• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Tohle mi dneska přišlo a musím se o to s váma podělit
Happy Day!
Dnes je mezinárodní den velmi dobře vypadajících, sakramentsky chytrých
žen,
tak prosím pošlete toto přání dál všem, kdo tomu popisu odpovídají.
Neposílejte mi to zpátky, já už jsem to od jedné takové dostala! A
pamatujte
životní motto: život NENÍ cesta do hrobu s cílem dorazit atraktivní, se zachovalou postavou, bezpečně a jistě, ale raději smykem, s čokoládou v jedné ruce, dvojkou vínka v druhé, tělo veskrze opotřebené, onošené s
jásotem: "Jůů, jéé, to byla jízda!",

Krásný den ! (pokračuje...) dívkám !!

V každém starším člověku je schován mladší -- uvažující - co se sakra
stalo. - Cora Harvey Armstrong-

Ve mně žije hubená dívka a chtěla by se dostat na povrch. Zaručeně jí
umlčím koláčky.
# # # (Autor neznámý)

Nejtěžší životní roky jsou ty mezi 10 a 70.
# # # -Helen Hayes (v 73 letech)-

Odmítám o nich uvažovat jako o vousech, je to zbloudilé obočí.
# # # - Janette Barber-

Starý věk není místem pro slabochy.
# # # -Bette Davis-

Třicet pět je věk, kdy to dáte dohromady v hlavě a začne se vám rozpadat tělo.
# # # - Caryn Leschen -

Když nemůžete být dobrým příkladem, budete aspoň hrozným varováním.
# # # -Catherine-

Nebudu luxovat dokud neudělají vysavač, na kterém se dá jezdit..
# # # - Roseanne Barr-

Za každým úspěšným mužem stojí překvapená žena.
# # # - Maryon Pearson-

Nikdo Vás nemůže donutit cítit se méněcenná bez Vašeho souhlasu.
# # # -Eleanor Rooseve lt-

Když Ti život nabízí citron, řekni si taky o sůl a tequillu a zavolej mi!

výborné, že??
16. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavluško už jste doma? to je fofr :grinning:

dneska mi volali z Hradce, máme přijet 5,.8. na konzultaci, berou nás mimo poradnu a poředí. Tak už mám trošku klidu, ale rozpadaly se mi vlasy a dostala jsem MS... :angry: opravdu se těším na dovču, zvlášť že tam bude hodně mamka, to si odpočinu a budem si vařit to co naši chlapi nejedí a tak :grinning: babská jízda :grinning:
16. črc 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, vzhledem k tomu, že jablonecká porodnice je narvaná k prasknutí, tak se ani není co divit, že pouští tak rychle domů... což mi vůbec nevadí :grinning:
16. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tu naka tehulka z Ceske Lipy? nebo okolí? :slight_smile:
17. črc 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
viona tak to jo,já jsem se práve taknejak divila,ale v pohode,jsem rááááda že je malá v poťádku na svete a môže rodičôm i sestťičce delat jenom samou radost

heresta: já bydlím u cvikova(Krompach( :grinning:
17. črc 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je kousek.. ve ccvikove mam spoluzaky :slight_smile:
17. črc 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta: no vidíš,já jsem ve scvikove kazdou chvilku.jezdim tam s malou k doktorce :grinning:
17. črc 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam teda nejezdim jenom vim ze tam bydlej :grinning:
17. črc 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta:tak to jo a ty jsi pťímo z české lípy?nebo taky odnľkud z okolí
17. črc 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem přímo ze Zákup...
17. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
anakonyes no tak tp je opravdu moc hezkej email.taky mi občas pťíjde neco takového,ale tohle je opravdu krááásnýýýýýýýýýýýýýýýý až ti zase neco takového pťijde,tak se pojd hned pochlubit,at se zasmejeme a potesime... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta: jo vím,kde to je,ale nijak jsemto tam nezkoumala.Vetšinou jedíme do lípy ke švagrové a na nákup...
17. črc 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky tak na nákup, a obcas naky pribuzný jinak se tam moc nezdrzujem
17. črc 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo.no já jdu neco delat,tak zatim papa a objev se tu
17. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,koukám nic se nezměnilo,co jsem tu nebyla,stále je tu taknějak jako po vymření.žijete vůbec?haloooo LIBERECKOOOOOO :confused:
19. črc 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy
20. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Phoebe.... tak vypuzovací metody nezabraly... v sobotu jsem si naordinovala klídek, ono mi také bylo tak všelijak, takže jsem tak trošku tušila, že by už snad.... no a v neděli už to bylo... :wink: Tak a dnes už máme Vendulku týden mezi námi... je skvělá :slight_smile:
20. črc 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak tak jak se máme?Vybrali jste moc hezké jméno ( mimochodem tak se jmenuje moje ségra ) a co jinak jak jste to zvládli?Bylo vše OK a co ta jablonecká porodka?Až budeš mít minutku :wink: tak napiš.Držím pěsti, ať ti Vendy hezky roste a vše je v pořádku :grinning:
21. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak no tak to je paráda.no ne vždy metody zaberou.někdy je holt miminko tvrdohlavé nezabere na něj nic... :grinning: Každopádně je hlavní,že už je venku a že ti dělá radost.Co na to Anička?je spokojená se sestřičkou???A jaký byl vlastně porod?povídej,přeháněj... :grinning:
21. črc 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe nazdárek,tak jak se máš a co nového?My jdeme zítra do těhu poradny, tak jsem zvědavá co nám paní doktorka řekne, ve čtvrtek mě čeká diabetická poradna a aby toho nebylo málo,tak mi ještě vypadlo kus plomby,takže mě nemime zubař :frowning2:
21. črc 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tu někdo?
22. črc 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska: tak to já jdu zítra.už se moc těšímmmmmmm.ale toho zubaře ti vážně nezávidím.nemám je rádaaaaaaaaaa a včera jsem byla na cukru a byl to pěknej humussssssssssssssssss.dobře,že už to mám za sebouuuuuuuuuu
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe, tak to dopadlo dobře, malý bude sice trošku větší :grinning: ale je prý v pohodě a že to bude vypadat na spokojené a hodné miminko ( nevím po kom :grinning: ).Teď nás čeká vyšetření na streptokoka a příští týden znovu těhu poradna-teď to bude asi každý týden.Ten test na cukr docela šel-nějak moc mě to nevadilo-spíš mi teď vadí, že nemůžu nic sladkého.Tak ať ti dobře dopadnou výsledky a můžeše si dopřávat co hrdlo i malý chce :wink:
22. črc 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska: no budu věřit.až budu mít výsledky,tak to sem hodím.v 11 mám být u dr.tak kolem 12 to sem hodím.kdyžtak se večer objev na icq.pokecáme.budu ráááda
22. črc 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a těhulenky, tak se hlásím že jsem ještě stále 2v1 :grinning: termín máme za 3 týdny, tak jsem zvědavá zda porodím do termínu a nebo budu přenášet.....raději bych brala rodit do termínu, než zase budou ty vedýrka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak koukám, že vaše ratolesti vás asi pěkně zaměstnávají, nikdo sem moc nechodí.......tak se mějte krásně a užívejte léta..... :grinning:
23. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mi máme za sebou docela náročný týden,Vítkovi rostou zuby a ještě k tomu prodělal šestou dětskou nemoc,no ale už je to zdárně za náma.
Teď právě se ho zkoušim učit usínat po obědě v postýlce,protože mi začíná spát jen jednou denně,je to docela o nervy,on v ní hopsá,směje se,pak řve,no a nakonec teda usne,ale je to boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Maminy,pokouším se ho pomalu odstavit od kojení,ale moc umělý mlíko nechce,nevíte,když mi baští večer kaši,vydá to za dávku mlíka :confused:? Kolik by ho mělo asi vypít roční dítě,jen tak orientačně,pokud se mi to odstavení zadaří :wink:
Těhulky,blíží se vedra,tak je zdárně přečkejte :wink:
hezký den :slight_smile:
23. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Viono, já když začala odstavovat, byl to proces tak na 1-2 měs. UM taky odmítal, začala jsem mu dělat kašičky z UM, aby si zvykl na jeho chuť (do tý doby měl nemléčné z vody) a když mi něco zbylo, tak jsem mu to dala do lahvičky, on si vždycky cucl a odhodil ji. Pak dostal prso. Jednou ten zbytek vyžahl jako by se nechumelilo a věděla jsem, že můžu odstavit. :slight_smile:

Jinak já večer dávám tak 180ml kaše a to samé mléka a pak ještě jednou v noci nebo ráno podle toho kdy se probudí.

Jaký vedra? :fearful: ajejej
23. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Viono,tak už jste úspěšně překonali 6 dětskou? to je dobře!
S odstavováním ti sice nepomůžu, ale množství mléka pro roční dítě, jak uvádí literatura (www.kojeni.net), je 500 ml, což je asi 2-3 kojení za 24/hod a nebo 1 dávka umělého mléka v množství 200-250 ml plus porce kaše aq další mléčné výrobky jako jogurt,sýr...lze i tvaroh apod.) Na těchto stránkách se o odstavování taky lecos dočteš, tak zkus kouknout tam, třeba ti něco pomůže. Ale myslím, že to bude chtít hlavně trpělivost ( a tu ty máš!) a pevné nervy. Přejeme ti hodně štěstíčka a až budete fit a bude chuť ozvi se. papa
23. črc 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.zdravím po dlouhé době vidím na liberci někoho jiného,než sebe :grinning: :grinning: Dnes jsem byla u dr a výsledky jsou suprové.Cukr je v naprostém pořádku,můžu spokojeně mlsat :grinning: :grinning: :grinning: no a malej váží 1060g a měří 38 cm.je to kus chlapa.až mne to vylekalo,že je tak velikej...ale jen at hezky roste :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpovědi :dizzy_face:
Sluní,dobrý tip s tou kaší a pak lahvičkou,vyzkoušim to a uvidim,jestli si dá říct :slight_smile: koukám,že už jsi 16tt,to to letí,necháte si prozradit pohlaví?A co cítíš ve vzduchu,dalšího chlapečka,nebo holčičku :dizzy_face: ?
Scherí,no s tou trpělivostí nevim,nevim,ale pokusim se,na kojenínet kouknu a příští týden se určo ozvu :wink:
Phoebe,to je fajn,že prcek roste a cukr je v pořádku,rozumim ti,já bych bez sladkýho těhotenství asi nepřežila(no vklastně bych bez něj nepřežila ani teď :confused: :grinning: )
23. črc 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek