• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
kacm taky né vždy.kamarádku nechali do 42tt.každý druhý den chodila na poslechy srdíčka a čekali až to přijde samo.když má mimi dostatek kyslíku,tak je to v pohodě
9. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe.....tak to se hnedle podívám do tvého albíčka, musíme také nějaký ten kolotoč pořídit.....jinak nám právě tedˇ na tom kurzíku tady v porodnici říkali, že prý už delé jak do 41+3 dny nenechávají déle přenášet, tak asi jak kde a jinak prý kdyby bylo plno, tak tě už také nepošlou jinam do porodnice, prý to ted´ za tohodle vedení prostě nedělají, takže i kdyby byli nějaké komplikace, tak jsem klidná, že by mě nikam neposlali, což je jen dobře..... :grinning:
9. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe, tak to je super, že malá trénuje... Naše Anička také, dokonce si cpe panenku pod tričko, aby byla jako maminka... včera jsem jí zas nachytala jak "kojí" ona se s tím vždycky zavře v pokojíčku... jinak se nezavírá... a pak odpoledne jak se vyspinkala, tak přišla a ptala se, jestli už mám mlíčko, že by si dala... a to jsem si myslela, že jí to za ten půlrok, co už nekojím přejde... no asi jí budu muset dát zase ochutnat, až se mimi narodí :grinning:
9. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kac, představa, že tu hroším ještě další 10 dní mě moc neláká, teda... :confounded:
9. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak co tu ještě děláš už máš být v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: neboj jestli bude pár bouřek, tak tě manžílek třeba už v noci poveze :wink: já to cvičení na těch míčích taky můžu-mám ho doma, tak uvidíme jak pak všechno dopadne.Jinak radši už o víkendu zabalím tašku do prodnice, ale jen věci pro sebe-kdyby náhodou.Hele jak často jsi pak ke konci jezdila do Jablonce?Nebo tě pořád nechávali u tvého gynekologa?

kacm víte co čekáte nebo to necháte jako překvápko v profilu máš pořád že neznáte pohlaví,tak jen jestli jsi to nepřepsala nebo to opravdu nevíte a dozvíte se to sladké tajemství až při porodu :wink:

phoebe díky za tip,já se tam hned mrknu taky na ten zvůj suprovej kolotoč :slight_smile:
9. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarus... na mě nic nefunguje - mytí oken, bouřky, sexík, hopsání na míči, teplá vana ... nic, mimi se drží jako klíště, takže jsem v klidu...
Dnes jsem byla naposledy u své doktorky a v pátek jdu na první kontrolu do porodnice, jinak jsem tam byla už dvakrát na monitoru, minulý týden a před 14-ti dny... Ale prý někteří lékaři předávají do porocnice dřív, třeba už v 38.tt...
9. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlus na mojí ségru zabralo věšení prádla, jsem zvědaná co zabere na mě, když skoro nic nesmím dělat, sexovat taky nemůžeme, takže já budu čekat na Máťu,ať si to zařídí jak o bude chtít a kdy s emu bude chtít ven :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavně abyste byli v pořádku ty i mimčo o nic jiného nejde.
J8 jsem měla strach abych tam ten poslední měsíc nemusela každý týden dojíždět,takže to budu moct chodit i nadále ke své gynekoložce do Lbc, tak to jsem ráda-ještě, že nejsou taková vedra, i když mě tam vozí každý měsíc manžel :wink:
9. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlusak teda já koukám, ty jsi stále vcelku?
Jo já měla jít poprvé do porodnice na monitor v pátek v 8h ráno ve 38+1.t, jenže Onďa byl nějak moc zvědavej a nervózní aby to stihl, tak jsme tam museli jet už ve čtvrtek o půlnoci a na svět vykouknul v pátek v 7.55 :wink: . Asi to nějak nepochopil když se měl přijít ukázat :grinning: .
Přeju ti hodně štěstíčka a pohodový a rychlý porod!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlus:nojo,naše holky téměř stejně staré.je s nima sranda jak napodobujíto jsi vážně kojila tak dlouho?páni,já kojila jen 4 měsíce a pak jsem vyschla :slight_smile:

klarus: jo ten kolotoč je vážně supráckej.já ho poslouchám jen tak,moc se mi líbí vždycky si představuju to miminko v postýlce,jak kouká na ten točící se kolotoč..je to úúúžasný...

kacm: no vidíš a kámoška taky rodila v lbc a nechali ji.je to už teda 8 měsíců z5,ale taky v lbc.no nevím,jak to tam mají.to je v celku jedno.hlavně,když se mimísci narodí zdravý...
9. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe, to si umím představit, jenže já bych při tom asi usnula, takže žádné kupování než se Matýsek narodí.Teď mu pouštím CD a moc se mu líbí muzikálové hity a taky Kabáti.Budoucí tatínek chtěl zkusit ty bláznivé Ramsteiny,ale to jsem mu zakázala :grinning: mně z toho vstávají vlasy hrůzou :angry:
9. črc 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarus: já u toho taky usínám,,,ale hlavně se při tom taknějak uvolním...Jo z rammsteinů mi taky vstávají vlasy hrůzou a kdyby jenom vlasy,celou mne to zvedá z židle...Ale určitě ne ten jejich rytmus.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak kabáti jsou taky moje nota.Pravidelně chodím na koncerty,když jsou v lbc aréně.jsou superrrrrrrrrr hlavně korida.tu ted pouštím pořád... :grinning:
9. črc 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej sice občas nadskočí,ale maminka je spokojená... :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nemáte tady někdo ICQ nebo SKYPE? ten kůn je občas taknějak zasekaný a hlavně pomalýýýýýýýýýýý
9. črc 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe... doufám, že to Anička všechno nevypila a zbylo i pro druhé mimi... :grinning: já bych snad kojila i déle, ale začlo mi tvrdnout břicho a musela jsem začít brát Magnesium, tak jsme musela skončit... doufám, že i napodruhé to vyjde na déle, byla to paráda... To si vůbec neumím představit, kdybych tak brzy přišla o mlíko, ale co bych mohla dělat, že...
9. črc 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe já mám ICQ, jinak co se týká těch koncertů, tak to taky můžu, pak mám ráda ještě NO NAME a Chinaski to je taky moje krevní skupina a malému se to zatím docela líbí a taky mu občas zazpívám i já sama,třeba něco od Nedvědů :grinning: :grinning: :grinning:

pavlus buď v pohodě, i když by nic nezbylo tak jsou i jiné možnosti :wink: tím se teď nestresuj
9. črc 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlus: jojo,taky jsem hodně brečela a cítíla jsem se neschopná....asi i tím stresem jsem o mléko přišla a přitom jsem pila t čaje na podporu kojení a spoustu mlíka a jougurtů a já nevím,co všechn a to jsem e začátku měla mlíko jak smetanu...
9. črc 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska: super.já mám taky icq.pošlu ti moje číslo jinak mne najdeš jako phoebe003
9. črc 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1:moje icq číslo: 483-214-300 phoebe003tak si mne přidej a můžem někdy hodit řeč
:slight_smile:
9. črc 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe už jdu na to-zapnu to zkusím tě vyhledat, snad mi to půjde-od včerejška máme novou vylepšenou verzi, tak s tím moc neumím :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarus, neboj tím se vůbec nestresuji.... to bylo jen takové konstatování... ostatně vím, že je to hloupost, prostě se mlíko udělá nebo neudělá a kolik toho před tím Ani vypila to nehraje roli... by bylo divné, kdyby to mlíko bylo v nás jako v zásobárně... :grinning:
9. črc 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarus kdyžtak mi napiš tvoje číslo a mrknu já na tebe
9. črc 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluska to je jasný, moje kámoška taky měla mlíko jen měsíc a pak konec-byla z toho celá špatná,ale prostě se nedá nic dělat,tak jak to zařídí příroda, tak to taky bude.Takže hlavu vzhůru a běž třeba věšet to prádlo,at je další mrňousek na světě a dozvíme se to sladké tajemství jestl to bude holčičika nebo kluk-sama jsem na to zvědavá :grinning:
9. črc 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se za vpadnutí...ale vydím tu téma Liberecko a tak jsem se chtěla zeptat, zda nevíte, jestli se dá na Ještěd vyjet lanovkou i s kočárem? Asi ne co? Kabinka bude malá :unamused:
Bydlím v HK a chceme tam jet na výlet. Díky :wink:
9. črc 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo být vidím a ne vydím :sweat_smile: :pensive:
9. črc 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zusma, pokud budete mít štěstí a nenacpe se tam mraky turistů tak se tam s kočárkem vejdete. Teď v pátek a v sobotu jsou slavnosti Ještědu, bude to hezký, ale asi nával. Koukni na tenhle odkaz, je tam i odkaz na jízdní řád na lanovku-doufám, že to stále platí.http://cs.wikipedia.org/wiki/Lanov%C3%A1_dr%C3%A1ha_na_Je%C5%A1t%C4%9Bd
9. črc 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku díky. :slight_smile: ted o víkendu to asi nestihneme, ale může to být pěkný :slight_smile:
9. črc 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on stejně nejlepší program je až po 20h a to je pro naše miminka už passé že jo :wink: .
9. črc 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda!
Tak jsme dopadli na vyšetření jednoznačně blbě :frowning2: co se týká vracení moči do ledvin, tak máme nejhorší stupeň. kdy se moč vrací až do ledvin a navíc podtlakem. Posílají naše výsledky do Hradce Králové, kde je specializovaná dětská urologie a budu čekat až si nás pozvou na vyšetření. :pensive:
nebudu si nic nalhávat, jsem úplně zničená, sice jsem si dopředu nic nemalovala, ale stejně mě to vzalo.
Ještě štěstí, že Matýsek dobře roste a je veselej a v pohodě. Ale samozřejmě se bojím co najdou. Buď se mu nedovírají "vrátka" mezi měchýřem a ledvinama a nebo mu něco překáží v "cestě ven" takže musí tlačit a protlačí to zpátky. Rovnou mě mudr řekla, že to nebude jednoduchý a rychlý a že si mám schovávat všechny účty- doktory, léky a tak, protože asi tu hranici vracení překročíme.
Naštěstí má výborný přátele v Pardubicích a od našich to taky není tak daleko, prakticky 50km. Ale stejně :confounded: :cry:
9. črc 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám skype - ještě někdo taky?
9. črc 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš Aný, to mi je moc líto. Matýsek je bojovník, určitě to dobře zvládne, ale chápu tvoje pocity, já bych byla taky na dně. Držím palečky, ať je brzo dobře, jsi výborná mamina, určitě to dobře dopadne.
9. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek