• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
any držím pěsti, přeju hodně štěstíčka, pevné nervy Tobě a moc a moc zdravíčka pro Matýska :wink:
9. črc 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, je to fakt nápor :confounded: škoda že to nedělají tady, doktorka která nád tenkrát brala na pohotovosti (a taky ji včera Matýsek u rentgenu komplet zčůral) a doktorka která nás měla v nemosnici jako ošetřující, čekaly na nefrologii aby se taky koukly na ty jeho rentgeny a pak nám přišly popřát hodně štěstí. Za ten týden co jsme tam byli jsme se poznali se všema směnama :confused: a na bloňďatý mladý doktorky Mates hned cukruje :slight_smile:
9. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana: to s matýskem je mi moc líto,ale určitě je to bojovník a pokud je veselej a usměvaej,tak to určitě s podporou milující maminky zvládne...Budu na vás moc myslet ale uvidíš,že všechno bude dobrý,,,,Doktoři už dneska dovedou téměř zázraky,takže myslím na vás moc,moc.jinak na skype-u mne najdeš jako meggie595,tak si mne kdyžtak zítra vyhledej a hodíme pár slov..budu na vás oba ahlavně na Macka moc myslet.Tak se držte a opatrujte...
9. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulenky a maminy...... :dizzy_face:
dneska je venku zase pod mrakem, ale mě to tedy vůůůůůbec nevadí, jelikož ty vedra už moc nesnesu.Holky včera jsme si v rámci kurzíku prohlédli porodní sály a musím říct, že jsem byla unešená, fakt to tady v LBC mají moc hezké takové jako kdybyste si vůbec nepřipadali jako v nemocnici, útulné a rodinné mě to prostě přišlo. :dizzy_face:
Any s Matýskem mě je to moc líto, ale je to šikovnej kluk a má milující mamču, tak to zvládnete, budu na vás myslet, držet palečky.....
Klaruska1 my pohlaví miminka víme z plodovky musela jsem na ni jít ve 23tt, vyšli nám špatné testy na vrozené vady, takže mi pak pan dotor řekl co čekáme, ale jinak to bude pro ostatní překvapení, takže je to zatím tak na půl tajné......hihi :grinning:
Přeji všem pěkný den.....
10. črc 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminky

kacm: jsi tady?máš icq,nebo skype?
10. črc 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ jsem mám ICG....písnu ti ho do IP pošta.... :slight_smile:
10. črc 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm ok.písni a já tě pak vyhledámmmm,jsem stále online téměř 24 hodin denně,počítač totiž nevypínáme. :grinning: Jak jsi se vyspinkala a co mrnousek?kopká???
10. črc 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju už jsem ti písla do IP.....já zase tak často připojená nejsem, ale snažím se na net každý den alespoň dopoledne....hihi....Jinak spinkání tomu už moc nedám, pořád se v postli převaluju a ten batůžek už mi trochu na bříšku překáží..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo,mám tě přidanou,potvrd mi stav
10. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm: to ti věřím,pamatuju si těhu s eliškou,prochodila jsem poovinu noci,než jsem ašla pohodlnou polohu
10. črc 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm takže bude překvápko fakt i pro rodinu nebo té jste to řekli?Jak to dokážete vydržet, můj manžel to taky nechtěl říct,ale jen když jsme jeli z velkého UTZ tak už obvolával známé, že to bude kluk a pak že jsou ukecané jen ženské :grinning: .

phoebe s tím spaní to je u mě taky hrůza, budím se několikrát za noc a pak bych ve dne spala,ale to nemůžu, protože bych zase neusla v noci vůbec , tohle počásko mi teda nedělá dobře, jsem jako po opici, nějak mí lítá tlak-jsem zralá na panáka nebo na prášek,ale ani jedno nemůžu, takže budu statečná a tu migrénku vydržím :wink:
10. črc 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska: to já usnu ve dne i v noci. to mi nevadí,ale tohle počasí mne taky zničí...jsem unavená.takže jen co vyluxuju a vytřu,tak se půjdu natáhnou tk televizi.....
10. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe ty jsi psala že sis porodní sály prohlížela při prvním těhotenství ale kurzy jsi neabsolvovala. Já jsem dnes do porodnice volala a chtěla jsem se jen objednat na prohlídku, ale ta je prý součástí kurzů, takže jeden den půjdu na nějkou přednášku (kam manžel nesmí) a za dva dny na to na další pokračování s prohlídkou sálů kam už může i manžel. Zdá se mi divný, že si nejprve nemůžu ty prostory jen prohlédnout s MM tak jako to jde v Jablonci. A pokud se tedy jedná zároveň o předporodní kurz tak mi to vzhledem k délce mého těhotenství přijde brzy. Nemáte někdo s těma prohlídkama v Liberci zkušenost? Děkuju
10. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
helcah : já jsem se tam mohla podívat jen díky sestřenici.Ona dělala v Lbc dětskou lékařku,prohlíží miminka hned po narození a díky ní jsem tam mohla,jinak je to přesně jak říkáš musí se chodit na kurzy...Každopádně sály jsou příjemně zařízené,jako pokoj vymalováno ve veselých barvách,je tam velká vířibka,sprchovej kout,toualeta,linka,kde si mlžeš udělat čaj,jsou tam žebříny a lana a různé druhy skákadel a masážních pomůce,je tam televize a rádio,kde si můžeš pustit vlastní cd,nebo kazetu které se budeš cítit dobře a personál je moc příjemný,kdykoliv cokoliv potřebuješ,tak máš k dispozici sestřičky,které pečují jen o tebe.já jsem se nesetkala s žádným problémem...Tak se kdyžtak zeptej a řeknu ti co budu vědět
10. črc 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty sály mají hodně přísný režim na čistotu....a jsou vlastně neustále připraveny k porodu...
10. črc 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, držím pěsti ať vše dobře zvládnete... člověk by to nejraději vzal na sebe za toho špuntíka co?
10. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Vás všechny zdravím a jak jste si všimly dál tu hroším a už mě to teda neba... :confounded:
10. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlus: ahojky,stále jsi v celku??? :slight_smile:
10. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už by jsi to chtěla mít za sebou,co?
10. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe, je to hrůza... v noci jsem zas měla skoro dvě hodiny kontrakce, tak jsem doufala, že už a houbelec...
10. črc 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda, hlavně když mě strašej, že to bude obřík, fakt se děsím každého dalšího dne, co si mimi ve mě hoví a těch gramů, co zase přibere... :frowning2: a to jsem po zkušenostech s Aničkou nakoupila plno věcí ve vel. 50 a 56, teda nevím, co s nima budu dělat...
10. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude v pohodě.dám ti tip,bud si zkus dát panáka něčeho ostřejšího.miminku to už neublíží a svaly se tím uvolní...nebo mne doktor poradil masáž bradavek,to způsobuje kontrakce...nebo poskakuj...
10. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak díky, zkusím to, už mám za sebou procházky, teplé vany, hopsání na míči, sexík, sbírání borůvek, mytí oken ... nic nezabralo... tak zkusím něco nového... :wink:
10. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zkus a než pojedeš do porodnice,tak mi napiš třeba do ip... :grinning:
10. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to nebude uprostřed noci, abych kvůli tomu musela zapínat PC, tak dám vědět :grinning:
10. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasnačka.jájsem elu měla ve 38+6tt měřila 48cm a 2900g.takže byla tak akorád...praskla mi voda když jsem si šla pro pití..zvedla jsem se z gauče a měla jsem najednou plné pantofle.... :grinning: moje mamka byla ve větším šoku,než já a začala panikařt...
10. črc 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Aničky mi také praskla voda, ve dvě v noci cestou na záchod... den po termínu, to byla pohoda... teď s těma kontrakcema furt počítám a pak to přejde a nic z toho, si už připadám jak tydýt kolikrát... Jdu na chvíli zaujmout vodorovnou polohu, bo mě bolí záda a zkusím přitom tu masáž... i když bych raději něco na rupnutí vody, abych už mohla jet :grinning:
10. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si odpočin...
10. črc 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlus co tu děláš, už máš být v prodonici a mimčo na světě,ani se mu nedivím, že se mu do tohohle počasí nechce asi čeká až bude sluníčko :grinning: držím pěsti, ať už to máš brzy za sebou :wink:

phoebe tak mi ta malé rozpustné kafíčko docela zabralo, byla jsem jako omámená a půlku dnes trávila na gauči a druhou půlku po krámech-potřebovala jsem vyřídit ještě spoustu věcí,ale už mám vše za sebou a čtu si krásnou knížku :wink:
10. črc 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe děkuju, ale moc si mi nepomohla. Všichni pějou chválu na Jbc a na Lbc nadávají tak jsem si říkala že radši půjdu do Jablonce a ty mi teď napíšeš tohle :grinning:
10. črc 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek