• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
ahoooooooooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyy.tak mám dnes super náladu.byla jsem baby kap-u a nakoupila věci za 3000.mám toho tolik,že nevím,kam to dám.Už aby byl říjen.všechno bylo ve slevě,takže máme spoustu nááádhernejch značkovejch věciček pro elu i pro adámka.no jsem unešená.ted to musím jít dát do pračky a pak se vrhu do žehlení.mám strašnou radoooooooooooooooooooooooooooooooost
Co je tady nového???

klaruska: tak do porodu už to máš za pár,tak to je v pohodě.Mne testy dopadly dobře.můžu vesele baštit čokošku:o)))Taky se s prdolkou opatrujte.pápálálá :grinning:
4. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím vás, nemáte některá zkušenost s plaváním nebo cvičením pro těhotné v Liberci. Hledám nějaké informace na netu, ale osobní zkušenost některá z vás by byla lepší. Dík
4. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holka já určitě ne,ale kamarádka ted začala chodit do lbc do bazénu každou sobotu na 45minut.tak ti pošlu info.chceš?
4. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu? Já našla úterý a čtvrtek... - plavání, mi teď docvaklo, že ona chodí asi cvičit - jojo, info pošli - dík
4. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe:no zeptám se a pak ti řeknu.ju?
5. srp 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska byli v tom Hradci. A kdybychom tam nebyli, tak by byl jediný rozdíl, nebyla bych tak naštvaná, jako sem. To že na toho doktora budeme čekat, jsme věděli dopředu a čekali jsme 3,5 hodiny... ale operoval, takže je to pochopitelný. Překvápko bylo, když na nás koukali jak na vetřelce, co že tam chceme. Zratili totiž naše papíry, které jim naše nefroložka poslala poštou a na jejichž základě si nás před třemi týdny pozvali .... koukali na nás, jak kdybychom si to celý vymysleli.
Pak mě doktor skoro vynadal, jaktože se na ten problém už nepřišlo před Matesovým narozením.
a tak to šlo dál. Jaktože nevím jak proběhlo mikční vyšetření, jaktože nemá uvolněnou předkožku. prostě jsem si připadala celou dobu jako pitomec.
Tak jediný výsledek byl, že má mates potrhanýho pinďu a nejasnou prognózu na braní antibiotik na rok až dva a pravděpodobně následnou operaci...
Musím se přizant, že jsem čekala víc, nějaké vyšetření, které ba nám ozřejmilo příčinu toho problému. Ale to bych toho asi chtěla moc.
Uvažuju, že si vyjednám přeložení do Prahy. Naše papíra stejně ztratili a když už je musím obstarat znova, tak rovnou někam jinam. Co vy na to?
Všem co nám drží pěsti moc díky!
5. srp 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Any, to mi je líto, určitě bych zkusila Prahu....A co ten dr. plaší s uvolněnou předkožkou-je na to téma diskuze na MK- mě dr. říkala, že do 3.let času dost a hlavně nic násilím!
My dneska taky měli den "D" - vydali jsme se na výlet do ZOO do Prahy, Kája se naám hned v Praze na parkovišti poblinkala-myslelil jsme si, že je to kombinace lupínků s mlíkem a jízda va autě, Kája poookřála, tak jsme koupili za 400kč vstupenky a šli dovnitř. po půl hodině opět zvracela, tak jsme se otočili a jeli domů.... :frowning2:
Tak teď jen doufám, že se jí nevrátila angína z minulého týdne, protože i teplotu měla :frowning2: .
5. srp 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku, taky se mi to vůbec nelíbí, má to teď úplně roztřepený a krvqvý, málem jsem omldlela, když jsem to viděla. A to jsem už viděla a dělala horší a krvavější věci. Ach jo, jsem z toho naprosto zničená :frowning2: :cry: :cry:
Snad se to Káje nevrátí. CVhudák, to jí muselo být strašně líto.
5. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko těhulky a maminky,tak jáká byla noc?u mne celkem děs.každé tři hodiny jsem vstávala ke kotěti a krmila ho injekční stříkačkou a sunarem.tak snad se vzpamatuje.je děsně maličké a pořád studené,takže se nejspíš stávám na dobu nezbytně nutnou - "kočičí mámou"alespon než se naučí samo sát..tak mi držte pěstičky,at ho vypiplám.
7. srp 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste celé dny??? :confounded: každou chvilku sem kouknu a tady nikdy nikdoooooooooooo
7. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a těhulenky......... :grinning:
Ja se hlásím a přidávám se už k novopečeným maminkám :grinning: :grinning: :grinning: Konečně jsem po osmi dnech z porodnice doma, dostal novorozeneckou žloutenku hned druhý den a začal mu padat cukr, takže dostaval glukozu na lžičku tedˇ už je to dobré, jen v jedné srdeční komoře má dírku takže musíme po 6ti nedělí ke karidiologovi snad by se to mělo zacelit, ale těch osum dnů v porodnici jsem byla vyřízená, malého jsem neměla vůbec u sebe vozili mi ho jen na kojení a pak zase spátky na světýlko do inkubátoru. Hodně jsm to obrečela, ale bojujeme statečně, snažím se kojit za každou cenu, mlíka mám dost, ale malý moc nesaje, doufám, že to rozjedeme. Jinak co se týče porodu tak moc chválím lékaře a porodníky v Liberci byla jsem s porodem a vše kolem naprosto spokojená, ale co se týče dětského novorozeneckého sestřček co se starají o mimča, tak je to katastrofa, vůbec jsem nevědala co s malým je každá sestra mi řekla jen něco a ani mi neukázali kde je, musela jsem si sama jít pro odsavačku jinak by mi praskly prsa, nic mi nenabídli no prostě děs běs, na co jsem se nezeptala tak jsem fakt nevěděla a sami nic neřeknou ani prvorodičkám.....no ale už jsem doma a jsem štˇastná.......porod začal s odtokem plodové vody v půl jedné v noci a to jsme byli ještě do 23 hod. v kině na Bathory no po odtoku vody jsem si dala sprchu ale kontrakce se začali rozjíždět v půl třetí jsem budila manžela, že asi vyrazíme, že to asi poslíčky nejsou, v půl čtvrté jsme dorazili do porodnice a malý byl na světě v 7.10 ráno, dobře jsem se otevírala, že jsem nestihla ani při bolestech epidurál, jen mělý šel tak rychle, že me trochu potrhal i ze vnitřku, takže jsem žitá zevnitř i z venku, ale za to bolest a vše to opravdu stálo.........Moc děkuju všem za gratulace, až budu mít více čásku, tak hodím fotečky.....Kačka a Daneček :dizzy_face:
8. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: V nemocnici dokroři nechápali proč mi můj Mudr. Dlouhá dělal hemiltna na 37 týdnu, prý se dělá většinou až když se přenáší a nebo je mimčo moc veliké a ani jedno u mě nebylo........si říkám, že by mohl malý být jinak třeba fit bez komplikací.....no doufám, že vše bude dobré.
8. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm: jeeeeeeee gratulujuuuuuuuuuuuuuuuu moooooooooooooooooooooooc gratuluju k chlapečkovi.já už chci takyyyyyyyyyy.no at ti roste do krásy a je zdravej a čilej a at vám dělá jenom samou radost.už máš fotečky v albíku???dej mu za mne pusinku na čumáček
8. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, moc gratuluju-malému Danečkovi přeju šťastný vstup do života a hodně zdravíčka, tatínkovi pořádnou opici - i když to už asi stihl a tobě pevné nervy a hodně úspěchů,ať se Vám oběma moc daří.

phoebe-pořdá se nějak míjíme, ve čtvrtek jsem byla na ICQ,ale zase ti to asi nějak zlobilo,tak snad se konečně sejdeme :wink: jak je a co nového?My jedeme v pondělí do porodnice na monitor, tak jsem zvědavá jak dopadneme a v úterý opět hurá do poradny k naší paní doktorce.Měj se krásně :grinning:
8. srp 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky,kdepak jste?já od rána strhávám tapety.tak si ted jdu dát trošku oraz....kafíčko a asi něco upeču,abych u toho odpočívání moc nezlenivělaaaaaaaaaa a pak půjdu zase pokračovat.

Klaruska: psala jsem ti IP.na icq jsem stááále.tak se objev
9. srp 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky už jsem v Liberci.
kacm - ještě jednou veliká gratulace aq přání všeho nej nej nej Tobě a celé Tvojí nové rodince. hlavně ať se to Danečkovi srovná a zahojí samo a rychle.

nešel by někdo v týdnu na kafčo?
10. srp 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ani já bych šla, ale jsem do konce týdne u rodičů.. tak třeba později. Ráda bych vás viděla, tak se můžeme domluvit.
Jedna praktická otázka, myslíš, že by šlo zkloubit šátek a ještě dítě v kočárku?
10. srp 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sluníčko, no zatim se nikdo nehlásí,, tak to třeba dopadne příští týden :wink:
myslíš miminko v kočárku a Mikuldu do šátku? já myslim, že by to šlo, jsou třeba i úvazy na záda. My, pohříchu, moc šátek nepoužíváme, protože využívám toho že v kočárku zatim dobře spí. Ale i to už začíná mizet :slight_smile:
10. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani myslím to opačně, mimi v šátku a Mikša v kočáru případně pěšo.
10. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už to moc teďka nemyslí :sweat_smile: to by určitě šlo :grinning:

tady jsou nové fotky z prázdnin u prababičky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=142451
10. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se hlásím :dizzy_face: včera sme přijeli z dovči.. :grinning: jsem tak ráda že jsem už doma...stále 2v1 :unamused: :dizzy_face: no jsem zvědavá kdy mi porodíme....termín máme za 6 dní ale vůbec bych se nezlobila kdyby vykoukla už ted a to nás paní doktorka strašila že porodíme jeste v červenci :angry: :grinning:
kačenko tak co?Jak to jde a malím...??? :dizzy_face: až budeš mít čásek tak se ozvy aspon na minutku na ocq ju?!a na fotečky se těšímmoooooooc :dizzy_face: :dizzy_face: tak se všici opatrujte :dizzy_face:
11. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se konečně utrhla z toho koloběhu a mám v albíčku našeho uzlíčka Danečka...... :grinning: ještě jednou moc děkuju za gratulace....... :dizzy_face:
11. srp 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci Dádulka j nádherné miminko,tak at Vám roste jenom do krásy a dělá vám jen samou radost.ještě jednou mocinky,moc gratuluju.Už se nemůžu dočkat a toho našeho Cipíska.tak se oba opatrujte a až budeš mít momentík,tak dej o sobě vědět.dej malému za mne pusu na čumáček.je to nádherné miminko.papa
11. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to teda jinak vypadá s tím srazíkem?sejdeme se nějak?nebo jo? :wink:
11. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
anakonyes: tak sem ti mrkla do albíka.fotečky jsou super a malej je fešák.Taky pac a pusu na čumáček... :wink:
11. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... nestíhám :grinning:

Kac gratuluji k Danečkovi ... páni úplně jsem valila oči, že už se narodil... no jo však ono to pěkně utíká... Vendulce už bude měsíc... děsně to letí...
11. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem ještě Klarus napsat nějaké info z porodnice, ale fakt nezvládám... a koukám že tu už tři dny nebyla... že by si už také jela pro svůj uzlíček do porodky? :wink:
11. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak vůbec se nic neděje-zrovna dneska jsme byli v porodce na natočení monitoru, tak nás pochválili a paní doktorka řekla, že to může být i dříve-termín máme příští sobotu-zítra jdeme k mojí gynekoložce do poradny, tak jsem zvědavá co nám řekne.Manželův děda nám řekl, že se mu zdálo, že se malý narodil 18.8. a moje mamča zase říká, že to bude na její svátek 15.8., tak jsem zvědavá kdo to trefí.Hlavně aby vše dobře dopadlo.
Ty se opatruj a ať ti holky hezky rostou,pak se sejdeme s mrňouskama a podrbeme osobně.

kacis já myslela, že jsi už v porodce, když jsi se tak dlouho neozvala.Psala jsem do IP, tak ani nevím jestli jsi na to mrkla-papisa už má Ondráška :wink:
11. srp 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kleruš promin nák sem na to zapoměla ale neboj papiša mě hned ten den psala sms že se ondra narodil :dizzy_face: a že je pěknej macíček...to se musí nechat ...asi půjde už zítra domů...já už chci taky... :dizzy_face: :sweat_smile: ve středu jdu na další monitor a na prohlídku tak sem zvědavá co mě řeknou...já už chcí rodíííííít :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Klarus, jsem si tě přivolala :grinning: Písnu večer, čekám, že se Anička každou chvíli vzbudí a bude chtít svačinu... Vendulku mám hozenou přes rameno a čekám, až si odříhne... moc jí to nejde... tak doufám že to pak nepůjde i s mlíkem... :confounded: Anička vůbec neblinkala, zato Vendulka je přeborník... :frowning2:
11. srp 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek