• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj Viono,
my jdeme na tu kontrolu až zítra-tak ti teď bohužel neporadím, ale třeba se tam potkáme. Myslím, že my tam půjdem úplně zbytečně, když stejně nebudeme očkovaný na 3.měsících, ale co, mám to pár metrů...Prý jde jen o nějakou kontrolu, jak to vypadá. Musím letět k doktorce, tak napíši kdyžtak ještě večer.
25. zář 2007 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek maminy, tak dneska mi to v práci musím říct docela utíká, zítra jsem si udělala volníčko, tak se asi pojedu podívat do IKEI...zuzkaex: Bingooó poznala jsi mě hned na první trefu, já tě poznala hlavně podle jména a pak podle té fotečky, je pravda, že já jsem na fotce inkognito, je to fotka z letošní mé vysněné dovči, takže jsem tam docela z dálky i když jsem se to pokoušela více upravit a přiblížit...dívala jsem se na fotky ze svatby a musím říct, že bych tě už ani nepoznala hrozně jsi se změnila, opravdu moc krásné fotky a vše dokonale sladěné...šaty, kytka, účes no prostě moc hezké!
Dlouho jsme se neviděli, tak už bych tě fakt asi ani nepoznala, já jsem za posledních 6. let hodně cestovala u mamky už nebydlím 3 roky pořídili jsme si s přítelem bydlení, takže dva roky rekonstuování a zařizování, ale k mamče jezdím každou volnou chvilku, to víš, je jí smutno, když se jí jediná holčička odstěhovala :dizzy_face: Terezka je krásné jméno, také se mi moc líbí. Jinak to cvíčo v nemocnici je prý super, chodila tam moje kamarádka a hodně si ho chválila... :grinning:
25. zář 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ECHO....jsem u zdroje v Hyperce vyprodávají loňskou kolekci kojeneckého zboží, tak mají velké slevy např.kalhoty z 299Kč na 28Kč zateplené ze 499Kč na 98Kč velikosti od 68 do 108 šatičky za 98kč za 48Kč capáčky,bodýčka,trička...fakt velké slevy... nedívala jsem se na vše jelikož jsem pospíchala zpátky, čekám na dodavatele, takže chce to asi co nejdříve...páček
25. zář 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm teda to je super echo:slight_smile: asi se tam vypravím! Jsem taky pro sraz, jen by se měl někdo ujmout organizace :grinning:
25. zář 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm: tak to je super, že jsme se aspoň takhle potkaly. Občas jsme se vyděli v autobuse, ale co jsme autíkem vybavený tak ani to. Tak až zase pojedeš za mamkou tak se zaraž. My si pomalu předěláváme hořejšek baráku. Už by si to tam asi ani nepoznala. Jinak děkuji za pochvalu - myslim svatebních foteček.
viono: děkuji k tomu cvičení. Zajdu se tam podívat na rozvrh a pak vyrazim cvičit.
Dneska jsem měla doma známou s oblečením po její 11 měsíční holčičce. Tak jsem si tak trochu rozšířila už celkem slušnou zásobu oblečení.
Pro sraz jsem taky :wink:
25. zář 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já se musím vykecat,páč ten náš zbojník mi dneska dává :cry: pořád kňourá a brečí a pořád něco...ach jo.
Jinak prstíky si taky cucá,ostošest :unamused: Snad mu to nezůstane,dudlík na to nezabírá vůbec a hračky jen na chvilku...prostě prsty jsou prsty,dneska ráno si na to půjčil i můj :sweat_smile:
Vítám a zdrávím všechny nové... :wink:
kacm-to jsou super slevy,škoda,že nebyli už včera nebo jsem je neviděla :frowning2:
25. zář 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidula:o těch slevách asi moc lidí neví, jelikož jsou ty zlevněné věci zašíté v normálním nezlevněném sortimentu zboží na gondole(na stojanu)musí se to řádně projít a pokoukat :grinning: já jsem si tam dneska koupila suprácké kalhotky vel.74 a pyžamko... :dizzy_face: i když by se to asi dopředu kupovat nemělo :unamused:
zuzkaex:JJ občas jsme se v buse viděli, ale už je to také nějaký rok,auti jsem si také pořídila, jelikož ta doprava dvacítky k mamce a do práce byla už šílená, hlavně nejsem na ničem závislá... Určitě až zase pojedu za mamčou, tak se ráda stavím. Koukala jsem, že je váš baráček nějak zrekonstruovaný tedy viděla jsem ze strany nějaké nové menší okýnka a velké okno je z bývalého tvého pokojíčku. Asi bych to už opravdu nepoznala, nemáte nového pejska?
25. zář 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

viono-ptala jsem se doktorky na tu kontrolu očkování TBC, prý to neposílají všem, ale netuším, podle jakého klíče vybírají. Každopádně tam prý máme jít, když nás pozvali.

pidulo-v sobotu a včera jsem koukala na Vyvolený. V so jsme nechápala ze story Veronika a Dan a ty jejich scény a včera jsem koukala jak blázen co se tam děje, jak jsou všichni psychicky zdeptaný. Fakt sranda. :grinning: :grinning:

Kacm-slevy jsou vždy super, škoda, že se do Hypošky nedostanu :frowning2: -ale my jsme plně vybaveni z Mimibazaru-to je prostě mor. Jen marně všude sháním jakékoliv tmavě modré zimní capačky ve vel.: 3, všude mají max. 2 a to se do toho Davča v zimě nevejde :angry:
Jo a dneska toho Otesánka zvážili a má na 3.měsících 6,7kg :astonished: , vedla nás měla známá 5.měsíčního klučíka a vypadali váhově skoro stejně. On nás opravdu za chvíli sní!!!
Srazík by byl fajn-v ZOO jsou dost velký prostory, tam se vejdem, akorát nevím, jak tam nahoru dostat trojkolku nebo co třeba ten BabyBoom Café...?
25. zář 2007 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vondrovko nazdáááár!!! :grinning:
Holky díky za rady ohledně cvíča, jenže teď dělám do 5ti :angry: uvidíme
Mám rýmu, pěkně mě to deptá, naprskali na mě v práci, jen co jsem se tam vrátila... doufám, že to bude bez následků. Na kontrolu jdu příští úterý a do tý doby budu jak na trní :confounded:
mějte se krásně a pozdravujte mimísky :dizzy_face:
25. zář 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy:To ti věřím, že to je mor :grinning: já se dívám po věcičkách a vše co patří k mimískům už tedˇi když ještě ani nečekám :unamused: Jinak co jsem to v Hyperce stačila dnes zkouknout, tak tam nějaké růžové a tmavě modré capáčky měli za 28Kč zlevněné ze 199Kč, ale nevím zda byli zimní... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vel.také nevím....
Jdu do hajan dobrou noc....
25. zář 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: Myslim, ze to babyboom cafe by bylo fajn. Je tam bezbarierovy pristup a kocarky se tam vejdou.Chodim tam cvicit s malym a tak se muzu orientacne zeptat na rezervaci. Zitra tam jdu, tak to zkusim :wink: a pak se muzem dohodnout.A v Zoo nevim, tam se kouri ne. Nemam nic proti kurakum, ale ... Jsem taky nejaka nachcipana, tak doufam, ze nebude tak hrozny. Snad to Mikulasek nechytne. Kacm jedes do Ikei, taky se tam chystam, maji zase nejake nove zbozi. A v Kice jsi nebyla? Ma to byt jako Ikea,tak by me to zajimalo.Obdivuju te, ze se dokopes takhle brzo do hajan. Ja toho nejsem schopna. A to mi malej spi uz od 19H. No jdu se vykoupat a zkusim taky jit na kute :sweat_smile:
25. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme se právě vrátili z města domů,byla jsem s Vítkem na tý kontrole po očkování,nedalo mi to,ale má to v pořádku,tak jsem ráda,sestřička prohlásila,že prý je Víťa celá maminka,tak jsem byla polichocena :sweat_smile: jen jestli to neříká všem mamkám,aby je potěšila :wink: Koukala jsem,jestli tě tam někde neuvidim Lendy,ale asi ne,schválně jsem tě zkoukla včera v albu i tvůj kočárek,abych tě kdyžtak poznala,ale asi jsme se minuli,já tam byla až ve třičtvrtě na deset.
Pak jsme jeli na nákup do Hypernovi,mimochodem díky za tip Kacm,nakoukla jsem i do kojeneckýho a hned jsem koupila dvoje kalhoty,trička a capáčky :wink: :slight_smile: tak mám radost z toho hypervýhodného nákupu.A jak bylo v Ikee,nevíte,jestli se dá přes net objednat jejich nový katalog holky?Chtěla bych tam prckovi pořídit pokojíček.
Včera jsem byla posedět v tom babyboomcafe a jsem nadšená,to je přesně podnik pro maminy jak vyšitej,už jsem se rozhodla,že tam budu chodit s malým na cvičení s rodiči.A mám zase tip na cvičení pro těhulky:jóga pro těhotné-ve čtvrtek od16:15-17:15,mám pocit,že jedna lekce stojí 80kc,ale nevim,jestli se tam musí dopředu objednávat a pak je tam nějaký tanec rodiček,ale to přesně nevim,co si pod tim představit,ale asi to bude taky pro těhule-v úterý od 11:00-12:00.Jinak je to tam moc pěkný,přebalovací pult,docela dost místa,výborný bezkofejnový kafe,pro mě,coby kojnou ideální :grinning: kdo tam už byl,určitě mi dá za pravdu,tak bych byla taky pro udělat ten sraz tam...co?Tak čus :slight_smile:
26. zář 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky se k vám přidávám. Bydlím rok v Jablonci.Manžel dostal po vejšce peknou práci v Liberci tak jsme se sem přistěhovali. v září jsme meli svatbu a jsem tehotná. V 14 týdnu :slight_smile: Chtěla bych chodit na cvičení pro těhotné, můžete mi doporučit něco v Jablonci nebo Liberci? děkuji mooooooooooc :slight_smile:
27. zář 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat, bydlím kousek od Jablonce a snad se nám to teďka povedlo, dnes jsem objevila // :slight_smile: Taky bych chodila do JBC na nějaký cvíčo......
27. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zjistila jsem že vBerušce. WWW.studioberuska.cz je cvičo pro těhotne. Každá čtvrtek od 17.30. Asi budu chodit. Je to kousek od nadraži, ulice nadražni.A ve středu je v hadraku v Liberci.
27. zář 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vítam nové holčiny,
tak to cvičení je o několik příspěvků výš:
LBC - cvičení pro těhotné:
Hadrák - http://www.fithadrak.cz/
Nemocnice - myslím, že dost o tom napsala viona
BabyBoomCafé - http://www.babyboomcafe.cz/

Berundo a ostatní těhulky, už víte, kde budete rodit? Jestli Lbc nebo Jbc?

Viono: my jsme byli na té kontrole hned jako první, jelikož jsme museli stihnout do 8.00 odběry, tak jsme to vzali při jednom. Bylo tam po nás dost mamin, tak jsem taky koukala, jestli alespoň podle té fotečky bych tě nepoznala..
K té Ikee, katalog se bohužel objednat nedá, což je škoda, ale mají docela dobře udělané stránky. Jinak v Kice jsme byli a pro mě tedy nic moc, přišlo mi to daleko dražší než v Ikee a jen velmi málo věcí mě tam zaujalo.

Bertíku, kde jsi, dlouho jsi tu už nebyla. Co Kačenka, už jí budou 3.měsíce, tak už je to lepší s tím pláčem? :wink:

U nás nic nového, mám radost, že jsme se konečně zbavili anémie a Davídek si konečně dokáže vyrábět červené krvinky sám. Už vydrží zase o pár chvil déle pást koníčky (musí mít ovšem náladu :grinning: ) a taky začíná objevovat, že se dají cucat ručičky-tak to mám radost asi jako vy všichni ostatní :unamused:

anakonyes-já byla v těhotenstí hodně nachcípaná asi 3x, nejhorší bylo, že jsem si nemohla vzít nějaký pořádný prášek, takže se mi to pořád vracelo a nikdy jsem to úplně nedoléčila. Tak doufám, že budeš mít jen rýmu a že to bude brzy O.K.

Sraz: tak místo by jsme měli, myslím tedy ten Baby Boom Café, tak ještě nějaký termín a kolik by nás bylo...tak pište holky...
27. zář 2007 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer... :wink:
Vítám a moc zdravím nové těhule.Jé holky já vám tak závídím,když si na ten pupek vzpomenu... :grinning:
lendy,to je moc prima,jak se to Davídkovi lepší...uplně mi poskočilo srdce.Fakt jak se říká,že je to jiný když má člověk svoje dítě,jak to víc prožívá jiné děti.Když jsem viděla teď v tom pořadu na nově-112-jak hořelo v bytě a tam paní s ročníma dvojčátkama...když si představím jak jsou ty miminka bezbraný...chjo. :frowning2:
Já bych se taky zůčastnila srazu :wink:
No nic jdu čučet na vyhulence :grinning: :grinning:
Holky mějte se krásně.Snad se nám to počasí malinko vylepší...pápá
27. zář 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: Tak vidim, ze je spoustu zajemkyn na ten sraz :slight_smile: Vcera jsem byla s Mikulaskem cvicit v Babyboom cafe a ptala jsem se na rezervaci. Tak je to tedy mozne a asi i lepsi, kdyz nas bude tolik. Maji tam pauzu mezi 12-14hod., ale kdyby jsme si to vyslovene prali, tak by to slo i v teto pauze. Podle meho nazoru je ten den dost dlouhy a neni treba tohle vyuzit. Tak a ted staci jen den a orientacni hodinu. Co rikate na pondeli 8.10. nebo to je moc brzo. Potrebujete vic casu si to vse promyslet :astonished: Tak se moc tesim a snad se brzicko domluvime.
27. zář 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem ráda, že se tu i těhulky rozrůstáme :wink: Ve čtvrtek jdu na diabettest, sestřička se divila, že až tak pozdě jsem ve 27 tt. Tak nevim jestli mi pan dr. něco zameškal. nemáte někdo zkušenosti s porodnicí ve Frýdlantě? Můj Dr. je Fr. tak nevim zda rodit v Lbc nebo u něj. Jsem rádá, že Vám mimíska rostou a dělaj pokroky...jsem tak zvědavá jaká Terezka bude a jestli to budu všechno zvládat. Každopádně se těšim :grinning: Jinak souhlasim s Vámi, že nakupování je mor. Terka ještě není na světě a já mám výbavičku pomalu na celý rok. Už jsem si zakázala chodit do jakýchkoliv krámků :frowning2:
28. zář 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravim všechny nové těhulky,hned jsem si taky vybavila,jaky to bylo,když jsem Vítečka čekala,jak mi rostlo břicho a když začal kopat,jojo,bylo to hezký,užívejte si to holky,hlavně,ať jste vy i miminka vpořádku.Taky jsem si říkala,jak to budu zvládat a pak je do toho člověk vhozený po hlavě a zvládá to,ani neví jak :wink:
Ten diatest ti Zuzko nezávidim,ale dá se to vydržet,hlavně si vem s sebou vodu,ať to sladký můžeš zapít a časopis,dvě hodiny jsou dlouhý,ve 27 tt to máš ještě dobrý,moje kamarádka tam byla ve 37tt a vypadala tam mezi těma maminama s malýma bříškama jak exot,už se valila jak koule :grinning: O Frýdlantě jsem toho moc neslyšela,takže nemohu sloužit.
K tomu srazu,mě se to zrovna toho osmýho nehodí,ani devátýho,ale pak už je mi to fuk,podřídim se,takže klidně středa desátýho?Třeba ve dvě,hodilo by se vám to?Nebo čtvrtek,pátek?Co holky?
Lendy,s tim Davídkem je to fajn,mám za vás opravdu radost.
V Kice jsem byla jen jednou,loni a taky mě tam toho moc nezaujalo,ale na Ikeu jsem vysazená,jsem schopná tam být klidně půl dne,hlavně ty doplňky a tak,no ale teď se tam ještě asi dlouho nedostanu,s Vítkem bych si to asi moc neužila,počkám,až povyroste :slight_smile: Tak hezký den všem :wink:
28. zář 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je fajn, jaké vám dělají miminka pokroky. Nám těhulkám taky, že jo, aspoň ten náš klučina kope čím dál víc :slight_smile: . Zuzko, taky jsem byla na diabettestu ve 27 tt, taky se divili, ale asi je to v normě. Taky mám dr. z Frýdlantu, tak s největší pravděpodobností, pokud nenastanou komplikace, bych ráda rodila tam. Už tam mám zkušenost, sice před 8 lety, ale nemůžu si naprosto na nic stěžovat a od té doby to tam ještě vylepšili. Kamarádka byla v obou porodnicích a říkala, že lepší je Frýdlant. Jediná nevýhoda jsou společný sociálky, ale to se dá přežít, rozhodující je milý a profesionální přístup, je to tam takový rodinný. Teď o fr. porodnici psali v zářijovém čísle časopisu Maminka-jsou tam i fotky, tak na to jukni. :wink:
28. zář 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku: děkuji za tip. Něco málo jsem slyšela a jak říkáš je to v tom personálu. Když tam jsou ochotní a milý lidi tak je hned všechno hezčí. Časopis Maminka si určitě koupim - pokud ho ještě budou mít na stáncích.
Jinak děkuji za rady k diabettestu. Sestřička říkala, že tam budu 2 hoďky tak ať si vezmu něco na čtení.
Ikeu taky zbožňuju jen už nemám kam co dávat. Zatim bydlíme v podstatě v jedný místnosti + koupela a kuchyň. Manžel má za úkol do porodu dodělat obývák, ale nevim jestli se toho dočkám :frowning2: V kice jsem byla a byla jsem hodně zklamaná s Ikeou se to nedá srovnat. Ani jsme tam nic nekoupili.
28. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro zuzku,
názory mamin na Frýdlant, na obou stránkách jsou i názory na Lbc, Jbc:

http://www.aperio.cz/porodnictvi/pruvodce-porodnicemi/porodnice.shtml?x=179805#disc

http://www.rodina.cz/scripts/porodnice/porodnice_detail.asp?id=53

a Maminka má i svoje stránky, jen tam není aktuální číslo:

http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?pgid=608
28. zář 2007 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj holčiny,
já to nevydržela.....sem si totiž dala sama sobě zákaz sem denně chodit. No vysvětlení je jednoduché - jednak manža nadává, že jsem závislák ( jo ještě na MMB, že :grinning: ) a pak sem na sebe taky naštvaná, že místo serfování po netu bych si mohla raději číst nebo tuhle mi net nešel, tak jsem se vrhla na pečení...ale holky, nejde to vydržet :dizzy_face: .

Lendy - to je supeeeeeeer, že Davídek se tak lepší :slight_smile: . To je paráda. Jooo, a s tou váhou - no je to kus chlapáka!!! My vážíme 5,25 kg. A palec - nás ňákej palec nezajímá, my jedeme celou pěst. Lendy, pomooooc, s tím pláčem se to nelepší vůbec :frowning2: . Včera večer jsem si poplakala i já...u nás je to prostě takhle - ráno je Kačka nejbožejší, mluví, furt se na nás směje, prostě k sežrání. To se kolem deváté mění a začíná brečet - to jsem zjistila, že chce usnout a samotný ji to nejde, takže to většinou skončí u prsa :confounded: ( nekomentuji :angry: ). To usne tak na půl hoďky. Pak je chvíli hodná a začíná pláč nanovo, takže se oblíknu, jí a mažeme ven - tady spinká tak od 12 do 15. No a okolo páté šesté začíná být znovu protivná, po šestý je už řev až do koupání ( sedmá hoďka). Koupání nás baví, ale když ji vytáhnu tak je to masakrální řev než dostane prso a spát...a tak je to denně. Přes den neudělám nic - jako že bych si uvařila, vytřela nebo tak nehrozí. Protože i když je Kačenka hodná, tak vyžaduje furt pozornost...no jo, každej mi říká, jak se to po 3 měs. změní...si myslím, že to nebude náš případ,ale uvidíme.

Sem se docela dost vykecala, ne :sunglasses:

Jinak srazík schvaluji a je mi jedno kdy. Baby boom je super, chodím tak s kamarádkama skoro každý čtvrtek a je to tam super ( hlavně hrozně milé servírky ). Ale jestli to jde, tak bych prosila tak okolo tý druhý hoďky, páč to Kačka ještě spinká :grinning: .

Holčiny čekatelky - moooc si to těhotenství užívejte, páč je to nádherná doba, já na to hrozně ráda vzpomínám. Těhotenství je jen o vás, až mimi přijde, tak vy půjdete stranou a každý se bude už zajímat jen o miminko ( ale chápu, že už to chcete mít za sebou, to já chtěla taky :dizzy_face: .

No už bych to mohla ukončit, ne??? Tak Gute Nacht, já se jdu postavit čelem k žehlícímu prknu, páč tam na mě koukaj asi 4 várky prádla...paráda :sunglasses:
28. zář 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Zdravim vsechny maminky stavajici a nastavajici a taky snazilky :wink: Dik za reference o Kice. Tak to se na to vyprdnu a pojedu jen do Ikei. Skoda casu.Potrebuji jen nejake drobnosti, takze to bude rychli :grinning: , ikdyz znate to. Mikulasek taky nema rad obchody a tak bude hlidat manzel. Dlouho ho nevidel, tak at si ho poradne uzije. To byl dnes osklivy den, ze. Nedalo se jit poradne ven, snad to bude lepsi. Nebo z toho zesilim a budu mit navrh 20 kg. Zuzkaex: ten test ti nezavidim, ale da se to vydrzet. Je blby, ze tam musis ty 2h zustat, tak si aspon prectes ranni tisk.
28. zář 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně mám dnes více času:

zuzkaex: ten test na cukrovku, to byla pro mě nehezká zkušenost, kámoška mi vyprávěla, jak je ten čaj hnusný a že se ji po tom udělalo špatně, tak jsem z toho byla taková rozpačitá. Čaj jsem v klidu vypila, ještě jsem si říkala: co na tom měla, vždyť to není tak strašný. Odešla jsem do čekárny a do 5min. jsem tam šla k zemi, jak se mi udělalo blbě, takže jsem tam skončila u sestřičky na lehátku, ale prý se taková reakce na ten přeslazený čaj občas stává. Samozřejmě, že jsem pak z toho měla hrůzu, jestli je vše O.K., ale vše bylo v normě. Nechci tě nějak strašit, ale prý se to stává a já z toho byla dost vyděšená, tak kdyby náhodou....

Bertiku, počkej, Kačenka si to zlobení vybere teď, když je malinká a pak bude zlatíčko, což mi ostatní o klukách myslím říct nemůžeme, to bude čím starší, tím větší éra. U tebe asi to, že jsou holčičky hodňoučký moc neplatí, viď? My už máme úplně na hodinu každý den stejný režim a Davídek pláče jen když chce jíst, chce čistou plínku nebo se mu nechce cvičit a samozřejmě oblékání-to je kapitola sama pro sebe. Ale uvidíš, že to bude lepší, musí to být lepší!!! Obdivuju tě za ty nervy, musí to být opravdu těžké to vydržet, ale ty to zvládneš, uvidíš a Kačenka ti to jistě brzy vše vynahradí.
A s tou závislostí na netu, tak u mě to je tak, že několikrát denně sjíždím MMB, Koníka a Aukro, pořád dokola a manžel taky nechápe, co tam furt vidím... :grinning: Také se snažím to nějak omezovat, jenže je to těžký....Na Koníkovi najdu spoustu informací, člověk si tu pokecá o těch svých zlatíčkách a nebýt MMB, tak nevím, v čem by Davídek chodil :grinning: A na Aukru se mi zase bezvadně prodávají věci z kterých už jsme vyrostli. Tak to prostě nejde to pořád nesjíždět...

Vondrovko, Kika je fakt o ničem, Ikea je proti tomu zlatá. Ale u mě se vždy ty drobnosti nějak pak nevešli ani do té jejich mega tašky :grinning: A obzvlášť, když jsem tam jela bez manžela, to mě neměl kdo krotit,z Ikei pak hned vedle na Čerňák-zkouknout co tam je nového a s narvným autem domů :grinning: No jo, až budeme mít všechny ty suprový obchody tady v Lbc, to bude paráda..
28. zář 2007 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že diskuse se tu pěkně rozjela, dokonce i srazík plánujete :grinning:
chtěla jsem se zeptat, zda-li jste se tu nebavili o nějaké "výměně" (placené) oblečků a tak... Nemám potřebu kupovat na prcka vše nové a říkala jsem si, že se určitě někde najde mamina, která je 1/2 roku a více přede mnou a bude se postupně chtít oblečků za rozumnou cenu "zbavit"... jako i já už přemýšlím, kam tu kupu nejmenších věciček pak přesunu... Možná jsem úplně mimo, ale pokud byste některá hledala odběratelku po chlapečkovi, tak se hlásím :wink:
jinak krásný víkend, i když tady je tada fakt uplakaně :frowning2:
29. zář 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu diabetes - já mám doktora - porodníka v Praze a na diabetesu jsem vůbec nebyla... prý by se to poznalo z krve a moči a protože bylo vše OK, ani mi to nedělal... ale jsem asi jediná, koho znám, kdo to neměl :grinning: a to jsem asi riziková (35 :o)) ..tak nevím...
29. zář 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,
venku máme stále ošklivé podzimní počasí. Je to takový depresivní, nemám to ráda.
Lendy1: moc moc děkuji za vyčerpájící informace k Frýdlantské porodnici. Dr. Dlouhý o kterém je tam mnoho kladných zmínek je můj lékař. Tak doufám, že když se rozhodnu rodit ve Frýdlantě tak budu mít to štěstí a bude se mnou :wink:
Jinak k tomu testu - to se mám na co těšit. Zvládnly jste to všchny tak musim taky :slight_smile:
Bertíku: měla jsem na náštěvě známou s 11 měsíční holčičkou a ta říkala, že do konce 3 měsíce ji měla ubrečenou a ukřičenou. Pak se vše jak mávnutím proutku zlepšilo. Tak Ti budu držet pěstičky ať máte doma taky tu klidnou nebrečící pohodičku.
29. zář 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem vás dočetla a stihnu taky něco málo napsat.Ten náš raubíř začíná nějak řádit :frowning2: .Bertíku neboj nejsi v tom sama,poslední týden se mi zdá,že Onďas nedělá nic jinýho než kňourá a pláče.Ležet se mu nelíbí,sedět taky nee,jo jen kdyby jsem ho pořád nosila,to by bylo to pravý ořechvý :sweat_smile: .Taky jsem už nešťastná z toho jeho věčnýho blinkání.Třeba i dvě hodiny pojídle to z něho lítá,takže má věčně pod krkem brindáček :frowning2:
Do Ikey taky hrozně ráda jezdím,v Kice jsme byli jednou,taky nic moc.Ikeu by nám tu taky mohli postavit :grinning:
Ten test na cukrovku,já z toho taky měla noční můru,ale docela dobrý,je to teda fakt sladký jak cecek,fuj... Ale hned jsem ho zapila hořkým,tak to šlo.
No tak zase jdu...kňu kňu :unamused: :sweat_smile:
29. zář 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek