• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
zase tu nikdo není?holkyyyy co je pořád s váma???člověk chce pokecat, a nenajde tu živou duši...
12. črc 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste všechny,nakukuju,nakukuju a nikde nikdo...Co je to za pořádek?
12. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem si myslela,že liberec je město plný života,ale jak tak na to koukám,tak tady doslova a do písmene chcípnul pes.... :unamused: Tak já jdu zase něco dělat.páááááááá
12. črc 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe nazdárek, já jsem se teď dodívala na Kdopak to mluví, které jsem viděla už asi 4x,ale vždycky se na to kouknu znovu a teď je to pro nás fakt aktuální :grinning: občas mrknu jestli jsi tady :wink:
12. črc 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska: ahojky no já jsem tady taknějak v průbehu celého dne,ale ted je mi taknějak smutno.vypravila jsem elišku na týden k babičce a ted se mi strašně stýská...A to je pryč jen chvilku..jedu totiž v pondělí ráno na slovensko...
12. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré polednu,je tu někdo???
13. črc 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe tak se nějak míjíme :frowning2: ani se ti nedivím, že je ti smutno-byla bych na tom asi podobně, snaž si teď odpočinout, myslet na pozitivní věci, dej si něco dobrého k snědku, pusť si nějakou komedii, aŽ máš veselé mimčo a snaž se přijít na jiné myšlenky, než na to, že Eliška odjela :grinning: já se jdu dneska odpo potěšit k ségře s malou Nikolkou, tak už se moc těším- je to sluníčko :grinning:
13. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: já myslela kolik toho tady bude az ten víkend napovídáno a ono nic moc. Já mám vždycky víkendy nějaký nadupaný, ikdyž jsme vlastně tal mayimálně na návštěvě u tety. To dnešní počasí, bylo naprosto "úžasný" dvakrát jsme museli ven, jednou už nebylo doma co jíst a pak jsem zjistila, že jsme zapomněli koupit Sab Simplex, takže jsme si to dali v totální průtrži znova. Ale Matýskovi se v dešti dobře spí... neměla jsem taky moc náladu psát,, než se usadila ta změna antibiotik, tak to bylo doccela hrozný,, průjem, bolavý bříško, opruzený zadeček. A to nás teď bude čekat každých deset dnů, protože budeme atb. pravidelně střídat po 10ti dnech.l zítra ráno jdeme odnést další moč a snad mi matýska oočkují, doktorka to slíbila, pokud nebude mít průjem, což už nemá. Ale byla to fuška, už mám system, ráno a odpoledne 3 lžičky mrkve a Hylak, v mezičase Sab, a večer atb. a to vše na dobu neurčitou... :confounded: v noci Sab když ho bolí břicho. Teď jsem spočítala - 500kč za lékárnu a 100kč za lékaře za minulý týden...

Holky co se vám blíží porod, mám doma jeden YAL, prodává se jen po dvou v balení a pokud vám ho gynekolog nenapíše jako hrazenej, tak stojí 200,- a jeden je vlastně na nic.

Zatím PA! A. :sunglasses:
13. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste se bavili o tom 4D v Gennetu - ONI SE TO JEŠTĚ NENAUČILI???? nadávalo se na ně a nadává teda stále, pěkný za ty prachy :angry: nešla bych tam, v Jablonci to prý kvůli Genetu zlevnili, zkuste to tam.

Pavli držím palčáky i na nohách :wink:
13. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana: ahojky zlato.No přes veekend tady opravdu chcípnul pes.každopádně já jdu právě do genetu,tak mne neděs,prý ten dr,co tam je tak je kamarád mého gyn,tak proto mne poslal do genetu...Tak snad doufám,že to tam půjde a když ne,tak se holt nechám objednat i do nemocnice,nebo do jbc.
13. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jen hlásím, že Pavlushka dnes porodila - Vendulku, 51cm, 3,7kg, obě jsou v pořádku :wink:
13. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ranko holky......tak velikááá gratulace pavlusce a malé Vendulce a přeji hodně zdravíčka atˇ se má čile k světu.....hodně štěstíčka :grinning:
14. črc 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíííí!!!! Gratulujeme Pavlušce a Vendulce, hlavně hodně zdraví a štěstí!!!! :grinning:
Konečně zas holčička, ať se mají kluci o koho prát! Máme velkou radost :dizzy_face:
14. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mooooooc gratulujeme Pavlušce k malé Vendulce, hodně zdravíčka a štěstíčka do života! A taky Aničce k "sestřičkování" :slight_smile: .
14. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - omlouvám se že vám sem tak lezu - zahlédla jsem tu známé jméno tak jen jdu pozdravit - ahojky Anakonyes tak se vede rodinko :slight_smile: koukám podle albíčka že jste toho stihli fakt hodně :sweat_smile:
No na volné diskusi se toho taky hodně událo - miminka se nám pěkně množí ... :dizzy_face: Tak se měj hezky a zas za náma někdy zaskoč :wink:
14. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Pavlušce k malé Vendy :wink: mamince přejeme pevné nervy, spoustu počůraných plínek a hodně zdravíčka, tatínkovi pořádnou opičku a malé Vendulce šťastný vstup do života :grinning:
14. črc 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplnila jsem fotky :sunglasses:
14. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak já se vám hlásím ze slovenska.pekne tady teda leje,ale je jinak paraaada.už se chystám do pelíšku,tak zítra na vás možná mrknu

pavlus: strašnľ mooooc ti gratuluju k holčičce...pťeju moc štľstíčka
14. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem pťeju krásné dobré úterní ránko,jak se dneska spalo?já jsem na slovensu a spala jsem jak miminko.Už se moc tľším až bude pavlus doma s maličkou a pošle nľjaké fotky.Už aby byl ťíjen.já už taky chci malého držet v náručíííííííí.Zatím pááá ještľ se snad objevímmmm :grinning:
15. črc 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

velká gratulace Pavlušce k Vendulce,přejeme hodně zdravíčka,ať vám maličká přináší jen samou radost :dizzy_face:
15. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky jak se máte?u nás to jde,jsme teda teď nemocný,máme průjem ale snad to brzo přejde,teda musim říct že se stydim že jsem tu po táááááák dlouhý době,jenže já už moc na net nelezu no.
Doufám že jsou všechna miminka i maminky zdravé i ty miminka nenarozená,přejeme s Neluškou hoooodně zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
přidávám se ke gratulacím Pavlušce,ať vám Vendulka dělá jen samou radost :slight_smile:
15. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe ahoj, skypla jsem tě tak už vím proč to nedorazilo.... já odjíždím pro změnu v sobotu a na 4 týdny. Musim se vyptat bráchy jak si otevřít svůj skype účet i na jiným počítači pokud to jde. kde jsi na slovensku? Já měla kamarády a kolegy v práci z Bardejova a okolí a bylli to skvělí lidičkové.
15. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jakpak se máte? Já dneska byla na poslední prohlídce u zubaře a vše dobrý ani dásně mi nekrvácejí, tak jsem ráda, že nám nevrtal...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak příští týden jdu už na kontrolu do porodnice na ambulanci, chtěla jsem se zeptat zda vám ještě dělali UTZ v nemocnici aby věděli zda se mimísek otočil nebo přetočil, docela bych ještě jeden UTZ brala....... :grinning: písněte.
15. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Onďa se ode dneška řadí mezi "zubatce", vylezl mu první zoubek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
15. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem doma z porodnice, tak narychlo nakukuji. Všem Vám moc děkuji za přáníčka. Stihla jsem dát jednu fotečku, později ještě něco doplním. jdu trošku odpočívat. :wink:
16. črc 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
anakonyes ahojky no já jsem v prievidzi u kamarádky.je to tu taky moc fajn....No doufám,že si dovču poťádne užiješ.Já pádím s kámoškou poťád ľco podnikáme a ani chvilku se nenudíme.tak zatím

pavlus: no maličká je opravdu nááádherná už chci mít taky Adámka konečne v náručí.Napiš jaké mela porodní váhy a míry...každopádne je moooc hezoulinkááááááááá :wink: Ješte jednou gratuluju a pťrju obema moc zdravíčka a spokojenostiiiii
16. črc 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe tady jsou

Ahoj holky,

tak jen hlásím, že Pavlushka dnes porodila - Vendulku, 51cm, 3,7kg, obě jsou v pořádku
16. črc 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko: jak dnes?vždyt už v pondelí,ne?
16. črc 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Phoebe,to Sluníčko jen zkopírovala zprávu o narození Vendulky od Bertika kvůli mírám,jak jsi chtěla vědět,víš :wink:

Pavluško,to jste rychle doma,Vendulka je krásná :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:

Any,užijte si dovču a odpočiň si,zasloužíš si to :wink:

náš Víteček má ode dneška teplotu,dopoledne byl mrzout a odpoledne jsem mu ji naměřila,chudáček náš,už spinká,snad to budou jen zoubky,už od dubna mu žádný nevyrostl,a pořád si šahá do pusinky :frowning2:
16. črc 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek