• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
kaciska neboj už to máme taky za pár,ale popravdě řečeno dřív jsem čekala papišu :wink: my včera dobalili poslední věci do porodnice, takže už máme tašku sbalenou, tak uvidíme, kdy to přijde-ještě je čas,ale jistota je jistota.Dneska jsem volala manželovi do práce a od se zhrozil jestli už, že je teď mimo LBC-tak jsem ho chudáka takhle vyplašila :grinning: a co ty jak je?
31. črc 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě je někdy fajn a někdy tak divně že nemám na nic chut a jen bych polehávala...já už to chci mít taky za sebou...papiša mě řikala že malí už má kolem 3.800g a že pokud neporodí do pondělka tak snad by jí měli ten porod vyvolat v pondělí tak uvidíme.... :dizzy_face: třeba bouřka pomůže...taky bych to brala tendle víkend... :dizzy_face:
31. črc 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Náš malej bude taky větší, tak jsem na nás zvědavá-chtějí abych kvůli té těhu cukrovce rodila do termínu.Ani se ti nedivím, že už to chceš mít za sebou-tyhle poslední dny se hrozně vlečou a každý se tě pořád ptá, tak kdy už :wink: Neboj vydrž už se ti to blíží :wink:
31. črc 2008 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jj blíží ale pomalu :angry: :grinning: já vůbec nevím kolik má ta naše princezna páč mě moje gyndařka jeste neposlala na ozvy prý až příští týden to stačí a to budu už 39 tejden a to mě příjde pozdě...ted jsem 38+2 ty chodíš na monitory do porodky???
31. črc 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Né, já nikam nechodím to mi řekli jen podle měření břicha a taky kvůli té těhu cukrovce-když jsme byla naposled ny velkém UTZ-32 týden , tak malý odpovídal o 10 dní více než jsme byli,ale paks e to srovnalo,tak jsem zvědavá.Zatím pořád docházím ke své gynekoložce a myslím, že až poslední týden se chodí do porodky,ale nevím to jistě
31. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak asi vědí co dělají....kolik máš výšku fundu napsanou v průkazce já mám 35 a příjde mě to málo docela...asi budeme mít drobnější mimi mě to říkala i sestřička na utz že budeme mít drobnou holčičku...ale pupek mám docela velkej.... :dizzy_face: co vaříš k obídku?
31. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kacis jestli myslíš to co mi zaškrtává v tom grafu na poslední stránce, tak mám zaškrtnutou 35 stejně jako ty a to jsem o ve 37.týdnu,takže to i kldině může být-my budeme mít většího ,, kouska,, a vy prostě menší holčič´ku,tak jak by to mělo být-kluci by měli být vždycky větší aby nás holky chránili :grinning: :grinning: :grinning: Ten můj pupek mi taky přijde větší-teda spoň v porovnání s mojí ségrou, když byla loni těhule ona,ale klidně tam může být víc plodové vody a vůbec to nemusí být o velikosti mimča.Já dneska měla jen šopský salátek-sice bych smetanu neměla,ale protože si dneska neměřím cukr,tak jsem si ho udělala i se smetanou-byl moc dobrej,ale už mám zase hlad :frowning2:
31. črc 2008 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jj tak to sis dala do nosánku...tak asi je to ok...no sem na sebe zvědavá....jsem zvědavá co budu cítit po porodě... :dizzy_face: :dizzy_face: doufám že malá nebude mít nákých 2700g to bych se jí bála vzít... :grinning:
31. črc 2008 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Uvidíš, neboj to zvládneme.JIné to zvládly taky a jsme přece ženské a ty vydrží všechno.Jde s tebou manžílek?Už si to nepamatuju-možná jsi to už totiž psala.Se mnou jde a jsem za to ráda, sama bych se tam asi bála :grinning:
31. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Daneček od Kacm.... :dizzy_face:
31. črc 2008 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé tak koukám, že Hamilton zabral.... :wink: Daneček je kouzelný miminko!
Tak mu přejeme do života hodně zdraví, štěstí, lásky a mamince hodně zdraví a radosti z mimi chlapa :slight_smile: !
31. črc 2008 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééééééééé Kačko, obrovská gratulace!!!!!!!!!! Hodně štěstí a zdraví!!!!!!!!!!!!
1. srp 2008 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky holky,tak já jsem se právě vrátila domů.byla jsem na tom 3-4D UTZ a musím říct,že za ty peníze to opravdu stoojí.malej byl kouzelnej.máme nádherný foto a video.Sice celou dobu spinkal,ale byl vzornej.Usmíval se,vypláznul na nás jazyk,pak se mračil,šermoval s ručičkama před pusinkou,polykal,zíval a no prostě byl kouzelnej.Ale nohy od sebe nedal,takže jen na jednom záběu je vidět taková tečka a na druhým kuličky.Takže kluk to je a co je tady nového?
1. srp 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
KACM: jeeee,ten je kráásnej...moooocinkyy moc ti gratuluju.tak at vám dělá jenom radost a roste do krásy :grinning:
1. srp 2008 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak byla jsem v gennetu v lbc a krásnej obraz..bez chyby
1. srp 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kde ste všechny???
2. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda my stále u prababičky, stále bez tatínka a už i máma s bráchou odjeli, díky tomu se dotanu na počítač, ale jinak je mi smutno. Myslela sem jak tady zhubnu, ale buď bylo hnusně a nebo horko, takže žádný extra dlouhý tůry se nekonaly. Navíc jsou neuvěřitelně zničený lesní cesty, A´t už od lesáků, nebo od čtyřkolek :angry: a nebo od vody. A já tu mám jen 20 let starý kočárek a na jeho kolečka už to není. Jinak jsem zjistila že jsem od porodu sundala 12,5 kg, tak mi ještě 15kg zbývá. Ale teď jsem asi zase něco nabrala, protože ajk tu není PAvel, tak na mě zbývá nějak moc jídla :wink: fotly budou asi až za týden, až dorazíme domů. babička má zoufalou myš, s tím se nedá nic udělat.
Ale Matesánek Otesánek, tady neuvěřitelně prospívá. Už pase hříbátka, je náramě upovídanej a zvědavej. Všichni jsou z něj pryč a i ti největší zastánci přísné výchovy mi ho nehorázně rozmazlují. Takže už to začíná být takový malý vÿděrač, který nás má náramně zmáknutý všechny. :grinning: Jen ho na chvíli položim, už u něj někdo sedí a dělá na něj opičky. Ale je naprosto úžasnej :dizzy_face: včera jsem si ho po ránu, ještě ve spacáčku položila na břicho a on si vždycky položil hlavu na moje levý prso, chvíli si poslechl tep, pak se zvedl, popleskal mě po tom prsu ručičkou a zářivě se usmál. A tak to opakoval několikrát, prostě k sežrání :dizzy_face:
Už se chruje a okopává zavěšené hračky, tak budu muset končit, ale asi si ho na kojení vezmu sem. Zatim pa!
2. srp 2008 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačenko moc a moc gratulujeme k Danečkovi a přejeme hlavně hodně zdravíčka a štěstí a pohody a úsměvů :dizzy_face:
2. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Kačko,moc moc Ti blahopřeju k nerození synka,a přeji mu hodně zdraví a štěstí do života,a Vám- rodičům,ať přináší jen samou radost :dizzy_face:

Musím se vám pochlubit,že ten náš klučík začal chodit,zkoušel to už od roka,ale bylo to vždy jen pár krůčků,když se pustil nábytku a pak žuchnul na zem,předevčírem se sám postavil bez opory a začal běhat jak šílenej,strašně se mu to líbí,směje se a já bych mu nejradši koupila helmu,bojim se úrazů :grinning: ale je to strašně roztomilé :dizzy_face: a taky jsme byli poprvé u paní kadeřnice,tak už nemáme holčičku s lokýnkama,ale kluka jak vyšitýho :sweat_smile:

Užívejte si prázdnin a volna :slight_smile:
2. srp 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, opět navrhuju srazík - termín někdy kolem 15.8. místo - co třeba cukrárna v Růžodole?
2. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
Any,já na sraz ráda přijdu,můžem téměř kdykoliv,i místo se mi líbí,máme to půl hodinky pěšky,tak to spojíme s vycházkou :wink:
3. srp 2008 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Viona gratulujem Vítečkovi k chůzi :slight_smile: , tak to už je velký kluk co?
Any srazík beru, ale Kája má 15.8. narozky-bude oslava, tak nám se hodí termín spíš po 15.8., do té doby má manža dovču a budem výletovat. Nebo aspoň doufám, Kája teď měla týden angínu, což teda byl zážitek v těch vedrech :frowning2: .
Místo super, je tam hezky a my to taky nemáme daleko :wink: .
3. srp 2008 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky sluníčka,tak jsem přidala do alba fotečky z 3D UTZ.Krááása.tak mrkněte.Jo je to z toho gennetu z liberce.krásný obrázky a suprovej obraz na DVD. :grinning:
3. srp 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kde jste kdo???
3. srp 2008 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy kde ste???celý veekend je to tu ako po vymření...no snad zítra tu bude trošku živo :unamused:
3. srp 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky phoebe,jsem tady-sice jen na skok,ale třeba se ještě ,, potkáme,, jak je a co nového?Já už mám pkěně oteklé nožky a funím jako blázen-ale jinak jsem v pohodě :wink:
3. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
klarus: no zdá se,že jsme se o5 minuly.máme na sebe zkrátka pech :frowning2: tak snad na icq,nebo tady..kdyžtak mi napiš do ip a dáme si srazík v určitou hodinu tady,protože jinak se budeme stále míjet.....
3. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
klarus: jinak já s nožkama problém nemám.neotýkám,ale zato už jsem přibrala celých 10kg a jsem z toho mírně nervozní.nechci být jak dělová koule...a to jsem se dneska večer pustila do pečení pizzy,jsem frajerka:o))))
3. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
phoebe to já je mám oteklé až tak posledních 14 dní-možná ani né,ale to už do porodu vydržím.Teď tady byla kámoška taky těhule a ta je má oteklé už teď a je v 5.měsíci,asi to počasí a taky ta váha.My jdeme zítra do těhu poradny, teď chodíme už každý týden,tak jsem zvědavá jak mi dopadnou výsledky na streptokoka.A co ty, jak ti dopadl test na cukrovku?Doufám, že OK-to já mám po sladkostech,ale zase je to na jednu stranu dobře-miluju totiž čokoládku a zmrzky a byla bych jako hroch-už teď mi říká manžílek hezky-ty moje malé slůně :grinning: :grinning: :grinning: Tak se hezky i s malým opatrujte :wink:
4. srp 2008 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek