• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
any, sedačku rozhodně ve vašem věku to nejmenší vajíčko (0-9 nebo 0-13) :wink: - klidně ti půjčím naší Cam (kdyžtak písni IP). Pro takhle malé dítě je absoluně nevhodná ta velká polohovací od 9kg- i když je polohovací, tak tam dítě v podstatě sedí, takže je až pro sedící děti.
s tím půjčovným aut-fungují jak tady v Lbc tak i v Jbc, v ceně samozřejmě benzín není, ale vše je bezva ošetřené takže nemusíš mít strach. V práci jsme běžně využívali služeb půjčovan, když jsme pro zákazníky neměli firemní auta.
4. črc 2008 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, díky, proženu to rodinou radou a dám ti vědět :slight_smile: mě se to taky s tou sedačkou nezdálo, přece jen je ještě celej gumovej a viklavej :slight_smile:
4. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsou dodaný,vítám další nové přírůstky :slight_smile:

scher,fajn,že jsi tu,Víteček mi to odpolední spaní vynahradil,ve tři si dal čtyřicet minut,to je dobrý výkon,normálně spí odpoledne třicet minut :grinning: :angry:

any,já nevim,já antikoncepci žádnou nebrala,ale myslim,že zrovna tahle se nasazuje bez menstruace,přece jen,kojící matky většinou nemenstruujou,teda,beru to podle sebe,já to totiž ještě od porodu nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si nerisknu, mám obavu, že bych rodila do roka znova :confused: a přeci jen chci dát Matesáčkovi od sourozence nějaký odstup. Taky si to neumím představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle mám kolikrát dost s jedním + manžel (druhé dítě, co toho víc sní) :sunglasses:
4. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, já sice tuhle antiko neužívám (mam tělísko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ,ale myslím, že se užívají obě varianty - že ji berou maminy co jestě po porodu vůbec nemenstruovali a nečekají a ty co jo, tak si počkali. Myslím, že někde tady na MK se tahle Cerazette probírala, tak zkus kouknout tam. A v letáku nic nepíšou? Fakt je, že já bych to taky neriskla, při mém štěstí bych byla okamžitě těhu a zase minimálně dvojčata :astonished:

Viono-fotky móc pěkný, Víťa je pašák, hlavně na tom nočníku. Jo a ten komentář k tomu je výstižný!!! :wink:
4. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,je tu ještě někdo?

viona:děkuju za přivítání :grinning:
4. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe, já jsem na MK téměř non-stop :grinning:

viono, Vítek je teda už pěkně velký kluk :dizzy_face:
4. črc 2008 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy1-jak to stíháš, být tu nonstop?
4. črc 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no né úplně :grinning: , ale většinou vyřizuji e-maily a ostatní záležitosti na PC a k tomu mám zaplého MK a koukám, co je tu nového :grinning:
4. črc 2008 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: no vidíš a když jsem tu byla přes den,tak tu nebyl nikdo:o(((
4. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi půjdu do sprchy a spát
nějak na mne doléhá spánek
4. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
viv: koukala jsem k tobě do alba na malého,je to krásnej klučina,takovej andílek.Jsou sn eliškou stejě starý,jen o pár týdnů od sebe :grinning:
4. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
viv: špatně koukám,Vítek je o rok mladší,já jsem kouklana to,že je červen a nedávala jsem pozor na rok narození:o) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem slepon
4. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska už taky jdu spát...

holky tak hezký víkend :slight_smile:
4. črc 2008 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: :slight_smile:
Téda,tady se to fakt rozjíždí :wink: :grinning:
Lendy Onďa už chodí přes 2 měsíce.Je to už prima,nemusím pořád za ním běhat,ale pár boulí i modřin máme... dělá totiž hrozný kraviny u všeho. :sweat_smile:
S těma dortama,můžu fakt doporučit cukrárnu v Syneru,naši tam nechali dělat našemu Onďovi i neteři k narozeninám a jsou úžasný.
Přeju krásný víkend :wink:
5. črc 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a těhulky,já jen na skok,jestli tu vůbec někdo je a pak jdeme za manželem na hasičárnu,je tam dneska nějaká akce a trhy,tak to chceme omrknou a kdyžtak něco pokoupit.Ale jakta,na to noukám,tak tady taky nikdo nejste....
5. črc 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak si užívejte krásnou sobotu a já se tady snad nějak přes den objevímmmmmmmmmmm,Zatímpápá lálá všem :grinning:
5. črc 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám přes veekemd tady nikdo není :frowning2:
5. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tak jakpak se máte, dneska začíná další pařákový den, tak to moc s prckem radost nemáme, už jsou ty tepla na nás až moc.......včera jsem byla večer pěkně na měko, na srpnovkách se narodilo první miminko na 35 tt, tak jsem si říkala, že je čas vše dobalit a ono to může přijit už kdykoli......přeji Vám pěknou neděli. :grinning:
6. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, vydrž, už je to máš za pár :wink: ale opravdu jsou ty poslední týdny pekelný, já jsem pořád někde courala, když jsem byla doma, tak mi to přišlo horší,, děsně jsem se pozorovala. Jinak je to ideální čas k zhlédnutí filmů a přečtení knížek do zásoby. :grinning:

Phoebe, no jo je krásně, taťkové, babičky, tetičky a spol doma ... o víkendech se nás tu moc neobjevuje. Já využívám vzácné chvíle, po několika dnech jsem zvládla nejen uvařit, ale i se najíst zatímco Matesník spí :grinning: tak u toho pro změnu koukám do počítače.

Včera jsme poprvé jeli vlakem na šermířské slavnosti na Grabštejn. Dopadlo to výborně, Matýsek byl úplně nadšenej. Při mávratu ho nevzbudili ani výhybky. Takže k prababičce pojedeme vlakem, ale tu autosedačku jsme se rozhodli koupit i ve vlaku se hodí a když někdo přijede, tak budeme moct vyrazit na výlet.
Tak krásnou letní neděli! :sunglasses:
6. črc 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anakonyes: No vidíš,c ojá bych dala za to,kdybych nemusela vařit každý den...Jsme totiž děsný jedlíci,alespon manžílek toho sní za dva chlapi...Takže vaření je u mne na denním pořádku...S tím,že elišce musím vařit zvlášt ještě polévku... :grinning:
6. črc 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,koukám,že o veekendech je tady opravdu hodně mrtvo...No co nadělám.Půjdu mrknout na telku a pak do sprchy a spát.zatím pápápá
6. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj holčiny,
tak po šíleně dlooohé době jsem tady - přes den jsme furt venku a v noci........hned napíšu - a ani nezvládnu přečíst předchozí příspěvky, jen vítám nové maminky :sunglasses: .
Takže - moc vás prosím o radu: to, co Kačka předvádí v noci je mazec. Dřív jsme se spaním neměli vůbec problémy, ale už asi měsíc je to nezvladatelné, Kačka usíná v osm a okolo deváté ( však už se chystám :sweat_smile: ) se probouzí, začne plakat, musím ji uchovat a tohle buzení se opakuje do půl 12 tak ještě 4x. Blbý je, že chce jenom mě, na Jirku vůbec nereaguje, ba co víc, dostane ještě větší záchvat. No a asi 4 dny to dospělo tak, že ji uspím a když chci odejít, tak okamžitě se postaví a je vzhůru... :sweat_smile: , takže vůbec nespí. Dva dny ji už nechávám i plakat, ale jestli si ještě vzpomínáte, Kačka má fakt výdrž :dizzy_face: . Takže u nás večery končí tím, že po jedenácté si ji vezmu do postele k sobě ( ač jsem dřív tvrdila, že tohle teda NIKDY dělat nebudu ) a usnem...holky, tohle je fakt psycho teror. Například tu mám vytažené žehlení už 5 dní a žehlím to po kouskách, vzít si knížku nebo si lehnout k TV to prostě nejde :frowning2: . A přitom byla fakt hrozně hodná.
Holčiny, co s tím??????????????? Takhle to fakt nejde.
Jinak u nás byla taky big párty, mamča Kačce udělala dort, posadila jsem ji před něj a Kačka do něj začala matlat a pak si to plácala na pusinku......no můžu vám říct, že jsem byla hrozně dojatá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
Všem robátkům, co teď měla narozky, přeju mooooře lásky, pohůdky, zdravíčka a ať jsou tady s náma šťastná :slight_smile:
P.S. pokud to vyjde, tak hodím pár foteček
6. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, bertiku ahooooj :wink: , jsem myslela, že už ani na MK nechodíš :pensive:
tak mi naštěstí takové problémy se spaním nemáme-jak Davida dám do postýlky, tak spí a vzbudí se až ráno :dizzy_face:
Kačence dodatečně vše NEJ...k narozeninám a musím říct, že opravdu roste do krásy (na té fotce v růžových šatičkách je Kačka opravdu nádherná :dizzy_face: )

phoebe, tady fakt o víkendu není ani noha :grinning:
6. črc 2008 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj Léňo :slight_smile: ,
no já sem fakt skoro vůbec nelezu - ne že bych nechtěla, ale jak říkám, je to teď mazec ( už jsem u Kačky teď jednou byla ). Ty večery jsou pro mě utrpení - rychle to tu pofackovat, než se beruna zase vzbudí. Ale ona taky hezky spinkala, až do teď, no...
Už jste byli na tý dovče? Pamatuju se (haha, když sem tu byla naposledy ), že jsi psala, že se bojíš letadlem - tak poslouchej: joooo, vlastně od začátku, původně jsme chtěli jet do Chorvatska, ale jelikož Kačka sedačku moc nemusí, tak jsme to na poslední chvíli vzdali a letěli. Jenže místo odletu v půl osmé večer, nám to posunuli na půl desátou, takže jsme Kačce přetrhli spaní...no na začátku letu ( ještě štěstí, že jsme měli tu trojsedačku jen pro sebe!!! ) hrozně řádila na sedačkách, furt mrkala na lidi za náma nebo paní před náma šahala na hlavu, ale to bylo furt O.K. Jenže pak na ní přišlo spaní a nemohla zabrat...a to je špatně, páč Kačenka začala plakat alias řvát. Zkoušela jsem jí všelijak utišit a uspat, ale děs běs. Takže když se lidi kolem už začali koukat fakt nasraně, páč ten řev neutichal, tak jsem normálně musela vstát a se řvoucí Kačenkou chodit v uličce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . No nemusím ti říkat, že jsem byla červená až na zadku. Ale Kačka brzo vytuhla a spala celý let. A cesta zpět, jelikož jsme letěli o půlnoci, tak jsem ji před letem uspala a tak ho celý prospala.
Takže jestli jste ještě neletěli, tak Ti ale určo doporučuji vzít si na palubu pro Davídka deku, páč z tý klimošky fakt táhlo a bylo chladno.
Jinak Davídek je už velký chlapák, vypadá úžasně, Leňo, moc gratuluju :dizzy_face:
6. črc 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
už teda letím spát, tak jen v rychlosti :wink:
Renčo a kde jste byli ve Španělsku? My nakonec poletíme až v zimě na Kanáry, je to sice 5hod letu, už jsme tam byli, takže vím, jak to asi bude, jenže létáme z Drážďan, takže přestupy, cesta se nakonec protáhne a ten náš kluk, jak je někde jinde, tak je celý nesvůj, velmi těžko usíná mimo svoji postýlku a klid (myslím, že by to mělo stejný průběh jako u vás :grinning: ), ale zase si říkám, že v zimě už mu bude 1,5 roku, tak to třeba už bude jiné. Navíc, prostě jsem hrozná a čím víc lítám, tím mám větší strach z letu a je pro mě i let 2hodiny psychicky dost náročný, ale zase se možná s Davídkem odreaguji a nebudu myslet na to, kdy to letadlo spadne :grinning: Nejraději bych letěla k moři hned, už mi to chybí :pensive:
6. črc 2008 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My letěli do Malagy, což je úplný jih Španělska, 3 hod. letu. Ale už předtím jsme s Kačkou letěli do Irska a to bylo v pohodě.
Jinak první den a půl byl teda taky dost náročný - beruna nejedla, nespala, nechtěla být v kočárku, kňourala...ale poté, co se zaklimatizovala, tak už to bylo super, hned bych letěla zas!!! Já ji na začátku nutila, aby spinkala v tu dobu co doma a marně ji uspávala a ona nic. Pak jsem se na to vyprdla a přizpůsobila se jí - takže si usínala, až když chtěla. Třeba večer usla po osmé a my každý večer šli na promenádu. Tam se tak kolem půl desáté vzbudila a byla s námi vzhůru až třeba do jedenácti, ale když říkám vzhůru, tak to byl normálně živý človíček, co řádil a blbnul :sunglasses: a pak šla spinkat až s náma. Takže ty rituály byly jiné než doma, ale bylo to podle ní a zvládli jsme to parádně. Nejdřív jsem se bála, že mi takhle nebude chtít spát ani doma ( páč doma chodí spinkat ve stejnou dobu dopo i odpo ), ale jak jsme přijeli dom, tak se zas do toho dostala.
Jooo, jenom teda - aby to nevypadalo, že Kačka s tím nočním spaním zlobí až po dovolené, nene, tenhle problém máme už asi měsíc. A já právě myslela, že po dovče se to zlepší :frowning2: .
Tak krásnou dobrou, slyším, že Kačka se chruje...začíná kolotoč :pensive:
6. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to se to tu rozjelo, ani nestačím dočítat :wink: .
Zdravím všechny nové maminky, těhulky a dětičky!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , je fajn, že nás přibývá a ožilo to tady.
Všem ročním oslavenečkům dodatečně vše nej, je to rychlost jak vysrostli, jsou všichni na fotečkách úžasní!
Any teda vy jste cestovatelé, Matýskovi se určitě drncání ve vlaku muselo líbit. My sedačku "vajíčko" kupovali když byly Onďovi asi 3m, měli jsme půjčenou nějakou divnou,byl v tom strašně zalomený a pořád v ní plakal. Nakonec jsme koupili Baby point-některá mamina tady mi ji doporučila, jsem s ní max spokojená. A určitě pak koupím 0-18kg, protože sice máme po Káje 9-36kg, ale ta se nedá naklopit a i když tam bude víc jak roční dítě, tak spaní v sedu se mi nelíbí-po zkušenostech se tam Kája vždycky tak zkroutila- a to už jí bylo 5let když jsme měnili 0-18kg-škoda,že jsem jí dala pryč
:unamused: .
Bertiku, ty večery ti moc nezávidím, to musí být únavné, nejhorší je, že tě nemůže ani vystřídat manžel, ale věř, že tohle je specialita holčiček :wink: , mají takové období kdy ne taťka a uvidíš jak se to pak zlomí a tatínek bude jen ten jediný na světě :grinning: :grinning: :grinning: .Držím palečky ať to brzo přejde.
Kacm, to to uteklo, nedávno jsi tu řešila zda jsi nebo nejsti těhulka a už jdeš do finále, tak nabírej síly, už to brzo bude! Jo a 15.8. je hezký datum, moje Kája má narozky :grinning: !
U nás jinak nic moc nového, Onďa roste jak z vody, teda akorát mě moc zlobí s mlíkem, úplně ho odmítá, nemáte s tím některá zkušenost?Mám problém do něj dostat 120ml na jednu dávku, všechno ostatní baští s chutí,hlad má, ale na mlíko teda ne. Máme jinou zn., ta mu zpočátku jela, ale už na výběr jiné mlíčko nemáme, protože máme AR proti blinkání a nic jiného už není. Jogurty ještě nemůže.
Kája byla minulý týden na táboře orientálních tanců, mile mě překvapila jak jí to hezky šlo. A to si poslední den před vystoupením strhla strup z rozbitého kolene, statečně tančila i když jí tekla krev.
7. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Liberečandy.Tak se na dnešek spinkalo a jaký byl veekend?doufám,že tady dnes někoho potkám.Vždycky sem přijdu,když už jsou všichni pryč... :frowning2:
7. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny Vás zdravím... u nás zatím žádná změna... veškeré prognózy, že mimi se narodí dřív byly zcela liché, takže si tu stále pěkně hroším 2v1... minulý týden jsem byla úplně na odpis, blokla se mi záda, byla jsem absolutně nepoužitelná, první dva dny jsem nebyla schopná ani sama chodit, nebo vstát z postele a v vzhledem k vysokému stupni těhotenství se mnou samozřejmě doktoři nechtěli nic mít, už se to o dost zlepšilo, i když na bůhvíjaké vyskakování to není, ale aspoň už funguju... a doufám, že už každým dnem se to naše mimi rozhodne vyklubat, protože předpovědi lékařů ohledně jeho váhy mě přímo děsí a bojím se každého dne navíc, kdy mimi přibírá u mě v bříšku...
Jinak mě mrzí, že ten srazík nevyšel, ale já minulý týden nebyla vůbec schopná sedět u PC, abych napsala nějakou zprávu, s tou páteří jsem měla pocit, že se mi doslova hroutí...

Tak se zatím mějte krásně :wink:
7. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek