kolem 1.roku :sweat_smile:

any, koukala jsem, že jsi sháněla info, jak cvičit na balonu, jestli chodíš do knihovny, tak tam mají knížku cvičení s dětmi na balonu a ta je super, je to i s fotkama a je to pro děti od narození do batolat. Teď ji mám teda půjčenou já :grinning:

viono, tak vy teda budete mít co oslavovat :grinning: A neplánuješ už také druhé mimčo :wink: ?
9. čer 2008 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo Sluníčko,já si ani nevšimla toho desátýho týdne :astonished: .Gratuluju moc a přeju zdravé mimi a pohodové těhotenství :dizzy_face:

Lendy,my máme taky doma vzteklouna,jakmile není po jeho,jde do mostu,dokonce si do nás už občas i bouchnul,taky kouše a štípe,ale to když je v klidu,přijde mi,že když ho doma objímáme a olíbáváme,tak mi to vrací,ale neuvědomuje si,že to bolí,myslim,že už moc dobře rozumí slovu NE,ale dělá,že neslyší,několikrát už dostal přes ruku,chvíli řve a pak jde a zkouší to znovu a nám zkouší nervy :grinning: taky je nepřebalitelnej,sedá si,stoupá si,ale ležet nebude,ať ho motivuju čímkoliv a pro změnu taky řve jak když ho na nože berou,někdy je zlatej,někdy na pěst a bude hůř holky,jdu juknout na tu diskuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a miminko plánujeme,ale ne nějak přehnaně,prostě tomu necháváme volný průběh a až to bude,tak to bude :wink:
9. čer 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, jo, to je přesně ono :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: z toho hodného a klidného miminka je najednou pěknej ďábel, co mi drásá nervy :grinning:
9. čer 2008 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky po dlouhé době!
Sluníčko gratulujeme moc Mikuláškovi k prvním důležitým narozeninám! Taky k těhulkování a hlavně zdravíčko a pohodu! :slight_smile:
Any no já jsem taky koukala, naposledy jsem tě viděla 2 v 1 :grinning: . Strašně to utíká, nemůžu uvěřit, že už mám taky doma kus chlapa!
Dnes jsem se venku s Ondrou pobavila - nejdřív ho strašně zajímal Harley co zastavil před ním, ale jakmile mu do obzoru vkročila 12-letá dlouhovlasá blondýnka, šla i motorka stranou, pěkně se nám klučík vybarvuje :wink:
9. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

pokud to ještě stihnu, tak písnu víc, ale jen jsem chtěla dát echo, že v DM mají ode dneška myslím do středy slevy na dětskou výživu ( pokud si koupíte dva kusy a více ) 15% slevu :wink: :wink: :wink:
9. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chyba, akce platí do neděle :sunglasses:
9. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu vás narychlo pozdravit :wink: .Hlavně oslavence a jeho maminku,téda já koukám,gratuluju a přeju moře zdravíčka a příjemné těhulkování :slight_smile: .
Nás čeká oslava v sobotu,tak se moc těším.
Renčo,hezkou dovolenku,moc si to užijte a pak napiš jak bylo a Kačenka ať to všechno zvládne na jednušku :wink: :slight_smile: .
10. čer 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vsechny zdravim. Ted jsem si přečetla na netu tuhle zpravu o incidentu v Liberci. Je to hrozny ze te mamince nikdo z kolemjdoucich nepomohl....
http://www.novinky.cz/clanek/142137-agresivni-zena-odkopla-kocarek-s-ditetem-na-tramvajove-koleje.html
10. čer 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, moc děkuje za přání Mikulášovi i mně :wink: :slight_smile:

Lendy - tatrovku nevím, kupovala ji švagrová, ale můžu se optat..
11. čer 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! četla jsem ten článek co tady nechala odkaz Berunda, no tohle vidět, neřkuli zažít, tak tu ženskou seškrabujou z chodníku. Kolikrát mě chování lidí hodně vytočí, ale tohle bych asi s chladnou hlavou neustála! Doufám,že policajtům při zatýkání atd. několikrát do něčeho omylem narazila. :angry:
To je fakt hrozný... :unamused:

Berundo máš zajímavý tt 446 !!! to bys byla těhotná zhruba 8,5 roku... :grinning: no jo máš tam září 2000...

Všem oslavenečkům, co jim je teď postupně rok, přejeme všechno nej nej nej, hlavně zdraví a dobrou náladu :grinning:
A+M
15. čer 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem zkoukla albumy: Any,koukám,jak už se Matýsek krásně směje,je sladkej :dizzy_face:
pidulo:tak oslava je zdárně za váma,Ondra je už velkej kluk,a taky jste označovaný za holčičku,u nás je to to samý,Víteček už má skoro mikádo,no čekám na rok a jde pod nůžky,i když se mi s těma jeho lokýnkama bude těžko loučit :cry:

Jinak u nás nic nového,oslava bude až příští víkend a má být docela nic moc počasí,jsem zvědavá,jak to dopadne s tim grilováním,aby jsme nemuseli grilovat v troubě místo na grilu :angry:
15. čer 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny a dětičky,
tak jsem dnes vše dočetla a taky koukla do albůmků. Přeji všem oslavenců moc moc moc štěstíčka a zdravíčka k tomu prvnímu roku. Všichni kluci jsou úžasní - Terka má z čeho vybírat :grinning:
Sluničko tobě gratuluji k těhotenství - taky bych chtěla mezi dětmi co nejmenší věkový rozdíl :wink:
My už týden zkoušíme dávat k obědu zeleninku - docela baští - zvládne malou skleničku - jen mi nechce otevřít pusinu. Měla jsem před týdnem fakt ošklivou střevní chřipku 5 dní jsem nemohla jíst a pít no a do toho jsem kojila. Tak se to na tom mlíčku odrazilo - bylo ho míň tak jsem rozhodla že je Terce 5 1/2měsíce tak se nic nestane když začneme s příkrmama. No a teď jsem se zase rozkojila jak blázen. No neva zelninku naštěstí baští, čajíček pije tak jsme začali o 1/2měsíce dřív.
Viono - já jsem se taky už namlsala pěkným počáskem. Snad se Vám to na ten víkend vybere. My odjíždíme 28.6. na dovču do jižních čech tak snad bude teplíčko.
Jaku - naše Terka se na mužský pěkně směje, ale ženský jsou jí buřt :grinning: Chudák všechny natěšený tetičky :grinning:
15. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zase k Vám nakukuji. Všechny Vás a dětičky zdravíme.... S napětím očekáváme, kdy se to naše mimi rozhodne vykouknout na svět, mám ho nacpané až dole, doktorka říkala, že se začíná zkracovat čípek a od neděle mám poslíky a občas to fakt stojí za to... Nechystá se zase nějaký srazík, že bych třeba ještě stihla dorazit 2v1 :grinning:
18. čer 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjej paluš, to to utekloj :slight_smile: nevim jestli bychom se stihli dohodnout takhle rychle ... ale my můžeme prakticky pořád, ikdyž nejlíp dopoledne a nebo po poledni. Popravdě se mě na srazík ptala i Jana když jsme se zase v neděli potkali. Ale asi bys musela vydržet 2v1 přes víkend... můžu zkusit obeslat holky :slight_smile:
18. čer 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOHLE JSEM OBESLALA DÁl,CO JSEM STIHLA"
Ahojda, Pavluš navrhla srazík, ale musel by být rychle aby byla ještě 2v1. tenhle týden už asi nepočítám, ale co z kraje příštího? pondělí - úterý? a kde, opět v baby-boomu? pokusim se stavit na koníkovi hodně často, abychom se případně dohodli, tuhle zprávu kopíruju snad nám všem, ale kdyžtak ji pošli dál, abych na někomo nezapomněla. A. :grinning:

PROSÍM,ODPOVÍDEJTE TADY. DÍK A :sunglasses:
18. čer 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my hlasujem pro srazík- nemůžem v úterý, jdem k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale Onďa coby doprovod se těší :grinning: .
Takže já jsem pro pondělí a dopol.
18. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a mimísci no vlastně už batolata.... :wink:
Tak nějak nestíhám chodit na koníka, poslední dobou vše chystám peru a dokupuju pro prtˇouse, který má přijít už za 2 měsíce, hrozně to uteklo vážně!
Jinak já nevím jak se srazíkem, příští týden v pondělí mám poradnu.....
Zuzko: mám dotázek jak často jsi chodila k Dlouhému do poradny, mě objednává 1x za měsíc a mě to přijde hrozně málo a všudy všeho mě dělal asi jen 3 UTZ kdybych nešla na 4D UTZ tak ani nevím jak prcek vypadá.....přijde mi, že dělá jen to nejnutnější, jinak mé kamarádce dělá Mudr. ultrazvuk každnou návštěvu, tak jsem z toho taková nesvá, že je ten náš Mudr. takový flink! :sunglasses:
Tak se mějte a brzy třeba naviděnou..... :grinning:
18. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, omlouvám se, že vám sem lezu, ale neznáte nějaký fajn penzion pro rodinu s dítětem v okolí Liberce, nejlépe kolem Ještědu :sunglasses: ?
18. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac.... Normálně se opravdu dělají asi jen tři UTZ, a cca do 35.tt - 36.tt se chodí do poradny jednou za měsíc, pokud máš nerizikové těhu, jinak si tě doktor samozřejmě může zvát v kratších intervalech.... od 36.tt se chodí po týdnu...
Ten UTZ asi hodně záleží na doktorovi... když jsem čekala Aničku, také jsem měla asi jen dva u doktorky a pak mě poslalla na 2 větší do porodnice... myslím, že 3-4 jsou standart, snad jsem to někde četla i v popisu prohlídek, co je základ od pojišťovny...
18. čer 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlavně to moc nehroťte, když to nevyjde, tak nevyjde... ale bylo by to fajn... já mám termín až 9. 7., ale doktorka když mě minulé úterý viděla, tak trošku znervozněla, že je to mimi tak dole... Jinak já v pondělí můžu, i když se přiznám, raději bych byla doma, manžílek se vrátí po 14-ti dnech domů a bude mít volno, tak bych toho chtěla využít, že budeme celá rodina pohromadě.... v úterý mám také v 11,20 poradnu... jinak můžu v podstatě kdykoliv.... Přinejhorším dorazíme později... :wink:
18. čer 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hu - tak můžem plánovat i dál :slight_smile: já mám zas zubaře ve středu ... takže klíďo berme v potaz i další dny. Taky počasí, protože by možná bylo fajn sejít se někde na terásce... tak uvidíme jak se sejdou další návrhy :wink:

Paluš, já nedávno v 38tt rodila, tak jsem se vrhla do organizování, abys to stihla :grinning: :grinning:

Kacm: pojišťovna platí 3 utz za celý těhu, jinak to musí doktor psát na "něco". V jiný debatě jinde se probíralo,že na západě (Švédsko, Irsko atd) dělají 1 :astonished: utz za celý těhu, žádný monitory a tak dál. proto máme tak výborný výsledky v péči o matku a dítě ve světě jsme byli dlouho první, teď nás snad trumfli finové, ale teď si za boha nevzpomenu, kde jsem k těmhle informacím, příšla.
No, to je mlíko na mozku, poznáš sama :rolling_eyes: viz dál
PRO ZASMÁNÍ
Tuhle jsem mámě vysvětlovala po telefonu, tak nějak v podvečer, že je to hrozný, že mi namíchali v lékárně pro malýho antibiotika do moc velký lahvičky a mě tam nedosáhne stříkačka, protože je to jen do půlky, ale do tý dolní .... :angry: došlo mi to až druhý den ráno :dizzy_face:
nebo jsem si byla naprosto jistá, že jsem učinila nějaký správný rozhodnutí, ale nemohla jsem si vzpomenou jaký a co jsem vlastně potřebovala rozhodnout... :angry:

To je tak když celý den mluvíš jen s kojencem a rádiem a plnou poztornost věnuješ jeho příjmu na horním a výdeji na dolním konci. Ale už se to lepší :slight_smile:
18. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any: tak děkuju za info, takže 3 utz jsou tedy v normě, to jsem nevěděla, čekala jsem že jich bude více no, tak jsem plašan........ :grinning: ale mojí kámošce Mudr. dělá utz opravdu skoro každou návštěvu, tak nevím! :fearful:
No a co Matýsek, jak to zvládáš? Si to tedˇ ještě nedokážu nějak představit, že to mimi tady bude, ale už se na něj moc těšíme! I když se bojím aby to nebyl nerváček, trochu jsem měla těhu o nervíkách, tak snad to bude OK. Za měsíc jdu na předporodní kurz do LBC nakonec jsem se přihlásila do porodnice tady v Liberci chtěla jsem rodit původně v Jablonci, ale kvůli rodině jsem rozhodla jinak, aby to neměli za námi tak daleko.... :wink: jen doufám, že ten přístup sester a lékařů se zlepšil......pa pa. :dizzy_face:
19. čer 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, 3 UTZ jsou normální, každý navíc je na lékaři :wink: Ale když je vše o.k., tak to rozhodně není nutné dělat při každé prohlídce.

srazík: jsem pro: příští týden máme 2 dr. odpoledne, takže dopo by nám vyhovovalo víc, kdykoliv-přizpůsobíme se, jen tak max. do 12.hod. Taky bych raději uvítala nějakou terásku. Otázka je, zda někde budou mít otevřeno, jelikož většinou otevírají až v 11.hod nebo v 11.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, potřebuji radu: nevíte, kdo v Lbc dělá pěkné ateliérové fotky? Chtěli by jsme dát Davídka nechat vyfotit, když má 1.rok, jenže kde?

a jinak HURÁ!!!!! máme zrušenou rehabilitaci. Dneska jsme byli na kontrole na neurologii a zrušil nám ji, tak mám radost :dizzy_face: No, stejně jsme už min. 2 měsíce necvičili, protože se to nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Davídek dostal pochvalu, jaký je to chytrý dítě :sweat_smile: a jak je velmi šikovný na jemnou motoriku :grinning:
19. čer 2008 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy co Simon Pikous? tedy myslím, že se tak píše, má ateliér když jdeš z Pražský průchodem pryč jakoby na parkoviště k Zoo restauraci...líp to popsat neumím :grinning: :wink:
19. čer 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko, jj, Pikous, toho beru jako poslední možnost :grinning: Ale díky...
19. čer 2008 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, pro srazík jsem v pondělí odpolko máme poradnu tak jedině doplko a v úterý můžem celý den.
Kačko: odpověděla jsem ti do interka :slight_smile:
mějte se papa
19. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nám je to taky jedno,dopo onďa teda spí,ale tak si dá šlofíka v kočárku :slight_smile: .
lendy to je prima Davídek je šikulka :wink:
19. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek