• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Gratulujeme Kacisce a malé Verunce přejeme do života hodně zdraví, lásky a štěstí! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to už je druhá gratulace co dnes píšu, dneska v noci porodila moje švagrová holčičku, takže Matýsek už má druhou sestřenici :slight_smile:
jen nevim kdy je uvidí, je to daleko a taky musím probrat s mudr. ten zákaz styku s dětma. :confused: proto se taky trochu bojim jít s nim do babyboomu, když jsem viděla tu koncentraci dětí tam... nejradši bych někam ven. jenže kdoví jaké bude taky počasí :wink:

takže kdo může ve ČTVRTEK ??? já :sunglasses:
14. srp 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, já jsem pro ČTVRTEK..
14. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace Kacisce k Verunce, oběma hodně zdraví, štěstí a lásky do života!
Jsem zvědavá kdy budeme přát Klarusce :wink: !Už se to blíží co? :slight_smile: Klarusko tak hlavně rychlý a pohodový porod a zdravé mimčo!!!!
Any mě se taky hodí čt, snad by mělo být líp, počásko má být od zítřka do po nic moc, pak se to má zlepšovat, ale je to pořád dost dlouho dopředu a počasí je vrtkavé :grinning: . Líbilo by se mi to taky venku, ten Růžodol je pro děti super, ale zas pro těhulky je to asi daleko, takže opravdu lepší někde ve městě.
14. srp 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pro ČTVRTEK :wink:
14. srp 2008 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak co?už se ví kdy a kde se sejdeme???
14. srp 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mne je úplně jedno který den.Já můžu v podstatě kdykoliv během týdne. :grinning: takže až bude rozhodnuto,tak dejte vědět a já dorazím...
14. srp 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK bude to čtvrtek teď ještě kdy a kde :grinning:

byl jste někdo v poslední době v babyboomu? je tam i o prázdninách tak hodně plno jako v zimě?
14. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já hlasuji pro ODPOLEDNE a někde pěšo od města, jinak jedno kde..
14. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá čtvrtek je fajn,ale kde a v kolik?Taky jsem pro odpoledne :wink: :wink:
14. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak ve čtvrtek odpoledne by to šlo,máme s Vítkem od dvanácti plavání,tak to stihnem a v kolik hodin?Dejme tomu ve dvě?Nebo dýl?Nevim,jak vám dětičky spinkají.Do boomu chdim docela často,zrovna ve středu tam máme babinec s kamarádkama,tak můžu zamluvit stoly?Teda pokud se rozhodnete pro tento podnik.Je to tam jak kdy.Někdy plno,někdy prázdno,je to sázka do loterie,nikdy nevíš,kolik mamin se rozhodne tam jít.
14. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem 2h by to mohlo být dobré, aspoň pro nás :sunglasses:
14. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtvrtek souhlas, ale my odp. spíme většinou tak do 15-15.30, pak sváča, takže my se dostanem do mesta tak nejdřív kol 16-16.30h.
14. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže je čtvrtek pevně stanoven???paráda a v kolik a kde..já vůbec nevím,kde je ten baby boom
15. srp 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nono,koukám žádné radikální změny,jak to vypadá s časem? Už vím,kde je ten baby boom.Kacm mi poradila.Jen mi teda někdo písněte,kde se sejdemeeeeeeee
16. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně v kolik...
16. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu se řeší srazík... Nám teda zítra přijede na 14 dní babička z Moravy, ale myslím, že to jedno odpoledne bez nás zvládne :grinning: ... navíc tu má dvě další vnučky, tak se ráda s holčičkama připojím... :wink:
16. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,taky bych se ráda připojila,ale termínek nám už klepe na dveře :wink: musíme porodit do soboty 23.srpna, kdy máme druhý termín a doktoři z dia poradny nechtějí abych přenášela-u nás v rodině dokonce uzavřeli sázky, kdy se malej narodí, kolik bude vážit a měřit, tak jsem zvědavá :grinning: Vy si ten srazík krásně užijte a doufám, že až bude příští, že se tam budu moct s Váma osobně setkat už s mrňouskem :grinning: a koukjet udělat aspoň pár foteček :wink:
17. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Klarus já jsem fakt ostuda, slibuju ti už takovou dobu zážitky z porodnice a pořád nic...
Tak to zkusím sepsat teď, než se holky vzbuděj, už spinkají obě asi tři hodiny... :slight_smile:
17. srp 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlus, když to nepůjde, tak to nepůjde-to neřeš-dětičky jsou důležitější a my to tam taky nějak snad zvládneme :wink: zvládli to i jné páry, tak proč né my???Ještě si doma s manžílkem nacvičujeme dýchání a funění, cestu do prodky už máme taky krásně zajetou, tašku sbalenou, tak to může už klidně přijít :grinning:
17. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do porodnice jsem dorazila asi kolem šesté ráno, s tím že doma jsem měla kontrakce nejprve po šesti minutách, pak jsem si dala vanu a nastoupily po dvou, pak se to trošku zklidnilo a vyjížděli jsme s tím, že jsou po čtyřech... jenže cestou do Jablonce jsem měla pouhé dvě slabé a po osmi minutách... když jsme dorazili k nemocnici, byla jsem normálně jak to říct slušně... nasr...., že tam budu za blbku, která ani nepozná, kdy rodí, tak jsem vylezla z auta, že se půjdem projít a uvidí se, kontrakce se dostavila, tak jsme vyrazili na příjem... na monitoru samozřejmě opět skoro nic, ale doktorka rozhodla, že si mě tam už nechají... takže jsme šli pro věci a v sedm jsem byla přijata na porodní sál (ten s tou vanou :grinning: ) a sestřička mi hned udělala klystýr, pak už se kontrakce zase rozjely a už byly podstatně bolestivější, v osm mi píchla vodu a od té doby jsem se už ze sprchy snad nehla... kolem deváté jsem měla dost divný pocit, že musím tlačit, ale tušila jsem, že je ještě moc brzo... porodní asistentka mě teda prohlídla, ale ještě jsem byla málo otevřená, tak mi píchla něco na uvolnění... Zase jsem odkráčela do sprchy, kontrakce byly dost silné, takové jsem měla u Aničky až půl hodiny před tím, než se narodila, teď nastoupily docela brzy a interval co dvě minuty, takže jsem byla pěkně vyřízená... U Aničky jsem měla silné křížové bolesti, takže jsem tentokrát měla přání rodit v jiné poloze než v pololeže na zádech, to jsem po celé těhu kategoricky odmítala... Když mě snad kolem půl jedenácté asistentka opět prohlížela a byla jsem už dost unavená a byla mi zima, takže už odmítla se kamkoliv stěhovat a zůstala jsem na lůžku pod peřinou :grinning: ... když už jsem měla začít tlačit, tak se mě ptala, jestli chci jít na stoličku, tak jsem s díky odmítla, fakt jsem byla dost vysílená a řekla jsem, že to miminko prostě porodím na lůžku a v poloze na zádech ... porodní asistentka byla fakt super a skvěle mi poradila, že tu bolest prostě musím přetlačit... a najednou to nebylo tak hrozné... i když jednou na mě prý manžílek musel použít "hrubé násilí" jelikož jsem se při kontrakci úplně prohla do luku, ale na opačnou stranu, než by bylo pro porod potřeba... ale jsem ráda, že tam byl, moc mi pomáhal (když jsem s sebou flákla ve sprše, protože mi utekl balon... pak jsem ho to sprchou ještě celého zlila, protože mi vypadla z ruky... :grinning: ...) No Aničku jsem při porodu vůbec necítila, ale také mi ji porodní asistentka musela pomoct vytlačit zatlačením na břicho... Vendulku jsem cítila pořádně, však také měla o čtvrt kila víc a měla podstatně větší hlavičku, ale vytlačila jsem si ji sama... :slight_smile: hned po porodu mi ji dali na břicho a to byl fakt krásný pocit... Vendulka se narodila v 11,07, takže to bylo i docela rychlé... aspoň mi to tak přišlo...
Myslím, že jsem si u toho také pěkně zakřičela, takže jsem se pak všem omlouvala, ale ujišťovali mě, že to bylo v pohodě... tak nevím, jestli to náhodou neříkají všem :grinning: ... každopádně na porodním sále byli všichni fajn... rodil mě doktor... jméno fakt nevím, musel mě nastřihnout, šití teda není moc fajn zážitek, ale myslím, že to udělal dobře, seděla jsem od začátku úplně v pohodě...

Sestřičky na šestinedělí byly zlaté... na to, že byla porodnice napráskaná, byly milé, ochotné, jak ty ženské, tak dětské... hluboce před nimi smekám, protože tam měly fakt fofr... a zvládaly to s úsměvem...

Když jsme odcházeli domů, tak jsem na jedné ruce nesla Vendulku, za druhou vedla Aničku a potkali jsme porodní asistentky, co byly u porodu, tak prý jestli si do třetice přijedem pro chlapečka... :grinning: no i když tam byli všichni moc fajn, tak to už přenechám jiným... :grinning:
17. srp 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, ještě, že jsem si to před odesláním zkopírovala, normálně mě to odhlásilo, to by mě asi trefilo, kdybych to musela psát znovu... (ono se mi to totiž už jednou stalo, že jsem to napsala, ale než jsem to sesmolila, tak mě to odhlásilo a text v háji... a tak mě to vytočilo, že jsem odmítla to sepisovat znovu... a to píšu všema deseti a myslím, že i docela rychle...)
17. srp 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlus moc díky, seš zlato :grinning:
17. srp 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co už máte po porodu prosím o pomocccc.Někdo mi říkal,že prý se ve všech porodnicích platí za porod nekřestanský peníze.prý snad něco kolem 5000 Kč.je to pravda???docela mne to zarazila.za každý den v porodnici 60 kč a ještě za porod?to abych si to odrodila doma sama bude.... :angry:
17. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,můžu se k vám přidat? :grinning:
17. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe003: za porod neplatíš. Jen pokud chceš někoho mít u porodu tak 500kč(alespoň v Jablonci) a za den v nemocnici 60kč,aspoň už nemusíš platit za malé.
17. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe, za porod jsem neplatila nic... jen za přítomnost manžela, to bylo 700 Kč.
17. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo: no jasnaška přidej se k nám....

holky moc děkuju.fakt mne s tim máti vyděsila,že prý 5000za porod.to bych fakt začala uvažovat o porodu doma...Manžel semnou u porodu bude,takže s tim počítámmmmm,ale tohle mne fakt vylekalo.No holky moc díky jste zlatíčka.přeju všem dobrou noc :grinning:
17. srp 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jablo, tak v Jablonci už podražili... my platili 700,- teď v červenci...
17. srp 2008 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! Zdravím Jablo,, vítej mezi náma :grinning:

Takže viz srazík - ČTVRTEK . kvůli nestálému počasí - BABYBOOM - a čas 15:30 ????

čekám připomínky a návrhy :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

Viono, můžeš to kdyžtak opravdu zamluvit prosim prosim? :slight_smile:
18. srp 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se hlásíme, že bychom dorazily... i když Anička občas spí pěkně dlouho, ale nějak to sfouknem... :wink:
18. srp 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek