• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
holky, narazila jsem na fajn stránku, tak posílám odkaz:
http://www.libereckodetem.cz/
28. srp 2008 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katri 7: Pokud bys chtěla ráda se sejdu na pokec :slight_smile:
Mám dotaz pro všechny co mají kočárek X-lander XA nebo jakýkoliv X-lander-vlezete se s ním do autobusu? Konkrétně projdete dveřma? Díky
29. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, lendy super odkaz, už ho mám v záložkách, bude se hodit, díky :wink: .
Laett, já mám X-lander, do dveří v autobusu se pohodlně vejdu, akorát když někdy autobusák zastaví dál od chodníku tak je manipulace horší a musí mi někdo pomoc, protože je krátký rozchod mezi zadními a předními kolečky. Ale holt cestování s kočárky je vždycky zábavné :grinning:
29. srp 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oznamujeme všemu světu, jednu prostou krásnou větu- máme syna Matýska, narodil se 21.8.2008 v 18.00 císařským řezem, měřil 51 cm a vážil 3,86.Tak už se můžu počítat mezi maminky :wink:
29. srp 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska - moc gratuluju a ať vám malý dělá jen samou radost :slight_smile:
29. srp 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarusko, moc ti s Danečkem gratulujeme a přeje samé zdravíčko a spokojenou a štˇastnou rodinku..... :grinning:
No ty holčičky se tedy moc nerodí jak na tu statistiku koukám tady na koníkovi...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaruško moc a moc gratulujeme, ať se ti bříško rychle zahojí, Matýsek hezky roste a taťka hodně pomáhá.
30. srp 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko,, klidně se můžeme sejít, Mates se už z rýmy dostává. Jen v pondělí budu čekat dopoledne na pošťačku, přijde nám nosítko. Ve středu odpoledne se musíme stavit v poradně, ale po 14hodině už budem volný. Jak by se to hodilo vám?
30. srp 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, mám prosbičku nevíte některá za existují golfky nebo hodně skladný sporťák s velkými koly do písku na pláž.....díky moc za radu.
31. srp 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejdřív Vás chci všechny pozdravit. Jsem ve 27. týdnů , čekám ještě na UTZ ve 30. tt, jestli mi potvrdí holčičku a budu nakupovat výbavičku. Pora'dte mi, kde tady v Liberci nějak slušně a za rozumnou cenu pořídím. Chystám se do Rochlic, tam je Dětský ráj, ale třeba je tady ještě něco jiného.
31. srp 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc Vám děkujeme :wink: Matýsek je naše zlato zlobivý :wink: , sice je to náročný,ale krásný :wink: jen mě mrzí, že ještě nemůžu jít ven kočárkovat, tak chodí taťka sám-musím ještě chvilku počkat-než se trošku zahojím :frowning2: ještě, že si vzal taťka dovču-sama bych to nezvládla.

kacm zkus mrknout na internet - babyrenka, batolata,dětský ráj atd.nebo přímo zadat kočárky na pláž-určitě něco takového existuje
31. srp 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka.c - já sháním kde se dá, kde je jaká akce - CA, nahoře v Tescu Cherokee. Hodně lidí si chválí Baby Cap v Norské třídě v Ružodole, myslím, že tam taky mívají různé akce. Záleží co chceš a za kolik. Teď když Mates odrůstá a potřebuje čím dál víc oblečení, tak už lovím hlavně na mimibazaru.

ve středu jdeme se Sluníčkem do babyboomu, kdybyste se chtěl někdo přidat, budeme jen rády :grinning:
1. zář 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Co mi můžete napsat o tom babyboomu? :grinning: Já o tom nic neslyšela a zajímalo by mě to...
1. zář 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2008 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tak nám začal školní rok. A to znamená těžkou ráno pro naše okolí...
Máme v ulici učňák, a ty učni :rolling_eyes: humus kentus největší, nám chodí hulit před barák a všude dělají bordel, plivou soply a močí !!!! představte si, že jeden poch...l strom vedle lavičky přímo před našima oknama, a teklo to až pod tu lavičku kde si odpoledne hrajou děti. Vůbec nevim co s tim, ale něco vymyslet musim. přichystám si foťák a když se mi povede něco nafotit, tak to rozjedu. ředitelství školy, magistrát atd. nebyla jsem vůbec žádnej svatoušek a myslím si že jsem hodně tolerantní,, ale tohle jsme si nikdy nikdo nedovolil. To močení, myslim.... ach jo! Navíc se jich bojim, je to tupý stádo, to je nejhorší. Teď mají nový manýr, kromě močení, pouštět naplno muziku se zaparkovaných aut, no bez šance, že bych mohla dát mrňousa na balkón, nebo i otevřít dveře na balkón. Grrrrrr :angry:
2. zář 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, bojuj, bojuj já zase bojuji za vypnutí sirény na svolávání hasičů, máme ji asi 50-100m vzdušnou čarou od baráku a to je taky pěknej bordel, když ji zapnou třeba ve tři ráno.
2. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Any ta lednička nemá chybu... fakt super....
2. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarus sice se zpožděním ale blahopřeji k Matýskovi... Sis ten porod dala místo srazíku co? :grinning: Když budeš mít čas, písni jak jsi byla spokojená v porodnici.

My jsme tu měli babičku z Moravy, takže moc času nebylo... Anička chodí od včerejška do školky, tak jsem si myslela, že bude času víc, ale bohužel mi ji tam nenechají spát, protože jsem doma... to, že jsem OSVČ a potřebovala bych čas na práci, nějak nikoho nezajímá, takže kolem deváté přijdu zpět ze školky, nakojím Vendulku, pak s ní pochoduju po bytě, aby si odříhla... když usne, tak mám 2 hodiny, abych se konečně nasnídala a něco pofackovala, když neusne, jako dnes, tak se ten čas pěkně krátí... před chvílí jsem ji konečně uhoupala v klokance při žehlení, ale za čtvrt hoďky ji budu muset chuděrku vzbudit, přebalit a vyrazit pro Aničku... no a účto budu opět honit po nocích... takže pro mě školka teda žádnou výhodu nepřinesla, ale aspoň, že je Anička mezi dětmi a že se jí tam zatím líbí...
2. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
prosím o radu. Jsem objednaná na velký ultrazvuk ve 13.týdnu do Libereckého Genettu. Asi by to mělo být hrazeno pojišťovnou, ale nemáte náhodou někdo zkušenost. Nechci tam vypadat jak trubka, kdyby po mě pak chtěli nějaké peníze, tak kolik by to asi bylo??? Fakt nevím jak to tam chodí a budu vděčná za každou zkušenost. A ještě jestli mám brát moč? Asi ne, když mi to neřekli? Tak předem díky a mějte se fajn!
2. zář 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajicku z.....psala jsem ti do interní pošty :slight_smile:
2. zář 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajicku... za velký UTZ se v Gennetu neplatí, jen kdybys chtěla fotky, tak ty si platíš, moč není potřeba :wink:
2. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji Vám moc! A měly jste s sebou manžela? Pustí ho tam? Papa a díky
3. zář 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajiček ahoj, promiňte, že se vám sem pletu, ale já tam byla i spřítelem a pro toho to byl docela zážitek, maj tam takovou televizi, na kterou se oba dívate, trvalo to docela dlouho a vše ńám doktorka vysvětlila, kde co má, je to kvalitní UTZ, je to tam pěkně vidět a neplatí se nic.
3. zář 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Andy,
tak to je super, že to tam takhle chodí, to ho vezmu s sebou. On je vždycky unešenej i z těch fotek od doktorky, tak se mu tam bude líbit. Tak díky moc za info :wink: !
3. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,koukám se rozrůstáme,co?Já se opět hlásím po několika dnech rekonstrukce našeho baráku.kdyžtak mrkněte mi do albíka,je to nafocenéééé

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=197049
3. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak prdíky večer už jsou lepší, ty kapičky pomohli a musíme je dávat přůběžně přes den když je dáme večer tak nám příjde, že to malého více rozdráždí a pak pláče třeba 2.hod v kuse,ale když je dávám přůběžně přes den, tak je to o 100% lepší se vyprdí průběžně a večer je pak klid :wink:

Any jsem ráda, že jsem tě potkala včera v babyboom cafe, musím říct, že Matýsek je krásnej a pořádnej kus chlapa a jak se hezky řechtá no je božíííí, už se také těším až malý trochu povyroste :grinning:
4. zář 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu potvrdit Katky slova Matýsek je nádhernej a krásně se směje. Já tam Katko byla totiž s ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
4. zář 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Kačko a Sluni, díky, to se kráááááááááásně čte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vždyť vy taky máte kouzelný dětinky :grinning:
Kačko, já se omlouvám za to moje blábolení :astonished: ... :grinning: já jak jsem v úterý vlastně nemluvila s nikým jiným než Matesem, tak jsem se nějak nemohla chytit :astonished: jsem si nějak zvykla myslet jen v písmenkách, tady nebo na skypu.
Navíc jsem se zasekla, protože ty jsi úplná holčička na pohled a já tě nějak nedokázala nazvat tetou, jak mám ve zvyku představovat Matesovi ženský :grinning: Furt se mi chtělo říct slečna... to se mi povedl zásek. A on opravdu na blondýnky vrká a hází cukrbliky ze všech nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: to má po tatínkovi
4. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=197273 holky kuk na náš nový bejvák a co jsem namalovala Elišce do pokojíčku:o) mám z toho děsnou radost.Co je tady nového? :wink:
4. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe jsi šikula :wink: takový velký obrázek to je věc, malý by mi šly, já Matesovi šablonovala do pokojíku kocoury, příležitostně vyfotim a pošluti to
4. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek