• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj Lendy,
dnes mi kamarádka, co má o 9 dní starší holčičku říkala, že jí to taky přišlo, ale do té doby jsem o tom také neslyšela :confused: .
Chtěla jsem se zeptat, co vlastně Davídkovi je? Na fotkách vypadá jako boží, krásné a zdravé miminko :dizzy_face: . Ale obdivuju tě, nedokážu si představit, jak se cítíš a co prožíváš. Víš, když tohle čtu, tak si pak vždycky nadávám, že já se lituju, že mám uplakané mimi a přitom to vlastně nic není...
No držím pěstičky.
A s tím srazem souhlasím. Tak co takhle v tom ZOO 1320?
20. zář 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nám žádná pozvánka po oškování nepřišla.. Vždycky na to koukala doktorka v poradně,tak nevim. :unamused:
Lendy to je fakt hrozný s těma doktorama. :angry: Přeju moc moc zdravíčka,uvidíš,že to bude všechno dobrý. :wink:
20. zář 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak se ZOO také souhlasím, je to tam pro mamči s dětmi naprosto super a mám to pár kroků :grinning: .
No Davča se narodíl dřív, což by bylo O.K., kdyby v porodnici nepodcenili jeho dýchací potíže a celkový zdravotní stav. My jsme si pořád stěžovali, že se nám zdá, že špatně dýchá a že sebou divně škube a oni mi furt tvrdili, že je to u těchto dětí normální. Když ho na základě špatně!!! určené diagnózi (kdy nám řekli, že skoro umírá-tak si dokážete představit, jak nám bylo)převezli do Prahy, tak teprve tam nám řekli, jaké všechny zdravotní komplikace má-to ani nebudu psát, protože toho bylo moc a některé věci byli i ohrožující život. Co bylo ale nejhorší, tak zapomínal dýchat (měl delší výpadky dechu)a v takovém stavu byl vlastně týden než se dostal do Prahy. Takže tam měli obavy, že se mu nedookysličuje mozek, jelikož to škubání byli křeče, které měl z nedostatku kyslíku. Dělali mu mozkomíšní odběry, sono mozku, EEG (to je monitoring činosti mozku), ale zdálo se vše v pořádku s tím, že to není na 100% a cokoliv se může časem projevit...No a teď jsme byli na neurologii a na sonu tam ten neurolog něco viděl, ale nic mi k tomu neřekl jen něco okolo toho řešil s další doktorkou. Já jsem si myslela, že to nic není, když mi nic k tomu neříká, ale do zprávy napsal nějaký nález, co tam našel...Takže teď řeším co to tam vlastně napsal a jak to vše bude dál...Zatím toho moc nevím, ještě čekám na jednu odpověď neurologa a rehab. sestry.
I v Praze i v Lbc, kam ho nakonec převezli nám řekli, že to v Boleslavi dost podcenili a že můžu být ráda jak to dopadlo. Což teda ráda nejsem, pořád se rozhoduju jestli mám napsat nějakou stížnost a řešit to s tou nemocnicí nebo se na to mám vybodnout, protože je to stejně vlastně teď už jedno....

Jo a jinak k té kontrole, je tam napsáno KALMETIZACE, Jablonecká ul., takže absolutně jsem nevěděla kde to je, i když bydlím o 2 ulice dál. Takže jsem tam volala a je to v bývalé lékarně naproti LDN, tak jen aby jste věděli...

viono - a já si říkala, kde všechny ty maminy dneska jsou a ona je Ordinace, tak to mi už je jasný. :grinning: :grinning:
20. zář 2007 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si myslim,že ta Boleslav to opravdu docela pohnojila,předčasně narozený mimi je samo o sobě rizikový,nechápu,že si ho víc neohlídali,já teď když to čtu jsem z toho úplně vedle,neumim si představit,že by mi někdo řekl,že malý skoro umírá,to je hrozný,užily jste si svý koukám,to je mi líto.Ještě jak už jsem jednou psala o svým synovcovi(taky předčasně narozený,na sedmém měsíci)taky měl výpadky dechu,ale asi až tak do roka,švagrová musela mít pro něj tu podložku na kontrolu dechu,v noci jí přestával dýchat,u jídla,no několikrát denně,měla naučený nějaký reflexní body,který musela stimulovat,aby se jí vždycky rozdýchal,do teď jsou sledovaný v Praze u neurologa,ale jak jsem psala,už je mu pět a je zdravý,nikdo by to na něm nepoznal :wink: oni to už teď nepodceněj Lendy,ohlídají si vás a všechno bude určitě v pořádku,ale asi to chce čas,budu držet palce :slight_smile:
Jinak já jsem dnes už třetí noc sama,manžel má třetí noční a zítra ještě jednu,to se mi ale opravdu nelíbí :cry:
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat k tý ZOO1320(to víte,že jsem to napsala poprvý blbě-123,blbá paměť,budu muset zase začít číst knížky,ať mi mozek nezakrní na tý mateřský:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )ono se to tam prý dá nějak obejít,abych tam do zahrady nemusela slízat po schodech s kočárkem,nevíte kudy?Já když tam byla v úterý na kafču,tak pak se do tý restaurace musí po nájezdech pro kočárky do schodů,tak jsem se normálně bála,abych i s kočárem nezahučela ze schodů dolu.To bylo docela o úraz :unamused: :confounded:
20. zář 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy to je fakt hrozný.. :frowning2:
já zase koukám na ty vymaštěnce vyvolený..
Holky kde je to ZOO? Já co teď bydlím na horách,tak jsem taková zabržděná,přijedu do města a jsem jak v Jiříkově vidění :grinning: co je kde všechno novýho.. :sweat_smile: A když už někam jdu,tak do osvědčených hospůdek.. :wink:
20. zář 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to naproti muzeu,přes koleje :wink:
20. zář 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa,tak to už vím,děkuji viono :wink: :grinning:
20. zář 2007 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně má být krásný víkend hurááá.....pojedem na houby, ale od pondělí se to má zase zhoršovat a mají přijít chladné dny :cry: tímto tempem budeme mít v říjnu sníh...já mám zimu ráda, jelikož jezdíme lyžovat, ale je to vše mnohem složitější jako provoz auta a tak....no vidíte musím si koupit nové zimní gumy, acho jo další vyhozené penízky :frowning2:
Lendy je mi moc líto a mám slzičku v oku když čtu co ja Davídkovi, ale musíš věřit, že vše bude dobré.Mám dva lidi kolem sebe kterým se stala velká tragédie...moje hodně dobrá kamaráka čekala své první miminko ve 30ti letech jelikož se do Liberce přestěhovala z Hradce, tak byla ráda, že jí někde na gynegologii vzali...jednoho dne když už byla v osmém měsíci těhotenství šla z kosmetiky a začalo jí být špatně jela rovnou do nemocnice, kde jí okamžitě převezli do porodnice, zjistili, že má v sobě mrtvé miminko, mělo omotanou pupeční sňůru kolem krku a udusilo se,kdyby pan doktor ke kterému chodila, měl jiný přístup, tak by to tak dopadnout nemuselo. Také z toho byla hodně psychicky na dně, ale po roce se vzchopila a dneska má už čtyřměsíční holčičku a je z ní štˇastná maminka,někdy ten osud je opravdu nespravedlivý, veř mi vím o čem mluvím...můj bráška byl dva měsíce v Praze v komatu po autonehodě, dokroři mu tenkrát nedávali žádnou něději a když tak mamce řekli, že když přežije, tak bude postižený a ležící, bylo to hrozné období hlavně pro mamku já byla tehdy ještě mála...z brášky je dneska dospělí maldý muž a chodí, sice má menší pohybový hendicep, ale je relativně v pořádku, měl i operovaný mozek a retard jak doktoři tvrdili není, takže někdy nedej na rady doktorů...tvé usílí a snažení má 100% velké naděje na uzdravení Davídka, budu ti moc moc moc držet pěstičky, aby jste byli v pořádku.
Do té restaurace se to pravdu obejít dá, jezdím tam někdy na oběd, tak se to dá objet i autem...cca 20m od těch schodů je v pravo vjezd a dostanete se tam i ze zadu...
Přeji vám krásný slunečný víkend...Kač
21. zář 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

díky moc za podporu. S tím Davídkem, co se dá dělat, nějak to dopadne. Mě prostě ten nahoře nemá rád, pořád se kolem mě dějí nějaké šílené životní události. :frowning2:

Tak Vám teď alespoň pošlu něco pro zasmání:

http://www.youtube.com/watch?v=l4Z185dZD_4

japonci a angličtina (jeden se učí anglicky a druzí se mu nesmí smát nebo dostanou na pr...) a zapněte si zvuk...

a jinak holky, nečetli jste ve volné diskuzy diskuzi Varování pro ostatní? To je tedy síla, co jsou některé maminy tady z koníka schopni udělat. Ale já si myslím, že ta dotyčná je opravdu vážně nemocná a měla by se jít léčit s těžkou schizofrenií.

A že je chladno mi teď nevadí, včera mi přišla z USA mikča Abercrombie. Krásná teplá s kožíškem, sice byla příšerně drahá, ale je naprosto boží, tak ji teď pořád nosím (no druhý den :grinning: ), ale paní, co mi ji včera poslala, tak mi fakt udělala děsnou radost, že jsem ji to musela napsat a ona mi odepsala, že jsem ji svým e-mailem udělala o 100% lepší náladu. No jo, jak málo stačí k velké radosti...

Pidulo, co Vyvolení, děje se tam něco zajímavého? Tahle banda je taková nic moc, ale koukala jsem, že je tam jedna Liberečanda. Já teď civím na tu Nevěstu pro milionáře-to bude teprve sranda, až se holky rozjedou, začnou intrikovat, pomlouvat...
a jinak Ztraceni-to je prostě můj favorit...
Teď dávali nedávno na Primě upoutávku na nový pořad o bydlení. Stihla jsem se tam ještě zaregistrovat a poslat jim e-mail, tak jsem zvědavá. Psali tam, že pokud potřebuje někdo s něčím poradit, zrekonstruovat část bytu...tak, když vás Prima vybere, tak to i zaplatí :slight_smile: Tak já jdu do toho....moc y mi to bodlo, protože by to vše řešili oni s odborníky a bylo by to za 0,-Kč pro nás. Tak čekám, čekám na odpověď a ono nic, no kdyžtak zkusím hned druhý termín, co budou mít.
21. zář 2007 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no Lendy vyvolení...hrůza,děs...Teď jde do duelu ten Dan s Milanem.A hrozně se diví (Dan),že dostal palce,vždyť on takovej správnáckej a s každým se snaží vyjít a pomoct mu...no sranda,se fakt bavim :grinning: Hlavně ta Veronika,má venku přítele,ale tulí se s Danem a pak ho drbe s Julim v sauně... :grinning:
Na ztraceni jsem taky koukala,ale jen na tu první serii,možná i druhou už nevim,pak už mě to neba :sweat_smile:
na milionáře taky koukám :sweat_smile:
jo a ta liberečanda,to je ta Linda,jak jede po Dominikovi...
Tak jsem tu podala info... :sweat_smile: :grinning:
Jestli píšu nějaký bláboly,tak se omlouvám,kojím a ten můj zbojník zase semnou u toho zápasí :angry:
S tím bydlením by to bylo prima,já hrozně ráda koukám na to bydlení je hra na čt1.
O tom varování jsem to včera taky pročítala..to je fakt síla :frowning2: Akorát jsem nenašlo co konkrétně Laz dělala... :unamused:
21. zář 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zdravím Arunu, ty jsi začínala v únoru, že jo? myslím, že jsme se tam potkaly, ale já jsem pak vypadla ze hry a teď znova začínám. to je príma. Kam se vlastně vracíš?
Se mnou je ve Společným termínu holčina z Jablonce, dávala jsem jí typ ať se k nám tady přidá, tak snad trefí :slight_smile:
Od kdy se může chodit na to těhu cvičení do nemocnice? Mě přeložili na sedavý zaměstnání a od otěhotnění strašně tloustnu a budu potřebovat každý možný pohyb.
Lendy, jedna moje kamarádka rodila před pár lety zrovna když byly v Orlick.horách povodně a sanita už se nedostala přes řeku a museli čekat na vrtulník. Malá se hodně přidusila a pak se ukázalo,, že to bohužel mělo následky. Ale jak dospívá tak se ostatním dětem vyrovnává. Te´d je už na základce a úplně v pohodě. Vy to určitě všechno taky doženete :wink:
21. zář 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
Kacm:Závidim ti ty houby,taky bych vyrazila do lesa,ale co tam s kočárkem?Počkám na příští rok,já houby děsně ráda sbírám,ale nejim :confused: blbý,že?
Any:Na cvičení můžeš chodit do porodnice prý klidně od začátku,já chodila až někdy od 30.týdne a moje kamarádka,co rodila v srpnu taky a cvičitelkají řekla,že začala chodit docela pozdě,že by se mělo začít chodit mnohem dřív,aby to cvičení mělo nějaký efekt(posilování pánevního dna,nácvik porodní polohy,....je to sranda,Bertík taky zažila,viď?)Ale potom u porodu jsem pak dostala pochvalu,využila jsem,co mě tam naučili,dýchání,tlačení,atd.Jsou tam pondělí a středa od 4-6,čtvrtý patro na porodnici,tak si to tam běž omrknout.A plavání bylo taky fajn,ale já jsem lachtan odjakživa,někomu to nevyhovuje,zvlášť v těhotenství :wink:
Na to varování jsem koukala,ta holka asi fakt nebude v pořádku,normálního člověka by to nikdy nenapadlo.
21. zář 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, tys tomu dala - dala jsem se do stopování diskuze o Andikovi........no sedím tady přes půl hodiny, s utěrkou na raměni jak jsem chtěla jít mýt nádobí...je to mazec. Normálně si říkám, že na tom "otevření svého soukromí" fakt něco je....mám z toho divný pocit.
Tak jdu radši na to nádobí :wink:
21. zář 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Viona:Blbý to není také moc houby nejím mám ráda pouze řízky a nebo si dám občas naložené v octu...včera jsme stihli jít na houby ještě odpoledne na hlubokou a našli jsme za dvě hodky půlku košíku...kamarádka už také byla s malou na houbách vzala si jí do nosičky a je jí pět měsíců, takže třeba ještě s prckem vyrazíte :grinning:
Holky dneska jsem smutná...ráno jsem si dělala těhotenský testík a negativní, takže čekám kdy dorazí mrška...ach jo, nechci na to myslet, ale stejně myslím.
Holky, jak dlouho jste se pokoušeli o mimi vy? Díky
22. zář 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den přeju :sweat_smile:
Kacm:buď v klidu,ono to přijde,uvidíš. My se snažlili rok.Užívej si poslední měsíce volnosti,kdy si můžeš dělat co chceš,až přijde mimčo,tak to skončí,tak týhle doby využij :wink:
Lendy:právě jsem koukala na fotky z tý knížky,jak jsi si půjčila a vypadá to moc dobře,až knihu nastuduješ a budeš jí vracet do knihovny,dej mi avízo,já tam hned taky zaskočim ji zkouknout.Budeme taky s Viťulkou cvičit.
:slight_smile:
22. zář 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky mi dnes přišla pozvánka na kontrolování po očkování na Jabloneckou,ale já tam asi nepůjdu,když mi naše Dr. říkala,že mám přijít k ní,co myslíte holky,aby mě ve špitále neměli za nezodpovědnou maminu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

kacm, uvidíš, že to příjde ani nebudeš vědět jak. Hlavně to chce klid, žádný stres a moc na to nemyslet (vím, je to hrozně těžký). U nás to bylo tak, že jsem vysadila prášky v červenci, s manželem jsme se viděli až tak víc v září, tak jsme se dali do "dělání" mimča a já jsem měla po všech gynekologických komplikacích strach, že jen tak neotěhotním. Nakonec mi to nedalo a šla jsem se zeptat doktorky, co bych měla dělat, kdyby se mimčo delší dobu nedařilo a ona mi dala rovnou číslo, ať se manžel objedná na vyšetření a pak, že by začali řešit mě. No a za 14dní jsem tam byla znova a už jsem byla těhotná (a to byl začátek listopadu) :grinning:

viono-s tou knížkou.je fakt super, už podle ní cvičíme. :grinning: Dám vědět, až ji budu vracet. Chtěla jsem ještě jednu se hrama a s říkankama, ale tu mi vyfoukla jiná mamina před nosem. :unamused:
A s tím očkováním-my jdem v úterý, tak pak napíšu, jestli to je tak strašně nutný tam jít. :slight_smile:

beriku-tak co, dočetla jsi to... :wink: Já už to ani nesleduji, je tam toho moc a na to téma, co se tám probýrá je další diskuze, ale tam jsem ani nenahlídla...
22. zář 2007 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,po dlouhe dobe opet mezi vami..... zlobil me pocitac,tak az ted snad bude vse OK
Vitam nove holky
anakonyes:ahojky,ja vim ty jsi zakladala tu prvni diskuzi,vsechno jsem to cetla,jakou jsi mela smulu na doktory....pak nova prace atd.....
Pak mi ylo lito co se stalo,ale ted jsi zase tehilka a drzim pesticky,aby vse bylo OK.
Jsem tady taky nova,oo srpna pristehovana,taky jsem hledala doktora,tak snad jsem zvolila dobre.

Jinak ve stredu jdu na jogu pro tehotne,uz jsem se objednala zkusim tu v tom "hadraku" a uvidim,pak je jeste jedna v nemocnici,tak uvidim...
Kdyby jste chtel nekdo chodit i kdyz jsme tady tehotne jen "zatim" :sweat_smile: 2 tak budu rada,ze tam nebudu muset sama.

Mam tady ted brachu na vikend a pocasi docela hezke,tak je o fajn.
ejte se krasne a ja zase napisu a preji krasnou nedeli pa kocky
22. zář 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste jsem se chtela zeptat.Ted 3.10.jdu na krev a pak 10.10, pro vysledky,bude to prvni krev co budu davat,doted jsem bya jen 3x na UTZ.
Myslim,ze to je asi na ty testy toho Downa,ale ted jsem nekde cela,ze je UTZ kde i kdyz ty testy dopadnou spatne,ze jdete na ten UTZ a tam to poznaji prosvicenim sije a nemusis na plodovou vodu,kde to je vetsi riziko na potrat.
je 50 zarizeni v CR nevite neznate,jestli je i nekde tady v Liberci?
Chci na to jit i kdyz ty testy z krve dopadnou dobre.
Kamaradka taky vse mela v poradku a nakonecpri porodu zjistili ze je malinkej s Downem s.
Dekuju moc za radu :slight_smile:
22. zář 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koblížku, tak to vůbec nevím, ale určo bych ti doporučila jet do Jbc na 3D ultrazvuk. Dělá ho strašně milá doktorka Joergová a stáhni ti to i na CD. Je to taková památka na celý život :slight_smile: a hlavně je to psina, když vidíš "live", co to mimi v tobě vyvádí. Jestli chceš, dej vědět a vyštrachám na ní někde telefon.
Jinak Lendy - tu diskuzi jsem včera ještě pak projížděla a můžu říct, že teda docela maso :fearful: . Vůbec nevím, co si mám o Andikovi myslet,ale lepší je to asi neřešit, že.
22. zář 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ráda bych se přidala mezi Vás a obohatila Vaši téměř mužskou společnost o jednu sice ještě nenarozenou, ale potencionální nevěstu.
Zajímalo by mě něco o cvičení v nemocnici. Jsem tedy už ve 26tt, ale snad bych se mohla ještě něčemu naučit. Přečetla jsem si celou Vaši diskuzi a jsem zase o něco chytřejší.... :wink:
23. zář 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,víkend za námi a poslední hezké dny před námi :slight_smile:
Jinak tě vítám do našeho klubu Zuzko,ženichové se už na navěstu těší :grinning: Já jsem psala o cvičení tady na tý stránce Any,tak to zkoukni,víc nevim,co bych k tomu napsala,možná ještě cenu,jedna hodina stojí 40kč,tak to je v pohodě.Už máš vybraný jméno pro holčičku,my chtěli Lucku(nevěděli jsme,co čekáme),tak třeba to jméno ještě příště užijeme.
koblížku,o tom prosvícení šíje jsem slyšela,je blbý,že se to zatím standartně nedělá a navíc se to dělá myslim už ve dvanáctým týdnu,no zeptej se svýho gyndaře a uvidíš :wink:
Tak já se jdu vypravit na vycházku,Víťa je už značně nevrlý a zase si strká palec do pusy,snažim se mu celý víkend vysvětlit,že má radši dudlíka,než palec a on to pořád nechce pochopit,vedu boj s větrnými mlýny,tak zatim čus a hezký den
24. zář 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, navstevovala jsem parkrat tu prvi diskuzi, jak psla anak. vsak vite, tak jsem rada, ze je dalsi, budu se tady objevovat. Jste tu vsechny uz tehulky, mamiky? necetla jsme dozadu. nebo i snazilka? tesitelka?
24. zář 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Vítám zuzkuex a muraska....Tak opět je pondělí a já v práci a celý pracovní týden před sebou :confounded: ...ale to vy s prckama máte pořad :grinning:. Celý víkend jsem čistila a zavařovala houby, uf....ted´ už na ně nemám ani chutˇ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
Lendy:To se vám Davča povedl celkem brzy, vím nemyslet na to a papkat vitamínky... :dizzy_face: Já už antikoncepci neberu dva roky, ale snažíme se teprve druhý měsíc, tak snad to půjde... :sweat_smile:
Murasek:Já jsem začínající snažilka....asi jediná zatím.... :grinning:
zuzkaex:Jééé,tak ty čekáš holčičku, to je hezké...už je to dávno co jsme spolu jezdili s kočárky a panenkama...už víš kdo jsem :sunglasses:
Brzy pa jdu pracovat....
24. zář 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak že by bylo pár dnů pěkně?
Vítám nové holčiny,zuzkaex-ty jsi byla i na Beremese, že? Tak konečně se to tu trochu rozrůstá.
Kacm-to si piš, že je úplně jedno jestli je pondělí nebo sobota, je to pořád to samé do kola, ale je to krásný. Já mám vždy slzy v očích, když vidím, jak se malej krásně směje a "povídá si"
Viono, tak Davídek zatím palec neobjevil, on celkově ještě asi neví, že ty ručičky jsou jeho :grinning: ale asi to bude těžký odnaučit Víťu na paleček, co? Předci jenom, dudák mu nezveš, ale palec...?
Dneska mi odepsala jedna paní doktorka neuroložka od jedné maminy zde na koníkovi ohledně nálezu na Davídkovým mozku a potěšila mě, že to není nic závažnýho-tak mám hned lepší náladu a navíc dneska dorazil fusak od Emitexu, tak už jsme komplet vybavený na zimu. Zítra jdeme na prohlídku ve 3.měsících, tak jsem zvědavá, kolik ten náš Otesánek bude vážit.
Tak se holky opatrujte...
24. zář 2007 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se taky k vám. Je fajn, že se Liberec rozrůstá. Já zastupuju jak maminy tak těhulky - mám doma 8 letou holčičku a začátkem prosince nám přibude chlapeček.
Lendy1 - moc ti držím palečky,vím co prožíváš, s holčinou ještě občas docházíme na neurologii na kontrolu, je až na pár drobností dobrá - kdo to neví nic nepozná, ale nejhorší je, když ti nikdo nic pořádně z doktorů nevystvětlí, zvlášť když jsme nezapadali přesně do tabulek.je to na delší povídání,jestli budeš chtít,písni mejlíka. :slight_smile:
24. zář 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, my dnes teda měli den - Kačka zase proplakala skoro celý den ( Zuzi, to jak jsi nás potkala, byla jediná hoďka za celý den co uspinkla :sweat_smile: ).
Lendy-Davídek je boží, moc se vám povedl :dizzy_face: . Asi si vůbec nedovedu představit, co prožíváš, ale věřím, že to musí být náročný, hlavně na psychiku...ale hrozně moc přeju, aby se to zlepšilo a vše bylo v pořádku. A uvidíš, že bude. Vždyť se mu taky pořádně věnuješ!. No myslím na vás.
Viono, Kačka je taky cumlák, ale pozor, na nás je palec slabej odvárek, Kačenka si cucá celou pěstičku...no a pak si často ublikne, což je hrozně divný, když si "narve" pěst do papuli :sweat_smile: . Takže se jí snažím hlídat a furt jí raději nutím dudáka...ale pěst líp chutná.
Kacm - já otěhotněla po 4 měsíc, co jsme na tom začali pracovat. Po 3 měs. jsme řekli, že na to ten pečem a raději si pořídíme bydlení...a ejhle, mímo bylo tady. Fakt věřím, že když se na to člověk tolik nekoncentruje, tak to jde líp. Ale chápu, že to asi jen tak nejde, viď :frowning2: . Tak držím tuze moc pěsti!
24. zář 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem se vratila od kamosky. Byla jsem tam par dni. Je to fajn vypadnout z Lbc.Ikdyz clovek nemuze delat uplne vse, je to oddych zmenit prostredi. Viono, ten muj Mikulasek taky cumla :frowning2: , ale jen dva prstiky a tak to vypada, ze porad ukazuje na nekoho parohace.Doktorka mi poradila takovy lak na nehtiky. Je to i pro mimi. Nejdriv je trosku horky a pak trochu pali :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Uz jsem k tomu musela pristoupit, protoze mel jednou rukavicky a mel je uplne promocene. Takze v zime by mu umrzali prstiky. Snad to zabere. Ahoj Ani. Jsem rada, ze se to povedlo znovu a ze je vse v poradku. Moc gratuluji!! Holky jak to vypada s tim srazem? Zatim byla pro jen Lendy. Nikdo jiny nema cas :frowning2: Tak zatim hezky vecer vsem.
24. zář 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, děkuji moc za přivítání... Kacm: přemýšlím která kamárádka z dětství by si mohla být. Podle fotky toho moc nepoznám. Napadá mě jedině Katka M... Já jsme na konci listopadu vysadila HA a na konci března jsem otěhotněla. Mezi tim jsme se museli 1 měsíc chránit, protože jsem brala antibiotika (moje trápící kvasinky). Myslim si, že to bylo celkem rychlí :wink: Lendy1: na beremese jsem byla taky. Už je to rok od svatby. Viona: čekáme 24.12. Terezku. doufám, že to bude buď trošku dřív nebo trošku dýl. Ať to holka nemá všechno úplně najendou. Betíku: jsem ráda, že jsme se včera potkali. Kačenka je totiž opravdu moc krásná a já měla možnost omrknout i kočárek. Snad to s tim fusakem v zimě zvládnem :unamused: . Ještě k tomu cvičení. Můžu se přidat kdykoliv, nebo vždy začínají nějaký kurzy? pa
25. zář 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,k tomu cvičení,můžeš se přidat kdykoliv,žádný objednávání dopředu,prostě tam přijď,jak se ti to bude hodit,pokud máš někdy cestu okolo porodnice,tak si tam můžeš omrknout rozvrh na dveřích,jak jsem psala,čtvrtý patro porodnice,dáš se od výtahů doprava a jsou to dveře na konci chodby.
koukám,že nejsem sama,kdo bojuje s ručičkama v puse,já od tý doby,co jsem četla nějaký články,nebo diskuze na tohle téma,mám z toho hrůzu,mám před očima ten placatý palec,nebo mokvavej,nebo si říkám,že si ho bude cucat ještě ve školce a děti se mu budou smát :angry: já vim,asi přehánim a snad ho to brzy přejde samo,včera měl tendenci si do papuly narvat dětský špendlík,tak uvidíme :slight_smile:
Vondrovko,říkala jsem si,že jsi tu dluho nebyla,já taky občas ráda někam na pár dní vypadnu,mám rodiče asi 70 km od Liberce,tak se jezdim rekreovat k nim.
Já jsem taky pro sraz,jen musíme vymyslet datum a možná bysme si měli dát i rezervačku,přece jen,když půjdeme dejme tomu všechny,nebo alespoň část z nás,pořád je to dost kočárků a mamin,tak abysme se někam v klidu poskládali :grinning:
Lendy,jak jsi dopadla na tý kontrole po očkování?Přemýšlim,že mi to nedá a zítra tam radši zajdu,když nás objednali.
Tak já jdu kojit a vyrážim do města,mějte se.... :wink:
25. zář 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek