• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
helcah: promin.ale mne se tam opravdu líbilo :wink:
10. črc 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Any,je mi moc líto,že je Matýsek nemocný :frowning2: :cry: ,budeme vám držet palce,ať je to brzo v pořádku.
Pavlusko,já s tebou úplně soucítím,já měla první termín 20. a druhý 25.6. a Víťa se narodil až 29.,no už sem si myslela,že snad neporodim nikdy,pak mi taky rupla voda,a bylo... :grinning:
Ohledně předporodních kurzů,já byla na dvouhodinovým,i s manželem a součástí byla i prohlídka sálů,tak to teď mají asi nějakou novinku :confused: že se jako neúčastní taťkové.
10. črc 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on je ten kurz rozdělen na dvě části - první je v pondělí jen pro maminky a druhá je ve středu pro oba rodiče a s prohlídkou porodnice. Blbý je že nedělají tu prohlídku zvlášť. :frowning2:
10. črc 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
helcah: no co naděláš,ale hlavně,že se podíváš,ne?bude se ti tam moc líbit,ty sály jsou opravdu jako pokojíčky :wink:
10. črc 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helco,tak to neporadim a proč nechceš absolvovat celý kurz,je to v pohodě,něco se dozvíš,co tě zajímá,zeptáš se,nelituju,že jsem tam byla :slight_smile:
10. črc 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, díky za veškerou podporu, mám depku jako prase, co bych zastírala :pensive: vidim to i na mlíku, tak se z toho musim nějak vyhrabat. Dneska jsme byli u obvodní doktorky a ta říkala, že těžko dostaneme termín teď během prázdnin. Tak přece nebudu do září takhle rozložená. Pozitivní je, že můžeme dostat očkování a odjet k babičce a prababičce, to už potřebuju jako sůl, děsně se těšim na venkov. Jen nevim jak se dostanu sem, prababička má hodně starej a hodně pomalej počítač. prabábi je bourák, v 75 si udělala kurz na internet a počítač a pravidelně surfuje... teď už jí je 83 a pořád zvládá. :sunglasses: takováhle jsme šílená rodina :grinning:
mámě jsem poslala nález co jsme dostali s sebou, zkusí se nakontaktovat na jejich primáře urologie, přišel k nim právě z Hradce. Aby nám nastínil co asi s náma budou dělat, protože ani to mi nikdo neumí říct a to je to co mě nejvíc drtí, ta nejistota. Uff... :confused:
10. črc 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky achrante mne.nemáte někdo náhodou recept na obyčejnej marcipán???jednoduchej a obyčejnej.né žádnej cukrářskej zázrak..
10. črc 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana: hele taknějak jsem se informovala a prý u takhle malých dětí se léčení daří a většinou to zvládnou vyléčit úspěšně,takže držím pěstičky i na dále...
10. črc 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ani, moc držím palečky, ať to s Matýskem dobře dopadne a tobě přeji hodně sil!

Já jsem teď týden u rodičů a tři dny po sobě jsme chodili s mužem na 3 filmy denně na festivalu v KV, super, bylo to náročné, ale zase jiné než se starat o malého. A tolik známých lidí jsme viděli.... :slight_smile:
10. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám dotaz, dělá se už v Lbc 3 nebo 4D utz??
10. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dělají ho v gennetu a v porodnici....já byla na obouch a z gennetu mám jen rozmatlané flrky a nic vidět nebylo ani nebylo nic k rozeznání a z porodnice mám krásné fotky malé i video....jsou tam super....takže bych spíš volila ten utz v porodnici... :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska: to jsi mne moc nepotěšila,já jdu 21 do genetu na 4D.tak to mám ted ale strach,poslal mne tam přímo můj doktor,že je ten dr jeho kamarád a tak mi taky proto dali takovej brzkej termín,jinak bych šla na řadu až někdy v říjnu
10. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě mrzí ale já jsem teda spokojená nebyla sestra s tím vůbec neuměla a sama nevěděla co kde mimi má....prostě nic nebylo vidět jen oranžovej flek a chtěli za to 360 kč...a pak sem se objednala do porodnice a to bylo super...krásně vše vidět do detailů a můžu říct že malá je celej tatínek :grinning: :grinning: ale třeba to tam bude dělat někdo jiný a třeba to budeš mít v poho....v gennetu sem byla 2.5. a v porodnici sem byla 21.5..... :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste tu někdo někde?nebo mám jít taky spát??? :frowning2:
10. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš...tak snad si na mne dá záležet.u ktrýho jsi gyn?já jsem u dr. Soukeníka.
10. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj u soukeníka je moje segra já jsem u černíkoví v klášteře...soukeník je v hanychově vid?! :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo přsně tam v podještědský poliklinice...Je úplně suprovej.jeho manželka mne ve škole učila němčinu...
10. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo?tak to jo,já na vápence bydlím no :dizzy_face: ale ségra řikala že někdy je i nepříjemnej....ale asi neměl svůj den :grinning:
10. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted nedávno byl protvnej.měl doma problémy s ženou,tak byl nevrlej...jinak je to moc fajn doktoor.vždycky mi všechno vysvětlí,parádně poradí,pomůže,pokecáme spolu je suprovej...
10. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře že si takhle rozumíš s doktorem... :dizzy_face: ta moje je někdy fajn a někdy na pěst :sweat_smile: a odkad jsi přesně ty?? :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem původně z liberce a jsem tam prakticky několikrát do týdne.jinak bydlím u cvikova.ve vesničce jménem Krompach.No jdu do pelíšku,tak zatím dobrou noc a sladké sníky.Obejmi bříško :grinning:
10. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak papa :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminky a těhulky, :grinning:
11. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a kde se dá na ty utz objednat?
11. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko: no řeknéš to tvému gyn a on ti dá kontakt na nějaké 3D.
11. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že pořád nic... a další kontrola v pondělí v porodnici...
11. črc 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak: no to už není možný...tomu mrněti se u tebe zjevně líbí.Budeš jak slon ten je těhotný 24měsíců..... :grinning:
11. črc 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe... díky, toho se můj taťka obával už před měsícem... :grinning:
11. črc 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak co to vidím, ještě jste 2 v 1 tak, že by o víkendu :wink: vydrž už to budeš mít brzy za sebou, asi to tak má být :grinning: držím pěsti ať už to přijde a radujete se z mimča :grinning:
11. črc 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sobotní ránko těhulky a maminky,tak jak se dnes spalo?já spala jako špalek celou noc.U nás je dnes zase zataženo.Včera jsem se cákala v bazénu a dneska tak leda v dešti... :unamused:
12. črc 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek