• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
odbíhám byla jsem na obědě s kolegou :slight_smile: ale už jsem zase zpět ještě si udělám kafe a pak zase zasednu k PC :slight_smile:
4. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady se to nějak rozjíždí :grinning: , vítám nové maminky-těhulky :dizzy_face:

viono, jsem na vás myslela stím počasím a oslavou. U nás oslava byla moc pěkná, Davídek byl úžasnej. Sice nám zkazili dort (místo světle modré byl zelený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), no ale byl teda výbornej, to zase jo. Nějaké fota jsem dala do alba :wink:
Teď jsme se vrátili z plavání a jsem z toho nějaká snad víc unavená než David.

Se srazíkem souhlasím, jen jsme přez příští týden na 3dny na druhém konci republiky a moře plánujeme až v zimě, ikdyž bych nejraději jela hned.

viono, prosím tě, co máš na Moonu za pláštěnku? Mají nějakou origo nebo tu univerzální od Emitexu?
4. črc 2008 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulenky a maminy
tak také vítám nové členky Liberecka....... :grinning: .Dneska zase byla noc, už se nemůžu pořádně ani převalit bez toho abych se vzbudila, cca každou hodinu na záchod a dneska v noci jsem měla asi poslíčky, takže paráda jak všichni říkají ty poslední měsíce jsou fakt náročné, ale brzo už to přijde moc se na toho skřítka těším! :grinning:
4. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to bude asi už brzy mimi na světě to gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
Určitě máte hodně zkušeností s kočárkama co a která máte ráda poradďte já se v tom trochu topím....
4. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,moc Vám děkuju za přivítání.Jsem ráda,že jsem tu našla Libereckou diskusi :grinning:

viv: tak to jo a co jsi měla dobrého?Já jsem akorád dovařila a naskládala nádobí do myšky,takže mám klid a jdu si udělat čajíček a asi si dám zmrzlinku :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm: dívala jsem se do vašeho svatebního albíčka.Byla jsi moc krásná nevěsta.já jsem se taky vdávala s bříškem... :grinning:
4. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
no prima,jak se nám to tu zase rozjelo :slight_smile: ,zdravím a vítám viv a phoebe :wink: .
Svatba na Lemberku...hmmm...krása,rada na ní vzpomínám,my jí tam měli před 5 lety.
Kačko,to je "hrozný" jak to letí,ty už jsi 34tt,tak odpočívej a ještě vydrž :wink: :slight_smile:
konečně se trochu ochladilo,Onďa špatně spal,ale dneska...pěkně 2,5 hodiny přes den...jen škoda,že jsem to nevěděla,šla bych si lehnout taky :sweat_smile:
Jinak teda musím říct,když jsem viděla Davídka,kolik už má zubů.... my nemáme ještě ani jeden!!!!! :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No měla jsem nudle s masem... :slight_smile: ono ještě jak co malému chutná.... tuhle jsem byla u Balcarů na Husovce a moooc mi to chutnalo dala jsem si vrabce s knedlíkem a se zelím... no a Bubískovi nechutnali knedlíky tak dřív než manžel stihl zaplatit tak jsme je zase vrátili :slight_smile: koukám že musím projet foto :slight_smile:
4. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pidula, my zase nemáme vlasy :grinning: jen takové chmíří...no a Ondrášek už jistě dávno chodí a na to my si ještě dlouho počkáme :confounded: tak to máš všude něco...

viv.lilli, to už přemýšlíš o kočárku :grinning: ? Mě se třeba strašně moc líbí Jané absolutně ve všch verzích. My máme Cortinu a spokojenost naprosto se vším, no, až bude zima, tak zase budu nadávat na nánožník, ale jinak je to moc pěkný kočárek, lehký, skladný a strašně výborný při manipulaci, s kočárkem se 4 kolečkama jsem pomalu ani neuměla jet.
Ono záleží co od kočárku očekáváš a jestli chceš kombinaci a mít jeden kočárek dlouho nebo jeden s korbičkou a pak koupit rovnou sporťák, jestli 3-kolku nebo 4-kolku, jestli to bude zimní nebo letní mimčo, aby se vešlo dlouho do korbičky, jestli budete hodně jezdit s autem, tak aby se snadno skládal a rozkládal, aby byl lehký při nástupu do MHD, houpací, nehoupací, odpružený, jaký kolečka atd...je toho moc, ale když si ujasníš priority, tak se hned vybírá lépe :wink:
4. črc 2008 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

vítam nově příchozí těhulky :dizzy_face:

lendy,nám taky pokazili dort,chtěli jsme pro Vítka malinký ovocný kulatý a odělali nám srdíčko,ale to nevadí,stejně jedl taťkův dietní piškotový a ten svůj nechtěl ani ochutnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a pláštěnku na moona mám tu univerzální,myslim,že je to ta Emitex,kupoval ji manžel,tak si nejsem jistá značkou,stála asi tři stovky a kupoval ji v Pettu v Pražský.

Dneska mě Vítek pěkně nazlobil,byli jsme dopoledne mezi dětma v boomu,utahaný byl jak blázen,usnul cestou domů v autě,spal pět minut a konečná,v kočárku pak telil a už prostě dál nespal.tak čekám,že porazíme ven ještě jednou :angry:
Večer kdyžtak hodim taky pár fotek z oslavy,pokud to sihnu,hezký den...
4. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoukla fotečky :slight_smile: to je super moooc se těším na mimi na těch fotčkách to vždycky úplně dýchn nadšením a štěstím z těch dětí :slight_smile: Všechny máte holky moooc krásné fotečky :slight_smile:

Lendy: kočárek koukám už 3 roky co chci mimi :frowning2: ale pořááád nějak nevím. Jané je super má ho kámoška, ale ani ne po roce jí začal vrzat :frowning2: Cortina se mi taky líbí jen mi malinko vadí že se ve sporťáku nedá sklopit uplně na 100% protože zase jiné známé z toho pořád ted malý sjíždí dolu.... ALe je to zatím to nej co jsem vybrala..
Ještě mám od švagrové nabídku na quinnyho buzz ale tam se mi nelíbí sporťák, protože neleží mimi tam celé :frowning2:
4. črc 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy, když už je tu dnes ten "nábor nových členů", můžu se taky přidat?? :wink:

Viono, to dnešní spaní bylo za ten celý snědený oběd!! Přece by ti Víteček neudělal radost 2x během pár hodin... kde žiješ :grinning:

Viv.lilli-taky jsem bydlela u soudu,od malička ,ale před pár lety jsme se odstěhovali, škoda, bylo to tam fajn :frowning2:
4. črc 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Liberečandy,Taj mi akorád odešla návštěva,tak na vás jdu na chvilku juknout...Co je nového.Ještě jednou děkuju za přivítání...
4. črc 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pidula: ahojky,no na Lemberku je to prostě nádherný,,,Sice obřad byl drahý,ale stálo to zato.Měla jsem ndhernej svatební den...vlastně celej veekend :grinning:
4. črc 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
scher, jasně :wink:

viv.lilli, ta Cortina jde sklopit do lehu, ten mini náklon má ale skoro každý sporťák. My tam dávali do lehu Davida už od cca 5-6.měsíce a naprosto v pohodě. To sjíždění mi dělal akorát, když byl ve fusaku a ty 2 materiály prostě po sobě klouzali, takže to na zimu vyřešila deka pod fusak nebo se dá koupit ta vložka do kočárku a ta je bavlněná a pak mimčo neklouže ani v létě :wink: a s tím vrzáním-to snad taky vržou všechny kočárky, občas rozebereme oba dva a důkladně promažeme silikonovým olejem a super. Cortina nevrzala vůbec a teď ty golfky, to byl ze začátku děs, ale už jsme to taky vychytali a nevrže nic.
Ale musím říct, že máš hezký výběr :grinning:

viono, jo, tak to je Emitex. My dnes museli na plavčo golfkama v tom lijáku a musela jsem tam dát pláštěnku z Cortiny. No samo, že to nepasovalo, takže David byl celej mokrej, ještě, že to k tomu Zlaťáku máme 5.minut.
Takže asi zítra letím do Petta pro pláštěnku :grinning:

jo holky a dotaz pro zubatý :grinning: Koušou vám děti jídlo? Ten náš David pořád všechno rovnou polyká, nechce kousat a já už jsem zoufalá, co mám pořád vařit. Kouše maximálně křupky nebo chleba, ale jídlo, kde jsou větší kousky prostě nežvýká, ale rovnou to spolkne a pak se tím dáví :confounded:
4. črc 2008 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy1 : ahojky,Eliška mi taky ze začátku nechtěla kousat,tak jsem jí všechno mixovala a postupně jsem tam nechávala větší a větší kousky a naučila se to,musíš postupně.Ono se to poddá :grinning:
4. črc 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady pořád nikdo není...Je to možný?
4. črc 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,bydlím kousek od Liberce a občas Vás čtu, doufám, že Vám nebude vadit, když se Vám sem občas vetřu :grinning: byla jsem na jiné diskusi,ale když jsem objevila LIberecko, hurá sem k Vám :wink:
4. črc 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1 Ahojky,to je dobře,že jsi zavítala, já jsem tu taky dneska nová....
4. črc 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe díky, je to fajn, že se takhle ,, rozrůstáme,, přes den nemám nic moc na práci-jsem doma na od začátku na rizikovém těhu a tak si ráda pokecám :wink:
4. črc 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
rizikové?tak to se hlídej.Já jsem na mateřské dovolené s 2 letou dcerkou,takže taky neustále v domácnosti a když je čas,tak mrkám na počítač,co tady nového...
:grinning:
4. črc 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všem :sunglasses:

Vítám všechny nové těhulky, maminky a dětinky :grinning:

Napsala mi kámoška z Pardubic na Skype: koukni se na vaše stránky, docela se vám to dneska rozjelo ... :dizzy_face:
a taky že jo !!!! :grinning: ještě že mám lidi co mí hlídají koníka :wink: já teď moc volného času nepohledám a když, tak se snažím přinutit do cvičení, ta visící pneumatika mě deptá ...

My máme najednou z hodného chlapečka pořádné prudítko, přes den neche spát, ta půl - třičtvrtě hoďky, takže je pak protivnej, uvřískanej ... atd :rolling_eyes: ale spí v noci, to jo. Taky teď začal pojídat ručičky, dudlík vyplivne na půl metru a už jede, jedna, druhá, obě, dávit se, řvát, nechat se ukonejšit, vyplivnout dudlíka a začít znova! :sunglasses:
Dneska mě vyhnal do těch slejváků, teď jsme byli hodně venku a prostě mu to chybělo. Taky zase začal hodně jíst, tak jestli začne růst jestě rychleji, tak potěš pánbů ... :grinning: Naštěstí je mlíka dost, připadám si jak kojná od medvědů. Vypadám tak :angry:
Jinak teď řeším jak se dostaneme k prababičce na prázdniny, už se nemůžu dočkat, až vypadnu z města na venkov a kiksnul mi odvoz. Teď řešíme jestli půjčit auto a nebo jet vlakem. Byla jsem rozhodnutá kvůli tomu koupit autosedačku a teď vážně nevím. Navíc kámoška mi nasadila brouka do hlavy, že už nemá smysl kupovat tu 0-13kg, že už by z ní moc brzo vyrostl a když jí chci pro sichr, tak že by byla lepší polohovací ta větší...
Nemáte někdo zkušenost s půjčováním auta? manžel si myslí, že v tý ceně má i benzín, ale to já pokládám za těžkou naivitu...
Viz srazík co týden 14-18.7? příští týden můžu st-čt-pá.
zatím pa! A. :sunglasses:
4. črc 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už je to v pohodě,ale v prvních týdnech jsem byla víc na pohotovsti než doma,ale pořád jsme je ukecávala, že do nemocnice nechci a slíbila jim, že bud dodržovat klidový režim a vše co mi řeknou, tak jsem to taky dělala.Až od 4.měsíce to začalo být lepší,ale pak mi zase zjistili těhu cukrovku, takže jsem na dietce,ale jsem moc ráda, že se mimčo udrželo a oba dva jsme to přečkali.To věřím, ségra má holčičku něco přes rok a je na tom podobně :wink: Kam jdeš rodit?
4. črc 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé koukám Klaruško, že čekáte Matěje :dizzy_face: tak to vám s Matýskem schvalujeme :grinning:
4. črc 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
anakonyes, jojo, teď je to hodně rozšířené jméno a nám se oboum hrozně líbilo, jen jsme si říkali aby to nebyla holčičika, protože my chtěli Nikolku a tu už má moje ségra, takže se všichni modlili,aby nebyli v rodince dvě :wink:
Koukám, že Vy už pěkně rostete, už máte 2 měsíce a to jsi nedávno popisovala porod :grinning:
4. črc 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to děsnej fofr, jakmile je venku, tak nestačíš počítat dny. Já zjišťuju jak je to jméno oblíbený až teď. My jsme dělali výběrový řízení, vyškrtali jsme z kalendáře jména který se nám líbili, každý zvlášť, pak jsme je porovnali a ty co se shodli postoupili do dalšího kola. Pak se snižoval počet a tak dokola až zbyla tři holčičí a tři klučičí, pak se diskutovalo :grinning: trvalo to snad dva měsíce. My jsme si nechali překvápko, ikdyž 98% mě typovalo na kluka a taky se mi vůbec nelíbilo holčičí oblečení.
4. črc 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli jasno už dávno taky jsme měla vyřazovací metodu a nakonec vyhrál Matýsek :wink: mne taky od začátku tipoval každý na kluka, pak jsem si nechala od dědy vytrhnout vlas a ten mi předpověděl kluka,pak kámoška zase tvořila něco s řetízkem a prstýnkem a nezávazně na dědovi taky řekla kluka a pak nám to ještě potvrdil pan doktor,manžel tomu nemohl pořád uvěřit, i když viděl pindíka.Všichni jeho kámoši ( motorkáři ) mají holky a tak do něj pořád šili, že to bude taky holky ( spíš záviděli ) a on byl chudák celý nesvůj, teď už tomu snad věří :grinning:
4. črc 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, u nás je to v okolí taky samá holka, takže manža praská pýchou, když se může s Matesem někde chlubit :grinning:
4. črc 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamky kojící, berete některé antikoncepci cerazette? já jsem zjistila, že mě moje mudr řekla, že s braním musím počkat na MS a kámošce sousedce její doktor řekl, že může začít brát hned, protože by se nemusela dočkat. Což je fakt, já už 4 týdny jen čekám ... :angry:
4. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejně, ale jako by to nebylo jedno, že by to byla holčička, ti chlapáci jsou ale hrozně ješitní a hrozní chubilové,přijde mi to jako, že sjou nadšení že tady po nich zbyde jejich jméno a pokolení :grinning:
Zítra se uvidím se ségrou, tak se jí zkusím na tu antikoncepci zeptat ( teda jestli si vzpomenu, manža slaví třicetiny )
4. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek