• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ana:pěkný psaní.Ty jsi neměla štěstí na spolubydlící?já byla se dvěma maminama,moc jsme sice nekomunikovali,ale nebylo to špatný.Až na jednu noc,kdy tam měla jedna chlapečka a ten křičel asi hodinu v kuse a ona se nevzbudila.Samozřejmě,že začali plakat obě spící děti na pokoji.To byla opravdu veselá noc.Ale jinak se mi tam taky moc líbilo...
7. črc 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli odpo kupovat kočárek, nakonec jsme zvolili Dětský ráj v LIberci a máme kočárek X-lander-hluboký, sporťáček i vajíčko do auta a celý komplet za necelých 14.000,- zrovna měli akci a pokud pošleme objednávku přes internet, tak je tam taková super cena za celý komplet :wink: všude jinde stojí tahle trojkombinace kolem 15.000-16.000,- nejdřív jsme mrkli na net a dali si do vyhledávače protovnání cen kočárků v Lbc a pak zvolili, kde mají zrovna akci, tak než půjdete vybírat kočárky-určitě to zkuste taky, dá se ušetřit i pár tisíc.
Teď jsem si dala sprchu a jsem zralá do postýlky-jde o to jestli má takový názor i Matýsek a nechá mě v noci vyspat :wink:
7. črc 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak,než jsem to všechno přečetla,už jsem zapoměla,co psát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co mi uvízlo v hlavě je Lidák,já mám na něj negativní vzpomínku,ač může být doktor sebelepší,jeho chováním se u mě zapsal jak hulvát,tečka :angry:

Dnes byl den na prd,Víťa nevrlej,manžel jakbysmet,pršelo,tak se tady zašívám u PC a užívám chvíli klidu :pensive:

Jo,Bertiku,tohle,co popisuješ,mi dělal Víťa tak před dvěma měsícema,nechtěl usínat,furt se budil,chtěl ke mě,vydržela jsem to pár dní,pak ho nechala párkrát zabrečet a zklidnil se,kdyby nebylo toho jeho nočního kojení,bylo by to super.
7. črc 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
viona,já mám bohužel taky ten názor, byli jsme na pohotovosti ( mám od začátku rizikové těhu ) a jeho chování bylo fakt dost hrozný, proto volím jabloneckou porodnici, škoda že zavřeli ten Frýdlant jinak bych šla tam.
7. črc 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na dr. Lidáka nemůžu napsat nic, protže ho neznám , já byla ve Frýdlantě a je to moc velká škoda, že to tam zavřeli, bylo to tam super, obě dětičky se mi tam narodily a můžu jen chválit :slight_smile: .
Klaruska super volba, taky máme X-lander, jsem s ním spokojená, jen jsme nekupovali autosedačku.Jakou máte barvičku?Koukám, že budete mít chlapečka, že by petrolejovou jako my? :grinning:
7. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku, jo to máš pravdu je to velká škoda, moje ségra tam loni rodila taky a moc si to chválila, my tam jezdili na pohotovost, když jsem měla problémy.
Co se týká toho kočárku tam my máme modrou nebo spíš takovou tyrkysovou-padla nám hned do oka a vyjmečně se líbila mně i manžílkovi :wink: tak snad budeme spokojení, díky za info a za zhodnocení kočárku-hned to ukážu manželovi,ať nemá strach, že bysme koupili nějaký ,, šunt ,,
7. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyrkysová barvička je super, tu mám moc ráda, ale vy ho máte určitě z nové kolekce, loni byla jen ta tmavší, ale vypadá taky krásně. S kočárkem se moc hezky jezdí, je to takový teréňák, určitě budete spokojení. My už jezdíme ve sporťáku a jediné co mi vadí, že je po směru jízdy, ale to není zas tak strašná "vada". Jo a taky jsem si kupovala jinou pláštěnku na hluboký kočárek, protože ta originální byla hodně pevná a těsná, špatně se mi nasazovala, ale to je asi jen o zvyku a co které mamině vyhovuje.
7. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo my máme kolekci 2008 a ta barvička se od té loňské trošku liší,ale jinak vybavení a vše ostatní zůstává stejné.Jen ještě dokoupíme tu velkou tašku-ta není v ceně.Fusak i deku na zima už máme takže není co řešit.Už můžu klidně spát i jít rodit :wink: :wink: né jen ať si Matýsek ještě v domečku u maminky v bříšku počká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,dnes večer tady už nikdo není,takže to jdu zabalit.mám toho tak akorád tak se všechny pěkně vyspinkejte a ještě líp probudte a pohladte pupíčky i dětičky.pááá
7. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminky budoucí i současné i miminka!
Klaruska tu tašku jsme taky dokupovali, je dobrá, prostorná, hodně kapsiček, přehledná a "nafukovací".
Jak jsi psala o té dece- já si teď objednávala přes MMB novou deku do kočárku, holky je super velikost a hlavně vám na ní vyšijí jméno vašeho děťátka, je to moc hezký a originální. Deka je fleesová s protižm. úpravou, česká výroba. Mají různé barvičky a není ani drahá 169,-Kč. Dokonce paní co to prodává je z Liberce. Takže tip pro ty, které chcete ještě dozdobit kočárek :slight_smile: .
8. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ranko :slight_smile:
Any: moc děkuju za info....tak maliníkový čaj jsem si včera koupila než jsem razila na předporodní kurz, ale o olejíčku na hráz ve dvou lékarnách nic nevěděli, takže jsem si říkala, zda nejsem divná.....no zkusím ještě lékárnu u Orla tam jsem vždy sehnala vše......
Jinak ten čaj se docela pít dá, dneska jsem si ho uvařila k snídani a není to tak hrozné asi začnu pít jeden šálek denně nepíší tam nic kolik by těhule měla vypít za den.Jinak včera jsem s Kaciskou absolvovala předporodní kurz tady v LBC a můžu říct, že fakt mě to docela nadchlo, spousty věcí jsem už věděla, ale souvislosti proč se nesmí talčit dřív než ti řeknou atd. jsem netušila, takže jsem ráda, že jsem tam šla a je opravdu lepší ty doktory poslouchat oni přece jen vědí co mají dělat!!!! :grinning: ve středu si prohlédneme porodní sály, abychom věděli do čeho jdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac - ten olejíček na masáž hráze koupíš v Moskevské jak mají ty bylinky apod, takový rohový krámek nad MyCafé
8. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vás všechny moc zdravím... zítra mám termím, tak jsem zvědavá, co mimi...

Klarus rodit se chystám v Jablonci, narodila se tam i Anička a byla jsem tam moc spokojená, i teď jak tam chodím na monitory, tak jsou zatím všichni v pohodě, tak doufám, že to tak bude i dál. Jen vím, že od té doby, co jsem tam byla s Aničkou změnili návštěvy, už se nesmí na pokoj ... ale pokud vše ostatní zůstalo tak jak to bylo, tak veškerý servis zajištěn... no pak ještě napíšu...
8. črc 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky a těhulky

pavluskak: tak to ti budu držet pěsti aby se mimísek narodil v pohodě a na termínnnnn
8. črc 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyy kde jste všechnyyyyyyyyyy????? :confused:
8. črc 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo,tak já sem přijdu později.Zatím všem pac a pusu
8. črc 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku díky za tip s tou dekou, na zimu se bude hodit a ta taška je super, vejde se tam spoustu věcí a když jsme ušetřili tolik za kočárek, tak nás ta taška za 700,- nezabije :wink:

pavluskak tak to mi pak dej vědět, jo na pokoj se nesmí a nesmí se nosit květiny, to nám říkali na předporod.kurzech,ale jinak se mi to tam taky moc líbilo a všichni byli příjemní a milí,tak uvidíme.Tobě přeju bezproblémový porod, zdravé a mimi a Tobě hodně síly,ať to v poho zvládneš :wink:
8. črc 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak teda jako jsem vás chtěla dočíst,ale vzdala jsem to :sweat_smile:
Renčo,u nás to spaní taky není valný :unamused: .Onda teda usíná dobře,že mi usne někdy i u jídla,ale pak kolem 11,12 se začína chrout,pofňukává,dudlíka už ani moc nechce...prostě si myslím,že se mu špatně spí teď v tom teple a asi nám taky konečně snad začínaj zuby. A to tak trvá do půl 2 s přestávkama,ale pak už to nevydržím a beru si ho k sobě a hned spí,teď má prostě rád,když se mě drží za prst.No a ráno je budíče v 5!!! A to jsem fakt už mrtvá,poslední týden ho i po hodině a půl jeho hraní přemluvím a jdeme si ještě lehnout a spíme do 8,půl 9.
8. črc 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarus, tak s těma kytkama to je pořád stejné... to se nesmělo ani před třemi lety... Tak to není žádný problém, kytička na mě tenkrát čekala doma :wink:
Manžel mi tam vozil akorát vodu, abych celý den nemusela pít čaj, já sladký nemusím a o vodě jsem i doma. A nechala jsem si přinést jogurty, to jediné bych nemocnici vytkla, sice dostaneš přečíst doporučení, jak by se měla stravovat kojící matka, ale tamní strava tomu moc neodpovídá... Jídlo není špatné, to zas ne, ale s těmi doporučeními to moc nekoresponduje... :wink:
8. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak, tak to já mám sladké moc ráda-hlavně čokolády,ale teď nic kvůli té těhu cukrovce nemůžu, tak doufám, že mi to porodu dovolí a manžílek mi donese čokoládku a třeba nanuky.Jogurty taky miluju,tak ty si nechám podle tvých rad taky dovézt a nějak to tam ty 4 dny o tom nemocničním jídle vydržíme.Ještě se tě chci zeptat jestli jsi využila toho bazénku na porodním sále ( teda jestli tam v té době už byl ?), já mám teplé koupele ráda,ale vzhledem k rizikovému těhu mi je hned zakázaly, takže by lázeň uvítala :wink: Třeba už ani nestihneš odpovědět a pojedete do porodnice-držím pěsti,ať je vše OK a i smimče jsem v pořádku :grinning:
8. črc 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,koukám,že se tady nic nezměnilo a pořád tu nikdo není...
8. črc 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu občas jsem a nakouknu :wink:
8. črc 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda! :grinning:
tak jsme to ráno zvládli naprosto úžasně. Povedlo se mi vždycky ho umazlit dřív než se rozeřval. Na bloňďatou paní doktorku se hnedka culil :dizzy_face:. protože jsme byli nejmenší, tak nás všude brali jako první. na rentgenu jsem jim ho nechala a radši jsem utekla, ale byli z něho naprosto vysmátý, protože neřval nijak dlouho a paní doktorce načůral přes zástěru za výstřih. Pak hned dostal mlíčko a spal jak dudek. Jen má dneska zvednutý dávky antibiotik a víc spí. Toho jsme odpoledne využili všichni :slight_smile:
Zítra si jdeme pro výsledky přímo na nefrologii... tak ještě trochu napětí zůstává. :confused:
a taky vím že už ma 6kg !!! :astonished:
8. črc 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a těhulenky.jak jste se na dnešek vyspaly?já jsem dnes spala jako dřevo až do půl9,než mne eliška vzbudila.Takže dnes jsem si krásně pospala...a ted pouštím malému do bříška písničky z kolotoče :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky ho to uspí,když se kroutí a navíc ty melodie jsou tak úžasně nádherný a krásný,že to ráda poslouchám i já :grinning: Už se strašně těším,až se mi vyklube na sluníčko.Brouček náš naličkej.

ana: tak to máš doma broučka :wink: Z naší elišky jsou taky vždycky všude nadšený.Ona takovej malej oprskloš a s každým je hned kamarád a hned vypráví.No a když jí udělám ty dva culíčku na Pipi punčochatou,tak je úplne k zulíbání :grinning: Děti jsou prostě poklad,jinak se to říct ani nedá.Nechápu,že jim někod může ublížit :frowning2:
9. črc 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase všechny spíte?nebo kdepak jste???
9. črc 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět z poslední kontroly u mé doktorky.... docela koukala, že mě ještě vidí, prý se vymykám snad úplně všemu :grinning:

Klarus, tak tu velkou vanu jsem také zkoušela, měla jsem to štěstí, že jsem se dostala na největší porodní sál... ale na to jak vodu a koupání miluji, jsem nakonec většinu času trávila ve sprše na balonu, tam mi bylo nejlépe... uvidíme jak to bude napodruhé...
9. črc 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.....
Pheobe....já jsem tady jen na skok, čekám na kamarádku a jdeme se projít k Taichu (k rabníku) máme ho tady za barákem je tam krásně.....je paráda, když má člověk hned přírodu za barákem...... :grinning: Jinak já mimísovi pouštím pořád dokola rákosníčka se mi hrozně líbí jak to vypráví Bohdalka, jinak kolotoč nad postýlku ještě nemám........ :rolling_eyes: no vidíš na to jedinné jsme úplně zapoměli....... :grinning:
9. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska máme s Kacizckou poslední hodinu přeporodního kurzíku, je to i s manželama, tak jsem zvědavá co tam budeme robit......jinak by nám měli ukázat porodní sály, tak jsem zvědavá......no a prý na Srpen bude opravdu porodnice hodně narvaná, už nás na to připravovali......tak mám z toho vítr, že na nás nikdo moc nebude mít čas! :astonished:
9. črc 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlusko, prý nechávají nejdéle přenášet do 41 + 3 dny......držím pěsti, aby vše proběhlo v pořádku....
9. črc 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm: ahojky no vidíš,já jsem si porodní sály už prohlížela při prvním těhu a na kurzy jsem vůbec nechodila.A ani mi to nechybělo.jinak mrkni se mi do alba mám tam kolotoč od chicca je suprovej.má asi 15 různejch melodii a reaguje i na hlas dítěte,takže začne sám hrát a když ho nepoužíváš 20 minut,tak se sám automaticky vypne,takže se nemusíš bát,že se vybijou baterie.Já jsem se do něj zamilovala na první pohled.

pavlus: takže k porodu to dneska není říkáš...kamarádku tři dny po termá´ínu byly svést v traktoru po poli,aby to z ní "vyklepali" :grinning: porodila druhý den ve 4 ráno jí odváželi do porodice...sranda...ted už má 5ti týdenní holčičku.Tak k ní chodím trénovat s eliško,aby si zvykala na miminko :grinning: strašně se jí líbí,když bára kojí a od té dyby dává všechn ysvé plyšáky k prsu a říká,že papají... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: komediantka moje malá
9. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek