• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Viono není zač, ještě jsem si vzpomněla, že nechtěl ani tu kaši s UM ze začátku, takže jsem dělala 2, jednu klasiku a druhou (jen trošičku) s tím UM a dala mu 2-3 lžičky tu s tím UM a zbytek co znal, no a pak se to převrátilo. Musí tomu přijít nenásilně na chuť.
Jj letí to, já si přeji holčičku, tak uvidíme, necháme si to říct a když to půjde vidět, tak se to dozvíme 27/8.
23. črc 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko,holčičku bych jednou taky ráda,ale zase na druhou stranu si říkám,že pokud bych měla mít děti brzo po sobě,možná by byl lepší druhý kluk,že by si jako prckové spolu líp vyhráli :wink: každopádně ti tu holčičku moc přeju a 27.8. budu držet palce :slight_smile:
23. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nám taky rostou zoubky a můžu říct, že je to někdy teda síla. Třeba dneska se Kačka vzbudila a od rána už plakala, prsty v puse, chudinka. Minulý týden byla taky pěkně ukňouraná, sem objevila, že se jí klube osmý zub.
U nás bylo odstavení naprosto v pohodě - a to jsem se toho děsila. Si myslím, že hůř jsem to snášela já než Kačenka :sunglasses: . Ke konci jsem jí kojila už jen v noci. Jenže ona se mi najednou začala budit v noci na kojení zase po dvou hodinách :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , takže jsem se jednou naštvala a místo mlíčka jí na noc dala flašku a ona spala až do 5 do rána, potvůrka. Takže jsem zjistila, že se nebudila na mlíko, ale na dudáka :rolling_eyes: . Teď jí dělám na noc 240ml, ale vypije tak 180ml. Holky, ale s tím buzením je to furt síla... :frowning2: . Teď mi jedna známá doporučila homeopatika, tak uvidím...ach jooo.
Jooo a ty vedra - taky jsem to slyšela, ale teď jsem jukla na net a na víkend zase hláší bouřky....holkyyyyyyyy, pamatujete si ještě, jak vypadá léto :confused: :sweat_smile: .
Pusu všem mimískům a těhu maminkám :slight_smile:
23. črc 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono já si myslím, že kluk si umí i krásně vyhrát s panenkama a obráceně.

Nám roste stolička a mám pocit že i snad dvě najednou, zatím to zvládá v pohodě, jen v noci pokňourává, ale hádám, že je to jen začátek. Taky už chodí Mikuláš sám, takže na 4 je minimálně a má zase kraťounké vlásky jako když mu bylo 6měs, jsme ho nechali ostříhat.
24. črc 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj do Liberce :grinning: tak zas jen na kukuju, matýsek spí, brácha ještě spí a prababička šla s čubou. kašlu na úklid abych stihla alespoň hlavní novinky :sunglasses:

Matýsek měl včera tři měsíce a poprvé si přitáhl kolínka pod zadeček. Vůbec je najednou děsně aktivní, na zádech hodí zadkem a je otočenej o 90 stupňů nebo se začal píďalkovat po hlavě a patách. Už se nedá jen tak někde odložit :wink: včera ale byl línej zvedat hlavu, asi tím úděsným počasím, ani na míči se mu nechtělo. Ležel jak placka, úplně uvolněnej, ruce nohy spuštěný dolu a jen si něco pro sebe broukal. Mohly jsme se s mámou uchechtat. Počasí se nám vysmívá, už třetí den bylo 12-14st, drobný vytrvalý hustý horský déšť a vichr. Ale dneska bude alespoň teplo, ïkdyž jak v prádelně.
Jen mi včera volal manžel, že se za námi dostane až 4.8. :confounded: docela dlouhá doba, mám ¨mezitim svátek a narozky, tak mě to mrzí. Taky Matesovi úplně "vypadne".
Ale celkově už je mi psychicky líp. Po anonymitě města je super jak nás tady všichni rádi vidí, pořád nějaká sousedka obdivuje Matesa :grinning: a louky a hory hnedka za barákem, to je balzám na moje nervy.
Jsem se nějak rozjela.
Kočenky opatrujte se všechny a zítra se zas zastavím!
Ahoj A.
25. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak i já nakouknu co je tady nového...před chvilkou jsem se vyklubala z pelíšku a nic se mi nechce."kupodivu" :grinning: :grinning: :grinning: elšika se ajedla a zase usnula,prostě zlaté dítě.Akorád v noci se jí něco zdálo,tak chtěla pochovat a pak zase usnula...
25. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj phoebe, tak to jsme na to stejně, mě se taky nic nechtělo dělat,ale nakonec jsem se přemluvila a trošku pouklidila a teď vyrážím k mamince na obídek-takže si nemusím dělat starosti co budu vařit.Jsem jako po opici, to počasí je fakt hrůza-snad bych byla radši kdyby byla ta vedra.Od začátku týdne jsem začala pít ten čaj z mailínku a teď začnu ještě ,, požírat ,, to lněné semínko, tak uvidíme jaké to bude dělat zázraky :grinning: Měj se krásně a užívej si zalou Elišku :wink:
25. črc 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc Vás zdravím... přes den se sem moc nedostanu, tak to musím dočíst...
25. črc 2008 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám na vás dotaz, nebyla jste některá teď někdy na 3D ultrazvuku v Liberci. Poradíte mi prosím, kde ho hledat, jestli přímo v budově porodnice a kolik se platí. Díky za info.
28. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe :ahojky těhulko.já jdu v pátek na 3,4D UTZ.jdu do genetu.je to naproti městské knihovně a platí se kolem 500kč.podle toho,co chceš.já budu mít fotky i dvd a sestřička říkala,že to bude kolem 500kč.jinak 3D je i v nemocnici.ale nevím kde.musíš se zeptat přímo v porodnici.nebo u svého gyn.Jestli chceš,napiš mi do IP a pošlu ti číslo do genetu. :wink: kde se můžeš objednat. :grinning:
28. črc 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe - dík za info, já jsem o Genetu moc dobrého neslyšela, co se 4D utz týká a v ceníku mají cenu za všechno 1200kč, tak nevím, počkám na tvoje reference :slight_smile:. Jinak kolem 500 by se mělo platit v tý porodnici za 3D, ale fakt nevim.
28. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla v genetu v praze a nemůžu si stěžovat, služby byly moc dobré
28. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda už jsem tot ut psala... :sweat_smile: byla jsem v gennetu a i v porodnici a musím říct že kam se gennet hrabe na naší porodničku....v genetu byla sice moc milá sestřička co nám dála utz ale absolutně s tím neuměla a a já ležela hodinu na zádech zbytečně...a nic s toho jen pár rozmazanejch fleků...platili sme 360 kč za dvd...a tak sem se objednala za 14 do porodky a tam nádhera...mám krásné dvd a sestra mě udála jestě fotky které jsem chtěla...malá byla krásně vidět a můžu řict že je pobobná tatkovi :dizzy_face: :dizzy_face: já bych volila opět porodnici...jo a v porodce sme platili 300kč..na obou utz jsem byla v květnu....hodně štěstí :dizzy_face:
28. črc 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska - díky za informaci - myslím že i od tebe mám tuto info, že to s tím ultrazvukem prostě neumí. Ale stížností je víc v mém okolí. Poslední jsem zaznamenala tady na diskuzi někdy tento měsíc.
mishulle - ahojky, tak jak to s malým jde? Tý joo, ono mu už je 5 měsíců - to to letí... Gennet v Praze je úplně něco jiného - jen se mi nějak do Prahy nechce :wink:
28. črc 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak plně souhlasím s Kaciskou v tom gennetu ten 4D utz stojí fakt za prd, já tam nebyla ale také jsem slyšela špatné ohlasy, jinak jsem byla v porodnici na 3D a stálo to za to máme prtˇouska natočeného asi 15 min a 5 foteček platili jsme tuším 400Kč......
Jinak holky chtěla jsem se zeptat zda vám před porodem nedělali nějaké Hemiltnův hmat.......četla jsem, že se to prý dělá až když se přenáší, ale já mám ješt 14 dní do termínu, tak jsem z toho vedle......tedˇ prý budu dva dny krvácet, tak nic moc.....snad to urychlí porod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hemiltnův hmat,při kterým vyšetřující porodník vsune prst do děložního hrdla a obkrouží dolní pól vaku blan = masáž sliznice děložní ,která má za cíl vyplavit látky podílející se na rozběhu porodu ze strany matky, tzv. prostaglandiny. Používá se k tzv. preindukci čili přípravě před event. vyvoláním porodu.
29. črc 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je vedro co? Jak to těhulky snášíte? Já jsem vedra jako těhulka přímo nesnášela a to jsem neměla ještě velké bříško, ale bylo mi strašně slabo.
Kacm, mě taky dělal dr. Hamiltona na 38.t - chodíš taky k dr. Dlouhému viď? No v úterý to provedl - auau- trošku jsem den krvácela a vlastně od té doby mi bylo pořád nějak divně. No a ve čtvrtek v noci už jsme jeli do porodnice a malej byl v pátek ráno na světě. Na někoho to funguje, ale taky nemusí. Každopádně už se ženeš do finále!
29. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ také chodím k Mudr. Dlouhému.Jůůů Jaku tak na tebe to zafungovalo tedy na 100% :grinning: četla jsem, že některé rodičky porodí od toho zákroku velmi brzy. No tak to jsem tedy zvědavá. Mě Mdur. říkal, že se na 80% uvidíme příští týden a na 20% už ne až po šestinedělí, no každopádně už to mám za pár. Jinak nevím jak ostatní těhulky, ale já to vedro přímo tedˇ nesnáším, pořád se potím jako čuník a to dřív před těhu jsem nevěděla co jsou kruhy v pod paží, za to ted´ je to děsný! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda doma a využívám každé volné chvilky ve chládku........ :slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacm, no mě tenkrát řekl, že mám poprvé v pátek přijít k němu do poradny na monitor do Frýdlantu, jenže pak už přišel jen kouknout na sál - ale málem jsem to dodržela - v poradně jsem měla být v 8h, Onďa se narodil v 7.55 :wink:
29. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jste tu některá?jdu na vás zase na chvilku mrknout,ale koukám,že je tady opět jako po vymřeníííííííííí.Jak je to možný??? :confused:
29. črc 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo???škodaaaaaaa.tak já se zastavím později.pápáááá
29. črc 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky phoebe, já byla na ICQ a u tebe mi to ukazovalao, že jsi nečinná-my se vždycky mineme :frowning2: jak je?Já byla dneska opatě v těhu poradně a zjistili mi, že nemám moc dobrý krevní obraz,ale Matýskovi, že se daří moc dobře-že to prý bude pohodové a hodné miminko, tak uvidíme.Příští týden budu znát výsledky na streptokoka, tak jsem zvědavá, snad to bude OK.A co ty jak válčíš a co nového?
29. črc 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska: ahojky zlato,jsem na icq stále,ale máme nějakej nemocnej internet,je tam nějaká chyba a ještě nikdo nepřijel to opravit,takže mi to pořád vypadává,tak to je hlavní,že se malému daří
29. črc 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás. Moc se mi nedaří se sem dostat. S Vendulkou se to moc nedá.... je na mě připojená snad pořád... a dudlíkem se olbnout nenechá... no už zase huláká... takže zase mizím...
29. črc 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlus: tak to jsi v jednom kole,co???No hlavně,že je maličká v pořádku,ne?tak jí za mne pozdravuj a přidej nějaké nové fotečkyyy
29. črc 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe : koukám,že máme stejný TT,ale jiný Tp.zajímavý:o))) fotky jsou krásnýýýý
29. črc 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe, no čas na rozdávání teda moc nemám :grinning: ... Zatím to moc neřeším, sice jsem už včera dopoledne mlela z posledního, ale pak jsem si po obědě na 20 minut lehla při kojení a zase jsem mohla fungovat :wink: Večer zase Vendulka nemohla zabrat, takže usnula asi až v půl jedenácté, ale zase spala až do rána do šesti, takže teď jsem docela v pohodě... Ale zase na druhou stranu, beru to tak, že je na světě teprve 17 dní, takže se ještě pořád srovnává...

Jinak pěkně roste, taky aby ne, když je pořád přisátá, už má 4300 g a 55 cm, za 14 dní tak přibrala 0,5 kg a vyrostla o 4 cm, jsem zvědavá, jak bude pokračovat, se pěkně rozjela :grinning:
30. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe no to neva, nedá se nic dělat, snad se někdy potkáme tady :wink:

pavluskak hezky nám rostete do krásy, to by mohla být pro Matýska vhodná nevěsta :grinning:
30. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všem s radostí oznamuju že KACM-dnes ráno v 7:10 porodila zdravého chlapečka jménem Daniel a míry jsou 3.180g a 50 cm maminka byla velice statečná......tak tímto veeeeeeeliiiiiikáááááááááááá gratulace.....později jsem hodím i fotečku až se za ní stavím v porodnici...... :grinning:
31. črc 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska díky za zprávičku-to to vzala hopem :grinning: :grinning: :grinning:

kacm přeju hodně zdraví, štěstí, tatínkovi pořádnou opici, malému Danielkovi krásný vstup do života a mamince pevné nervy :wink: :wink: :wink:
31. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruš-jj měla štestí..ale holka si to zasloužila takovou rychlovku jeste jsem s ní osobně nemluvila ale pak řekne víc....já už chci takýýýýý :grinning:
31. črc 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek